L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 3244 |
i
|
Joan manuel Alarcón Castillón | 21:38:39 (tr 20:36:33) | ||
T. real: 20:36:33 T. oficial: 21:38:39 Inici real: 15:59:51 Hora meta: d2- 12:36:24 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:12 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:51:58 Hora K10_7 : 17:51:49 K15: 2:47:41 Hora K15 : 18:47:32 K23_6: 4:40:09 Hora K23_6 : 20:40:00 K32_2: 6:35:44 Hora K32_2 : 22:35:35 k46,2: 9:41:57 Hora k46,2 : d2- 01:41:48 K69_7: 15:30:48 Hora K69_7 : d2- 07:30:38 K80_8: 18:24:23 Hora K80_8 : d2- 10:24:13 K83_7: 19:17:42 Hora K83_7 : d2- 11:17:33 Meta: 20:36:33 Hora meta: d2- 12:36:24
Split Times
4400
21:38:41
21:38:39
21:38:37
|
|||||||
/ | / | 1856 |
i
|
Javier Alarcón Salvador | 22:11:10 (tr 21:56:05) | ||
T. real: 21:56:05 T. oficial: 22:11:10 Inici real: 15:12:50 Hora meta: d2- 13:08:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:07 min/km Club: K10_7: 1:40:23 Hora K10_7 : 16:53:13 K15: 2:35:48 Hora K15 : 17:48:38 K23_6: 4:21:06 Hora K23_6 : 19:33:56 K32_2: 6:49:11 Hora K32_2 : 22:02:01 k46,2: 10:37:40 Hora k46,2 : d2- 01:50:29 K69_7: 16:58:05 Hora K69_7 : d2- 08:10:55 K80_8: 20:08:31 Hora K80_8 : d2- 11:21:20 K83_7: 20:55:18 Hora K83_7 : d2- 12:08:08 Meta: 21:56:05 Hora meta: d2- 13:08:55
Split Times
4290770
22:43:40
22:11:10
21:38:39
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24) |
|||||||
/ | / | 1 |
i
|
Francesc Alavedra Papell | 23:48:16 (tr 23:46:07) | ||
T. real: 23:46:07 T. oficial: 23:48:16 Inici real: 14:59:54 Hora meta: d2- 14:46:01 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 16:23 min/km Club: K10_7: 1:52:29 Hora K10_7 : 16:52:23 K15: 2:49:34 Hora K15 : 17:49:27 K23_6: 4:37:47 Hora K23_6 : 19:37:41 K32_2: 6:33:49 Hora K32_2 : 21:33:42 k46,2: 9:46:15 Hora k46,2 : d2- 00:46:08 K69_7: 18:17:25 Hora K69_7 : d2- 09:17:18 K80_8: 21:05:51 Hora K80_8 : d2- 12:05:44 K83_7: 22:06:00 Hora K83_7 : d2- 13:05:54 Meta: 23:46:07 Hora meta: d2- 14:46:01
Split Times
17107970
25:57:52
23:48:16
21:38:39
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33) |
|||||||
/ | / | 3225 |
i
|
Agusti Alba | 19:17:14 (tr 18:10:06) | ||
T. real: 18:10:06 T. oficial: 19:17:14 Inici real: 16:04:54 Hora meta: d2- 10:14:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:31 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:39:13 Hora K10_7 : 17:44:06 K15: 2:30:25 Hora K15 : 18:35:18 K23_6: 4:17:02 Hora K23_6 : 20:21:55 K32_2: 6:18:47 Hora K32_2 : 22:23:40 k46,2: 9:01:36 Hora k46,2 : d2- 01:06:29 K69_7: 13:38:58 Hora K69_7 : d2- 05:43:51 K80_8: 16:21:05 Hora K80_8 : d2- 08:25:58 K83_7: 17:04:34 Hora K83_7 : d2- 09:09:27 Meta: 18:10:06 Hora meta: d2- 10:14:59
Split Times
8765020
20:23:38
19:17:14
18:10:50
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32) |
|||||||
/ | / | 1668 |
i
|
Lluis Albareda Gala | 19:55:26 (tr 19:06:13) | ||
