L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 22 |
i
|
Jose luis Rubio Castillo | 19:04:06 | ||
T. real: 19:04:06 Inici real: 15:00:41 Hora meta: d2- 10:04:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:52 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:41:05 Hora K10_7 : 16:41:45 K15: 2:36:42 Hora K15 : 17:37:22 K23_6: 4:22:24 Hora K23_6 : 19:23:05 K32_2: 6:34:59 Hora K32_2 : 21:35:40 k46_2: 9:45:12 Hora k46_2 : d2- 00:45:52 K65_0: 14:50:32 Hora K65_0 : d2- 05:51:12 K77_0: 17:46:53 Hora K77_0 : d2- 08:47:33 K79_2: 18:23:50 Hora K79_2 : d2- 09:24:30 Meta: 19:04:06 Hora meta: d2- 10:04:46
Split Times
4400
19:19:48
19:19:46
19:19:44
|
|||||||
/ | / | 793 |
i
|
David Rubio Hermida | 18:09:12 | ||
T. real: 18:09:12 Inici real: 15:26:20 Hora meta: d2- 09:35:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:12 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:39:34 Hora K10_7 : 17:05:53 K15: 2:41:08 Hora K15 : 18:07:28 K23_6: 4:27:29 Hora K23_6 : 19:53:49 K32_2: 6:37:00 Hora K32_2 : 22:03:20 k46_2: 9:28:52 Hora k46_2 : d2- 00:55:12 K65_0: 13:58:10 Hora K65_0 : d2- 05:24:30 K77_0: 16:40:48 Hora K77_0 : d2- 08:07:07 K79_2: 17:18:19 Hora K79_2 : d2- 08:44:39 Meta: 18:09:12 Hora meta: d2- 09:35:32
Split Times
4400
18:50:34
18:50:32
18:50:30
|
|||||||
/ | / | 417 |
i
|
Marta Rubio Jiménez | 17:40:15 | ||
T. real: 17:40:15 Inici real: 15:14:17 Hora meta: d2- 08:54:32 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 12:51 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:08:23 Hora K10_7 : 16:22:40 K15: 2:07:53 Hora K15 : 17:22:10 K23_6: 3:40:56 Hora K23_6 : 18:55:13 K32_2: 5:46:52 Hora K32_2 : 21:01:09 k46_2: 8:45:39 Hora k46_2 : 23:59:56 K65_0: 13:39:04 Hora K65_0 : d2- 04:53:21 K77_0: 16:15:57 Hora K77_0 : d2- 07:30:14 K79_2: 16:47:43 Hora K79_2 : d2- 08:02:00 Meta: 17:40:15 Hora meta: d2- 08:54:32
Split Times
4400
18:09:34
18:09:32
18:09:30
|
|||||||
/ | / | 2244 | Eduardo Rubio Melgar | 17:37:19 | |||
T. real: 17:37:19 Inici real: 15:26:22 Hora meta: d2- 09:03:40 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:49 min/km Club: xip groc K10_7: 1:42:12 Hora K10_7 : 17:08:34 K15: 2:28:36 Hora K15 : 17:54:58 K23_6: 4:09:19 Hora K23_6 : 19:35:41 K32_2: 6:09:53 Hora K32_2 : 21:36:14 k46_2: 9:19:27 Hora k46_2 : d2- 00:45:49 K65_0: 13:29:41 Hora K65_0 : d2- 04:56:02 K77_0: 16:10:48 Hora K77_0 : d2- 07:37:09 K79_2: 16:49:29 Hora K79_2 : d2- 08:15:51 Meta: 17:37:19 Hora meta: d2- 09:03:40
Split Times
4400
18:18:42
18:18:40
18:18:38
|
|||||||
/ | / | 2294 |
i
|
Aina Ruiz | 13:22:36 | ||
T. real: 13:22:36 Inici real: 16:16:14 Hora meta: d2- 05:38:50 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 9:44 min/km Club: xip groc K10_7: 0:58:03 Hora K10_7 : 17:14:17 K15: 1:42:05 Hora K15 : 17:58:19 K23_6: 3:03:28 Hora K23_6 : 19:19:41 K32_2: 4:46:19 Hora K32_2 : 21:02:33 k46_2: 6:50:59 Hora k46_2 : 23:07:12 K65_0: 10:02:01 Hora K65_0 : d2- 02:18:14 K77_0: 12:02:50 Hora K77_0 : d2- 04:19:04 K79_2: 12:33:20 Hora K79_2 : d2- 04:49:34 Meta: 13:22:36 Hora meta: d2- 05:38:50
Split Times
36579510
19:30:57
14:53:50
10:16:43
