L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 963 |
i
|
Marc Arque | 16:47:50 (tr 16:43:46) | ||
T. real: 16:43:46 T. oficial: 16:47:50 Inici real: 15:01:50 Hora meta: d2- 07:45:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:32 min/km Club: groc propi K10_7: 1:18:09 Hora K10_7 : 16:19:59 K15: 2:07:36 Hora K15 : 17:09:25 K23_6: 3:26:57 Hora K23_6 : 18:28:46 K32_2: 4:55:04 Hora K32_2 : 19:56:53 k46,2: 7:17:16 Hora k46,2 : 22:19:05 K69_7: 12:12:23 Hora K69_7 : d2- 03:14:13 K80_8: 14:59:44 Hora K80_8 : d2- 06:01:33 K83_7: 15:43:35 Hora K83_7 : d2- 06:45:24 Meta: 16:43:46 Hora meta: d2- 07:45:35
Split Times
13246200
18:28:11
16:47:50
15:07:29
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13) |
|||||||
/ | / | 3053 |
i
|
Jordi Arques Bardaji | 16:35:08 (tr 15:10:04) | ||
T. real: 15:10:04 T. oficial: 16:35:08 Inici real: 16:22:49 Hora meta: d2- 07:32:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:27 min/km Club: propi K10_7: 1:08:30 Hora K10_7 : 17:31:19 K15: 1:58:16 Hora K15 : 18:21:05 K23_6: 3:29:38 Hora K23_6 : 19:52:27 K32_2: 5:17:11 Hora K32_2 : 21:40:00 k46,2: 7:31:00 Hora k46,2 : 23:53:49 K69_7: 11:26:20 Hora K69_7 : d2- 03:49:09 K80_8: 13:37:53 Hora K80_8 : d2- 06:00:41 K83_7: 14:15:17 Hora K83_7 : d2- 06:38:05 Meta: 15:10:04 Hora meta: d2- 07:32:53
Split Times
14924690
18:28:11
16:35:08
14:42:04
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13) |
|||||||
/ | / | 2175 |
i
|
Miriam Arrabali Diaz | 23:21:48 (tr 22:17:02) | ||
T. real: 22:17:02 T. oficial: 23:21:48 Inici real: 16:02:31 Hora meta: d2- 14:19:33 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 15:22 min/km Club: groc propi K10_7: 1:47:57 Hora K10_7 : 17:50:28 K15: 2:46:02 Hora K15 : 18:48:33 K23_6: 4:38:06 Hora K23_6 : 20:40:37 K32_2: 6:56:33 Hora K32_2 : 22:59:04 k46,2: 10:30:00 Hora k46,2 : d2- 02:32:31 K69_7: 16:46:56 Hora K69_7 : d2- 08:49:27 K80_8: 20:09:09 Hora K80_8 : d2- 12:11:40 K83_7: 21:07:10 Hora K83_7 : d2- 13:09:41 Meta: 22:17:02 Hora meta: d2- 14:19:33
Split Times
52003490
29:55:46
23:21:48
16:47:50
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1825 |
i
|
Agustin Arrebola Bravo | 20:29:08 (tr 19:35:01) | ||
T. real: 19:35:01 T. oficial: 20:29:08 Inici real: 15:51:52 Hora meta: d2- 11:26:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:30 min/km Club: groc propi K10_7: 1:43:17 Hora K10_7 : 17:35:09 K15: 2:38:47 Hora K15 : 18:30:38 K23_6: 4:35:53 Hora K23_6 : 20:27:45 K32_2: 6:43:58 Hora K32_2 : 22:35:49 k46,2: 9:45:07 Hora k46,2 : d2- 01:36:59 K69_7: 15:07:21 Hora K69_7 : d2- 06:59:13 K80_8: 17:52:58 Hora K80_8 : d2- 09:44:49 K83_7: 18:39:02 Hora K83_7 : d2- 10:30:54 Meta: 19:35:01 Hora meta: d2- 11:26:53
Split Times
29209620
24:10:25
20:29:08
16:47:50
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 3160 |
i
|
Marc Arrocha Campdepadros | 21:11:12 (tr 19:42:11) | ||
