SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

18 setembre 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 21:18:26

Inici real: 15:02:26

Hora meta: d2- 12:20:52

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 15:29 min/km

Club:

K10_7: 1:40:45

Hora K10_7 : 16:43:11

K15: 2:36:39

Hora K15 : 17:39:05

K23_6: 4:32:04

Hora K23_6 : 19:34:30

K32_2: 6:54:13

Hora K32_2 : 21:56:39

k46_2: 10:27:55

Hora k46_2 : d2- 01:30:21

K65_0: 15:39:11

Hora K65_0 : d2- 06:41:37

K77_0: 19:07:24

Hora K77_0 : d2- 10:09:50

K79_2: 19:58:15

Hora K79_2 : d2- 11:00:41

Meta: 21:18:26

Hora meta: d2- 12:20:52

21:21:34
21:21:32
21:21:30

T. real: 15:17:55

Inici real: 17:07:47

Hora meta: d2- 08:25:42

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:07 min/km

Club:

K10_7: 1:18:06

Hora K10_7 : 18:25:52

K15: 2:03:28

Hora K15 : 19:11:14

K23_6: 3:31:11

Hora K23_6 : 20:38:57

K32_2: 5:19:12

Hora K32_2 : 22:26:59

k46_2: 7:47:39

Hora k46_2 : d2- 00:55:26

K65_0: 11:10:39

Hora K65_0 : d2- 04:18:26

K77_0: 13:50:04

Hora K77_0 : d2- 06:57:51

K79_2: 14:28:56

Hora K79_2 : d2- 07:36:42

Meta: 15:17:55

Hora meta: d2- 08:25:42

17:26:24
17:26:22
17:26:20

T. real: 17:47:12

Inici real: 16:44:46

Hora meta: d2- 10:31:58

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:56 min/km

Club:

K10_7: 1:38:59

Hora K10_7 : 18:23:45

K15: 2:29:00

Hora K15 : 19:13:46

K23_6: 4:13:17

Hora K23_6 : 20:58:03

K32_2: 6:05:05

Hora K32_2 : 22:49:51

k46_2: 8:50:13

Hora k46_2 : d2- 01:34:58

K65_0: 12:45:38

Hora K65_0 : d2- 05:30:24

K77_0: 16:03:22

Hora K77_0 : d2- 08:48:08

K79_2: 16:50:29

Hora K79_2 : d2- 09:35:15

Meta: 17:47:12

Hora meta: d2- 10:31:58

19:32:40
19:32:38
19:32:36

T. real: 10:12:31

Inici real: 14:59:56

Hora meta: d2- 01:12:26

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club:

K10_7: 0:46:25

Hora K10_7 : 15:46:20

K15: 1:17:21

Hora K15 : 16:17:17

K23_6: 2:12:31

Hora K23_6 : 17:12:26

K32_2: 3:15:23

Hora K32_2 : 18:15:18

k46_2: 4:47:53

Hora k46_2 : 19:47:49

K65_0: 7:16:24

Hora K65_0 : 22:16:19

K77_0: 8:59:13

Hora K77_0 : 23:59:08

K79_2: 9:27:08

Hora K79_2 : d2- 00:27:04

Meta: 10:12:31

Hora meta: d2- 01:12:26

14:12:40
10:13:06
6:13:32
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)

T. real: 19:05:22

Inici real: 15:54:49

Hora meta: d2- 11:00:11

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:52 min/km

Club:

K10_7: 1:37:41

Hora K10_7 : 17:32:30

K15: 2:34:13

Hora K15 : 18:29:02

K23_6: 4:06:59

Hora K23_6 : 20:01:48

K32_2: 6:08:07

Hora K32_2 : 22:02:56

k46_2: 9:11:26

Hora k46_2 : d2- 01:06:15

K65_0: 13:43:39

Hora K65_0 : d2- 05:38:28

K77_0: 17:33:04

Hora K77_0 : d2- 09:27:53

K79_2: 18:17:47

Hora K79_2 : d2- 10:12:36

Meta: 19:05:22

Hora meta: d2- 11:00:11

22:35:21
20:00:51
17:26:22
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)

