Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

14 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 16:15:52

Inici real: 16:22:17

Hora meta: d2- 08:38:08

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:49 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:19:40

Hora K10_7 : 17:41:56

K15: 2:05:19

Hora K15 : 18:27:35

K23_6: 3:39:09

Hora K23_6 : 20:01:25

K32_2: 5:20:31

Hora K32_2 : 21:42:48

k46_2: 8:03:35

Hora k46_2 : d2- 00:25:52

K65_0: 12:01:10

Hora K65_0 : d2- 04:23:26

K77_0: 14:50:49

Hora K77_0 : d2- 07:13:05

K79_2: 15:26:03

Hora K79_2 : d2- 07:48:20

Meta: 16:15:52

Hora meta: d2- 08:38:08

20:29:55
17:53:08
15:16:22
i
Rafel Armenteros Navarro
17:49:11 (Tr: 17:28:00)
i
Roger Arnau Bach
18:12:53 (Tr: 16:57:38)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
i
Jordi Arque Diez
16:39:18 (Tr: 16:00:59)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)
i
José ramón Arroyo González Quevedo
15:25:45 (Tr: 14:49:25)
Manuel Arroyo Navarro
15:21:29 (Tr: 13:47:11)

T. real: 17:28:00

Inici real: 15:06:12

Hora meta: d2- 08:34:11

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:42 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:13:26

Hora K10_7 : 16:19:37

K15: 2:05:06

Hora K15 : 17:11:17

K23_6: 3:43:29

Hora K23_6 : 18:49:40

K32_2: 5:26:56

Hora K32_2 : 20:33:07

k46_2: 8:47:09

Hora k46_2 : 23:53:20

K65_0: 12:46:36

Hora K65_0 : d2- 03:52:47

K77_0: 15:47:01

Hora K77_0 : d2- 06:53:13

K79_2: 16:31:17

Hora K79_2 : d2- 07:37:28

Meta: 17:28:00

Hora meta: d2- 08:34:11

20:29:55
17:49:11
15:08:28
i
Lluís Armangué Herrero
17:53:08 (Tr: 16:15:52)
i
Roger Arnau Bach
18:12:53 (Tr: 16:57:38)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
i
Jordi Arque Diez
16:39:18 (Tr: 16:00:59)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)
i
José ramón Arroyo González Quevedo
15:25:45 (Tr: 14:49:25)
Manuel Arroyo Navarro
15:21:29 (Tr: 13:47:11)

T. real: 16:57:38

Inici real: 16:00:15

Hora meta: d2- 08:57:53

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:20 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:38:49

Hora K10_7 : 17:39:04

K15: 2:32:53

Hora K15 : 18:33:08

K23_6: 4:16:50

Hora K23_6 : 20:17:05

K32_2: 6:06:52

Hora K32_2 : 22:07:07

k46_2: 9:02:05

Hora k46_2 : d2- 01:02:20

K65_0: 12:51:36

Hora K65_0 : d2- 04:51:51

K77_0: No data

Hora K77_0: No data

K79_2: 16:10:18

Hora K79_2 : d2- 08:10:33

Meta: 16:57:38

Hora meta: d2- 08:57:53

20:29:55
18:12:53
15:55:51
i
Lluís Armangué Herrero
17:53:08 (Tr: 16:15:52)
i
Rafel Armenteros Navarro
17:49:11 (Tr: 17:28:00)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
i
Jordi Arque Diez
16:39:18 (Tr: 16:00:59)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)

T. real: 23:18:48

Inici real: 15:10:32

Hora meta: d2- 14:29:20

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 16:57 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 2:04:40

Hora K10_7 : 17:15:12

K15: 3:14:29

Hora K15 : 18:25:01

K23_6: 5:24:21

Hora K23_6 : 20:34:52

K32_2: 7:46:38

Hora K32_2 : 22:57:10

k46_2: 11:18:58

Hora k46_2 : d2- 02:29:29

K65_0: 16:36:24

Hora K65_0 : d2- 07:46:56

K77_0: 20:29:01

Hora K77_0 : d2- 11:39:33

K79_2: 21:36:44

Hora K79_2 : d2- 12:47:16

Meta: 23:18:48

Hora meta: d2- 14:29:20

29:35:31
23:44:20
17:53:08
i
Lluís Armangué Herrero
17:53:08 (Tr: 16:15:52)
i
Roger Arnau Bach
18:12:53 (Tr: 16:57:38)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)
Agustin Arrontes Alvarez
d2- 00:27:07 (Tr: 23:22:52)

