Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

14 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 12:05:43

Inici real: 15:21:35

Hora meta: d2- 03:27:18

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 8:48 min/km

Club: xip groc

K10_7: 0:50:57

Hora K10_7 : 16:12:31

K15: 1:27:58

Hora K15 : 16:49:33

K23_6: 2:29:30

Hora K23_6 : 17:51:04

K32_2: 3:38:28

Hora K32_2 : 19:00:03

k46_2: 5:21:58

Hora k46_2 : 20:43:32

K65_0: 8:30:24

Hora K65_0 : 23:51:59

K77_0: 10:35:29

Hora K77_0 : d2- 01:57:03

K79_2: 11:12:14

Hora K79_2 : d2- 02:33:49

Meta: 12:05:43

Hora meta: d2- 03:27:18

23:36:52
12:42:18
1:47:44
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 17:49:55

Inici real: 15:52:20

Hora meta: d2- 09:42:15

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:58 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:34:21

Hora K10_7 : 17:26:40

K15: 2:27:51

Hora K15 : 18:20:10

K23_6: 4:16:06

Hora K23_6 : 20:08:25

K32_2: 6:09:56

Hora K32_2 : 22:02:15

k46_2: 8:47:28

Hora k46_2 : d2- 00:39:48

K65_0: 13:02:34

Hora K65_0 : d2- 04:54:54

K77_0: 15:48:52

Hora K77_0 : d2- 07:41:11

K79_2: 16:32:36

Hora K79_2 : d2- 08:24:56

Meta: 17:49:55

Hora meta: d2- 09:42:15

25:12:12
18:57:15
12:42:18
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 16:37:00

Inici real: 15:17:17

Hora meta: d2- 07:54:16

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:05 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:15:14

Hora K10_7 : 16:32:30

K15: 2:00:24

Hora K15 : 17:17:41

K23_6: 3:39:43

Hora K23_6 : 18:56:59

K32_2: 5:28:51

Hora K32_2 : 20:46:07

k46_2: 8:14:30

Hora k46_2 : 23:31:47

K65_0: 12:11:10

Hora K65_0 : d2- 03:28:26

K77_0: 15:04:15

Hora K77_0 : d2- 06:21:31

K79_2: 15:49:05

Hora K79_2 : d2- 07:06:21

Meta: 16:37:00

Hora meta: d2- 07:54:16

23:36:52
17:09:16
10:41:40
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 15:09:09

Inici real: 16:34:21

Hora meta: d2- 07:43:30

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:01 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: No data

Hora K10_7: No data

K15: 2:07:51

Hora K15 : 18:42:12

K23_6: 3:37:06

Hora K23_6 : 20:11:27

K32_2: 5:33:42

Hora K32_2 : 22:08:03

k46_2: 7:57:19

Hora k46_2 : d2- 00:31:40

K65_0: 11:25:23

Hora K65_0 : d2- 03:59:44

K77_0: 13:46:47

Hora K77_0 : d2- 06:21:08

K79_2: 14:24:17

Hora K79_2 : d2- 06:58:38

Meta: 15:09:09

Hora meta: d2- 07:43:30

23:36:52
16:58:30
10:20:09
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 13:17:29

Inici real: 15:00:28

Hora meta: d2- 04:17:57

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 9:40 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:01:47

Hora K10_7 : 16:02:15

K15: 1:44:47

Hora K15 : 16:45:14

K23_6: 3:00:30

Hora K23_6 : 18:00:58

K32_2: 4:25:34

Hora K32_2 : 19:26:01

k46_2: 6:25:50

Hora k46_2 : 21:26:18

K65_0: 9:38:45

Hora K65_0 : d2- 00:39:13

K77_0: 11:47:09

Hora K77_0 : d2- 02:47:37

K79_2: 12:24:59

Hora K79_2 : d2- 03:25:27

Meta: 13:17:29

Hora meta: d2- 04:17:57

19:31:51
13:32:57
7:34:03
Carlos Arrufat Bartolome
12:42:18 (Tr: 12:05:43)
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)

T. real: 18:02:32

Inici real: 15:32:29

Hora meta: d2- 09:35:01

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:07 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:38:29

