L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 1751 |
i
|
Joaquim Sospedra Iglesias | 16:30:03 | ||
T. real: 16:30:03 Inici real: 15:58:16 Hora meta: d2- 08:28:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:00 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:37:23 Hora K10_7 : 17:35:38 K15: 2:28:28 Hora K15 : 18:26:44 K23_6: 4:14:22 Hora K23_6 : 20:12:37 K32_2: 5:56:45 Hora K32_2 : 21:55:00 k46_2: 8:29:42 Hora k46_2 : d2- 00:27:58 K65_0: 12:05:08 Hora K65_0 : d2- 04:03:23 K77_0: 14:57:45 Hora K77_0 : d2- 06:56:00 K79_2: 15:38:48 Hora K79_2 : d2- 07:37:04 Meta: 16:30:03 Hora meta: d2- 08:28:19
Split Times
4400
17:43:21
17:43:19
17:43:17
|
|||||||
/ | / | 2666 |
i
|
Javi Soto Fernández | 20:18:34 | ||
T. real: 20:18:34 Inici real: 15:09:17 Hora meta: d2- 11:27:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:46 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:36:07 Hora K10_7 : 16:45:23 K15: 2:28:41 Hora K15 : 17:37:57 K23_6: 4:15:34 Hora K23_6 : 19:24:50 K32_2: 6:20:27 Hora K32_2 : 21:29:43 k46_2: 9:31:40 Hora k46_2 : d2- 00:40:56 K65_0: 14:31:31 Hora K65_0 : d2- 05:40:47 K77_0: 18:35:20 Hora K77_0 : d2- 09:44:36 K79_2: 19:22:34 Hora K79_2 : d2- 10:31:50 Meta: 20:18:34 Hora meta: d2- 11:27:50
Split Times
23697850
23:42:22
20:42:50
17:43:19
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 803 | Sandra Sotos Garcia | 21:57:57 | |||
T. real: 21:57:57 Inici real: 15:26:38 Hora meta: d2- 13:24:35 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:58 min/km Club: xip groc K10_7: 1:47:32 Hora K10_7 : 17:14:10 K15: 2:52:52 Hora K15 : 18:19:29 K23_6: 4:56:26 Hora K23_6 : 20:23:03 K32_2: 7:24:36 Hora K32_2 : 22:51:14 k46_2: 10:52:57 Hora k46_2 : d2- 02:19:34 K65_0: 16:12:31 Hora K65_0 : d2- 07:39:09 K77_0: 19:47:11 Hora K77_0 : d2- 11:13:48 K79_2: 20:50:10 Hora K79_2 : d2- 12:16:48 Meta: 21:57:57 Hora meta: d2- 13:24:35
Split Times
39106980
27:35:50
22:39:35
17:43:19
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
i
Marco sterbizzi Sterbizzi
d2- 00:00:14 (Tr: 23:20:55)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 846 | Nacho Soucheiron | 18:34:27 | |||
T. real: 18:34:27 Inici real: 15:28:18 Hora meta: d2- 10:02:44 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:30 min/km Club: xip groc K10_7: 1:37:03 Hora K10_7 : 17:05:21 K15: 2:32:10 Hora K15 : 18:00:27 K23_6: 4:08:48 Hora K23_6 : 19:37:05 K32_2: 6:04:10 Hora K32_2 : 21:32:28 k46_2: 8:56:45 Hora k46_2 : d2- 00:25:02 K65_0: 13:21:41 Hora K65_0 : d2- 04:49:58 K77_0: 16:43:22 Hora K77_0 : d2- 08:11:39 K79_2: 17:35:22 Hora K79_2 : d2- 09:03:39 Meta: 18:34:27 Hora meta: d2- 10:02:44
Split Times
12464320
20:52:10
19:17:44
17:43:19
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 850 |
i
|
Carla Soucheiron Rovira | 18:34:28 | ||
