L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2103 |
i
|
Fernando Ferrer Frisach | 12:04:41 | ||
T. real: 12:04:41 Inici real: 16:10:11 Hora meta: d2- 04:14:52 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:47 min/km Club: lloguer xip K10_7: 0:52:42 Hora K10_7 : 17:02:52 K15: 1:30:10 Hora K15 : 17:40:20 K23_6: 2:35:25 Hora K23_6 : 18:45:35 K32_2: 3:50:29 Hora K32_2 : 20:00:40 k46_2: 5:38:42 Hora k46_2 : 21:48:53 K65_0: 8:39:57 Hora K65_0 : d2- 00:50:08 K77_0: 10:41:22 Hora K77_0 : d2- 02:51:33 K79_2: 11:13:51 Hora K79_2 : d2- 03:24:01 Meta: 12:04:41 Hora meta: d2- 04:14:52
Split Times
70891920
22:26:55
13:29:52
4:32:48
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 505 |
i
|
Jordi Ferrer Vilá | 21:25:27 | ||
T. real: 21:25:27 Inici real: 15:21:03 Hora meta: d2- 12:46:29 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:34 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:47:17 Hora K10_7 : 17:08:19 K15: 2:46:24 Hora K15 : 18:07:26 K23_6: 4:35:52 Hora K23_6 : 19:56:54 K32_2: 6:47:00 Hora K32_2 : 22:08:02 k46_2: 10:13:18 Hora k46_2 : d2- 01:34:21 K65_0: 15:30:22 Hora K65_0 : d2- 06:51:25 K77_0: 19:02:56 Hora K77_0 : d2- 10:23:58 K79_2: 20:05:37 Hora K79_2 : d2- 11:26:39 Meta: 21:25:27 Hora meta: d2- 12:46:29
Split Times
67534280
30:33:06
22:01:29
13:29:52
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2326 | Alex Ferrero Escude | 18:52:07 | |||
T. real: 18:52:07 Inici real: 16:17:19 Hora meta: d2- 11:09:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:43 min/km Club: xip groc K10_7: 1:42:34 Hora K10_7 : 17:59:52 K15: 2:42:52 Hora K15 : 19:00:10 K23_6: 4:38:24 Hora K23_6 : 20:55:43 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 9:38:32 Hora k46_2 : d2- 01:55:51 K65_0: 14:07:02 Hora K65_0 : d2- 06:24:21 K77_0: 17:05:20 Hora K77_0 : d2- 09:22:38 K79_2: 17:51:41 Hora K79_2 : d2- 10:09:00 Meta: 18:52:07 Hora meta: d2- 11:09:25
Split Times
54722030
27:18:59
20:24:25
13:29:52
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2842 |
i
|
Sergi Ferrero Sihuro | 13:00:10 | ||
T. real: 13:00:10 Inici real: 15:12:18 Hora meta: d2- 04:12:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 9:27 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:01:59 Hora K10_7 : 16:14:16 K15: 1:44:04 Hora K15 : 16:56:22 K23_6: 2:57:51 Hora K23_6 : 18:10:09 K32_2: 4:15:50 Hora K32_2 : 19:28:08 k46_2: 6:02:27 Hora k46_2 : 21:14:45 K65_0: 9:12:38 Hora K65_0 : d2- 00:24:55 K77_0: 11:22:57 Hora K77_0 : d2- 02:35:15 K79_2: 12:00:45 Hora K79_2 : d2- 03:13:03 Meta: 13:00:10 Hora meta: d2- 04:12:28
Split Times
71208390
22:26:55
13:27:28
4:28:00
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 665 |
i
|
Daniel Ferri Gisbert | 18:15:19 | ||
T. real: 18:15:19 Inici real: 15:22:25 Hora meta: d2- 09:37:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:16 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:36:12 Hora K10_7 : 16:58:36 K15: 2:27:05 Hora K15 : 17:49:29 K23_6: 4:02:37 Hora K23_6 : 19:25:01 K32_2: 5:52:46 Hora K32_2 : 21:15:11 k46_2: 8:31:12 Hora k46_2 : 23:53:36 K65_0: 12:43:33 Hora K65_0 : d2- 04:05:57 K77_0: 16:18:59 Hora K77_0 : d2- 07:41:24 K79_2: 17:06:09 Hora K79_2 : d2- 08:28:33 Meta: 18:15:19 Hora meta: d2- 09:37:43