T. real: 19:42:11 T. oficial: 21:11:12 Inici real: 16:26:47 Hora meta: d2- 12:08:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:35 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:35:14 Hora K10_7 : 18:02:00 K15: 2:19:59 Hora K15 : 18:46:46 K23_6: 3:58:02 Hora K23_6 : 20:24:48 K32_2: 5:41:04 Hora K32_2 : 22:07:50 k46,2: 8:37:16 Hora k46,2 : d2- 01:04:02 K69_7: 14:51:44 Hora K69_7 : d2- 07:18:31 K80_8: 17:52:36 Hora K80_8 : d2- 10:19:22 K83_7: 18:41:26 Hora K83_7 : d2- 11:08:13 Meta: 19:42:11 Hora meta: d2- 12:08:57
Split Times
36441680
25:47:16
21:11:12
16:35:08
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1549 | Agustin Arrontes Alvarez | 22:43:32 (tr 21:57:26) | |||
T. real: 21:57:26 T. oficial: 22:43:32 Inici real: 15:43:52 Hora meta: d2- 13:41:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:08 min/km Club: groc propi K10_7: 1:28:12 Hora K10_7 : 17:12:04 K15: 2:28:38 Hora K15 : 18:12:30 K23_6: 4:24:30 Hora K23_6 : 20:08:22 K32_2: 6:39:11 Hora K32_2 : 22:23:02 k46,2: 10:13:36 Hora k46,2 : d2- 01:57:27 K69_7: 16:14:01 Hora K69_7 : d2- 07:57:53 K80_8: 19:39:39 Hora K80_8 : d2- 11:23:31 K83_7: 20:33:29 Hora K83_7 : d2- 12:17:20 Meta: 21:57:26 Hora meta: d2- 13:41:17
Split Times
4400
22:43:34
22:43:32
22:43:30
|
|||||||
/ | / | 2696 | Sergio Arroyo | 18:28:11 (tr 17:09:57) | |||
T. real: 17:09:57 T. oficial: 18:28:11 Inici real: 16:16:00 Hora meta: d2- 09:25:56 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:50 min/km Club: groc propi K10_7: 1:01:29 Hora K10_7 : 17:17:28 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 3:08:59 Hora K23_6 : 19:24:58 K32_2: 4:44:34 Hora K32_2 : 21:00:33 k46,2: 7:15:04 Hora k46,2 : 23:31:03 K69_7: 12:32:31 Hora K69_7 : d2- 04:48:31 K80_8: 15:27:47 Hora K80_8 : d2- 07:43:46 K83_7: 16:12:41 Hora K83_7 : d2- 08:28:40 Meta: 17:09:57 Hora meta: d2- 09:25:56
Split Times
4400
18:28:13
18:28:11
18:28:09
|
|||||||
/ | / | 1922 |
i
|
Santiago Arroyo Aguilera | 18:16:48 (tr 17:19:44) | ||
T. real: 17:19:44 T. oficial: 18:16:48 Inici real: 15:54:49 Hora meta: d2- 09:14:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:57 min/km Club: K10_7: 1:30:37 Hora K10_7 : 17:25:25 K15: 2:20:48 Hora K15 : 18:15:37 K23_6: 4:05:12 Hora K23_6 : 20:00:01 K32_2: 5:55:16 Hora K32_2 : 21:50:05 k46,2: 8:26:08 Hora k46,2 : d2- 00:20:57 K69_7: 13:18:45 Hora K69_7 : d2- 05:13:34 K80_8: 15:54:59 Hora K80_8 : d2- 07:49:48 K83_7: 16:32:33 Hora K83_7 : d2- 08:27:21 Meta: 17:19:44 Hora meta: d2- 09:14:33
Split Times
16670280
20:23:05
18:16:48
16:10:31
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 3241 |
i
|
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo | 14:35:52 (tr 14:33:32) | ||
