L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 3175 |
i
|
Juan Alarcón García | 23:46:53 (tr 23:46:53) | ||
T. real: 23:46:53 T. oficial: 23:46:53 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 14:46:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 17:32 min/km Club: blanc k5,5: 0:53:53 Hora k5,5 : 15:53:53 k14,2: 3:04:42 Hora k14,2 : 18:04:42 k23,1: 5:11:25 Hora k23,1 : 20:11:25 k31,5: 8:04:36 Hora k31,5 : 23:04:36 k46,2: 12:19:29 Hora k46,2 : d2- 03:19:29 k55,5: 14:54:43 Hora k55,5 : d2- 05:54:43 k67,5: 18:35:31 Hora k67,5 : d2- 09:35:31 k75,1: 21:01:31 Hora k75,1 : d2- 12:01:31 k78,0: 22:24:24 Hora k78,0 : d2- 13:24:24 Meta: 23:46:53 Hora meta: d2- 14:46:53
Split Times
4400
23:46:55
23:46:53
23:46:51
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52) |
|||||||
/ | / | 33 |
i
|
Vanessa Alarcón Martínez | 23:46:52 (tr 23:46:52) | ||
T. real: 23:46:52 T. oficial: 23:46:52 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 14:46:52 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 17:32 min/km Club: blanc k5,5: 0:56:04 Hora k5,5 : 15:56:04 k14,2: 3:04:49 Hora k14,2 : 18:04:49 k23,1: 5:11:29 Hora k23,1 : 20:11:29 k31,5: 8:04:35 Hora k31,5 : 23:04:35 k46,2: 12:19:32 Hora k46,2 : d2- 03:19:32 k55,5: 14:54:41 Hora k55,5 : d2- 05:54:41 k67,5: 18:35:35 Hora k67,5 : d2- 09:35:35 k75,1: 21:01:23 Hora k75,1 : d2- 12:01:23 k78,0: 22:24:20 Hora k78,0 : d2- 13:24:20 Meta: 23:46:52 Hora meta: d2- 14:46:52
Split Times
4400
23:46:54
23:46:52
23:46:50
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53) |
|||||||
/ | / | 1 |
i
|
Francesc Alavedra Papell | 23:21:19 (tr 23:21:19) | ||
T. real: 23:21:19 T. oficial: 23:21:19 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 14:21:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 17:13 min/km Club: blanc k5,5: 0:56:57 Hora k5,5 : 15:56:57 k14,2: 2:54:08 Hora k14,2 : 17:54:08 k23,1: 4:51:46 Hora k23,1 : 19:51:46 k31,5: 6:54:01 Hora k31,5 : 21:54:01 k46,2: 10:02:01 Hora k46,2 : d2- 01:02:01 k55,5: 15:05:29 Hora k55,5 : d2- 06:05:29 k67,5: 18:27:09 Hora k67,5 : d2- 09:27:09 k75,1: 21:03:17 Hora k75,1 : d2- 12:03:17 k78,0: 21:59:40 Hora k78,0 : d2- 12:59:40 Meta: 23:21:19 Hora meta: d2- 14:21:19
Split Times
4400
23:21:21
23:21:19
23:21:17
|
|||||||
/ | / | 2613 |
i
|
Jose luis Albarran Zardoya | 15:04:40 (tr 13:53:00) | ||
T. real: 13:53:00 T. oficial: 15:04:40 Inici real: 16:11:40 Hora meta: d2- 06:04:40 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 10:14 min/km Club: groc propi k5,5: 0:34:01 Hora k5,5 : 16:45:41 k14,2: 1:47:36 Hora k14,2 : 17:59:16 k23,1: 3:08:57 Hora k23,1 : 19:20:37 k31,5: 4:33:28 Hora k31,5 : 20:45:08 k46,2: 6:34:58 Hora k46,2 : 22:46:38 k55,5: 8:09:53 Hora k55,5 : d2- 00:21:32 k67,5: 10:29:59 Hora k67,5 : d2- 02:41:39 k75,1: 12:03:49 Hora k75,1 : d2- 04:15:29 k78,0: 12:44:29 Hora k78,0 : d2- 04:56:09 Meta: 13:53:00 Hora meta: d2- 06:04:40
Split Times
18616950
17:25:42
15:04:40
12:43:38
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41) |
|||||||
/ | / | 3447 |
i
|
Iñigo Alberdi Erauskin | 12:37:49 (tr 11:11:09) | ||
