L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 160 | Robert Díez Álvarez | 18:05:22 | |||
T. real: 18:05:22 Inici real: 15:05:24 Hora meta: d2- 09:10:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:09 min/km Club: xip groc K10_7: 1:44:05 Hora K10_7 : 16:49:29 K15: 2:37:03 Hora K15 : 17:42:27 K23_6: 4:20:05 Hora K23_6 : 19:25:29 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 9:20:22 Hora k46_2 : d2- 00:25:46 K65_0: 13:28:15 Hora K65_0 : d2- 04:33:39 K77_0: 16:31:01 Hora K77_0 : d2- 07:36:25 K79_2: 17:13:03 Hora K79_2 : d2- 08:18:27 Meta: 18:05:22 Hora meta: d2- 09:10:46
Split Times
17552920
20:38:44
18:25:46
16:12:47
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2084 |
i
|
Jordi Dilme Garriga | 19:37:39 | ||
T. real: 19:37:39 Inici real: 16:09:19 Hora meta: d2- 11:46:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:16 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:35:01 Hora K10_7 : 17:44:19 K15: 2:31:42 Hora K15 : 18:41:01 K23_6: 4:28:22 Hora K23_6 : 20:37:40 K32_2: 6:27:04 Hora K32_2 : 22:36:23 k46_2: 9:37:10 Hora k46_2 : d2- 01:46:29 K65_0: 14:23:10 Hora K65_0 : d2- 06:32:29 K77_0: 17:40:19 Hora K77_0 : d2- 09:49:38 K79_2: 18:27:42 Hora K79_2 : d2- 10:37:01 Meta: 19:37:39 Hora meta: d2- 11:46:57
Split Times
20617960
23:38:09
21:01:57
18:25:46
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1224 |
i
|
Neus Diumenge Belenguer | 18:10:08 | ||
T. real: 18:10:08 Inici real: 15:39:21 Hora meta: d2- 09:49:29 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:12 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:29:03 Hora K10_7 : 17:08:24 K15: 2:21:52 Hora K15 : 18:01:13 K23_6: 3:57:59 Hora K23_6 : 19:37:20 K32_2: 6:08:36 Hora K32_2 : 21:47:57 k46_2: 9:15:31 Hora k46_2 : d2- 00:54:52 K65_0: 13:25:35 Hora K65_0 : d2- 05:04:56 K77_0: 16:28:29 Hora K77_0 : d2- 08:07:50 K79_2: 17:18:29 Hora K79_2 : d2- 08:57:50 Meta: 18:10:08 Hora meta: d2- 09:49:29
Split Times
12441220
20:38:44
19:04:29
17:30:14
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1630 | Josep Domenech Estrany | 14:48:43 | |||
T. real: 14:48:43 Inici real: 15:54:15 Hora meta: d2- 06:42:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:46 min/km Club: xip groc K10_7: 1:05:29 Hora K10_7 : 16:59:44 K15: 1:59:08 Hora K15 : 17:53:23 K23_6: 3:25:03 Hora K23_6 : 19:19:18 K32_2: 4:53:46 Hora K32_2 : 20:48:01 k46_2: 7:06:41 Hora k46_2 : 23:00:56 K65_0: 10:40:19 Hora K65_0 : d2- 02:34:34 K77_0: 13:12:14 Hora K77_0 : d2- 05:06:29 K79_2: 13:51:14 Hora K79_2 : d2- 05:45:29 Meta: 14:48:43 Hora meta: d2- 06:42:57
Split Times
37062960
20:38:44
15:57:57
11:17:11
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Isidre Escayola
11:55:40 (Tr: 11:25:20)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
Eugeni Escola
12:42:59 (Tr: 11:57:40)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2007 |
i
|
Víctor Domènech I Barreneche | 20:31:15 | ||
T. real: 20:31:15 Inici real: 16:07:24 Hora meta: d2- 12:38:38 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:55 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:30:42 Hora K10_7 : 17:38:06 K15: 2:35:33 Hora K15 : 18:42:57 K23_6: 4:31:14 Hora K23_6 : 20:38:37 K32_2: 6:53:31 Hora K32_2 : 23:00:54 k46_2: 10:17:51 Hora k46_2 : d2- 02:25:14 K65_0: 15:20:39 Hora K65_0 : d2- 07:28:03 K77_0: 18:32:34 Hora K77_0 : d2- 10:39:58 K79_2: 19:19:22 Hora K79_2 : d2- 11:26:45 Meta: 20:31:15 Hora meta: d2- 12:38:38