T. real: 14:33:32 T. oficial: 14:35:52 Inici real: 15:00:06 Hora meta: d2- 05:33:37 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:02 min/km Club: K10_7: 1:02:27 Hora K10_7 : 16:02:32 K15: 1:41:00 Hora K15 : 16:41:05 K23_6: 2:52:36 Hora K23_6 : 17:52:41 K32_2: 4:16:09 Hora K32_2 : 19:16:15 k46,2: 6:32:19 Hora k46,2 : 21:32:25 K69_7: 10:48:56 Hora K69_7 : d2- 01:49:01 K80_8: 13:06:04 Hora K80_8 : d2- 04:06:09 K83_7: 13:45:50 Hora K83_7 : d2- 04:45:55 Meta: 14:33:32 Hora meta: d2- 05:33:37
Split Times
62007440
22:25:37
14:35:52
6:46:07
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
Manuel Arroyo Navarro
13:05:27 (Tr: 12:49:21)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
Sergio Asensio Romero
11:48:02 (Tr: 11:31:49)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 506 | Manuel Arroyo Navarro | 13:05:27 (tr 12:49:21) | |||
T. real: 12:49:21 T. oficial: 13:05:27 Inici real: 15:13:52 Hora meta: d2- 04:03:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:50 min/km Club: groc propi K10_7: 0:53:35 Hora K10_7 : 16:07:26 K15: 1:31:20 Hora K15 : 16:45:11 K23_6: 2:40:08 Hora K23_6 : 17:53:59 K32_2: 3:59:35 Hora K32_2 : 19:13:26 k46,2: 5:48:05 Hora k46,2 : 21:01:56 K69_7: 9:28:21 Hora K69_7 : d2- 00:42:12 K80_8: 11:23:13 Hora K80_8 : d2- 02:37:04 K83_7: 11:58:29 Hora K83_7 : d2- 03:12:20 Meta: 12:49:21 Hora meta: d2- 04:03:12
Split Times
32575510
17:12:14
13:05:27
8:58:40
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
Sergio Asensio Romero
11:48:02 (Tr: 11:31:49)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42) |
|||||||
/ | / | 1164 | Estanis Artal Olle | 20:23:05 (tr 19:46:59) | |||
T. real: 19:46:59 T. oficial: 20:23:05 Inici real: 15:33:52 Hora meta: d2- 11:20:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:38 min/km Club: groc propi K10_7: 1:28:13 Hora K10_7 : 17:02:05 K15: 2:22:04 Hora K15 : 17:55:56 K23_6: 4:14:52 Hora K23_6 : 19:48:44 K32_2: 6:07:57 Hora K32_2 : 21:41:48 k46,2: 8:51:49 Hora k46,2 : d2- 00:25:41 K69_7: 14:32:56 Hora K69_7 : d2- 06:06:48 K80_8: 17:34:30 Hora K80_8 : d2- 09:08:21 K83_7: 18:31:48 Hora K83_7 : d2- 10:05:39 Meta: 19:46:59 Hora meta: d2- 11:20:50
Split Times
16670280
22:29:23
20:23:05
18:16:48
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1657 | Francisco Arteaga Magaz | 22:25:37 (tr 21:36:35) | |||
T. real: 21:36:35 T. oficial: 22:25:37 Inici real: 15:46:48 Hora meta: d2- 13:23:22 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:54 min/km Club: groc propi K10_7: 1:40:31 Hora K10_7 : 17:27:18 K15: 2:39:35 Hora K15 : 18:26:22 K23_6: 4:42:00 Hora K23_6 : 20:28:47 K32_2: 6:56:24 Hora K32_2 : 22:43:11 k46,2: 10:06:47 Hora k46,2 : d2- 01:53:34 K69_7: 16:28:06 Hora K69_7 : d2- 08:14:53 K80_8: 19:29:09 Hora K80_8 : d2- 11:15:56 K83_7: 20:24:47 Hora K83_7 : d2- 12:11:34 Meta: 21:36:35 Hora meta: d2- 13:23:22
Split Times
62007440
30:15:23
22:25:37
14:35:52
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 2451 | David Artero Santamarina | 17:12:14 (tr 16:01:13) | |||
