L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 730 |
i
|
Ivan Ruiz Martinez | 19:50:30 (tr 19:28:25) | ||
T. real: 19:28:25 T. oficial: 19:50:30 Inici real: 15:19:50 Hora meta: d2- 10:48:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:25 min/km Club: K10_7: 1:43:05 Hora K10_7 : 17:02:54 K15: 2:37:25 Hora K15 : 17:57:14 K23_6: 4:21:14 Hora K23_6 : 19:41:03 K32_2: 6:20:51 Hora K32_2 : 21:40:40 k46,2: 9:14:47 Hora k46,2 : d2- 00:34:36 K69_7: 14:29:37 Hora K69_7 : d2- 05:49:27 K80_8: 17:25:36 Hora K80_8 : d2- 08:45:25 K83_7: 18:15:26 Hora K83_7 : d2- 09:35:15 Meta: 19:28:25 Hora meta: d2- 10:48:15
Split Times
4400
19:50:32
19:50:30
19:50:28
|
|||||||
/ | / | 2304 |
i
|
Juanjo Ruiz Moral | 22:05:27 (tr 20:58:26) | ||
T. real: 20:58:26 T. oficial: 22:05:27 Inici real: 16:04:47 Hora meta: d2- 13:03:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:27 min/km Club: groc propi K10_7: 1:35:33 Hora K10_7 : 17:40:20 K15: 2:40:59 Hora K15 : 18:45:45 K23_6: 4:33:00 Hora K23_6 : 20:37:46 K32_2: 6:48:49 Hora K32_2 : 22:53:36 k46,2: 10:00:30 Hora k46,2 : d2- 02:05:17 K69_7: 15:54:43 Hora K69_7 : d2- 07:59:30 K80_8: 18:47:54 Hora K80_8 : d2- 10:52:40 K83_7: 19:54:08 Hora K83_7 : d2- 11:58:55 Meta: 20:58:26 Hora meta: d2- 13:03:12
Split Times
17814830
24:20:25
22:05:27
19:50:30
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1332 |
i
|
Juan Ruiz Paniello | 18:22:26 (tr 17:43:17) | ||
T. real: 17:43:17 T. oficial: 18:22:26 Inici real: 15:36:54 Hora meta: d2- 09:20:11 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:13 min/km Club: K10_7: 1:32:04 Hora K10_7 : 17:08:57 K15: 2:20:58 Hora K15 : 17:57:52 K23_6: 4:01:44 Hora K23_6 : 19:38:37 K32_2: 5:42:39 Hora K32_2 : 21:19:32 k46,2: 8:12:56 Hora k46,2 : 23:49:49 K69_7: 13:15:30 Hora K69_7 : d2- 04:52:23 K80_8: 16:01:04 Hora K80_8 : d2- 07:37:58 K83_7: 16:48:42 Hora K83_7 : d2- 08:25:35 Meta: 17:43:17 Hora meta: d2- 09:20:11
Split Times
4400
18:22:28
18:22:26
18:22:24
|
|||||||
/ | / | 1331 |
i
|
Maria rosa Ruiz Paniello | 18:22:32 (tr 17:43:23) | ||
T. real: 17:43:23 T. oficial: 18:22:32 Inici real: 15:36:54 Hora meta: d2- 09:20:17 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 12:13 min/km Club: K10_7: 1:32:06 Hora K10_7 : 17:09:00 K15: 2:20:59 Hora K15 : 17:57:52 K23_6: 4:01:46 Hora K23_6 : 19:38:40 K32_2: 5:42:41 Hora K32_2 : 21:19:34 k46,2: 8:12:59 Hora k46,2 : 23:49:52 K69_7: 13:16:13 Hora K69_7 : d2- 04:53:06 K80_8: 16:01:33 Hora K80_8 : d2- 07:38:26 K83_7: 16:48:51 Hora K83_7 : d2- 08:25:44 Meta: 17:43:23 Hora meta: d2- 09:20:17
Split Times
4400
18:22:34
18:22:32
18:22:30
|
|||||||
/ | / | 1023 | Miguel angel Ruiz Ruano | 17:12:10 (tr 16:41:09) | |||