Split Times
6820770
22:45:18
21:53:38
21:01:57
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18) |
|||||||
/ | / | 2948 | Jordi Domenech Marques | 19:27:36 | |||
T. real: 19:27:36 Inici real: 16:38:21 Hora meta: d2- 12:05:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:09 min/km Club: xip groc K10_7: 1:27:39 Hora K10_7 : 18:06:00 K15: 2:22:57 Hora K15 : 19:01:17 K23_6: 4:15:11 Hora K23_6 : 20:53:32 K32_2: 6:27:05 Hora K32_2 : 23:05:25 k46_2: 10:01:04 Hora k46_2 : d2- 02:39:25 K65_0: 14:30:49 Hora K65_0 : d2- 07:09:10 K77_0: 17:44:18 Hora K77_0 : d2- 10:22:39 K79_2: 18:26:20 Hora K79_2 : d2- 11:04:40 Meta: 19:27:36 Hora meta: d2- 12:05:57
Split Times
18013600
23:37:25
21:20:57
19:04:29
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2301 | Aitor Domingo Casado | 20:14:13 | |||
T. real: 20:14:13 Inici real: 15:09:31 Hora meta: d2- 11:23:44 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:42 min/km Club: compra xip K10_7: 1:41:00 Hora K10_7 : 16:50:31 K15: 2:34:58 Hora K15 : 17:44:29 K23_6: 4:19:21 Hora K23_6 : 19:28:52 K32_2: 6:14:02 Hora K32_2 : 21:23:33 k46_2: 9:29:55 Hora k46_2 : d2- 00:39:26 K65_0: 14:04:34 Hora K65_0 : d2- 05:14:05 K77_0: 17:33:57 Hora K77_0 : d2- 08:43:28 K79_2: 18:30:39 Hora K79_2 : d2- 09:40:10 Meta: 20:14:13 Hora meta: d2- 11:23:44
Split Times
37062960
25:19:31
20:38:44
15:57:57
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Joan Durban Oliver
d2- 00:04:35 (Tr: 22:10:14)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 374 |
i
|
Anton Domingo Colome | 20:32:39 | ||
T. real: 20:32:39 Inici real: 15:12:20 Hora meta: d2- 11:44:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:56 min/km Club: xip groc K10_7: 1:48:02 Hora K10_7 : 17:00:21 K15: 2:52:09 Hora K15 : 18:04:28 K23_6: 4:43:08 Hora K23_6 : 19:55:28 K32_2: 7:03:40 Hora K32_2 : 22:16:00 k46_2: 10:29:36 Hora k46_2 : d2- 01:41:55 K65_0: 15:16:19 Hora K65_0 : d2- 06:28:38 K77_0: 18:51:07 Hora K77_0 : d2- 10:03:27 K79_2: 19:41:49 Hora K79_2 : d2- 10:54:08 Meta: 20:32:39 Hora meta: d2- 11:44:59
Split Times
4400
21:00:01
20:59:59
20:59:57
|
|||||||
/ | / | 2953 |
i
|
Alícia Domingo Masdeu | 15:47:58 | ||
T. real: 15:47:58 Inici real: 16:38:20 Hora meta: d2- 08:26:17 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 11:29 min/km Club: xip groc K10_7: 1:14:56 Hora K10_7 : 17:53:15 K15: 2:06:40 Hora K15 : 18:44:59 K23_6: 3:35:38 Hora K23_6 : 20:13:57 K32_2: 5:23:14 Hora K32_2 : 22:01:33 k46_2: 7:57:59 Hora k46_2 : d2- 00:36:18 K65_0: 11:30:48 Hora K65_0 : d2- 04:09:07 K77_0: 14:22:54 Hora K77_0 : d2- 07:01:13 K79_2: 15:01:45 Hora K79_2 : d2- 07:40:04 Meta: 15:47:58 Hora meta: d2- 08:26:17
Split Times
18657650
20:02:38
17:41:17
15:19:57
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17) |
|||||||
/ | / | 2156 |
i
|
Miguel Doña Ruiz | 13:23:11 | ||
