L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2446 | Francesc Gibert I Bertran | 15:32:57 | |||
T. real: 15:32:57 Inici real: 16:21:16 Hora meta: d2- 07:54:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:18 min/km Club: xip groc K10_7: 1:13:44 Hora K10_7 : 17:35:00 K15: 2:07:24 Hora K15 : 18:28:39 K23_6: 3:39:12 Hora K23_6 : 20:00:27 K32_2: 5:28:12 Hora K32_2 : 21:49:28 k46_2: 7:55:02 Hora k46_2 : d2- 00:16:18 K65_0: 11:40:01 Hora K65_0 : d2- 04:01:17 K77_0: 14:12:03 Hora K77_0 : d2- 06:33:19 K79_2: 14:44:50 Hora K79_2 : d2- 07:06:06 Meta: 15:32:57 Hora meta: d2- 07:54:13
Split Times
4400
17:09:15
17:09:13
17:09:11
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57) |
|||||||
/ | / | 2445 | Marc Gibert Trepat | 15:32:57 | |||
T. real: 15:32:57 Inici real: 16:21:16 Hora meta: d2- 07:54:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:18 min/km Club: xip groc K10_7: 1:14:26 Hora K10_7 : 17:35:41 K15: 2:07:25 Hora K15 : 18:28:40 K23_6: 3:39:11 Hora K23_6 : 20:00:27 K32_2: 5:28:13 Hora K32_2 : 21:49:29 k46_2: 7:55:02 Hora k46_2 : d2- 00:16:17 K65_0: 11:40:03 Hora K65_0 : d2- 04:01:19 K77_0: 14:12:05 Hora K77_0 : d2- 06:33:20 K79_2: 14:44:48 Hora K79_2 : d2- 07:06:03 Meta: 15:32:57 Hora meta: d2- 07:54:13
Split Times
4400
17:09:15
17:09:13
17:09:11
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57) |
|||||||
/ | / | 399 |
i
|
Adrià Gibert Ycart | 18:59:41 | ||
T. real: 18:59:41 Inici real: 15:15:02 Hora meta: d2- 10:14:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:48 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:42:01 Hora K10_7 : 16:57:03 K15: 2:32:15 Hora K15 : 17:47:17 K23_6: 4:13:59 Hora K23_6 : 19:29:01 K32_2: 6:11:27 Hora K32_2 : 21:26:28 k46_2: 9:01:08 Hora k46_2 : d2- 00:16:09 K65_0: 14:12:17 Hora K65_0 : d2- 05:27:19 K77_0: 17:29:42 Hora K77_0 : d2- 08:44:43 K79_2: 18:17:15 Hora K79_2 : d2- 09:32:16 Meta: 18:59:41 Hora meta: d2- 10:14:43
Split Times
18545230
21:50:12
19:29:43
17:09:13
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58) |
|||||||
/ | / | 397 |
i
|
Jan Gibert Ycart | 19:09:23 | ||
T. real: 19:09:23 Inici real: 15:14:49 Hora meta: d2- 10:24:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:55 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:42:19 Hora K10_7 : 16:57:08 K15: 2:33:12 Hora K15 : 17:48:01 K23_6: 4:15:36 Hora K23_6 : 19:30:25 K32_2: 6:11:41 Hora K32_2 : 21:26:30 k46_2: 9:01:19 Hora k46_2 : d2- 00:16:08 K65_0: 14:12:30 Hora K65_0 : d2- 05:27:19 K77_0: 17:29:53 Hora K77_0 : d2- 08:44:42 K79_2: 18:17:32 Hora K79_2 : d2- 09:32:21 Meta: 19:09:23 Hora meta: d2- 10:24:12
Split Times
19797470
22:09:11
19:39:12
17:09:13
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58) |
|||||||
/ | / | 84 |
i
|
Gregorio Gil | 15:12:06 | ||
