L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2540 | Noelia Chorda Diego | 18:15:17 (tr 17:01:12) | |||
T. real: 17:01:12 T. oficial: 18:15:17 Inici real: 16:11:51 Hora meta: d2- 09:13:02 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:44 min/km Club: groc propi K10_7: 1:14:18 Hora K10_7 : 17:26:09 K15: 2:00:59 Hora K15 : 18:12:50 K23_6: 3:25:43 Hora K23_6 : 19:37:34 K32_2: 5:07:22 Hora K32_2 : 21:19:13 k46,2: 7:40:10 Hora k46,2 : 23:52:01 K69_7: 12:33:12 Hora K69_7 : d2- 04:45:03 K80_8: 15:28:56 Hora K80_8 : d2- 07:40:47 K83_7: 16:11:03 Hora K83_7 : d2- 08:22:54 Meta: 17:01:12 Hora meta: d2- 09:13:02
Split Times
28518710
21:51:20
18:15:17
14:39:14
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 2806 |
i
|
Laura Cid Albiol | 24:20:15 (tr 22:51:54) | ||
T. real: 22:51:54 T. oficial: d2- 00:20:15 Inici real: 16:26:07 Hora meta: d2- 15:18:00 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:46 min/km Club: K10_7: 1:45:26 Hora K10_7 : 18:11:32 K15: 2:39:54 Hora K15 : 19:06:00 K23_6: 4:37:27 Hora K23_6 : 21:03:33 K32_2: 7:05:54 Hora K32_2 : 23:32:00 k46,2: 10:11:21 Hora k46,2 : d2- 02:37:27 K69_7: 16:37:41 Hora K69_7 : d2- 09:03:48 K80_8: 20:06:11 Hora K80_8 : d2- 12:32:17 K83_7: 21:20:13 Hora K83_7 : d2- 13:46:19 Meta: 22:51:54 Hora meta: d2- 15:18:00
Split Times
48175710
30:25:13
d2- 00:20:15
18:15:17
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Marta Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:50)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58) |
|||||||
/ | / | 2808 |
i
|
Marta Cid Albiol | 24:20:15 (tr 22:51:50) | ||
T. real: 22:51:50 T. oficial: d2- 00:20:15 Inici real: 16:26:11 Hora meta: d2- 15:18:00 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:45 min/km Club: K10_7: 1:45:24 Hora K10_7 : 18:11:34 K15: 2:42:22 Hora K15 : 19:08:33 K23_6: 4:37:26 Hora K23_6 : 21:03:36 K32_2: 7:05:48 Hora K32_2 : 23:31:58 k46,2: 10:11:20 Hora k46,2 : d2- 02:37:30 K69_7: 16:38:17 Hora K69_7 : d2- 09:04:27 K80_8: 20:17:23 Hora K80_8 : d2- 12:43:33 K83_7: 21:20:07 Hora K83_7 : d2- 13:46:17 Meta: 22:51:50 Hora meta: d2- 15:18:00
Split Times
48174610
30:25:12
d2- 00:20:15
18:15:17
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Laura Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:54)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58) |
|||||||
/ | / | 2810 |
i
|
Miquel Cid Albiol | 20:41:40 (tr 19:13:12) | ||
T. real: 19:13:12 T. oficial: 20:41:40 Inici real: 16:26:13 Hora meta: d2- 11:39:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:15 min/km Club: K10_7: 1:45:17 Hora K10_7 : 18:11:29 K15: 2:39:41 Hora K15 : 19:05:53 K23_6: 4:29:27 Hora K23_6 : 20:55:39 K32_2: 6:56:05 Hora K32_2 : 23:22:17 k46,2: 9:58:41 Hora k46,2 : d2- 02:24:54 K69_7: 15:27:47 Hora K69_7 : d2- 07:53:59 K80_8: 17:32:01 Hora K80_8 : d2- 09:58:13 K83_7: 18:15:47 Hora K83_7 : d2- 10:41:59 Meta: 19:13:12 Hora meta: d2- 11:39:25