Split Times
14103540
20:39:34
18:52:43
17:05:52
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2088 |
i
|
Luisa Ferriz Ramirez | 21:02:36 | ||
T. real: 21:02:36 Inici real: 16:09:18 Hora meta: d2- 13:11:54 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:18 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:41:56 Hora K10_7 : 17:51:13 K15: 2:40:44 Hora K15 : 18:50:02 K23_6: 4:35:40 Hora K23_6 : 20:44:57 K32_2: 6:58:50 Hora K32_2 : 23:08:08 k46_2: 10:17:54 Hora k46_2 : d2- 02:27:12 K65_0: 15:20:12 Hora K65_0 : d2- 07:29:29 K77_0: 18:54:45 Hora K77_0 : d2- 11:04:03 K79_2: 19:51:00 Hora K79_2 : d2- 12:00:17 Meta: 21:02:36 Hora meta: d2- 13:11:54
Split Times
16167140
24:29:23
22:26:54
20:24:25
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56) |
|||||||
/ | / | 2087 |
i
|
Monica Ferriz Ramirez | 21:02:38 | ||
T. real: 21:02:38 Inici real: 16:09:18 Hora meta: d2- 13:11:55 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:18 min/km Club: xip groc K10_7: 1:41:54 Hora K10_7 : 17:51:12 K15: 2:40:43 Hora K15 : 18:50:01 K23_6: 4:35:40 Hora K23_6 : 20:44:58 K32_2: 6:58:50 Hora K32_2 : 23:08:07 k46_2: 10:17:54 Hora k46_2 : d2- 02:27:12 K65_0: 15:20:10 Hora K65_0 : d2- 07:29:28 K77_0: 18:54:39 Hora K77_0 : d2- 11:03:57 K79_2: 19:51:02 Hora K79_2 : d2- 12:00:20 Meta: 21:02:38 Hora meta: d2- 13:11:55
Split Times
71208390
31:26:23
22:26:55
13:27:28
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 1172 |
i
|
Josep maria Fierrez Berenguer | 20:09:11 | ||
T. real: 20:09:11 Inici real: 15:15:23 Hora meta: d2- 11:24:34 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:39 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:42:46 Hora K10_7 : 16:58:09 K15: 2:41:45 Hora K15 : 17:57:08 K23_6: 4:40:11 Hora K23_6 : 19:55:34 K32_2: 6:50:22 Hora K32_2 : 22:05:45 k46_2: 10:12:10 Hora k46_2 : d2- 01:27:33 K65_0: 14:59:06 Hora K65_0 : d2- 06:14:29 K77_0: 18:13:41 Hora K77_0 : d2- 09:29:04 K79_2: 19:06:32 Hora K79_2 : d2- 10:21:55 Meta: 20:09:11 Hora meta: d2- 11:24:34
Split Times
14103540
22:26:24
20:39:34
18:52:43
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 1623 |
i
|
Bru Figueras | 11:06:45 | ||
T. real: 11:06:45 Inici real: 15:54:15 Hora meta: d2- 03:00:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:05 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:04:48 Hora K10_7 : 16:59:03 K15: 1:42:16 Hora K15 : 17:36:31 K23_6: 2:49:33 Hora K23_6 : 18:43:47 K32_2: 3:58:57 Hora K32_2 : 19:53:12 k46_2: 5:40:04 Hora k46_2 : 21:34:18 K65_0: 8:17:54 Hora K65_0 : d2- 00:12:09 K77_0: 9:58:45 Hora K77_0 : d2- 01:52:59 K79_2: 10:27:36 Hora K79_2 : d2- 02:21:50 Meta: 11:06:45 Hora meta: d2- 03:00:59
Split Times
68076910
20:51:43
12:15:59
3:40:15
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 444 |
i
|
Jaume Figueras Aymar | 19:28:43 | ||