T. real: 15:12:06 Inici real: 15:02:20 Hora meta: d2- 06:14:26 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:03 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:01:01 Hora K10_7 : 16:03:20 K15: 1:42:33 Hora K15 : 16:44:52 K23_6: 3:10:08 Hora K23_6 : 18:12:27 K32_2: 4:52:54 Hora K32_2 : 19:55:14 k46_2: 7:37:01 Hora k46_2 : 22:39:21 K65_0: 11:07:38 Hora K65_0 : d2- 02:09:58 K77_0: 13:42:27 Hora K77_0 : d2- 04:44:46 K79_2: 14:21:09 Hora K79_2 : d2- 05:23:29 Meta: 15:12:06 Hora meta: d2- 06:14:26
Split Times
4400
15:29:28
15:29:26
15:29:24
|
|||||||
/ | / | 1018 | Jacint Gil Arbos | 20:06:39 | |||
T. real: 20:06:39 Inici real: 15:34:24 Hora meta: d2- 11:41:03 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:37 min/km Club: xip groc K10_7: 1:52:35 Hora K10_7 : 17:26:59 K15: 2:52:46 Hora K15 : 18:27:10 K23_6: 4:46:06 Hora K23_6 : 20:20:30 K32_2: 6:58:51 Hora K32_2 : 22:33:15 k46_2: 10:05:33 Hora k46_2 : d2- 01:39:56 K65_0: 14:50:28 Hora K65_0 : d2- 06:24:52 K77_0: 18:14:02 Hora K77_0 : d2- 09:48:26 K79_2: 19:02:58 Hora K79_2 : d2- 10:37:21 Meta: 20:06:39 Hora meta: d2- 11:41:03
Split Times
11396110
22:22:23
20:56:03
19:29:43
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33) |
|||||||
/ | / | 97 |
i
|
Miquel Gil Armenteros | 15:51:07 | ||
T. real: 15:51:07 Inici real: 15:03:19 Hora meta: d2- 06:54:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:31 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:14:13 Hora K10_7 : 16:17:31 K15: 2:07:23 Hora K15 : 17:10:41 K23_6: 3:39:13 Hora K23_6 : 18:42:31 K32_2: 5:18:31 Hora K32_2 : 20:21:49 k46_2: 7:48:21 Hora k46_2 : 22:51:39 K65_0: 11:37:34 Hora K65_0 : d2- 02:40:52 K77_0: 14:12:00 Hora K77_0 : d2- 05:15:18 K79_2: 14:52:07 Hora K79_2 : d2- 05:55:25 Meta: 15:51:07 Hora meta: d2- 06:54:25
Split Times
34383580
20:29:54
16:09:25
11:48:56
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
Cristian Gil Lahera
12:50:05 (Tr: 12:14:46)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Sergio Gómez Domínguez
12:21:04 (Tr: 11:46:47)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2303 | Cristian Gil Lahera | 12:14:46 | |||
T. real: 12:14:46 Inici real: 15:20:20 Hora meta: d2- 03:35:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:54 min/km Club: xip groc K10_7: 0:53:33 Hora K10_7 : 16:13:52 K15: 1:27:57 Hora K15 : 16:48:16 K23_6: 2:29:07 Hora K23_6 : 17:49:26 K32_2: 3:40:37 Hora K32_2 : 19:00:56 k46_2: 5:34:31 Hora k46_2 : 20:54:51 K65_0: 8:48:20 Hora K65_0 : d2- 00:08:40 K77_0: 10:50:43 Hora K77_0 : d2- 02:11:03 K79_2: 11:26:48 Hora K79_2 : d2- 02:47:07 Meta: 12:14:46 Hora meta: d2- 03:35:05
Split Times
74500580
22:14:29
12:50:05
3:25:42
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Sergio Gómez Domínguez
12:21:04 (Tr: 11:46:47)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2172 |
i
|
Marius Gil Mendoza | 18:56:31 | ||