T. real: 16:01:13 T. oficial: 17:12:14 Inici real: 16:08:47 Hora meta: d2- 08:09:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:03 min/km Club: groc propi K10_7: 1:28:13 Hora K10_7 : 17:36:59 K15: 2:12:52 Hora K15 : 18:21:38 K23_6: 3:42:38 Hora K23_6 : 19:51:24 K32_2: 5:26:44 Hora K32_2 : 21:35:31 k46,2: 7:57:20 Hora k46,2 : d2- 00:06:06 K69_7: 12:16:58 Hora K69_7 : d2- 04:25:45 K80_8: No data Hora K80_8: No data K83_7: 15:20:48 Hora K83_7 : d2- 07:29:34 Meta: 16:01:13 Hora meta: d2- 08:09:59
Split Times
32575510
21:19:01
17:12:14
13:05:27
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Manuel Arroyo Navarro
13:05:27 (Tr: 12:49:21)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 551 |
i
|
Fernando Artesero Vega | 19:10:29 (tr 18:53:28) | ||
T. real: 18:53:28 T. oficial: 19:10:29 Inici real: 15:14:47 Hora meta: d2- 10:08:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:01 min/km Club: groc propi K10_7: 1:21:02 Hora K10_7 : 16:35:49 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 3:50:24 Hora K23_6 : 19:05:11 K32_2: 5:44:12 Hora K32_2 : 20:58:59 k46,2: 8:47:54 Hora k46,2 : d2- 00:02:41 K69_7: 14:10:56 Hora K69_7 : d2- 05:25:43 K80_8: 17:14:49 Hora K80_8 : d2- 08:29:36 K83_7: No data Hora K83_7: No data Meta: 18:53:28 Hora meta: d2- 10:08:14
Split Times
4400
19:10:31
19:10:29
19:10:27
|
|||||||
/ | / | 1387 | Fran Asensio Garcia | 20:12:41 (tr 19:31:37) | |||
T. real: 19:31:37 T. oficial: 20:12:41 Inici real: 15:38:50 Hora meta: d2- 11:10:26 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:28 min/km Club: groc propi K10_7: 1:43:50 Hora K10_7 : 17:22:39 K15: 2:36:33 Hora K15 : 18:15:22 K23_6: 4:25:50 Hora K23_6 : 20:04:40 K32_2: 6:19:07 Hora K32_2 : 21:57:56 k46,2: 9:02:32 Hora k46,2 : d2- 00:41:21 K69_7: 14:20:02 Hora K69_7 : d2- 05:58:52 K80_8: 17:37:39 Hora K80_8 : d2- 09:16:28 K83_7: 18:29:06 Hora K83_7 : d2- 10:07:55 Meta: 19:31:37 Hora meta: d2- 11:10:26
Split Times
4400
20:12:43
20:12:41
20:12:39
|
|||||||
/ | / | 2547 | Montserrat Asensio Garcia | 16:38:49 (tr 15:24:45) | |||
T. real: 15:24:45 T. oficial: 16:38:49 Inici real: 16:11:50 Hora meta: d2- 07:36:34 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 10:38 min/km Club: groc propi K10_7: 1:13:16 Hora K10_7 : 17:25:06 K15: 2:00:16 Hora K15 : 18:12:05 K23_6: 3:24:21 Hora K23_6 : 19:36:11 K32_2: 5:00:56 Hora K32_2 : 21:12:46 k46,2: 7:07:30 Hora k46,2 : 23:19:19 K69_7: 11:22:01 Hora K69_7 : d2- 03:33:51 K80_8: 13:48:06 Hora K80_8 : d2- 05:59:56 K83_7: 14:30:43 Hora K83_7 : d2- 06:42:32 Meta: 15:24:45 Hora meta: d2- 07:36:34
Split Times
5182100
17:18:05
16:38:49
15:59:34
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00) |
|||||||
/ | / | 526 | Sergio Asensio Romero | 11:48:02 (tr 11:31:49) | |||