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Ivan Ruiz Gatell
13:38:24 (Tr: 12:23:06)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2495 |
i
|
Dani Ruiz | 17:52:36 | ||
T. real: 17:52:36 Inici real: 16:23:22 Hora meta: d2- 10:15:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:00 min/km Club: xip groc K10_7: 1:34:19 Hora K10_7 : 17:57:40 K15: 2:25:38 Hora K15 : 18:48:59 K23_6: 3:59:41 Hora K23_6 : 20:23:02 K32_2: 5:43:56 Hora K32_2 : 22:07:17 k46_2: 8:17:11 Hora k46_2 : d2- 00:40:32 K65_0: 12:17:31 Hora K65_0 : d2- 04:40:52 K77_0: 15:38:56 Hora K77_0 : d2- 08:02:17 K79_2: 16:38:08 Hora K79_2 : d2- 09:01:29 Meta: 17:52:36 Hora meta: d2- 10:15:58
Split Times
10747330
20:52:23
19:30:58
18:09:32
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 254 |
i
|
Enric Ruiz | 17:23:16 | ||
T. real: 17:23:16 Inici real: 15:08:26 Hora meta: d2- 08:31:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:38 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:05:29 Hora K10_7 : 16:13:54 K15: 2:06:40 Hora K15 : 17:15:05 K23_6: 3:53:18 Hora K23_6 : 19:01:43 K32_2: 5:37:31 Hora K32_2 : 20:45:57 k46_2: 8:31:00 Hora k46_2 : 23:39:26 K65_0: 12:38:06 Hora K65_0 : d2- 03:46:31 K77_0: 15:37:08 Hora K77_0 : d2- 06:45:33 K79_2: 16:20:28 Hora K79_2 : d2- 07:28:54 Meta: 17:23:16 Hora meta: d2- 08:31:41
Split Times
28238100
21:20:36
17:46:41
14:12:45
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2491 | Miguel Ruiz | 17:52:37 | |||
T. real: 17:52:37 Inici real: 16:23:20 Hora meta: d2- 10:15:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:00 min/km Club: xip groc K10_7: 1:34:20 Hora K10_7 : 17:57:39 K15: 2:25:53 Hora K15 : 18:49:13 K23_6: 3:59:46 Hora K23_6 : 20:23:06 K32_2: 5:44:00 Hora K32_2 : 22:07:19 k46_2: 8:17:24 Hora k46_2 : d2- 00:40:43 K65_0: 12:17:14 Hora K65_0 : d2- 04:40:34 K77_0: 15:38:52 Hora K77_0 : d2- 08:02:12 K79_2: 16:38:15 Hora K79_2 : d2- 09:01:34 Meta: 17:52:37 Hora meta: d2- 10:15:57
Split Times
36579510
24:08:04
19:30:57
14:53:50
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
i
Maria Sabaté
23:50:22 (Tr: 23:12:05)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2260 |
i
|
Manel Ruiz Borràs | 13:17:06 | ||
T. real: 13:17:06 Inici real: 16:15:15 Hora meta: d2- 05:32:21 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 9:40 min/km Club: lloguer xip K10_7: 0:58:54 Hora K10_7 : 17:14:09 K15: 1:37:39 Hora K15 : 17:52:54 K23_6: 2:55:04 Hora K23_6 : 19:10:19 K32_2: 4:12:54 Hora K32_2 : 20:28:09 k46_2: 6:23:22 Hora k46_2 : 22:38:36 K65_0: 9:29:06 Hora K65_0 : d2- 01:44:21 K77_0: 11:51:53 Hora K77_0 : d2- 04:07:08 K79_2: 12:28:41 Hora K79_2 : d2- 04:43:56 Meta: 13:17:06 Hora meta: d2- 05:32:21
Split Times
28363720
18:22:13
14:47:21
11:12:28
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Ivan Ruiz Gatell
13:38:24 (Tr: 12:23:06)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07) |
|||||||
/ | / | 2716 |
i
|
Carlos Ruiz De Luque | 19:35:01 | ||