T. real: 13:23:11 Inici real: 15:03:27 Hora meta: d2- 04:26:37 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 9:44 min/km Club: xip groc K10_7: 0:56:40 Hora K10_7 : 16:00:06 K15: 1:34:52 Hora K15 : 16:38:19 K23_6: 2:48:34 Hora K23_6 : 17:52:01 K32_2: 4:14:56 Hora K32_2 : 19:18:22 k46_2: 6:40:11 Hora k46_2 : 21:43:37 K65_0: 9:45:08 Hora K65_0 : d2- 00:48:34 K77_0: 11:55:28 Hora K77_0 : d2- 02:58:55 K79_2: 12:33:28 Hora K79_2 : d2- 03:36:54 Meta: 13:23:11 Hora meta: d2- 04:26:37
Split Times
23171060
16:37:09
13:41:37
10:46:05
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Isidre Escayola
11:55:40 (Tr: 11:25:20)
Eugeni Escola
12:42:59 (Tr: 11:57:40)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17) |
|||||||
/ | / | 82 | Angel Donoso Rodríguez | 15:12:07 | |||
T. real: 15:12:07 Inici real: 15:02:17 Hora meta: d2- 06:14:23 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:03 min/km Club: xip groc K10_7: 1:01:04 Hora K10_7 : 16:03:20 K15: 1:43:11 Hora K15 : 16:45:27 K23_6: 3:10:12 Hora K23_6 : 18:12:28 K32_2: 4:52:58 Hora K32_2 : 19:55:14 k46_2: 7:37:05 Hora k46_2 : 22:39:22 K65_0: 11:07:43 Hora K65_0 : d2- 02:09:59 K77_0: 13:42:35 Hora K77_0 : d2- 04:44:52 K79_2: 14:21:09 Hora K79_2 : d2- 05:23:25 Meta: 15:12:07 Hora meta: d2- 06:14:23
Split Times
40942110
20:39:33
15:29:23
10:19:13
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Isidre Escayola
11:55:40 (Tr: 11:25:20)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
Eugeni Escola
12:42:59 (Tr: 11:57:40)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1551 |
i
|
Daniel Dorado Redondo | 18:56:17 | ||
T. real: 18:56:17 Inici real: 15:51:21 Hora meta: d2- 10:47:38 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:46 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:40:46 Hora K10_7 : 17:32:07 K15: 2:30:42 Hora K15 : 18:22:03 K23_6: 4:15:51 Hora K23_6 : 20:07:12 K32_2: 6:10:26 Hora K32_2 : 22:01:47 k46_2: 9:14:43 Hora k46_2 : d2- 01:06:04 K65_0: 13:55:43 Hora K65_0 : d2- 05:47:04 K77_0: 17:17:19 Hora K77_0 : d2- 09:08:39 K79_2: 17:59:57 Hora K79_2 : d2- 09:51:18 Meta: 18:56:17 Hora meta: d2- 10:47:38
Split Times
24343220
23:07:03
20:02:38
16:58:13
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2398 |
i
|
Joan marc Dorca Planas | 15:01:50 | ||
T. real: 15:01:50 Inici real: 16:20:20 Hora meta: d2- 07:22:09 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:56 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:06:27 Hora K10_7 : 17:26:46 K15: 1:56:29 Hora K15 : 18:16:49 K23_6: 3:21:55 Hora K23_6 : 19:42:15 K32_2: 5:03:56 Hora K32_2 : 21:24:16 k46_2: 7:38:18 Hora k46_2 : 23:58:37 K65_0: 10:37:47 Hora K65_0 : d2- 02:58:06 K77_0: 13:12:33 Hora K77_0 : d2- 05:32:52 K79_2: 14:01:50 Hora K79_2 : d2- 06:22:09 Meta: 15:01:50 Hora meta: d2- 07:22:09
Split Times
23171060
19:32:42
16:37:09
13:41:37
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17) |
|||||||
/ | / | 1078 | Robert Drescher | 20:20:16 | |||
T. real: 20:20:16 Inici real: 15:04:18 Hora meta: d2- 11:24:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:47 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:36 Hora K10_7 : 16:36:53 K15: 2:28:52 Hora K15 : 17:33:10 K23_6: 4:17:34 Hora K23_6 : 19:21:51 K32_2: 6:22:01 Hora K32_2 : 21:26:18 k46_2: 9:27:19 Hora k46_2 : d2- 00:31:36 K65_0: 14:28:10 Hora K65_0 : d2- 05:32:27 K77_0: 18:34:37 Hora K77_0 : d2- 09:38:54 K79_2: 19:22:40 Hora K79_2 : d2- 10:26:57 Meta: 20:20:16 Hora meta: d2- 11:24:33
Split Times