Hora K10_7 : 17:10:57

K15: 2:30:41

Hora K15 : 18:03:09

K23_6: 4:13:33

Hora K23_6 : 19:46:02

K32_2: 6:18:54

Hora K32_2 : 21:51:23

k46_2: 9:09:15

Hora k46_2 : d2- 00:41:43

K65_0: 13:23:47

Hora K65_0 : d2- 04:56:15

K77_0: 16:21:24

Hora K77_0 : d2- 07:53:52

K79_2: 17:04:51

Hora K79_2 : d2- 08:37:20

Meta: 18:02:32

Hora meta: d2- 09:35:01

20:30:45
18:50:01
17:09:16
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 22:23:32

Inici real: 15:58:20

Hora meta: d2- 14:21:52

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 16:16 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:52:49

Hora K10_7 : 17:51:09

K15: 2:50:19

Hora K15 : 18:48:39

K23_6: 4:49:28

Hora K23_6 : 20:47:48

K32_2: 6:55:57

Hora K32_2 : 22:54:17

k46_2: 10:24:45

Hora k46_2 : d2- 02:23:05

K65_0: 15:29:28

Hora K65_0 : d2- 07:27:48

K77_0: 19:27:11

Hora K77_0 : d2- 11:25:31

K79_2: 20:24:45

Hora K79_2 : d2- 12:23:05

Meta: 22:23:32

Hora meta: d2- 14:21:52

30:15:13
23:36:52
16:58:30
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 18:38:36

Inici real: 15:38:16

Hora meta: d2- 10:16:51

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:33 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:46:21

Hora K10_7 : 17:24:36

K15: 2:38:10

Hora K15 : 18:16:25

K23_6: 4:25:17

Hora K23_6 : 20:03:33

K32_2: 6:24:23

Hora K32_2 : 22:02:39

k46_2: 9:13:13

Hora k46_2 : d2- 00:51:29

K65_0: 13:31:57

Hora K65_0 : d2- 05:10:12

K77_0: 16:44:44

Hora K77_0 : d2- 08:22:59

K79_2: 17:38:24

Hora K79_2 : d2- 09:16:39

Meta: 18:38:36

Hora meta: d2- 10:16:51

25:30:45
19:31:51
13:32:57
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Marc Artigas Roig
13:32:57 (Tr: 13:17:29)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Rosa maria Asencio Monserrat
23:36:52 (Tr: 22:23:32)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 18:38:37

Inici real: 15:38:17

Hora meta: d2- 10:16:54

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:33 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:46:16

Hora K10_7 : 17:24:33

K15: 2:37:37

Hora K15 : 18:15:54

K23_6: 4:25:06

Hora K23_6 : 20:03:23

K32_2: 6:23:00

Hora K32_2 : 22:01:17

k46_2: 9:13:11

Hora k46_2 : d2- 00:51:28

K65_0: 13:31:57

Hora K65_0 : d2- 05:10:14

K77_0: 16:44:40

Hora K77_0 : d2- 08:22:57

K79_2: 17:38:45

Hora K79_2 : d2- 09:17:02

Meta: 18:38:37

Hora meta: d2- 10:16:54

20:13:47
19:31:54
18:50:01
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)

T. real: 21:37:46

Inici real: 16:08:18

Hora meta: d2- 13:46:04

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 15:43 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:46:21

Hora K10_7 : 17:54:38

K15: 2:49:06

Hora K15 : 18:57:23

K23_6: 4:48:01

Hora K23_6 : 20:56:19

K32_2: 7:08:50

Hora K32_2 : 23:17:07

k46_2: 10:34:07

Hora k46_2 : d2- 02:42:24

K65_0: 15:50:21

Hora K65_0 : d2- 07:58:39

K77_0: 19:15:51

Hora K77_0 : d2- 11:24:08

K79_2: 20:13:37

Hora K79_2 : d2- 12:21:54

Meta: 21:37:46

Hora meta: d2- 13:46:04

23:01:06
23:01:04
23:01:02

T. real: 16:13:50

Inici real: 16:07:21

Hora meta: d2- 08:21:10

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:48 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:04:04

Hora K10_7 : 17:11:24

K15: 1:50:06

Hora K15 : 17:57:27

K23_6: 3:23:36

Hora K23_6 : 19:30:57

K32_2: 5:29:03

Hora K32_2 : 21:36:24

k46_2: 8:08:31

Hora k46_2 : d2- 00:15:52

K65_0: 11:56:10

Hora K65_0 : d2- 04:03:30

K77_0: 14:50:21

Hora K77_0 : d2- 06:57:42

K79_2: 15:26:45

Hora K79_2 : d2- 07:34:06

Meta: 16:13:50

Hora meta: d2- 08:21:10

20:15:50
17:36:10
14:56:30
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)