Split Times
19321170
23:08:02
20:41:40
18:15:17
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58) |
|||||||
/ | / | 2360 |
i
|
Juan diego Cifuentes Leon | 23:50:15 (tr 22:23:06) | ||
T. real: 22:23:06 T. oficial: 23:50:15 Inici real: 16:24:55 Hora meta: d2- 14:48:00 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:26 min/km Club: K10_7: 1:44:10 Hora K10_7 : 18:09:04 K15: 2:42:23 Hora K15 : 19:07:17 K23_6: 4:39:46 Hora K23_6 : 21:04:40 K32_2: 6:42:43 Hora K32_2 : 23:07:37 k46,2: 9:59:56 Hora k46,2 : d2- 02:24:50 K69_7: 16:25:33 Hora K69_7 : d2- 08:50:27 K80_8: 19:47:11 Hora K80_8 : d2- 12:12:05 K83_7: 20:51:20 Hora K83_7 : d2- 13:16:14 Meta: 22:23:06 Hora meta: d2- 14:48:00
Split Times
4400
23:50:17
23:50:15
23:50:13
|
|||||||
/ | / | 2836 |
i
|
Quima Ciuraneta Franch | 21:00:17 (tr 19:38:12) | ||
T. real: 19:38:12 T. oficial: 21:00:17 Inici real: 16:19:50 Hora meta: d2- 11:58:02 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:32 min/km Club: K10_7: 1:41:04 Hora K10_7 : 18:00:54 K15: 2:35:50 Hora K15 : 18:55:40 K23_6: 4:23:23 Hora K23_6 : 20:43:12 K32_2: 6:28:38 Hora K32_2 : 22:48:27 k46,2: 9:17:32 Hora k46,2 : d2- 01:37:22 K69_7: 14:55:19 Hora K69_7 : d2- 07:15:09 K80_8: 17:38:15 Hora K80_8 : d2- 09:58:05 K83_7: 18:19:53 Hora K83_7 : d2- 10:39:43 Meta: 19:38:12 Hora meta: d2- 11:58:02
Split Times
4400
21:00:19
21:00:17
21:00:15
|
|||||||
/ | / | 3121 |
i
|
Anna Clapés Sarqueda | 21:51:20 (tr 20:56:15) | ||
T. real: 20:56:15 T. oficial: 21:51:20 Inici real: 15:52:51 Hora meta: d2- 12:49:05 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 14:26 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:45:00 Hora K10_7 : 17:37:50 K15: 2:45:05 Hora K15 : 18:37:55 K23_6: 4:42:35 Hora K23_6 : 20:35:25 K32_2: 6:51:29 Hora K32_2 : 22:44:20 k46,2: 10:06:44 Hora k46,2 : d2- 01:59:34 K69_7: 15:47:59 Hora K69_7 : d2- 07:40:49 K80_8: 18:56:57 Hora K80_8 : d2- 10:49:47 K83_7: 19:47:50 Hora K83_7 : d2- 11:40:41 Meta: 20:56:15 Hora meta: d2- 12:49:05
Split Times
9197540
23:01:01
21:51:20
20:41:40
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58) |
|||||||
/ | / | 1063 |
i
|
Fco. javier Claramonte Hervas | 17:20:48 (tr 16:48:45) | ||
T. real: 16:48:45 T. oficial: 17:20:48 Inici real: 15:29:49 Hora meta: d2- 08:18:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:35 min/km Club: groc propi K10_7: 1:32:43 Hora K10_7 : 17:02:32 K15: 2:21:05 Hora K15 : 17:50:53 K23_6: 3:52:00 Hora K23_6 : 19:21:49 K32_2: 5:32:29 Hora K32_2 : 21:02:17 k46,2: 7:52:07 Hora k46,2 : 23:21:55 K69_7: 12:32:47 Hora K69_7 : d2- 04:02:35 K80_8: 15:09:24 Hora K80_8 : d2- 06:39:13 K83_7: 15:52:01 Hora K83_7 : d2- 07:21:49 Meta: 16:48:45 Hora meta: d2- 08:18:33
Split Times
29337110
21:03:03
17:20:48
13:38:33
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 2682 |
i
|
