L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 1566 |
i
|
Javier Silva Cuevas | 18:44:48 | ||
T. real: 18:44:48 Inici real: 15:52:18 Hora meta: d2- 10:37:06 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:38 min/km Club: xip groc K10_7: 1:23:43 Hora K10_7 : 17:16:00 K15: 2:18:14 Hora K15 : 18:10:32 K23_6: 4:02:53 Hora K23_6 : 19:55:10 K32_2: 6:12:35 Hora K32_2 : 22:04:53 k46_2: 9:05:17 Hora k46_2 : d2- 00:57:34 K65_0: 13:43:55 Hora K65_0 : d2- 05:36:13 K77_0: 16:52:15 Hora K77_0 : d2- 08:44:32 K79_2: 17:43:53 Hora K79_2 : d2- 09:36:11 Meta: 18:44:48 Hora meta: d2- 10:37:06
Split Times
12583230
21:27:25
19:52:06
18:16:46
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1524 | Josep Silvestre I Albert | 16:03:25 | |||
T. real: 16:03:25 Inici real: 15:50:18 Hora meta: d2- 07:53:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:40 min/km Club: xip groc K10_7: 1:05:20 Hora K10_7 : 16:55:38 K15: 1:52:22 Hora K15 : 17:42:39 K23_6: 3:18:45 Hora K23_6 : 19:09:03 K32_2: 5:06:42 Hora K32_2 : 20:56:59 k46_2: 7:58:38 Hora k46_2 : 23:48:55 K65_0: 11:39:26 Hora K65_0 : d2- 03:29:43 K77_0: 14:22:07 Hora K77_0 : d2- 06:12:24 K79_2: 15:05:17 Hora K79_2 : d2- 06:55:35 Meta: 16:03:25 Hora meta: d2- 07:53:43
Split Times
34149830
21:27:25
17:08:43
12:50:00
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 2618 |
i
|
Albert Simon Polo | 16:18:40 | ||
T. real: 16:18:40 Inici real: 15:18:15 Hora meta: d2- 07:36:54 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:51 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:29:08 Hora K10_7 : 16:47:23 K15: 2:19:23 Hora K15 : 17:37:37 K23_6: 3:51:07 Hora K23_6 : 19:09:22 K32_2: 5:28:58 Hora K32_2 : 20:47:13 k46_2: 8:20:54 Hora k46_2 : 23:39:09 K65_0: 12:02:53 Hora K65_0 : d2- 03:21:08 K77_0: 14:38:09 Hora K77_0 : d2- 05:56:23 K79_2: 15:21:58 Hora K79_2 : d2- 06:40:13 Meta: 16:18:40 Hora meta: d2- 07:36:54
Split Times
36368310
21:27:25
16:51:54
12:16:23
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 3104 |
i
|
Josep Sisa Matas | 21:17:49 | ||
T. real: 21:17:49 Inici real: 15:01:38 Hora meta: d2- 12:19:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:29 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:45:40 Hora K10_7 : 16:47:18 K15: 2:45:33 Hora K15 : 17:47:11 K23_6: 4:39:54 Hora K23_6 : 19:41:32 K32_2: 6:41:37 Hora K32_2 : 21:43:14 k46_2: 9:46:26 Hora k46_2 : d2- 00:48:04 K65_0: 15:26:19 Hora K65_0 : d2- 06:27:57 K77_0: 19:09:12 Hora K77_0 : d2- 10:10:49 K79_2: 20:07:11 Hora K79_2 : d2- 11:08:49 Meta: 21:17:49 Hora meta: d2- 12:19:27
Split Times
13509760
23:16:47
21:34:27
19:52:06
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47) |
|||||||
/ | / | 1949 |
i
|
Josep andreu Sobrino Castell | 16:53:28 | ||
T. real: 16:53:28 Inici real: 16:05:15 Hora meta: d2- 08:58:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:17 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:31:41 Hora K10_7 : 17:36:56 K15: 2:24:09 Hora K15 : 18:29:24 K23_6: 4:02:28 Hora K23_6 : 20:07:42 K32_2: 5:59:00 Hora K32_2 : 22:04:15 k46_2: 8:45:55 Hora k46_2 : d2- 00:51:10 K65_0: 12:36:55 Hora K65_0 : d2- 04:42:10 K77_0: 15:21:29 Hora K77_0 : d2- 07:26:43 K79_2: 16:00:54 Hora K79_2 : d2- 08:06:08 Meta: 16:53:28 Hora meta: d2- 08:58:42