T. real: 19:06:13 T. oficial: 19:55:26 Inici real: 15:46:58 Hora meta: d2- 10:53:11 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:10 min/km Club: K10_7: 1:38:56 Hora K10_7 : 17:25:53 K15: 2:31:31 Hora K15 : 18:18:28 K23_6: 4:18:01 Hora K23_6 : 20:04:58 K32_2: 6:20:51 Hora K32_2 : 22:07:49 k46,2: 9:17:31 Hora k46,2 : d2- 01:04:29 K69_7: 14:32:20 Hora K69_7 : d2- 06:19:18 K80_8: 17:20:34 Hora K80_8 : d2- 09:07:31 K83_7: 18:08:27 Hora K83_7 : d2- 09:55:24 Meta: 19:06:13 Hora meta: d2- 10:53:11
Split Times
7867640
20:55:02
19:55:26
18:55:49
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02) |
|||||||
/ | / | 482 |
i
|
Oriol Albero Fons | 14:56:27 (tr 14:41:10) | ||
T. real: 14:41:10 T. oficial: 14:56:27 Inici real: 15:13:03 Hora meta: d2- 05:54:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:07 min/km Club: groc propi K10_7: 0:59:53 Hora K10_7 : 16:12:56 K15: 1:38:54 Hora K15 : 16:51:57 K23_6: 2:48:48 Hora K23_6 : 18:01:50 K32_2: 4:18:10 Hora K32_2 : 19:31:13 k46,2: 6:30:25 Hora k46,2 : 21:43:28 K69_7: 10:42:00 Hora K69_7 : d2- 01:55:03 K80_8: 13:14:41 Hora K80_8 : d2- 04:27:44 K83_7: 13:48:38 Hora K83_7 : d2- 05:01:41 Meta: 14:41:10 Hora meta: d2- 05:54:12
Split Times
74419950
24:20:15
14:56:27
5:32:40
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Josep Alcaide Davia
12:56:56 (Tr: 12:39:51)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
Alejandro Alfageme Carrera
12:18:20 (Tr: 11:41:13)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 1245 | David Albert Moros | 20:23:38 (tr 19:46:29) | |||
T. real: 19:46:29 T. oficial: 20:23:38 Inici real: 15:34:55 Hora meta: d2- 11:21:23 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:38 min/km Club: groc propi K10_7: 1:35:51 Hora K10_7 : 17:10:46 K15: 2:26:26 Hora K15 : 18:01:20 K23_6: 4:09:22 Hora K23_6 : 19:44:16 K32_2: 6:05:58 Hora K32_2 : 21:40:53 k46,2: 9:11:11 Hora k46,2 : d2- 00:46:05 K69_7: 14:59:45 Hora K69_7 : d2- 06:34:39 K80_8: 17:51:05 Hora K80_8 : d2- 09:25:59 K83_7: 18:38:11 Hora K83_7 : d2- 10:13:05 Meta: 19:46:29 Hora meta: d2- 11:21:23
Split Times
8765020
21:30:02
20:23:38
19:17:14
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 2752 |
i
|
Amelia Alberti | 20:55:02 (tr 19:35:01) | ||
T. real: 19:35:01 T. oficial: 20:55:02 Inici real: 16:17:46 Hora meta: d2- 11:52:47 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:30 min/km Club: K10_7: 1:14:37 Hora K10_7 : 17:32:23 K15: 2:04:22 Hora K15 : 18:22:08 K23_6: 3:50:57 Hora K23_6 : 20:08:43 K32_2: 5:53:29 Hora K32_2 : 22:11:15 k46,2: 9:00:16 Hora k46,2 : d2- 01:18:01 K69_7: 14:50:58 Hora K69_7 : d2- 07:08:43 K80_8: 17:39:05 Hora K80_8 : d2- 09:56:50 K83_7: 18:27:27 Hora K83_7 : d2- 10:45:13 Meta: 19:35:01 Hora meta: d2- 11:52:47
Split Times
7867640
21:54:38
20:55:02
19:55:26
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 2807 |
i
|
Rosa Albiol Mercader | 24:20:15 (tr 22:51:51) | ||