T. real: 19:35:01 Inici real: 16:30:36 Hora meta: d2- 12:05:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:14 min/km Club: K10_7: 1:25:12 Hora K10_7 : 17:55:47 K15: 2:22:00 Hora K15 : 18:52:36 K23_6: 4:04:03 Hora K23_6 : 20:34:39 K32_2: 6:05:29 Hora K32_2 : 22:36:05 k46_2: 9:21:49 Hora k46_2 : d2- 01:52:25 K65_0: 14:48:33 Hora K65_0 : d2- 07:19:09 K77_0: 17:45:00 Hora K77_0 : d2- 10:15:36 K79_2: 18:30:39 Hora K79_2 : d2- 11:01:15 Meta: 19:35:01 Hora meta: d2- 12:05:36
Split Times
28238100
24:54:32
21:20:36
17:46:41
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
i
Maria Sabaté
23:50:22 (Tr: 23:12:05)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2717 |
i
|
Lorenzo Ruiz De Luque | 19:34:58 | ||
T. real: 19:34:58 Inici real: 16:30:37 Hora meta: d2- 12:05:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:14 min/km Club: xip groc K10_7: 1:25:09 Hora K10_7 : 17:55:46 K15: 2:21:54 Hora K15 : 18:52:31 K23_6: 4:04:13 Hora K23_6 : 20:34:50 K32_2: 6:05:29 Hora K32_2 : 22:36:05 k46_2: 9:22:01 Hora k46_2 : d2- 01:52:37 K65_0: 14:48:37 Hora K65_0 : d2- 07:19:14 K77_0: 17:45:09 Hora K77_0 : d2- 10:15:45 K79_2: 18:30:52 Hora K79_2 : d2- 11:01:28 Meta: 19:34:58 Hora meta: d2- 12:05:35
Split Times
14472040
23:10:13
21:20:35
19:30:57
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38) |
|||||||
/ | / | 2490 |
i
|
Raúl Ruiz Freijo | 16:43:53 | ||
T. real: 16:43:53 Inici real: 16:23:21 Hora meta: d2- 09:07:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:10 min/km Club: xip groc K10_7: 1:34:18 Hora K10_7 : 17:57:38 K15: 2:25:39 Hora K15 : 18:49:00 K23_6: 3:59:41 Hora K23_6 : 20:23:02 K32_2: 5:43:55 Hora K32_2 : 22:07:16 k46_2: 8:17:12 Hora k46_2 : d2- 00:40:33 K65_0: 12:17:04 Hora K65_0 : d2- 04:40:25 K77_0: 15:01:57 Hora K77_0 : d2- 07:25:18 K79_2: 15:34:57 Hora K79_2 : d2- 07:58:17 Meta: 16:43:53 Hora meta: d2- 09:07:13
Split Times
28363720
21:57:06
18:22:13
14:47:21
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 1822 | Ivan Ruiz Gatell | 12:23:06 | |||
T. real: 12:23:06 Inici real: 16:00:19 Hora meta: d2- 04:23:24 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 9:00 min/km Club: xip groc K10_7: 0:56:59 Hora K10_7 : 16:57:17 K15: 1:45:35 Hora K15 : 17:45:54 K23_6: 2:51:29 Hora K23_6 : 18:51:48 K32_2: 4:18:34 Hora K32_2 : 20:18:52 k46_2: 6:21:00 Hora k46_2 : 22:21:19 K65_0: 9:04:55 Hora K65_0 : d2- 01:05:14 K77_0: 10:58:54 Hora K77_0 : d2- 02:59:13 K79_2: 11:28:03 Hora K79_2 : d2- 03:28:22 Meta: 12:23:06 Hora meta: d2- 04:23:24
Split Times
50712640
20:02:36
13:38:24
7:14:13
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 68 |
i
|
Vicente Ruiz Marchal | 16:37:05 | ||
T. real: 16:37:05 Inici real: 15:02:23 Hora meta: d2- 07:39:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:05 min/km Club: lloguer xip K10_7: 0:58:59 Hora K10_7 : 16:01:22 K15: 1:49:36 Hora K15 : 16:51:59 K23_6: 3:19:04 Hora K23_6 : 18:21:27 K32_2: 5:20:22 Hora K32_2 : 20:22:44 k46_2: 7:40:55 Hora k46_2 : 22:43:17 K65_0: 11:59:42 Hora K65_0 : d2- 03:02:04 K77_0: 14:55:05 Hora K77_0 : d2- 05:57:28 K79_2: 15:41:04 Hora K79_2 : d2- 06:43:27 Meta: 16:37:05 Hora meta: d2- 07:39:27
Split Times
26030180
20:11:39
16:54:27
13:37:15
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Ivan Ruiz Gatell
13:38:24 (Tr: 12:23:06)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 1491 |