T. real: 16:41:09 T. oficial: 17:12:10 Inici real: 15:28:47 Hora meta: d2- 08:09:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:30 min/km Club: groc propi K10_7: 1:30:44 Hora K10_7 : 16:59:31 K15: 2:18:02 Hora K15 : 17:46:49 K23_6: 3:42:50 Hora K23_6 : 19:11:37 K32_2: 5:21:47 Hora K32_2 : 20:50:34 k46,2: 7:58:33 Hora k46,2 : 23:27:20 K69_7: 12:36:40 Hora K69_7 : d2- 04:05:27 K80_8: 15:16:32 Hora K80_8 : d2- 06:45:19 K83_7: 15:55:21 Hora K83_7 : d2- 07:24:08 Meta: 16:41:09 Hora meta: d2- 08:09:55
Split Times
8411370
18:15:54
17:12:10
16:08:27
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25) |
|||||||
/ | / | 1010 | César Ruiz Serrano | 17:21:07 (tr 16:51:00) | |||
T. real: 16:51:00 T. oficial: 17:21:07 Inici real: 15:27:53 Hora meta: d2- 08:18:52 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:37 min/km Club: groc propi K10_7: 1:12:12 Hora K10_7 : 16:40:04 K15: 1:59:25 Hora K15 : 17:27:17 K23_6: 3:36:28 Hora K23_6 : 19:04:20 K32_2: 5:26:07 Hora K32_2 : 20:54:00 k46,2: 7:48:22 Hora k46,2 : 23:16:14 K69_7: 12:28:14 Hora K69_7 : d2- 03:56:06 K80_8: 15:05:30 Hora K80_8 : d2- 06:33:22 K83_7: 15:52:48 Hora K83_7 : d2- 07:20:40 Meta: 16:51:00 Hora meta: d2- 08:18:52
Split Times
51571520
23:51:48
17:21:07
10:50:25
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Jeroni Sabaté Sanchez
12:42:43 (Tr: 12:37:40)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 321 |
i
|
Xavier Ruiz Valenzuela | 17:43:57 (tr 17:35:53) | ||
T. real: 17:35:53 T. oficial: 17:43:57 Inici real: 15:05:50 Hora meta: d2- 08:41:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:08 min/km Club: K10_7: 1:03:57 Hora K10_7 : 16:09:46 K15: 1:50:23 Hora K15 : 16:56:13 K23_6: 3:12:05 Hora K23_6 : 18:17:54 K32_2: 4:52:38 Hora K32_2 : 19:58:28 k46,2: 7:27:04 Hora k46,2 : 22:32:54 K69_7: 12:53:04 Hora K69_7 : d2- 03:58:54 K80_8: 15:53:52 Hora K80_8 : d2- 06:59:42 K83_7: 16:39:16 Hora K83_7 : d2- 07:45:06 Meta: 17:35:53 Hora meta: d2- 08:41:42
Split Times
33457270
21:57:25
17:43:57
13:30:30
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1566 |
i
|
Ramon Rull Llagostera | 18:15:54 (tr 17:29:54) | ||
T. real: 17:29:54 T. oficial: 18:15:54 Inici real: 15:43:46 Hora meta: d2- 09:13:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:04 min/km Club: K10_7: 1:24:38 Hora K10_7 : 17:08:23 K15: 2:10:57 Hora K15 : 17:54:42 K23_6: 3:47:34 Hora K23_6 : 19:31:19 K32_2: 5:43:59 Hora K32_2 : 21:27:44 k46,2: 8:19:37 Hora k46,2 : d2- 00:03:22 K69_7: 13:10:36 Hora K69_7 : d2- 04:54:22 K80_8: 16:01:42 Hora K80_8 : d2- 07:45:27 K83_7: 16:41:30 Hora K83_7 : d2- 08:25:15 Meta: 17:29:54 Hora meta: d2- 09:13:39
Split Times
34657480
22:38:27
18:15:54
13:53:20
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 2437 |
i
|
Robert Rusinol Roig | 23:51:48 (tr 22:40:44) | ||