T. real: 19:28:43 Inici real: 15:14:19 Hora meta: d2- 10:43:02 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:09 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:42:41 Hora K10_7 : 16:57:00 K15: 2:39:45 Hora K15 : 17:54:04 K23_6: 4:25:34 Hora K23_6 : 19:39:53 K32_2: 6:26:48 Hora K32_2 : 21:41:07 k46_2: 9:38:59 Hora k46_2 : d2- 00:53:18 K65_0: 14:17:55 Hora K65_0 : d2- 05:32:14 K77_0: 17:32:16 Hora K77_0 : d2- 08:46:35 K79_2: 18:27:51 Hora K79_2 : d2- 09:42:10 Meta: 19:28:43 Hora meta: d2- 10:43:02
Split Times
8777890
21:04:32
19:58:02
18:51:33
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 430 |
i
|
Emilio Filter Ancio | 17:27:46 | ||
T. real: 17:27:46 Inici real: 15:14:15 Hora meta: d2- 08:42:01 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:42 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:36:56 Hora K10_7 : 16:51:11 K15: 2:29:47 Hora K15 : 17:44:02 K23_6: 4:12:45 Hora K23_6 : 19:27:00 K32_2: 6:06:22 Hora K32_2 : 21:20:37 k46_2: 9:08:19 Hora k46_2 : d2- 00:22:34 K65_0: 12:59:55 Hora K65_0 : d2- 04:14:10 K77_0: 15:57:31 Hora K77_0 : d2- 07:11:46 K79_2: 16:40:46 Hora K79_2 : d2- 07:55:01 Meta: 17:27:46 Hora meta: d2- 08:42:01
Split Times
4400
17:57:03
17:57:01
17:56:59
|
|||||||
/ | / | 2882 |
i
|
Juan jose Finestra Nieva | 19:00:21 | ||
T. real: 19:00:21 Inici real: 16:36:23 Hora meta: d2- 11:36:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:49 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:38:28 Hora K10_7 : 18:14:50 K15: 2:32:41 Hora K15 : 19:09:03 K23_6: 4:22:18 Hora K23_6 : 20:58:40 K32_2: 6:42:40 Hora K32_2 : 23:19:03 k46_2: 9:46:39 Hora k46_2 : d2- 02:23:02 K65_0: 13:50:45 Hora K65_0 : d2- 06:27:08 K77_0: 16:53:50 Hora K77_0 : d2- 09:30:13 K79_2: 17:38:42 Hora K79_2 : d2- 10:15:05 Meta: 19:00:21 Hora meta: d2- 11:36:43
Split Times
68076910
29:27:27
20:51:43
12:15:59
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2391 | Beni Fite Abril | 19:32:20 | |||
T. real: 19:32:20 Inici real: 16:17:13 Hora meta: d2- 11:49:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:12 min/km Club: xip groc K10_7: 1:40:52 Hora K10_7 : 17:58:05 K15: 2:42:34 Hora K15 : 18:59:47 K23_6: 4:41:10 Hora K23_6 : 20:58:23 K32_2: 6:56:46 Hora K32_2 : 23:13:59 k46_2: 10:17:38 Hora k46_2 : d2- 02:34:51 K65_0: 14:50:13 Hora K65_0 : d2- 07:07:25 K77_0: 18:05:40 Hora K77_0 : d2- 10:22:52 K79_2: 18:46:34 Hora K79_2 : d2- 11:03:47 Meta: 19:32:20 Hora meta: d2- 11:49:32
Split Times
8777890
22:11:02
21:04:32
19:58:02
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41) |
|||||||
/ | / | 2218 | Marc Fito | 15:48:28 | |||
T. real: 15:48:28 Inici real: 16:14:14 Hora meta: d2- 08:02:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:29 min/km Club: xip groc K10_7: 1:06:15 Hora K10_7 : 17:20:29 K15: 1:51:28 Hora K15 : 18:05:42 K23_6: 3:11:13 Hora K23_6 : 19:25:27 K32_2: 4:44:56 Hora K32_2 : 20:59:09 k46_2: 7:32:53 Hora k46_2 : 23:47:07 K65_0: 11:24:13 Hora K65_0 : d2- 03:38:27 K77_0: 14:16:53 Hora K77_0 : d2- 06:31:07 K79_2: 14:57:11 Hora K79_2 : d2- 07:11:25 Meta: 15:48:28 Hora meta: d2- 08:02:42
Split Times
31168610
21:13:49
17:17:42
13:21:34