i
|
Alfredo Ruiz Marcos | 20:42:26 | ||
T. real: 20:42:26 Inici real: 15:49:16 Hora meta: d2- 12:31:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:03 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:22:11 Hora K10_7 : 17:11:26 K15: 2:18:32 Hora K15 : 18:07:47 K23_6: 4:03:08 Hora K23_6 : 19:52:24 K32_2: 6:41:32 Hora K32_2 : 22:30:48 k46_2: 10:07:03 Hora k46_2 : d2- 01:56:18 K65_0: 15:36:48 Hora K65_0 : d2- 07:26:03 K77_0: 19:03:43 Hora K77_0 : d2- 10:52:59 K79_2: 19:56:52 Hora K79_2 : d2- 11:46:07 Meta: 20:42:26 Hora meta: d2- 12:31:42
Split Times
26990590
25:11:10
21:46:42
18:22:13
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
i
Maria Sabaté
23:50:22 (Tr: 23:12:05)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 43 |
i
|
Ivan Ruiz Martinez | 19:46:04 | ||
T. real: 19:46:04 Inici real: 15:01:32 Hora meta: d2- 10:47:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:22 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:42:50 Hora K10_7 : 16:44:22 K15: 2:36:33 Hora K15 : 17:38:04 K23_6: 4:22:48 Hora K23_6 : 19:24:19 K32_2: 6:33:36 Hora K32_2 : 21:35:07 k46_2: 9:46:16 Hora k46_2 : d2- 00:47:48 K65_0: 14:27:12 Hora K65_0 : d2- 05:28:43 K77_0: 17:45:37 Hora K77_0 : d2- 08:47:09 K79_2: 18:41:47 Hora K79_2 : d2- 09:43:19 Meta: 19:46:04 Hora meta: d2- 10:47:36
Split Times
50712640
26:26:47
20:02:36
13:38:24
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Ivan Ruiz Gatell
13:38:24 (Tr: 12:23:06)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
i
Maria Sabaté
23:50:22 (Tr: 23:12:05)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2763 |
i
|
Vanessa Ruiz Masso | 18:24:24 | ||
T. real: 18:24:24 Inici real: 16:32:15 Hora meta: d2- 10:56:39 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:23 min/km Club: xip groc K10_7: 1:12:25 Hora K10_7 : 17:44:40 K15: 2:03:43 Hora K15 : 18:35:58 K23_6: 3:42:20 Hora K23_6 : 20:14:35 K32_2: 5:38:25 Hora K32_2 : 22:10:40 k46_2: 9:23:28 Hora k46_2 : d2- 01:55:43 K65_0: 13:35:03 Hora K65_0 : d2- 06:07:18 K77_0: 16:35:51 Hora K77_0 : d2- 09:08:06 K79_2: 17:20:28 Hora K79_2 : d2- 09:52:43 Meta: 18:24:24 Hora meta: d2- 10:56:39
Split Times
26030180
23:28:51
20:11:39
16:54:27
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2300 |
i
|
May Ruiz Núñez | 19:18:22 | ||
T. real: 19:18:22 Inici real: 16:06:20 Hora meta: d2- 11:24:42 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:02 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:39:15 Hora K10_7 : 17:45:35 K15: 2:28:48 Hora K15 : 18:35:08 K23_6: 4:13:47 Hora K23_6 : 20:20:07 K32_2: 6:15:21 Hora K32_2 : 22:21:41 k46_2: 9:21:04 Hora k46_2 : d2- 01:27:24 K65_0: 13:53:02 Hora K65_0 : d2- 05:59:22 K77_0: 17:31:02 Hora K77_0 : d2- 09:37:22 K79_2: 18:21:37 Hora K79_2 : d2- 10:27:57 Meta: 19:18:22 Hora meta: d2- 11:24:42
Split Times
4400
20:39:44
20:39:42
20:39:40
|
|||||||
/ | / | 551 |
i
|
Lidia Ruiz Ordoñez | 18:22:26 | ||
