L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2906 | Raquel Subirats Teruel | 18:17:21 (tr 17:51:07) | |||
T. real: 17:51:07 T. oficial: 18:17:21 Inici real: 15:23:59 Hora meta: d2- 09:15:06 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 12:18 min/km Club: groc propi K10_7: 1:18:07 Hora K10_7 : 16:42:06 K15: 2:06:59 Hora K15 : 17:30:57 K23_6: 3:38:19 Hora K23_6 : 19:02:18 K32_2: 5:20:41 Hora K32_2 : 20:44:40 k46,2: 8:15:55 Hora k46,2 : 23:39:54 K69_7: 13:30:56 Hora K69_7 : d2- 04:54:55 K80_8: 16:18:30 Hora K80_8 : d2- 07:42:29 K83_7: 16:58:54 Hora K83_7 : d2- 08:22:53 Meta: 17:51:07 Hora meta: d2- 09:15:06
Split Times
4400
18:17:23
18:17:21
18:17:19
|
|||||||
/ | / | 2115 | Andreu Sumell Gomez | 17:57:02 (tr 16:54:59) | |||
T. real: 16:54:59 T. oficial: 17:57:02 Inici real: 15:59:48 Hora meta: d2- 08:54:47 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:40 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:09 Hora K10_7 : 17:04:57 K15: 1:47:06 Hora K15 : 17:46:54 K23_6: 3:08:45 Hora K23_6 : 19:08:33 K32_2: 5:08:05 Hora K32_2 : 21:07:53 k46,2: 7:42:13 Hora k46,2 : 23:42:01 K69_7: 12:24:42 Hora K69_7 : d2- 04:24:30 K80_8: 15:23:45 Hora K80_8 : d2- 07:23:33 K83_7: 16:04:34 Hora K83_7 : d2- 08:04:21 Meta: 16:54:59 Hora meta: d2- 08:54:47
Split Times
4400
17:57:04
17:57:02
17:57:00
|
|||||||
/ | / | 2327 | Mun Suner Massana | 21:54:41 (tr 20:46:37) | |||
T. real: 20:46:37 T. oficial: 21:54:41 Inici real: 16:05:49 Hora meta: d2- 12:52:26 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 14:19 min/km Club: compra groc K10_7: 1:48:01 Hora K10_7 : 17:53:50 K15: 2:42:06 Hora K15 : 18:47:55 K23_6: 4:32:55 Hora K23_6 : 20:38:43 K32_2: 6:34:00 Hora K32_2 : 22:39:48 k46,2: 9:50:28 Hora k46,2 : d2- 01:56:17 K69_7: 15:28:10 Hora K69_7 : d2- 07:33:59 K80_8: 18:30:16 Hora K80_8 : d2- 10:36:05 K83_7: 19:18:49 Hora K83_7 : d2- 11:24:38 Meta: 20:46:37 Hora meta: d2- 12:52:26
Split Times
28688330
25:32:01
21:54:41
18:17:21
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 1130 |
i
|
Jaume Sunyer Gordón | 16:52:23 (tr 16:21:16) | ||
T. real: 16:21:16 T. oficial: 16:52:23 Inici real: 15:28:53 Hora meta: d2- 07:50:08 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 11:16 min/km Club: K10_7: 1:16:19 Hora K10_7 : 16:45:11 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 3:34:07 Hora K23_6 : 19:03:00 K32_2: 5:12:31 Hora K32_2 : 20:41:24 k46,2: 7:33:05 Hora k46,2 : 23:01:58 K69_7: 12:15:21 Hora K69_7 : d2- 03:44:14 K80_8: 15:00:40 Hora K80_8 : d2- 06:29:33 K83_7: No data Hora K83_7: No data Meta: 16:21:16 Hora meta: d2- 07:50:08
Split Times
8485400
17:56:40
16:52:23
15:48:06
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39) |
|||||||
/ | / | 2559 |
i
|
Francesc Sureda Julia | 15:49:51 (tr 14:34:49) | ||