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2284 |
i
|
Iwona Flaszczynska | 21:32:05 | ||
T. real: 21:32:05 Inici real: 15:07:18 Hora meta: d2- 12:39:23 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:39 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:48:36 Hora K10_7 : 16:55:54 K15: 2:57:34 Hora K15 : 18:04:52 K23_6: 4:47:00 Hora K23_6 : 19:54:18 K32_2: 7:33:48 Hora K32_2 : 22:41:06 k46_2: 11:01:24 Hora k46_2 : d2- 02:08:42 K65_0: 15:51:01 Hora K65_0 : d2- 06:58:19 K77_0: 19:27:31 Hora K77_0 : d2- 10:34:49 K79_2: 20:20:44 Hora K79_2 : d2- 11:28:02 Meta: 21:32:05 Hora meta: d2- 12:39:23
Split Times
8271450
22:57:03
21:54:23
20:51:43
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56) |
|||||||
/ | / | 1917 |
i
|
Francesc Flix Langa | 13:23:56 | ||
T. real: 13:23:56 Inici real: 15:04:21 Hora meta: d2- 04:28:16 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 9:44 min/km Club: xip groc K10_7: 1:05:29 Hora K10_7 : 16:09:49 K15: 1:45:56 Hora K15 : 16:50:16 K23_6: 3:05:23 Hora K23_6 : 18:09:44 K32_2: 4:34:32 Hora K32_2 : 19:38:52 k46_2: 6:30:45 Hora k46_2 : 21:35:05 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 11:47:03 Hora K77_0 : d2- 02:51:24 K79_2: 12:27:44 Hora K79_2 : d2- 03:32:04 Meta: 13:23:56 Hora meta: d2- 04:28:16
Split Times
46144230
19:32:51
13:43:16
7:53:41
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53) |
|||||||
/ | / | 1177 |
i
|
Gerard Florensa | 20:18:17 | ||
T. real: 20:18:17 Inici real: 15:40:32 Hora meta: d2- 11:58:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:45 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:28 Hora K10_7 : 17:13:00 K15: 2:33:41 Hora K15 : 18:14:13 K23_6: 4:25:17 Hora K23_6 : 20:05:48 K32_2: 6:26:23 Hora K32_2 : 22:06:55 k46_2: 10:05:34 Hora k46_2 : d2- 01:46:06 K65_0: 14:35:00 Hora K65_0 : d2- 06:15:31 K77_0: 17:50:09 Hora K77_0 : d2- 09:30:41 K79_2: 18:46:58 Hora K79_2 : d2- 10:27:29 Meta: 20:18:17 Hora meta: d2- 11:58:49
Split Times
31168610
25:09:57
21:13:49
17:17:42
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2623 |
i
|
Marc Florensa Sanchez | 18:57:21 | ||
T. real: 18:57:21 Inici real: 16:27:16 Hora meta: d2- 11:24:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:47 min/km Club: xip groc K10_7: 1:41:49 Hora K10_7 : 18:09:04 K15: 2:33:46 Hora K15 : 19:01:01 K23_6: 4:22:01 Hora K23_6 : 20:49:16 K32_2: 6:19:29 Hora K32_2 : 22:46:44 k46_2: 9:17:48 Hora k46_2 : d2- 01:45:03 K65_0: 13:49:55 Hora K65_0 : d2- 06:17:10 K77_0: 17:05:59 Hora K77_0 : d2- 09:33:14 K79_2: 17:51:00 Hora K79_2 : d2- 10:18:15 Meta: 18:57:21 Hora meta: d2- 11:24:36
Split Times
4400
20:39:38
20:39:36
20:39:34
|
|||||||
/ | / | 2093 | Albert Flores Rogado | 18:08:23 | |||
T. real: 18:08:23 Inici real: 16:09:29 Hora meta: d2- 10:17:51 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:11 min/km Club: xip groc K10_7: 1:31:33 Hora K10_7 : 17:41:01 K15: 2:27:17 Hora K15 : 18:36:45 K23_6: 4:10:00 Hora K23_6 : 20:19:28 K32_2: 6:04:49 Hora K32_2 : 22:14:17 k46_2: 9:01:41 Hora k46_2 : d2- 01:11:09 K65_0: 13:22:26 Hora K65_0 : d2- 05:31:54 K77_0: 16:22:42 Hora K77_0 : d2- 08:32:10 K79_2: 17:12:11 Hora K79_2 : d2- 09:21:39 Meta: 18:08:23 Hora meta: d2- 10:17:51