T. real: 18:22:26 Inici real: 15:18:15 Hora meta: d2- 09:40:40 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:21 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:35:38 Hora K10_7 : 16:53:52 K15: 2:27:10 Hora K15 : 17:45:24 K23_6: 4:09:22 Hora K23_6 : 19:27:36 K32_2: 6:12:53 Hora K32_2 : 21:31:07 k46_2: 9:10:04 Hora k46_2 : d2- 00:28:18 K65_0: 13:11:26 Hora K65_0 : d2- 04:29:40 K77_0: 16:30:19 Hora K77_0 : d2- 07:48:33 K79_2: 17:15:17 Hora K79_2 : d2- 08:33:31 Meta: 18:22:26 Hora meta: d2- 09:40:40
Split Times
4400
18:55:42
18:55:40
18:55:38
|
|||||||
/ | / | 2988 |
i
|
Juan Ruiz Paniello | 17:00:12 | ||
T. real: 17:00:12 Inici real: 14:45:00 Hora meta: d2- 07:45:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:22 min/km Club: lloguer xip K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 2:45:39 Hora K15 : 17:30:39 K23_6: 4:21:03 Hora K23_6 : 19:06:03 K32_2: 6:00:27 Hora K32_2 : 20:45:27 k46_2: 8:33:16 Hora k46_2 : 23:18:16 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 15:15:35 Hora K77_0 : d2- 06:00:35 K79_2: 16:03:07 Hora K79_2 : d2- 06:48:07 Meta: 17:00:12 Hora meta: d2- 07:45:12
Split Times
3819970
17:29:08
17:00:12
16:31:15
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51) |
|||||||
/ | / | 2987 |
i
|
Maria rosa Ruiz Paniello | 16:39:48 | ||
T. real: 16:39:48 Inici real: 15:05:23 Hora meta: d2- 07:45:10 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 12:07 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:33:42 Hora K10_7 : 16:39:04 K15: 2:25:18 Hora K15 : 17:30:40 K23_6: 4:00:40 Hora K23_6 : 19:06:02 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 8:12:54 Hora k46_2 : 23:18:16 K65_0: 12:09:04 Hora K65_0 : d2- 03:14:26 K77_0: 14:55:13 Hora K77_0 : d2- 06:00:35 K79_2: 15:42:45 Hora K79_2 : d2- 06:48:07 Meta: 16:39:48 Hora meta: d2- 07:45:10
Split Times
16034040
19:01:39
17:00:10
14:58:42
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 1324 | César Ruiz Serrano | 15:36:00 | |||
T. real: 15:36:00 Inici real: 15:44:19 Hora meta: d2- 07:20:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:20 min/km Club: xip groc K10_7: 1:17:22 Hora K10_7 : 17:01:41 K15: 2:06:46 Hora K15 : 17:51:05 K23_6: 3:36:38 Hora K23_6 : 19:20:57 K32_2: 5:15:21 Hora K32_2 : 20:59:39 k46_2: 7:40:35 Hora k46_2 : 23:24:53 K65_0: 11:28:59 Hora K65_0 : d2- 03:13:17 K77_0: 13:58:45 Hora K77_0 : d2- 05:43:04 K79_2: 14:40:48 Hora K79_2 : d2- 06:25:06 Meta: 15:36:00 Hora meta: d2- 07:20:19
Split Times
35332000
21:02:59
16:35:19
12:07:39
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Ivan Ruiz Gatell
13:38:24 (Tr: 12:23:06)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 1600 |
i
|
Jordi Rus Parejo | 16:20:51 | ||
T. real: 16:20:51 Inici real: 15:53:18 Hora meta: d2- 08:14:08 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:53 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:12:29 Hora K10_7 : 17:05:47 K15: 1:58:59 Hora K15 : 17:52:17 K23_6: 3:28:22 Hora K23_6 : 19:21:40 K32_2: 5:20:19 Hora K32_2 : 21:13:37 k46_2: 8:06:39 Hora k46_2 : 23:59:56 K65_0: 11:38:28 Hora K65_0 : d2- 03:31:45 K77_0: 14:41:59 Hora K77_0 : d2- 06:35:16 K79_2: 15:24:54 Hora K79_2 : d2- 07:18:11 Meta: 16:20:51 Hora meta: d2- 08:14:08
Split Times
5270760
18:09:04
17:29:08
16:49:12
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47) |