T. real: 11:11:09 T. oficial: 12:37:49 Inici real: 16:26:41 Hora meta: d2- 03:37:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 8:15 min/km Club: xip propi k5,5: 0:28:03 Hora k5,5 : 16:54:44 k14,2: 1:28:27 Hora k14,2 : 17:55:08 k23,1: 2:34:04 Hora k23,1 : 19:00:45 k31,5: 3:45:07 Hora k31,5 : 20:11:48 k46,2: 5:41:55 Hora k46,2 : 22:08:35 k55,5: 6:59:18 Hora k55,5 : 23:25:58 k67,5: 8:52:46 Hora k67,5 : d2- 01:19:27 k75,1: 10:04:12 Hora k75,1 : d2- 02:30:52 k78,0: 10:32:26 Hora k78,0 : d2- 02:59:06 Meta: 11:11:09 Hora meta: d2- 03:37:49
Split Times
24300100
15:41:55
12:37:49
9:33:44
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41) |
|||||||
/ | / | 1025 |
i
|
Oriol Albero Fons | 12:26:58 (tr 12:01:03) | ||
T. real: 12:01:03 T. oficial: 12:26:58 Inici real: 15:25:56 Hora meta: d2- 03:26:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 8:52 min/km Club: groc propi k5,5: 0:33:59 Hora k5,5 : 15:59:55 k14,2: 1:37:32 Hora k14,2 : 17:03:28 k23,1: 2:44:37 Hora k23,1 : 18:10:33 k31,5: 3:59:41 Hora k31,5 : 19:25:36 k46,2: 6:01:13 Hora k46,2 : 21:27:08 k55,5: 7:29:14 Hora k55,5 : 22:55:10 k67,5: 9:34:39 Hora k67,5 : d2- 01:00:34 k75,1: 10:57:46 Hora k75,1 : d2- 02:23:42 k78,0: 11:25:26 Hora k78,0 : d2- 02:51:21 Meta: 12:01:03 Hora meta: d2- 03:26:58
Split Times
62722660
20:22:08
12:26:58
4:31:48
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
Alejandro Alfageme Carrera
09:25:58 (Tr: 9:22:22)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 2560 | David Albert Moros | 17:25:42 (tr 16:16:00) | |||
T. real: 16:16:00 T. oficial: 17:25:42 Inici real: 16:09:42 Hora meta: d2- 08:25:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 12:00 min/km Club: groc propi k5,5: 0:50:14 Hora k5,5 : 16:59:56 k14,2: 2:16:22 Hora k14,2 : 18:26:04 k23,1: 4:00:24 Hora k23,1 : 20:10:06 k31,5: 5:47:28 Hora k31,5 : 21:57:10 k46,2: 8:30:44 Hora k46,2 : d2- 00:40:26 k55,5: 10:15:54 Hora k55,5 : d2- 02:25:35 k67,5: 12:55:03 Hora k67,5 : d2- 05:04:44 k75,1: 14:46:52 Hora k75,1 : d2- 06:56:34 k78,0: 15:26:41 Hora k78,0 : d2- 07:36:22 Meta: 16:16:00 Hora meta: d2- 08:25:42
Split Times
18616950
19:46:44
17:25:42
15:04:40
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1455 |
i
|
Nacho Albesa Rodriguez | 15:41:55 (tr 15:04:17) | ||
T. real: 15:04:17 T. oficial: 15:41:55 Inici real: 15:37:38 Hora meta: d2- 06:41:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:07 min/km Club: groc propi k5,5: 0:41:11 Hora k5,5 : 16:18:49 k14,2: 1:57:37 Hora k14,2 : 17:35:15 k23,1: 3:21:20 Hora k23,1 : 18:58:58 k31,5: 4:58:22 Hora k31,5 : 20:36:00 k46,2: 7:13:52 Hora k46,2 : 22:51:30 k55,5: 8:57:25 Hora k55,5 : d2- 00:35:03 k67,5: 11:48:59 Hora k67,5 : d2- 03:26:37 k75,1: 13:34:47 Hora k75,1 : d2- 05:12:25 k78,0: 14:12:11 Hora k78,0 : d2- 05:49:49 Meta: 15:04:17 Hora meta: d2- 06:41:55
Split Times
24300100
18:46:00
15:41:55
12:37:49
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 476 |
i
|
Miriam Albiol Melich | 20:22:08 (tr 20:11:20) | ||