T. real: 22:40:44 T. oficial: 23:51:48 Inici real: 16:08:50 Hora meta: d2- 14:49:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:38 min/km Club: K10_7: 1:47:20 Hora K10_7 : 17:56:09 K15: 2:49:57 Hora K15 : 18:58:47 K23_6: 4:52:23 Hora K23_6 : 21:01:12 K32_2: 7:15:41 Hora K32_2 : 23:24:30 k46,2: 10:35:25 Hora k46,2 : d2- 02:44:14 K69_7: 16:43:21 Hora K69_7 : d2- 08:52:11 K80_8: 20:18:10 Hora K80_8 : d2- 12:27:00 K83_7: 21:24:57 Hora K83_7 : d2- 13:33:47 Meta: 22:40:44 Hora meta: d2- 14:49:33
Split Times
51571520
30:22:30
23:51:48
17:21:07
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 2454 |
i
|
Jordi Rutllant Sureda | 21:57:25 (tr 20:45:09) | ||
T. real: 20:45:09 T. oficial: 21:57:25 Inici real: 16:10:02 Hora meta: d2- 12:55:10 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:18 min/km Club: K10_7: 1:39:51 Hora K10_7 : 17:49:52 K15: 2:42:20 Hora K15 : 18:52:21 K23_6: 4:38:17 Hora K23_6 : 20:48:19 K32_2: 7:09:30 Hora K32_2 : 23:19:31 k46,2: 10:12:03 Hora k46,2 : d2- 02:22:04 K69_7: 15:54:58 Hora K69_7 : d2- 08:04:59 K80_8: 18:50:46 Hora K80_8 : d2- 11:00:47 K83_7: 19:37:02 Hora K83_7 : d2- 11:47:03 Meta: 20:45:09 Hora meta: d2- 12:55:10
Split Times
33457270
26:10:53
21:57:25
17:43:57
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1143 | Miguel enrique Saavedra Sarmiento | 22:38:27 (tr 22:04:19) | |||
T. real: 22:04:19 T. oficial: 22:38:27 Inici real: 15:31:54 Hora meta: d2- 13:36:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:13 min/km Club: groc propi K10_7: 1:38:25 Hora K10_7 : 17:10:18 K15: 2:44:32 Hora K15 : 18:16:26 K23_6: 4:59:33 Hora K23_6 : 20:31:27 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46,2: No data Hora k46,2: No data K69_7: No data Hora K69_7: No data K80_8: No data Hora K80_8: No data K83_7: 20:48:03 Hora K83_7 : d2- 12:19:56 Meta: 22:04:19 Hora meta: d2- 13:36:12
Split Times
34657480
27:01:01
22:38:27
18:15:54
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 521 | Jordi Sabaté Corominas | 20:59:47 (tr 20:43:42) | |||
T. real: 20:43:42 T. oficial: 20:59:47 Inici real: 15:13:51 Hora meta: d2- 11:57:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:17 min/km Club: groc propi K10_7: 1:37:38 Hora K10_7 : 16:51:29 K15: 2:33:04 Hora K15 : 17:46:55 K23_6: 4:04:35 Hora K23_6 : 19:18:26 K32_2: 6:15:10 Hora K32_2 : 21:29:01 k46,2: 9:24:10 Hora k46,2 : d2- 00:38:01 K69_7: 15:18:45 Hora K69_7 : d2- 06:32:35 K80_8: 18:29:14 Hora K80_8 : d2- 09:43:05 K83_7: 19:22:03 Hora K83_7 : d2- 10:35:54 Meta: 20:43:42 Hora meta: d2- 11:57:32
Split Times
4400
20:59:49
20:59:47
20:59:45
|
|||||||
/ | / | 3204 |
i
|
Pau Sabaté Marques | 24:17:35 (tr 22:47:33) | ||
T. real: 22:47:33 T. oficial: d2- 00:17:35 Inici real: 16:27:47 Hora meta: d2- 15:15:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:43 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:52:28 Hora K10_7 : 18:20:14 K15: 3:03:50 Hora K15 : 19:31:37 K23_6: 5:04:31 Hora K23_6 : 21:32:18 K32_2: 7:05:16 Hora K32_2 : 23:33:02 k46,2: 10:13:41 Hora k46,2 : d2- 02:41:27 K69_7: 16:16:54 Hora K69_7 : d2- 08:44:41 K80_8: 19:54:58 Hora K80_8 : d2- 12:22:44 K83_7: 20:49:05 Hora K83_7 : d2- 13:16:51 Meta: 22:47:33 Hora meta: d2- 15:15:20