40942110
25:49:43
20:39:33
15:29:23
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Joan Durban Oliver
d2- 00:04:35 (Tr: 22:10:14)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2975 |
i
|
Ricard Drudis Rosell | 21:12:45 | ||
T. real: 21:12:45 Inici real: 16:39:19 Hora meta: d2- 13:52:03 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:25 min/km Club: xip groc K10_7: 1:52:16 Hora K10_7 : 18:31:35 K15: 2:54:15 Hora K15 : 19:33:33 K23_6: No data Hora K23_6: No data K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: No data Hora k46_2: No data K65_0: 15:47:17 Hora K65_0 : d2- 08:26:35 K77_0: 19:12:46 Hora K77_0 : d2- 11:52:05 K79_2: 20:05:04 Hora K79_2 : d2- 12:44:23 Meta: 21:12:45 Hora meta: d2- 13:52:03
Split Times
24343220
26:11:28
23:07:03
20:02:38
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Joan Durban Oliver
d2- 00:04:35 (Tr: 22:10:14)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 3163 |
i
|
Juan Dual | 18:29:59 | ||
T. real: 18:29:59 Inici real: 15:00:31 Hora meta: d2- 09:30:29 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:27 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:11:21 Hora K10_7 : 16:11:51 K15: 2:08:13 Hora K15 : 17:08:43 K23_6: 3:43:31 Hora K23_6 : 18:44:01 K32_2: 5:49:36 Hora K32_2 : 20:50:07 k46_2: 9:06:51 Hora k46_2 : d2- 00:07:21 K65_0: 14:01:48 Hora K65_0 : d2- 05:02:19 K77_0: 17:05:15 Hora K77_0 : d2- 08:05:45 K79_2: 17:45:14 Hora K79_2 : d2- 08:45:44 Meta: 18:29:59 Hora meta: d2- 09:30:29
Split Times
16940440
20:53:50
18:45:29
16:37:09
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1800 |
i
|
Jose miguel Duque Silvestre | 16:02:40 | ||
T. real: 16:02:40 Inici real: 16:00:17 Hora meta: d2- 08:02:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:40 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:27:53 Hora K10_7 : 17:28:10 K15: 2:14:11 Hora K15 : 18:14:27 K23_6: 3:49:57 Hora K23_6 : 19:50:13 K32_2: 5:30:22 Hora K32_2 : 21:30:39 k46_2: 8:02:00 Hora k46_2 : d2- 00:02:17 K65_0: 11:44:41 Hora K65_0 : d2- 03:44:58 K77_0: 14:35:51 Hora K77_0 : d2- 06:36:08 K79_2: 15:15:49 Hora K79_2 : d2- 07:16:06 Meta: 16:02:40 Hora meta: d2- 08:02:57
Split Times
4400
17:17:59
17:17:57
17:17:55
|
|||||||
/ | / | 2102 | Francesc Duran I Vilalta | 15:42:38 | |||
T. real: 15:42:38 Inici real: 16:10:18 Hora meta: d2- 07:52:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:25 min/km Club: xip groc K10_7: 1:01:39 Hora K10_7 : 17:11:56 K15: 1:56:56 Hora K15 : 18:07:14 K23_6: 3:21:28 Hora K23_6 : 19:31:45 K32_2: 5:24:01 Hora K32_2 : 21:34:18 k46_2: 7:58:30 Hora k46_2 : d2- 00:08:47 K65_0: 11:44:19 Hora K65_0 : d2- 03:54:36 K77_0: 14:07:26 Hora K77_0 : d2- 06:17:44 K79_2: 14:49:24 Hora K79_2 : d2- 06:59:41 Meta: 15:42:38 Hora meta: d2- 07:52:55
Split Times
55000110
24:04:35
17:07:55
10:11:15
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Joan Durban Oliver
d2- 00:04:35 (Tr: 22:10:14)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
Isidre Escayola
11:55:40 (Tr: 11:25:20)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
Eugeni Escola
12:42:59 (Tr: 11:57:40)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2360 |
i
|
Conrad Duran Mata | 19:05:00 | ||