T. real: 22:51:51 T. oficial: d2- 00:20:15 Inici real: 16:26:09 Hora meta: d2- 15:18:00 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:46 min/km Club: groc propi K10_7: 1:45:23 Hora K10_7 : 18:11:32 K15: 2:42:26 Hora K15 : 19:08:35 K23_6: 4:37:22 Hora K23_6 : 21:03:31 K32_2: 7:05:50 Hora K32_2 : 23:31:59 k46,2: 10:11:20 Hora k46,2 : d2- 02:37:29 K69_7: 16:38:06 Hora K69_7 : d2- 09:04:15 K80_8: 20:06:01 Hora K80_8 : d2- 12:32:10 K83_7: 21:19:41 Hora K83_7 : d2- 13:45:50 Meta: 22:51:51 Hora meta: d2- 15:18:00
Split Times
74419950
33:44:02
d2- 00:20:15
14:56:27
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 2945 |
i
|
Jose javier Alburquerque | 19:50:14 (tr 19:28:10) | ||
T. real: 19:28:10 T. oficial: 19:50:14 Inici real: 15:19:49 Hora meta: d2- 10:47:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:25 min/km Club: K10_7: 1:43:04 Hora K10_7 : 17:02:53 K15: 2:37:24 Hora K15 : 17:57:13 K23_6: 4:21:15 Hora K23_6 : 19:41:04 K32_2: 6:20:51 Hora K32_2 : 21:40:40 k46,2: 9:14:47 Hora k46,2 : d2- 00:34:36 K69_7: 14:29:34 Hora K69_7 : d2- 05:49:23 K80_8: 17:25:33 Hora K80_8 : d2- 08:45:22 K83_7: 18:15:28 Hora K83_7 : d2- 09:35:17 Meta: 19:28:10 Hora meta: d2- 10:47:59
Split Times
4400
19:50:16
19:50:14
19:50:12
|
|||||||
/ | / | 2012 |
i
|
Josep Alcaide Davia | 12:56:56 (tr 12:39:51) | ||
T. real: 12:39:51 T. oficial: 12:56:56 Inici real: 15:14:50 Hora meta: d2- 03:54:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:44 min/km Club: K10_7: 0:54:28 Hora K10_7 : 16:09:18 K15: 1:31:36 Hora K15 : 16:46:25 K23_6: 2:35:14 Hora K23_6 : 17:50:03 K32_2: 3:49:53 Hora K32_2 : 19:04:42 k46,2: 5:46:19 Hora k46,2 : 21:01:09 K69_7: 9:27:46 Hora K69_7 : d2- 00:42:36 K80_8: 11:23:56 Hora K80_8 : d2- 02:38:46 K83_7: 11:54:05 Hora K83_7 : d2- 03:08:54 Meta: 12:39:51 Hora meta: d2- 03:54:41
Split Times
56352450
20:03:50
12:56:56
5:50:01
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
Alejandro Alfageme Carrera
12:18:20 (Tr: 11:41:13)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16) |
|||||||
/ | / | 396 | Manuel Alcaide Sanchez | 17:05:39 (tr 16:52:38) | |||
T. real: 16:52:38 T. oficial: 17:05:39 Inici real: 15:10:46 Hora meta: d2- 08:03:24 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:38 min/km Club: groc propi K10_7: 1:22:04 Hora K10_7 : 16:32:49 K15: 2:14:26 Hora K15 : 17:25:11 K23_6: 3:34:57 Hora K23_6 : 18:45:42 K32_2: 5:05:01 Hora K32_2 : 20:15:46 k46,2: 7:25:31 Hora k46,2 : 22:36:16 K69_7: 12:23:52 Hora K69_7 : d2- 03:34:37 K80_8: 15:10:24 Hora K80_8 : d2- 06:21:09 K83_7: 15:56:11 Hora K83_7 : d2- 07:06:56 Meta: 16:52:38 Hora meta: d2- 08:03:24
Split Times
4400
17:05:41
17:05:39
17:05:37
|
|||||||
/ | / | 1187 | Adrian Alcala San Martin | 14:58:08 (tr 14:23:00) | |||