Split Times
18500570
26:37:44
d2- 00:17:35
21:57:25
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07) |
|||||||
/ | / | 114 |
i
|
Jeroni Sabaté Sanchez | 12:42:43 (tr 12:37:40) | ||
T. real: 12:37:40 T. oficial: 12:42:43 Inici real: 15:02:48 Hora meta: d2- 03:40:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:42 min/km Club: K10_7: 0:51:09 Hora K10_7 : 15:53:57 K15: 1:24:22 Hora K15 : 16:27:10 K23_6: 2:27:44 Hora K23_6 : 17:30:32 K32_2: 3:46:13 Hora K32_2 : 18:49:00 k46,2: 5:29:10 Hora k46,2 : 20:31:57 K69_7: 9:15:03 Hora K69_7 : d2- 00:17:51 K80_8: 11:12:08 Hora K80_8 : d2- 02:14:55 K83_7: 11:47:25 Hora K83_7 : d2- 02:50:12 Meta: 12:37:40 Hora meta: d2- 03:40:28
Split Times
60753660
20:22:58
12:42:43
5:02:28
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37) |
|||||||
/ | / | 362 |
i
|
Meritxell Sabaté Subirana | 14:59:41 (tr 14:53:35) | ||
T. real: 14:53:35 T. oficial: 14:59:41 Inici real: 15:03:51 Hora meta: d2- 05:57:26 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 10:16 min/km Club: K10_7: 1:25:38 Hora K10_7 : 16:29:29 K15: 2:06:02 Hora K15 : 17:09:53 K23_6: 3:26:55 Hora K23_6 : 18:30:46 K32_2: 5:07:22 Hora K32_2 : 20:11:13 k46,2: 7:29:24 Hora k46,2 : 22:33:15 K69_7: 11:40:12 Hora K69_7 : d2- 02:44:03 K80_8: 13:35:25 Hora K80_8 : d2- 04:39:16 K83_7: 14:07:41 Hora K83_7 : d2- 05:11:32 Meta: 14:53:35 Hora meta: d2- 05:57:26
Split Times
66811690
23:25:50
14:59:41
6:33:32
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Jeroni Sabaté Sanchez
12:42:43 (Tr: 12:37:40)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 2388 |
i
|
Juan pedro Saez Rodriguez | 20:22:42 (tr 19:12:37) | ||
T. real: 19:12:37 T. oficial: 20:22:42 Inici real: 16:07:50 Hora meta: d2- 11:20:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:14 min/km Club: K10_7: 1:38:37 Hora K10_7 : 17:46:27 K15: 2:27:47 Hora K15 : 18:35:36 K23_6: 4:13:36 Hora K23_6 : 20:21:26 K32_2: 6:14:48 Hora K32_2 : 22:22:38 k46,2: 9:26:52 Hora k46,2 : d2- 01:34:42 K69_7: 14:41:09 Hora K69_7 : d2- 06:48:58 K80_8: 17:42:57 Hora K80_8 : d2- 09:50:47 K83_7: 18:22:48 Hora K83_7 : d2- 10:30:37 Meta: 19:12:37 Hora meta: d2- 11:20:27
Split Times
4400
20:22:44
20:22:42
20:22:40
|
|||||||
/ | / | 1611 |
i
|
Anna Sagalés Salazar | 20:22:58 (tr 19:35:49) | ||
T. real: 19:35:49 T. oficial: 20:22:58 Inici real: 15:44:55 Hora meta: d2- 11:20:43 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:30 min/km Club: K10_7: 1:41:36 Hora K10_7 : 17:26:30 K15: 2:41:56 Hora K15 : 18:26:50 K23_6: 4:28:38 Hora K23_6 : 20:13:32 K32_2: 6:38:18 Hora K32_2 : 22:23:12 k46,2: 9:34:15 Hora k46,2 : d2- 01:19:09 K69_7: 14:45:39 Hora K69_7 : d2- 06:30:33 K80_8: 17:41:01 Hora K80_8 : d2- 09:25:55 K83_7: 18:27:44 Hora K83_7 : d2- 10:12:38 Meta: 19:35:49 Hora meta: d2- 11:20:43