Alex Claramunt Llopis | 19:14:58 (tr 17:56:55) | ||
T. real: 17:56:55 T. oficial: 19:14:58 Inici real: 16:15:48 Hora meta: d2- 10:12:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:22 min/km Club: K10_7: 1:47:01 Hora K10_7 : 18:02:49 K15: 2:47:40 Hora K15 : 19:03:27 K23_6: 4:34:29 Hora K23_6 : 20:50:17 K32_2: 6:47:44 Hora K32_2 : 23:03:32 k46,2: 10:11:42 Hora k46,2 : d2- 02:27:30 K69_7: 14:52:28 Hora K69_7 : d2- 07:08:16 K80_8: 16:43:48 Hora K80_8 : d2- 08:59:36 K83_7: 17:13:43 Hora K83_7 : d2- 09:29:31 Meta: 17:56:55 Hora meta: d2- 10:12:43
Split Times
4400
19:15:00
19:14:58
19:14:56
|
|||||||
/ | / | 1098 |
i
|
Xavier Claramunt Morera | 18:07:54 (tr 17:34:54) | ||
T. real: 17:34:54 T. oficial: 18:07:54 Inici real: 15:30:46 Hora meta: d2- 09:05:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:07 min/km Club: K10_7: 1:27:18 Hora K10_7 : 16:58:03 K15: 2:12:30 Hora K15 : 17:43:15 K23_6: 3:42:38 Hora K23_6 : 19:13:24 K32_2: 5:18:10 Hora K32_2 : 20:48:56 k46,2: 7:37:38 Hora k46,2 : 23:08:24 K69_7: 13:13:52 Hora K69_7 : d2- 04:44:37 K80_8: 15:59:24 Hora K80_8 : d2- 07:30:09 K83_7: 16:42:11 Hora K83_7 : d2- 08:12:56 Meta: 17:34:54 Hora meta: d2- 09:05:39
Split Times
27828240
21:38:43
18:07:54
14:37:05
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 1883 |
i
|
Frederic Clares Sarrablo | 21:03:03 (tr 20:50:01) | ||
T. real: 20:50:01 T. oficial: 21:03:03 Inici real: 15:10:48 Hora meta: d2- 12:00:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:22 min/km Club: K10_7: 1:54:25 Hora K10_7 : 17:05:13 K15: 2:56:09 Hora K15 : 18:06:56 K23_6: 4:48:25 Hora K23_6 : 19:59:12 K32_2: 6:53:27 Hora K32_2 : 22:04:14 k46,2: 10:12:59 Hora k46,2 : d2- 01:23:47 K69_7: 16:01:39 Hora K69_7 : d2- 07:12:26 K80_8: 18:50:57 Hora K80_8 : d2- 10:01:44 K83_7: 19:45:44 Hora K83_7 : d2- 10:56:31 Meta: 20:50:01 Hora meta: d2- 12:00:48
Split Times
29337110
24:45:18
21:03:03
17:20:48
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Laura Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:54)
i
Marta Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:50)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 2433 |
i
|
Dolors Claret Arimany | 18:28:03 (tr 17:20:56) | ||
T. real: 17:20:56 T. oficial: 18:28:03 Inici real: 16:04:52 Hora meta: d2- 09:25:48 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:58 min/km Club: K10_7: 1:38:41 Hora K10_7 : 17:43:33 K15: 2:30:28 Hora K15 : 18:35:20 K23_6: 4:17:01 Hora K23_6 : 20:21:53 K32_2: 6:18:40 Hora K32_2 : 22:23:32 k46,2: 9:01:34 Hora k46,2 : d2- 01:06:26 K69_7: 13:38:51 Hora K69_7 : d2- 05:43:43 K80_8: 16:01:29 Hora K80_8 : d2- 08:06:20 K83_7: 16:33:17 Hora K83_7 : d2- 08:38:09 Meta: 17:20:56 Hora meta: d2- 09:25:48
Split Times
35961420
23:00:29
18:28:03
13:55:37
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 1402 |
i
|
James Clement | 21:38:43 (tr 21:00:37) | ||