T. real: 20:11:20 T. oficial: 20:22:08 Inici real: 15:10:48 Hora meta: d2- 11:22:08 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 14:53 min/km Club: blanc k5,5: 0:59:46 Hora k5,5 : 16:10:34 k14,2: 2:42:13 Hora k14,2 : 17:53:01 k23,1: 4:42:34 Hora k23,1 : 19:53:22 k31,5: 6:53:19 Hora k31,5 : 22:04:07 k46,2: 10:23:19 Hora k46,2 : d2- 01:34:07 k55,5: 12:20:46 Hora k55,5 : d2- 03:31:33 k67,5: 16:40:11 Hora k67,5 : d2- 07:50:59 k75,1: 18:24:48 Hora k75,1 : d2- 09:35:36 k78,0: 19:12:38 Hora k78,0 : d2- 10:23:26 Meta: 20:11:20 Hora meta: d2- 11:22:08
Split Times
62722660
28:17:19
20:22:08
12:26:58
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53)
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52)
i
Francesc Alavedra Papell
23:21:19 (Tr: 23:21:19)
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Marc Alenya Noguer
21:03:17 (Tr: 20:59:34)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 380 | Cristian Albuixech Samper | 15:29:55 (tr 15:23:19) | |||
T. real: 15:23:19 T. oficial: 15:29:55 Inici real: 15:06:37 Hora meta: d2- 06:29:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:21 min/km Club: groc propi k5,5: 0:34:40 Hora k5,5 : 15:41:16 k14,2: 1:41:25 Hora k14,2 : 16:48:01 k23,1: 2:59:54 Hora k23,1 : 18:06:30 k31,5: 4:32:54 Hora k31,5 : 19:39:30 k46,2: 7:00:41 Hora k46,2 : 22:07:17 k55,5: 8:44:19 Hora k55,5 : 23:50:55 k67,5: 11:29:01 Hora k67,5 : d2- 02:35:37 k75,1: 13:27:41 Hora k75,1 : d2- 04:34:17 k78,0: 14:17:53 Hora k78,0 : d2- 05:24:29 Meta: 15:23:19 Hora meta: d2- 06:29:55
Split Times
37586450
20:14:40
15:29:55
10:45:11
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 3468 |
i
|
Jose javier Alburquerque Alburquerque | 15:07:53 (tr 15:07:53) | ||
T. real: 15:07:53 T. oficial: 15:07:53 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 06:07:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:10 min/km Club: blanc lloguer k5,5: 0:32:45 Hora k5,5 : 15:32:45 k14,2: 1:47:11 Hora k14,2 : 16:47:11 k23,1: 3:14:58 Hora k23,1 : 18:14:58 k31,5: 4:55:44 Hora k31,5 : 19:55:44 k46,2: 7:30:09 Hora k46,2 : 22:30:09 k55,5: 9:06:09 Hora k55,5 : d2- 00:06:09 k67,5: 11:40:56 Hora k67,5 : d2- 02:40:56 k75,1: 13:21:00 Hora k75,1 : d2- 04:21:00 k78,0: 14:05:20 Hora k78,0 : d2- 05:05:20 Meta: 15:07:53 Hora meta: d2- 06:07:53
Split Times
11675290
16:36:20
15:07:53
13:39:26
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41) |
|||||||
/ | / | 1339 |
i
|
Orlando Alcaide Martínez | 13:01:07 (tr 12:26:24) | ||
T. real: 12:26:24 T. oficial: 13:01:07 Inici real: 15:34:43 Hora meta: d2- 04:01:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 9:11 min/km Club: groc propi k5,5: 0:31:45 Hora k5,5 : 16:06:28 k14,2: 1:39:33 Hora k14,2 : 17:14:16 k23,1: 2:50:03 Hora k23,1 : 18:24:46 k31,5: 4:12:50 Hora k31,5 : 19:47:33 k46,2: 6:16:00 Hora k46,2 : 21:50:43 k55,5: 7:41:27 Hora k55,5 : 23:16:10 k67,5: 9:44:22 Hora k67,5 : d2- 01:19:05 k75,1: 11:07:10 Hora k75,1 : d2- 02:41:53 k78,0: 11:37:20 Hora k78,0 : d2- 03:12:03 Meta: 12:26:24 Hora meta: d2- 04:01:07
Split Times
16032060
15:02:34
13:01:07
10:59:40
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41) |
|||||||
/ | / | 299 | Manuel Alcaide Sánchez | 20:14:40 (tr 20:09:55) | |||