Split Times
60753660
28:03:13
20:22:58
12:42:43
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Jeroni Sabaté Sanchez
12:42:43 (Tr: 12:37:40)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 3182 |
i
|
Marc Sala | 23:25:50 (tr 21:57:40) | ||
T. real: 21:57:40 T. oficial: 23:25:50 Inici real: 16:25:55 Hora meta: d2- 14:23:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:08 min/km Club: blanc lloguer K10_7: 1:42:58 Hora K10_7 : 18:08:52 K15: 2:39:20 Hora K15 : 19:05:15 K23_6: 4:30:02 Hora K23_6 : 20:55:57 K32_2: 6:46:18 Hora K32_2 : 23:12:13 k46,2: 10:21:18 Hora k46,2 : d2- 02:47:13 K69_7: 16:42:51 Hora K69_7 : d2- 09:08:46 K80_8: 19:59:06 Hora K80_8 : d2- 12:25:01 K83_7: 20:57:51 Hora K83_7 : d2- 13:23:46 Meta: 21:57:40 Hora meta: d2- 14:23:35
Split Times
66811690
31:51:59
23:25:50
14:59:41
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1359 |
i
|
Abel Sala Masó | 18:25:00 (tr 17:45:00) | ||
T. real: 17:45:00 T. oficial: 18:25:00 Inici real: 15:37:46 Hora meta: d2- 09:22:45 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:14 min/km Club: K10_7: 1:36:25 Hora K10_7 : 17:14:11 K15: 2:27:23 Hora K15 : 18:05:09 K23_6: 4:07:37 Hora K23_6 : 19:45:23 K32_2: 5:56:56 Hora K32_2 : 21:34:41 k46,2: 8:33:21 Hora k46,2 : d2- 00:11:06 K69_7: 13:37:50 Hora K69_7 : d2- 05:15:35 K80_8: 16:20:15 Hora K80_8 : d2- 07:58:01 K83_7: 16:57:11 Hora K83_7 : d2- 08:34:56 Meta: 17:45:00 Hora meta: d2- 09:22:45
Split Times
47326840
24:23:33
18:25:00
12:26:28
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Jeroni Sabaté Sanchez
12:42:43 (Tr: 12:37:40)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
Carme Salas Albert
d2- 00:23:33 (Tr: 23:51:07)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1532 |
i
|
Ticia Sala Mellado | 19:33:54 (tr 18:48:51) | ||
T. real: 18:48:51 T. oficial: 19:33:54 Inici real: 15:42:49 Hora meta: d2- 10:31:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:58 min/km Club: K10_7: 1:30:20 Hora K10_7 : 17:13:08 K15: 2:32:30 Hora K15 : 18:15:18 K23_6: 4:18:15 Hora K23_6 : 20:01:03 K32_2: 6:03:59 Hora K32_2 : 21:46:48 k46,2: 8:56:28 Hora k46,2 : d2- 00:39:16 K69_7: 14:22:39 Hora K69_7 : d2- 06:05:27 K80_8: 17:02:42 Hora K80_8 : d2- 08:45:30 K83_7: 17:47:26 Hora K83_7 : d2- 09:30:14 Meta: 18:48:51 Hora meta: d2- 10:31:39
Split Times
4400
19:33:56
19:33:54
19:33:52
|
|||||||
/ | / | 474 |
i
|
Lluis Sala Peragon | 16:15:43 (tr 16:00:39) | ||