T. real: 11:31:49 T. oficial: 11:48:02 Inici real: 15:13:59 Hora meta: d2- 02:45:47 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 7:57 min/km Club: groc propi K10_7: 0:59:19 Hora K10_7 : 16:13:17 K15: 1:35:52 Hora K15 : 16:49:50 K23_6: 2:34:58 Hora K23_6 : 17:48:56 K32_2: 3:44:05 Hora K32_2 : 18:58:04 k46,2: 5:16:14 Hora k46,2 : 20:30:12 K69_7: 8:26:54 Hora K69_7 : 23:40:52 K80_8: 10:10:52 Hora K80_8 : d2- 01:24:50 K83_7: 10:47:47 Hora K83_7 : d2- 02:01:45 Meta: 11:31:49 Hora meta: d2- 02:45:47
Split Times
58612950
19:12:04
11:48:02
4:24:00
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Manuel Arroyo Navarro
13:05:27 (Tr: 12:49:21)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1418 |
i
|
Anton Aubanell Creus | 17:56:45 (tr 17:04:39) | ||
T. real: 17:04:39 T. oficial: 17:56:45 Inici real: 15:49:51 Hora meta: d2- 08:54:30 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:46 min/km Club: K10_7: 1:34:28 Hora K10_7 : 17:24:18 K15: 2:29:27 Hora K15 : 18:19:17 K23_6: 4:03:41 Hora K23_6 : 19:53:31 K32_2: 5:53:26 Hora K32_2 : 21:43:17 k46,2: 8:27:51 Hora k46,2 : d2- 00:17:41 K69_7: 13:13:26 Hora K69_7 : d2- 05:03:17 K80_8: 15:41:00 Hora K80_8 : d2- 07:30:51 K83_7: 16:15:53 Hora K83_7 : d2- 08:05:44 Meta: 17:04:39 Hora meta: d2- 08:54:30
Split Times
7092580
18:50:29
17:56:45
17:03:01
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13) |
|||||||
/ | / | 2703 | David Audet Prior | 17:18:05 (tr 15:59:02) | |||
T. real: 15:59:02 T. oficial: 17:18:05 Inici real: 16:16:48 Hora meta: d2- 08:15:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:01 min/km Club: groc propi K10_7: 1:00:54 Hora K10_7 : 17:17:42 K15: 1:50:01 Hora K15 : 18:06:49 K23_6: 3:07:43 Hora K23_6 : 19:24:31 K32_2: 4:54:47 Hora K32_2 : 21:11:35 k46,2: 7:22:24 Hora k46,2 : 23:39:12 K69_7: 12:03:16 Hora K69_7 : d2- 04:20:04 K80_8: 14:42:34 Hora K80_8 : d2- 06:59:22 K83_7: 15:19:10 Hora K83_7 : d2- 07:35:57 Meta: 15:59:02 Hora meta: d2- 08:15:50
Split Times
5182100
17:57:20
17:18:05
16:38:49
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13) |
|||||||
/ | / | 879 |
i
|
Abel Auleda Sala | 19:12:04 (tr 18:44:54) | ||
T. real: 18:44:54 T. oficial: 19:12:04 Inici real: 15:24:56 Hora meta: d2- 10:09:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:55 min/km Club: K10_7: 1:30:41 Hora K10_7 : 16:55:36 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 4:05:55 Hora K23_6 : 19:30:51 K32_2: 6:08:14 Hora K32_2 : 21:33:09 k46,2: 9:01:52 Hora k46,2 : d2- 00:26:48 K69_7: 13:58:16 Hora K69_7 : d2- 05:23:11 K80_8: 16:44:49 Hora K80_8 : d2- 08:09:44 K83_7: 17:28:21 Hora K83_7 : d2- 08:53:16 Meta: 18:44:54 Hora meta: d2- 10:09:49
Split Times
58612950
26:36:07
19:12:04
11:48:02
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Manuel Arroyo Navarro
13:05:27 (Tr: 12:49:21)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
Sergio Asensio Romero