T. real: 18:34:28 Inici real: 15:28:16 Hora meta: d2- 10:02:44 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:30 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:36:47 Hora K10_7 : 17:05:03 K15: 2:32:11 Hora K15 : 18:00:27 K23_6: 4:07:42 Hora K23_6 : 19:35:58 K32_2: 6:04:11 Hora K32_2 : 21:32:27 k46_2: 8:56:47 Hora k46_2 : d2- 00:25:02 K65_0: 13:21:44 Hora K65_0 : d2- 04:50:00 K77_0: 16:43:23 Hora K77_0 : d2- 08:11:39 K79_2: 17:35:19 Hora K79_2 : d2- 09:03:34 Meta: 18:34:28 Hora meta: d2- 10:02:44
Split Times
25189560
22:28:34
19:17:44
16:06:54
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 3107 |
i
|
Marco sterbizzi Sterbizzi | 23:20:55 | ||
T. real: 23:20:55 Inici real: 15:24:20 Hora meta: d2- 14:45:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 16:58 min/km Club: lloguer xip K10_7: 2:00:12 Hora K10_7 : 17:24:31 K15: 3:04:10 Hora K15 : 18:28:30 K23_6: 5:00:35 Hora K23_6 : 20:24:55 K32_2: 7:18:33 Hora K32_2 : 22:42:53 k46_2: 11:06:27 Hora k46_2 : d2- 02:30:47 K65_0: 16:46:58 Hora K65_0 : d2- 08:11:18 K77_0: 20:46:06 Hora K77_0 : d2- 12:10:26 K79_2: 22:00:01 Hora K79_2 : d2- 13:24:21 Meta: 23:20:55 Hora meta: d2- 14:45:14
Split Times
10647890
25:20:54
d2- 00:00:14
22:39:35
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57) |
|||||||
/ | / | 1845 | Daniel Strappato | 14:57:31 | |||
T. real: 14:57:31 Inici real: 15:07:14 Hora meta: d2- 06:04:45 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 10:52 min/km Club: xip groc K10_7: 1:15:21 Hora K10_7 : 16:22:35 K15: 1:58:45 Hora K15 : 17:05:59 K23_6: 3:22:49 Hora K23_6 : 18:30:03 K32_2: 5:05:15 Hora K32_2 : 20:12:29 k46_2: 7:34:42 Hora k46_2 : 22:41:56 K65_0: 11:06:49 Hora K65_0 : d2- 02:14:03 K77_0: 13:33:21 Hora K77_0 : d2- 04:40:35 K79_2: 14:08:15 Hora K79_2 : d2- 05:15:29 Meta: 14:57:31 Hora meta: d2- 06:04:45
Split Times
35185480
19:46:19
15:19:45
10:53:12
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Telerin 16 Team
15:40:57 (Tr: 15:20:41)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34)
i
Jordi Tena Vivó
13:06:26 (Tr: 12:08:04) |
|||||||
/ | / | 515 | Andreu Suarez Del Castillo | 21:56:09 | |||
T. real: 21:56:09 Inici real: 15:17:26 Hora meta: d2- 13:13:34 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:57 min/km Club: xip groc K10_7: 1:47:00 Hora K10_7 : 17:04:25 K15: 2:52:50 Hora K15 : 18:10:15 K23_6: 4:52:45 Hora K23_6 : 20:10:10 K32_2: 7:18:56 Hora K32_2 : 22:36:22 k46_2: 10:53:17 Hora k46_2 : d2- 02:10:42 K65_0: 16:19:59 Hora K65_0 : d2- 07:37:24 K77_0: 19:49:03 Hora K77_0 : d2- 11:06:29 K79_2: 20:45:39 Hora K79_2 : d2- 12:03:04 Meta: 21:56:09 Hora meta: d2- 13:13:34
Split Times
25189560
25:39:24
22:28:34
19:17:44
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
i
Marco sterbizzi Sterbizzi