T. real: 14:23:00 T. oficial: 14:58:08 Inici real: 15:32:54 Hora meta: d2- 05:55:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:55 min/km Club: groc propi K10_7: 1:14:41 Hora K10_7 : 16:47:34 K15: 2:00:32 Hora K15 : 17:33:25 K23_6: 3:15:10 Hora K23_6 : 18:48:03 K32_2: 4:33:34 Hora K32_2 : 20:06:27 k46,2: 6:32:37 Hora k46,2 : 22:05:30 K69_7: 10:32:06 Hora K69_7 : d2- 02:04:59 K80_8: 12:54:54 Hora K80_8 : d2- 04:27:47 K83_7: 13:35:35 Hora K83_7 : d2- 05:08:28 Meta: 14:23:00 Hora meta: d2- 05:55:53
Split Times
54582990
21:51:38
14:58:08
8:04:37
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Josep Alcaide Davia
12:56:56 (Tr: 12:39:51)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
Alejandro Alfageme Carrera
12:18:20 (Tr: 11:41:13)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 2916 |
i
|
Maria Alcantara Ciurans | 20:03:50 (tr 19:03:49) | ||
T. real: 19:03:49 T. oficial: 20:03:50 Inici real: 15:57:47 Hora meta: d2- 11:01:35 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:08 min/km Club: K10_7: 1:39:42 Hora K10_7 : 17:37:29 K15: 2:34:53 Hora K15 : 18:32:40 K23_6: 4:25:44 Hora K23_6 : 20:23:31 K32_2: 6:16:27 Hora K32_2 : 22:14:14 k46,2: 9:24:31 Hora k46,2 : d2- 01:22:18 K69_7: 14:27:34 Hora K69_7 : d2- 06:25:21 K80_8: 17:22:38 Hora K80_8 : d2- 09:20:24 K83_7: 18:04:15 Hora K83_7 : d2- 10:02:02 Meta: 19:03:49 Hora meta: d2- 11:01:35
Split Times
56352450
27:10:45
20:03:50
12:56:56
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Josep Alcaide Davia
12:56:56 (Tr: 12:39:51)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 2582 | Marcos Alcodori Rodriguez | 16:16:42 (tr 16:07:39) | |||
T. real: 16:07:39 T. oficial: 16:16:42 Inici real: 15:06:49 Hora meta: d2- 07:14:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:07 min/km Club: groc propi K10_7: 1:27:20 Hora K10_7 : 16:34:08 K15: 2:23:29 Hora K15 : 17:30:17 K23_6: 3:49:10 Hora K23_6 : 18:55:58 K32_2: 5:24:05 Hora K32_2 : 20:30:53 k46,2: 8:09:53 Hora k46,2 : 23:16:41 K69_7: 12:39:18 Hora K69_7 : d2- 03:46:06 K80_8: 14:45:22 Hora K80_8 : d2- 05:52:10 K83_7: 15:20:03 Hora K83_7 : d2- 06:26:51 Meta: 16:07:39 Hora meta: d2- 07:14:27
Split Times
60626610
23:55:59
16:16:42
8:37:24
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Josep Alcaide Davia
12:56:56 (Tr: 12:39:51)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
Alejandro Alfageme Carrera
12:18:20 (Tr: 11:41:13)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 570 |
i
|
Victor Aldea Lagunas | 21:51:38 (tr 21:35:24) | ||
T. real: 21:35:24 T. oficial: 21:51:38 Inici real: 15:14:00 Hora meta: d2- 12:49:23 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:53 min/km Club: K10_7: 1:50:29 Hora K10_7 : 17:04:28 K15: 2:46:35 Hora K15 : 18:00:35 K23_6: 4:38:42 Hora K23_6 : 19:52:41 K32_2: 6:50:13 Hora K32_2 : 22:04:12 k46,2: 9:57:25 Hora k46,2 : d2- 01:11:25 K69_7: 15:56:50 Hora K69_7 : d2- 07:10:50 K80_8: 19:30:22 Hora K80_8 : d2- 10:44:21 K83_7: 20:31:16 Hora K83_7 : d2- 11:45:15 Meta: 21:35:24 Hora meta: d2- 12:49:23
Split Times
54582990