T. real: 20:09:55 T. oficial: 20:14:40 Inici real: 15:04:45 Hora meta: d2- 11:14:40 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 14:52 min/km Club: groc propi k5,5: 0:55:01 Hora k5,5 : 15:59:46 k14,2: 2:38:59 Hora k14,2 : 17:43:44 k23,1: 4:31:30 Hora k23,1 : 19:36:15 k31,5: 6:52:08 Hora k31,5 : 21:56:52 k46,2: 9:51:22 Hora k46,2 : d2- 00:56:07 k55,5: 11:45:09 Hora k55,5 : d2- 02:49:54 k67,5: 15:04:49 Hora k67,5 : d2- 06:09:34 k75,1: 17:52:51 Hora k75,1 : d2- 08:57:36 k78,0: 18:59:06 Hora k78,0 : d2- 10:03:51 Meta: 20:09:55 Hora meta: d2- 11:14:40
Split Times
37586450
24:59:25
20:14:40
15:29:55
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53)
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52)
i
Francesc Alavedra Papell
23:21:19 (Tr: 23:21:19)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Marc Alenya Noguer
21:03:17 (Tr: 20:59:34)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1232 | Adrián Alcalá San Martín | 16:36:20 (tr 15:58:35) | |||
T. real: 15:58:35 T. oficial: 16:36:20 Inici real: 15:37:45 Hora meta: d2- 07:36:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:47 min/km Club: groc propi k5,5: 0:53:31 Hora k5,5 : 16:31:15 k14,2: 2:17:36 Hora k14,2 : 17:55:20 k23,1: 3:52:40 Hora k23,1 : 19:30:24 k31,5: 5:38:28 Hora k31,5 : 21:16:12 k46,2: 8:07:34 Hora k46,2 : 23:45:18 k55,5: 9:48:10 Hora k55,5 : d2- 01:25:54 k67,5: 12:35:50 Hora k67,5 : d2- 04:13:34 k75,1: 14:28:49 Hora k75,1 : d2- 06:06:33 k78,0: 15:09:58 Hora k78,0 : d2- 06:47:42 Meta: 15:58:35 Hora meta: d2- 07:36:20
Split Times
11675290
18:04:46
16:36:20
15:07:53
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 2360 | Marcos Alcodori Rodriguez | 15:02:34 (tr 15:01:48) | |||
T. real: 15:01:48 T. oficial: 15:02:34 Inici real: 15:00:47 Hora meta: d2- 06:02:34 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:05 min/km Club: compra groc k5,5: 0:55:16 Hora k5,5 : 15:56:02 k14,2: 2:34:02 Hora k14,2 : 17:34:48 k23,1: 3:49:22 Hora k23,1 : 18:50:08 k31,5: 5:18:18 Hora k31,5 : 20:19:04 k46,2: 7:47:27 Hora k46,2 : 22:48:13 k55,5: 9:19:48 Hora k55,5 : d2- 00:20:35 k67,5: 11:43:26 Hora k67,5 : d2- 02:44:12 k75,1: 13:33:56 Hora k75,1 : d2- 04:34:42 k78,0: 14:13:15 Hora k78,0 : d2- 05:14:01 Meta: 15:01:48 Hora meta: d2- 06:02:34
Split Times
16032060
17:04:02
15:02:34
13:01:07
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41) |
|||||||
/ | / | 145 |
i
|
Ramon Alegre Biosca | 18:28:20 (tr 18:26:19) | ||
T. real: 18:26:19 T. oficial: 18:28:20 Inici real: 15:02:01 Hora meta: d2- 09:28:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 13:36 min/km Club: groc propi k5,5: 0:36:12 Hora k5,5 : 15:38:13 k14,2: 2:00:26 Hora k14,2 : 17:02:27 k23,1: 3:24:02 Hora k23,1 : 18:26:03 k31,5: 5:34:42 Hora k31,5 : 20:36:43 k46,2: 8:50:12 Hora k46,2 : 23:52:13 k55,5: 10:42:47 Hora k55,5 : d2- 01:44:48 k67,5: 14:03:24 Hora k67,5 : d2- 05:05:25 k75,1: 16:28:43 Hora k75,1 : d2- 07:30:44 k78,0: 17:31:14 Hora k78,0 : d2- 08:33:15 Meta: 18:26:19 Hora meta: d2- 09:28:20
Split Times
4400
18:28:22
18:28:20
18:28:18
|
|||||||
/ | / | 1240 |
i
|
Pablo Alegre De Miquel | 15:18:53 (tr 15:18:53) | ||