d2- 00:00:14 (Tr: 23:20:55)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 1671 | Faustino Suarez Marquez | 21:01:51 | |||
T. real: 21:01:51 Inici real: 15:44:18 Hora meta: d2- 12:46:08 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:17 min/km Club: compra xip K10_7: 1:40:57 Hora K10_7 : 17:25:15 K15: 2:56:19 Hora K15 : 18:40:36 K23_6: 5:00:42 Hora K23_6 : 20:45:00 K32_2: 7:12:33 Hora K32_2 : 22:56:51 k46_2: 10:55:15 Hora k46_2 : d2- 02:39:32 K65_0: 16:10:14 Hora K65_0 : d2- 07:54:32 K77_0: 19:03:03 Hora K77_0 : d2- 10:47:20 K79_2: 19:46:05 Hora K79_2 : d2- 11:30:23 Meta: 21:01:51 Hora meta: d2- 12:46:08
Split Times
4400
22:01:10
22:01:08
22:01:06
|
|||||||
/ | / | 1326 | Vicen Suarez Martin | 18:47:04 | |||
T. real: 18:47:04 Inici real: 15:44:15 Hora meta: d2- 10:31:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:39 min/km Club: xip groc K10_7: 1:38:10 Hora K10_7 : 17:22:24 K15: 2:37:28 Hora K15 : 18:21:43 K23_6: 4:31:59 Hora K23_6 : 20:16:14 K32_2: 6:44:56 Hora K32_2 : 22:29:11 k46_2: 9:54:42 Hora k46_2 : d2- 01:38:57 K65_0: 13:59:17 Hora K65_0 : d2- 05:43:31 K77_0: 17:03:03 Hora K77_0 : d2- 08:47:17 K79_2: 17:48:43 Hora K79_2 : d2- 09:32:58 Meta: 18:47:04 Hora meta: d2- 10:31:19
Split Times
35185480
24:12:52
19:46:19
15:19:45
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
i
Marco sterbizzi Sterbizzi
d2- 00:00:14 (Tr: 23:20:55)
Daniel Strappato
15:19:45 (Tr: 14:57:31)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
Telerin 16 Team
15:40:57 (Tr: 15:20:41)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 2936 |
i
|
Alfons Subira | 19:42:01 | ||
T. real: 19:42:01 Inici real: 16:38:16 Hora meta: d2- 12:20:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:19 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:40:47 Hora K10_7 : 18:19:02 K15: 2:34:25 Hora K15 : 19:12:41 K23_6: 4:25:09 Hora K23_6 : 21:03:25 K32_2: 6:22:35 Hora K32_2 : 23:00:51 k46_2: 9:37:07 Hora k46_2 : d2- 02:15:23 K65_0: 14:43:58 Hora K65_0 : d2- 07:22:13 K77_0: 17:40:26 Hora K77_0 : d2- 10:18:41 K79_2: 18:28:43 Hora K79_2 : d2- 11:06:58 Meta: 19:42:01 Hora meta: d2- 12:20:17
Split Times
4400
21:35:19
21:35:17
21:35:15
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57) |
|||||||
/ | / | 2937 |
i
|
Jaume Subira | 19:41:56 | ||
T. real: 19:41:56 Inici real: 16:38:19 Hora meta: d2- 12:20:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:19 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:41:03 Hora K10_7 : 18:19:21 K15: 2:32:48 Hora K15 : 19:11:07 K23_6: 4:25:08 Hora K23_6 : 21:03:26 K32_2: 6:22:19 Hora K32_2 : 23:00:37 k46_2: 9:37:06 Hora k46_2 : d2- 02:15:24 K65_0: 14:43:58 Hora K65_0 : d2- 07:22:16 K77_0: 17:40:25 Hora K77_0 : d2- 10:18:43 K79_2: 18:28:43 Hora K79_2 : d2- 11:07:01 Meta: 19:41:56 Hora meta: d2- 12:20:14