T. real: 14:34:49 T. oficial: 15:49:51 Inici real: 16:12:47 Hora meta: d2- 06:47:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 10:03 min/km Club: K10_7: 0:58:02 Hora K10_7 : 17:10:49 K15: 1:38:46 Hora K15 : 17:51:33 K23_6: 3:17:45 Hora K23_6 : 19:30:31 K32_2: 4:54:11 Hora K32_2 : 21:06:58 k46,2: 7:00:24 Hora k46,2 : 23:13:10 K69_7: 10:53:26 Hora K69_7 : d2- 03:06:13 K80_8: 13:13:26 Hora K80_8 : d2- 05:26:13 K83_7: 13:48:00 Hora K83_7 : d2- 06:00:46 Meta: 14:34:49 Hora meta: d2- 06:47:36
Split Times
30911100
19:44:01
15:49:51
11:55:40
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Francesc Teixido Vives
14:25:26 (Tr: 13:59:03)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Jordi Tena Vivó
13:15:53 (Tr: 12:38:47)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
Paco Tirado Fernandez
14:29:22 (Tr: 14:19:14)
Jose Toledo Aguilera
13:35:28 (Tr: 12:12:24) |
|||||||
/ | / | 1413 | David Tapia Sant | 18:58:13 (tr 18:15:03) | |||
T. real: 18:15:03 T. oficial: 18:58:13 Inici real: 15:40:56 Hora meta: d2- 09:55:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:35 min/km Club: groc propi K10_7: 1:43:25 Hora K10_7 : 17:24:21 K15: 2:39:41 Hora K15 : 18:20:36 K23_6: 4:29:39 Hora K23_6 : 20:10:34 K32_2: 6:35:33 Hora K32_2 : 22:16:28 k46,2: 9:24:30 Hora k46,2 : d2- 01:05:25 K69_7: 14:34:37 Hora K69_7 : d2- 06:15:32 K80_8: 16:36:48 Hora K80_8 : d2- 08:17:43 K83_7: 17:07:36 Hora K83_7 : d2- 08:48:31 Meta: 18:15:03 Hora meta: d2- 09:55:58
Split Times
21838410
21:43:40
18:58:13
16:12:47
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55) |
|||||||
/ | / | 25 |
i
|
Xavier Tapounet Lasterra | 17:56:40 (tr 17:54:16) | ||
T. real: 17:54:16 T. oficial: 17:56:40 Inici real: 15:00:10 Hora meta: d2- 08:54:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:21 min/km Club: groc propi K10_7: 1:17:10 Hora K10_7 : 16:17:20 K15: 2:10:59 Hora K15 : 17:11:09 K23_6: 3:41:01 Hora K23_6 : 18:41:11 K32_2: 5:32:49 Hora K32_2 : 20:32:58 k46,2: 8:05:18 Hora k46,2 : 23:05:28 K69_7: 13:10:58 Hora K69_7 : d2- 04:11:07 K80_8: 16:08:07 Hora K80_8 : d2- 07:08:16 K83_7: 16:54:43 Hora K83_7 : d2- 07:54:53 Meta: 17:54:16 Hora meta: d2- 08:54:25
Split Times
18960810
20:20:19
17:56:40
15:33:02
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39) |
|||||||
/ | / | 2241 |
i
|
Alex Tarazaga Soteras | 19:44:01 (tr 18:27:52) | ||
T. real: 18:27:52 T. oficial: 19:44:01 Inici real: 16:13:55 Hora meta: d2- 10:41:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:44 min/km Club: K10_7: 1:39:57 Hora K10_7 : 17:53:51 K15: 2:32:38 Hora K15 : 18:46:32 K23_6: 4:17:03 Hora K23_6 : 20:30:57 K32_2: 6:17:00 Hora K32_2 : 22:30:54 k46,2: 9:00:51 Hora k46,2 : d2- 01:14:45 K69_7: 14:00:55 Hora K69_7 : d2- 06:14:49 K80_8: 16:58:19 Hora K80_8 : d2- 09:12:13 K83_7: 17:41:24 Hora K83_7 : d2- 09:55:18 Meta: 18:27:52 Hora meta: d2- 10:41:46
Split Times
30911100
23:38:12
19:44:01
15:49:51
