Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

14 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 19:34:36

Inici real: 15:30:20

Hora meta: d2- 11:04:55

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 14:14 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:37:22

Hora K10_7 : 17:07:42

K15: 2:54:21

Hora K15 : 18:24:41

K23_6: 4:36:13

Hora K23_6 : 20:06:32

K32_2: 7:04:01

Hora K32_2 : 22:34:21

k46_2: 10:24:16

Hora k46_2 : d2- 01:54:36

K65_0: 14:46:49

Hora K65_0 : d2- 06:17:08

K77_0: 17:54:46

Hora K77_0 : d2- 09:25:06

K79_2: 18:35:32

Hora K79_2 : d2- 10:05:52

Meta: 19:34:36

Hora meta: d2- 11:04:55

20:19:57
20:19:55
20:19:53

T. real: 14:05:57

Inici real: 16:33:19

Hora meta: d2- 06:39:15

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 10:15 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:22:50

Hora K10_7 : 17:56:09

K15: 2:24:12

Hora K15 : 18:57:31

K23_6: 3:41:26

Hora K23_6 : 20:14:44

K32_2: 5:05:03

Hora K32_2 : 21:38:22

k46_2: 7:18:58

Hora k46_2 : 23:52:17

K65_0: 10:35:24

Hora K65_0 : d2- 03:08:42

K77_0: 12:35:33

Hora K77_0 : d2- 05:08:51

K79_2: 13:06:04

Hora K79_2 : d2- 05:39:22

Meta: 14:05:57

Hora meta: d2- 06:39:15

16:35:18
15:54:15
15:13:12
Felipe Alarcia
16:35:18 (Tr: 15:59:47)

T. real: 15:50:39

Inici real: 15:55:14

Hora meta: d2- 07:45:52

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:31 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:20:51

Hora K10_7 : 17:16:04

K15: 2:10:37

Hora K15 : 18:05:51

K23_6: 3:41:35

Hora K23_6 : 19:36:48

K32_2: 5:28:20

Hora K32_2 : 21:23:33

k46_2: 8:16:29

Hora k46_2 : d2- 00:11:42

K65_0: 11:50:33

Hora K65_0 : d2- 03:45:47

K77_0: 14:24:58

Hora K77_0 : d2- 06:20:11

K79_2: 15:04:48

Hora K79_2 : d2- 07:00:01

Meta: 15:50:39

Hora meta: d2- 07:45:52

17:00:54
17:00:52
17:00:50

T. real: 21:09:03

Inici real: 16:20:18

Hora meta: d2- 13:29:20

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 15:22 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:38:55

Hora K10_7 : 17:59:13

K15: 2:36:20

Hora K15 : 18:56:38

K23_6: 4:29:57

Hora K23_6 : 20:50:15

K32_2: 6:40:24

Hora K32_2 : 23:00:42

k46_2: 10:03:37

Hora k46_2 : d2- 02:23:55

K65_0: 15:12:55

Hora K65_0 : d2- 07:33:12

K77_0: 18:42:19

Hora K77_0 : d2- 11:02:37

K79_2: 19:41:37

Hora K79_2 : d2- 12:01:55

Meta: 21:09:03

Hora meta: d2- 13:29:20

25:08:45
22:44:20
20:19:55
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
i
Isabel Alarcon
d2- 00:00:48 (Tr: 22:23:31)
i
Vanessa Alarcón Martínez
d2- 00:19:53 (Tr: 22:28:39)
i
Francesc Alavedra Papell
22:34:57 (Tr: 22:19:47)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)

T. real: 18:24:25

Inici real: 16:32:15

Hora meta: d2- 10:56:40

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:23 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:12:15