Split Times
4400
21:35:16
21:35:14
21:35:12
|
|||||||
/ | / | 2938 |
i
|
Alfons Subira Terradas | 19:41:57 | ||
T. real: 19:41:57 Inici real: 16:38:20 Hora meta: d2- 12:20:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:19 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:40:43 Hora K10_7 : 18:19:02 K15: 2:32:47 Hora K15 : 19:11:06 K23_6: 4:25:07 Hora K23_6 : 21:03:27 K32_2: 6:22:27 Hora K32_2 : 23:00:46 k46_2: 9:37:01 Hora k46_2 : d2- 02:15:20 K65_0: 14:43:51 Hora K65_0 : d2- 07:22:10 K77_0: 17:40:23 Hora K77_0 : d2- 10:18:43 K79_2: 18:28:35 Hora K79_2 : d2- 11:06:54 Meta: 19:41:57 Hora meta: d2- 12:20:17
Split Times
14383380
23:24:15
21:35:17
19:46:19
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31) |
|||||||
/ | / | 517 | Joan Subirana Granada | 20:18:03 | |||
T. real: 20:18:03 Inici real: 15:17:19 Hora meta: d2- 11:35:22 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:45 min/km Club: xip groc K10_7: 1:43:52 Hora K10_7 : 17:01:10 K15: 2:45:21 Hora K15 : 18:02:39 K23_6: 4:27:25 Hora K23_6 : 19:44:44 K32_2: 7:12:03 Hora K32_2 : 22:29:21 k46_2: 10:40:22 Hora k46_2 : d2- 01:57:40 K65_0: 15:12:24 Hora K65_0 : d2- 06:29:42 K77_0: 18:41:18 Hora K77_0 : d2- 09:58:37 K79_2: 19:24:09 Hora K79_2 : d2- 10:41:27 Meta: 20:18:03 Hora meta: d2- 11:35:22
Split Times
4400
20:50:24
20:50:22
20:50:20
|
|||||||
/ | / | 1742 |
i
|
Joan Subiranas Molist | 18:52:20 | ||
T. real: 18:52:20 Inici real: 15:50:20 Hora meta: d2- 10:42:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:43 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:38:19 Hora K10_7 : 17:28:39 K15: 2:30:45 Hora K15 : 18:21:04 K23_6: 4:16:34 Hora K23_6 : 20:06:53 K32_2: 6:17:37 Hora K32_2 : 22:07:57 k46_2: 9:47:53 Hora k46_2 : d2- 01:38:12 K65_0: 14:04:46 Hora K65_0 : d2- 05:55:05 K77_0: 17:06:28 Hora K77_0 : d2- 08:56:47 K79_2: 17:49:58 Hora K79_2 : d2- 09:40:17 Meta: 18:52:20 Hora meta: d2- 10:42:39
Split Times
4814590
20:34:08
19:57:39
19:21:11
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 2043 | Mun Suñer Massana | 20:48:53 | |||
T. real: 20:48:53 Inici real: 16:10:22 Hora meta: d2- 12:59:14 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 15:08 min/km Club: xip groc K10_7: 1:46:29 Hora K10_7 : 17:56:50 K15: 2:42:06 Hora K15 : 18:52:28 K23_6: 4:42:29 Hora K23_6 : 20:52:50 K32_2: 6:51:18 Hora K32_2 : 23:01:39 k46_2: 9:54:17 Hora k46_2 : d2- 02:04:39 K65_0: 15:11:27 Hora K65_0 : d2- 07:21:48 K77_0: 18:33:10 Hora K77_0 : d2- 10:43:32 K79_2: 19:23:17 Hora K79_2 : d2- 11:33:39 Meta: 20:48:53 Hora meta: d2- 12:59:14
Split Times
5142830
22:53:12
22:14:14
21:35:17
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31) |
|||||||
/ | / | 1782 |
i
|
Jaume Sunyer Gordón | 15:44:56 | ||