T. real: 21:00:37 T. oficial: 21:38:43 Inici real: 15:35:52 Hora meta: d2- 12:36:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:29 min/km Club: K10_7: 1:42:50 Hora K10_7 : 17:18:42 K15: 2:37:54 Hora K15 : 18:13:46 K23_6: 4:33:55 Hora K23_6 : 20:09:46 K32_2: 7:02:52 Hora K32_2 : 22:38:44 k46,2: 10:49:16 Hora k46,2 : d2- 02:25:08 K69_7: 16:57:37 Hora K69_7 : d2- 08:33:28 K80_8: 19:30:18 Hora K80_8 : d2- 11:06:10 K83_7: 20:09:10 Hora K83_7 : d2- 11:45:02 Meta: 21:00:37 Hora meta: d2- 12:36:28
Split Times
27828240
25:09:33
21:38:43
18:07:54
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Laura Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:54)
i
Marta Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:50)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58) |
|||||||
/ | / | 3046 |
i
|
Felipe Clemente Camacho | 20:39:05 (tr 19:11:57) | ||
T. real: 19:11:57 T. oficial: 20:39:05 Inici real: 16:24:53 Hora meta: d2- 11:36:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:14 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:41:37 Hora K10_7 : 18:06:30 K15: 2:30:52 Hora K15 : 18:55:45 K23_6: 4:12:52 Hora K23_6 : 20:37:45 K32_2: 6:01:47 Hora K32_2 : 22:26:40 k46,2: 9:04:29 Hora k46,2 : d2- 01:29:22 K69_7: 14:27:36 Hora K69_7 : d2- 06:52:28 K80_8: 17:13:30 Hora K80_8 : d2- 09:38:23 K83_7: 17:59:56 Hora K83_7 : d2- 10:24:48 Meta: 19:11:57 Hora meta: d2- 11:36:50
Split Times
4400
20:39:07
20:39:05
20:39:03
|
|||||||
/ | / | 2444 | Jordi Climent Larios | 23:00:29 (tr 21:49:21) | |||
T. real: 21:49:21 T. oficial: 23:00:29 Inici real: 16:08:54 Hora meta: d2- 13:58:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:02 min/km Club: groc propi K10_7: 1:49:44 Hora K10_7 : 17:58:37 K15: 2:37:49 Hora K15 : 18:46:42 K23_6: 4:24:53 Hora K23_6 : 20:33:46 K32_2: 6:46:25 Hora K32_2 : 22:55:18 k46,2: 9:52:36 Hora k46,2 : d2- 02:01:30 K69_7: No data Hora K69_7: No data K80_8: 19:39:56 Hora K80_8 : d2- 11:48:50 K83_7: 20:41:01 Hora K83_7 : d2- 12:49:54 Meta: 21:49:21 Hora meta: d2- 13:58:14
Split Times
35961420
27:32:56
23:00:29
18:28:03
i
Laura Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:54)
i
Marta Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:50)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58) |
|||||||
/ | / | 840 | Joan Clofent Torrellas | 16:12:14 (tr 16:12:14) | |||
T. real: 16:12:14 T. oficial: 16:12:14 Inici real: 14:57:45 Hora meta: d2- 07:09:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:10 min/km Club: compra groc K10_7: 1:02:02 Hora K10_7 : 15:59:47 K15: 1:49:13 Hora K15 : 16:46:58 K23_6: 3:15:55 Hora K23_6 : 18:13:40 K32_2: 4:56:56 Hora K32_2 : 19:54:41 k46,2: 7:29:01 Hora k46,2 : 22:26:46 K69_7: 12:05:31 Hora K69_7 : d2- 03:03:16 K80_8: 14:30:17 Hora K80_8 : d2- 05:28:02 K83_7: 15:13:27 Hora K83_7 : d2- 06:11:12 Meta: 16:12:14 Hora meta: d2- 07:09:59
Split Times
11255530