T. real: 23:18:45

Inici real: 15:10:36

Hora meta: d2- 14:29:21

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 16:57 min/km

Club: xip groc

K10_7: 2:04:39

Hora K10_7 : 17:15:15

K15: 3:14:25

Hora K15 : 18:25:01

K23_6: 5:24:17

Hora K23_6 : 20:34:53

K32_2: 7:46:35

Hora K32_2 : 22:57:11

k46_2: 11:18:41

Hora k46_2 : d2- 02:29:17

K65_0: 16:36:19

Hora K65_0 : d2- 07:46:55

K77_0: 20:28:59

Hora K77_0 : d2- 11:39:34

K79_2: 21:36:34

Hora K79_2 : d2- 12:47:09

Meta: 23:18:45

Hora meta: d2- 14:29:21

29:39:31
23:44:21
17:49:11
i
Lluís Armangué Herrero
17:53:08 (Tr: 16:15:52)
i
Rafel Armenteros Navarro
17:49:11 (Tr: 17:28:00)
i
Roger Arnau Bach
18:12:53 (Tr: 16:57:38)
i
Joan Arnau Garcia
23:44:20 (Tr: 23:18:48)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)
Agustin Arrontes Alvarez
d2- 00:27:07 (Tr: 23:22:52)

T. real: 23:18:45

Inici real: 15:10:36

Hora meta: d2- 14:29:21

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 16:57 min/km

Club: xip groc

K10_7: 2:04:38

Hora K10_7 : 17:15:13

K15: 3:14:26

Hora K15 : 18:25:01

K23_6: 5:24:16

Hora K23_6 : 20:34:52

K32_2: 7:46:35

Hora K32_2 : 22:57:11

k46_2: 11:18:54

Hora k46_2 : d2- 02:29:29

K65_0: 16:36:19

Hora K65_0 : d2- 07:46:55

K77_0: 20:28:58

Hora K77_0 : d2- 11:39:33

K79_2: 21:36:32

Hora K79_2 : d2- 12:47:08

Meta: 23:18:45

Hora meta: d2- 14:29:21

29:15:48
23:44:21
18:12:53
i
Roger Arnau Bach
18:12:53 (Tr: 16:57:38)
i
Joan Arnau Garcia
23:44:20 (Tr: 23:18:48)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)
Agustin Arrontes Alvarez
d2- 00:27:07 (Tr: 23:22:52)

T. real: 19:27:37

Inici real: 15:47:19

Hora meta: d2- 11:14:55

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 14:09 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:40:07

Hora K10_7 : 17:27:25

K15: 2:35:05

Hora K15 : 18:22:23

K23_6: 4:26:21

Hora K23_6 : 20:13:40

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: 9:46:22

Hora k46_2 : d2- 01:33:40

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 17:43:33

Hora K77_0 : d2- 09:30:51

K79_2: 18:31:37

Hora K79_2 : d2- 10:18:56

Meta: 19:27:37

Hora meta: d2- 11:14:55

20:29:57
20:29:55
20:29:53

T. real: 16:00:59

Inici real: 15:23:20

Hora meta: d2- 07:24:18

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:39 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:39:30

Hora K10_7 : 17:02:49

K15: 2:30:48

Hora K15 : 17:54:07

K23_6: 4:06:42

Hora K23_6 : 19:30:01

K32_2: 5:43:35

Hora K32_2 : 21:06:54

k46_2: 8:15:25

Hora k46_2 : 23:38:45

K65_0: 11:56:08

Hora K65_0 : d2- 03:19:27

K77_0: 14:37:21

Hora K77_0 : d2- 06:00:40

K79_2: 15:14:52

Hora K79_2 : d2- 06:38:11

Meta: 16:00:59

Hora meta: d2- 07:24:18

16:39:20
16:39:18
16:39:16

T. real: 19:25:47

Inici real: 15:21:21

Hora meta: d2- 10:47:08

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 14:07 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:30:43

Hora K10_7 : 16:52:03

K15: 2:34:57

Hora K15 : 17:56:18

K23_6: 4:22:13

Hora K23_6 : 19:43:34

K32_2: 6:41:12

Hora K32_2 : 22:02:32

k46_2: 9:39:16

Hora k46_2 : d2- 01:00:37

K65_0: 14:21:15

Hora K65_0 : d2- 05:42:36

K77_0: 17:32:34

Hora K77_0 : d2- 08:53:54

K79_2: 18:19:35

Hora K79_2 : d2- 09:40:56

Meta: 19:25:47

Hora meta: d2- 10:47:08

24:27:07
20:02:08
15:37:09
i
Lluís Armangué Herrero
17:53:08 (Tr: 16:15:52)
i
Rafel Armenteros Navarro
17:49:11 (Tr: 17:28:00)
i
Roger Arnau Bach
18:12:53 (Tr: 16:57:38)
i
Joan Arnau Garcia
23:44:20 (Tr: 23:18:48)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
i
Jordi Arque Diez
16:39:18 (Tr: 16:00:59)
i
Agustin Arrebola Bravo
18:42:36 (Tr: 18:02:17)
Agustin Arrontes Alvarez
d2- 00:27:07 (Tr: 23:22:52)

T. real: 18:02:17

Inici real: 15:25:19

Hora meta: d2- 09:27:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:07 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:35:20