T. real: 15:39:49

Inici real: 16:29:20

Hora meta: d2- 08:09:08

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 11:23 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:12:04

Hora K10_7 : 17:41:23

K15: 2:03:11

Hora K15 : 18:32:30

K23_6: 3:32:22

Hora K23_6 : 20:01:41

K32_2: 5:18:35

Hora K32_2 : 21:47:54

k46_2: 7:48:50

Hora k46_2 : d2- 00:18:09

K65_0: 11:28:29

Hora K65_0 : d2- 03:57:48

K77_0: 14:09:16

Hora K77_0 : d2- 06:38:35

K79_2: 14:48:26

Hora K79_2 : d2- 07:17:45

Meta: 15:39:49

Hora meta: d2- 08:09:08

20:24:15
17:24:08
14:24:02
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 17:16:45

Inici real: 15:34:15

Hora meta: d2- 08:51:00

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 12:34 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:16:34

Hora K10_7 : 16:50:49

K15: 2:12:46

Hora K15 : 17:47:01

K23_6: 3:46:28

Hora K23_6 : 19:20:42

K32_2: 5:57:31

Hora K32_2 : 21:31:46

k46_2: 9:06:34

Hora k46_2 : d2- 00:40:49

K65_0: 13:07:10

Hora K65_0 : d2- 04:41:24

K77_0: 16:05:43

Hora K77_0 : d2- 07:39:58

K79_2: 16:34:04

Hora K79_2 : d2- 08:08:18

Meta: 17:16:45

Hora meta: d2- 08:51:00

20:24:15
18:06:00
15:47:44
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Paco Artero Flores
17:09:16 (Tr: 16:37:00)
i
David Artero Santamarina
16:58:30 (Tr: 15:09:09)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 19:51:34

Inici real: 15:09:17

Hora meta: d2- 11:00:50

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:F

Ritme: 14:26 min/km

Club: lloguer xip

K10_7: 1:41:28

Hora K10_7 : 16:50:44

K15: 2:38:53

Hora K15 : 17:48:09

K23_6: 4:28:46

Hora K23_6 : 19:38:02

K32_2: 6:33:09

Hora K32_2 : 21:42:26

k46_2: 9:27:47

Hora k46_2 : d2- 00:37:03

K65_0: 13:55:20

Hora K65_0 : d2- 05:04:36

K77_0: 17:13:45

Hora K77_0 : d2- 08:23:01

K79_2: 18:07:03

Hora K79_2 : d2- 09:16:19

Meta: 19:51:34

Hora meta: d2- 11:00:50

22:55:30
20:15:50
17:36:10
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
Joan Auladell Mestre
20:24:15 (Tr: 18:57:59)

T. real: 18:57:59

Inici real: 16:11:16

Hora meta: d2- 11:09:15

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:45:00

Sexe:M

Ritme: 13:47 min/km

Club: xip groc

K10_7: 1:48:50

Hora K10_7 : 18:00:05

K15: 2:45:23

Hora K15 : 18:56:38

K23_6: 4:35:06

Hora K23_6 : 20:46:21

K32_2: 6:42:27

Hora K32_2 : 22:53:43

k46_2: 9:55:03

Hora k46_2 : d2- 02:06:18

K65_0: 14:12:21

Hora K65_0 : d2- 06:23:37

K77_0: 17:15:35

Hora K77_0 : d2- 09:26:50

K79_2: 17:57:36

Hora K79_2 : d2- 10:08:51

Meta: 18:57:59

Hora meta: d2- 11:09:15

23:24:21
20:24:15
17:24:08
Estanis Artal Ollè
18:57:15 (Tr: 17:49:55)
i
Dabit Arzamendi Aizpurua
18:50:01 (Tr: 18:02:32)
Alejandro Asensio Garcia
19:31:51 (Tr: 18:38:36)
Fran Asensio Garcia
19:31:54 (Tr: 18:38:37)
i
Xavi Asensio Lobera
23:01:04 (Tr: 21:37:46)
Carlos Atsuara
17:36:10 (Tr: 16:13:50)
i
Anton Aubanell Creus
17:24:08 (Tr: 15:39:49)
David Audet Prior
18:06:00 (Tr: 17:16:45)
i
Mangels Auge Ros
20:15:50 (Tr: 19:51:34)