T. real: 15:18:53 T. oficial: 15:18:53 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 06:18:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:18 min/km Club: blanc k5,5: 0:33:42 Hora k5,5 : 15:33:42 k14,2: 1:48:44 Hora k14,2 : 16:48:44 k23,1: 3:13:32 Hora k23,1 : 18:13:32 k31,5: 4:48:56 Hora k31,5 : 19:48:56 k46,2: 7:17:22 Hora k46,2 : 22:17:22 k55,5: 9:00:58 Hora k55,5 : d2- 00:00:58 k67,5: 11:45:50 Hora k67,5 : d2- 02:45:50 k75,1: 13:31:20 Hora k75,1 : d2- 04:31:20 k78,0: 14:17:12 Hora k78,0 : d2- 05:17:12 Meta: 15:18:53 Hora meta: d2- 06:18:53
Split Times
39346120
20:16:58
15:18:53
10:20:48
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 3265 |
i
|
Victor Alegre De Miquel | 15:18:53 (tr 15:18:53) | ||
T. real: 15:18:53 T. oficial: 15:18:53 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 06:18:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:18 min/km Club: blanc k5,5: 0:33:43 Hora k5,5 : 15:33:43 k14,2: 1:48:45 Hora k14,2 : 16:48:45 k23,1: 3:13:36 Hora k23,1 : 18:13:36 k31,5: 4:48:55 Hora k31,5 : 19:48:55 k46,2: 7:17:26 Hora k46,2 : 22:17:26 k55,5: 9:01:00 Hora k55,5 : d2- 00:01:00 k67,5: 11:45:54 Hora k67,5 : d2- 02:45:54 k75,1: 13:31:27 Hora k75,1 : d2- 04:31:27 k78,0: 14:17:23 Hora k78,0 : d2- 05:17:23 Meta: 15:18:53 Hora meta: d2- 06:18:53
Split Times
39350190
20:16:59
15:18:53
10:20:46
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1017 |
i
|
Víctor Alegre Herrero | 16:58:19 (tr 16:32:41) | ||
T. real: 16:32:41 T. oficial: 16:58:19 Inici real: 15:25:38 Hora meta: d2- 07:58:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 12:12 min/km Club: groc propi k5,5: 0:49:07 Hora k5,5 : 16:14:45 k14,2: 2:18:28 Hora k14,2 : 17:44:06 k23,1: 3:54:26 Hora k23,1 : 19:20:03 k31,5: 5:39:26 Hora k31,5 : 21:05:04 k46,2: 8:13:58 Hora k46,2 : 23:39:36 k55,5: 10:01:03 Hora k55,5 : d2- 01:26:41 k67,5: 12:44:44 Hora k67,5 : d2- 04:10:22 k75,1: 14:45:35 Hora k75,1 : d2- 06:11:13 k78,0: 15:29:44 Hora k78,0 : d2- 06:55:22 Meta: 16:32:41 Hora meta: d2- 07:58:19
Split Times
32336920
21:03:17
16:58:19
12:53:20
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Marc Alenya Noguer
21:03:17 (Tr: 20:59:34)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1464 | Almudena Alemany | 20:16:58 (tr 19:39:15) | |||
T. real: 19:39:15 T. oficial: 20:16:58 Inici real: 15:37:43 Hora meta: d2- 11:16:58 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 14:30 min/km Club: groc propi k5,5: 0:54:13 Hora k5,5 : 16:31:56 k14,2: 2:41:27 Hora k14,2 : 18:19:09 k23,1: 4:37:29 Hora k23,1 : 20:15:12 k31,5: 6:59:13 Hora k31,5 : 22:36:56 k46,2: 10:16:26 Hora k46,2 : d2- 01:54:09 k55,5: 12:19:53 Hora k55,5 : d2- 03:57:36 k67,5: 16:01:27 Hora k67,5 : d2- 07:39:10 k75,1: 18:04:32 Hora k75,1 : d2- 09:42:15 k78,0: 18:50:57 Hora k78,0 : d2- 10:28:40 Meta: 19:39:15 Hora meta: d2- 11:16:58
Split Times
39346120
25:15:02
20:16:58
15:18:53
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53)
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52)
i
Francesc Alavedra Papell
23:21:19 (Tr: 23:21:19)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Marc Alenya Noguer
21:03:17 (Tr: 20:59:34)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1465 |
i
|
Bea Alemany | 20:16:59 (tr 19:39:18) | ||