Split Times
25566420
21:27:23
18:13:42
15:00:01
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1858 | Jose diego Socías Ortiz | 11:39:28 | |||
T. real: 11:39:28 Inici real: 15:19:20 Hora meta: d2- 02:58:47 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:29 min/km Club: xip groc K10_7: 0:55:48 Hora K10_7 : 16:15:07 K15: 1:32:41 Hora K15 : 16:52:00 K23_6: 2:38:48 Hora K23_6 : 17:58:07 K32_2: 3:55:38 Hora K32_2 : 19:14:57 k46_2: 5:32:04 Hora k46_2 : 20:51:23 K65_0: 8:18:53 Hora K65_0 : 23:38:12 K77_0: 10:15:32 Hora K77_0 : d2- 01:34:51 K79_2: 10:47:38 Hora K79_2 : d2- 02:06:58 Meta: 11:39:28 Hora meta: d2- 02:58:47
Split Times
87567920
23:17:11
12:13:47
1:10:24
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
i
Josep angel Solana Mur
23:17:11 (Tr: 21:31:54)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1958 |
i
|
Aïda Solà Hernàndez | 20:07:03 | ||
T. real: 20:07:03 Inici real: 16:05:23 Hora meta: d2- 12:12:25 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:37 min/km Club: xip groc K10_7: 1:37:30 Hora K10_7 : 17:42:53 K15: 2:36:35 Hora K15 : 18:41:58 K23_6: 4:35:30 Hora K23_6 : 20:40:53 K32_2: 6:53:05 Hora K32_2 : 22:58:27 k46_2: 9:58:57 Hora k46_2 : d2- 02:04:19 K65_0: 14:40:41 Hora K65_0 : d2- 06:46:03 K77_0: 18:00:14 Hora K77_0 : d2- 10:05:37 K79_2: 18:51:17 Hora K79_2 : d2- 10:56:40 Meta: 20:07:03 Hora meta: d2- 12:12:25
Split Times
4400
21:27:27
21:27:25
21:27:23
|
|||||||
/ | / | 1965 |
i
|
Cora Solà Hernàndez | 20:07:02 | ||
T. real: 20:07:02 Inici real: 16:05:21 Hora meta: d2- 12:12:23 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:37 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:37:34 Hora K10_7 : 17:42:55 K15: 2:36:35 Hora K15 : 18:41:56 K23_6: 4:35:33 Hora K23_6 : 20:40:54 K32_2: 6:53:06 Hora K32_2 : 22:58:27 k46_2: 9:59:01 Hora k46_2 : d2- 02:04:22 K65_0: 14:41:11 Hora K65_0 : d2- 06:46:32 K77_0: 18:00:17 Hora K77_0 : d2- 10:05:38 K79_2: 18:51:21 Hora K79_2 : d2- 10:56:42 Meta: 20:07:02 Hora meta: d2- 12:12:23
Split Times
25566420
24:41:05
21:27:23
18:13:42
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Josep angel Solana Mur
23:17:11 (Tr: 21:31:54)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 3129 |
i
|
Josep angel Solana Mur | 21:31:54 | ||
T. real: 21:31:54 Inici real: 16:30:17 Hora meta: d2- 14:02:11 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:39 min/km Club: xip groc K10_7: 1:42:30 Hora K10_7 : 18:12:47 K15: 2:44:21 Hora K15 : 19:14:38 K23_6: 4:42:25 Hora K23_6 : 21:12:42 K32_2: 7:00:30 Hora K32_2 : 23:30:47 k46_2: No data Hora k46_2: No data K65_0: 15:45:33 Hora K65_0 : d2- 08:15:50 K77_0: 19:17:22 Hora K77_0 : d2- 11:47:39 K79_2: 20:12:20 Hora K79_2 : d2- 12:42:37 Meta: 21:31:54 Hora meta: d2- 14:02:11
Split Times
87567920
34:20:34
23:17:11
12:13:47
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Jose diego Socías Ortiz
12:13:47 (Tr: 11:39:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1601 | Carlos Solano | 13:47:01 | |||
