SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

14 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 17:29:54

Inici real: 15:15:18

Hora meta: d2- 08:45:12

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:43 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:15:34

Hora K10_7 : 16:30:52

K15: 2:01:13

Hora K15 : 17:16:30

K23_6: 3:38:04

Hora K23_6 : 18:53:22

K32_2: 5:14:24

Hora K32_2 : 20:29:42

k46_2: 8:10:24

Hora k46_2 : 23:25:42

K65_0: 12:33:59

Hora K65_0 : d2- 03:49:16

K77_0: 15:48:57

Hora K77_0 : d2- 07:04:14

K79_2: 16:35:41

Hora K79_2 : d2- 07:50:59

Meta: 17:29:54

Hora meta: d2- 08:45:12

22:59:00
18:00:12
13:01:24
Alberto Abadías Vizcaíno
14:17:22 (Tr: 13:41:03)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Juan Abellán Aroca
22:59:00 (Tr: 22:14:41)
i
Pere Abian Sanz
15:18:02 (Tr: 14:38:45)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 13:41:03

Inici real: 15:21:19

Hora meta: d2- 05:02:22

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 9:57 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:59:41

Hora K10_7 : 16:21:00

K15: 1:41:51

Hora K15 : 17:03:10

K23_6: 2:57:28

Hora K23_6 : 18:18:47

K32_2: 4:35:20

Hora K32_2 : 19:56:39

k46_2: 6:38:54

Hora k46_2 : 22:00:13

K65_0: 10:04:43

Hora K65_0 : d2- 01:26:02

K77_0: 12:16:24

Hora K77_0 : d2- 03:37:43

K79_2: 12:53:13

Hora K79_2 : d2- 04:14:32

Meta: 13:41:03

Hora meta: d2- 05:02:22

22:59:00
14:17:22
5:35:45
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Juan Abellán Aroca
22:59:00 (Tr: 22:14:41)
i
Pere Abian Sanz
15:18:02 (Tr: 14:38:45)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 17:44:21

Inici real: 15:30:16

Hora meta: d2- 09:14:37

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:54 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:45:13

Hora K10_7 : 17:15:28

K15: 2:36:06

Hora K15 : 18:06:22

K23_6: 4:22:04

Hora K23_6 : 19:52:20

K32_2: 6:13:18

Hora K32_2 : 21:43:34

k46_2: 8:53:05

Hora k46_2 : d2- 00:23:21

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 16:00:45

Hora K77_0 : d2- 07:31:01

K79_2: 16:46:11

Hora K79_2 : d2- 08:16:27

Meta: 17:44:21

Hora meta: d2- 09:14:37

22:59:00
18:29:37
14:00:15
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
Alberto Abadías Vizcaíno
14:17:22 (Tr: 13:41:03)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Juan Abellán Aroca
22:59:00 (Tr: 22:14:41)
i
Pere Abian Sanz
15:18:02 (Tr: 14:38:45)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 16:20:18

Inici real: 16:06:16

Hora meta: d2- 08:26:33

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:53 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:10:03

Hora K10_7 : 17:16:19

K15: 1:53:43

Hora K15 : 17:59:59

K23_6: 3:22:57

Hora K23_6 : 19:29:12

K32_2: 5:42:14

Hora K32_2 : 21:48:29

k46_2: 8:27:58

Hora k46_2 : d2- 00:34:14

K65_0: 12:29:11

Hora K65_0 : d2- 04:35:26

K77_0: 14:59:01

Hora K77_0 : d2- 07:05:16

K79_2: 15:37:07

Hora K79_2 : d2- 07:43:23

Meta: 16:20:18

Hora meta: d2- 08:26:33

22:59:00
17:41:33
12:24:07
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
Alberto Abadías Vizcaíno
14:17:22 (Tr: 13:41:03)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Juan Abellán Aroca
22:59:00 (Tr: 22:14:41)
i
Pere Abian Sanz
15:18:02 (Tr: 14:38:45)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 16:20:15

Inici real: 16:06:17

Hora meta: d2- 08:26:32

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:53 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:09:22

Hora K10_7 : 17:15:38

K15: 1:59:37

Hora K15 : 18:05:53

K23_6: 3:49:32

Hora K23_6 : 19:55:49

K32_2: 5:42:15

Hora K32_2 : 21:48:31

k46_2: 8:28:01

Hora k46_2 : d2- 00:34:18

K65_0: 12:29:11

Hora K65_0 : d2- 04:35:28

K77_0: 14:59:20

Hora K77_0 : d2- 07:05:36

K79_2: 15:37:29

Hora K79_2 : d2- 07:43:45

Meta: 16:20:15

Hora meta: d2- 08:26:32

21:05:41
17:41:32
14:17:22
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
Alberto Abadías Vizcaíno
14:17:22 (Tr: 13:41:03)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Pere Abian Sanz
15:18:02 (Tr: 14:38:45)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 18:21:19