T. real: 18:56:31 Inici real: 16:04:17 Hora meta: d2- 11:00:47 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:46 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:37:27 Hora K10_7 : 17:41:43 K15: 2:33:28 Hora K15 : 18:37:45 K23_6: 4:20:50 Hora K23_6 : 20:25:07 K32_2: 6:33:15 Hora K32_2 : 22:37:31 k46_2: 9:36:47 Hora k46_2 : d2- 01:41:03 K65_0: 13:59:44 Hora K65_0 : d2- 06:04:00 K77_0: 17:12:22 Hora K77_0 : d2- 09:16:38 K79_2: 17:57:22 Hora K79_2 : d2- 10:01:39 Meta: 18:56:31 Hora meta: d2- 11:00:47
Split Times
9316120
21:26:22
20:15:47
19:05:13
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58) |
|||||||
/ | / | 2722 |
i
|
Jordi Gili Pineda | 19:27:36 | ||
T. real: 19:27:36 Inici real: 15:47:18 Hora meta: d2- 11:14:54 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:09 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:40:07 Hora K10_7 : 17:27:25 K15: 2:35:05 Hora K15 : 18:22:22 K23_6: 4:26:21 Hora K23_6 : 20:13:39 K32_2: 6:20:34 Hora K32_2 : 22:07:52 k46_2: 9:46:20 Hora k46_2 : d2- 01:33:38 K65_0: 14:34:34 Hora K65_0 : d2- 06:21:52 K77_0: 17:43:37 Hora K77_0 : d2- 09:30:55 K79_2: 18:31:37 Hora K79_2 : d2- 10:18:54 Meta: 19:27:36 Hora meta: d2- 11:14:54
Split Times
34383580
24:50:23
20:29:54
16:09:25
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
Joan pere Girones Blanco
d2- 00:21:58 (Tr: 22:44:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 1543 | Jordi Gilibets Cases | 21:08:10 | |||
T. real: 21:08:10 Inici real: 15:51:20 Hora meta: d2- 12:59:29 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:22 min/km Club: xip groc K10_7: 1:47:36 Hora K10_7 : 17:38:56 K15: 2:46:19 Hora K15 : 18:37:38 K23_6: 4:47:06 Hora K23_6 : 20:38:26 K32_2: 6:57:45 Hora K32_2 : 22:49:04 k46_2: 10:21:22 Hora k46_2 : d2- 02:12:42 K65_0: 15:29:16 Hora K65_0 : d2- 07:20:36 K77_0: 19:05:47 Hora K77_0 : d2- 10:57:06 K79_2: 19:57:21 Hora K79_2 : d2- 11:48:41 Meta: 21:08:10 Hora meta: d2- 12:59:29
Split Times
74500580
31:38:53
22:14:29
12:50:05
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
Cristian Gil Lahera
12:50:05 (Tr: 12:14:46)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
Joan pere Girones Blanco
d2- 00:21:58 (Tr: 22:44:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 1026 |
i
|
Andrés Giménez Cullerés | 20:37:00 | ||
T. real: 20:37:00 Inici real: 15:34:22 Hora meta: d2- 12:11:22 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:59 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:49:22 Hora K10_7 : 17:23:44 K15: 2:58:23 Hora K15 : 18:32:45 K23_6: 4:51:05 Hora K23_6 : 20:25:27 K32_2: 7:27:07 Hora K32_2 : 23:01:29 k46_2: 10:29:29 Hora k46_2 : d2- 02:03:51 K65_0: 15:33:47 Hora K65_0 : d2- 07:08:09 K77_0: 18:50:29 Hora K77_0 : d2- 10:24:51 K79_2: 19:37:59 Hora K79_2 : d2- 11:12:21 Meta: 20:37:00 Hora meta: d2- 12:11:22
Split Times