T. real: 13:47:01 Inici real: 15:53:19 Hora meta: d2- 05:40:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:01 min/km Club: xip groc K10_7: 0:58:30 Hora K10_7 : 16:51:49 K15: 1:36:54 Hora K15 : 17:30:12 K23_6: 2:54:39 Hora K23_6 : 18:47:58 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 6:21:45 Hora k46_2 : 22:15:04 K65_0: 9:58:04 Hora K65_0 : d2- 01:51:22 K77_0: 12:30:01 Hora K77_0 : d2- 04:23:20 K79_2: 13:02:50 Hora K79_2 : d2- 04:56:08 Meta: 13:47:01 Hora meta: d2- 05:40:19
Split Times
4751120
15:31:19
14:55:19
14:19:20
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04) |
|||||||
/ | / | 1565 | Raul Solano Hernaiz | 18:44:45 | |||
T. real: 18:44:45 Inici real: 15:52:20 Hora meta: d2- 10:37:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:38 min/km Club: xip groc K10_7: 1:24:11 Hora K10_7 : 17:16:31 K15: 2:18:10 Hora K15 : 18:10:29 K23_6: 4:02:50 Hora K23_6 : 19:55:10 K32_2: 6:12:41 Hora K32_2 : 22:05:01 k46_2: 9:05:12 Hora k46_2 : d2- 00:57:31 K65_0: 13:42:40 Hora K65_0 : d2- 05:35:00 K77_0: 16:52:05 Hora K77_0 : d2- 08:44:24 K79_2: 17:42:55 Hora K79_2 : d2- 09:35:15 Meta: 18:44:45 Hora meta: d2- 10:37:05
Split Times
5450830
20:33:23
19:52:05
19:10:48
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1101 |
i
|
Sergi Soldevila Carrera | 19:03:00 | ||
T. real: 19:03:00 Inici real: 15:36:28 Hora meta: d2- 10:39:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:51 min/km Club: xip groc K10_7: 1:36:08 Hora K10_7 : 17:12:36 K15: 2:30:29 Hora K15 : 18:06:57 K23_6: 4:10:41 Hora K23_6 : 19:47:09 K32_2: 6:04:49 Hora K32_2 : 21:41:16 k46_2: 9:07:35 Hora k46_2 : d2- 00:44:03 K65_0: 13:46:20 Hora K65_0 : d2- 05:22:48 K77_0: 17:17:37 Hora K77_0 : d2- 08:54:05 K79_2: 18:03:44 Hora K79_2 : d2- 09:40:12 Meta: 19:03:00 Hora meta: d2- 10:39:28
Split Times
4400
19:54:30
19:54:28
19:54:26
|
|||||||
/ | / | 2105 | Maria Soldevila Castan | 14:06:01 | |||
T. real: 14:06:01 Inici real: 16:10:18 Hora meta: d2- 06:16:19 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 10:15 min/km Club: xip groc K10_7: 1:01:36 Hora K10_7 : 17:11:54 K15: 1:47:24 Hora K15 : 17:57:42 K23_6: 3:11:46 Hora K23_6 : 19:22:03 K32_2: 4:34:02 Hora K32_2 : 20:44:20 k46_2: 6:29:14 Hora k46_2 : 22:39:32 K65_0: 9:57:19 Hora K65_0 : d2- 02:07:37 K77_0: 12:22:38 Hora K77_0 : d2- 04:32:56 K79_2: 13:03:20 Hora K79_2 : d2- 05:13:37 Meta: 14:06:01 Hora meta: d2- 06:16:19
Split Times
42748200
20:55:10
15:31:19
10:07:28
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Jose diego Socías Ortiz
12:13:47 (Tr: 11:39:28)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 2395 |
i
|
Lidia Solé Erta | 18:59:03 | ||
T. real: 18:59:03 Inici real: 16:19:20 Hora meta: d2- 11:18:23 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 13:48 min/km Club: xip groc K10_7: 1:36:48 Hora K10_7 : 17:56:08 K15: 2:27:04 Hora K15 : 18:46:23 K23_6: 4:13:12 Hora K23_6 : 20:32:32 K32_2: 6:35:39 Hora K32_2 : 22:54:59 k46_2: 9:35:06 Hora k46_2 : d2- 01:54:26 K65_0: 14:20:03 Hora K65_0 : d2- 06:39:23 K77_0: 17:14:00 Hora K77_0 : d2- 09:33:20 K79_2: 18:02:10 Hora K79_2 : d2- 10:21:30 Meta: 18:59:03 Hora meta: d2- 11:18:23
Split Times
5450830
21:14:41