T. real: 15:44:56 Inici real: 15:34:19 Hora meta: d2- 07:19:14 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:27 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:17:59 Hora K10_7 : 16:52:18 K15: 2:07:36 Hora K15 : 17:41:55 K23_6: 3:46:15 Hora K23_6 : 19:20:33 K32_2: 5:24:58 Hora K32_2 : 20:59:17 k46_2: 7:59:02 Hora k46_2 : 23:33:21 K65_0: 11:39:05 Hora K65_0 : d2- 03:13:24 K77_0: 14:15:36 Hora K77_0 : d2- 05:49:54 K79_2: 14:55:14 Hora K79_2 : d2- 06:29:32 Meta: 15:44:56 Hora meta: d2- 07:19:14
Split Times
30515210
20:25:25
16:34:14
12:43:04
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Daniel Strappato
15:19:45 (Tr: 14:57:31)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Telerin 16 Team
15:40:57 (Tr: 15:20:41)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34)
i
Jordi Tena Vivó
13:06:26 (Tr: 12:08:04) |
|||||||
/ | / | 1329 |
i
|
Aina Surinyach | 19:28:31 | ||
T. real: 19:28:31 Inici real: 15:50:38 Hora meta: d2- 11:19:08 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:09 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:54:52 Hora K10_7 : 17:45:29 K15: 2:50:55 Hora K15 : 18:41:32 K23_6: 4:51:51 Hora K23_6 : 20:42:28 K32_2: 7:06:18 Hora K32_2 : 22:56:55 k46_2: 10:15:29 Hora k46_2 : d2- 02:06:06 K65_0: 14:46:15 Hora K65_0 : d2- 06:36:53 K77_0: 17:45:05 Hora K77_0 : d2- 09:35:42 K79_2: 18:32:30 Hora K79_2 : d2- 10:23:07 Meta: 19:28:31 Hora meta: d2- 11:19:08
Split Times
4814590
21:10:36
20:34:08
19:57:39
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43) |
|||||||
/ | / | 883 | Josep Surinyach Cabrera | 15:51:06 | |||
T. real: 15:51:06 Inici real: 15:29:15 Hora meta: d2- 07:20:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:31 min/km Club: xip groc K10_7: 1:20:33 Hora K10_7 : 16:49:47 K15: 2:14:12 Hora K15 : 17:43:26 K23_6: 3:48:25 Hora K23_6 : 19:17:39 K32_2: 5:29:15 Hora K32_2 : 20:58:29 k46_2: 7:52:34 Hora k46_2 : 23:21:48 K65_0: 11:36:51 Hora K65_0 : d2- 03:06:05 K77_0: 14:17:16 Hora K77_0 : d2- 05:46:30 K79_2: 15:00:16 Hora K79_2 : d2- 06:29:30 Meta: 15:51:06 Hora meta: d2- 07:20:20
Split Times
33212410
20:46:57
16:35:20
12:23:44
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Daniel Strappato
15:19:45 (Tr: 14:57:31)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Telerin 16 Team
15:40:57 (Tr: 15:20:41)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34)
i
Jordi Tena Vivó
13:06:26 (Tr: 12:08:04) |
|||||||
/ | / | 1717 | David Tapia Sant | 19:07:03 | |||
T. real: 19:07:03 Inici real: 16:03:22 Hora meta: d2- 11:10:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:54 min/km Club: xip groc K10_7: 1:47:47 Hora K10_7 : 17:51:09 K15: 2:44:50 Hora K15 : 18:48:11 K23_6: 4:33:11 Hora K23_6 : 20:36:33 K32_2: 6:34:08 Hora K32_2 : 22:37:30 k46_2: 9:45:22 Hora k46_2 : d2- 01:48:44 K65_0: 14:13:05 Hora K65_0 : d2- 06:16:26 K77_0: 17:22:31 Hora K77_0 : d2- 09:25:53 K79_2: 18:06:31 Hora K79_2 : d2- 10:09:52 Meta: 19:07:03 Hora meta: d2- 11:10:25