|||||||
/ | / | 840 |
i
|
Judit Ruscalleda Bota | 18:17:49 | ||
T. real: 18:17:49 Inici real: 15:28:50 Hora meta: d2- 09:46:39 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:18 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:12:22 Hora K10_7 : 16:41:12 K15: 2:01:20 Hora K15 : 17:30:09 K23_6: 3:43:10 Hora K23_6 : 19:12:00 K32_2: 5:45:27 Hora K32_2 : 21:14:16 k46_2: 8:59:32 Hora k46_2 : d2- 00:28:21 K65_0: 13:24:18 Hora K65_0 : d2- 04:53:07 K77_0: 16:35:16 Hora K77_0 : d2- 08:04:05 K79_2: 17:22:10 Hora K79_2 : d2- 08:50:59 Meta: 18:17:49 Hora meta: d2- 09:46:39
Split Times
38112690
23:50:22
19:01:39
14:12:55
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
i
Maria Sabaté
23:50:22 (Tr: 23:12:05)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Meritxell Sabaté Subirana
14:39:44 (Tr: 14:14:07)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 1772 |
i
|
Jordi Rutllant Sureda | 19:48:38 | ||
T. real: 19:48:38 Inici real: 15:59:21 Hora meta: d2- 11:47:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:24 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:25:17 Hora K10_7 : 17:24:38 K15: 2:31:03 Hora K15 : 18:30:24 K23_6: 4:22:54 Hora K23_6 : 20:22:15 K32_2: 6:37:13 Hora K32_2 : 22:36:34 k46_2: 9:29:58 Hora k46_2 : d2- 01:29:19 K65_0: 14:25:03 Hora K65_0 : d2- 06:24:23 K77_0: 17:45:13 Hora K77_0 : d2- 09:44:34 K79_2: 18:41:52 Hora K79_2 : d2- 10:41:13 Meta: 19:48:38 Hora meta: d2- 11:47:59
Split Times
35332000
25:30:39
21:02:59
16:35:19
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
David Rubio Hermida
18:50:32 (Tr: 18:09:12)
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Lidia Ruiz Ordoñez
18:55:40 (Tr: 18:22:26)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
i
Maria Sabaté
23:50:22 (Tr: 23:12:05)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 2376 | Miguel enrique Saavedra Sarmiento | 16:34:47 | |||
T. real: 16:34:47 Inici real: 16:19:18 Hora meta: d2- 08:54:04 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:03 min/km Club: xip groc K10_7: 1:41:38 Hora K10_7 : 18:00:55 K15: 2:53:50 Hora K15 : 19:13:07 K23_6: No data Hora K23_6: No data K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: No data Hora k46_2: No data K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: No data Hora K77_0: No data K79_2: No data Hora K79_2: No data Meta: 16:34:47 Hora meta: d2- 08:54:04
Split Times
5270760
18:49:00
18:09:04
17:29:08
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 3082 |
i
|
Maria Sabaté | 23:12:05 | ||
T. real: 23:12:05 Inici real: 15:23:18 Hora meta: d2- 14:35:22 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 16:52 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:46:46 Hora K10_7 : 17:10:03 K15: 2:51:36 Hora K15 : 18:14:53 K23_6: 4:41:58 Hora K23_6 : 20:05:15 K32_2: 6:59:59 Hora K32_2 : 22:23:16 k46_2: 10:31:35 Hora k46_2 : d2- 01:54:53 K65_0: 16:23:06 Hora K65_0 : d2- 07:46:23 K77_0: 20:44:25 Hora K77_0 : d2- 12:07:42 K79_2: 22:11:54 Hora K79_2 : d2- 13:35:12 Meta: 23:12:05 Hora meta: d2- 14:35:22
Split Times
38112690
28:39:06
23:50:22
19:01:39
i
Jose luis Rubio Castillo
19:19:46 (Tr: 19:04:06)