Hora K10_7 : 17:44:29

K15: 2:03:43

Hora K15 : 18:35:58

K23_6: 3:42:20

Hora K23_6 : 20:14:35

K32_2: 5:38:27

Hora K32_2 : 22:10:42

k46_2: 9:23:27

Hora k46_2 : d2- 01:55:42

K65_0: 13:34:54

Hora K65_0 : d2- 06:07:09

K77_0: 16:35:49

Hora K77_0 : d2- 09:08:04

K79_2: 17:20:26

Hora K79_2 : d2- 09:52:41

Meta: 18:24:25

Hora meta: d2- 10:56:40

24:29:04
20:11:40
15:54:15
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
i
Juan manuel Aguilar Vargas
15:54:15 (Tr: 14:05:57)
Angel Aguilar Viladomat
17:00:52 (Tr: 15:50:39)
Marta Aguilera Moyano
22:44:20 (Tr: 21:09:03)
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
Felipe Alarcia
16:35:18 (Tr: 15:59:47)
i
Isabel Alarcon
d2- 00:00:48 (Tr: 22:23:31)
i
Vanessa Alarcón Martínez
d2- 00:19:53 (Tr: 22:28:39)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
i
Francesc Alavedra Papell
22:34:57 (Tr: 22:19:47)
Juani Albarran Barea
17:26:36 (Tr: 16:36:09)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)
David Albert Moros
18:59:15 (Tr: 17:24:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 18:51:34

Inici real: 15:09:28

Hora meta: d2- 10:01:02

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:42 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:23:22

Hora K10_7 : 16:32:50

K15: 2:21:16

Hora K15 : 17:30:44

K23_6: 3:58:17

Hora K23_6 : 19:07:45

K32_2: 6:05:29

Hora K32_2 : 21:14:57

k46_2: 9:28:18

Hora k46_2 : d2- 00:37:46

K65_0: 13:51:32

Hora K65_0 : d2- 05:01:00

K77_0: 17:10:48

Hora K77_0 : d2- 08:20:16

K79_2: 17:49:44

Hora K79_2 : d2- 08:59:12

Meta: 18:51:34

Hora meta: d2- 10:01:02

24:19:53
19:16:02
14:12:11
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
i
Juan manuel Aguilar Vargas
15:54:15 (Tr: 14:05:57)
Angel Aguilar Viladomat
17:00:52 (Tr: 15:50:39)
Marta Aguilera Moyano
22:44:20 (Tr: 21:09:03)
Juan antonio Aibar Rodriguez
20:11:40 (Tr: 18:24:25)
Felipe Alarcia
16:35:18 (Tr: 15:59:47)
i
Isabel Alarcon
d2- 00:00:48 (Tr: 22:23:31)
i
Vanessa Alarcón Martínez
d2- 00:19:53 (Tr: 22:28:39)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
i
Francesc Alavedra Papell
22:34:57 (Tr: 22:19:47)
Juani Albarran Barea
17:26:36 (Tr: 16:36:09)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)
David Albert Moros
18:59:15 (Tr: 17:24:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 15:59:47

Inici real: 15:20:31

Hora meta: d2- 07:20:18

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:38 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:20:35

Hora K10_7 : 16:41:05

K15: 2:08:13

Hora K15 : 17:28:43

K23_6: 3:35:41

Hora K23_6 : 18:56:12

K32_2: 5:22:19

Hora K32_2 : 20:42:49

k46_2: 7:47:08

Hora k46_2 : 23:07:38

K65_0: 11:41:57

Hora K65_0 : d2- 03:02:28

K77_0: 14:33:50

Hora K77_0 : d2- 05:54:21

K79_2: 15:14:12

Hora K79_2 : d2- 06:34:43

Meta: 15:59:47

Hora meta: d2- 07:20:18

19:35:48
16:35:18
13:34:48
i
Juan manuel Aguilar Vargas
15:54:15 (Tr: 14:05:57)
Angel Aguilar Viladomat
17:00:52 (Tr: 15:50:39)
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
Juani Albarran Barea
17:26:36 (Tr: 16:36:09)
David Albert Moros
18:59:15 (Tr: 17:24:57)

T. real: 22:23:31

Inici real: 16:22:18

Hora meta: d2- 14:45:48

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 16:16 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:41:29