9316120
22:36:56
21:26:22
20:15:47
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33) |
|||||||
/ | / | 1214 |
i
|
Lluís carles Gimferrer Casanovas | 19:39:45 | ||
T. real: 19:39:45 Inici real: 15:40:20 Hora meta: d2- 11:20:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:17 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:35:32 Hora K10_7 : 17:15:51 K15: 2:29:42 Hora K15 : 18:10:01 K23_6: 4:26:20 Hora K23_6 : 20:06:39 K32_2: 6:32:59 Hora K32_2 : 22:13:18 k46_2: 9:47:45 Hora k46_2 : d2- 01:28:04 K65_0: 14:14:04 Hora K65_0 : d2- 05:54:24 K77_0: 17:34:00 Hora K77_0 : d2- 09:14:20 K79_2: 18:23:36 Hora K79_2 : d2- 10:03:56 Meta: 19:39:45 Hora meta: d2- 11:20:05
Split Times
879120
20:41:44
20:35:05
20:28:25
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14) |
|||||||
/ | / | 1217 |
i
|
Roman Gimferrer Casanovas | 16:04:57 | ||
T. real: 16:04:57 Inici real: 15:40:21 Hora meta: d2- 07:45:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:41 min/km Club: xip groc K10_7: 1:10:32 Hora K10_7 : 16:50:52 K15: 1:58:19 Hora K15 : 17:38:39 K23_6: 3:20:18 Hora K23_6 : 19:00:38 K32_2: 4:52:39 Hora K32_2 : 20:33:00 k46_2: 7:48:24 Hora k46_2 : 23:28:44 K65_0: 11:30:14 Hora K65_0 : d2- 03:10:34 K77_0: 14:25:07 Hora K77_0 : d2- 06:05:27 K79_2: 15:06:27 Hora K79_2 : d2- 06:46:48 Meta: 16:04:57 Hora meta: d2- 07:45:17
Split Times
29204780
20:41:32
17:00:17
13:19:02
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2747 |
i
|
Oriol Giner Garcia | 17:56:01 | ||
T. real: 17:56:01 Inici real: 16:31:17 Hora meta: d2- 10:27:18 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:02 min/km Club: compra xip K10_7: 1:26:29 Hora K10_7 : 17:57:46 K15: 2:16:57 Hora K15 : 18:48:14 K23_6: 3:52:25 Hora K23_6 : 20:23:42 K32_2: 5:42:39 Hora K32_2 : 22:13:56 k46_2: 8:39:20 Hora k46_2 : d2- 01:10:37 K65_0: 12:53:41 Hora K65_0 : d2- 05:24:58 K77_0: 16:07:30 Hora K77_0 : d2- 08:38:47 K79_2: 16:48:00 Hora K79_2 : d2- 09:19:17 Meta: 17:56:01 Hora meta: d2- 10:27:18
Split Times
4400
19:42:20
19:42:18
19:42:16
|
|||||||
/ | / | 2868 |
i
|
Maxim Ginés | 18:51:27 | ||
T. real: 18:51:27 Inici real: 16:35:18 Hora meta: d2- 11:26:44 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:42 min/km Club: K10_7: 1:09:54 Hora K10_7 : 17:45:11 K15: 2:27:46 Hora K15 : 19:03:03 K23_6: 4:15:09 Hora K23_6 : 20:50:27 K32_2: 6:16:46 Hora K32_2 : 22:52:04 k46_2: 9:18:36 Hora k46_2 : d2- 01:53:53 K65_0: 13:47:57 Hora K65_0 : d2- 06:23:15 K77_0: 17:09:12 Hora K77_0 : d2- 09:44:30 K79_2: 17:52:58 Hora K79_2 : d2- 10:28:16 Meta: 18:51:27 Hora meta: d2- 11:26:44
Split Times
29070470
24:21:58
20:41:44
17:01:30
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Joan pere Girones Blanco
d2- 00:21:58 (Tr: 22:44:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2867 | Xavier Ginés Ayora | 18:51:14 | |||