Inici real: 16:19:19

Hora meta: d2- 10:40:38

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:20 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:29:07

Hora K10_7 : 17:48:25

K15: 2:17:04

Hora K15 : 18:36:23

K23_6: 3:59:43

Hora K23_6 : 20:19:02

K32_2: 5:46:57

Hora K32_2 : 22:06:16

k46_2: 9:11:02

Hora k46_2 : d2- 01:30:21

K65_0: 13:40:08

Hora K65_0 : d2- 05:59:27

K77_0: 16:38:56

Hora K77_0 : d2- 08:58:15

K79_2: 17:22:14

Hora K79_2 : d2- 09:41:33

Meta: 18:21:19

Hora meta: d2- 10:40:38

21:21:39
19:55:38
18:29:37
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 22:14:41

Inici real: 15:29:19

Hora meta: d2- 13:44:00

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 16:10 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:35:23

Hora K10_7 : 17:04:42

K15: 2:51:23

Hora K15 : 18:20:42

K23_6: 4:49:10

Hora K23_6 : 20:18:28

K32_2: 7:00:19

Hora K32_2 : 22:29:38

k46_2: 10:31:52

Hora k46_2 : d2- 02:01:10

K65_0: 16:07:14

Hora K65_0 : d2- 07:36:33

K77_0: 19:43:29

Hora K77_0 : d2- 11:12:48

K79_2: 20:36:04

Hora K79_2 : d2- 12:05:23

Meta: 22:14:41

Hora meta: d2- 13:44:00

28:16:26
22:59:00
17:41:33
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 14:38:45

Inici real: 15:24:18

Hora meta: d2- 06:03:02

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 10:39 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:56:43

Hora K10_7 : 16:21:01

K15: 1:43:22

Hora K15 : 17:07:39

K23_6: 3:06:00

Hora K23_6 : 18:30:17

K32_2: 4:52:23

Hora K32_2 : 20:16:40

k46_2: 7:20:50

Hora k46_2 : 22:45:07

K65_0: 10:43:57

Hora K65_0 : d2- 02:08:14

K77_0: 13:04:22

Hora K77_0 : d2- 04:28:39

K79_2: 13:42:52

Hora K79_2 : d2- 05:07:09

Meta: 14:38:45

Hora meta: d2- 06:03:02

18:08:38
15:18:02
12:27:26
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
Alberto Abadías Vizcaíno
14:17:22 (Tr: 13:41:03)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)

T. real: 15:46:47

Inici real: 16:34:20

Hora meta: d2- 08:21:07

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:28 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:57:34

Hora K10_7 : 17:31:53

K15: 1:46:32

Hora K15 : 18:20:51

K23_6: 3:19:21

Hora K23_6 : 19:53:40

K32_2: 5:03:36

Hora K32_2 : 21:37:56

k46_2: 7:40:24

Hora k46_2 : d2- 00:14:44

K65_0: 11:31:40

Hora K65_0 : d2- 04:05:59

K77_0: 14:23:22

Hora K77_0 : d2- 06:57:41

K79_2: 14:59:46

Hora K79_2 : d2- 07:34:05

Meta: 15:46:47

Hora meta: d2- 08:21:07

19:16:34
17:36:07
15:55:39
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)

T. real: 15:46:47

Inici real: 16:34:20

Hora meta: d2- 08:21:07

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 11:28 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:57:35

Hora K10_7 : 17:31:55

K15: 1:46:31

Hora K15 : 18:20:51

K23_6: 3:19:21

Hora K23_6 : 19:53:41

K32_2: 5:03:36

Hora K32_2 : 21:37:56

k46_2: 7:40:23

Hora k46_2 : d2- 00:14:43

K65_0: 11:31:39

Hora K65_0 : d2- 04:05:59

K77_0: 14:23:22

Hora K77_0 : d2- 06:57:42

K79_2: 14:59:48

Hora K79_2 : d2- 07:34:08

Meta: 15:46:47

Hora meta: d2- 08:21:07

19:41:17
17:36:07
15:30:57
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 16:46:18

Inici real: 16:07:21

Hora meta: d2- 08:53:38

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 12:11 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:30:58

