SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

81,4Km

16 setembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 17:13:33

T. oficial: 17:27:12

Inici real: 15:13:39

Hora meta: d2- 08:27:12

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:42 min/km

Club: blanc

k5,5: 0:55:58

Hora k5,5 : 16:09:37

k14,2: 2:26:28

Hora k14,2 : 17:40:07

k23,1: 3:46:03

Hora k23,1 : 18:59:42

k31,5: 5:38:13

Hora k31,5 : 20:51:52

k46,2: 8:22:01

Hora k46,2 : 23:35:40

k55,5: 10:03:11

Hora k55,5 : d2- 01:16:49

k67,5: 13:09:19

Hora k67,5 : d2- 04:22:57

k75,1: 15:13:38

Hora k75,1 : d2- 06:27:17

k78,0: 16:13:51

Hora k78,0 : d2- 07:27:30

Meta: 17:13:33

Hora meta: d2- 08:27:12

19:51:14
17:27:12
15:03:10
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 16:25:30

T. oficial: 16:28:07

Inici real: 15:02:37

Hora meta: d2- 07:28:07

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:07 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:46:40

Hora k5,5 : 15:49:16

k14,2: 2:06:22

Hora k14,2 : 17:08:58

k23,1: 3:43:49

Hora k23,1 : 18:46:25

k31,5: 5:24:51

Hora k31,5 : 20:27:27

k46,2: 8:18:33

Hora k46,2 : 23:21:09

k55,5: 10:05:29

Hora k55,5 : d2- 01:08:05

k67,5: 12:50:30

Hora k67,5 : d2- 03:53:06

k75,1: 14:41:35

Hora k75,1 : d2- 05:44:12

k78,0: 15:23:38

Hora k78,0 : d2- 06:26:14

Meta: 16:25:30

Hora meta: d2- 07:28:07

19:51:14
16:28:07
13:05:00
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 12:34:08

T. oficial: 13:35:46

Inici real: 16:01:39

Hora meta: d2- 04:35:46

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:16 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:39:50

Hora k5,5 : 16:41:29

k14,2: 1:46:40

Hora k14,2 : 17:48:19

k23,1: 3:04:22

Hora k23,1 : 19:06:01

k31,5: 4:27:16

Hora k31,5 : 20:28:55

k46,2: 6:32:57

Hora k46,2 : 22:34:36

k55,5: 7:55:13

Hora k55,5 : 23:56:51

k67,5: 9:57:12

Hora k67,5 : d2- 01:58:50

k75,1: 11:18:48

Hora k75,1 : d2- 03:20:27

k78,0: 11:52:36

Hora k78,0 : d2- 03:54:15

Meta: 12:34:08

Hora meta: d2- 04:35:46

19:51:14
13:35:46
7:20:19
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
Jaume Abella Ferrer
09:29:39 (Tr: 9:29:39)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Carles Admetlla Salvatella
12:05:32 (Tr: 10:58:56)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 12:34:07

T. oficial: 13:35:47

Inici real: 16:01:40

Hora meta: d2- 04:35:47

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:16 min/km

Club: blanc

k5,5: 0:39:48

Hora k5,5 : 16:41:28

k14,2: 1:46:25

Hora k14,2 : 17:48:05

k23,1: 3:04:20

Hora k23,1 : 19:05:59

k31,5: 4:28:06

Hora k31,5 : 20:29:45

k46,2: 6:34:34

Hora k46,2 : 22:36:14

k55,5: 31:56:45

Hora k55,5 : d2- 23:58:25

k67,5: 9:56:27

Hora k67,5 : d2- 01:58:07

k75,1: 11:18:45

Hora k75,1 : d2- 03:20:25

k78,0: 11:52:02

Hora k78,0 : d2- 03:53:42

Meta: 12:34:07

Hora meta: d2- 04:35:47

19:51:14
13:35:47
7:20:20
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Jaume Abella Ferrer
09:29:39 (Tr: 9:29:39)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Carles Admetlla Salvatella
12:05:32 (Tr: 10:58:56)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 09:29:39