T. real: 18:51:14 Inici real: 16:35:19 Hora meta: d2- 11:26:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:42 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:24 Hora K10_7 : 18:07:43 K15: 2:27:45 Hora K15 : 19:03:03 K23_6: 4:15:10 Hora K23_6 : 20:50:28 K32_2: 6:16:29 Hora K32_2 : 22:51:48 k46_2: 9:18:34 Hora k46_2 : d2- 01:53:52 K65_0: 13:47:55 Hora K65_0 : d2- 06:23:13 K77_0: 17:09:09 Hora K77_0 : d2- 09:44:28 K79_2: 17:53:02 Hora K79_2 : d2- 10:28:20 Meta: 18:51:14 Hora meta: d2- 11:26:32
Split Times
29204780
24:22:47
20:41:32
17:00:17
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
i
Joan pere Girones Blanco
d2- 00:21:58 (Tr: 22:44:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 163 |
i
|
Núria Ginés Rodríguez | 16:33:39 | ||
T. real: 16:33:39 Inici real: 15:07:24 Hora meta: d2- 07:41:03 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 12:02 min/km Club: xip groc K10_7: 1:30:06 Hora K10_7 : 16:37:29 K15: 2:20:03 Hora K15 : 17:27:27 K23_6: 3:51:10 Hora K23_6 : 18:58:33 K32_2: 5:35:23 Hora K32_2 : 20:42:47 k46_2: 8:22:11 Hora k46_2 : 23:29:34 K65_0: 12:05:02 Hora K65_0 : d2- 03:12:26 K77_0: 15:06:41 Hora K77_0 : d2- 06:14:05 K79_2: 15:51:33 Hora K79_2 : d2- 06:58:56 Meta: 16:33:39 Hora meta: d2- 07:41:03
Split Times
19244280
19:21:50
16:56:03
14:30:15
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2454 |
i
|
Joan pere Girones Blanco | 22:44:57 | ||
T. real: 22:44:57 Inici real: 16:22:01 Hora meta: d2- 15:06:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 16:32 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:27 Hora K10_7 : 17:54:28 K15: 2:28:52 Hora K15 : 18:50:53 K23_6: 4:24:35 Hora K23_6 : 20:46:35 K32_2: 6:38:15 Hora K32_2 : 23:00:16 k46_2: 10:22:44 Hora k46_2 : d2- 02:44:45 K65_0: 15:59:54 Hora K65_0 : d2- 08:21:55 K77_0: 19:33:36 Hora K77_0 : d2- 11:55:36 K79_2: 21:24:40 Hora K79_2 : d2- 13:46:41 Meta: 22:44:57 Hora meta: d2- 15:06:58
Split Times
29070470
28:02:12
d2- 00:21:58
20:41:44
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33) |
|||||||
/ | / | 1769 |
i
|
David Goicoechea Fernandez | 16:44:57 | ||
T. real: 16:44:57 Inici real: 15:03:15 Hora meta: d2- 07:48:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:10 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:25:57 Hora K10_7 : 16:29:12 K15: 2:12:52 Hora K15 : 17:16:07 K23_6: 3:55:35 Hora K23_6 : 18:58:50 K32_2: 5:41:00 Hora K32_2 : 20:44:14 k46_2: 8:14:46 Hora k46_2 : 23:18:01 K65_0: 12:35:55 Hora K65_0 : d2- 03:39:10 K77_0: 15:13:16 Hora K77_0 : d2- 06:16:30 K79_2: 15:55:00 Hora K79_2 : d2- 06:58:15 Meta: 16:44:57 Hora meta: d2- 07:48:12
Split Times
4400
17:03:14
17:03:12
17:03:10
|
|||||||
/ | / | 855 |
i
|
Francisco Gomez | 18:38:36 | ||