Split Times
30515210
24:16:36
20:25:25
16:34:14
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
i
Marco sterbizzi Sterbizzi
d2- 00:00:14 (Tr: 23:20:55)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 1645 | Núria Tardío Pérez | 20:24:23 | |||
T. real: 20:24:23 Inici real: 14:45:00 Hora meta: d2- 11:09:23 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:50 min/km Club: xip groc K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: No data Hora K15: No data K23_6: 5:31:15 Hora K23_6 : 20:16:15 K32_2: 7:44:20 Hora K32_2 : 22:29:20 k46_2: 11:02:19 Hora k46_2 : d2- 01:47:19 K65_0: 15:45:33 Hora K65_0 : d2- 06:30:33 K77_0: 18:46:55 Hora K77_0 : d2- 09:31:55 K79_2: 19:31:53 Hora K79_2 : d2- 10:16:53 Meta: 20:24:23 Hora meta: d2- 11:09:23
Split Times
4400
20:24:25
20:24:23
20:24:21
|
|||||||
/ | / | 1680 |
i
|
Annabel Tarraga Fernandez | 19:35:43 | ||
T. real: 19:35:43 Inici real: 15:56:14 Hora meta: d2- 11:31:57 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 14:15 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:45:23 Hora K10_7 : 17:41:37 K15: 2:46:31 Hora K15 : 18:42:45 K23_6: 4:54:03 Hora K23_6 : 20:50:17 K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: 10:00:07 Hora k46_2 : d2- 01:56:20 K65_0: 14:43:31 Hora K65_0 : d2- 06:39:45 K77_0: 17:47:52 Hora K77_0 : d2- 09:44:06 K79_2: 18:32:48 Hora K79_2 : d2- 10:29:02 Meta: 19:35:43 Hora meta: d2- 11:31:57
Split Times
33212410
24:58:33
20:46:57
16:35:20
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
i
Marco sterbizzi Sterbizzi
d2- 00:00:14 (Tr: 23:20:55)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34) |
|||||||
/ | / | 1812 |
i
|
Oscar Tarrega Escrihuela | 20:23:47 | ||
T. real: 20:23:47 Inici real: 16:00:38 Hora meta: d2- 12:24:24 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:49 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:50:00 Hora K10_7 : 17:50:37 K15: 2:51:29 Hora K15 : 18:52:06 K23_6: 4:53:59 Hora K23_6 : 20:54:37 K32_2: 7:00:53 Hora K32_2 : 23:01:30 k46_2: 10:09:37 Hora k46_2 : d2- 02:10:14 K65_0: 15:08:17 Hora K65_0 : d2- 07:08:54 K77_0: 18:19:05 Hora K77_0 : d2- 10:19:43 K79_2: 19:10:19 Hora K79_2 : d2- 11:10:56 Meta: 20:23:47 Hora meta: d2- 12:24:24
Split Times
9766460
22:53:24
21:39:24
20:25:25
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31) |
|||||||
/ | / | 2241 | Francesc Tarres Sinfreu | 16:43:49 | |||