20:33:23
19:52:05
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47) |
|||||||
/ | / | 1875 |
i
|
Joan Sole Orrit | 14:19:04 | ||
T. real: 14:19:04 Inici real: 15:06:17 Hora meta: d2- 05:25:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:25 min/km Club: xip groc K10_7: 1:09:22 Hora K10_7 : 16:15:38 K15: 1:53:06 Hora K15 : 16:59:22 K23_6: 3:18:28 Hora K23_6 : 18:24:45 K32_2: 4:51:10 Hora K32_2 : 19:57:26 k46_2: 6:58:46 Hora k46_2 : 22:05:02 K65_0: 10:24:54 Hora K65_0 : d2- 01:31:10 K77_0: 12:47:59 Hora K77_0 : d2- 03:54:16 K79_2: 13:25:58 Hora K79_2 : d2- 04:32:15 Meta: 14:19:04 Hora meta: d2- 05:25:20
Split Times
23390620
17:37:32
14:40:20
11:43:08
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
Jose diego Socías Ortiz
12:13:47 (Tr: 11:39:28)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41) |
|||||||
/ | / | 344 |
i
|
Yago Sole Rodriguez | 20:55:10 | ||
T. real: 20:55:10 Inici real: 14:45:00 Hora meta: d2- 11:40:10 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:12 min/km Club: lloguer xip K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 3:11:11 Hora K15 : 17:56:11 K23_6: 5:04:33 Hora K23_6 : 19:49:33 K32_2: 7:21:35 Hora K32_2 : 22:06:35 k46_2: 10:37:00 Hora k46_2 : d2- 01:22:00 K65_0: 15:28:01 Hora K65_0 : d2- 06:13:01 K77_0: 18:59:15 Hora K77_0 : d2- 09:44:15 K79_2: 19:50:43 Hora K79_2 : d2- 10:35:43 Meta: 20:55:10 Hora meta: d2- 11:40:10
Split Times
42748200
26:19:01
20:55:10
15:31:19
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
i
Josep angel Solana Mur
23:17:11 (Tr: 21:31:54)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 2756 |
i
|
Joan Soler Balart | 17:38:50 | ||
T. real: 17:38:50 Inici real: 16:32:17 Hora meta: d2- 10:11:06 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:50 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:45:03 Hora K10_7 : 18:17:20 K15: 2:39:41 Hora K15 : 19:11:57 K23_6: 4:21:03 Hora K23_6 : 20:53:19 K32_2: 6:08:39 Hora K32_2 : 22:40:56 k46_2: 8:48:15 Hora k46_2 : d2- 01:20:31 K65_0: 12:52:38 Hora K65_0 : d2- 05:24:55 K77_0: 15:40:35 Hora K77_0 : d2- 08:12:52 K79_2: 16:32:14 Hora K79_2 : d2- 09:04:31 Meta: 17:38:50 Hora meta: d2- 10:11:06
Split Times
9600910
20:38:50
19:26:06
18:13:22
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 2628 |
i
|
Santi Soler Morga | 15:55:18 | ||
T. real: 15:55:18 Inici real: 16:27:15 Hora meta: d2- 08:22:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:34 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:15 Hora K10_7 : 17:59:30 K15: 2:17:58 Hora K15 : 18:45:12 K23_6: 3:52:42 Hora K23_6 : 20:19:56 K32_2: 5:29:02 Hora K32_2 : 21:56:16 k46_2: 8:04:04 Hora k46_2 : d2- 00:31:18 K65_0: 11:40:37 Hora K65_0 : d2- 04:07:51 K77_0: 14:25:33 Hora K77_0 : d2- 06:52:48 K79_2: 15:05:47 Hora K79_2 : d2- 07:33:01 Meta: 15:55:18 Hora meta: d2- 08:22:32
Split Times
23390620
20:34:44
17:37:32
14:40:20
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1304 |
i
|
Ruben Soler Pérez Vico | 17:06:30 | ||