T. real: 18:38:36 Inici real: 15:28:14 Hora meta: d2- 10:06:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:33 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:37:48 Hora K10_7 : 17:06:01 K15: 2:30:38 Hora K15 : 17:58:51 K23_6: 4:12:36 Hora K23_6 : 19:40:49 K32_2: 5:59:51 Hora K32_2 : 21:28:05 k46_2: 8:56:26 Hora k46_2 : d2- 00:24:40 K65_0: 13:29:28 Hora K65_0 : d2- 04:57:41 K77_0: 16:39:34 Hora K77_0 : d2- 08:07:48 K79_2: 17:24:57 Hora K79_2 : d2- 08:53:11 Meta: 18:38:36 Hora meta: d2- 10:06:50
Split Times
19244280
21:47:37
19:21:50
16:56:03
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2998 |
i
|
Ricardo Gomez Aragoneses | 17:03:16 | ||
T. real: 17:03:16 Inici real: 15:10:33 Hora meta: d2- 08:13:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:24 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:11:58 Hora K10_7 : 16:22:31 K15: 2:13:13 Hora K15 : 17:23:46 K23_6: 3:41:51 Hora K23_6 : 18:52:24 K32_2: 5:26:06 Hora K32_2 : 20:36:39 k46_2: 8:17:11 Hora k46_2 : 23:27:44 K65_0: 12:38:54 Hora K65_0 : d2- 03:49:27 K77_0: 15:16:17 Hora K77_0 : d2- 06:26:50 K79_2: 16:03:10 Hora K79_2 : d2- 07:13:43 Meta: 17:03:16 Hora meta: d2- 08:13:49
Split Times
13187460
19:08:44
17:28:49
15:48:55
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 361 | Sergi Gómez Caballero | 14:18:59 | |||
T. real: 14:18:59 Inici real: 15:08:32 Hora meta: d2- 05:27:31 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:24 min/km Club: xip groc K10_7: 1:16:41 Hora K10_7 : 16:25:13 K15: 1:58:50 Hora K15 : 17:07:22 K23_6: 3:15:40 Hora K23_6 : 18:24:12 K32_2: 4:57:15 Hora K32_2 : 20:05:47 k46_2: 6:59:49 Hora k46_2 : 22:08:21 K65_0: 10:22:36 Hora K65_0 : d2- 01:31:08 K77_0: 12:45:46 Hora K77_0 : d2- 03:54:18 K79_2: 13:23:47 Hora K79_2 : d2- 04:32:19 Meta: 14:18:59 Hora meta: d2- 05:27:31
Split Times
48635180
20:50:58
14:42:31
8:34:04
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
Cristian Gil Lahera
12:50:05 (Tr: 12:14:46)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
i
Sergio Gómez Domínguez
12:21:04 (Tr: 11:46:47)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 1855 |
i
|
Sergio Gómez Domínguez | 11:46:47 | ||
T. real: 11:46:47 Inici real: 15:19:17 Hora meta: d2- 03:06:04 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:34 min/km Club: lloguer xip K10_7: 0:51:57 Hora K10_7 : 16:11:14 K15: 1:33:11 Hora K15 : 16:52:28 K23_6: 2:44:02 Hora K23_6 : 18:03:19 K32_2: 4:05:04 Hora K32_2 : 19:24:21 k46_2: 5:51:08 Hora k46_2 : 21:10:25 K65_0: 8:48:52 Hora K65_0 : d2- 00:08:09 K77_0: 10:35:30 Hora K77_0 : d2- 01:54:47 K79_2: 11:04:26 Hora K79_2 : d2- 02:23:43 Meta: 11:46:47 Hora meta: d2- 03:06:04
Split Times
68393490
20:59:12
12:21:04
3:42:56
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
Cristian Gil Lahera
12:50:05 (Tr: 12:14:46)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 273 |
i
|
Marta Gomez Lomba | 18:44:29 | ||