28:45:09
21:51:38
14:58:08
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 1936 |
i
|
Mireia Aldeamil Carreras | 23:55:58 (tr 22:58:51) | ||
T. real: 22:58:51 T. oficial: 23:55:58 Inici real: 15:54:53 Hora meta: d2- 14:53:43 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:50 min/km Club: K10_7: 1:40:25 Hora K10_7 : 17:35:17 K15: 2:46:19 Hora K15 : 18:41:11 K23_6: 4:43:21 Hora K23_6 : 20:38:13 K32_2: 7:03:28 Hora K32_2 : 22:58:20 k46,2: 10:01:09 Hora k46,2 : d2- 01:56:01 K69_7: 15:41:04 Hora K69_7 : d2- 07:35:56 K80_8: 18:56:34 Hora K80_8 : d2- 10:51:26 K83_7: 20:13:03 Hora K83_7 : d2- 12:07:55 Meta: 22:58:51 Hora meta: d2- 14:53:43
Split Times
30641710
27:48:07
23:55:58
20:03:50
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 1937 |
i
|
Andres Aldeamil Soler | 23:55:59 (tr 22:58:53) | ||
T. real: 22:58:53 T. oficial: 23:55:59 Inici real: 15:54:52 Hora meta: d2- 14:53:44 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:50 min/km Club: K10_7: 1:36:49 Hora K10_7 : 17:31:40 K15: 2:46:22 Hora K15 : 18:41:13 K23_6: 4:43:25 Hora K23_6 : 20:38:16 K32_2: 7:03:30 Hora K32_2 : 22:58:22 k46,2: 10:01:11 Hora k46,2 : d2- 01:56:03 K69_7: 15:41:08 Hora K69_7 : d2- 07:36:00 K80_8: 18:56:36 Hora K80_8 : d2- 10:51:27 K83_7: 20:13:02 Hora K83_7 : d2- 12:07:53 Meta: 22:58:53 Hora meta: d2- 14:53:44
Split Times
60626610
31:35:17
23:55:59
16:16:42
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 1009 |
i
|
Victor Alegre Herrero | 16:54:46 (tr 16:24:38) | ||
T. real: 16:24:38 T. oficial: 16:54:46 Inici real: 15:27:53 Hora meta: d2- 07:52:31 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:19 min/km Club: groc propi K10_7: 1:07:55 Hora K10_7 : 16:35:48 K15: 1:55:26 Hora K15 : 17:23:19 K23_6: 3:21:12 Hora K23_6 : 18:49:05 K32_2: 5:08:17 Hora K32_2 : 20:36:10 k46,2: 7:32:29 Hora k46,2 : 23:00:22 K69_7: 12:06:03 Hora K69_7 : d2- 03:33:56 K80_8: 14:51:38 Hora K80_8 : d2- 06:19:31 K83_7: 15:32:30 Hora K83_7 : d2- 07:00:23 Meta: 16:24:38 Hora meta: d2- 07:52:31
Split Times
7505080
17:51:38
16:54:46
15:57:55
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47) |
|||||||
/ | / | 3240 |
i
|
Ernest Alegri Llobet | 16:48:36 (tr 15:56:34) | ||
T. real: 15:56:34 T. oficial: 16:48:36 Inici real: 15:49:48 Hora meta: d2- 07:46:21 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:59 min/km Club: K10_7: 1:01:25 Hora K10_7 : 16:51:12 K15: 1:44:32 Hora K15 : 17:34:20 K23_6: 2:57:59 Hora K23_6 : 18:47:46 K32_2: 4:22:24 Hora K32_2 : 20:12:12 k46,2: 6:54:09 Hora k46,2 : 22:43:57 K69_7: 11:32:28 Hora K69_7 : d2- 03:22:16 K80_8: 14:05:32 Hora K80_8 : d2- 05:55:20 K83_7: 14:49:07 Hora K83_7 : d2- 06:38:54 Meta: 15:56:34 Hora meta: d2- 07:46:21
Split Times
16367780
18:52:36
16:48:36
14:44:36
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16) |
|||||||
/ | / | 2700 | Ricard Alegria Hernandez | 23:51:45 (tr 22:33:33) | |||