T. real: 17:06:30 Inici real: 15:43:13 Hora meta: d2- 08:49:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:26 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:28:09 Hora K10_7 : 17:11:22 K15: 2:18:58 Hora K15 : 18:02:11 K23_6: 3:48:24 Hora K23_6 : 19:31:37 K32_2: 5:31:32 Hora K32_2 : 21:14:45 k46_2: 8:16:52 Hora k46_2 : d2- 00:00:05 K65_0: 12:21:32 Hora K65_0 : d2- 04:04:45 K77_0: 15:27:36 Hora K77_0 : d2- 07:10:49 K79_2: 16:17:20 Hora K79_2 : d2- 08:00:33 Meta: 17:06:30 Hora meta: d2- 08:49:43
Split Times
4400
18:04:45
18:04:43
18:04:41
|
|||||||
/ | / | 1448 | Ignasi Solernou Morera | 19:35:34 | |||
T. real: 19:35:34 Inici real: 15:48:17 Hora meta: d2- 11:23:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:14 min/km Club: xip groc K10_7: 1:47:06 Hora K10_7 : 17:35:23 K15: 2:44:20 Hora K15 : 18:32:36 K23_6: 4:41:08 Hora K23_6 : 20:29:25 K32_2: 6:49:46 Hora K32_2 : 22:38:03 k46_2: 9:58:02 Hora k46_2 : d2- 01:46:19 K65_0: 14:34:43 Hora K65_0 : d2- 06:23:00 K77_0: 17:49:31 Hora K77_0 : d2- 09:37:47 K79_2: 18:35:57 Hora K79_2 : d2- 10:24:14 Meta: 19:35:34 Hora meta: d2- 11:23:50
Split Times
9600910
21:51:34
20:38:50
19:26:06
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47) |
|||||||
/ | / | 1149 | Joan Soley Soler | 14:13:21 | |||
T. real: 14:13:21 Inici real: 16:40:19 Hora meta: d2- 06:53:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:20 min/km Club: xip groc K10_7: 1:01:02 Hora K10_7 : 17:41:20 K15: 1:44:27 Hora K15 : 18:24:45 K23_6: 3:05:05 Hora K23_6 : 19:45:23 K32_2: 4:51:21 Hora K32_2 : 21:31:39 k46_2: 6:58:11 Hora k46_2 : 23:38:29 K65_0: 10:10:42 Hora K65_0 : d2- 02:51:00 K77_0: 12:27:35 Hora K77_0 : d2- 05:07:53 K79_2: 13:11:06 Hora K79_2 : d2- 05:51:24 Meta: 14:13:21 Hora meta: d2- 06:53:39
Split Times
16220050
18:11:32
16:08:39
14:05:46
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41) |
|||||||
/ | / | 2996 |
i
|
Tere Soley Soler | 15:12:30 | ||
T. real: 15:12:30 Inici real: 16:40:19 Hora meta: d2- 07:52:48 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 11:03 min/km Club: lloguer xip K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 1:44:29 Hora K15 : 18:24:48 K23_6: 3:04:12 Hora K23_6 : 19:44:31 K32_2: 4:51:38 Hora K32_2 : 21:31:57 k46_2: 7:32:13 Hora k46_2 : d2- 00:12:32 K65_0: 11:13:17 Hora K65_0 : d2- 03:53:36 K77_0: 13:47:36 Hora K77_0 : d2- 06:27:54 K79_2: 14:26:18 Hora K79_2 : d2- 07:06:37 Meta: 15:12:30 Hora meta: d2- 07:52:48
Split Times
4400
17:07:50
17:07:48
17:07:46
|
|||||||
/ | / | 1735 | Jordi Solsona | 11:36:55 | |||
T. real: 11:36:55 Inici real: 15:58:15 Hora meta: d2- 03:35:10 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:27 min/km Club: xip groc K10_7: 0:53:30 Hora K10_7 : 16:51:45 K15: 1:31:38 Hora K15 : 17:29:53 K23_6: 2:38:17 Hora K23_6 : 18:36:31 K32_2: 3:54:37 Hora K32_2 : 19:52:52 k46_2: 5:45:04 Hora k46_2 : 21:43:19 K65_0: 8:34:50 Hora K65_0 : d2- 00:33:04 K77_0: 10:22:46 Hora K77_0 : d2- 02:21:01 K79_2: 10:53:04 Hora K79_2 : d2- 02:51:19 Meta: 11:36:55 Hora meta: d2- 03:35:10
Split Times
62542590
20:43:58
12:50:10
4:56:21
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Jose diego Socías Ortiz
12:13:47 (Tr: 11:39:28)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 754 |
i
|
Tomas Solsona Serra | 17:31:15 | ||