Hora K10_7 : 17:00:39

K15: 2:29:27

Hora K15 : 17:54:45

K23_6: 4:16:55

Hora K23_6 : 19:42:13

K32_2: 6:14:04

Hora K32_2 : 21:39:23

k46_2: 8:59:35

Hora k46_2 : d2- 00:24:53

K65_0: 13:11:43

Hora K65_0 : d2- 04:37:01

K77_0: 16:22:57

Hora K77_0 : d2- 07:48:15

K79_2: 17:06:15

Hora K79_2 : d2- 08:31:34

Meta: 18:02:17

Hora meta: d2- 09:27:36

18:42:38
18:42:36
18:42:34

T. real: 12:53:51

Inici real: 15:46:11

Hora meta: d2- 04:40:02

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 9:23 min/km

Club: compra xip

K10_7: 0:56:30

Hora K10_7 : 16:42:41

K15: 1:35:32

Hora K15 : 17:21:43

K23_6: 2:48:08

Hora K23_6 : 18:34:19

K32_2: 4:14:30

Hora K32_2 : 20:00:41

k46_2: 6:18:19

Hora k46_2 : 22:04:29

K65_0: 9:25:17

Hora K65_0 : d2- 01:11:28

K77_0: 11:34:40

Hora K77_0 : d2- 03:20:51

K79_2: 12:10:33

Hora K79_2 : d2- 03:56:43

Meta: 12:53:51

Hora meta: d2- 04:40:02

15:25:45
13:55:02
12:24:19
Jonathan Arroyo
12:57:57 (Tr: 12:27:50)
i
José ramón Arroyo González Quevedo
15:25:45 (Tr: 14:49:25)
Manuel Arroyo Navarro
15:21:29 (Tr: 13:47:11)

T. real: 23:22:52

Inici real: 15:49:15

Hora meta: d2- 15:12:07

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 17:00 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:22:12

Hora K10_7 : 17:11:27

K15: 2:18:42

Hora K15 : 18:07:57

K23_6: 4:08:27

Hora K23_6 : 19:57:42

K32_2: 6:46:55

Hora K32_2 : 22:36:09

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: 17:19:37

Hora K65_0 : d2- 09:08:51

K77_0: 20:39:36

Hora K77_0 : d2- 12:28:51

K79_2: 21:56:13

Hora K79_2 : d2- 13:45:27

Meta: 23:22:52

Hora meta: d2- 15:12:07

28:52:06
d2- 00:27:07
20:02:08
i
Joan Arnau Garcia
23:44:20 (Tr: 23:18:48)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:44:21 (Tr: 23:18:45)
i
Olga Arnedo Nuñez
20:29:55 (Tr: 19:27:37)
Xavier Arranz Marco
20:02:08 (Tr: 19:25:47)

T. real: 12:27:50

Inici real: 15:15:07

Hora meta: d2- 03:42:57

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 9:04 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:03:20

Hora K10_7 : 16:18:27

K15: 1:41:33

Hora K15 : 16:56:40

K23_6: 2:47:18

Hora K23_6 : 18:02:25

K32_2: 4:03:25

Hora K32_2 : 19:18:32

k46_2: 5:46:37

Hora k46_2 : 21:01:44

K65_0: 9:00:52

Hora K65_0 : d2- 00:15:59

K77_0: 11:03:46

Hora K77_0 : d2- 02:18:53

K79_2: 11:40:46

Hora K79_2 : d2- 02:55:52

Meta: 12:27:50

Hora meta: d2- 03:42:57

15:21:29
12:57:57
10:34:25
Marc Arrocha Campdepadros
13:55:02 (Tr: 12:53:51)
Manuel Arroyo Navarro
15:21:29 (Tr: 13:47:11)

T. real: 14:49:25

Inici real: 15:21:21

Hora meta: d2- 06:10:45

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 10:47 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:03:51

Hora K10_7 : 16:25:11

K15: 1:47:00

Hora K15 : 17:08:20

K23_6: 3:06:07

Hora K23_6 : 18:27:27

K32_2: 4:41:12

Hora K32_2 : 20:02:32

k46_2: 6:54:58

Hora k46_2 : 22:16:18

K65_0: 10:32:56

Hora K65_0 : d2- 01:54:17

K77_0: 13:11:31

Hora K77_0 : d2- 04:32:51

K79_2: 13:52:09

Hora K79_2 : d2- 05:13:29

Meta: 14:49:25

Hora meta: d2- 06:10:45

16:56:28
15:25:45
13:55:02
i
Jordi Arque Diez
16:39:18 (Tr: 16:00:59)
Marc Arrocha Campdepadros
13:55:02 (Tr: 12:53:51)
Manuel Arroyo Navarro
15:21:29 (Tr: 13:47:11)

T. real: 13:47:11

Inici real: 16:19:18

Hora meta: d2- 06:06:29

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 10:01 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:54:08

Hora K10_7 : 17:13:25

K15: 1:37:54

Hora K15 : 17:57:12

K23_6: 2:54:44

Hora K23_6 : 19:14:02

K32_2: 4:22:10

Hora K32_2 : 20:41:27

k46_2: 6:35:53

Hora k46_2 : 22:55:10

K65_0: 10:04:12

Hora K65_0 : d2- 02:23:29

K77_0: 12:21:26

Hora K77_0 : d2- 04:40:43

K79_2: 12:56:18

Hora K79_2 : d2- 05:15:36

Meta: 13:47:11

Hora meta: d2- 06:06:29

15:21:31
15:21:29
15:21:27