T. oficial: 09:29:39

Inici real: 15:00:00

Hora meta: d2- 00:29:39

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 7:00 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:22:34

Hora k5,5 : 15:22:34

k14,2: 1:15:35

Hora k14,2 : 16:15:35

k23,1: 2:11:45

Hora k23,1 : 17:11:45

k31,5: 3:16:11

Hora k31,5 : 18:16:11

k46,2: 4:43:28

Hora k46,2 : 19:43:28

k55,5: 5:50:34

Hora k55,5 : 20:50:34

k67,5: 7:24:07

Hora k67,5 : 22:24:07

k75,1: 8:27:02

Hora k75,1 : 23:27:02

k78,0: 8:52:25

Hora k78,0 : 23:52:25

Meta: 9:29:39

Hora meta: d2- 00:29:39

14:08:13
09:29:39
4:51:06
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Carles Admetlla Salvatella
12:05:32 (Tr: 10:58:56)

T. real: 18:12:53

T. oficial: 18:55:18

Inici real: 15:42:26

Hora meta: d2- 09:55:18

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:26 min/km

Club: blanc

k5,5: 0:42:00

Hora k5,5 : 16:24:25

k14,2: 2:10:58

Hora k14,2 : 17:53:23

k23,1: 3:49:19

Hora k23,1 : 19:31:44

k31,5: 5:45:37

Hora k31,5 : 21:28:02

k46,2: 8:27:06

Hora k46,2 : d2- 00:09:31

k55,5: 10:25:31

Hora k55,5 : d2- 02:07:56

k67,5: 13:52:43

Hora k67,5 : d2- 05:35:08

k75,1: 16:19:46

Hora k75,1 : d2- 08:02:11

k78,0: 17:13:03

Hora k78,0 : d2- 08:55:28

Meta: 18:12:53

Hora meta: d2- 09:55:18

24:14:50
18:55:18
13:35:46
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 19:13:33

T. oficial: 19:51:14

Inici real: 15:37:41

Hora meta: d2- 10:51:14

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 14:11 min/km

Club: blanc

k5,5: 0:54:11

Hora k5,5 : 16:31:51

k14,2: 2:30:47

Hora k14,2 : 18:08:28

k23,1: 4:17:51

Hora k23,1 : 19:55:32

k31,5: 6:25:30

Hora k31,5 : 22:03:11

k46,2: 9:27:35

Hora k46,2 : d2- 01:05:16

k55,5: 11:23:17

Hora k55,5 : d2- 03:00:58

k67,5: 14:50:00

Hora k67,5 : d2- 06:27:41

k75,1: 17:21:41

Hora k75,1 : d2- 08:59:22

k78,0: 18:12:14

Hora k78,0 : d2- 09:49:55

Meta: 19:13:33

Hora meta: d2- 10:51:14

26:06:40
19:51:14
13:35:47
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 13:14:30

T. oficial: 14:08:13

Inici real: 15:53:43

Hora meta: d2- 05:08:13

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:46 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:29:41

Hora k5,5 : 16:23:23

k14,2: 1:39:42

Hora k14,2 : 17:33:24

k23,1: 2:54:06

Hora k23,1 : 18:47:48

k31,5: 4:16:38

Hora k31,5 : 20:10:21

k46,2: 6:18:07

Hora k46,2 : 22:11:50

k55,5: 7:46:53

Hora k55,5 : 23:40:36

k67,5: 10:07:03

Hora k67,5 : d2- 02:00:46

k75,1: 11:39:17

Hora k75,1 : d2- 03:33:00

k78,0: 12:22:52

Hora k78,0 : d2- 04:16:35

Meta: 13:14:30

Hora meta: d2- 05:08:13

18:46:46
14:08:13
9:29:39
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
Jaume Abella Ferrer
09:29:39 (Tr: 9:29:39)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Carles Admetlla Salvatella
12:05:32 (Tr: 10:58:56)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 13:14:32

