L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 392 | Albert Angles Pujol | 18:52:36 (tr 18:39:35) | |||
T. real: 18:39:35 T. oficial: 18:52:36 Inici real: 15:10:46 Hora meta: d2- 09:50:21 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:52 min/km Club: compra groc K10_7: 1:23:25 Hora K10_7 : 16:34:11 K15: 2:17:42 Hora K15 : 17:28:28 K23_6: 3:56:45 Hora K23_6 : 19:07:31 K32_2: 5:59:39 Hora K32_2 : 21:10:24 k46,2: 8:39:55 Hora k46,2 : 23:50:40 K69_7: 13:49:51 Hora K69_7 : d2- 05:00:37 K80_8: 16:49:36 Hora K80_8 : d2- 08:00:21 K83_7: 17:35:15 Hora K83_7 : d2- 08:46:01 Meta: 18:39:35 Hora meta: d2- 09:50:21
Split Times
4400
18:52:38
18:52:36
18:52:34
|
|||||||
/ | / | 1727 |
i
|
Javier Angles Sanchez | 13:35:28 (tr 12:12:24) | ||
T. real: 12:12:24 T. oficial: 13:35:28 Inici real: 16:20:50 Hora meta: d2- 04:33:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:25 min/km Club: groc propi K10_7: 0:50:03 Hora K10_7 : 17:10:53 K15: 1:31:08 Hora K15 : 17:51:57 K23_6: 2:44:25 Hora K23_6 : 19:05:15 K32_2: 4:06:02 Hora K32_2 : 20:26:51 k46,2: 5:55:44 Hora k46,2 : 22:16:34 K69_7: 9:16:46 Hora K69_7 : d2- 01:37:36 K80_8: 11:02:30 Hora K80_8 : d2- 03:23:19 K83_7: 11:29:19 Hora K83_7 : d2- 03:50:09 Meta: 12:12:24 Hora meta: d2- 04:33:13
Split Times
37425520
18:19:00
13:35:28
8:51:57
i
Raul Anguita Ondono
13:36:34 (Tr: 13:27:29)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27) |
|||||||
/ | / | 2918 |
i
|
Raul Anguita Ondono | 13:36:34 (tr 13:27:29) | ||
T. real: 13:27:29 T. oficial: 13:36:34 Inici real: 15:06:50 Hora meta: d2- 04:34:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:17 min/km Club: K10_7: 1:01:33 Hora K10_7 : 16:08:23 K15: 1:40:49 Hora K15 : 16:47:39 K23_6: 2:49:54 Hora K23_6 : 17:56:44 K32_2: 4:09:26 Hora K32_2 : 19:16:16 k46,2: 6:02:08 Hora k46,2 : 21:08:57 K69_7: 9:53:12 Hora K69_7 : d2- 01:00:02 K80_8: 11:56:34 Hora K80_8 : d2- 03:03:24 K83_7: 12:33:43 Hora K83_7 : d2- 03:40:33 Meta: 13:27:29 Hora meta: d2- 04:34:19
Split Times
37282080
18:19:00
13:36:34
8:54:07
i
Javier Angles Sanchez
13:35:28 (Tr: 12:12:24)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27) |
|||||||
/ | / | 1322 | Antoni Aniento Recasens | 16:05:12 (tr 15:25:52) | |||
T. real: 15:25:52 T. oficial: 16:05:12 Inici real: 15:37:06 Hora meta: d2- 07:02:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:38 min/km Club: groc propi K10_7: 1:07:25 Hora K10_7 : 16:44:30 K15: 1:50:55 Hora K15 : 17:28:00 K23_6: 3:07:55 Hora K23_6 : 18:45:00 K32_2: 4:37:21 Hora K32_2 : 20:14:26 k46,2: 6:52:23 Hora k46,2 : 22:29:29 K69_7: 11:10:14 Hora K69_7 : d2- 02:47:19 K80_8: 13:49:53 Hora K80_8 : d2- 05:26:58 K83_7: 14:29:27 Hora K83_7 : d2- 06:06:32 Meta: 15:25:52 Hora meta: d2- 07:02:57
Split Times
17661930
18:19:00
16:05:12
13:51:24
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27) |