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 297 |
i
|
Annabel Tarraga Fernandez | 21:43:40 (tr 21:33:38) | ||
T. real: 21:33:38 T. oficial: 21:43:40 Inici real: 15:07:47 Hora meta: d2- 12:41:25 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 14:52 min/km Club: K10_7: 1:44:52 Hora K10_7 : 16:52:39 K15: No data Hora K15: No data K23_6: 4:35:37 Hora K23_6 : 19:43:24 K32_2: 7:01:01 Hora K32_2 : 22:08:48 k46,2: 10:22:35 Hora k46,2 : d2- 01:30:21 K69_7: 15:58:01 Hora K69_7 : d2- 07:05:47 K80_8: 19:05:30 Hora K80_8 : d2- 10:13:17 K83_7: 19:59:28 Hora K83_7 : d2- 11:07:14 Meta: 21:33:38 Hora meta: d2- 12:41:25
Split Times
21838410
24:29:06
21:43:40
18:58:13
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 1692 |
i
|
Ingrid Tarragó | 20:20:19 (tr 19:30:18) | ||
T. real: 19:30:18 T. oficial: 20:20:19 Inici real: 15:47:47 Hora meta: d2- 11:18:04 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 13:27 min/km Club: K10_7: 1:17:12 Hora K10_7 : 17:04:59 K15: 2:04:28 Hora K15 : 17:52:15 K23_6: 3:30:42 Hora K23_6 : 19:18:29 K32_2: 5:32:51 Hora K32_2 : 21:20:37 k46,2: 8:21:33 Hora k46,2 : d2- 00:09:20 K69_7: 13:55:12 Hora K69_7 : d2- 05:42:59 K80_8: 17:20:23 Hora K80_8 : d2- 09:08:09 K83_7: 18:22:25 Hora K83_7 : d2- 10:10:11 Meta: 19:30:18 Hora meta: d2- 11:18:04
Split Times
18960810
22:43:58
20:20:19
17:56:40
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55) |
|||||||
/ | / | 701 | Francesc Tarres Sinfreu | 17:57:12 (tr 17:35:07) | |||
T. real: 17:35:07 T. oficial: 17:57:12 Inici real: 15:19:50 Hora meta: d2- 08:54:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:07 min/km Club: groc propi K10_7: 1:37:58 Hora K10_7 : 16:57:48 K15: 2:26:42 Hora K15 : 17:46:32 K23_6: 4:07:21 Hora K23_6 : 19:27:11 K32_2: 5:52:44 Hora K32_2 : 21:12:34 k46,2: 8:40:03 Hora k46,2 : 23:59:53 K69_7: 13:24:37 Hora K69_7 : d2- 04:44:27 K80_8: 15:58:47 Hora K80_8 : d2- 07:18:37 K83_7: 16:40:30 Hora K83_7 : d2- 08:00:20 Meta: 17:35:07 Hora meta: d2- 08:54:57
Split Times
4400
17:57:14
17:57:12
17:57:10
|
|||||||
/ | / | 1310 |
i
|
Antonio Tarrias Garcia | 22:11:03 (tr 21:31:57) | ||
T. real: 21:31:57 T. oficial: 22:11:03 Inici real: 15:36:52 Hora meta: d2- 13:08:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:50 min/km Club: groc propi K10_7: 1:42:25 Hora K10_7 : 17:19:17 K15: 2:45:01 Hora K15 : 18:21:52 K23_6: 4:35:11 Hora K23_6 : 20:12:03 K32_2: 6:52:52 Hora K32_2 : 22:29:44 k46,2: 10:04:53 Hora k46,2 : d2- 01:41:45 K69_7: 15:42:33 Hora K69_7 : d2- 07:19:25 K80_8: 18:48:37 Hora K80_8 : d2- 10:25:28 K83_7: 19:43:36 Hora K83_7 : d2- 11:20:27 Meta: 21:31:57 Hora meta: d2- 13:08:48
Split Times
3615700
22:38:27
22:11:03
21:43:40
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51) |
|||||||
/ | / | 864 |
i
|
Diana Teixidó | 18:36:37 (tr 18:08:28) | ||
