Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

14 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 19:46:10

Inici real: 15:43:20

Hora meta: d2- 11:29:30

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 14:22 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:38:22

Hora K10_7 : 17:21:42

K15: 2:37:55

Hora K15 : 18:21:15

K23_6: 4:19:46

Hora K23_6 : 20:03:06

K32_2: 6:25:06

Hora K32_2 : 22:08:25

k46_2: 10:02:48

Hora k46_2 : d2- 01:46:07

K65_0: 14:27:50

Hora K65_0 : d2- 06:11:09

K77_0: 17:35:29

Hora K77_0 : d2- 09:18:49

K79_2: 18:26:55

Hora K79_2 : d2- 10:10:15

Meta: 19:46:10

Hora meta: d2- 11:29:30

20:44:32
20:44:30
20:44:28

T. real: 21:45:16

Inici real: 16:20:18

Hora meta: d2- 14:05:33

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 15:49 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:41:10

Hora K10_7 : 18:01:27

K15: 2:50:22

Hora K15 : 19:10:40

K23_6: 4:45:05

Hora K23_6 : 21:05:22

K32_2: 6:54:59

Hora K32_2 : 23:15:16

k46_2: 10:22:14

Hora k46_2 : d2- 02:42:31

K65_0: 15:45:15

Hora K65_0 : d2- 08:05:33

K77_0: 19:17:55

Hora K77_0 : d2- 11:38:12

K79_2: 20:16:41

Hora K79_2 : d2- 12:36:58

Meta: 21:45:16

Hora meta: d2- 14:05:33

25:56:36
23:20:33
20:44:30
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Albert Baiges Abardía
d2- 01:50:49 (Tr: 25:02:26)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Sergio Ballesta Linares
23:58:24 (Tr: 23:21:06)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: d2- 01:02:26

Inici real: 15:33:24

Hora meta: d2- 16:35:49

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 18:12 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:53:27

Hora K10_7 : 17:26:50

K15: 3:12:19

Hora K15 : 18:45:42

K23_6: 5:20:44

Hora K23_6 : 20:54:08

K32_2: 7:49:15

Hora K32_2 : 23:22:39

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: 17:40:59

Hora K65_0 : d2- 09:14:22

K77_0: 21:43:58

Hora K77_0 : d2- 13:17:22

K79_2: 23:00:41

Hora K79_2 : d2- 14:34:05

Meta: 25:02:26

Hora meta: d2- 16:35:49

30:57:08
d2- 01:50:49
20:44:30
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Sergio Ballesta Linares
23:58:24 (Tr: 23:21:06)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 19:18:17

Inici real: 15:21:23

Hora meta: d2- 10:39:40

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 14:02 min/km

Club: compra xip

K10_7: 1:30:42

Hora K10_7 : 16:52:05

K15: 2:34:33

Hora K15 : 17:55:55

K23_6: 4:23:14

Hora K23_6 : 19:44:37

K32_2: 6:41:08

Hora K32_2 : 22:02:31

k46_2: 9:45:08

Hora k46_2 : d2- 01:06:31

K65_0: 14:21:28

Hora K65_0 : d2- 05:42:51

K77_0: 17:32:38

Hora K77_0 : d2- 08:54:01

K79_2: 18:19:12

Hora K79_2 : d2- 09:40:35

Meta: 19:18:17

Hora meta: d2- 10:39:40

19:54:42
19:54:40
19:54:38

T. real: 19:44:58

Inici real: 15:46:19

Hora meta: d2- 11:31:16

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 14:21 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:37:59

Hora K10_7 : 17:24:17

K15: 2:36:09

Hora K15 : 18:22:27

K23_6: 4:24:10

Hora K23_6 : 20:10:29

K32_2: 6:30:37

Hora K32_2 : 22:16:56

k46_2: 9:45:50

Hora k46_2 : d2- 01:32:08

K65_0: 14:18:46

Hora K65_0 : d2- 06:05:04

K77_0: 17:46:41

Hora K77_0 : d2- 09:32:59

K79_2: 18:33:04

Hora K79_2 : d2- 10:19:22

Meta: 19:44:58

Hora meta: d2- 11:31:16

20:46:18
20:46:16
20:46:14

T. real: 12:20:02

Inici real: 15:15:11

Hora meta: d2- 03:35:13

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 8:58 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 0:55:16

Hora K10_7 : 16:10:27

K15: 1:34:55

Hora K15 : 16:50:06

K23_6: 2:42:51

Hora K23_6 : 17:58:02

K32_2: 3:59:45

Hora K32_2 : 19:14:56

k46_2: 5:53:22

Hora k46_2 : 21:08:33

K65_0: 9:00:53

Hora K65_0 : d2- 00:16:04

K77_0: 10:53:50

Hora K77_0 : d2- 02:09:01

K79_2: 11:27:12

Hora K79_2 : d2- 02:42:23

Meta: 12:20:02

Hora meta: d2- 03:35:13

14:17:59
12:50:13
11:22:27
i
Roger Balcells Ribas
14:17:59 (Tr: 12:57:36)