T. real: 22:33:33 T. oficial: 23:51:45 Inici real: 16:15:57 Hora meta: d2- 14:49:30 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:33 min/km Club: compra groc K10_7: 1:46:03 Hora K10_7 : 18:02:00 K15: 2:44:08 Hora K15 : 19:00:05 K23_6: 4:37:30 Hora K23_6 : 20:53:27 K32_2: 6:40:32 Hora K32_2 : 22:56:29 k46,2: 10:12:49 Hora k46,2 : d2- 02:28:46 K69_7: 16:56:59 Hora K69_7 : d2- 09:12:56 K80_8: 20:13:55 Hora K80_8 : d2- 12:29:52 K83_7: 21:15:46 Hora K83_7 : d2- 13:31:43 Meta: 22:33:33 Hora meta: d2- 14:49:30
Split Times
4400
23:51:47
23:51:45
23:51:43
|
|||||||
/ | / | 2490 |
i
|
Marcos Alemany Iturriaga | 17:51:38 (tr 16:38:34) | ||
T. real: 16:38:34 T. oficial: 17:51:38 Inici real: 16:10:49 Hora meta: d2- 08:49:23 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:28 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:52 Hora K10_7 : 17:16:40 K15: 1:53:54 Hora K15 : 18:04:42 K23_6: 3:13:51 Hora K23_6 : 19:24:40 K32_2: 4:56:07 Hora K32_2 : 21:06:56 k46,2: 7:11:24 Hora k46,2 : 23:22:12 K69_7: 12:04:42 Hora K69_7 : d2- 04:15:30 K80_8: 15:06:21 Hora K80_8 : d2- 07:17:10 K83_7: 15:51:33 Hora K83_7 : d2- 08:02:22 Meta: 16:38:34 Hora meta: d2- 08:49:23
Split Times
7505080
18:48:29
17:51:38
16:54:46
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16) |
|||||||
/ | / | 2933 | Carles Alert Ezquerra | 18:52:36 (tr 17:27:32) | |||
T. real: 17:27:32 T. oficial: 18:52:36 Inici real: 16:22:50 Hora meta: d2- 09:50:21 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:02 min/km Club: groc propi K10_7: 1:27:23 Hora K10_7 : 17:50:12 K15: 2:11:51 Hora K15 : 18:34:40 K23_6: 3:47:49 Hora K23_6 : 20:10:38 K32_2: 5:24:44 Hora K32_2 : 21:47:34 k46,2: 7:52:43 Hora k46,2 : d2- 00:15:32 K69_7: 12:45:44 Hora K69_7 : d2- 05:08:34 K80_8: 15:37:35 Hora K80_8 : d2- 08:00:25 K83_7: 16:27:37 Hora K83_7 : d2- 08:50:26 Meta: 17:27:32 Hora meta: d2- 09:50:21
Split Times
16367780
20:56:36
18:52:36
16:48:36
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02) |
|||||||
/ | / | 1231 | Alejandro Alfageme Carrera | 12:18:20 (tr 11:41:13) | |||
T. real: 11:41:13 T. oficial: 12:18:20 Inici real: 15:34:52 Hora meta: d2- 03:16:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:04 min/km Club: groc propi K10_7: 0:50:53 Hora K10_7 : 16:25:45 K15: 1:22:01 Hora K15 : 16:56:53 K23_6: 2:20:20 Hora K23_6 : 17:55:12 K32_2: 3:23:49 Hora K32_2 : 18:58:41 k46,2: 5:01:12 Hora k46,2 : 20:36:04 K69_7: 8:27:02 Hora K69_7 : d2- 00:01:54 K80_8: 10:19:42 Hora K80_8 : d2- 01:54:34 K83_7: 10:59:11 Hora K83_7 : d2- 02:34:03 Meta: 11:41:13 Hora meta: d2- 03:16:05
Split Times
43146840
17:45:12
12:18:20
6:51:28
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
i
Josep Alcaide Davia
12:56:56 (Tr: 12:39:51)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47) |
|||||||
/ | / | 3042 |
i
|
Rosa Alfaro Martinez | 17:19:43 (tr 16:26:39) | ||