T. real: 18:08:28 T. oficial: 18:36:37 Inici real: 15:25:54 Hora meta: d2- 09:34:22 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 12:30 min/km Club: K10_7: 1:21:51 Hora K10_7 : 16:47:44 K15: 2:13:03 Hora K15 : 17:38:57 K23_6: 3:46:06 Hora K23_6 : 19:12:00 K32_2: 5:46:30 Hora K32_2 : 21:12:24 k46,2: 8:16:37 Hora k46,2 : 23:42:30 K69_7: 13:34:33 Hora K69_7 : d2- 05:00:27 K80_8: 16:25:51 Hora K80_8 : d2- 07:51:44 K83_7: 17:07:21 Hora K83_7 : d2- 08:33:15 Meta: 18:08:28 Hora meta: d2- 09:34:22
Split Times
27006430
22:01:12
18:36:37
15:12:01
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55) |
|||||||
/ | / | 852 | Francesc Teixido Vives | 14:25:26 (tr 13:59:03) | |||
T. real: 13:59:03 T. oficial: 14:25:26 Inici real: 15:24:08 Hora meta: d2- 05:23:11 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:38 min/km Club: groc propi K10_7: 0:59:51 Hora K10_7 : 16:23:59 K15: 1:36:37 Hora K15 : 17:00:45 K23_6: 2:44:08 Hora K23_6 : 18:08:16 K32_2: 4:09:29 Hora K32_2 : 19:33:37 k46,2: 6:09:38 Hora k46,2 : 21:33:46 K69_7: 10:18:48 Hora K69_7 : d2- 01:42:56 K80_8: 12:30:02 Hora K80_8 : d2- 03:54:10 K83_7: 13:08:15 Hora K83_7 : d2- 04:32:23 Meta: 13:59:03 Hora meta: d2- 05:23:11
Split Times
4400
14:25:28
14:25:26
14:25:24
|
|||||||
/ | / | 1714 | Miriam Tejedor Casals | 17:05:18 (tr 16:15:13) | |||
T. real: 16:15:13 T. oficial: 17:05:18 Inici real: 15:47:51 Hora meta: d2- 08:03:03 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:12 min/km Club: groc propi K10_7: 1:22:26 Hora K10_7 : 17:10:16 K15: 2:09:40 Hora K15 : 17:57:30 K23_6: 3:47:25 Hora K23_6 : 19:35:16 K32_2: 5:43:14 Hora K32_2 : 21:31:05 k46,2: 8:13:16 Hora k46,2 : d2- 00:01:07 K69_7: 12:47:06 Hora K69_7 : d2- 04:34:57 K80_8: 14:51:50 Hora K80_8 : d2- 06:39:41 K83_7: 15:32:39 Hora K83_7 : d2- 07:20:30 Meta: 16:15:13 Hora meta: d2- 08:03:03
Split Times
13495460
18:47:33
17:05:18
15:23:04
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39) |
|||||||
/ | / | 2420 | Agustin Tello Garcia | 22:01:12 (tr 20:50:05) | |||
T. real: 20:50:05 T. oficial: 22:01:12 Inici real: 16:08:53 Hora meta: d2- 12:58:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:22 min/km Club: groc propi K10_7: 1:49:35 Hora K10_7 : 17:58:27 K15: 2:48:22 Hora K15 : 18:57:14 K23_6: 4:46:16 Hora K23_6 : 20:55:09 K32_2: 7:02:55 Hora K32_2 : 23:11:48 k46,2: 10:18:07 Hora k46,2 : d2- 02:27:00 K69_7: 16:10:48 Hora K69_7 : d2- 08:19:40 K80_8: 19:12:24 Hora K80_8 : d2- 11:21:16 K83_7: 19:57:51 Hora K83_7 : d2- 12:06:44 Meta: 20:50:05 Hora meta: d2- 12:58:57
Split Times
27006430
25:25:48
22:01:12
18:36:37
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 1228 |
i
|
Jordi Tena Vivó | 13:15:53 (tr 12:38:47) | ||