T. real: 16:00:39 T. oficial: 16:15:43 Inici real: 15:12:49 Hora meta: d2- 07:13:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:02 min/km Club: K10_7: 1:10:36 Hora K10_7 : 16:23:25 K15: 1:51:33 Hora K15 : 17:04:22 K23_6: 3:09:54 Hora K23_6 : 18:22:43 K32_2: 4:58:18 Hora K32_2 : 20:11:06 k46,2: 7:34:03 Hora k46,2 : 22:46:52 K69_7: 12:28:21 Hora K69_7 : d2- 03:41:10 K80_8: 14:37:25 Hora K80_8 : d2- 05:50:14 K83_7: 15:15:32 Hora K83_7 : d2- 06:28:21 Meta: 16:00:39 Hora meta: d2- 07:13:28
Split Times
368830
16:18:30
16:15:43
16:12:55
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25) |
|||||||
/ | / | 1035 | Carme Salas Albert | 24:23:33 (tr 23:51:07) | |||
T. real: 23:51:07 T. oficial: d2- 00:23:33 Inici real: 15:30:11 Hora meta: d2- 15:21:18 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 16:26 min/km Club: groc propi K10_7: 1:44:35 Hora K10_7 : 17:14:45 K15: 2:50:27 Hora K15 : 18:20:37 K23_6: 5:04:53 Hora K23_6 : 20:35:04 K32_2: 7:41:21 Hora K32_2 : 23:11:31 k46,2: 11:42:45 Hora k46,2 : d2- 03:12:55 K69_7: 19:15:45 Hora K69_7 : d2- 10:45:55 K80_8: 22:26:16 Hora K80_8 : d2- 13:56:26 K83_7: 23:08:48 Hora K83_7 : d2- 14:38:58 Meta: 23:51:07 Hora meta: d2- 15:21:18
Split Times
47326840
30:22:05
d2- 00:23:33
18:25:00
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Robert Rusinol Roig
23:51:48 (Tr: 22:40:44)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
22:38:27 (Tr: 22:04:19)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Pau Sabaté Marques
d2- 00:17:35 (Tr: 22:47:33)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Marc Sala
23:25:50 (Tr: 21:57:40)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 591 |
i
|
Josep Salas Baena | 19:32:11 (tr 19:14:02) | ||
T. real: 19:14:02 T. oficial: 19:32:11 Inici real: 15:15:54 Hora meta: d2- 10:29:56 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:15 min/km Club: groc propi K10_7: 1:33:34 Hora K10_7 : 16:49:28 K15: 2:29:41 Hora K15 : 17:45:35 K23_6: 4:13:55 Hora K23_6 : 19:29:49 K32_2: 6:01:59 Hora K32_2 : 21:17:53 k46,2: 8:53:13 Hora k46,2 : d2- 00:09:07 K69_7: 14:07:55 Hora K69_7 : d2- 05:23:48 K80_8: 17:22:37 Hora K80_8 : d2- 08:38:31 K83_7: 18:06:22 Hora K83_7 : d2- 09:22:15 Meta: 19:14:02 Hora meta: d2- 10:29:56
Split Times
4400
19:32:13
19:32:11
19:32:09
|
|||||||
/ | / | 1926 | Manel Salas Diaz | 16:18:30 (tr 15:21:25) | |||
T. real: 15:21:25 T. oficial: 16:18:30 Inici real: 15:54:50 Hora meta: d2- 07:16:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:35 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:28 Hora K10_7 : 17:00:18 K15: 1:51:38 Hora K15 : 17:46:27 K23_6: 3:10:02 Hora K23_6 : 19:04:52 K32_2: 4:38:12 Hora K32_2 : 20:33:02 k46,2: 6:59:34 Hora k46,2 : 22:54:24 K69_7: 11:28:22 Hora K69_7 : d2- 03:23:12 K80_8: 13:56:05 Hora K80_8 : d2- 05:50:55 K83_7: 14:36:40 Hora K83_7 : d2- 06:31:29 Meta: 15:21:25 Hora meta: d2- 07:16:15
Split Times
23704890
19:18:05
16:18:30
13:18:55
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37) |
|||||||
/ | / | 1462 |
i
