SubCurses

8RESULTATS

Sant Silvestre del Masnou - Tots

5K

26 desembre 2020
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:19:48

Inici real: 11:32:37

Hora meta: 11:52:25

Cat:SenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: jab

2:23:18
02:21:55
2:20:31
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:48

Inici real: 11:33:37

Hora meta: 11:53:25

Cat:F35

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: u.g.e. badalona

2:23:56
02:22:55
2:21:55
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:49

Inici real: 10:29:08

Hora meta: 10:48:57

Cat:SenM

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: c.m. sigueme

2:23:18
01:18:27
0:13:35
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:50

Inici real: 11:35:02

Hora meta: 11:54:51

Cat:ProM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

2:26:47
02:24:21
2:21:55
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:51

Inici real: 11:34:40

Hora meta: 11:54:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: tennis masnou

2:25:05
02:24:00
2:22:55
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:53

Inici real: 10:33:56

Hora meta: 10:53:48

Cat:M35

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

1:28:10
01:23:18
1:18:27
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)

T. real: 00:19:54

Inici real: 11:33:55

Hora meta: 11:53:48

Cat:M45

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: serra marina alella

2:23:20
02:23:18
2:23:16

T. real: 00:19:55

Inici real: 10:30:18

Hora meta: 10:50:13

Cat:M35

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: adidas runners barcelona

1:19:45
01:19:43
1:19:41
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:57

Inici real: 09:31:00

Hora meta: 09:50:56

Cat:M45

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club atlètic running

0:21:30
00:20:26
0:19:22
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)

T. real: 00:19:57

Inici real: 10:30:14

Hora meta: 10:50:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: disney runners

2:22:05
01:19:41
0:17:17
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)

T. real: 00:19:57

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 10:48:56

Cat:M45

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: ironwill.barcelona

2:23:51
01:18:26
0:13:02
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:57

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:52:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

1:20:30
00:21:30
743:22:29
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)

T. real: 00:19:58

Inici real: 11:32:37

Hora meta: 11:52:35

Cat:ProF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:00 min/km

Club: adidas runners barcelona

3:24:29
02:22:05
1:19:41
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:59

Inici real: 11:34:22

Hora meta: 11:54:21

Cat:M45

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: fun runners club esportiu

3:29:15
02:23:51
1:18:26
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:01

Inici real: 10:31:00

Hora meta: 10:51:00

Cat:M35

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

2:23:26
01:20:30
0:17:34
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:01

Inici real: 09:31:33

Hora meta: 09:51:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:21:36
00:21:04
0:20:31
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)

T. real: 00:20:02

Inici real: 11:35:02

Hora meta: 11:55:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

2:25:15
02:24:33
2:23:51
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:02

Inici real: 11:33:54

Hora meta: 11:53:56

Cat:M45

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: serra marina alella

3:26:22
02:23:26
1:20:30
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:05

Inici real: 09:32:02

Hora meta: 09:52:06

Cat:M45

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

2:22:20
00:21:36
742:20:52
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)

T. real: 00:20:06

Inici real: 11:34:58

Hora meta: 11:55:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: flor de triatló

2:24:36
02:24:34
2:24:32
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)

T. real: 00:20:06

Inici real: 11:34:58

Hora meta: 11:55:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club:

2:25:41
02:24:34
2:23:26
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:10

Inici real: 11:32:40

Hora meta: 11:52:50

Cat:M45

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: runner's balaguer c.e

4:23:04
02:22:20
0:21:36
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:12

Inici real: 11:32:40

Hora meta: 11:52:52

Cat:SenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club: jab

2:23:43
02:22:22
2:21:00
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:12

Inici real: 10:29:17

Hora meta: 10:49:29

Cat:M35

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: corredors.cat

1:19:01
01:18:59
1:18:57

T. real: 00:20:12

Inici real: 11:32:40

Hora meta: 11:52:52

Cat:M45

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

2:22:24
02:22:22
2:22:20
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:12

Inici real: 11:34:01

Hora meta: 11:54:13

Cat:SenF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club:

2:25:04
02:23:43
2:22:22
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:12

Inici real: 09:33:10

Hora meta: 09:53:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: correbdn

2:22:21
00:22:52
742:23:23
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Francesc Guardiola Hernandez
00:20:22 (Tr: 0:20:13)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:13

Inici real: 09:30:40

Hora meta: 09:50:52

Cat:M45

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

2:22:21
00:20:22
742:18:24
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Ricard Perez Alonso
00:20:26 (Tr: 0:19:57)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Jordi Alonso Del Cura
00:21:30 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
Alejandro Montpart Perez
00:21:04 (Tr: 0:20:01)
Manel Martinez Pico
00:21:36 (Tr: 0:20:05)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
Gemma Gregoris Del Saz
02:22:21 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:14

Inici real: 11:34:14

Hora meta: 11:54:27

Cat:M55

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: ontrail

2:24:11
02:23:57
2:23:43
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)

T. real: 00:20:14

Inici real: 11:32:38

Hora meta: 11:52:51

Cat:F35

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club: la sansi

4:21:50
02:22:21
0:22:52
i
Susagna Rodriguez Ruano
02:21:55 (Tr: 0:19:48)
Marta Mesalles Lupión
02:22:55 (Tr: 0:19:48)
Guillermo Girona San Miguel
01:18:27 (Tr: 0:19:49)
i
Joan Planes Moya
02:24:21 (Tr: 0:19:50)
i
Marc Biosca Llobet
02:24:00 (Tr: 0:19:51)
Raul Calle Martinez
01:23:18 (Tr: 0:19:53)
Ferran Tapia Sagales
02:23:18 (Tr: 0:19:54)
Carles Verdier Hernandez
01:19:43 (Tr: 0:19:55)
Kevin Aguilar Salamanca
01:19:41 (Tr: 0:19:57)
Enrique García Martin
01:18:26 (Tr: 0:19:57)
Marta Sabaté Tormos
02:22:05 (Tr: 0:19:58)
Rons Lpz
02:23:51 (Tr: 0:19:59)
Anselmo Gonzalez Anjauma
01:20:30 (Tr: 0:20:01)
i
Josep maria Sauleda Ferrer
02:24:33 (Tr: 0:20:02)
Carles Unterlöhner
02:23:26 (Tr: 0:20:02)
Jordi Muela Casto
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
i
Georgina Poch Siquier
02:24:34 (Tr: 0:20:06)
Josep maria Marqués Rodés
02:22:20 (Tr: 0:20:10)
i
Marta Palau Garriga
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
Marc Serra Tejedor
01:18:59 (Tr: 0:20:12)
i
Albert Robleda Font
02:22:22 (Tr: 0:20:12)
i
Nhoa Costas
02:23:43 (Tr: 0:20:12)
Sergio Téllez Oliva
00:22:52 (Tr: 0:20:12)
Feliciano Fernández Ocaña
02:23:57 (Tr: 0:20:14)