T. real: 16:26:39 T. oficial: 17:19:43 Inici real: 15:50:50 Hora meta: d2- 08:17:28 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:20 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:13:36 Hora K10_7 : 17:04:26 K15: 1:58:29 Hora K15 : 17:49:19 K23_6: 3:28:25 Hora K23_6 : 19:19:15 K32_2: 5:02:06 Hora K32_2 : 20:52:56 k46,2: 7:28:27 Hora k46,2 : 23:19:17 K69_7: 12:03:49 Hora K69_7 : d2- 03:54:39 K80_8: 14:35:52 Hora K80_8 : d2- 06:26:42 K83_7: 15:20:37 Hora K83_7 : d2- 07:11:27 Meta: 16:26:39 Hora meta: d2- 08:17:28
Split Times
6289140
18:07:22
17:19:43
16:32:05
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16) |
|||||||
/ | / | 1287 |
i
|
Juan antonio Alfaya Santos | 20:45:51 (tr 20:08:46) | ||
T. real: 20:08:46 T. oficial: 20:45:51 Inici real: 15:34:50 Hora meta: d2- 11:43:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:53 min/km Club: groc propi K10_7: 1:37:09 Hora K10_7 : 17:11:59 K15: 2:33:55 Hora K15 : 18:08:45 K23_6: 4:18:24 Hora K23_6 : 19:53:14 K32_2: 6:20:00 Hora K32_2 : 21:54:50 k46,2: 9:19:25 Hora k46,2 : d2- 00:54:14 K69_7: 15:00:21 Hora K69_7 : d2- 06:35:10 K80_8: 17:59:01 Hora K80_8 : d2- 09:33:51 K83_7: 19:02:53 Hora K83_7 : d2- 10:37:42 Meta: 20:08:46 Hora meta: d2- 11:43:36
Split Times
14948450
22:39:06
20:45:51
18:52:36
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 263 | José manuel Alfonso Espinosa | 17:45:12 (tr 17:35:47) | |||
T. real: 17:35:47 T. oficial: 17:45:12 Inici real: 15:07:11 Hora meta: d2- 08:42:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:08 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:36 Hora K10_7 : 16:12:47 K15: 1:56:22 Hora K15 : 17:03:33 K23_6: 3:28:20 Hora K23_6 : 18:35:30 K32_2: 5:13:32 Hora K32_2 : 20:20:43 k46,2: 7:50:20 Hora k46,2 : 22:57:31 K69_7: 12:50:46 Hora K69_7 : d2- 03:57:57 K80_8: 15:21:55 Hora K80_8 : d2- 06:29:06 K83_7: 16:07:16 Hora K83_7 : d2- 07:14:27 Meta: 17:35:47 Hora meta: d2- 08:42:57
Split Times
43146840
23:12:05
17:45:12
12:18:20
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
i
Oriol Albero Fons
14:56:27 (Tr: 14:41:10)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Josep Alcaide Davia
12:56:56 (Tr: 12:39:51)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
Adrian Alcala San Martin
14:58:08 (Tr: 14:23:00)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
Alejandro Alfageme Carrera
12:18:20 (Tr: 11:41:13)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 543 |
i
|
Toni Alias | 18:07:22 (tr 17:50:16) | ||
T. real: 17:50:16 T. oficial: 18:07:22 Inici real: 15:14:52 Hora meta: d2- 09:05:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:18 min/km Club: groc propi K10_7: 1:14:54 Hora K10_7 : 16:29:45 K15: 2:00:59 Hora K15 : 17:15:50 K23_6: 3:37:43 Hora K23_6 : 18:52:34 K32_2: 5:24:56 Hora K32_2 : 20:39:48 k46,2: 8:05:10 Hora k46,2 : 23:20:02 K69_7: 13:29:21 Hora K69_7 : d2- 04:44:13 K80_8: 16:20:39 Hora K80_8 : d2- 07:35:31 K83_7: 17:04:50 Hora K83_7 : d2- 08:19:41 Meta: 17:50:16 Hora meta: d2- 09:05:07