T. real: 16:36:36

Inici real: 15:09:27

Hora meta: d2- 07:46:02

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:04 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:14:01

Hora K10_7 : 16:23:28

K15: 1:59:46

Hora K15 : 17:09:13

K23_6: 3:23:11

Hora K23_6 : 18:32:37

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: No data

Hora K77_0: No data

K79_2: No data

Hora K79_2: No data

Meta: 16:36:36

Hora meta: d2- 07:46:02

23:58:24
17:01:02
10:03:40
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Toni Balague Torres
12:50:13 (Tr: 12:20:02)
Orlando Balcells Morell
14:24:38 (Tr: 14:24:38)
i
Roger Balcells Ribas
14:17:59 (Tr: 12:57:36)
i
Sergio Ballesta Linares
23:58:24 (Tr: 23:21:06)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
i
Bernat Ballester Sadurní
15:58:58 (Tr: 14:54:45)
i
Gabriel Ballester Tataret
20:00:20 (Tr: 18:16:02)
Carme Ballesteros Rosa
16:36:45 (Tr: 15:47:26)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 14:24:38

Inici real: 14:45:00

Hora meta: d2- 05:09:38

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 10:29 min/km

Club: xip groc

K10_7: No data

Hora K10_7: No data

K15: No data

Hora K15: No data

K23_6: No data

Hora K23_6: No data

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: No data

Hora K77_0: No data

K79_2: No data

Hora K79_2: No data

Meta: 14:24:38

Hora meta: d2- 05:09:38

20:00:18
14:24:38
8:48:57
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Toni Balague Torres
12:50:13 (Tr: 12:20:02)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
i
Roger Balcells Ribas
14:17:59 (Tr: 12:57:36)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
i
Bernat Ballester Sadurní
15:58:58 (Tr: 14:54:45)
Carme Ballesteros Rosa
16:36:45 (Tr: 15:47:26)

T. real: 12:57:36

Inici real: 16:05:24

Hora meta: d2- 05:02:59

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 9:25 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:58:41

Hora K10_7 : 17:04:04

K15: 1:41:48

Hora K15 : 17:47:12

K23_6: 2:54:51

Hora K23_6 : 19:00:14

K32_2: 4:13:34

Hora K32_2 : 20:18:57

k46_2: 6:07:50

Hora k46_2 : 22:13:14

K65_0: 9:20:14

Hora K65_0 : d2- 01:25:37

K77_0: 11:24:48

Hora K77_0 : d2- 03:30:11

K79_2: 12:01:39

Hora K79_2 : d2- 04:07:02

Meta: 12:57:36

Hora meta: d2- 05:02:59

15:58:58
14:17:59
12:37:01
i
Toni Balague Torres
12:50:13 (Tr: 12:20:02)
Orlando Balcells Morell
14:24:38 (Tr: 14:24:38)
i
Bernat Ballester Sadurní
15:58:58 (Tr: 14:54:45)

T. real: 23:21:06

Inici real: 15:22:19

Hora meta: d2- 14:43:24

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 16:58 min/km

Club: xip groc

K10_7: 2:03:40

Hora K10_7 : 17:25:59

K15: 3:14:55

Hora K15 : 18:37:13

K23_6: 5:20:29

Hora K23_6 : 20:42:48

K32_2: 8:02:32

Hora K32_2 : 23:24:50

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: 17:48:08

Hora K65_0 : d2- 09:10:26

K77_0: 21:31:07

Hora K77_0 : d2- 12:53:25

K79_2: 22:41:28

Hora K79_2 : d2- 14:03:46

Meta: 23:21:06

Hora meta: d2- 14:43:24

30:55:46
23:58:24
17:01:02
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
Albert Baiges Abardía
d2- 01:50:49 (Tr: 25:02:26)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
i
Gabriel Ballester Tataret
20:00:20 (Tr: 18:16:02)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 18:16:00

Inici real: 16:29:19

Hora meta: d2- 10:45:18

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:17 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:34:20

Hora K10_7 : 18:03:39

K15: 2:28:14

Hora K15 : 18:57:33

K23_6: 4:11:13

Hora K23_6 : 20:40:31

K32_2: 6:11:13

Hora K32_2 : 22:40:31

k46_2: 9:18:13

Hora k46_2 : d2- 01:47:31

K65_0: 13:58:58

Hora K65_0 : d2- 06:28:17

K77_0: 16:46:59

Hora K77_0 : d2- 09:16:18

K79_2: 17:21:04

Hora K79_2 : d2- 09:50:23

Meta: 18:16:00

Hora meta: d2- 10:45:18

25:35:59
20:00:18
14:24:38
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
Orlando Balcells Morell
14:24:38 (Tr: 14:24:38)
i
Sergio Ballesta Linares
23:58:24 (Tr: 23:21:06)
i
Bernat Ballester Sadurní
15:58:58 (Tr: 14:54:45)
i
Gabriel Ballester Tataret
20:00:20 (Tr: 18:16:02)
Carme Ballesteros Rosa
16:36:45 (Tr: 15:47:26)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 14:54:45