T. real: 18:44:29 Inici real: 15:09:15 Hora meta: d2- 09:53:44 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:37 min/km Club: lloguer xip K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 2:31:33 Hora K15 : 17:40:48 K23_6: 4:23:44 Hora K23_6 : 19:32:59 K32_2: 6:23:32 Hora K32_2 : 21:32:47 k46_2: 9:11:00 Hora k46_2 : d2- 00:20:15 K65_0: 13:28:50 Hora K65_0 : d2- 04:38:04 K77_0: 16:46:43 Hora K77_0 : d2- 07:55:57 K79_2: 17:36:21 Hora K79_2 : d2- 08:45:36 Meta: 18:44:29 Hora meta: d2- 09:53:44
Split Times
13187460
20:48:38
19:08:44
17:28:49
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16) |
|||||||
/ | / | 1277 |
i
|
Jose antonio Gómez Luque | 20:05:36 | ||
T. real: 20:05:36 Inici real: 15:30:22 Hora meta: d2- 11:35:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:36 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:53:31 Hora K10_7 : 17:23:53 K15: 2:59:01 Hora K15 : 18:29:23 K23_6: 4:49:40 Hora K23_6 : 20:20:02 K32_2: 7:09:03 Hora K32_2 : 22:39:25 k46_2: 10:24:14 Hora k46_2 : d2- 01:54:36 K65_0: 14:46:50 Hora K65_0 : d2- 06:17:12 K77_0: 17:56:19 Hora K77_0 : d2- 09:26:41 K79_2: 18:41:45 Hora K79_2 : d2- 10:12:07 Meta: 20:05:36 Hora meta: d2- 11:35:58
Split Times
48635180
26:59:25
20:50:58
14:42:31
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
Joan pere Girones Blanco
d2- 00:21:58 (Tr: 22:44:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 1194 | Javier Gomez Martínez | 20:03:58 | |||
T. real: 20:03:58 Inici real: 15:40:14 Hora meta: d2- 11:44:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:35 min/km Club: compra xip K10_7: 1:45:16 Hora K10_7 : 17:25:29 K15: 2:44:02 Hora K15 : 18:24:16 K23_6: 4:36:28 Hora K23_6 : 20:16:42 K32_2: 6:50:00 Hora K32_2 : 22:30:14 k46_2: 10:09:09 Hora k46_2 : d2- 01:49:23 K65_0: 15:12:11 Hora K65_0 : d2- 06:52:25 K77_0: 18:09:28 Hora K77_0 : d2- 09:49:42 K79_2: 19:09:16 Hora K79_2 : d2- 10:49:30 Meta: 20:03:58 Hora meta: d2- 11:44:12
Split Times
68393490
29:37:19
20:59:12
12:21:04
Francesc Gibert I Bertran
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
Marc Gibert Trepat
17:09:13 (Tr: 15:32:57)
i
Adrià Gibert Ycart
19:29:43 (Tr: 18:59:41)
i
Jan Gibert Ycart
19:39:12 (Tr: 19:09:23)
i
Gregorio Gil
15:29:26 (Tr: 15:12:06)
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
Cristian Gil Lahera
12:50:05 (Tr: 12:14:46)
i
Marius Gil Mendoza
20:15:47 (Tr: 18:56:31)
i
Jordi Gili Pineda
20:29:54 (Tr: 19:27:36)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Lluís carles Gimferrer Casanovas
20:35:05 (Tr: 19:39:45)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Oriol Giner Garcia
19:42:18 (Tr: 17:56:01)
i
Maxim Ginés
20:41:44 (Tr: 18:51:27)
Xavier Ginés Ayora
20:41:32 (Tr: 18:51:14)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
Joan pere Girones Blanco