Split Times
24448490
21:12:35
18:07:22
15:02:09
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
Manuel Alcaide Sanchez
17:05:39 (Tr: 16:52:38)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
Marcos Alcodori Rodriguez
16:16:42 (Tr: 16:07:39)
i
Victor Alegre Herrero
16:54:46 (Tr: 16:24:38)
i
Ernest Alegri Llobet
16:48:36 (Tr: 15:56:34)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Rosa Alfaro Martinez
17:19:43 (Tr: 16:26:39)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 2709 |
i
|
Santiago Alias Latorre | 20:35:14 (tr 20:33:02) | ||
T. real: 20:33:02 T. oficial: 20:35:14 Inici real: 14:59:58 Hora meta: d2- 11:32:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:10 min/km Club: K10_7: 1:51:41 Hora K10_7 : 16:51:38 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 4:40:58 Hora K23_6 : 19:40:55 K32_2: 6:31:59 Hora K32_2 : 21:31:57 k46,2: 9:30:02 Hora k46,2 : d2- 00:29:59 K69_7: 15:15:12 Hora K69_7 : d2- 06:15:09 K80_8: 18:30:22 Hora K80_8 : d2- 09:30:19 K83_7: 19:34:14 Hora K83_7 : d2- 10:34:11 Meta: 20:33:02 Hora meta: d2- 11:32:59
Split Times
4929980
21:12:35
20:35:14
19:57:53
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
Rosa Allepuz Peiro
21:12:35 (Tr: 20:31:28) |
|||||||
/ | / | 1375 | Rosa Allepuz Peiro | 21:12:35 (tr 20:31:28) | |||
T. real: 20:31:28 T. oficial: 21:12:35 Inici real: 15:38:53 Hora meta: d2- 12:10:20 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 14:09 min/km Club: groc propi K10_7: 1:47:12 Hora K10_7 : 17:26:04 K15: 2:45:42 Hora K15 : 18:24:34 K23_6: 4:38:13 Hora K23_6 : 20:17:05 K32_2: 6:53:26 Hora K32_2 : 22:32:19 k46,2: 9:49:56 Hora k46,2 : d2- 01:28:48 K69_7: 16:05:31 Hora K69_7 : d2- 07:44:23 K80_8: 18:45:48 Hora K80_8 : d2- 10:24:41 K83_7: 19:29:16 Hora K83_7 : d2- 11:08:08 Meta: 20:31:28 Hora meta: d2- 12:10:20
Split Times
27374160
24:39:58
21:12:35
17:45:12
i
Joan manuel Alarcón Castillón
21:38:39 (Tr: 20:36:33)
i
Javier Alarcón Salvador
22:11:10 (Tr: 21:56:05)
i
Francesc Alavedra Papell
23:48:16 (Tr: 23:46:07)
i
Agusti Alba
19:17:14 (Tr: 18:10:06)
i
Lluis Albareda Gala
19:55:26 (Tr: 19:06:13)
David Albert Moros
20:23:38 (Tr: 19:46:29)
i
Amelia Alberti
20:55:02 (Tr: 19:35:01)
i
Rosa Albiol Mercader
d2- 00:20:15 (Tr: 22:51:51)
i
Jose javier Alburquerque
19:50:14 (Tr: 19:28:10)
i
Maria Alcantara Ciurans
20:03:50 (Tr: 19:03:49)
i
Victor Aldea Lagunas
21:51:38 (Tr: 21:35:24)
i
Mireia Aldeamil Carreras
23:55:58 (Tr: 22:58:51)
i
Andres Aldeamil Soler
23:55:59 (Tr: 22:58:53)
Ricard Alegria Hernandez
23:51:45 (Tr: 22:33:33)
i
Marcos Alemany Iturriaga
17:51:38 (Tr: 16:38:34)
Carles Alert Ezquerra
18:52:36 (Tr: 17:27:32)
i
Juan antonio Alfaya Santos
20:45:51 (Tr: 20:08:46)
José manuel Alfonso Espinosa
17:45:12 (Tr: 17:35:47)
i
Toni Alias
18:07:22 (Tr: 17:50:16)
i
Santiago Alias Latorre
20:35:14 (Tr: 20:33:02) |
|||||||