T. real: 17:31:15 Inici real: 15:25:17 Hora meta: d2- 08:56:32 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:44 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:45:00 Hora K10_7 : 17:10:17 K15: 2:31:34 Hora K15 : 17:56:51 K23_6: 4:12:37 Hora K23_6 : 19:37:54 K32_2: 6:07:43 Hora K32_2 : 21:33:00 k46_2: 8:34:24 Hora k46_2 : 23:59:41 K65_0: 12:36:52 Hora K65_0 : d2- 04:02:09 K77_0: 15:37:23 Hora K77_0 : d2- 07:02:40 K79_2: 16:30:22 Hora K79_2 : d2- 07:55:39 Meta: 17:31:15 Hora meta: d2- 08:56:32
Split Times
20202490
20:44:35
18:11:32
15:38:29
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 290 |
i
|
Eduard Sonet Fernandez | 15:07:41 | ||
T. real: 15:07:41 Inici real: 15:09:27 Hora meta: d2- 06:17:08 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:00 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:02:35 Hora K10_7 : 16:12:01 K15: 1:44:06 Hora K15 : 16:53:32 K23_6: 2:59:47 Hora K23_6 : 18:09:13 K32_2: 4:32:02 Hora K32_2 : 19:41:29 k46_2: 6:46:06 Hora k46_2 : 21:55:32 K65_0: 10:37:07 Hora K65_0 : d2- 01:46:33 K77_0: 13:35:15 Hora K77_0 : d2- 04:44:41 K79_2: 14:14:17 Hora K79_2 : d2- 05:23:43 Meta: 15:07:41 Hora meta: d2- 06:17:08
Split Times
22089100
18:19:28
15:32:08
12:44:47
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12) |
|||||||
/ | / | 3052 |
i
|
Juan carlos Soriano Camacho | 18:47:41 | ||
T. real: 18:47:41 Inici real: 16:41:18 Hora meta: d2- 11:28:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:40 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:38:24 Hora K10_7 : 18:19:41 K15: 2:33:10 Hora K15 : 19:14:27 K23_6: 4:23:58 Hora K23_6 : 21:05:15 K32_2: 6:29:40 Hora K32_2 : 23:10:57 k46_2: 9:34:53 Hora k46_2 : d2- 02:16:10 K65_0: 13:57:54 Hora K65_0 : d2- 06:39:11 K77_0: 16:55:59 Hora K77_0 : d2- 09:37:16 K79_2: 17:39:10 Hora K79_2 : d2- 10:20:27 Meta: 18:47:41 Hora meta: d2- 11:28:58
Split Times
62542590
28:37:46
20:43:58
12:50:10
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
i
Josep angel Solana Mur
23:17:11 (Tr: 21:31:54)
Carlos Solano
14:55:19 (Tr: 13:47:01)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
Maria Soldevila Castan
15:31:19 (Tr: 14:06:01)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Joan Sole Orrit
14:40:20 (Tr: 14:19:04)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
Jordi Solsona
12:50:10 (Tr: 11:36:55)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 973 | Carlos Soriano De La Cruz | 19:57:18 | |||
T. real: 19:57:18 Inici real: 15:32:17 Hora meta: d2- 11:29:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:30 min/km Club: xip groc K10_7: 1:40:31 Hora K10_7 : 17:12:48 K15: 2:38:27 Hora K15 : 18:10:44 K23_6: 4:32:22 Hora K23_6 : 20:04:39 K32_2: 7:00:50 Hora K32_2 : 22:33:07 k46_2: 10:29:21 Hora k46_2 : d2- 02:01:38 K65_0: 15:12:45 Hora K65_0 : d2- 06:45:02 K77_0: 18:03:14 Hora K77_0 : d2- 09:35:31 K79_2: 18:51:13 Hora K79_2 : d2- 10:23:30 Meta: 19:57:18 Hora meta: d2- 11:29:35
Split Times
20202490
23:17:38
20:44:35
18:11:32
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
i
Josep Sisa Matas
21:34:27 (Tr: 21:17:49)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