|||||||
/ | / | 881 |
i
|
German Antolin Priotto | 18:56:10 (tr 18:29:02) | ||
T. real: 18:29:02 T. oficial: 18:56:10 Inici real: 15:24:54 Hora meta: d2- 09:53:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:44 min/km Club: K10_7: 1:36:53 Hora K10_7 : 17:01:46 K15: 2:28:50 Hora K15 : 17:53:43 K23_6: 4:12:02 Hora K23_6 : 19:36:56 K32_2: 6:06:15 Hora K32_2 : 21:31:08 k46,2: 9:07:26 Hora k46,2 : d2- 00:32:19 K69_7: 14:13:00 Hora K69_7 : d2- 05:37:53 K80_8: 17:06:14 Hora K80_8 : d2- 08:31:07 K83_7: 17:43:21 Hora K83_7 : d2- 09:08:14 Meta: 18:29:02 Hora meta: d2- 09:53:55
Split Times
42332730
24:16:53
18:56:10
13:35:28
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
Javier Angles Sanchez
13:35:28 (Tr: 12:12:24)
i
Raul Anguita Ondono
13:36:34 (Tr: 13:27:29)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 2778 | Noelia Antonijuan Reyes | 18:29:16 (tr 17:08:10) | |||
T. real: 17:08:10 T. oficial: 18:29:16 Inici real: 16:18:51 Hora meta: d2- 09:27:01 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:49 min/km Club: groc propi K10_7: 1:11:48 Hora K10_7 : 17:30:38 K15: 2:03:30 Hora K15 : 18:22:20 K23_6: 3:45:58 Hora K23_6 : 20:04:49 K32_2: 5:43:13 Hora K32_2 : 22:02:04 k46,2: 8:40:08 Hora k46,2 : d2- 00:58:58 K69_7: 13:33:28 Hora K69_7 : d2- 05:52:18 K80_8: 15:47:34 Hora K80_8 : d2- 08:06:25 K83_7: 16:20:20 Hora K83_7 : d2- 08:39:11 Meta: 17:08:10 Hora meta: d2- 09:27:01
Split Times
38636950
23:21:58
18:29:16
13:36:34
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
Raul Anguita Ondono
13:36:34 (Tr: 13:27:29)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 668 |
i
|
Cristian Aparicio Cabanillas | 18:19:00 (tr 17:57:54) | ||
T. real: 17:57:54 T. oficial: 18:19:00 Inici real: 15:18:52 Hora meta: d2- 09:16:45 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:23 min/km Club: groc propi K10_7: 1:40:42 Hora K10_7 : 16:59:33 K15: 2:31:43 Hora K15 : 17:50:34 K23_6: 4:00:21 Hora K23_6 : 19:19:12 K32_2: 5:59:04 Hora K32_2 : 21:17:55 k46,2: 8:54:27 Hora k46,2 : d2- 00:13:18 K69_7: 13:55:04 Hora K69_7 : d2- 05:13:55 K80_8: 16:34:37 Hora K80_8 : d2- 07:53:28 K83_7: 17:09:05 Hora K83_7 : d2- 08:27:56 Meta: 17:57:54 Hora meta: d2- 09:16:45
Split Times
21921130
21:05:04
18:19:00
15:32:56
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 1827 |
i
|
Yolanda Aparicio Garcia | 20:29:07 (tr 19:35:00) | ||
T. real: 19:35:00 T. oficial: 20:29:07 Inici real: 15:51:52 Hora meta: d2- 11:26:52 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:30 min/km Club: groc propi K10_7: 1:43:22 Hora K10_7 : 17:35:14 K15: 2:38:45 Hora K15 : 18:30:37 K23_6: 4:35:53 Hora K23_6 : 20:27:45 K32_2: 6:43:58 Hora K32_2 : 22:35:49 k46,2: 9:45:06 Hora k46,2 : d2- 01:36:57 K69_7: 15:07:20 Hora K69_7 : d2- 06:59:12 K80_8: 17:52:57 Hora K80_8 : d2- 09:44:49 K83_7: 18:39:01 Hora K83_7 : d2- 10:30:53 Meta: 19:35:00 Hora meta: d2- 11:26:52