Inici real: 15:49:13

Hora meta: d2- 06:43:58

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 10:50 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:02:28

Hora K10_7 : 16:51:41

K15: 1:49:15

Hora K15 : 17:38:28

K23_6: 3:06:42

Hora K23_6 : 18:55:55

K32_2: 4:44:04

Hora K32_2 : 20:33:17

k46_2: 6:57:03

Hora k46_2 : 22:46:16

K65_0: 10:38:24

Hora K65_0 : d2- 02:27:36

K77_0: 13:16:50

Hora K77_0 : d2- 05:06:03

K79_2: 13:57:01

Hora K79_2 : d2- 05:46:14

Meta: 14:54:45

Hora meta: d2- 06:43:58

23:32:27
15:58:58
8:25:30
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Toni Balague Torres
12:50:13 (Tr: 12:20:02)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
Orlando Balcells Morell
14:24:38 (Tr: 14:24:38)
i
Roger Balcells Ribas
14:17:59 (Tr: 12:57:36)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
i
Gabriel Ballester Tataret
20:00:20 (Tr: 18:16:02)
Carme Ballesteros Rosa
16:36:45 (Tr: 15:47:26)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 18:16:02

Inici real: 16:29:18

Hora meta: d2- 10:45:20

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:17 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:34:21

Hora K10_7 : 18:03:39

K15: 2:28:14

Hora K15 : 18:57:32

K23_6: 4:11:10

Hora K23_6 : 20:40:28

K32_2: 6:11:12

Hora K32_2 : 22:40:30

k46_2: 9:18:12

Hora k46_2 : d2- 01:47:30

K65_0: 13:58:57

Hora K65_0 : d2- 06:28:15

K77_0: 16:46:56

Hora K77_0 : d2- 09:16:13

K79_2: 17:20:56

Hora K79_2 : d2- 09:50:14

Meta: 18:16:02

Hora meta: d2- 10:45:20

23:32:27
20:00:20
16:28:14
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
Carme Ballesteros Rosa
16:36:45 (Tr: 15:47:26)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 15:47:26

Inici real: 15:34:20

Hora meta: d2- 07:21:45

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 11:29 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:04:19

Hora K10_7 : 16:38:38

K15: 1:51:48

Hora K15 : 17:26:08

K23_6: 3:24:52

Hora K23_6 : 18:59:12

K32_2: 5:13:07

Hora K32_2 : 20:47:27

k46_2: 7:48:47

Hora k46_2 : 23:23:06

K65_0: 11:45:44

Hora K65_0 : d2- 03:20:03

K77_0: 14:22:58

Hora K77_0 : d2- 05:57:17

K79_2: 15:00:30

Hora K79_2 : d2- 06:34:49

Meta: 15:47:26

Hora meta: d2- 07:21:45

23:32:27
16:36:45
9:41:03
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Toni Balague Torres
12:50:13 (Tr: 12:20:02)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
Orlando Balcells Morell
14:24:38 (Tr: 14:24:38)
i
Roger Balcells Ribas
14:17:59 (Tr: 12:57:36)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
i
Bernat Ballester Sadurní
15:58:58 (Tr: 14:54:45)
i
Gabriel Ballester Tataret
20:00:20 (Tr: 18:16:02)
i
Begoña Bara Olivan
23:32:27 (Tr: 21:42:08)

T. real: 21:42:08

Inici real: 16:35:20

Hora meta: d2- 14:17:27

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 15:46 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:43:49

Hora K10_7 : 18:19:08

K15: 2:47:13

Hora K15 : 19:22:32

K23_6: 4:36:12

Hora K23_6 : 21:11:31

K32_2: 6:57:02

Hora K32_2 : 23:32:21

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: 15:57:01

Hora K65_0 : d2- 08:32:20

K77_0: 19:46:14

Hora K77_0 : d2- 12:21:34

K79_2: 20:45:15

Hora K79_2 : d2- 13:20:34

Meta: 21:42:08

Hora meta: d2- 14:17:27

31:05:55
23:32:27
15:58:58
i
Fernando Baena Barco
20:44:30 (Tr: 19:46:10)
Ignacio Baguer Batalla
23:20:33 (Tr: 21:45:16)
Albert Baiges Abardía
d2- 01:50:49 (Tr: 25:02:26)
i
Pau Baiget Arasanz
19:54:40 (Tr: 19:18:17)
i
Alejandro Balague Sanfelipe
20:46:16 (Tr: 19:44:58)
i
Enric Balaguer Roca
17:01:02 (Tr: 16:36:36)
i
Sergio Ballesta Linares
23:58:24 (Tr: 23:21:06)
Ferran Ballester Mateos
20:00:18 (Tr: 18:16:00)
i
Bernat Ballester Sadurní
15:58:58 (Tr: 14:54:45)
i
Gabriel Ballester Tataret
20:00:20 (Tr: 18:16:02)
Carme Ballesteros Rosa
16:36:45 (Tr: 15:47:26)