17:37:30
16:12:14
14:46:57
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11) |
|||||||
/ | / | 1636 |
i
|
Vicens Clotet Casas | 19:49:28 (tr 19:43:25) | ||
T. real: 19:43:25 T. oficial: 19:49:28 Inici real: 15:03:49 Hora meta: d2- 10:47:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:36 min/km Club: K10_7: 1:45:35 Hora K10_7 : 16:49:24 K15: 2:41:52 Hora K15 : 17:45:40 K23_6: 4:34:05 Hora K23_6 : 19:37:54 K32_2: 6:36:36 Hora K32_2 : 21:40:25 k46,2: 9:38:45 Hora k46,2 : d2- 00:42:34 K69_7: 15:04:42 Hora K69_7 : d2- 06:08:30 K80_8: 18:05:08 Hora K80_8 : d2- 09:08:57 K83_7: 18:47:06 Hora K83_7 : d2- 09:50:54 Meta: 19:43:25 Hora meta: d2- 10:47:13
Split Times
4400
19:49:30
19:49:28
19:49:26
|
|||||||
/ | / | 2298 |
i
|
Maria Clotet Fons | 23:38:10 (tr 23:10:04) | ||
T. real: 23:10:04 T. oficial: 23:38:10 Inici real: 15:25:51 Hora meta: d2- 14:35:55 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:58 min/km Club: K10_7: 1:44:29 Hora K10_7 : 17:10:20 K15: 2:43:29 Hora K15 : 18:09:19 K23_6: 4:41:03 Hora K23_6 : 20:06:53 K32_2: 6:52:23 Hora K32_2 : 22:18:13 k46,2: 10:41:02 Hora k46,2 : d2- 02:06:53 K69_7: 17:26:08 Hora K69_7 : d2- 08:51:58 K80_8: 20:46:43 Hora K80_8 : d2- 12:12:33 K83_7: 21:49:20 Hora K83_7 : d2- 13:15:11 Meta: 23:10:04 Hora meta: d2- 14:35:55
Split Times
4972550
24:15:50
23:38:10
23:00:29
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21) |
|||||||
/ | / | 501 |
i
|
Jose maria Clotet Huertas | 17:37:30 (tr 17:21:26) | ||
T. real: 17:21:26 T. oficial: 17:37:30 Inici real: 15:13:49 Hora meta: d2- 08:35:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:58 min/km Club: K10_7: 1:11:33 Hora K10_7 : 16:25:22 K15: 1:57:13 Hora K15 : 17:11:02 K23_6: 3:26:37 Hora K23_6 : 18:40:25 K32_2: 5:02:51 Hora K32_2 : 20:16:39 k46,2: 7:35:47 Hora k46,2 : 22:49:35 K69_7: 12:47:25 Hora K69_7 : d2- 04:01:13 K80_8: 15:32:14 Hora K80_8 : d2- 06:46:02 K83_7: 16:21:50 Hora K83_7 : d2- 07:35:39 Meta: 17:21:26 Hora meta: d2- 08:35:15
Split Times
12161380
19:09:38
17:37:30
16:05:22
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 1643 |
i
|
Sandra Clotet Sala | 19:49:26 (tr 19:43:22) | ||
T. real: 19:43:22 T. oficial: 19:49:26 Inici real: 15:03:49 Hora meta: d2- 10:47:11 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:36 min/km Club: K10_7: 1:45:35 Hora K10_7 : 16:49:24 K15: 2:41:52 Hora K15 : 17:45:40 K23_6: 4:34:08 Hora K23_6 : 19:37:57 K32_2: 6:36:37 Hora K32_2 : 21:40:26 k46,2: 9:38:46 Hora k46,2 : d2- 00:42:35 K69_7: 15:04:42 Hora K69_7 : d2- 06:08:31 K80_8: 18:05:10 Hora K80_8 : d2- 09:08:59 K83_7: 18:47:09 Hora K83_7 : d2- 09:50:58 Meta: 19:43:22 Hora meta: d2- 10:47:11
Split Times
3964290
20:19:28
19:49:26
19:19:24
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41) |
|||||||
/ | / | 1930 | Manuel Clua Pelayo | 12:36:17 (tr 11:39:14) | |||