Split Times
12267310
22:02:03
20:29:07
18:56:10
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 1482 |
i
|
Oscar Aparicio Rodriguez | 17:38:30 (tr 16:54:26) | ||
T. real: 16:54:26 T. oficial: 17:38:30 Inici real: 15:41:50 Hora meta: d2- 08:36:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:39 min/km Club: groc propi K10_7: 1:13:15 Hora K10_7 : 16:55:05 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 3:28:45 Hora K23_6 : 19:10:35 K32_2: 5:11:59 Hora K32_2 : 20:53:48 k46,2: 7:49:24 Hora k46,2 : 23:31:14 K69_7: 12:39:06 Hora K69_7 : d2- 04:20:56 K80_8: 15:33:59 Hora K80_8 : d2- 07:15:49 K83_7: 16:14:14 Hora K83_7 : d2- 07:56:04 Meta: 16:54:26 Hora meta: d2- 08:36:15
Split Times
4400
17:38:32
17:38:30
17:38:28
|
|||||||
/ | / | 1178 |
i
|
Juanjo Aragones Correderas | 21:05:04 (tr 20:30:02) | ||
T. real: 20:30:02 T. oficial: 21:05:04 Inici real: 15:32:47 Hora meta: d2- 12:02:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:08 min/km Club: K10_7: 1:34:18 Hora K10_7 : 17:07:05 K15: 2:38:51 Hora K15 : 18:11:38 K23_6: 4:14:54 Hora K23_6 : 19:47:41 K32_2: 6:26:47 Hora K32_2 : 21:59:34 k46,2: 9:56:36 Hora k46,2 : d2- 01:29:23 K69_7: 15:24:57 Hora K69_7 : d2- 06:57:44 K80_8: 18:28:20 Hora K80_8 : d2- 10:01:07 K83_7: 19:24:52 Hora K83_7 : d2- 10:57:39 Meta: 20:30:02 Hora meta: d2- 12:02:49
Split Times
21921130
23:51:08
21:05:04
18:19:00
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 486 | Xavier Aragones Gonzalez-anleo | 19:01:28 (tr 18:46:24) | |||
T. real: 18:46:24 T. oficial: 19:01:28 Inici real: 15:12:49 Hora meta: d2- 09:59:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:56 min/km Club: groc propi K10_7: 1:46:01 Hora K10_7 : 16:58:50 K15: 2:50:09 Hora K15 : 18:02:58 K23_6: 4:50:11 Hora K23_6 : 20:03:00 K32_2: 6:58:42 Hora K32_2 : 22:11:30 k46,2: 9:57:13 Hora k46,2 : d2- 01:10:02 K69_7: 14:31:01 Hora K69_7 : d2- 05:43:50 K80_8: 16:58:54 Hora K80_8 : d2- 08:11:42 K83_7: No data Hora K83_7: No data Meta: 18:46:24 Hora meta: d2- 09:59:13
Split Times
4400
19:01:30
19:01:28
19:01:26
|
|||||||
/ | / | 354 |
i
|
Albert Aramburu Garcia | 14:30:04 (tr 14:18:01) | ||
T. real: 14:18:01 T. oficial: 14:30:04 Inici real: 15:09:48 Hora meta: d2- 05:27:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:52 min/km Club: K10_7: 0:58:40 Hora K10_7 : 16:08:28 K15: 1:35:33 Hora K15 : 16:45:20 K23_6: 2:44:57 Hora K23_6 : 17:54:45 K32_2: 4:13:44 Hora K32_2 : 19:23:32 k46,2: 6:10:05 Hora k46,2 : 21:19:52 K69_7: 10:27:42 Hora K69_7 : d2- 01:37:29 K80_8: 12:51:59 Hora K80_8 : d2- 04:01:47 K83_7: 13:30:18 Hora K83_7 : d2- 04:40:05 Meta: 14:18:01 Hora meta: d2- 05:27:49
Split Times
42557460
19:52:28
14:30:04
9:07:39
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
Javier Angles Sanchez