T. real: 19:39:18 T. oficial: 20:16:59 Inici real: 15:37:41 Hora meta: d2- 11:16:59 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 14:30 min/km Club: groc propi k5,5: 0:54:16 Hora k5,5 : 16:31:57 k14,2: 2:41:29 Hora k14,2 : 18:19:10 k23,1: 4:37:30 Hora k23,1 : 20:15:11 k31,5: 6:59:17 Hora k31,5 : 22:36:58 k46,2: 10:16:28 Hora k46,2 : d2- 01:54:09 k55,5: 12:19:57 Hora k55,5 : d2- 03:57:38 k67,5: 16:01:31 Hora k67,5 : d2- 07:39:12 k75,1: 18:04:36 Hora k75,1 : d2- 09:42:17 k78,0: 18:51:02 Hora k78,0 : d2- 10:28:43 Meta: 19:39:18 Hora meta: d2- 11:16:59
Split Times
39350190
25:15:06
20:16:59
15:18:53
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53)
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52)
i
Francesc Alavedra Papell
23:21:19 (Tr: 23:21:19)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Marc Alenya Noguer
21:03:17 (Tr: 20:59:34)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 271 |
i
|
Marc Alenya Noguer | 21:03:17 (tr 20:59:34) | ||
T. real: 20:59:34 T. oficial: 21:03:17 Inici real: 15:03:44 Hora meta: d2- 12:03:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 15:29 min/km Club: blanc k5,5: 0:55:58 Hora k5,5 : 15:59:42 k14,2: 2:49:57 Hora k14,2 : 17:53:40 k23,1: 4:39:10 Hora k23,1 : 19:42:53 k31,5: 7:17:20 Hora k31,5 : 22:21:03 k46,2: 10:56:06 Hora k46,2 : d2- 01:59:49 k55,5: 12:56:48 Hora k55,5 : d2- 04:00:32 k67,5: 16:35:03 Hora k67,5 : d2- 07:38:46 k75,1: 19:02:20 Hora k75,1 : d2- 10:06:03 k78,0: 19:49:44 Hora k78,0 : d2- 10:53:28 Meta: 20:59:34 Hora meta: d2- 12:03:17
Split Times
32336920
25:08:16
21:03:17
16:58:19
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53)
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52)
i
Francesc Alavedra Papell
23:21:19 (Tr: 23:21:19)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 264 | Alejandro Alfageme Carrera | 9:25:58 (tr 9:22:22) | |||
T. real: 09:22:22 T. oficial: 09:25:58 Inici real: 15:03:36 Hora meta: d2- 00:25:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 6:55 min/km Club: groc propi k5,5: 0:27:18 Hora k5,5 : 15:30:54 k14,2: 1:18:40 Hora k14,2 : 16:22:16 k23,1: 2:12:58 Hora k23,1 : 17:16:34 k31,5: 3:07:32 Hora k31,5 : 18:11:08 k46,2: 4:33:40 Hora k46,2 : 19:37:15 k55,5: 5:41:10 Hora k55,5 : 20:44:46 k67,5: 7:15:01 Hora k67,5 : 22:18:37 k75,1: 8:15:57 Hora k75,1 : 23:19:33 k78,0: 8:40:50 Hora k78,0 : 23:44:26 Meta: 9:22:22 Hora meta: d2- 00:25:58
Split Times
58615370
16:50:01
09:25:58
2:01:55
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41) |
|||||||
/ | / | 787 |
i
|
Rosa Alfaro Martin | 15:24:45 (tr 15:06:06) | ||
T. real: 15:06:06 T. oficial: 15:24:45 Inici real: 15:18:40 Hora meta: d2- 06:24:45 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 11:08 min/km Club: blanc k5,5: 0:47:06 Hora k5,5 : 16:05:46 k14,2: 2:06:36 Hora k14,2 : 17:25:15 k23,1: 3:38:07 Hora k23,1 : 18:56:46 k31,5: 5:09:21 Hora k31,5 : 20:28:00 k46,2: 7:37:21 Hora k46,2 : 22:56:00 k55,5: 9:16:31 Hora k55,5 : d2- 00:35:10 k67,5: 11:42:22 Hora k67,5 : d2- 03:01:01 k75,1: 13:28:47 Hora k75,1 : d2- 04:47:26 k78,0: 14:10:27 Hora k78,0 : d2- 05:29:06 Meta: 15:06:06 Hora meta: d2- 06:24:45