T. oficial: 14:08:13

Inici real: 15:53:42

Hora meta: d2- 05:08:13

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:46 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:29:44

Hora k5,5 : 16:23:25

k14,2: 1:39:44

Hora k14,2 : 17:33:25

k23,1: 2:54:09

Hora k23,1 : 18:47:50

k31,5: 4:16:41

Hora k31,5 : 20:10:22

k46,2: 6:18:09

Hora k46,2 : 22:11:50

k55,5: 7:46:56

Hora k55,5 : 23:40:37

k67,5: 10:07:06

Hora k67,5 : d2- 02:00:47

k75,1: 11:39:18

Hora k75,1 : d2- 03:33:00

k78,0: 12:22:56

Hora k78,0 : d2- 04:16:37

Meta: 13:14:32

Hora meta: d2- 05:08:13

14:08:15
14:08:13
14:08:11
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)

T. real: 11:35:20

T. oficial: 12:40:57

Inici real: 16:05:38

Hora meta: d2- 03:40:57

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:33 min/km

Club: blanc

k5,5: 0:31:11

Hora k5,5 : 16:36:48

k14,2: 1:36:28

Hora k14,2 : 17:42:05

k23,1: 2:41:13

Hora k23,1 : 18:46:51

k31,5: 3:51:53

Hora k31,5 : 19:57:30

k46,2: 5:32:34

Hora k46,2 : 21:38:11

k55,5: 6:52:30

Hora k55,5 : 22:58:07

k67,5: 8:45:59

Hora k67,5 : d2- 00:51:36

k75,1: 10:04:44

Hora k75,1 : d2- 02:10:22

k78,0: 10:40:20

Hora k78,0 : d2- 02:45:57

Meta: 11:35:20

Hora meta: d2- 03:40:57

17:18:04
12:40:57
8:03:50
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
Jaume Abella Ferrer
09:29:39 (Tr: 9:29:39)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Carles Admetlla Salvatella
12:05:32 (Tr: 10:58:56)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 14:19:15

T. oficial: 15:08:53

Inici real: 15:49:39

Hora meta: d2- 06:08:53

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:34 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:40:52

Hora k5,5 : 16:30:31

k14,2: 1:57:12

Hora k14,2 : 17:46:51

k23,1: 3:26:32

Hora k23,1 : 19:16:11

k31,5: 4:54:10

Hora k31,5 : 20:43:49

k46,2: 7:10:52

Hora k46,2 : 23:00:31

k55,5: 8:45:57

Hora k55,5 : d2- 00:35:36

k67,5: 11:15:30

Hora k67,5 : d2- 03:05:09

k75,1: 12:50:13

Hora k75,1 : d2- 04:39:51

k78,0: 13:28:34

Hora k78,0 : d2- 05:18:13

Meta: 14:19:15

Hora meta: d2- 06:08:53

16:59:21
15:08:53
13:18:26
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 10:58:56

T. oficial: 12:05:32

Inici real: 16:06:36

Hora meta: d2- 03:05:32

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 8:06 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:26:57

Hora k5,5 : 16:33:33

k14,2: 1:23:35

Hora k14,2 : 17:30:11

k23,1: 2:27:54

Hora k23,1 : 18:34:30

k31,5: 3:39:03

Hora k31,5 : 19:45:38

k46,2: 5:24:50

Hora k46,2 : 21:31:26

k55,5: 6:44:54

Hora k55,5 : 22:51:30

k67,5: 8:35:02

Hora k67,5 : d2- 00:41:38

k75,1: 9:52:10

Hora k75,1 : d2- 01:58:46

k78,0: 10:19:06

Hora k78,0 : d2- 02:25:42

Meta: 10:58:56

Hora meta: d2- 03:05:32

16:02:40
12:05:32
8:08:24
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
Jaume Abella Ferrer
09:29:39 (Tr: 9:29:39)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 16:24:24