Hora K10_7 : 18:03:46

K15: 2:46:59

Hora K15 : 19:09:16

K23_6: 4:49:19

Hora K23_6 : 21:11:37

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: 10:37:07

Hora k46_2 : d2- 02:59:25

K65_0: 15:57:10

Hora K65_0 : d2- 08:19:27

K77_0: 19:35:56

Hora K77_0 : d2- 11:58:13

K79_2: 20:40:42

Hora K79_2 : d2- 13:02:59

Meta: 22:23:31

Hora meta: d2- 14:45:48

27:49:57
d2- 00:00:48
20:11:40
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
Marta Aguilera Moyano
22:44:20 (Tr: 21:09:03)
Juan antonio Aibar Rodriguez
20:11:40 (Tr: 18:24:25)
i
Vanessa Alarcón Martínez
d2- 00:19:53 (Tr: 22:28:39)
i
Francesc Alavedra Papell
22:34:57 (Tr: 22:19:47)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)

T. real: 22:28:39

Inici real: 16:36:14

Hora meta: d2- 15:04:53

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 16:20 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:33:23

Hora K10_7 : 18:09:37

K15: 2:34:03

Hora K15 : 19:10:17

K23_6: 4:28:56

Hora K23_6 : 21:05:10

K32_2: 6:48:47

Hora K32_2 : 23:25:01

k46_2: 10:17:29

Hora k46_2 : d2- 02:53:43

K65_0: 15:42:17

Hora K65_0 : d2- 08:18:31

K77_0: 19:48:17

Hora K77_0 : d2- 12:24:30

K79_2: 21:00:27

Hora K79_2 : d2- 13:36:41

Meta: 22:28:39

Hora meta: d2- 15:04:53

29:23:44
d2- 00:19:53
19:16:02
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
Marta Aguilera Moyano
22:44:20 (Tr: 21:09:03)
Juan antonio Aibar Rodriguez
20:11:40 (Tr: 18:24:25)
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
i
Isabel Alarcon
d2- 00:00:48 (Tr: 22:23:31)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
i
Francesc Alavedra Papell
22:34:57 (Tr: 22:19:47)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 18:34:25

Inici real: 15:46:23

Hora meta: d2- 10:20:48

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:30 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:37:58

Hora K10_7 : 17:24:20

K15: 2:28:13

Hora K15 : 18:14:36

K23_6: 4:08:27

Hora K23_6 : 19:54:49

K32_2: 6:15:04

Hora K32_2 : 22:01:27

k46_2: 9:53:08

Hora k46_2 : d2- 01:39:31

K65_0: 13:45:27

Hora K65_0 : d2- 05:31:49

K77_0: 17:02:32

Hora K77_0 : d2- 08:48:55

K79_2: 17:41:45

Hora K79_2 : d2- 09:28:07

Meta: 18:34:25

Hora meta: d2- 10:20:48

22:36:18
19:35:48
16:35:18
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
Angel Aguilar Viladomat
17:00:52 (Tr: 15:50:39)
Juan antonio Aibar Rodriguez
20:11:40 (Tr: 18:24:25)
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
Felipe Alarcia
16:35:18 (Tr: 15:59:47)
i
Francesc Alavedra Papell
22:34:57 (Tr: 22:19:47)
Juani Albarran Barea
17:26:36 (Tr: 16:36:09)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)
David Albert Moros
18:59:15 (Tr: 17:24:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 22:19:47

Inici real: 15:00:10

Hora meta: d2- 13:19:57

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 16:14 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:47:33

Hora K10_7 : 16:47:43

K15: 2:42:19

Hora K15 : 17:42:29

K23_6: 4:29:53

Hora K23_6 : 19:30:03

K32_2: 6:20:50

Hora K32_2 : 21:21:00

k46_2: 9:18:57

Hora k46_2 : d2- 00:19:07

K65_0: 17:16:23

Hora K65_0 : d2- 08:16:33

K77_0: 20:07:44

Hora K77_0 : d2- 11:07:54

K79_2: 21:01:39

Hora K79_2 : d2- 12:01:49

Meta: 22:19:47

Hora meta: d2- 13:19:57

22:34:59
22:34:57
22:34:55

T. real: 16:36:09

Inici real: 15:35:28

Hora meta: d2- 08:11:36

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 12:04 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:36:16