Split Times
6388030
16:13:09
15:24:45
14:36:22
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31) |
|||||||
/ | / | 619 |
i
|
Veronica Alfaro Rios | 19:36:03 (tr 19:22:26) | ||
T. real: 19:22:26 T. oficial: 19:36:03 Inici real: 15:13:37 Hora meta: d2- 10:36:03 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 14:17 min/km Club: blanc k5,5: 0:55:45 Hora k5,5 : 16:09:22 k14,2: 2:42:38 Hora k14,2 : 17:56:14 k23,1: 4:27:15 Hora k23,1 : 19:40:51 k31,5: 6:31:16 Hora k31,5 : 21:44:53 k46,2: 9:42:02 Hora k46,2 : d2- 00:55:39 k55,5: 11:43:02 Hora k55,5 : d2- 02:56:38 k67,5: 14:52:27 Hora k67,5 : d2- 06:06:04 k75,1: 17:17:47 Hora k75,1 : d2- 08:31:23 k78,0: 18:11:05 Hora k78,0 : d2- 09:24:42 Meta: 19:22:26 Hora meta: d2- 10:36:03
Split Times
4400
19:36:05
19:36:03
19:36:01
|
|||||||
/ | / | 2903 | Jose Alfonso Espinosa | 16:50:01 (tr 15:30:13) | |||
T. real: 15:30:13 T. oficial: 16:50:01 Inici real: 16:19:49 Hora meta: d2- 07:50:01 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:26 min/km Club: groc propi k5,5: 0:36:44 Hora k5,5 : 16:56:32 k14,2: 1:51:00 Hora k14,2 : 18:10:48 k23,1: 3:20:04 Hora k23,1 : 19:39:53 k31,5: 5:07:29 Hora k31,5 : 21:27:17 k46,2: 31:38:22 Hora k46,2 : d2- 23:58:10 k55,5: 9:16:14 Hora k55,5 : d2- 01:36:02 k67,5: 11:53:33 Hora k67,5 : d2- 04:13:21 k75,1: 13:38:58 Hora k75,1 : d2- 05:58:47 k78,0: 14:21:50 Hora k78,0 : d2- 06:41:38 Meta: 15:30:13 Hora meta: d2- 07:50:01
Split Times
58615370
24:14:05
16:50:01
9:25:58
i
Juan Alarcón García
23:46:53 (Tr: 23:46:53)
i
Vanessa Alarcón Martínez
23:46:52 (Tr: 23:46:52)
i
Francesc Alavedra Papell
23:21:19 (Tr: 23:21:19)
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
i
Miriam Albiol Melich
20:22:08 (Tr: 20:11:20)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Manuel Alcaide Sánchez
20:14:40 (Tr: 20:09:55)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Almudena Alemany
20:16:58 (Tr: 19:39:15)
i
Bea Alemany
20:16:59 (Tr: 19:39:18)
i
Marc Alenya Noguer
21:03:17 (Tr: 20:59:34)
Alejandro Alfageme Carrera
09:25:58 (Tr: 9:22:22)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Jordi Almansa Ruiz
14:14:18 (Tr: 14:09:41)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1650 |
i
|
Toni Alias | 16:13:09 (tr 15:29:31) | ||
T. real: 15:29:31 T. oficial: 16:13:09 Inici real: 15:43:39 Hora meta: d2- 07:13:09 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:26 min/km Club: groc propi k5,5: 0:41:44 Hora k5,5 : 16:25:23 k14,2: 2:03:26 Hora k14,2 : 17:47:05 k23,1: 3:37:24 Hora k23,1 : 19:21:02 k31,5: 5:12:48 Hora k31,5 : 20:56:27 k46,2: 8:08:02 Hora k46,2 : 23:51:41 k55,5: 9:43:41 Hora k55,5 : d2- 01:27:20 k67,5: 12:09:30 Hora k67,5 : d2- 03:53:09 k75,1: 14:01:54 Hora k75,1 : d2- 05:45:33 k78,0: 14:41:34 Hora k78,0 : d2- 06:25:13 Meta: 15:29:31 Hora meta: d2- 07:13:09
Split Times
9972600
17:28:42
16:13:09
14:57:36
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 312 |
i
|
Jordi Almansa Ruiz | 14:14:18 (tr 14:09:41) | ||