i
Aïda Solà Hernàndez
21:27:25 (Tr: 20:07:03)
i
Cora Solà Hernàndez
21:27:23 (Tr: 20:07:02)
i
Josep angel Solana Mur
23:17:11 (Tr: 21:31:54)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
i
Albert Sorolla
18:19:28 (Tr: 17:25:12)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 1184 |
i
|
Albert Sorolla | 17:25:12 | ||
T. real: 17:25:12 Inici real: 15:39:16 Hora meta: d2- 09:04:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:40 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:38:47 Hora K10_7 : 17:18:03 K15: 2:29:14 Hora K15 : 18:08:30 K23_6: 4:10:22 Hora K23_6 : 19:49:38 K32_2: 5:59:36 Hora K32_2 : 21:38:52 k46_2: 8:54:58 Hora k46_2 : d2- 00:34:14 K65_0: 13:02:06 Hora K65_0 : d2- 04:41:22 K77_0: 15:51:47 Hora K77_0 : d2- 07:31:03 K79_2: 16:33:18 Hora K79_2 : d2- 08:12:34 Meta: 17:25:12 Hora meta: d2- 09:04:28
Split Times
22089100
21:06:49
18:19:28
15:32:08
i
Javier Silva Cuevas
19:52:06 (Tr: 18:44:48)
Josep Silvestre I Albert
17:08:43 (Tr: 16:03:25)
i
Albert Simon Polo
16:51:54 (Tr: 16:18:40)
i
Josep andreu Sobrino Castell
18:13:42 (Tr: 16:53:28)
Raul Solano Hernaiz
19:52:05 (Tr: 18:44:45)
i
Sergi Soldevila Carrera
19:54:28 (Tr: 19:03:00)
i
Lidia Solé Erta
20:33:23 (Tr: 18:59:03)
i
Yago Sole Rodriguez
20:55:10 (Tr: 20:55:10)
i
Joan Soler Balart
19:26:06 (Tr: 17:38:50)
i
Santi Soler Morga
17:37:32 (Tr: 15:55:18)
i
Ruben Soler Pérez Vico
18:04:43 (Tr: 17:06:30)
Ignasi Solernou Morera
20:38:50 (Tr: 19:35:34)
Joan Soley Soler
16:08:39 (Tr: 14:13:21)
i
Tere Soley Soler
17:07:48 (Tr: 15:12:30)
i
Tomas Solsona Serra
18:11:32 (Tr: 17:31:15)
i
Eduard Sonet Fernandez
15:32:08 (Tr: 15:07:41)
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18)
i
Sergi Sort Ampurdanès
20:47:02 (Tr: 19:02:47)
i
Joaquim Sospedra Font
19:11:33 (Tr: 18:33:18) |
|||||||
/ | / | 2691 |
i
|
Sergi Sort Ampurdanès | 19:02:47 | ||
T. real: 19:02:47 Inici real: 16:29:16 Hora meta: d2- 11:32:02 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:51 min/km Club: xip groc K10_7: 1:37:40 Hora K10_7 : 18:06:55 K15: 2:29:15 Hora K15 : 18:58:30 K23_6: 4:14:21 Hora K23_6 : 20:43:36 K32_2: 6:06:15 Hora K32_2 : 22:35:30 k46_2: 8:43:05 Hora k46_2 : d2- 01:12:20 K65_0: 13:22:26 Hora K65_0 : d2- 05:51:41 K77_0: 16:48:56 Hora K77_0 : d2- 09:18:11 K79_2: 17:48:29 Hora K79_2 : d2- 10:17:44 Meta: 19:02:47 Hora meta: d2- 11:32:02
Split Times
404690
20:50:06
20:47:02
20:43:58
i
Juan carlos Soriano Camacho
20:43:58 (Tr: 18:47:41)
Carlos Soriano De La Cruz
20:44:35 (Tr: 19:57:18) |
|||||||
/ | / | 603 |
i
|
Joaquim Sospedra Font | 18:33:18 | ||
T. real: 18:33:18 Inici real: 15:23:16 Hora meta: d2- 09:56:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:29 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:34:32 Hora K10_7 : 16:57:48 K15: 2:31:44 Hora K15 : 17:55:00 K23_6: 4:13:55 Hora K23_6 : 19:37:10 K32_2: 6:25:01 Hora K32_2 : 21:48:17 k46_2: 9:37:42 Hora k46_2 : d2- 01:00:58 K65_0: 14:03:01 Hora K65_0 : d2- 05:26:16 K77_0: 16:48:48 Hora K77_0 : d2- 08:12:03 K79_2: 17:33:12 Hora K79_2 : d2- 08:56:27 Meta: 18:33:18 Hora meta: d2- 09:56:33
Split Times
4400
19:11:35
19:11:33
19:11:31
|
|||||||