Hora K10_7 : 17:11:43

K15: 2:24:11

Hora K15 : 17:59:38

K23_6: 4:04:34

Hora K23_6 : 19:40:01

K32_2: 6:02:21

Hora K32_2 : 21:37:48

k46_2: 8:34:48

Hora k46_2 : d2- 00:10:15

K65_0: 12:24:15

Hora K65_0 : d2- 03:59:42

K77_0: 15:00:01

Hora K77_0 : d2- 06:35:28

K79_2: 15:41:48

Hora K79_2 : d2- 07:17:15

Meta: 16:36:09

Hora meta: d2- 08:11:36

19:55:36
17:26:36
14:57:35
i
Juan manuel Aguilar Vargas
15:54:15 (Tr: 14:05:57)
Angel Aguilar Viladomat
17:00:52 (Tr: 15:50:39)
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
Felipe Alarcia
16:35:18 (Tr: 15:59:47)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
David Albert Moros
18:59:15 (Tr: 17:24:57)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 19:13:28

Inici real: 16:35:18

Hora meta: d2- 11:48:46

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:58 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:41:16

Hora K10_7 : 18:16:34

K15: 2:39:36

Hora K15 : 19:14:54

K23_6: 4:28:12

Hora K23_6 : 21:03:30

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: 9:40:43

Hora k46_2 : d2- 02:16:00

K65_0: 14:15:31

Hora K65_0 : d2- 06:50:48

K77_0: 17:23:44

Hora K77_0 : d2- 09:59:02

K79_2: 18:09:33

Hora K79_2 : d2- 10:44:51

Meta: 19:13:28

Hora meta: d2- 11:48:46

22:31:43
21:03:46
19:35:48
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
Juan antonio Aibar Rodriguez
20:11:40 (Tr: 18:24:25)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 17:24:57

Inici real: 16:19:18

Hora meta: d2- 09:44:15

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:40 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:34:37

Hora K10_7 : 17:53:55

K15: 2:21:57

Hora K15 : 18:41:15

K23_6: 4:05:17

Hora K23_6 : 20:24:35

K32_2: 5:51:51

Hora K32_2 : 22:11:09

k46_2: 9:16:56

Hora k46_2 : d2- 01:36:14

K65_0: 13:05:29

Hora K65_0 : d2- 05:24:47

K77_0: 15:46:32

Hora K77_0 : d2- 08:05:50

K79_2: 16:27:11

Hora K79_2 : d2- 08:46:29

Meta: 17:24:57

Hora meta: d2- 09:44:15

19:55:36
18:59:15
18:02:53
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
i
Nacho Albesa Rodríguez
19:55:36 (Tr: 18:05:15)

T. real: 18:05:15

Inici real: 16:35:21

Hora meta: d2- 10:40:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:09 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:28:56

Hora K10_7 : 18:04:17

K15: 2:20:52

Hora K15 : 18:56:13

K23_6: 4:04:12

Hora K23_6 : 20:39:32

K32_2: 5:52:40

Hora K32_2 : 22:28:01

k46_2: 8:25:54

Hora k46_2 : d2- 01:01:15

K65_0: 13:19:32

Hora K65_0 : d2- 05:54:53

K77_0: 16:21:59

Hora K77_0 : d2- 08:57:20

K79_2: 17:05:27

Hora K79_2 : d2- 09:40:48

Meta: 18:05:15

Hora meta: d2- 10:40:36

22:24:36
19:55:36
17:26:36
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
20:19:55 (Tr: 19:34:36)
Juan antonio Aibar Rodriguez
20:11:40 (Tr: 18:24:25)
i
Juan antonio Alamo Torres
19:16:02 (Tr: 18:51:34)
i
Javier Alarcón Salvador
19:35:48 (Tr: 18:34:25)
Juani Albarran Barea
17:26:36 (Tr: 16:36:09)
i
Iñigo Alberdi Erauskin
21:03:46 (Tr: 19:13:28)
David Albert Moros
18:59:15 (Tr: 17:24:57)