T. real: 12:38:47 T. oficial: 13:15:53 Inici real: 15:34:52 Hora meta: d2- 04:13:38 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:43 min/km Club: groc propi K10_7: 1:05:20 Hora K10_7 : 16:40:12 K15: 1:41:41 Hora K15 : 17:16:32 K23_6: 2:49:39 Hora K23_6 : 18:24:31 K32_2: 4:09:23 Hora K32_2 : 19:44:14 k46,2: 5:57:10 Hora k46,2 : 21:32:02 K69_7: 9:34:14 Hora K69_7 : d2- 01:09:05 K80_8: 11:23:09 Hora K80_8 : d2- 02:58:01 K83_7: 11:54:16 Hora K83_7 : d2- 03:29:08 Meta: 12:38:47 Hora meta: d2- 04:13:38
Split Times
51232830
19:44:01
13:15:53
6:47:46
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Francesc Teixido Vives
14:25:26 (Tr: 13:59:03)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
Paco Tirado Fernandez
14:29:22 (Tr: 14:19:14)
Jose Toledo Aguilera
13:35:28 (Tr: 12:12:24) |
|||||||
/ | / | 409 |
i
|
Lluis Teres Subirada | 18:47:33 (tr 18:34:29) | ||
T. real: 18:34:29 T. oficial: 18:47:33 Inici real: 15:10:49 Hora meta: d2- 09:45:18 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:48 min/km Club: K10_7: 1:36:15 Hora K10_7 : 16:47:04 K15: 2:27:01 Hora K15 : 17:37:50 K23_6: 4:06:02 Hora K23_6 : 19:16:51 K32_2: 5:58:42 Hora K32_2 : 21:09:31 k46,2: 8:51:02 Hora k46,2 : d2- 00:01:51 K69_7: 13:58:07 Hora K69_7 : d2- 05:08:56 K80_8: 16:51:18 Hora K80_8 : d2- 08:02:07 K83_7: 17:38:29 Hora K83_7 : d2- 08:49:18 Meta: 18:34:29 Hora meta: d2- 09:45:18
Split Times
13495460
20:29:47
18:47:33
17:05:18
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39) |
|||||||
/ | / | 1757 |
i
|
Isidor Terradas | 21:28:28 (tr 20:36:27) | ||
T. real: 20:36:27 T. oficial: 21:28:28 Inici real: 15:49:47 Hora meta: d2- 12:26:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 14:12 min/km Club: K10_7: 1:40:20 Hora K10_7 : 17:30:06 K15: 2:36:58 Hora K15 : 18:26:44 K23_6: 4:26:58 Hora K23_6 : 20:16:44 K32_2: 6:30:05 Hora K32_2 : 22:19:51 k46,2: 9:31:30 Hora k46,2 : d2- 01:21:16 K69_7: 15:18:36 Hora K69_7 : d2- 07:08:22 K80_8: 18:26:29 Hora K80_8 : d2- 10:16:15 K83_7: 19:23:26 Hora K83_7 : d2- 11:13:12 Meta: 20:36:27 Hora meta: d2- 12:26:13
Split Times
4400
21:28:30
21:28:28
21:28:26
|
|||||||
/ | / | 2247 | Albert Terrado Pascual | 19:44:01 (tr 18:27:52) | |||
T. real: 18:27:52 T. oficial: 19:44:01 Inici real: 16:13:54 Hora meta: d2- 10:41:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:44 min/km Club: compra groc K10_7: 1:37:52 Hora K10_7 : 17:51:46 K15: 2:32:39 Hora K15 : 18:46:33 K23_6: 4:17:08 Hora K23_6 : 20:31:02 K32_2: 6:17:00 Hora K32_2 : 22:30:53 k46,2: 9:00:51 Hora k46,2 : d2- 01:14:45 K69_7: 14:01:01 Hora K69_7 : d2- 06:14:55 K80_8: 16:58:24 Hora K80_8 : d2- 09:12:17 K83_7: 17:41:34 Hora K83_7 : d2- 09:55:28 Meta: 18:27:52 Hora meta: d2- 10:41:46
Split Times
51232830
26:12:08
19:44:01
13:15:53
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Francesc Teixido Vives
14:25:26 (Tr: 13:59:03)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Jordi Tena Vivó
13:15:53 (Tr: 12:38:47)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
Paco Tirado Fernandez