T. real: 19:05:00 Inici real: 16:18:20 Hora meta: d2- 11:23:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:52 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:36:39 Hora K10_7 : 17:54:59 K15: 2:30:59 Hora K15 : 18:49:19 K23_6: 4:20:26 Hora K23_6 : 20:38:46 K32_2: 6:15:12 Hora K32_2 : 22:33:31 k46_2: 9:15:11 Hora k46_2 : d2- 01:33:31 K65_0: 13:40:58 Hora K65_0 : d2- 05:59:17 K77_0: 17:13:17 Hora K77_0 : d2- 09:31:37 K79_2: 18:03:56 Hora K79_2 : d2- 10:22:16 Meta: 19:05:00 Hora meta: d2- 11:23:20
Split Times
16138100
22:40:35
20:38:20
18:36:04
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1621 | Oscar Durango Recuenco | 15:42:41 | |||
T. real: 15:42:41 Inici real: 15:54:22 Hora meta: d2- 07:37:03 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:25 min/km Club: xip groc K10_7: 1:12:09 Hora K10_7 : 17:06:30 K15: 1:59:50 Hora K15 : 17:54:11 K23_6: 3:29:34 Hora K23_6 : 19:23:56 K32_2: 5:07:23 Hora K32_2 : 21:01:44 k46_2: 7:36:03 Hora k46_2 : 23:30:24 K65_0: 11:29:33 Hora K65_0 : d2- 03:23:54 K77_0: 14:09:19 Hora K77_0 : d2- 06:03:41 K79_2: 14:50:13 Hora K79_2 : d2- 06:44:34 Meta: 15:42:41 Hora meta: d2- 07:37:03
Split Times
32422170
20:57:40
16:52:03
12:46:25
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2969 | Joan Durban Oliver | 22:10:14 | |||
T. real: 22:10:14 Inici real: 16:39:22 Hora meta: d2- 14:49:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 16:07 min/km Club: xip groc K10_7: 1:37:17 Hora K10_7 : 18:16:38 K15: 2:26:57 Hora K15 : 19:06:19 K23_6: 4:17:24 Hora K23_6 : 20:56:45 K32_2: 6:25:51 Hora K32_2 : 23:05:13 k46_2: 9:49:46 Hora k46_2 : d2- 02:29:07 K65_0: 15:42:22 Hora K65_0 : d2- 08:21:44 K77_0: 19:21:57 Hora K77_0 : d2- 12:01:18 K79_2: 20:26:54 Hora K79_2 : d2- 13:06:16 Meta: 22:10:14 Hora meta: d2- 14:49:35
Split Times
55000110
31:01:15
d2- 00:04:35
17:07:55
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1753 | M.dolores Egea Zoyo | 21:27:16 | |||
T. real: 21:27:16 Inici real: 15:58:19 Hora meta: d2- 13:25:35 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:36 min/km Club: xip groc K10_7: 1:49:01 Hora K10_7 : 17:47:20 K15: 2:50:17 Hora K15 : 18:48:36 K23_6: 4:49:32 Hora K23_6 : 20:47:51 K32_2: 6:59:32 Hora K32_2 : 22:57:51 k46_2: 10:24:41 Hora k46_2 : d2- 02:22:59 K65_0: 15:43:16 Hora K65_0 : d2- 07:41:35 K77_0: 19:10:29 Hora K77_0 : d2- 11:08:47 K79_2: 20:03:08 Hora K79_2 : d2- 12:01:27 Meta: 21:27:16 Hora meta: d2- 13:25:35
Split Times
16138100
24:42:51
22:40:35
20:38:20
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Joan Durban Oliver
d2- 00:04:35 (Tr: 22:10:14)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18) |
|||||||
/ | / | 2725 | Carles Enrich Huguet | 19:11:18 | |||
T. real: 19:11:18 Inici real: 16:31:23 Hora meta: d2- 11:42:40 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:57 min/km Club: xip groc K10_7: 1:34:52 Hora K10_7 : 18:06:14 K15: 2:35:59 Hora K15 : 19:07:21 K23_6: 4:19:58 Hora K23_6 : 20:51:20 K32_2: 6:32:35 Hora K32_2 : 23:03:57 k46_2: 9:37:14 Hora k46_2 : d2- 02:08:37 K65_0: 13:56:39 Hora K65_0 : d2- 06:28:01 K77_0: 17:30:06 Hora K77_0 : d2- 10:01:28 K79_2: 18:14:48 Hora K79_2 : d2- 10:46:10 Meta: 19:11:18 Hora meta: d2- 11:42:40
Split Times
32422170
25:03:18
20:57:40
16:52:03
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Ricard Drudis Rosell