T. real: 11:39:14 T. oficial: 12:36:17 Inici real: 15:54:48 Hora meta: d2- 03:34:02 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:02 min/km Club: groc propi K10_7: 1:01:04 Hora K10_7 : 16:55:52 K15: 1:34:34 Hora K15 : 17:29:21 K23_6: 2:36:47 Hora K23_6 : 18:31:34 K32_2: 3:38:42 Hora K32_2 : 19:33:30 k46,2: 5:17:27 Hora k46,2 : 21:12:14 K69_7: 8:37:14 Hora K69_7 : d2- 00:32:02 K80_8: 10:23:29 Hora K80_8 : d2- 02:18:17 K83_7: 10:54:17 Hora K83_7 : d2- 02:49:04 Meta: 11:39:14 Hora meta: d2- 03:34:02
Split Times
27551590
16:05:00
12:36:17
9:07:33
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Anna Codina Mir
11:39:55 (Tr: 11:29:54) |
|||||||
/ | / | 200 |
i
|
Irene Cobo De Avilés | 19:09:38 (tr 19:02:33) | ||
T. real: 19:02:33 T. oficial: 19:09:38 Inici real: 15:04:50 Hora meta: d2- 10:07:23 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:08 min/km Club: K10_7: 1:38:42 Hora K10_7 : 16:43:32 K15: 2:31:15 Hora K15 : 17:36:04 K23_6: 4:14:35 Hora K23_6 : 19:19:24 K32_2: 6:17:07 Hora K32_2 : 21:21:56 k46,2: 8:59:19 Hora k46,2 : d2- 00:04:08 K69_7: 14:17:15 Hora K69_7 : d2- 05:22:05 K80_8: 17:16:48 Hora K80_8 : d2- 08:21:38 K83_7: 18:10:00 Hora K83_7 : d2- 09:14:49 Meta: 19:02:33 Hora meta: d2- 10:07:23
Split Times
12161380
20:41:46
19:09:38
17:37:30
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 1527 | Pedro Cobo Pena | 20:19:28 (tr 19:34:23) | |||
T. real: 19:34:23 T. oficial: 20:19:28 Inici real: 15:42:50 Hora meta: d2- 11:17:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:29 min/km Club: groc propi K10_7: 1:23:35 Hora K10_7 : 17:06:25 K15: 2:14:15 Hora K15 : 17:57:05 K23_6: 3:42:23 Hora K23_6 : 19:25:13 K32_2: 5:30:30 Hora K32_2 : 21:13:20 k46,2: 8:52:53 Hora k46,2 : d2- 00:35:42 K69_7: 14:42:26 Hora K69_7 : d2- 06:25:16 K80_8: 17:34:22 Hora K80_8 : d2- 09:17:12 K83_7: 18:21:45 Hora K83_7 : d2- 10:04:35 Meta: 19:34:23 Hora meta: d2- 11:17:13
Split Times
3964290
20:49:30
20:19:28
19:49:26
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22) |
|||||||
/ | / | 3207 |
i
|
Rafa Cobo Roldan | 16:05:00 (tr 15:52:58) | ||
T. real: 15:52:58 T. oficial: 16:05:00 Inici real: 15:09:48 Hora meta: d2- 07:02:45 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:57 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:10:47 Hora K10_7 : 16:20:34 K15: 1:54:03 Hora K15 : 17:03:51 K23_6: 3:05:41 Hora K23_6 : 18:15:29 K32_2: 4:28:11 Hora K32_2 : 19:37:59 k46,2: 6:36:35 Hora k46,2 : 21:46:23 K69_7: 11:34:38 Hora K69_7 : d2- 02:44:26 K80_8: 14:16:12 Hora K80_8 : d2- 05:26:00 K83_7: 14:59:26 Hora K83_7 : d2- 06:09:13 Meta: 15:52:58 Hora meta: d2- 07:02:45
Split Times
39937260
21:07:33
16:05:00
11:02:27
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
Manuel Clua Pelayo
12:36:17 (Tr: 11:39:14)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
Anna Codina Mir