T. real: 17:16:55

Inici real: 16:57:45

Hora meta: d2- 10:14:40

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:34 min/km

Club:

K10_7: 1:21:48

Hora K10_7 : 18:19:33

K15: 2:09:03

Hora K15 : 19:06:48

K23_6: 3:49:40

Hora K23_6 : 20:47:25

K32_2: 5:36:38

Hora K32_2 : 22:34:23

k46_2: 8:27:55

Hora k46_2 : d2- 01:25:39

K65_0: 12:38:27

Hora K65_0 : d2- 05:36:12

K77_0: 15:40:35

Hora K77_0 : d2- 08:38:20

K79_2: 16:21:51

Hora K79_2 : d2- 09:19:36

Meta: 17:16:55

Hora meta: d2- 10:14:40

20:25:24
19:15:20
18:05:15
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)

T. real: 13:37:13

Inici real: 15:34:47

Hora meta: d2- 05:12:00

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:54 min/km

Club:

K10_7: 1:05:48

Hora K10_7 : 16:40:35

K15: 1:46:05

Hora K15 : 17:20:51

K23_6: 2:54:56

Hora K23_6 : 18:29:42

K32_2: 4:18:00

Hora K32_2 : 19:52:47

k46_2: 6:21:39

Hora k46_2 : 21:56:25

K65_0: 9:32:55

Hora K65_0 : d2- 01:07:42

K77_0: 12:09:58

Hora K77_0 : d2- 03:44:44

K79_2: 12:45:43

Hora K79_2 : d2- 04:20:30

Meta: 13:37:13

Hora meta: d2- 05:12:00

18:12:13
14:12:40
10:13:06
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Jaume Abella Ferrer
10:13:06 (Tr: 10:12:31)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 19:10:27

Inici real: 15:49:47

Hora meta: d2- 11:00:13

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:56 min/km

Club:

K10_7: 1:37:43

Hora K10_7 : 17:27:30

K15: 2:25:03

Hora K15 : 18:14:49

K23_6: 4:08:46

Hora K23_6 : 19:58:33

K32_2: 6:06:25

Hora K32_2 : 21:56:11

k46_2: 9:03:39

Hora k46_2 : d2- 00:53:26

K65_0: 13:34:12

Hora K65_0 : d2- 05:23:58

K77_0: 17:08:19

Hora K77_0 : d2- 08:58:06

K79_2: 17:59:25

Hora K79_2 : d2- 09:49:12

Meta: 19:10:27

Hora meta: d2- 11:00:13

22:32:28
20:00:53
17:29:18
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)

T. real: 18:51:00

Inici real: 16:33:44

Hora meta: d2- 11:24:44

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:42 min/km

Club:

K10_7: 1:33:40

Hora K10_7 : 18:07:23

K15: 2:19:55

Hora K15 : 18:53:39

K23_6: 4:00:51

Hora K23_6 : 20:34:34

K32_2: 5:41:20

Hora K32_2 : 22:15:04

k46_2: 8:19:44

Hora k46_2 : d2- 00:53:28

K65_0: 13:46:54

Hora K65_0 : d2- 06:20:38

K77_0: 17:07:41

Hora K77_0 : d2- 09:41:25

K79_2: 17:54:31

Hora K79_2 : d2- 10:28:14

Meta: 18:51:00

Hora meta: d2- 11:24:44

23:21:22
20:25:24
17:29:26
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)

T. real: 16:11:31

Inici real: 16:41:47

Hora meta: d2- 08:53:17

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:46 min/km

Club:

K10_7: 1:22:09

Hora K10_7 : 18:03:56

K15: 2:09:50

Hora K15 : 18:51:37

K23_6: 3:42:37

Hora K23_6 : 20:24:23

K32_2: 5:25:03

Hora K32_2 : 22:06:49

k46_2: 8:07:41

Hora k46_2 : d2- 00:49:28

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 14:50:55

Hora K77_0 : d2- 07:32:41

K79_2: 15:23:29

Hora K79_2 : d2- 08:05:16

Meta: 16:11:31

Hora meta: d2- 08:53:17

21:35:15
17:53:57
14:12:40
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 21:44:01

Inici real: 15:47:48

Hora meta: d2- 13:31:48

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:48 min/km

Club:

K10_7: 1:41:51

Hora K10_7 : 17:29:38

K15: 2:37:50

Hora K15 : 18:25:38

K23_6: 4:25:51

Hora K23_6 : 20:13:39

K32_2: 6:16:23

Hora K32_2 : 22:04:10

k46_2: 10:06:09

Hora k46_2 : d2- 01:53:57

K65_0: 15:13:59

Hora K65_0 : d2- 07:01:47

K77_0: 19:29:53

Hora K77_0 : d2- 11:17:40

K79_2: 20:22:15

Hora K79_2 : d2- 12:10:03

Meta: 21:44:01

Hora meta: d2- 13:31:48

25:04:03
22:32:28
20:00:53
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Francesc Alavedra
23:56:27 (Tr: 23:55:46)

T. real: 22:09:58

Inici real: 16:10:45

Hora meta: d2- 14:20:42

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 16:07 min/km

Club:

K10_7: No data

Hora K10_7: No data

K15: 2:55:30

Hora K15 : 19:06:14

K23_6: 4:50:30

Hora K23_6 : 21:01:14

K32_2: 7:27:21

Hora K32_2 : 23:38:06

k46_2: 10:54:58

Hora k46_2 : d2- 03:05:43

K65_0: 15:58:37

Hora K65_0 : d2- 08:09:22

K77_0: 19:40:02

Hora K77_0 : d2- 11:50:46

K79_2: 20:33:58

Hora K79_2 : d2- 12:44:42

Meta: 22:09:58

Hora meta: d2- 14:20:42

26:17:21
23:21:22
20:25:24
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Francesc Alavedra
23:56:27 (Tr: 23:55:46)

T. real: 17:21:51

Inici real: 15:16:48

Hora meta: d2- 08:38:38

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:37 min/km

Club:

K10_7: 1:29:50

Hora K10_7 : 16:46:37

K15: 2:18:49

Hora K15 : 17:35:37

K23_6: 3:50:11

Hora K23_6 : 19:06:59

K32_2: 5:37:46

Hora K32_2 : 20:54:34

k46_2: 8:36:14

Hora k46_2 : 23:53:02

K65_0: 12:37:44

Hora K65_0 : d2- 03:54:32

K77_0: 15:54:48

Hora K77_0 : d2- 07:11:35

K79_2: 16:31:09

Hora K79_2 : d2- 07:47:57

Meta: 17:21:51

Hora meta: d2- 08:38:38

21:30:56
17:39:18
13:47:41
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 19:38:58

Inici real: 15:31:05

Hora meta: d2- 11:10:02

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 14:17 min/km

Club:

K10_7: 1:38:56

Hora K10_7 : 17:10:01

K15: 2:28:32

Hora K15 : 17:59:36

K23_6: 4:13:10

Hora K23_6 : 19:44:15

K32_2: 6:12:19

Hora K32_2 : 21:43:23

k46_2: 9:15:34

Hora k46_2 : d2- 00:46:39

K65_0: 14:15:25

Hora K65_0 : d2- 05:46:29

K77_0: 17:54:40

Hora K77_0 : d2- 09:25:44

K79_2: 18:41:35

Hora K79_2 : d2- 10:12:39

Meta: 19:38:58

Hora meta: d2- 11:10:02

20:10:44
20:10:42
20:10:40

T. real: 17:37:08

Inici real: 15:06:43

Hora meta: d2- 08:43:51

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:48 min/km

Club:

K10_7: 1:27:58

Hora K10_7 : 16:34:40

K15: 2:14:23

Hora K15 : 17:21:06

K23_6: 3:50:27

Hora K23_6 : 18:57:10

K32_2: 5:42:25

Hora K32_2 : 20:49:07

k46_2: 8:26:06

Hora k46_2 : 23:32:48

K65_0: 12:41:17

Hora K65_0 : d2- 03:48:00

K77_0: 15:53:24

Hora K77_0 : d2- 07:00:07

K79_2: 16:36:26

Hora K79_2 : d2- 07:43:09

Meta: 17:37:08

Hora meta: d2- 08:43:51

17:44:33
17:44:31
17:44:29

T. real: 20:05:28

Inici real: 16:24:49

Hora meta: d2- 12:30:16

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 14:36 min/km

Club:

K10_7: 1:45:13

Hora K10_7 : 18:10:02

K15: 2:43:23

Hora K15 : 19:08:11

K23_6: 4:37:38

Hora K23_6 : 21:02:26

K32_2: 6:41:03

Hora K32_2 : 23:05:51

k46_2: 9:47:41

Hora k46_2 : d2- 02:12:29

K65_0: 14:40:13

Hora K65_0 : d2- 07:05:01

K77_0: 18:02:05

Hora K77_0 : d2- 10:26:53

K79_2: 18:51:21

Hora K79_2 : d2- 11:16:09

Meta: 20:05:28

Hora meta: d2- 12:30:16

25:22:33
21:30:56
17:39:18
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
i
Francesc Alavedra
23:56:27 (Tr: 23:55:46)

T. real: 13:04:11

Inici real: 15:00:55

Hora meta: d2- 04:05:06

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:30 min/km

Club:

K10_7: 1:00:29

Hora K10_7 : 16:01:23

K15: 1:41:59

Hora K15 : 16:42:53

K23_6: 2:50:31

Hora K23_6 : 17:51:26

K32_2: 4:05:20

Hora K32_2 : 19:06:14

k46_2: 5:54:16

Hora k46_2 : 20:55:11

K65_0: 9:07:14

Hora K65_0 : d2- 00:08:09

K77_0: 11:24:05

Hora K77_0 : d2- 02:24:59

K79_2: 12:09:19

Hora K79_2 : d2- 03:10:14

Meta: 13:04:11

Hora meta: d2- 04:05:06

21:41:34
13:05:46
4:29:57
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Jaume Abella Ferrer
10:13:06 (Tr: 10:12:31)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 11:36:53

Inici real: 16:04:44

Hora meta: d2- 03:41:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 8:27 min/km

Club:

K10_7: 0:50:06

Hora K10_7 : 16:54:50

K15: 1:26:32

Hora K15 : 17:31:15

K23_6: 2:25:38

Hora K23_6 : 18:30:22

K32_2: 3:36:41

Hora K32_2 : 19:41:24

k46_2: 5:24:18

Hora k46_2 : 21:29:02

K65_0: 8:18:03

Hora K65_0 : d2- 00:22:47

K77_0: 10:25:02

Hora K77_0 : d2- 02:29:46

K79_2: 10:55:17

Hora K79_2 : d2- 03:00:00

Meta: 11:36:53

Hora meta: d2- 03:41:36

15:09:42
12:42:16
10:14:50
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)

T. real: 11:30:43

Inici real: 15:59:45

Hora meta: d2- 03:30:27

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 8:22 min/km

Club:

K10_7: 0:57:31

Hora K10_7 : 16:57:15

K15: 1:31:57

Hora K15 : 17:31:42

K23_6: 2:38:39

Hora K23_6 : 18:38:23

K32_2: 3:48:08

Hora K32_2 : 19:47:52

k46_2: 5:29:31

Hora k46_2 : 21:29:15

K65_0: 8:18:56

Hora K65_0 : d2- 00:18:40

K77_0: 10:22:18

Hora K77_0 : d2- 02:22:02

K79_2: 10:51:28

Hora K79_2 : d2- 02:51:12

Meta: 11:30:43

Hora meta: d2- 03:30:27

17:18:01
12:31:07
7:44:14
i
Jaume Abella Ferrer
10:13:06 (Tr: 10:12:31)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 20:54:08