11:48:02 (Tr: 11:31:49)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 878 | Oscar Auleda Sala | 18:50:29 (tr 18:23:19) | |||
T. real: 18:23:19 T. oficial: 18:50:29 Inici real: 15:24:55 Hora meta: d2- 09:48:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:41 min/km Club: groc propi K10_7: 1:30:44 Hora K10_7 : 16:55:39 K15: 2:22:31 Hora K15 : 17:47:26 K23_6: 4:05:54 Hora K23_6 : 19:30:49 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46,2: 9:01:58 Hora k46,2 : d2- 00:26:53 K69_7: 13:52:36 Hora K69_7 : d2- 05:17:30 K80_8: 16:44:50 Hora K80_8 : d2- 08:09:45 K83_7: 17:25:11 Hora K83_7 : d2- 08:50:06 Meta: 18:23:19 Hora meta: d2- 09:48:14
Split Times
7092580
19:44:13
18:50:29
17:56:45
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 2707 |
i
|
Andreu Aulina | 13:26:15 (tr 12:07:14) | ||
T. real: 12:07:14 T. oficial: 13:26:15 Inici real: 16:16:47 Hora meta: d2- 04:24:00 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:21 min/km Club: K10_7: 0:51:22 Hora K10_7 : 17:08:08 K15: 1:30:27 Hora K15 : 17:47:13 K23_6: 2:28:48 Hora K23_6 : 18:45:35 K32_2: 3:43:21 Hora K32_2 : 20:00:07 k46,2: 5:23:24 Hora k46,2 : 21:40:10 K69_7: 9:00:45 Hora K69_7 : d2- 01:17:31 K80_8: 10:49:33 Hora K80_8 : d2- 03:06:19 K83_7: 11:20:13 Hora K83_7 : d2- 03:37:00 Meta: 12:07:14 Hora meta: d2- 04:24:00
Split Times
58708980
20:51:01
13:26:15
6:01:29
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Manuel Arroyo Navarro
13:05:27 (Tr: 12:49:21)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
Sergio Asensio Romero
11:48:02 (Tr: 11:31:49)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1472 |
i
|
Carles Avila Carreras | 21:15:56 (tr 20:32:49) | ||
T. real: 20:32:49 T. oficial: 21:15:56 Inici real: 15:40:53 Hora meta: d2- 12:13:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:10 min/km Club: groc propi K10_7: 1:39:14 Hora K10_7 : 17:20:06 K15: 2:37:19 Hora K15 : 18:18:11 K23_6: 4:18:07 Hora K23_6 : 19:58:59 K32_2: 6:20:56 Hora K32_2 : 22:01:48 k46,2: 9:44:33 Hora k46,2 : d2- 01:25:26 K69_7: 15:49:16 Hora K69_7 : d2- 07:30:08 K80_8: 18:32:47 Hora K80_8 : d2- 10:13:39 K83_7: 19:16:17 Hora K83_7 : d2- 10:57:09 Meta: 20:32:49 Hora meta: d2- 12:13:41
Split Times
16349520
23:19:48
21:15:56
19:12:04
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52) |
|||||||
/ | / | 326 |
i
|
Sergio Avila Sabio | 19:06:10 (tr 17:59:54) | ||
T. real: 17:59:54 T. oficial: 19:06:10 Inici real: 16:04:01 Hora meta: d2- 10:03:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:24 min/km Club: groc propi K10_7: 1:45:54 Hora K10_7 : 17:49:54 K15: 2:45:54 Hora K15 : 18:49:54 K23_6: 4:23:48 Hora K23_6 : 20:27:48 K32_2: 6:19:48 Hora K32_2 : 22:23:48 k46,2: 9:03:31 Hora k46,2 : d2- 01:07:31 K69_7: 14:16:28 Hora K69_7 : d2- 06:20:29 K80_8: 16:48:31 Hora K80_8 : d2- 08:52:32 K83_7: 17:21:09 Hora K83_7 : d2- 09:25:10 Meta: 17:59:54 Hora meta: d2- 10:03:55