11:39:55 (Tr: 11:29:54)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 786 | Olga Cobos Porcel | 17:09:20 (tr 16:54:11) | |||
T. real: 16:54:11 T. oficial: 17:09:20 Inici real: 15:12:55 Hora meta: d2- 08:07:05 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:39 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:01 Hora K10_7 : 16:17:55 K15: 1:49:58 Hora K15 : 17:02:52 K23_6: 3:16:43 Hora K23_6 : 18:29:37 K32_2: 5:01:29 Hora K32_2 : 20:14:23 k46,2: 7:30:20 Hora k46,2 : 22:43:14 K69_7: 12:22:20 Hora K69_7 : d2- 03:35:14 K80_8: 15:07:50 Hora K80_8 : d2- 06:20:44 K83_7: 15:53:10 Hora K83_7 : d2- 07:06:04 Meta: 16:54:11 Hora meta: d2- 08:07:05
Split Times
32573090
21:16:06
17:09:20
13:02:34
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 2775 | Javier Cobos Serrano | 19:41:47 (tr 18:20:41) | |||
T. real: 18:20:41 T. oficial: 19:41:47 Inici real: 16:18:51 Hora meta: d2- 10:39:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:39 min/km Club: groc propi K10_7: 1:13:05 Hora K10_7 : 17:31:55 K15: 2:03:30 Hora K15 : 18:22:21 K23_6: 3:45:59 Hora K23_6 : 20:04:49 K32_2: 5:43:17 Hora K32_2 : 22:02:07 k46,2: 8:40:11 Hora k46,2 : d2- 00:59:02 K69_7: 13:39:33 Hora K69_7 : d2- 05:58:24 K80_8: 16:28:35 Hora K80_8 : d2- 08:47:26 K83_7: 17:12:09 Hora K83_7 : d2- 09:31:00 Meta: 18:20:41 Hora meta: d2- 10:39:32
Split Times
4400
19:41:49
19:41:47
19:41:45
|
|||||||
/ | / | 938 |
i
|
Candido Cobos Simarro | 21:07:33 (tr 20:39:23) | ||
T. real: 20:39:23 T. oficial: 21:07:33 Inici real: 15:25:55 Hora meta: d2- 12:05:18 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:14 min/km Club: K10_7: 1:42:26 Hora K10_7 : 17:08:21 K15: 2:47:59 Hora K15 : 18:13:54 K23_6: 4:34:49 Hora K23_6 : 20:00:44 K32_2: 7:00:42 Hora K32_2 : 22:26:37 k46,2: 10:12:15 Hora k46,2 : d2- 01:38:10 K69_7: 15:30:07 Hora K69_7 : d2- 06:56:02 K80_8: 18:40:14 Hora K80_8 : d2- 10:06:09 K83_7: 19:27:38 Hora K83_7 : d2- 10:53:33 Meta: 20:39:23 Hora meta: d2- 12:05:18
Split Times
39937260
26:10:07
21:07:33
16:05:00
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Laura Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:54)
i
Marta Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:50)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Climent Codina Candelas
21:16:06 (Tr: 20:49:58)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 871 |
i
|
Climent Codina Candelas | 21:16:06 (tr 20:49:58) | ||
T. real: 20:49:58 T. oficial: 21:16:06 Inici real: 15:23:54 Hora meta: d2- 12:13:51 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:22 min/km Club: K10_7: 1:43:07 Hora K10_7 : 17:07:00 K15: 2:38:43 Hora K15 : 18:02:36 K23_6: 4:24:13 Hora K23_6 : 19:48:07 K32_2: 6:20:59 Hora K32_2 : 21:44:52 k46,2: 9:27:23 Hora k46,2 : d2- 00:51:16 K69_7: 15:18:56 Hora K69_7 : d2- 06:42:49 K80_8: 18:31:55 Hora K80_8 : d2- 09:55:49 K83_7: 19:22:02 Hora K83_7 : d2- 10:45:56 Meta: 20:49:58 Hora meta: d2- 12:13:51