Split Times
46144230
25:22:25
19:32:51
13:43:16
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 979 |
i
|
Miguel Florido Gómez | 19:58:10 | ||
T. real: 19:58:10 Inici real: 15:34:19 Hora meta: d2- 11:32:29 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:31 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:45:45 Hora K10_7 : 17:20:04 K15: 2:51:42 Hora K15 : 18:26:00 K23_6: 4:42:00 Hora K23_6 : 20:16:18 K32_2: 7:13:41 Hora K32_2 : 22:48:00 k46_2: 10:23:37 Hora k46_2 : d2- 01:57:55 K65_0: 14:34:10 Hora K65_0 : d2- 06:08:28 K77_0: 17:38:59 Hora K77_0 : d2- 09:13:17 K79_2: 18:39:35 Hora K79_2 : d2- 10:13:53 Meta: 19:58:10 Hora meta: d2- 11:32:29
Split Times
4400
20:47:31
20:47:29
20:47:27
|
|||||||
/ | / | 1371 | Diego Florido Terradellas | 12:42:58 | |||
T. real: 12:42:58 Inici real: 15:45:20 Hora meta: d2- 04:28:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 9:15 min/km Club: xip groc K10_7: 1:03:37 Hora K10_7 : 16:48:56 K15: 1:42:51 Hora K15 : 17:28:10 K23_6: 3:02:42 Hora K23_6 : 18:48:02 K32_2: 4:25:55 Hora K32_2 : 20:11:14 k46_2: 6:37:11 Hora k46_2 : 22:22:30 K65_0: 9:33:21 Hora K65_0 : d2- 01:18:40 K77_0: 11:32:01 Hora K77_0 : d2- 03:17:20 K79_2: 11:59:33 Hora K79_2 : d2- 03:44:52 Meta: 12:42:58 Hora meta: d2- 04:28:17
Split Times
69211450
22:27:37
13:43:17
4:58:57
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 896 |
i
|
Edurne Floristán Preciado | 19:04:04 | ||
T. real: 19:04:04 Inici real: 15:30:29 Hora meta: d2- 10:34:33 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:52 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:44:10 Hora K10_7 : 17:14:39 K15: 2:48:55 Hora K15 : 18:19:23 K23_6: 4:30:59 Hora K23_6 : 20:01:28 K32_2: 6:46:28 Hora K32_2 : 22:16:57 k46_2: 9:55:20 Hora k46_2 : d2- 01:25:48 K65_0: 14:17:45 Hora K65_0 : d2- 05:48:14 K77_0: 17:22:58 Hora K77_0 : d2- 08:53:26 K79_2: 18:05:49 Hora K79_2 : d2- 09:36:18 Meta: 19:04:04 Hora meta: d2- 10:34:33
Split Times
2204180
20:06:15
19:49:33
19:32:51
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2888 |
i
|
Dolors Folch Castell | 14:09:53 | ||
T. real: 14:09:53 Inici real: 16:36:15 Hora meta: d2- 06:46:08 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 10:18 min/km Club: xip groc K10_7: 1:04:30 Hora K10_7 : 17:40:45 K15: 1:49:39 Hora K15 : 18:25:54 K23_6: 3:17:22 Hora K23_6 : 19:53:37 K32_2: 4:47:48 Hora K32_2 : 21:24:02 k46_2: 7:09:33 Hora k46_2 : 23:45:48 K65_0: 10:32:03 Hora K65_0 : d2- 03:08:18 K77_0: 12:44:42 Hora K77_0 : d2- 05:20:57 K79_2: 13:19:50 Hora K79_2 : d2- 05:56:04 Meta: 14:09:53 Hora meta: d2- 06:46:08
Split Times
45796520
21:48:05
16:01:08
10:14:11
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2893 |
i
|
Rafel Folch Monclús | 20:35:41 | ||