Inici real: 15:46:47

Hora meta: d2- 12:40:54

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:11 min/km

Club:

K10_7: 1:53:32

Hora K10_7 : 17:40:18

K15: 2:48:01

Hora K15 : 18:34:48

K23_6: 5:08:22

Hora K23_6 : 20:55:09

K32_2: 7:46:06

Hora K32_2 : 23:32:52

k46_2: 11:16:59

Hora k46_2 : d2- 03:03:45

K65_0: 16:11:30

Hora K65_0 : d2- 07:58:16

K77_0: 19:16:27

Hora K77_0 : d2- 11:03:14

K79_2: 19:55:35

Hora K79_2 : d2- 11:42:21

Meta: 20:54:08

Hora meta: d2- 12:40:54

30:17:23
21:41:34
13:05:46
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
i
Francesc Alavedra
23:56:27 (Tr: 23:55:46)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 13:41:17

Inici real: 16:27:46

Hora meta: d2- 06:09:02

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:57 min/km

Club:

K10_7: 1:00:51

Hora K10_7 : 17:28:37

K15: 1:48:25

Hora K15 : 18:16:10

K23_6: 3:05:13

Hora K23_6 : 19:32:58

K32_2: 4:32:03

Hora K32_2 : 20:59:49

k46_2: 6:26:48

Hora k46_2 : 22:54:33

K65_0: 9:38:00

Hora K65_0 : d2- 02:05:46

K77_0: 12:00:29

Hora K77_0 : d2- 04:28:15

K79_2: 12:44:48

Hora K79_2 : d2- 05:12:34

Meta: 13:41:17

Hora meta: d2- 06:09:02

21:25:54
15:09:42
8:53:31
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Jaume Abella Ferrer
10:13:06 (Tr: 10:12:31)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 15:59:31

Inici real: 16:17:51

Hora meta: d2- 08:17:21

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:37 min/km

Club:

K10_7: 1:42:32

Hora K10_7 : 18:00:22

K15: 2:47:23

Hora K15 : 19:05:13

K23_6: 4:30:46

Hora K23_6 : 20:48:36

K32_2: 6:56:35

Hora K32_2 : 23:14:25

k46_2: 10:38:46

Hora k46_2 : d2- 02:56:36

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: No data

Hora K77_0: No data

K79_2: No data

Hora K79_2: No data

Meta: 15:59:31

Hora meta: d2- 08:17:21

22:04:54
17:18:01
12:31:07
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 16:39:28

Inici real: 16:58:43

Hora meta: d2- 09:38:11

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:07 min/km

Club:

K10_7: 1:25:15

Hora K10_7 : 18:23:57

K15: 2:12:09

Hora K15 : 19:10:52

K23_6: 3:52:12

Hora K23_6 : 20:50:54

K32_2: 5:39:09

Hora K32_2 : 22:37:51

k46_2: 8:19:34

Hora k46_2 : d2- 01:18:16

K65_0: 12:15:19

Hora K65_0 : d2- 05:14:02

K77_0: 15:10:17

Hora K77_0 : d2- 08:09:00

K79_2: 15:47:40

Hora K79_2 : d2- 08:46:22

Meta: 16:39:28

Hora meta: d2- 09:38:11

18:38:53
18:38:51
18:38:49

T. real: 20:16:29

Inici real: 16:08:45

Hora meta: d2- 12:25:14

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 14:44 min/km

Club:

K10_7: 1:27:20

Hora K10_7 : 17:36:05

K15: 2:19:34

Hora K15 : 18:28:18

K23_6: 3:59:32

Hora K23_6 : 20:08:17

K32_2: 6:20:37

Hora K32_2 : 22:29:22

k46_2: 9:36:01

Hora k46_2 : d2- 01:44:46

K65_0: 14:16:18

Hora K65_0 : d2- 06:25:03

K77_0: 18:31:10

Hora K77_0 : d2- 10:39:55

K79_2: 19:14:31

Hora K79_2 : d2- 11:23:16

Meta: 20:16:29

Hora meta: d2- 12:25:14

27:42:06
21:25:54
15:09:42
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
i
Francesc Alavedra
23:56:27 (Tr: 23:55:46)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 15:57:37

Inici real: 16:42:43

Hora meta: d2- 08:40:19

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:36 min/km

Club:

K10_7: 1:04:17

Hora K10_7 : 17:47:00

K15: 1:46:55

Hora K15 : 18:29:38

K23_6: 3:12:27

Hora K23_6 : 19:55:10

K32_2: 4:55:33

Hora K32_2 : 21:38:15

k46_2: 7:14:58

Hora k46_2 : 23:57:40

K65_0: 11:23:20

Hora K65_0 : d2- 04:06:03

K77_0: 14:37:55

Hora K77_0 : d2- 07:20:38

K79_2: 15:18:58

Hora K79_2 : d2- 08:01:40

Meta: 15:57:37

Hora meta: d2- 08:40:19

18:03:58
17:40:59
17:18:01
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)

T. real: 13:24:40

Inici real: 15:47:45

Hora meta: d2- 05:12:24

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:45 min/km

Club: gr92

K10_7: 0:55:45

Hora K10_7 : 16:43:29

K15: 1:31:35

Hora K15 : 17:19:19

K23_6: 2:40:47

Hora K23_6 : 18:28:31

K32_2: 3:52:01

Hora K32_2 : 19:39:45

k46_2: 5:43:05

Hora k46_2 : 21:30:49

K65_0: 8:59:49

Hora K65_0 : d2- 00:47:33

K77_0: 11:28:01

Hora K77_0 : d2- 03:15:45

K79_2: 12:13:47

Hora K79_2 : d2- 04:01:32

Meta: 13:24:40

Hora meta: d2- 05:12:24

23:56:27
14:13:04
4:29:42
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Jaume Abella Ferrer
10:13:06 (Tr: 10:12:31)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Guillermo Acosta Correa
14:12:40 (Tr: 13:37:13)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Epi Aguilera Moreno
13:05:46 (Tr: 13:04:11)
i
Francisco Aguilera Rangel
12:42:16 (Tr: 11:36:53)
i
Jordi Agusti Casanovas
12:31:07 (Tr: 11:30:43)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
i
Francesc Alavedra
23:56:27 (Tr: 23:55:46)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 18:58:54

Inici real: 17:04:45

Hora meta: d2- 12:03:39

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:48 min/km

Club:

K10_7: 1:32:56

Hora K10_7 : 18:37:41

K15: 2:27:03

Hora K15 : 19:31:48

K23_6: 4:06:29

Hora K23_6 : 21:11:13

K32_2: 6:09:12

Hora K32_2 : 23:13:56

k46_2: 9:17:35

Hora k46_2 : d2- 02:22:20

K65_0: 13:45:18

Hora K65_0 : d2- 06:50:03

K77_0: 17:13:24

Hora K77_0 : d2- 10:18:09

K79_2: 17:59:50

Hora K79_2 : d2- 11:04:34

Meta: 18:58:54

Hora meta: d2- 12:03:39

21:04:21
21:04:19
21:04:17

T. real: 16:56:36

Inici real: 16:00:45

Hora meta: d2- 08:57:21

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:19 min/km

Club:

K10_7: 1:37:58

Hora K10_7 : 17:38:43

K15: 2:28:30

Hora K15 : 18:29:14

K23_6: 4:06:36

Hora K23_6 : 20:07:20

K32_2: 6:05:28

Hora K32_2 : 22:06:12

k46_2: 8:51:03

Hora k46_2 : d2- 00:51:47

K65_0: 12:38:46

Hora K65_0 : d2- 04:39:30

K77_0: 15:37:10

Hora K77_0 : d2- 07:37:55

K79_2: 16:10:44

Hora K79_2 : d2- 08:11:28

Meta: 16:56:36

Hora meta: d2- 08:57:21

18:15:02
17:58:01
17:40:59
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)