Hora K10_7 : 17:38:19

K15: 2:17:46

Hora K15 : 18:25:07

K23_6: 3:57:50

Hora K23_6 : 20:05:11

K32_2: 5:48:20

Hora K32_2 : 21:55:41

k46_2: 8:26:28

Hora k46_2 : d2- 00:33:49

K65_0: 12:23:12

Hora K65_0 : d2- 04:30:33

K77_0: 15:08:22

Hora K77_0 : d2- 07:15:43

K79_2: 15:50:37

Hora K79_2 : d2- 07:57:58

Meta: 16:46:18

Hora meta: d2- 08:53:38

20:59:15
18:08:38
15:18:02
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Pere Abian Sanz
15:18:02 (Tr: 14:38:45)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 19:01:08

Inici real: 15:00:27

Hora meta: d2- 10:01:34

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:49 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:25:49

Hora K10_7 : 16:26:15

K15: 2:36:44

Hora K15 : 17:37:11

K23_6: 4:22:36

Hora K23_6 : 19:23:02

K32_2: 6:35:11

Hora K32_2 : 21:35:37

k46_2: 9:42:11

Hora k46_2 : d2- 00:42:37

K65_0: 13:50:38

Hora K65_0 : d2- 04:51:04

K77_0: 17:20:59

Hora K77_0 : d2- 08:21:25

K79_2: 18:04:28

Hora K79_2 : d2- 09:04:55

Meta: 19:01:08

Hora meta: d2- 10:01:34

20:57:02
19:16:34
17:36:07
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
Guillem Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 18:43:03

Inici real: 15:43:15

Hora meta: d2- 10:26:17

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:36 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:38:02

Hora K10_7 : 17:21:16

K15: 2:30:53

Hora K15 : 18:14:08

K23_6: 4:15:39

Hora K23_6 : 19:58:53

K32_2: 6:23:44

Hora K32_2 : 22:06:58

k46_2: 9:39:05

Hora k46_2 : d2- 01:22:19

K65_0: 13:45:54

Hora K65_0 : d2- 05:29:08

K77_0: 16:53:08

Hora K77_0 : d2- 08:36:23

K79_2: 17:35:44

Hora K79_2 : d2- 09:18:58

Meta: 18:43:03

Hora meta: d2- 10:26:17

21:46:27
19:41:17
17:36:07
Alejandro Abad Cortavitarte
18:00:12 (Tr: 17:29:54)
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Juan carlos Abeledo Sanchez
17:41:33 (Tr: 16:20:18)
i
Placido Abeledo Sanchez
17:41:32 (Tr: 16:20:15)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
Isabel Abril Centeno
17:36:07 (Tr: 15:46:47)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
Jordi Adell Planas
20:30:10 (Tr: 19:48:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 19:48:55

Inici real: 15:26:15

Hora meta: d2- 11:15:10

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 14:24 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:45:32

Hora K10_7 : 17:11:47

K15: 2:40:57

Hora K15 : 18:07:12

K23_6: 4:31:30

Hora K23_6 : 19:57:44

K32_2: 6:43:09

Hora K32_2 : 22:09:23

k46_2: 10:18:51

Hora k46_2 : d2- 01:45:06

K65_0: 14:59:23

Hora K65_0 : d2- 06:25:37

K77_0: 18:02:57

Hora K77_0 : d2- 09:29:12

K79_2: 18:49:09

Hora K79_2 : d2- 10:15:24

Meta: 19:48:55

Hora meta: d2- 11:15:10

22:51:41
20:30:10
18:08:38
i
Joan Abante Julià
18:29:37 (Tr: 17:44:21)
i
Francesc Abella Sans
19:55:38 (Tr: 18:21:19)
i
Beatriz Acebal Martinez
18:08:38 (Tr: 16:46:18)
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)
i
José Adán Ramírez
19:41:17 (Tr: 18:43:03)
i
Oriol Admetlla Salvatella
19:24:50 (Tr: 17:54:36)

T. real: 17:54:36

Inici real: 16:15:14

Hora meta: d2- 10:09:50

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:01 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:39:26

Hora K10_7 : 17:54:40

K15: 2:34:13

Hora K15 : 18:49:26

K23_6: 4:26:58

Hora K23_6 : 20:42:12

K32_2: 6:25:46

Hora K32_2 : 22:41:00

k46_2: 9:32:34

Hora k46_2 : d2- 01:47:48

K65_0: 13:49:16

Hora K65_0 : d2- 06:04:30

K77_0: 16:29:45

Hora K77_0 : d2- 08:44:59

K79_2: 17:09:01

Hora K79_2 : d2- 09:24:15

Meta: 17:54:36

Hora meta: d2- 10:09:50

19:33:05
19:24:50
19:16:34
i
Victoriano Adamuz Vizuete
19:16:34 (Tr: 19:01:08)