14:29:22 (Tr: 14:19:14)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
Jose Toledo Aguilera
13:35:28 (Tr: 12:12:24)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 1653 |
i
|
Jordi Terrés | 19:44:03 (tr 18:54:56) | ||
T. real: 18:54:56 T. oficial: 19:44:03 Inici real: 15:46:52 Hora meta: d2- 10:41:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:02 min/km Club: groc propi K10_7: 1:35:23 Hora K10_7 : 17:22:15 K15: 2:30:47 Hora K15 : 18:17:39 K23_6: 4:20:17 Hora K23_6 : 20:07:09 K32_2: 6:22:00 Hora K32_2 : 22:08:51 k46,2: 9:17:06 Hora k46,2 : d2- 01:03:57 K69_7: 14:19:10 Hora K69_7 : d2- 06:06:02 K80_8: 17:27:04 Hora K80_8 : d2- 09:13:55 K83_7: 18:08:34 Hora K83_7 : d2- 09:55:26 Meta: 18:54:56 Hora meta: d2- 10:41:48
Split Times
7458110
20:40:33
19:44:03
18:47:33
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47) |
|||||||
/ | / | 2719 |
i
|
Pilar Terricabras Boté | 17:17:17 (tr 15:58:14) | ||
T. real: 15:58:14 T. oficial: 17:17:17 Inici real: 16:16:48 Hora meta: d2- 08:15:02 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 11:01 min/km Club: K10_7: 1:13:13 Hora K10_7 : 17:30:00 K15: 2:02:03 Hora K15 : 18:18:50 K23_6: 3:38:13 Hora K23_6 : 19:55:00 K32_2: 5:09:40 Hora K32_2 : 21:26:27 k46,2: 7:31:20 Hora k46,2 : 23:48:07 K69_7: 12:04:30 Hora K69_7 : d2- 04:21:17 K80_8: 14:26:18 Hora K80_8 : d2- 06:43:05 K83_7: 15:07:52 Hora K83_7 : d2- 07:24:39 Meta: 15:58:14 Hora meta: d2- 08:15:02
Split Times
2833820
17:38:45
17:17:17
16:55:48
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39) |
|||||||
/ | / | 2720 |
i
|
Jaume Terricabras Mas | 15:24:51 (tr 14:05:49) | ||
T. real: 14:05:49 T. oficial: 15:24:51 Inici real: 16:16:48 Hora meta: d2- 06:22:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:43 min/km Club: K10_7: 0:57:25 Hora K10_7 : 17:14:13 K15: 1:38:19 Hora K15 : 17:55:06 K23_6: 3:07:21 Hora K23_6 : 19:24:08 K32_2: 4:40:58 Hora K32_2 : 20:57:45 k46,2: 6:45:32 Hora k46,2 : 23:02:19 K69_7: 10:41:19 Hora K69_7 : d2- 02:58:06 K80_8: 12:43:50 Hora K80_8 : d2- 05:00:37 K83_7: 13:19:20 Hora K83_7 : d2- 05:36:07 Meta: 14:05:49 Hora meta: d2- 06:22:36
Split Times
4400
15:24:53
15:24:51
15:24:49
|
|||||||
/ | / | 2148 | Jordi Teruel Sanmarti | 20:24:52 (tr 19:21:47) | |||
T. real: 19:21:47 T. oficial: 20:24:52 Inici real: 16:00:50 Hora meta: d2- 11:22:37 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 13:21 min/km Club: groc propi K10_7: 1:32:24 Hora K10_7 : 17:33:13 K15: 2:20:55 Hora K15 : 18:21:44 K23_6: 4:03:04 Hora K23_6 : 20:03:54 K32_2: 5:46:02 Hora K32_2 : 21:46:51 k46,2: 8:20:52 Hora k46,2 : d2- 00:21:41 K69_7: 14:01:41 Hora K69_7 : d2- 06:02:30 K80_8: 17:11:18 Hora K80_8 : d2- 09:12:07 K83_7: 18:10:53 Hora K83_7 : d2- 10:11:42 Meta: 19:21:47 Hora meta: d2- 11:22:37
Split Times
13487100
22:07:02
20:24:52
18:42:41
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55) |
|||||||
/ | / | 207 |