13:35:28 (Tr: 12:12:24)
i
Raul Anguita Ondono
13:36:34 (Tr: 13:27:29)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 2887 | Ismael Aran Cami | 20:34:02 (tr 19:09:58) | |||
T. real: 19:09:58 T. oficial: 20:34:02 Inici real: 16:21:50 Hora meta: d2- 11:31:47 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:13 min/km Club: groc propi K10_7: 1:12:07 Hora K10_7 : 17:33:57 K15: 1:57:32 Hora K15 : 18:19:21 K23_6: 3:25:54 Hora K23_6 : 19:47:43 K32_2: 5:25:34 Hora K32_2 : 21:47:23 k46,2: 8:24:27 Hora k46,2 : d2- 00:46:16 K69_7: 14:12:49 Hora K69_7 : d2- 06:34:38 K80_8: 17:22:54 Hora K80_8 : d2- 09:44:43 K83_7: 18:10:04 Hora K83_7 : d2- 10:31:54 Meta: 19:09:58 Hora meta: d2- 11:31:47
Split Times
8122510
21:35:34
20:34:02
19:32:30
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12) |
|||||||
/ | / | 1455 |
i
|
Miguel angel Aran Sanchez | 15:52:34 (tr 15:46:31) | ||
T. real: 15:46:31 T. oficial: 15:52:34 Inici real: 15:03:48 Hora meta: d2- 06:50:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:53 min/km Club: K10_7: 1:06:29 Hora K10_7 : 16:10:17 K15: 1:50:14 Hora K15 : 16:54:02 K23_6: 3:07:55 Hora K23_6 : 18:11:43 K32_2: 4:42:12 Hora K32_2 : 19:46:00 k46,2: 7:12:59 Hora k46,2 : 22:16:47 K69_7: 11:47:44 Hora K69_7 : d2- 02:51:32 K80_8: 14:18:35 Hora K80_8 : d2- 05:22:23 K83_7: 14:57:39 Hora K83_7 : d2- 06:01:27 Meta: 15:46:31 Hora meta: d2- 06:50:19
Split Times
24928860
19:01:26
15:52:34
12:43:43
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
Javier Angles Sanchez
13:35:28 (Tr: 12:12:24)
i
Raul Anguita Ondono
13:36:34 (Tr: 13:27:29)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48) |
|||||||
/ | / | 1226 |
i
|
Miquel Aranda Sanchez | 19:52:28 (tr 19:16:20) | ||
T. real: 19:16:20 T. oficial: 19:52:28 Inici real: 15:33:53 Hora meta: d2- 10:50:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:17 min/km Club: groc propi K10_7: 1:44:14 Hora K10_7 : 17:18:07 K15: 2:37:21 Hora K15 : 18:11:14 K23_6: 4:24:57 Hora K23_6 : 19:58:50 K32_2: 6:21:00 Hora K32_2 : 21:54:53 k46,2: 9:12:46 Hora k46,2 : d2- 00:46:39 K69_7: 14:33:27 Hora K69_7 : d2- 06:07:20 K80_8: 17:35:11 Hora K80_8 : d2- 09:09:03 K83_7: 18:16:39 Hora K83_7 : d2- 09:50:32 Meta: 19:16:20 Hora meta: d2- 10:50:13
Split Times
42557460
25:14:52
19:52:28
14:30:04
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 1145 |
i
|
Raimond Aranó Güell | 21:35:34 (tr 21:02:12) | ||
T. real: 21:02:12 T. oficial: 21:35:34 Inici real: 15:31:07 Hora meta: d2- 12:33:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:30 min/km Club: K10_7: 1:48:28 Hora K10_7 : 17:19:35 K15: 2:50:35 Hora K15 : 18:21:42 K23_6: 4:50:34 Hora K23_6 : 20:21:41 K32_2: 7:08:15 Hora K32_2 : 22:39:21 k46,2: 10:13:17 Hora k46,2 : d2- 01:44:23 K69_7: 16:00:37 Hora K69_7 : d2- 07:31:44 K80_8: 18:55:01 Hora K80_8 : d2- 10:26:08 K83_7: 19:47:40 Hora K83_7 : d2- 11:18:47 Meta: 21:02:12 Hora meta: d2- 12:33:19