23:07:03 (Tr: 21:12:45)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Joan Durban Oliver
d2- 00:04:35 (Tr: 22:10:14)
M.dolores Egea Zoyo
22:40:35 (Tr: 21:27:16)
i
Jordi Erill Castells
22:21:04 (Tr: 20:36:46)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 2670 |
i
|
Jordi Erill Castells | 20:36:46 | ||
T. real: 20:36:46 Inici real: 16:29:18 Hora meta: d2- 13:06:04 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:59 min/km Club: xip groc K10_7: 1:50:59 Hora K10_7 : 18:20:16 K15: 2:53:36 Hora K15 : 19:22:53 K23_6: No data Hora K23_6: No data K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: No data Hora k46_2: No data K65_0: 15:27:11 Hora K65_0 : d2- 07:56:29 K77_0: 18:27:47 Hora K77_0 : d2- 10:57:05 K79_2: 19:15:43 Hora K79_2 : d2- 11:45:01 Meta: 20:36:46 Hora meta: d2- 13:06:04
Split Times
4400
22:21:06
22:21:04
22:21:02
|
|||||||
/ | / | 2463 |
i
|
Lluis Escalona Barres | 19:39:18 | ||
T. real: 19:39:18 Inici real: 16:22:15 Hora meta: d2- 12:01:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:17 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:43:53 Hora K10_7 : 18:06:08 K15: 2:36:14 Hora K15 : 18:58:29 K23_6: 4:34:06 Hora K23_6 : 20:56:21 K32_2: 6:42:23 Hora K32_2 : 23:04:37 k46_2: 9:59:24 Hora k46_2 : d2- 02:21:39 K65_0: 14:46:29 Hora K65_0 : d2- 07:08:43 K77_0: 17:57:12 Hora K77_0 : d2- 10:19:27 K79_2: 18:54:35 Hora K79_2 : d2- 11:16:49 Meta: 19:39:18 Hora meta: d2- 12:01:32
Split Times
4400
21:16:34
21:16:32
21:16:30
|
|||||||
/ | / | 2095 | Isidre Escayola | 11:25:20 | |||
T. real: 11:25:20 Inici real: 15:15:20 Hora meta: d2- 02:40:40 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:18 min/km Club: xip groc K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 1:31:59 Hora K15 : 16:47:18 K23_6: 2:36:03 Hora K23_6 : 17:51:23 K32_2: 3:49:36 Hora K32_2 : 19:04:55 k46_2: 5:36:14 Hora k46_2 : 20:51:33 K65_0: 8:24:42 Hora K65_0 : 23:40:01 K77_0: 10:13:39 Hora K77_0 : d2- 01:28:59 K79_2: 10:45:01 Hora K79_2 : d2- 02:00:21 Meta: 11:25:20 Hora meta: d2- 02:40:40
Split Times
34701260
16:18:33
11:55:40
7:32:47
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
Eugeni Escola
12:42:59 (Tr: 11:57:40)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17) |
|||||||
/ | / | 3039 |
i
|
Santiago Escobedo Boned | 16:41:50 | ||
T. real: 16:41:50 Inici real: 16:41:13 Hora meta: d2- 09:23:03 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:08 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:06:06 Hora K10_7 : 17:47:19 K15: 1:53:45 Hora K15 : 18:34:58 K23_6: 3:28:31 Hora K23_6 : 20:09:43 K32_2: 5:21:28 Hora K32_2 : 22:02:41 k46_2: 8:17:52 Hora k46_2 : d2- 00:59:05 K65_0: 12:15:11 Hora K65_0 : d2- 04:56:23 K77_0: 15:16:07 Hora K77_0 : d2- 07:57:19 K79_2: 15:51:48 Hora K79_2 : d2- 08:33:01 Meta: 16:41:50 Hora meta: d2- 09:23:03
Split Times
14249180
20:26:00
18:38:03
16:50:06
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 892 | Eugeni Escola | 11:57:40 | |||
T. real: 11:57:40 Inici real: 15:30:19 Hora meta: d2- 03:27:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:42 min/km Club: xip groc K10_7: 0:56:39 Hora K10_7 : 16:26:57 K15: 1:35:21 Hora K15 : 17:05:39 K23_6: 2:42:33 Hora K23_6 : 18:12:52 K32_2: 3:59:24 Hora K32_2 : 19:29:43 k46_2: 5:48:32 Hora k46_2 : 21:18:50 K65_0: 8:51:58 Hora K65_0 : d2- 00:22:17 K77_0: 10:36:55 Hora K77_0 : d2- 02:07:13 K79_2: 11:10:21 Hora K79_2 : d2- 02:40:39 Meta: 11:57:40 Hora meta: d2- 03:27:59