T. real: 20:35:41 Inici real: 16:36:56 Hora meta: d2- 13:12:37 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:58 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:44:21 Hora K10_7 : 18:21:17 K15: 2:43:46 Hora K15 : 19:20:42 K23_6: 4:32:40 Hora K23_6 : 21:09:35 K32_2: 6:35:48 Hora K32_2 : 23:12:44 k46_2: 9:58:39 Hora k46_2 : d2- 02:35:35 K65_0: 14:53:03 Hora K65_0 : d2- 07:29:59 K77_0: 18:23:39 Hora K77_0 : d2- 11:00:34 K79_2: 19:27:06 Hora K79_2 : d2- 12:04:02 Meta: 20:35:41 Hora meta: d2- 13:12:37
Split Times
69211450
31:11:56
22:27:37
13:43:17
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 1484 |
i
|
Joan Folqué Canut | 16:04:53 | ||
T. real: 16:04:53 Inici real: 15:00:24 Hora meta: d2- 07:05:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:41 min/km Club: xip groc K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 2:27:46 Hora K15 : 17:28:09 K23_6: 3:59:40 Hora K23_6 : 19:00:04 K32_2: 5:52:17 Hora K32_2 : 20:52:41 k46_2: 8:23:01 Hora k46_2 : 23:23:25 K65_0: 12:06:27 Hora K65_0 : d2- 03:06:51 K77_0: 14:37:38 Hora K77_0 : d2- 05:38:02 K79_2: 15:13:49 Hora K79_2 : d2- 06:14:13 Meta: 16:04:53 Hora meta: d2- 07:05:17
Split Times
39698560
21:21:02
16:20:17
11:19:32
i
Fernando Ferrer Frisach
13:29:52 (Tr: 12:04:41)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Sergi Ferrero Sihuro
13:27:28 (Tr: 13:00:10)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Bru Figueras
12:15:59 (Tr: 11:06:45)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Francesc Flix Langa
13:43:16 (Tr: 13:23:56)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
Diego Florido Terradellas
13:43:17 (Tr: 12:42:58)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 743 |
i
|
Cristina Font Compañó | 21:08:49 | ||
T. real: 21:08:49 Inici real: 15:24:16 Hora meta: d2- 12:33:05 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:22 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:51:25 Hora K10_7 : 17:15:40 K15: 3:01:14 Hora K15 : 18:25:29 K23_6: 5:00:19 Hora K23_6 : 20:24:34 K32_2: 7:03:39 Hora K32_2 : 22:27:54 k46_2: 10:08:56 Hora k46_2 : d2- 01:33:11 K65_0: 15:08:43 Hora K65_0 : d2- 06:32:58 K77_0: 18:31:55 Hora K77_0 : d2- 09:56:11 K79_2: 19:40:58 Hora K79_2 : d2- 11:05:13 Meta: 21:08:49 Hora meta: d2- 12:33:05
Split Times
45796520
27:35:01
21:48:05
16:01:08
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Dolors Folch Castell
16:01:08 (Tr: 14:09:53)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
Neus Fontfreda
21:21:02 (Tr: 19:57:41)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 1361 | Xavi Font Gonzalez | 19:23:40 | |||
T. real: 19:23:40 Inici real: 15:45:19 Hora meta: d2- 11:08:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:06 min/km Club: xip groc K10_7: 1:41:51 Hora K10_7 : 17:27:10 K15: 2:34:05 Hora K15 : 18:19:24 K23_6: 4:20:22 Hora K23_6 : 20:05:40 K32_2: 6:22:36 Hora K32_2 : 22:07:54 k46_2: 10:07:18 Hora k46_2 : d2- 01:52:36 K65_0: 14:37:45 Hora K65_0 : d2- 06:23:03 K77_0: 17:39:54 Hora K77_0 : d2- 09:25:12 K79_2: 18:21:30 Hora K79_2 : d2- 10:06:49 Meta: 19:23:40 Hora meta: d2- 11:08:59
Split Times
4400
20:24:01
20:23:59
20:23:57
|
|||||||
/ | / | 2064 | Neus Fontfreda | 19:57:41 | |||