T. real: 14:09:41 T. oficial: 14:14:18 Inici real: 15:04:38 Hora meta: d2- 05:14:18 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 10:27 min/km Club: groc propi k5,5: 0:34:19 Hora k5,5 : 15:38:57 k14,2: 1:43:43 Hora k14,2 : 16:48:21 k23,1: 2:53:20 Hora k23,1 : 17:57:57 k31,5: 4:14:43 Hora k31,5 : 19:19:21 k46,2: 6:22:45 Hora k46,2 : 21:27:22 k55,5: 7:57:03 Hora k55,5 : 23:01:41 k67,5: 10:50:02 Hora k67,5 : d2- 01:54:39 k75,1: 12:41:21 Hora k75,1 : d2- 03:45:58 k78,0: 13:21:01 Hora k78,0 : d2- 04:25:38 Meta: 14:09:41 Hora meta: d2- 05:14:18
Split Times
25660800
17:28:42
14:14:18
10:59:54
i
Jose luis Albarran Zardoya
15:04:40 (Tr: 13:53:00)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
12:37:49 (Tr: 11:11:09)
i
Oriol Albero Fons
12:26:58 (Tr: 12:01:03)
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Nacho Albesa Rodriguez
15:41:55 (Tr: 15:04:17)
Cristian Albuixech Samper
15:29:55 (Tr: 15:23:19)
i
Jose javier Alburquerque Alburquerque
15:07:53 (Tr: 15:07:53)
i
Orlando Alcaide Martínez
13:01:07 (Tr: 12:26:24)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
Marcos Alcodori Rodriguez
15:02:34 (Tr: 15:01:48)
i
Pablo Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Victor Alegre De Miquel
15:18:53 (Tr: 15:18:53)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Rosa Alfaro Martin
15:24:45 (Tr: 15:06:06)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 1466 |
i
|
Montserrat Almató Cutrina | 18:23:50 (tr 17:46:11) | ||
T. real: 17:46:11 T. oficial: 18:23:50 Inici real: 15:37:40 Hora meta: d2- 09:23:50 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 13:06 min/km Club: blanc k5,5: 0:52:57 Hora k5,5 : 16:30:37 k14,2: 2:34:59 Hora k14,2 : 18:12:38 k23,1: 4:25:09 Hora k23,1 : 20:02:49 k31,5: 6:17:11 Hora k31,5 : 21:54:50 k46,2: 9:07:28 Hora k46,2 : d2- 00:45:08 k55,5: 11:05:38 Hora k55,5 : d2- 02:43:17 k67,5: 13:58:05 Hora k67,5 : d2- 05:35:45 k75,1: 15:52:39 Hora k75,1 : d2- 07:30:18 k78,0: 16:39:33 Hora k78,0 : d2- 08:17:12 Meta: 17:46:11 Hora meta: d2- 09:23:50
Split Times
12383580
19:57:39
18:23:50
16:50:01
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
i
Veronica Alfaro Rios
19:36:03 (Tr: 19:22:26)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
David Almendros Fuster
17:28:42 (Tr: 17:19:02) |
|||||||
/ | / | 460 | David Almendros Fuster | 17:28:42 (tr 17:19:02) | |||
T. real: 17:19:02 T. oficial: 17:28:42 Inici real: 15:09:40 Hora meta: d2- 08:28:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 12:46 min/km Club: groc propi k5,5: 0:55:41 Hora k5,5 : 16:05:21 k14,2: 2:26:39 Hora k14,2 : 17:36:18 k23,1: 4:04:01 Hora k23,1 : 19:13:41 k31,5: 5:54:53 Hora k31,5 : 21:04:33 k46,2: 9:00:20 Hora k46,2 : d2- 00:10:00 k55,5: 10:46:10 Hora k55,5 : d2- 01:55:49 k67,5: 13:42:44 Hora k67,5 : d2- 04:52:24 k75,1: 15:39:07 Hora k75,1 : d2- 06:48:47 k78,0: 16:23:31 Hora k78,0 : d2- 07:33:11 Meta: 17:19:02 Hora meta: d2- 08:28:42
Split Times
9972600
18:44:15
17:28:42
16:13:09
David Albert Moros
17:25:42 (Tr: 16:16:00)
Adrián Alcalá San Martín
16:36:20 (Tr: 15:58:35)
i
Ramon Alegre Biosca
18:28:20 (Tr: 18:26:19)
i
Víctor Alegre Herrero
16:58:19 (Tr: 16:32:41)
Jose Alfonso Espinosa
16:50:01 (Tr: 15:30:13)
i
Toni Alias
16:13:09 (Tr: 15:29:31)
i
Montserrat Almató Cutrina
18:23:50 (Tr: 17:46:11) |
|||||||