T. real: 23:55:46

Inici real: 15:00:01

Hora meta: d2- 14:55:47

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 17:23 min/km

Club:

K10_7: 1:53:44

Hora K10_7 : 16:53:45

K15: 2:55:10

Hora K15 : 17:55:11

K23_6: 5:00:01

Hora K23_6 : 20:00:01

K32_2: 7:27:48

Hora K32_2 : 22:27:49

k46_2: 10:27:04

Hora k46_2 : d2- 01:27:05

K65_0: 17:44:11

Hora K65_0 : d2- 08:44:12

K77_0: 21:23:48

Hora K77_0 : d2- 12:23:49

K79_2: 22:23:25

Hora K79_2 : d2- 13:23:25

Meta: 23:55:46

Hora meta: d2- 14:55:47

33:39:49
23:56:27
14:13:04
i
Bea Abad Aguado
21:21:32 (Tr: 21:18:26)
i
Pere Abadal Gonzalez
17:26:22 (Tr: 15:17:55)
i
Joan Abante Julià
19:32:38 (Tr: 17:47:12)
i
Roberto Aceituno Lopez
20:00:51 (Tr: 19:05:22)
i
Joan ramon Acon
19:15:20 (Tr: 17:16:55)
Julian Acosta Sañudo
20:00:53 (Tr: 19:10:27)
i
Oriol Admetlla Salvatella
20:25:24 (Tr: 18:51:00)
i
Fernando Aguilar
17:53:57 (Tr: 16:11:31)
i
Oscar Aguilar Illana
22:32:28 (Tr: 21:44:01)
i
Andres Aguilar Muñoz
23:21:22 (Tr: 22:09:58)
i
Jose antonio Aguilar Sanchez
17:39:18 (Tr: 17:21:51)
i
Magda Aguilar Serra
20:10:42 (Tr: 19:38:58)
i
Rafael Aguilera Calvo
17:44:31 (Tr: 17:37:08)
Sonia Aguilera Jiménez
21:30:56 (Tr: 20:05:28)
i
Mohamed Ahaggan
21:41:34 (Tr: 20:54:08)
Christian herna Aimacaña
15:09:42 (Tr: 13:41:17)
i
Oscar Alagón Aguilar
17:18:01 (Tr: 15:59:31)
i
Jordi Alamany Corsellas
18:38:51 (Tr: 16:39:28)
Juan antonio Alamo Torres
21:25:54 (Tr: 20:16:29)
Felipe Alarcia Hernanz
17:40:59 (Tr: 15:57:37)
Carlos Alarcón Álvarez
14:13:04 (Tr: 13:24:40)
i
Antonio Alarcon Moreno
21:04:19 (Tr: 18:58:54)
i
Pere Alastrué Pozo
17:58:01 (Tr: 16:56:36)
Juani Albarran Barea
15:26:26 (Tr: 15:02:01)

T. real: 15:02:01

Inici real: 15:23:45

Hora meta: d2- 06:25:46

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 10:56 min/km

Club:

K10_7: 1:12:50

Hora K10_7 : 16:36:35

K15: 1:55:47

Hora K15 : 17:19:32

K23_6: 3:23:35

Hora K23_6 : 18:47:20

K32_2: 4:52:10

Hora K32_2 : 20:15:55

k46_2: 7:11:10

Hora k46_2 : 22:34:55

K65_0: 10:44:18

Hora K65_0 : d2- 02:08:03

K77_0: 13:23:13

Hora K77_0 : d2- 04:46:58

K79_2: 14:03:01

Hora K79_2 : d2- 05:26:46

Meta: 15:02:01

Hora meta: d2- 06:25:46

15:26:28
15:26:26
15:26:24