T. real: 16:43:49 Inici real: 16:14:37 Hora meta: d2- 08:58:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 12:10 min/km Club: xip groc K10_7: 1:29:22 Hora K10_7 : 17:43:58 K15: 2:15:47 Hora K15 : 18:30:24 K23_6: 3:53:35 Hora K23_6 : 20:08:12 K32_2: 5:47:23 Hora K32_2 : 22:01:59 k46_2: 8:20:41 Hora k46_2 : d2- 00:35:17 K65_0: 12:18:26 Hora K65_0 : d2- 04:33:02 K77_0: 14:59:25 Hora K77_0 : d2- 07:14:01 K79_2: 15:45:13 Hora K79_2 : d2- 07:59:49 Meta: 16:43:49 Hora meta: d2- 08:58:25
Split Times
1450240
18:24:24
18:13:25
18:02:26
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07) |
|||||||
/ | / | 644 | Sergio Tavira Toyas | 21:37:33 | |||
T. real: 21:37:33 Inici real: 15:17:19 Hora meta: d2- 12:54:51 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 15:43 min/km Club: xip groc K10_7: 1:04:23 Hora K10_7 : 16:21:42 K15: 2:31:46 Hora K15 : 17:49:04 K23_6: 4:54:21 Hora K23_6 : 20:11:39 K32_2: 7:33:03 Hora K32_2 : 22:50:21 k46_2: 11:13:00 Hora k46_2 : d2- 02:30:18 K65_0: 16:40:29 Hora K65_0 : d2- 07:57:47 K77_0: 19:40:12 Hora K77_0 : d2- 10:57:31 K79_2: 20:20:22 Hora K79_2 : d2- 11:37:41 Meta: 21:37:33 Hora meta: d2- 12:54:51
Split Times
10943460
23:32:46
22:09:51
20:46:57
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31) |
|||||||
/ | / | 145 | Telerin 16 Team | 15:20:41 | |||
T. real: 15:20:41 Inici real: 15:05:17 Hora meta: d2- 06:25:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 11:09 min/km Club: xip groc K10_7: 1:13:30 Hora K10_7 : 16:18:46 K15: 2:04:21 Hora K15 : 17:09:37 K23_6: 3:29:05 Hora K23_6 : 18:34:21 K32_2: 5:03:42 Hora K32_2 : 20:08:58 k46_2: 7:16:17 Hora k46_2 : 22:21:33 K65_0: 11:02:35 Hora K65_0 : d2- 02:07:51 K77_0: 13:43:17 Hora K77_0 : d2- 04:48:33 K79_2: 14:23:05 Hora K79_2 : d2- 05:28:21 Meta: 15:20:41 Hora meta: d2- 06:25:57
Split Times
29418730
19:23:49
15:40:57
11:58:05
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Daniel Strappato
15:19:45 (Tr: 14:57:31)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
Jose Tellez Oliva
19:23:49 (Tr: 17:58:34)
i
Jordi Tena Vivó
13:06:26 (Tr: 12:08:04) |
|||||||
/ | / | 2373 |
i
|
Diana Teixidó | 16:54:07 | ||
T. real: 16:54:07 Inici real: 16:15:17 Hora meta: d2- 09:09:24 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:F Ritme: 12:17 min/km Club: lloguer xip K10_7: 1:23:19 Hora K10_7 : 17:38:35 K15: 2:18:10 Hora K15 : 18:33:27 K23_6: 4:03:50 Hora K23_6 : 20:19:07 K32_2: 6:17:44 Hora K32_2 : 22:33:01 k46_2: 9:02:56 Hora k46_2 : d2- 01:18:13 K65_0: 12:45:28 Hora K65_0 : d2- 05:00:44 K77_0: 15:28:53 Hora K77_0 : d2- 07:44:10 K79_2: 16:07:47 Hora K79_2 : d2- 08:23:04 Meta: 16:54:07 Hora meta: d2- 09:09:24
Split Times
1450240
18:35:24
18:24:24
18:13:25
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49) |
|||||||
/ | / | 2816 |
i
|
Jordi Tejero Avalos | 20:03:31 | ||