|
Francesc Salas Marin | 19:22:31 (tr 18:39:30) | ||
T. real: 18:39:30 T. oficial: 19:22:31 Inici real: 15:40:47 Hora meta: d2- 10:20:16 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:52 min/km Club: K10_7: 1:38:30 Hora K10_7 : 17:19:16 K15: 2:32:47 Hora K15 : 18:13:33 K23_6: 4:10:31 Hora K23_6 : 19:51:17 K32_2: 5:58:15 Hora K32_2 : 21:39:02 k46,2: 8:26:08 Hora k46,2 : d2- 00:06:54 K69_7: 13:38:21 Hora K69_7 : d2- 05:19:08 K80_8: 16:50:11 Hora K80_8 : d2- 08:30:57 K83_7: 17:37:21 Hora K83_7 : d2- 09:18:07 Meta: 18:39:30 Hora meta: d2- 10:20:16
Split Times
3273050
19:47:19
19:22:31
18:57:43
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10) |
|||||||
/ | / | 1620 | Antoni Salceda Sanchez | 16:04:15 (tr 15:16:16) | |||
T. real: 15:16:16 T. oficial: 16:04:15 Inici real: 15:45:45 Hora meta: d2- 07:02:00 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:32 min/km Club: groc propi K10_7: 1:06:24 Hora K10_7 : 16:52:09 K15: 1:50:46 Hora K15 : 17:36:31 K23_6: 3:14:58 Hora K23_6 : 19:00:42 K32_2: 4:49:46 Hora K32_2 : 20:35:31 k46,2: 7:03:04 Hora k46,2 : 22:48:49 K69_7: 11:33:18 Hora K69_7 : d2- 03:19:03 K80_8: 13:42:20 Hora K80_8 : d2- 05:28:04 K83_7: 14:18:59 Hora K83_7 : d2- 06:04:43 Meta: 15:16:16 Hora meta: d2- 07:02:00
Split Times
18531590
18:24:39
16:04:15
13:43:52
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:59:41 (Tr: 14:53:35)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37) |
|||||||
/ | / | 1436 | Jordi Saldon Tebar | 19:18:05 (tr 18:34:57) | |||
T. real: 18:34:57 T. oficial: 19:18:05 Inici real: 15:40:54 Hora meta: d2- 10:15:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:49 min/km Club: compra groc K10_7: 1:24:25 Hora K10_7 : 17:05:18 K15: 2:20:43 Hora K15 : 18:01:36 K23_6: 3:58:41 Hora K23_6 : 19:39:34 K32_2: 5:55:26 Hora K32_2 : 21:36:19 k46,2: 8:43:05 Hora k46,2 : d2- 00:23:58 K69_7: 13:41:32 Hora K69_7 : d2- 05:22:25 K80_8: 16:49:54 Hora K80_8 : d2- 08:30:48 K83_7: 17:34:26 Hora K83_7 : d2- 09:15:19 Meta: 18:34:57 Hora meta: d2- 10:15:50
Split Times
23704890
22:17:40
19:18:05
16:18:30
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juanjo Ruiz Moral
22:05:27 (Tr: 20:58:26)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:57:25 (Tr: 20:45:09)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
i
Inaki Salom Seminario
18:24:39 (Tr: 17:44:37)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1166 |
i
|
Joana Sallent I Serra | 19:47:19 (tr 19:11:10) | ||
T. real: 19:11:10 T. oficial: 19:47:19 Inici real: 15:33:54 Hora meta: d2- 10:45:04 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:13 min/km Club: K10_7: 1:27:12 Hora K10_7 : 17:01:05 K15: 2:17:34 Hora K15 : 17:51:27 K23_6: 3:58:04 Hora K23_6 : 19:31:58 K32_2: 6:02:09 Hora K32_2 : 21:36:03 k46,2: 8:55:15 Hora k46,2 : d2- 00:29:08 K69_7: 14:34:47 Hora K69_7 : d2- 06:08:40 K80_8: 17:26:38 Hora K80_8 : d2- 09:00:31 K83_7: 18:13:46 Hora K83_7 : d2- 09:47:39 Meta: 19:11:10 Hora meta: d2- 10:45:04