Split Times
32573090
25:22:52
21:16:06
17:09:20
Noelia Chorda Diego
18:15:17 (Tr: 17:01:12)
i
Laura Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:54)
i
Marta Cid Albiol
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:50)
i
Miquel Cid Albiol
20:41:40 (Tr: 19:13:12)
i
Juan diego Cifuentes Leon
23:50:15 (Tr: 22:23:06)
i
Quima Ciuraneta Franch
21:00:17 (Tr: 19:38:12)
i
Anna Clapés Sarqueda
21:51:20 (Tr: 20:56:15)
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
i
Alex Claramunt Llopis
19:14:58 (Tr: 17:56:55)
i
Xavier Claramunt Morera
18:07:54 (Tr: 17:34:54)
i
Frederic Clares Sarrablo
21:03:03 (Tr: 20:50:01)
i
Dolors Claret Arimany
18:28:03 (Tr: 17:20:56)
i
James Clement
21:38:43 (Tr: 21:00:37)
i
Felipe Clemente Camacho
20:39:05 (Tr: 19:11:57)
Jordi Climent Larios
23:00:29 (Tr: 21:49:21)
i
Vicens Clotet Casas
19:49:28 (Tr: 19:43:25)
i
Maria Clotet Fons
23:38:10 (Tr: 23:10:04)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
i
Sandra Clotet Sala
19:49:26 (Tr: 19:43:22)
i
Irene Cobo De Avilés
19:09:38 (Tr: 19:02:33)
Pedro Cobo Pena
20:19:28 (Tr: 19:34:23)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
Javier Cobos Serrano
19:41:47 (Tr: 18:20:41)
i
Candido Cobos Simarro
21:07:33 (Tr: 20:39:23)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 316 | Anna Codina Mir | 11:39:55 (tr 11:29:54) | |||
T. real: 11:29:54 T. oficial: 11:39:55 Inici real: 15:07:46 Hora meta: d2- 02:37:40 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 7:56 min/km Club: groc propi K10_7: 0:52:23 Hora K10_7 : 16:00:09 K15: 1:30:13 Hora K15 : 16:37:58 K23_6: 2:33:59 Hora K23_6 : 17:41:45 K32_2: 3:46:02 Hora K32_2 : 18:53:48 k46,2: 5:26:10 Hora k46,2 : 20:33:56 K69_7: 8:50:54 Hora K69_7 : 23:58:39 K80_8: 10:19:37 Hora K80_8 : d2- 01:27:23 K83_7: 10:49:30 Hora K83_7 : d2- 01:57:16 Meta: 11:29:54 Hora meta: d2- 02:37:40
Split Times
50102910
17:59:29
11:39:55
5:20:21
i
Fco. javier Claramonte Hervas
17:20:48 (Tr: 16:48:45)
Joan Clofent Torrellas
16:12:14 (Tr: 16:12:14)
i
Jose maria Clotet Huertas
17:37:30 (Tr: 17:21:26)
Manuel Clua Pelayo
12:36:17 (Tr: 11:39:14)
i
Rafa Cobo Roldan
16:05:00 (Tr: 15:52:58)
Olga Cobos Porcel
17:09:20 (Tr: 16:54:11)
i
Xavier Codina Teixidor
17:59:29 (Tr: 16:37:27) |
|||||||
/ | / | 2827 |
i
|
Xavier Codina Teixidor | 17:59:29 (tr 16:37:27) | ||
T. real: 16:37:27 T. oficial: 17:59:29 Inici real: 16:19:48 Hora meta: d2- 08:57:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:28 min/km Club: K10_7: 1:09:29 Hora K10_7 : 17:29:16 K15: 1:55:10 Hora K15 : 18:14:58 K23_6: 3:27:06 Hora K23_6 : 19:46:53 K32_2: 5:13:30 Hora K32_2 : 21:33:17 k46,2: 7:45:01 Hora k46,2 : d2- 00:04:48 K69_7: 12:41:59 Hora K69_7 : d2- 05:01:46 K80_8: 15:20:26 Hora K80_8 : d2- 07:40:13 K83_7: 15:53:20 Hora K83_7 : d2- 08:13:07 Meta: 16:37:27 Hora meta: d2- 08:57:14
Split Times
4400
17:59:31
17:59:29
17:59:27
|
|||||||