T. real: 20:03:31 Inici real: 16:33:17 Hora meta: d2- 12:36:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 14:35 min/km Club: xip groc K10_7: 1:32:37 Hora K10_7 : 18:05:53 K15: 2:31:01 Hora K15 : 19:04:18 K23_6: 4:27:42 Hora K23_6 : 21:00:59 K32_2: 6:38:59 Hora K32_2 : 23:12:16 k46_2: 9:58:00 Hora k46_2 : d2- 02:31:17 K65_0: 14:57:50 Hora K65_0 : d2- 07:31:07 K77_0: 18:04:56 Hora K77_0 : d2- 10:38:13 K79_2: 19:04:58 Hora K79_2 : d2- 11:38:15 Meta: 20:03:31 Hora meta: d2- 12:36:48
Split Times
4400
21:51:50
21:51:48
21:51:46
|
|||||||
/ | / | 2114 | Jose Tellez Oliva | 17:58:34 | |||
T. real: 17:58:34 Inici real: 16:10:16 Hora meta: d2- 10:08:49 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 13:04 min/km Club: xip groc K10_7: 1:02:22 Hora K10_7 : 17:12:38 K15: 1:57:39 Hora K15 : 18:07:54 K23_6: 3:31:37 Hora K23_6 : 19:41:52 K32_2: 5:38:13 Hora K32_2 : 21:48:28 k46_2: 8:37:00 Hora k46_2 : d2- 00:47:16 K65_0: 13:06:05 Hora K65_0 : d2- 05:16:21 K77_0: 16:08:50 Hora K77_0 : d2- 08:19:05 K79_2: 17:01:57 Hora K79_2 : d2- 09:12:12 Meta: 17:58:34 Hora meta: d2- 10:08:49
Split Times
29418730
23:06:41
19:23:49
15:40:57
i
Joaquim Sospedra Iglesias
17:43:19 (Tr: 16:30:03)
i
Javi Soto Fernández
20:42:50 (Tr: 20:18:34)
Sandra Sotos Garcia
22:39:35 (Tr: 21:57:57)
Nacho Soucheiron
19:17:44 (Tr: 18:34:27)
i
Carla Soucheiron Rovira
19:17:44 (Tr: 18:34:28)
Andreu Suarez Del Castillo
22:28:34 (Tr: 21:56:09)
Faustino Suarez Marquez
22:01:08 (Tr: 21:01:51)
Vicen Suarez Martin
19:46:19 (Tr: 18:47:04)
i
Alfons Subira
21:35:17 (Tr: 19:42:01)
i
Jaume Subira
21:35:14 (Tr: 19:41:56)
i
Alfons Subira Terradas
21:35:17 (Tr: 19:41:57)
Joan Subirana Granada
20:50:22 (Tr: 20:18:03)
i
Joan Subiranas Molist
19:57:39 (Tr: 18:52:20)
Mun Suñer Massana
22:14:14 (Tr: 20:48:53)
i
Jaume Sunyer Gordón
16:34:14 (Tr: 15:44:56)
i
Aina Surinyach
20:34:08 (Tr: 19:28:31)
Josep Surinyach Cabrera
16:35:20 (Tr: 15:51:06)
David Tapia Sant
20:25:25 (Tr: 19:07:03)
Núria Tardío Pérez
20:24:23 (Tr: 20:24:23)
i
Annabel Tarraga Fernandez
20:46:57 (Tr: 19:35:43)
i
Oscar Tarrega Escrihuela
21:39:24 (Tr: 20:23:47)
Francesc Tarres Sinfreu
18:13:25 (Tr: 16:43:49)
Sergio Tavira Toyas
22:09:51 (Tr: 21:37:33)
Telerin 16 Team
15:40:57 (Tr: 15:20:41)
i
Diana Teixidó
18:24:24 (Tr: 16:54:07)
i
Jordi Tejero Avalos
21:51:48 (Tr: 20:03:31) |
|||||||
/ | / | 1287 |
i
|
Jordi Tena Vivó | 12:08:04 | ||
T. real: 12:08:04 Inici real: 15:43:23 Hora meta: d2- 03:51:26 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:45:00 Sexe:M Ritme: 8:49 min/km Club: xip groc K10_7: 1:00:33 Hora K10_7 : 16:43:56 K15: 1:38:17 Hora K15 : 17:21:39 K23_6: 2:47:43 Hora K23_6 : 18:31:06 K32_2: 4:08:17 Hora K32_2 : 19:51:40 k46_2: 5:55:05 Hora k46_2 : 21:38:28 K65_0: 8:50:43 Hora K65_0 : d2- 00:34:06 K77_0: 10:46:14 Hora K77_0 : d2- 02:29:37 K79_2: 11:18:42 Hora K79_2 : d2- 03:02:05 Meta: 12:08:04 Hora meta: d2- 03:51:26
Split Times
4400
13:06:28
13:06:26
13:06:24
|
|||||||