i
|
Pedro Tirado Carrillo | 17:38:45 (tr 17:31:39) | ||
T. real: 17:31:39 T. oficial: 17:38:45 Inici real: 15:04:51 Hora meta: d2- 08:36:30 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 12:05 min/km Club: groc propi K10_7: 1:03:01 Hora K10_7 : 16:07:52 K15: 1:46:49 Hora K15 : 16:51:39 K23_6: 3:11:39 Hora K23_6 : 18:16:29 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46,2: 7:48:17 Hora k46,2 : 22:53:08 K69_7: 12:49:32 Hora K69_7 : d2- 03:54:22 K80_8: 15:47:45 Hora K80_8 : d2- 06:52:36 K83_7: 16:32:24 Hora K83_7 : d2- 07:37:14 Meta: 17:31:39 Hora meta: d2- 08:36:30
Split Times
29863790
21:24:59
17:38:45
13:52:30
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Francesc Teixido Vives
14:25:26 (Tr: 13:59:03)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
Paco Tirado Fernandez
14:29:22 (Tr: 14:19:14)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55) |
|||||||
/ | / | 1182 | Paco Tirado Fernandez | 14:29:22 (tr 14:19:14) | |||
T. real: 14:19:14 T. oficial: 14:29:22 Inici real: 15:07:53 Hora meta: d2- 05:27:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 9:52 min/km Club: groc propi K10_7: 0:54:02 Hora K10_7 : 16:01:55 K15: 1:34:33 Hora K15 : 16:42:26 K23_6: 2:51:35 Hora K23_6 : 17:59:28 K32_2: 4:22:06 Hora K32_2 : 19:29:59 k46,2: 6:23:58 Hora k46,2 : 21:31:51 K69_7: 10:35:47 Hora K69_7 : d2- 01:43:40 K80_8: 12:53:50 Hora K80_8 : d2- 04:01:43 K83_7: 13:31:54 Hora K83_7 : d2- 04:39:47 Meta: 14:19:14 Hora meta: d2- 05:27:07
Split Times
4400
14:29:24
14:29:22
14:29:20
|
|||||||
/ | / | 228 |
i
|
Guillem Tobella Oulego | 22:07:02 (tr 21:57:51) | ||
T. real: 21:57:51 T. oficial: 22:07:02 Inici real: 15:06:57 Hora meta: d2- 13:04:47 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:08 min/km Club: K10_7: 1:41:37 Hora K10_7 : 16:48:33 K15: 2:34:28 Hora K15 : 17:41:24 K23_6: 4:15:35 Hora K23_6 : 19:22:31 K32_2: 6:26:26 Hora K32_2 : 21:33:23 k46,2: 9:50:28 Hora k46,2 : d2- 00:57:24 K69_7: 16:31:15 Hora K69_7 : d2- 07:38:11 K80_8: 19:45:11 Hora K80_8 : d2- 10:52:07 K83_7: 20:41:49 Hora K83_7 : d2- 11:48:45 Meta: 21:57:51 Hora meta: d2- 13:04:47
Split Times
13487100
23:49:13
22:07:02
20:24:52
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 178 |
i
|
Teresa Toledo | 21:24:59 (tr 21:17:55) | ||
T. real: 21:17:55 T. oficial: 21:24:59 Inici real: 15:04:50 Hora meta: d2- 12:22:44 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:F Ritme: 14:41 min/km Club: compra groc K10_7: 1:48:31 Hora K10_7 : 16:53:20 K15: 2:49:36 Hora K15 : 17:54:25 K23_6: 4:43:44 Hora K23_6 : 19:48:33 K32_2: 7:12:19 Hora K32_2 : 22:17:08 k46,2: 10:37:36 Hora k46,2 : d2- 01:42:25 K69_7: 16:35:48 Hora K69_7 : d2- 07:40:37 K80_8: 19:35:45 Hora K80_8 : d2- 10:40:34 K83_7: 20:23:16 Hora K83_7 : d2- 11:28:05 Meta: 21:17:55 Hora meta: d2- 12:22:44
Split Times
29863790
25:11:14
21:24:59
17:38:45