Split Times
61118750
20:26:00
12:42:59
4:59:57
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Isidre Escayola
11:55:40 (Tr: 11:25:20)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
i
Laura Escorne Benet
16:18:33 (Tr: 16:03:17)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 3119 |
i
|
Laura Escorne Benet | 16:03:17 | ||
T. real: 16:03:17 Inici real: 15:00:17 Hora meta: d2- 07:03:33 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 11:40 min/km Club: xip groc K10_7: 1:03:47 Hora K10_7 : 16:04:03 K15: 1:55:48 Hora K15 : 16:56:04 K23_6: 3:24:23 Hora K23_6 : 18:24:40 K32_2: 5:01:19 Hora K32_2 : 20:01:36 k46_2: 7:22:46 Hora k46_2 : 22:23:02 K65_0: 11:23:00 Hora K65_0 : d2- 02:23:16 K77_0: 14:06:59 Hora K77_0 : d2- 05:07:16 K79_2: 14:57:57 Hora K79_2 : d2- 05:58:14 Meta: 16:03:17 Hora meta: d2- 07:03:33
Split Times
34701260
20:41:27
16:18:33
11:55:40
Robert Díez Álvarez
18:25:46 (Tr: 18:05:22)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
Josep Domenech Estrany
15:57:57 (Tr: 14:48:43)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Alícia Domingo Masdeu
17:41:17 (Tr: 15:47:58)
i
Miguel Doña Ruiz
13:41:37 (Tr: 13:23:11)
Angel Donoso Rodríguez
15:29:23 (Tr: 15:12:07)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
i
Joan marc Dorca Planas
16:37:09 (Tr: 15:01:50)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Jose miguel Duque Silvestre
17:17:57 (Tr: 16:02:40)
Francesc Duran I Vilalta
17:07:55 (Tr: 15:42:38)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Oscar Durango Recuenco
16:52:03 (Tr: 15:42:41)
Isidre Escayola
11:55:40 (Tr: 11:25:20)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50)
Eugeni Escola
12:42:59 (Tr: 11:57:40)
i
Antonio Escuder Torres
20:26:00 (Tr: 19:12:45) |
|||||||
/ | / | 1706 |
i
|
Antonio Escuder Torres | 19:12:45 | ||
T. real: 19:12:45 Inici real: 15:58:15 Hora meta: d2- 11:11:00 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:58 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:42 Hora K10_7 : 17:30:57 K15: 2:33:00 Hora K15 : 18:31:15 K23_6: 4:24:59 Hora K23_6 : 20:23:14 K32_2: 6:33:41 Hora K32_2 : 22:31:55 k46_2: 9:32:10 Hora k46_2 : d2- 01:30:25 K65_0: 13:51:28 Hora K65_0 : d2- 05:49:43 K77_0: 17:05:41 Hora K77_0 : d2- 09:03:56 K79_2: 18:00:43 Hora K79_2 : d2- 09:58:57 Meta: 19:12:45 Hora meta: d2- 11:11:00
Split Times
14249180
22:13:57
20:26:00
18:38:03
i
Jordi Dilme Garriga
21:01:57 (Tr: 19:37:39)
i
Neus Diumenge Belenguer
19:04:29 (Tr: 18:10:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
21:53:38 (Tr: 20:31:15)
Jordi Domenech Marques
21:20:57 (Tr: 19:27:36)
Aitor Domingo Casado
20:38:44 (Tr: 20:14:13)
i
Anton Domingo Colome
20:59:59 (Tr: 20:32:39)
i
Daniel Dorado Redondo
20:02:38 (Tr: 18:56:17)
Robert Drescher
20:39:33 (Tr: 20:20:16)
i
Juan Dual
18:45:29 (Tr: 18:29:59)
i
Conrad Duran Mata
20:38:20 (Tr: 19:05:00)
Carles Enrich Huguet
20:57:40 (Tr: 19:11:18)
i
Lluis Escalona Barres
21:16:32 (Tr: 19:39:18)
i
Santiago Escobedo Boned
18:38:03 (Tr: 16:41:50) |
|||||||