Split Times
8122510
22:37:06
21:35:34
20:34:02
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53) |
|||||||
/ | / | 1678 |
i
|
Nelson Araujo De Vasconcelos | 19:01:26 (tr 18:12:20) | ||
T. real: 18:12:20 T. oficial: 19:01:26 Inici real: 15:46:51 Hora meta: d2- 09:59:11 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:33 min/km Club: groc propi K10_7: 1:18:21 Hora K10_7 : 17:05:11 K15: 2:07:44 Hora K15 : 17:54:34 K23_6: 3:54:09 Hora K23_6 : 19:41:00 K32_2: 5:44:34 Hora K32_2 : 21:31:25 k46,2: 8:15:52 Hora k46,2 : d2- 00:02:42 K69_7: 13:21:58 Hora K69_7 : d2- 05:08:49 K80_8: 16:13:11 Hora K80_8 : d2- 08:00:02 K83_7: 17:03:33 Hora K83_7 : d2- 08:50:23 Meta: 18:12:20 Hora meta: d2- 09:59:11
Split Times
24928860
22:10:17
19:01:26
15:52:34
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 415 |
i
|
Yasmina Arca Haddu | 23:01:59 (tr 22:47:15) | ||
T. real: 22:47:15 T. oficial: 23:01:59 Inici real: 15:12:30 Hora meta: d2- 13:59:44 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:42 min/km Club: K10_7: 1:45:49 Hora K10_7 : 16:58:19 K15: 2:44:33 Hora K15 : 17:57:02 K23_6: 4:32:52 Hora K23_6 : 19:45:21 K32_2: 6:58:11 Hora K32_2 : 22:10:40 k46,2: 10:28:33 Hora k46,2 : d2- 01:41:02 K69_7: 16:55:23 Hora K69_7 : d2- 08:07:52 K80_8: 20:32:59 Hora K80_8 : d2- 11:45:28 K83_7: 21:32:26 Hora K83_7 : d2- 12:44:55 Meta: 22:47:15 Hora meta: d2- 13:59:44
Split Times
25015650
26:11:29
23:01:59
19:52:28
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53) |
|||||||
/ | / | 465 |
i
|
Nacho Archiles | 15:46:48 (tr 15:31:46) | ||
T. real: 15:31:46 T. oficial: 15:46:48 Inici real: 15:12:48 Hora meta: d2- 06:44:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:42 min/km Club: K10_7: 1:04:08 Hora K10_7 : 16:16:55 K15: 1:44:39 Hora K15 : 16:57:27 K23_6: 2:58:03 Hora K23_6 : 18:10:50 K32_2: 4:23:26 Hora K32_2 : 19:36:14 k46,2: 6:23:35 Hora k46,2 : 21:36:22 K69_7: 11:25:07 Hora K69_7 : d2- 02:37:54 K80_8: 13:55:48 Hora K80_8 : d2- 05:08:35 K83_7: 14:31:26 Hora K83_7 : d2- 05:44:13 Meta: 15:31:46 Hora meta: d2- 06:44:33
Split Times
4400
15:46:50
15:46:48
15:46:46
|
|||||||
/ | / | 2116 | Yolanda Arellano Tresserras | 17:57:00 (tr 16:54:57) | |||
T. real: 16:54:57 T. oficial: 17:57:00 Inici real: 15:59:48 Hora meta: d2- 08:54:45 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:40 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:10 Hora K10_7 : 17:04:57 K15: 1:47:07 Hora K15 : 17:46:55 K23_6: 3:08:47 Hora K23_6 : 19:08:34 K32_2: 5:08:07 Hora K32_2 : 21:07:55 k46,2: 7:42:14 Hora k46,2 : 23:42:02 K69_7: 12:24:43 Hora K69_7 : d2- 04:24:30 K80_8: 15:23:46 Hora K80_8 : d2- 07:23:33 K83_7: 16:04:34 Hora K83_7 : d2- 08:04:22 Meta: 16:54:57 Hora meta: d2- 08:54:45
Split Times
32010660
21:59:30
17:57:00
13:54:29