d2- 00:21:58 (Tr: 22:44:57)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
i
Francisco Gomez
19:21:50 (Tr: 18:38:36)
i
Ricardo Gomez Aragoneses
17:28:49 (Tr: 17:03:16)
Sergi Gómez Caballero
14:42:31 (Tr: 14:18:59)
i
Sergio Gómez Domínguez
12:21:04 (Tr: 11:46:47)
i
Marta Gomez Lomba
19:08:44 (Tr: 18:44:29)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
i
Alex Gomez Sanchez
16:36:07 (Tr: 14:53:47)
i
Juan manuel Gómez Sánchez
22:14:08 (Tr: 21:57:33)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 2621 |
i
|
Alex Gomez Sanchez | 14:53:47 | ||
T. real: 14:53:47 Inici real: 16:27:21 Hora meta: d2- 07:21:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:50 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:02:41 Hora K10_7 : 17:30:01 K15: 1:49:06 Hora K15 : 18:16:27 K23_6: 3:19:14 Hora K23_6 : 19:46:34 K32_2: 4:55:27 Hora K32_2 : 21:22:47 k46_2: 7:19:32 Hora k46_2 : 23:46:52 K65_0: 10:51:06 Hora K65_0 : d2- 03:18:26 K77_0: 13:13:36 Hora K77_0 : d2- 05:40:56 K79_2: 13:53:13 Hora K79_2 : d2- 06:20:33 Meta: 14:53:47 Hora meta: d2- 07:21:07
Split Times
4236540
17:08:13
16:36:07
16:04:01
i
Miquel Gil Armenteros
16:09:25 (Tr: 15:51:07)
i
Roman Gimferrer Casanovas
17:00:17 (Tr: 16:04:57)
i
Núria Ginés Rodríguez
16:56:03 (Tr: 16:33:39)
i
David Goicoechea Fernandez
17:03:12 (Tr: 16:44:57)
Mercedes Gomez Vazquez
17:08:13 (Tr: 16:32:54) |
|||||||
/ | / | 41 |
i
|
Juan manuel Gómez Sánchez | 21:57:33 | ||
T. real: 21:57:33 Inici real: 15:01:35 Hora meta: d2- 12:59:08 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:58 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:46:05 Hora K10_7 : 16:47:39 K15: 2:57:22 Hora K15 : 17:58:56 K23_6: 4:57:11 Hora K23_6 : 19:58:46 K32_2: 7:55:31 Hora K32_2 : 22:57:05 k46_2: 11:20:41 Hora k46_2 : d2- 02:22:15 K65_0: 16:20:44 Hora K65_0 : d2- 07:22:18 K77_0: 20:02:46 Hora K77_0 : d2- 11:04:21 K79_2: 20:56:37 Hora K79_2 : d2- 11:58:11 Meta: 21:57:33 Hora meta: d2- 12:59:08
Split Times
10977670
23:37:17
22:14:08
20:50:58
Jacint Gil Arbos
20:56:03 (Tr: 20:06:39)
Jordi Gilibets Cases
22:14:29 (Tr: 21:08:10)
i
Andrés Giménez Cullerés
21:26:22 (Tr: 20:37:00)
i
Jose antonio Gómez Luque
20:50:58 (Tr: 20:05:36)
Javier Gomez Martínez
20:59:12 (Tr: 20:03:58) |
|||||||
/ | / | 1286 | Mercedes Gomez Vazquez | 16:32:54 | |||
T. real: 16:32:54 Inici real: 15:20:19 Hora meta: d2- 07:53:13 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 12:02 min/km Club: xip groc K10_7: 1:38:28 Hora K10_7 : 16:58:47 K15: 2:26:45 Hora K15 : 17:47:04 K23_6: 4:08:32 Hora K23_6 : 19:28:51 K32_2: 5:51:22 Hora K32_2 : 21:11:41 k46_2: 8:26:28 Hora k46_2 : 23:46:47 K65_0: 12:14:58 Hora K65_0 : d2- 03:35:17 K77_0: 15:00:40 Hora K77_0 : d2- 06:20:59 K79_2: 15:41:56 Hora K79_2 : d2- 07:02:15 Meta: 16:32:54 Hora meta: d2- 07:53:13
Split Times
4400
17:08:15
17:08:13
17:08:11
|
|||||||