T. oficial: 17:18:04

Inici real: 15:53:40

Hora meta: d2- 08:18:04

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 12:06 min/km

Club: groc propi

k5,5: 0:51:47

Hora k5,5 : 16:45:26

k14,2: 2:27:02

Hora k14,2 : 18:20:42

k23,1: 4:10:11

Hora k23,1 : 20:03:51

k31,5: 6:00:47

Hora k31,5 : 21:54:26

k46,2: 8:41:25

Hora k46,2 : d2- 00:35:05

k55,5: 10:27:34

Hora k55,5 : d2- 02:21:13

k67,5: 13:10:54

Hora k67,5 : d2- 05:04:34

k75,1: 14:55:30

Hora k75,1 : d2- 06:49:09

k78,0: 15:36:48

Hora k78,0 : d2- 07:30:28

Meta: 16:24:24

Hora meta: d2- 08:18:04

21:55:11
17:18:04
12:40:57
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 16:54:38

T. oficial: 16:59:21

Inici real: 15:04:44

Hora meta: d2- 07:59:21

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:F

Ritme: 12:28 min/km

Club: compra groc

k5,5: 0:45:09

Hora k5,5 : 15:49:52

k14,2: 2:10:57

Hora k14,2 : 17:15:40

k23,1: 3:49:16

Hora k23,1 : 18:53:59

k31,5: 5:40:30

Hora k31,5 : 20:45:13

k46,2: 8:20:55

Hora k46,2 : 23:25:38

k55,5: 10:10:41

Hora k55,5 : d2- 01:15:24

k67,5: 12:59:37

Hora k67,5 : d2- 04:04:20

k75,1: 14:55:59

Hora k75,1 : d2- 06:00:42

k78,0: 15:46:08

Hora k78,0 : d2- 06:50:51

Meta: 16:54:38

Hora meta: d2- 07:59:21

18:49:49
16:59:21
15:08:53
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Rafael Aguilar Partida
16:02:40 (Tr: 14:56:47)

T. real: 14:56:47

T. oficial: 16:02:40

Inici real: 16:05:53

Hora meta: d2- 07:02:40

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:15:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:02 min/km

Club:

k5,5: 0:49:15

Hora k5,5 : 16:55:08

k14,2: 2:09:49

Hora k14,2 : 18:15:41

k23,1: 3:40:13

Hora k23,1 : 19:46:06

k31,5: 5:09:27

Hora k31,5 : 21:15:20

k46,2: 7:14:56

Hora k46,2 : 23:20:48

k55,5: 8:48:22

Hora k55,5 : d2- 00:54:15

k67,5: 11:26:37

Hora k67,5 : d2- 03:32:29

k75,1: 13:12:15

Hora k75,1 : d2- 05:18:08

k78,0: 13:55:55

Hora k78,0 : d2- 06:01:48

Meta: 14:56:47

Hora meta: d2- 07:02:40

19:59:48
16:02:40
12:05:32
i
Pere Abadal Gonzalez
17:27:12 (Tr: 17:13:33)
i
Antonio luis Abarca Lorenzo
16:28:07 (Tr: 16:25:30)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
13:35:46 (Tr: 12:34:08)
i
Placido Abeledo Sanchez
13:35:47 (Tr: 12:34:07)
i
David Abellán Puche
18:55:18 (Tr: 18:12:53)
i
Joaquim Abós Berdalet
19:51:14 (Tr: 19:13:33)
Guillem Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:30)
Isabel abril Abril Centeno
14:08:13 (Tr: 13:14:32)
i
Jordi Adillon Bosch
12:40:57 (Tr: 11:35:20)
i
Oriol Admetlla
15:08:53 (Tr: 14:19:15)
i
Carles Admetlla Salvatella
12:05:32 (Tr: 10:58:56)
Lluis Adrados Leon
17:18:04 (Tr: 16:24:24)
i
Silvia Aguado Soliva
16:59:21 (Tr: 16:54:38)