Split Times
2069760
19:21:50
19:06:10
18:50:29
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 2648 | Olga Aymerich Gonzalez | 20:51:01 (tr 19:58:57) | |||
T. real: 19:58:57 T. oficial: 20:51:01 Inici real: 15:49:50 Hora meta: d2- 11:48:46 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:46 min/km Club: groc propi K10_7: 1:35:20 Hora K10_7 : 17:25:09 K15: 2:27:25 Hora K15 : 18:17:14 K23_6: 4:16:48 Hora K23_6 : 20:06:37 K32_2: 6:07:32 Hora K32_2 : 21:57:22 k46,2: 9:05:50 Hora k46,2 : d2- 00:55:39 K69_7: 14:36:18 Hora K69_7 : d2- 06:26:07 K80_8: 18:06:04 Hora K80_8 : d2- 09:55:53 K83_7: 18:51:13 Hora K83_7 : d2- 10:41:03 Meta: 19:58:57 Hora meta: d2- 11:48:46
Split Times
58708980
28:15:47
20:51:01
13:26:15
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1835 |
i
|
Marc Aymerich Jobe | 16:57:03 (tr 16:03:00) | ||
T. real: 16:03:00 T. oficial: 16:57:03 Inici real: 15:51:49 Hora meta: d2- 07:54:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:04 min/km Club: groc propi K10_7: 1:04:28 Hora K10_7 : 16:56:16 K15: 1:48:48 Hora K15 : 17:40:36 K23_6: 3:12:43 Hora K23_6 : 19:04:31 K32_2: 4:50:57 Hora K32_2 : 20:42:45 k46,2: 7:13:23 Hora k46,2 : 23:05:11 K69_7: 11:56:16 Hora K69_7 : d2- 03:48:04 K80_8: 14:24:35 Hora K80_8 : d2- 06:16:23 K83_7: 15:10:22 Hora K83_7 : d2- 07:02:10 Meta: 16:03:00 Hora meta: d2- 07:54:48
Split Times
3996850
17:27:20
16:57:03
16:26:46
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13) |
|||||||
/ | / | 101 |
i
|
Joaquim andrés Azevedo Castro | 13:05:49 (tr 13:02:42) | ||
T. real: 13:02:42 T. oficial: 13:05:49 Inici real: 15:00:53 Hora meta: d2- 04:03:34 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:00 min/km Club: K10_7: 0:49:50 Hora K10_7 : 15:50:43 K15: 1:24:26 Hora K15 : 16:25:19 K23_6: 2:29:06 Hora K23_6 : 17:29:59 K32_2: 3:51:40 Hora K32_2 : 18:52:32 k46,2: 6:20:53 Hora k46,2 : 21:21:46 K69_7: 10:09:43 Hora K69_7 : d2- 01:10:36 K80_8: 11:49:03 Hora K80_8 : d2- 02:49:55 K83_7: 12:20:04 Hora K83_7 : d2- 03:20:57 Meta: 13:02:42 Hora meta: d2- 04:03:34
Split Times
48023800
19:09:38
13:05:49
7:02:00
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Manuel Arroyo Navarro
13:05:27 (Tr: 12:49:21)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
Sergio Asensio Romero
11:48:02 (Tr: 11:31:49)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 1645 |
i
|
Jaume Bacardit Peris | 22:26:56 (tr 22:21:52) | ||
T. real: 22:21:52 T. oficial: 22:26:56 Inici real: 15:02:49 Hora meta: d2- 13:24:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:25 min/km Club: K10_7: 1:51:45 Hora K10_7 : 16:54:33 K15: 2:50:01 Hora K15 : 17:52:50 K23_6: 4:38:27 Hora K23_6 : 19:41:15 K32_2: 6:47:02 Hora K32_2 : 21:49:50 k46,2: 10:04:37 Hora k46,2 : d2- 01:07:25 K69_7: 16:53:54 Hora K69_7 : d2- 07:56:43 K80_8: 20:09:49 Hora K80_8 : d2- 11:12:38 K83_7: 21:03:36 Hora K83_7 : d2- 12:06:24 Meta: 22:21:52 Hora meta: d2- 13:24:41