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 898 | Faustino Arias Menor | 18:22:18 (tr 17:55:14) | |||
T. real: 17:55:14 T. oficial: 18:22:18 Inici real: 15:24:49 Hora meta: d2- 09:20:03 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:21 min/km Club: groc propi K10_7: 1:14:56 Hora K10_7 : 16:39:45 K15: 2:05:25 Hora K15 : 17:30:14 K23_6: 3:35:06 Hora K23_6 : 18:59:55 K32_2: 5:36:17 Hora K32_2 : 21:01:06 k46,2: 8:15:09 Hora k46,2 : 23:39:58 K69_7: 13:25:06 Hora K69_7 : d2- 04:49:55 K80_8: 16:12:54 Hora K80_8 : d2- 07:37:42 K83_7: 16:59:34 Hora K83_7 : d2- 08:24:23 Meta: 17:55:14 Hora meta: d2- 09:20:03
Split Times
28797450
22:00:28
18:22:18
14:44:08
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 574 | Luis Ariza Rodriguez | 15:01:28 (tr 14:43:27) | |||
T. real: 14:43:27 T. oficial: 15:01:28 Inici real: 15:15:46 Hora meta: d2- 05:59:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:09 min/km Club: groc propi K10_7: 0:57:16 Hora K10_7 : 16:13:02 K15: 1:38:02 Hora K15 : 16:53:48 K23_6: 2:52:03 Hora K23_6 : 18:07:49 K32_2: 4:22:18 Hora K32_2 : 19:38:03 k46,2: 6:30:09 Hora k46,2 : 21:45:55 K69_7: 10:52:27 Hora K69_7 : d2- 02:08:12 K80_8: 13:14:38 Hora K80_8 : d2- 04:30:24 K83_7: 13:52:17 Hora K83_7 : d2- 05:08:02 Meta: 14:43:27 Hora meta: d2- 05:59:13
Split Times
30686260
18:53:56
15:01:28
11:09:00
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
Javier Angles Sanchez
13:35:28 (Tr: 12:12:24)
i
Raul Anguita Ondono
13:36:34 (Tr: 13:27:29)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48) |
|||||||
/ | / | 1317 |
i
|
Lluis Armangué Herrero | 21:59:30 (tr 21:20:14) | ||
T. real: 21:20:14 T. oficial: 21:59:30 Inici real: 15:37:02 Hora meta: d2- 12:57:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:42 min/km Club: groc propi K10_7: 1:42:21 Hora K10_7 : 17:19:22 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 4:28:54 Hora K23_6 : 20:05:55 K32_2: 6:28:00 Hora K32_2 : 22:05:01 k46,2: 9:38:34 Hora k46,2 : d2- 01:15:35 K69_7: 15:17:22 Hora K69_7 : d2- 06:54:23 K80_8: 18:46:16 Hora K80_8 : d2- 10:23:18 K83_7: 19:59:21 Hora K83_7 : d2- 11:36:23 Meta: 21:20:14 Hora meta: d2- 12:57:15
Split Times
32010660
26:02:00
21:59:30
17:57:00
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 173 | Ana Armayones | 22:00:28 (tr 21:53:16) | |||
T. real: 21:53:16 T. oficial: 22:00:28 Inici real: 15:04:57 Hora meta: d2- 12:58:13 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:05 min/km Club: groc propi K10_7: 1:46:56 Hora K10_7 : 16:51:53 K15: 3:01:55 Hora K15 : 18:06:52 K23_6: 4:58:31 Hora K23_6 : 20:03:28 K32_2: 7:30:31 Hora K32_2 : 22:35:28 k46,2: 10:46:52 Hora k46,2 : d2- 01:51:48 K69_7: 16:24:48 Hora K69_7 : d2- 07:29:45 K80_8: 19:36:20 Hora K80_8 : d2- 10:41:16 K83_7: 20:28:42 Hora K83_7 : d2- 11:33:39 Meta: 21:53:16 Hora meta: d2- 12:58:13