i
Dani Ruiz
19:30:58 (Tr: 17:52:36)
Miguel Ruiz
19:30:57 (Tr: 17:52:37)
i
Carlos Ruiz De Luque
21:20:36 (Tr: 19:35:01)
i
Lorenzo Ruiz De Luque
21:20:35 (Tr: 19:34:58)
i
Alfredo Ruiz Marcos
21:46:42 (Tr: 20:42:26)
i
Ivan Ruiz Martinez
20:02:36 (Tr: 19:46:04)
i
Vanessa Ruiz Masso
20:11:39 (Tr: 18:24:24)
i
May Ruiz Núñez
20:39:42 (Tr: 19:18:22)
i
Judit Ruscalleda Bota
19:01:39 (Tr: 18:17:49)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:02:59 (Tr: 19:48:38) |
|||||||
/ | / | 2187 | Josep maria Sabaté Ibarz | 16:47:28 | |||
T. real: 16:47:28 Inici real: 16:13:16 Hora meta: d2- 09:00:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:12 min/km Club: xip groc K10_7: 1:34:18 Hora K10_7 : 17:47:34 K15: 2:20:06 Hora K15 : 18:33:21 K23_6: 4:04:47 Hora K23_6 : 20:18:02 K32_2: 5:46:40 Hora K32_2 : 21:59:55 k46_2: 8:23:25 Hora k46_2 : d2- 00:36:40 K65_0: 12:25:22 Hora K65_0 : d2- 04:38:38 K77_0: 15:08:06 Hora K77_0 : d2- 07:21:22 K79_2: 15:48:41 Hora K79_2 : d2- 08:01:57 Meta: 16:47:28 Hora meta: d2- 09:00:43
Split Times
1329680
18:25:48
18:15:43
18:05:39
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 1948 |
i
|
Meritxell Sabaté Subirana | 14:14:07 | ||
T. real: 14:14:07 Inici real: 15:10:37 Hora meta: d2- 05:24:44 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 10:21 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:19:53 Hora K10_7 : 16:30:30 K15: 2:03:23 Hora K15 : 17:14:00 K23_6: 3:23:53 Hora K23_6 : 18:34:30 K32_2: 4:50:41 Hora K32_2 : 20:01:18 k46_2: 6:54:57 Hora k46_2 : 22:05:34 K65_0: 10:22:12 Hora K65_0 : d2- 01:32:49 K77_0: 12:45:33 Hora K77_0 : d2- 03:56:10 K79_2: 13:23:22 Hora K79_2 : d2- 04:33:59 Meta: 14:14:07 Hora meta: d2- 05:24:44
Split Times
29839260
18:25:48
14:39:44
10:53:41
i
Marta Rubio Jiménez
18:09:32 (Tr: 17:40:15)
Eduardo Rubio Melgar
18:18:40 (Tr: 17:37:19)
i
Aina Ruiz
14:53:50 (Tr: 13:22:36)
i
Enric Ruiz
17:46:41 (Tr: 17:23:16)
i
Manel Ruiz Borràs
14:47:21 (Tr: 13:17:06)
i
Raúl Ruiz Freijo
18:22:13 (Tr: 16:43:53)
Ivan Ruiz Gatell
13:38:24 (Tr: 12:23:06)
i
Vicente Ruiz Marchal
16:54:27 (Tr: 16:37:05)
i
Juan Ruiz Paniello
17:00:12 (Tr: 17:00:12)
i
Maria rosa Ruiz Paniello
17:00:10 (Tr: 16:39:48)
César Ruiz Serrano
16:35:19 (Tr: 15:36:00)
i
Jordi Rus Parejo
17:29:08 (Tr: 16:20:51)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:09:04 (Tr: 16:34:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
18:15:43 (Tr: 16:47:28)
i
Susana Sàez De Tejada Ordoñez
18:25:48 (Tr: 17:52:33) |
|||||||
/ | / | 553 |
i
|
Susana Sàez De Tejada Ordoñez | 17:52:33 | ||
T. real: 17:52:33 Inici real: 15:18:15 Hora meta: d2- 09:10:48 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:00 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:35:37 Hora K10_7 : 16:53:52 K15: 2:24:03 Hora K15 : 17:42:18 K23_6: 4:03:58 Hora K23_6 : 19:22:12 K32_2: 6:12:52 Hora K32_2 : 21:31:06 k46_2: 9:10:03 Hora k46_2 : d2- 00:28:17 K65_0: 13:08:42 Hora K65_0 : d2- 04:26:56 K77_0: 16:20:34 Hora K77_0 : d2- 07:38:49 K79_2: 17:00:03 Hora K79_2 : d2- 08:18:17 Meta: 17:52:33 Hora meta: d2- 09:10:48
Split Times
4400
18:25:50
18:25:48
18:25:46
|
|||||||