Split Times
12661330
24:02:51
22:26:56
20:51:01
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57) |
|||||||
/ | / | 835 |
i
|
Ferran Bach-esteve Burch | 17:27:20 (tr 17:02:13) | ||
T. real: 17:02:13 T. oficial: 17:27:20 Inici real: 15:22:52 Hora meta: d2- 08:25:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:45 min/km Club: K10_7: 1:31:02 Hora K10_7 : 16:53:54 K15: 2:23:46 Hora K15 : 17:46:38 K23_6: 4:01:04 Hora K23_6 : 19:23:56 K32_2: 5:49:04 Hora K32_2 : 21:11:56 k46,2: 8:18:27 Hora k46,2 : 23:41:19 K69_7: 12:52:50 Hora K69_7 : d2- 04:15:42 K80_8: 15:30:57 Hora K80_8 : d2- 06:53:49 K83_7: 16:12:44 Hora K83_7 : d2- 07:35:35 Meta: 17:02:13 Hora meta: d2- 08:25:05
Split Times
13505250
19:09:38
17:27:20
15:45:01
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
Barbara Badell Sanchez
19:09:38 (Tr: 18:04:32) |
|||||||
/ | / | 2232 | Barbara Badell Sanchez | 19:09:38 (tr 18:04:32) | |||
T. real: 18:04:32 T. oficial: 19:09:38 Inici real: 16:02:52 Hora meta: d2- 10:07:23 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 12:28 min/km Club: groc propi K10_7: 1:38:39 Hora K10_7 : 17:41:30 K15: 2:29:17 Hora K15 : 18:32:08 K23_6: 4:11:56 Hora K23_6 : 20:14:47 K32_2: 6:07:41 Hora K32_2 : 22:10:32 k46,2: 8:54:27 Hora k46,2 : d2- 00:57:19 K69_7: 13:54:43 Hora K69_7 : d2- 05:57:34 K80_8: 16:23:46 Hora K80_8 : d2- 08:26:38 K83_7: 17:03:57 Hora K83_7 : d2- 09:06:49 Meta: 18:04:32 Hora meta: d2- 10:07:23
Split Times
48023800
25:13:27
19:09:38
13:05:49
i
Marc Arque
16:47:50 (Tr: 16:43:46)
i
Jordi Arques Bardaji
16:35:08 (Tr: 15:10:04)
i
Miriam Arrabali Diaz
23:21:48 (Tr: 22:17:02)
i
Agustin Arrebola Bravo
20:29:08 (Tr: 19:35:01)
i
Marc Arrocha Campdepadros
21:11:12 (Tr: 19:42:11)
Agustin Arrontes Alvarez
22:43:32 (Tr: 21:57:26)
Sergio Arroyo
18:28:11 (Tr: 17:09:57)
i
Santiago Arroyo Aguilera
18:16:48 (Tr: 17:19:44)
i
José ramón Arroyo Gonzalez Quevedo
14:35:52 (Tr: 14:33:32)
Estanis Artal Olle
20:23:05 (Tr: 19:46:59)
Francisco Arteaga Magaz
22:25:37 (Tr: 21:36:35)
David Artero Santamarina
17:12:14 (Tr: 16:01:13)
i
Fernando Artesero Vega
19:10:29 (Tr: 18:53:28)
Fran Asensio Garcia
20:12:41 (Tr: 19:31:37)
Montserrat Asensio Garcia
16:38:49 (Tr: 15:24:45)
i
Anton Aubanell Creus
17:56:45 (Tr: 17:04:39)
David Audet Prior
17:18:05 (Tr: 15:59:02)
i
Abel Auleda Sala
19:12:04 (Tr: 18:44:54)
Oscar Auleda Sala
18:50:29 (Tr: 18:23:19)
i
Andreu Aulina
13:26:15 (Tr: 12:07:14)
i
Carles Avila Carreras
21:15:56 (Tr: 20:32:49)
i
Sergio Avila Sabio
19:06:10 (Tr: 17:59:54)
Olga Aymerich Gonzalez
20:51:01 (Tr: 19:58:57)
i
Marc Aymerich Jobe
16:57:03 (Tr: 16:03:00)
i
Joaquim andrés Azevedo Castro
13:05:49 (Tr: 13:02:42)
i
Jaume Bacardit Peris
22:26:56 (Tr: 22:21:52)
i
Ferran Bach-esteve Burch
17:27:20 (Tr: 17:02:13) |
|||||||