Split Times
28797450
25:38:38
22:00:28
18:22:18
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 882 |
i
|
Roger Arnau Bach | 18:53:56 (tr 18:26:48) | ||
T. real: 18:26:48 T. oficial: 18:53:56 Inici real: 15:24:53 Hora meta: d2- 09:51:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:43 min/km Club: K10_7: 1:36:51 Hora K10_7 : 17:01:43 K15: 2:28:49 Hora K15 : 17:53:42 K23_6: 4:12:01 Hora K23_6 : 19:36:53 K32_2: 6:06:16 Hora K32_2 : 21:31:09 k46,2: 9:07:24 Hora k46,2 : d2- 00:32:17 K69_7: 14:13:03 Hora K69_7 : d2- 05:37:55 K80_8: 17:06:20 Hora K80_8 : d2- 08:31:13 K83_7: 17:43:20 Hora K83_7 : d2- 09:08:13 Meta: 18:26:48 Hora meta: d2- 09:51:41
Split Times
40280570
23:59:05
18:53:56
13:48:47
Albert Angles Pujol
18:52:36 (Tr: 18:39:35)
Antoni Aniento Recasens
16:05:12 (Tr: 15:25:52)
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
Noelia Antonijuan Reyes
18:29:16 (Tr: 17:08:10)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
18:19:00 (Tr: 17:57:54)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Oscar Aparicio Rodriguez
17:38:30 (Tr: 16:54:26)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
i
Albert Aramburu Garcia
14:30:04 (Tr: 14:18:01)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miguel angel Aran Sanchez
15:52:34 (Tr: 15:46:31)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
i
Nacho Archiles
15:46:48 (Tr: 15:31:46)
Yolanda Arellano Tresserras
17:57:00 (Tr: 16:54:57)
Faustino Arias Menor
18:22:18 (Tr: 17:55:14)
Luis Ariza Rodriguez
15:01:28 (Tr: 14:43:27)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 965 |
i
|
Joan Arnau Garcia | 23:59:07 (tr 23:49:37) | ||
T. real: 23:49:37 T. oficial: 23:59:07 Inici real: 15:07:16 Hora meta: d2- 14:56:52 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 16:25 min/km Club: K10_7: 2:01:49 Hora K10_7 : 17:09:04 K15: 3:10:39 Hora K15 : 18:17:55 K23_6: 5:14:57 Hora K23_6 : 20:22:13 K32_2: 7:41:30 Hora K32_2 : 22:48:46 k46,2: 11:08:47 Hora k46,2 : d2- 02:16:03 K69_7: 17:41:26 Hora K69_7 : d2- 08:48:41 K80_8: 21:12:43 Hora K80_8 : d2- 12:19:59 K83_7: 22:17:10 Hora K83_7 : d2- 13:24:26 Meta: 23:49:37 Hora meta: d2- 14:56:52
Split Times
15790500
25:58:45
23:59:07
21:59:30
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06) |
|||||||
/ | / | 968 |
i
|
Maria victoria Arnau Garcia | 23:59:07 (tr 23:49:36) | ||
T. real: 23:49:36 T. oficial: 23:59:07 Inici real: 15:07:16 Hora meta: d2- 14:56:52 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 16:25 min/km Club: groc propi K10_7: 2:01:46 Hora K10_7 : 17:09:01 K15: 3:10:47 Hora K15 : 18:18:03 K23_6: 5:14:56 Hora K23_6 : 20:22:12 K32_2: 7:41:26 Hora K32_2 : 22:48:42 k46,2: 11:08:45 Hora k46,2 : d2- 02:16:01 K69_7: 17:41:25 Hora K69_7 : d2- 08:48:41 K80_8: 21:12:28 Hora K80_8 : d2- 12:19:44 K83_7: 22:17:00 Hora K83_7 : d2- 13:24:16 Meta: 23:49:36 Hora meta: d2- 14:56:52