T. real: 19:57:41 Inici real: 16:08:21 Hora meta: d2- 12:06:02 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:30 min/km Club: xip groc K10_7: 1:41:01 Hora K10_7 : 17:49:22 K15: 2:43:53 Hora K15 : 18:52:13 K23_6: 4:46:19 Hora K23_6 : 20:54:40 K32_2: 6:56:52 Hora K32_2 : 23:05:13 k46_2: 10:13:40 Hora k46_2 : d2- 02:22:01 K65_0: 15:14:03 Hora K65_0 : d2- 07:22:23 K77_0: 18:12:38 Hora K77_0 : d2- 10:20:58 K79_2: 18:59:15 Hora K79_2 : d2- 11:07:36 Meta: 19:57:41 Hora meta: d2- 12:06:02
Split Times
39698560
26:21:46
21:21:02
16:20:17
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
Alex Ferrero Escude
20:24:25 (Tr: 18:52:07)
i
Daniel Ferri Gisbert
18:52:43 (Tr: 18:15:19)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Josep maria Fierrez Berenguer
20:39:34 (Tr: 20:09:11)
i
Jaume Figueras Aymar
19:58:02 (Tr: 19:28:43)
i
Emilio Filter Ancio
17:57:01 (Tr: 17:27:46)
i
Juan jose Finestra Nieva
20:51:43 (Tr: 19:00:21)
Beni Fite Abril
21:04:32 (Tr: 19:32:20)
Marc Fito
17:17:42 (Tr: 15:48:28)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Gerard Florensa
21:13:49 (Tr: 20:18:17)
i
Marc Florensa Sanchez
20:39:36 (Tr: 18:57:21)
Albert Flores Rogado
19:32:51 (Tr: 18:08:23)
i
Miguel Florido Gómez
20:47:29 (Tr: 19:58:10)
i
Edurne Floristán Preciado
19:49:33 (Tr: 19:04:04)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Joan Folqué Canut
16:20:17 (Tr: 16:04:53)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49)
Xavi Font Gonzalez
20:23:59 (Tr: 19:23:40)
i
Zoel Forniés Matías
22:22:12 (Tr: 20:33:56)
i
Rafa Fornós Caballero
19:36:45 (Tr: 18:06:28) |
|||||||
/ | / | 2788 |
i
|
Zoel Forniés Matías | 20:33:56 | ||
T. real: 20:33:56 Inici real: 16:33:17 Hora meta: d2- 13:07:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:57 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:44:20 Hora K10_7 : 18:17:37 K15: 2:42:13 Hora K15 : 19:15:29 K23_6: 4:33:47 Hora K23_6 : 21:07:03 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 10:13:48 Hora k46_2 : d2- 02:47:04 K65_0: 15:12:53 Hora K65_0 : d2- 07:46:09 K77_0: 18:42:08 Hora K77_0 : d2- 11:15:24 K79_2: 19:41:08 Hora K79_2 : d2- 12:14:24 Meta: 20:33:56 Hora meta: d2- 13:07:12
Split Times
4504940
22:56:20
22:22:12
21:48:05
i
Jordi Ferrer Vilá
22:01:29 (Tr: 21:25:27)
i
Luisa Ferriz Ramirez
22:26:54 (Tr: 21:02:36)
i
Monica Ferriz Ramirez
22:26:55 (Tr: 21:02:38)
i
Iwona Flaszczynska
21:54:23 (Tr: 21:32:05)
i
Rafel Folch Monclús
22:27:37 (Tr: 20:35:41)
i
Cristina Font Compañó
21:48:05 (Tr: 21:08:49) |
|||||||
/ | / | 2247 |
i
|
Rafa Fornós Caballero | 18:06:28 | ||
T. real: 18:06:28 Inici real: 16:15:18 Hora meta: d2- 10:21:45 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:10 min/km Club: xip groc K10_7: 1:07:50 Hora K10_7 : 17:23:07 K15: 2:03:21 Hora K15 : 18:18:38 K23_6: 3:49:03 Hora K23_6 : 20:04:20 K32_2: 5:57:45 Hora K32_2 : 22:13:02 k46_2: 9:22:31 Hora k46_2 : d2- 01:37:48 K65_0: 13:30:54 Hora K65_0 : d2- 05:46:11 K77_0: 16:32:05 Hora K77_0 : d2- 08:47:22 K79_2: 17:10:16 Hora K79_2 : d2- 09:25:33 Meta: 18:06:28 Hora meta: d2- 10:21:45
Split Times
4400
19:36:47
19:36:45
19:36:43
|
|||||||