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 1822 | Jose Toledo Aguilera | 13:35:28 (tr 12:12:24) | |||
T. real: 12:12:24 T. oficial: 13:35:28 Inici real: 16:20:50 Hora meta: d2- 04:33:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 8:25 min/km Club: groc propi K10_7: 0:49:58 Hora K10_7 : 17:10:47 K15: 1:31:09 Hora K15 : 17:51:58 K23_6: 2:44:24 Hora K23_6 : 19:05:13 K32_2: 4:06:02 Hora K32_2 : 20:26:51 k46,2: 5:55:44 Hora k46,2 : 22:16:34 K69_7: 9:16:49 Hora K69_7 : d2- 01:37:39 K80_8: 11:02:31 Hora K80_8 : d2- 03:23:21 K83_7: 11:29:26 Hora K83_7 : d2- 03:50:15 Meta: 12:12:24 Hora meta: d2- 04:33:13
Split Times
72547200
22:45:04
13:35:28
4:25:52
Raquel Subirats Teruel
18:17:21 (Tr: 17:51:07)
Andreu Sumell Gomez
17:57:02 (Tr: 16:54:59)
Mun Suner Massana
21:54:41 (Tr: 20:46:37)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:52:23 (Tr: 16:21:16)
i
Francesc Sureda Julia
15:49:51 (Tr: 14:34:49)
David Tapia Sant
18:58:13 (Tr: 18:15:03)
i
Xavier Tapounet Lasterra
17:56:40 (Tr: 17:54:16)
i
Alex Tarazaga Soteras
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Annabel Tarraga Fernandez
21:43:40 (Tr: 21:33:38)
i
Ingrid Tarragó
20:20:19 (Tr: 19:30:18)
Francesc Tarres Sinfreu
17:57:12 (Tr: 17:35:07)
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Diana Teixidó
18:36:37 (Tr: 18:08:28)
Francesc Teixido Vives
14:25:26 (Tr: 13:59:03)
Miriam Tejedor Casals
17:05:18 (Tr: 16:15:13)
Agustin Tello Garcia
22:01:12 (Tr: 20:50:05)
i
Jordi Tena Vivó
13:15:53 (Tr: 12:38:47)
i
Lluis Teres Subirada
18:47:33 (Tr: 18:34:29)
i
Isidor Terradas
21:28:28 (Tr: 20:36:27)
Albert Terrado Pascual
19:44:01 (Tr: 18:27:52)
i
Jordi Terrés
19:44:03 (Tr: 18:54:56)
i
Pilar Terricabras Boté
17:17:17 (Tr: 15:58:14)
i
Jaume Terricabras Mas
15:24:51 (Tr: 14:05:49)
Jordi Teruel Sanmarti
20:24:52 (Tr: 19:21:47)
i
Pedro Tirado Carrillo
17:38:45 (Tr: 17:31:39)
Paco Tirado Fernandez
14:29:22 (Tr: 14:19:14)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51)
i
Teresa Toledo
21:24:59 (Tr: 21:17:55)
i
Jeisson steven Toloza Toloza
22:45:04 (Tr: 22:26:55) |
|||||||
/ | / | 605 |
i
|
Jeisson steven Toloza Toloza | 22:45:04 (tr 22:26:55) | ||
T. real: 22:26:55 T. oficial: 22:45:04 Inici real: 15:15:55 Hora meta: d2- 13:42:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:57:45 Sexe:M Ritme: 15:28 min/km Club: compra groc K10_7: 1:53:11 Hora K10_7 : 17:09:06 K15: 2:52:33 Hora K15 : 18:08:28 K23_6: 4:42:44 Hora K23_6 : 19:58:39 K32_2: 6:54:30 Hora K32_2 : 22:10:25 k46,2: 10:21:55 Hora k46,2 : d2- 01:37:49 K69_7: 16:14:27 Hora K69_7 : d2- 07:30:22 K80_8: 20:05:15 Hora K80_8 : d2- 11:21:10 K83_7: 21:13:03 Hora K83_7 : d2- 12:28:58 Meta: 22:26:55 Hora meta: d2- 13:42:49
Split Times
5021390
23:23:07
22:45:04
22:07:02
i
Antonio Tarrias Garcia
22:11:03 (Tr: 21:31:57)
i
Guillem Tobella Oulego
22:07:02 (Tr: 21:57:51) |
|||||||