Split Times
15662020
25:57:46
23:59:07
22:00:28
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:59:05 (Tr: 23:49:06) |
|||||||
/ | / | 967 |
i
|
Rosa maria Arnau Garcia | 23:59:05 (tr 23:49:06) | ||
T. real: 23:49:06 T. oficial: 23:59:05 Inici real: 15:07:45 Hora meta: d2- 14:56:50 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 16:25 min/km Club: groc propi K10_7: 2:01:17 Hora K10_7 : 17:09:02 K15: 3:10:17 Hora K15 : 18:18:02 K23_6: 5:14:26 Hora K23_6 : 20:22:10 K32_2: 7:41:02 Hora K32_2 : 22:48:46 k46,2: 11:08:18 Hora k46,2 : d2- 02:16:02 K69_7: 17:40:57 Hora K69_7 : d2- 08:48:42 K80_8: 21:11:54 Hora K80_8 : d2- 12:19:38 K83_7: 22:16:30 Hora K83_7 : d2- 13:24:14 Meta: 23:49:06 Hora meta: d2- 14:56:50
Split Times
40280570
29:04:15
23:59:05
18:53:56
i
German Antolin Priotto
18:56:10 (Tr: 18:29:02)
i
Yolanda Aparicio Garcia
20:29:07 (Tr: 19:35:00)
i
Juanjo Aragones Correderas
21:05:04 (Tr: 20:30:02)
Xavier Aragones Gonzalez-anleo
19:01:28 (Tr: 18:46:24)
Ismael Aran Cami
20:34:02 (Tr: 19:09:58)
i
Miquel Aranda Sanchez
19:52:28 (Tr: 19:16:20)
i
Raimond Aranó Güell
21:35:34 (Tr: 21:02:12)
i
Nelson Araujo De Vasconcelos
19:01:26 (Tr: 18:12:20)
i
Yasmina Arca Haddu
23:01:59 (Tr: 22:47:15)
i
Lluis Armangué Herrero
21:59:30 (Tr: 21:20:14)
Ana Armayones
22:00:28 (Tr: 21:53:16)
i
Roger Arnau Bach
18:53:56 (Tr: 18:26:48)
i
Joan Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:59:07 (Tr: 23:49:36)
i
Olga Arnedo Nunez
21:38:00 (Tr: 21:13:53)
i
Oriol Arpi Llucia
19:08:56 (Tr: 18:42:33) |
|||||||
/ | / | 1079 |
i
|
Olga Arnedo Nunez | 21:38:00 (tr 21:13:53) | ||
T. real: 21:13:53 T. oficial: 21:38:00 Inici real: 15:21:53 Hora meta: d2- 12:35:45 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 14:38 min/km Club: K10_7: 1:42:13 Hora K10_7 : 17:04:05 K15: 2:42:08 Hora K15 : 18:04:01 K23_6: 4:30:08 Hora K23_6 : 19:52:01 K32_2: 6:34:22 Hora K32_2 : 21:56:15 k46,2: 9:57:35 Hora k46,2 : d2- 01:19:27 K69_7: 15:47:03 Hora K69_7 : d2- 07:08:56 K80_8: 19:06:52 Hora K80_8 : d2- 10:28:44 K83_7: 19:58:53 Hora K83_7 : d2- 11:20:45 Meta: 21:13:53 Hora meta: d2- 12:35:45
Split Times
4400
21:38:02
21:38:00
21:37:58
|
|||||||
/ | / | 851 |
i
|
Oriol Arpi Llucia | 19:08:56 (tr 18:42:33) | ||
T. real: 18:42:33 T. oficial: 19:08:56 Inici real: 15:24:08 Hora meta: d2- 10:06:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:54 min/km Club: groc propi K10_7: 1:20:10 Hora K10_7 : 16:44:18 K15: 2:12:37 Hora K15 : 17:36:44 K23_6: 3:56:51 Hora K23_6 : 19:20:58 K32_2: 6:06:29 Hora K32_2 : 21:30:37 k46,2: 8:54:39 Hora k46,2 : d2- 00:18:47 K69_7: 14:13:35 Hora K69_7 : d2- 05:37:42 K80_8: 16:59:33 Hora K80_8 : d2- 08:23:40 K83_7: 17:46:59 Hora K83_7 : d2- 09:11:07 Meta: 18:42:33 Hora meta: d2- 10:06:41
Split Times
4400
19:08:58
19:08:56
19:08:54
|
|||||||