Split Times
4935810
20:24:42
19:47:19
19:09:55
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 1337 |
i
|
Inaki Salom Seminario | 18:24:39 (tr 17:44:37) | ||
T. real: 17:44:37 T. oficial: 18:24:39 Inici real: 15:37:47 Hora meta: d2- 09:22:24 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:14 min/km Club: K10_7: 1:23:01 Hora K10_7 : 17:00:48 K15: 2:13:09 Hora K15 : 17:50:56 K23_6: 3:48:14 Hora K23_6 : 19:26:01 K32_2: 5:43:15 Hora K32_2 : 21:21:02 k46,2: 8:30:49 Hora k46,2 : d2- 00:08:36 K69_7: 13:18:13 Hora K69_7 : d2- 04:56:00 K80_8: 16:08:12 Hora K80_8 : d2- 07:45:59 K83_7: 16:47:14 Hora K83_7 : d2- 08:25:01 Meta: 17:44:37 Hora meta: d2- 09:22:24
Split Times
18531590
20:45:02
18:24:39
16:04:15
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
i
Juan Ruiz Paniello
18:22:26 (Tr: 17:43:17)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
18:22:32 (Tr: 17:43:23)
Miguel angel Ruiz Ruano
17:12:10 (Tr: 16:41:09)
César Ruiz Serrano
17:21:07 (Tr: 16:51:00)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
17:43:57 (Tr: 17:35:53)
i
Ramon Rull Llagostera
18:15:54 (Tr: 17:29:54)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Abel Sala Masó
18:25:00 (Tr: 17:45:00)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Lluis Sala Peragon
16:15:43 (Tr: 16:00:39)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
Manel Salas Diaz
16:18:30 (Tr: 15:21:25)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Antoni Salceda Sanchez
16:04:15 (Tr: 15:16:16)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10)
Javier Salomoni Bulthe
20:24:42 (Tr: 19:54:38) |
|||||||
/ | / | 999 | Javier Salomoni Bulthe | 20:24:42 (tr 19:54:38) | |||
T. real: 19:54:38 T. oficial: 20:24:42 Inici real: 15:27:49 Hora meta: d2- 11:22:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:43 min/km Club: groc propi K10_7: 1:37:19 Hora K10_7 : 17:05:08 K15: 2:29:22 Hora K15 : 17:57:11 K23_6: 4:17:35 Hora K23_6 : 19:45:24 K32_2: 6:19:49 Hora K32_2 : 21:47:38 k46,2: 9:27:16 Hora k46,2 : d2- 00:55:05 K69_7: 15:07:32 Hora K69_7 : d2- 06:35:21 K80_8: 18:03:42 Hora K80_8 : d2- 09:31:31 K83_7: 18:49:18 Hora K83_7 : d2- 10:17:07 Meta: 19:54:38 Hora meta: d2- 11:22:27
Split Times
8793400
21:31:19
20:24:42
19:18:05
i
Ivan Ruiz Martinez
19:50:30 (Tr: 19:28:25)
Jordi Sabaté Corominas
20:59:47 (Tr: 20:43:42)
i
Juan pedro Saez Rodriguez
20:22:42 (Tr: 19:12:37)
i
Anna Sagalés Salazar
20:22:58 (Tr: 19:35:49)
i
Ticia Sala Mellado
19:33:54 (Tr: 18:48:51)
i
Josep Salas Baena
19:32:11 (Tr: 19:14:02)
i
Francesc Salas Marin
19:22:31 (Tr: 18:39:30)
Jordi Saldon Tebar
19:18:05 (Tr: 18:34:57)
i
Joana Sallent I Serra
19:47:19 (Tr: 19:11:10) |
|||||||