SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

18 setembre 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 18:34:35

Inici real: 15:40:47

Hora meta: d2- 10:15:22

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:30 min/km

Club:

K10_7: 1:40:49

Hora K10_7 : 17:21:35

K15: 2:34:44

Hora K15 : 18:15:30

K23_6: 4:20:19

Hora K23_6 : 20:01:05

K32_2: 6:30:38

Hora K32_2 : 22:11:24

k46_2: 9:28:25

Hora k46_2 : d2- 01:09:11

K65_0: 13:49:25

Hora K65_0 : d2- 05:30:12

K77_0: 17:02:12

Hora K77_0 : d2- 08:42:59

K79_2: 17:42:30

Hora K79_2 : d2- 09:23:16

Meta: 18:34:35

Hora meta: d2- 10:15:22

20:27:23
19:16:02
18:04:40
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 18:31:30

Inici real: 15:12:46

Hora meta: d2- 09:44:15

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:28 min/km

Club:

K10_7: 1:42:59

Hora K10_7 : 16:55:44

K15: 2:34:53

Hora K15 : 17:47:38

K23_6: 4:19:11

Hora K23_6 : 19:31:57

K32_2: 6:16:17

Hora K32_2 : 21:29:03

k46_2: 9:24:10

Hora k46_2 : d2- 00:36:56

K65_0: 14:08:43

Hora K65_0 : d2- 05:21:29

K77_0: 17:01:11

Hora K77_0 : d2- 08:13:56

K79_2: 17:39:29

Hora K79_2 : d2- 08:52:14

Meta: 18:31:30

Hora meta: d2- 09:44:15

20:27:23
18:44:55
17:02:27
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 14:52:05

Inici real: 17:05:43

Hora meta: d2- 07:57:48

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:48 min/km

Club:

K10_7: 1:08:47

Hora K10_7 : 18:14:30

K15: 1:56:33

Hora K15 : 19:02:16

K23_6: 3:23:00

Hora K23_6 : 20:28:43

K32_2: 5:04:39

Hora K32_2 : 22:10:22

k46_2: 7:19:27

Hora k46_2 : d2- 00:25:10

K65_0: 10:52:22

Hora K65_0 : d2- 03:58:05

K77_0: 13:21:36

Hora K77_0 : d2- 06:27:19

K79_2: 14:02:56

Hora K79_2 : d2- 07:08:39

Meta: 14:52:05

Hora meta: d2- 07:57:48

20:27:23
16:58:28
13:29:32
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 14:22:15

Inici real: 15:35:50

Hora meta: d2- 05:58:04

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:27 min/km

Club:

K10_7: 1:17:59

Hora K10_7 : 16:53:48

K15: 2:11:54

Hora K15 : 17:47:43

K23_6: 3:39:50

Hora K23_6 : 19:15:39

K32_2: 5:09:37

Hora K32_2 : 20:45:27

k46_2: 7:19:08

Hora k46_2 : 22:54:58

K65_0: 10:36:24

Hora K65_0 : d2- 02:12:14

K77_0: 12:56:48

Hora K77_0 : d2- 04:32:38

K79_2: 13:32:44

Hora K79_2 : d2- 05:08:34

Meta: 14:22:15

Hora meta: d2- 05:58:04

20:27:23
14:58:44
9:30:05
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 16:45:42

Inici real: 15:05:45

Hora meta: d2- 07:51:26

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:11 min/km

Club:

K10_7: 1:36:28

Hora K10_7 : 16:42:12

K15: 2:25:18

Hora K15 : 17:31:02

K23_6: 4:00:08

Hora K23_6 : 19:05:52

K32_2: 5:41:19

Hora K32_2 : 20:47:03

k46_2: 8:15:44

Hora k46_2 : 23:21:28

K65_0: 11:59:11

Hora K65_0 : d2- 03:04:55

K77_0: 15:02:09

Hora K77_0 : d2- 06:07:53

K79_2: 15:46:04

Hora K79_2 : d2- 06:51:48

Meta: 16:45:42

Hora meta: d2- 07:51:26

16:52:08
16:52:06
16:52:04

T. real: 17:07:02

Inici real: 16:15:45

Hora meta: d2- 09:22:47

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:27 min/km

Club:

K10_7: 1:28:58

Hora K10_7 : 17:44:42

K15: 2:23:39

Hora K15 : 18:39:24

K23_6: 4:08:27

Hora K23_6 : 20:24:12

K32_2: 6:14:16

Hora K32_2 : 22:30:01

k46_2: 8:54:08

Hora k46_2 : d2- 01:09:53

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 15:37:03

Hora K77_0 : d2- 07:52:47

K79_2: 16:14:07

Hora K79_2 : d2- 08:29:52

Meta: 17:07:02

Hora meta: d2- 09:22:47

19:48:25
18:23:27
16:58:28
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 19:46:53

Inici real: 15:39:51

Hora meta: d2- 11:26:43

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 14:23 min/km

Club:

K10_7: 1:44:37

Hora K10_7 : 17:24:28

K15: 2:41:26

Hora K15 : 18:21:17

K23_6: 4:29:09

Hora K23_6 : 20:09:00

K32_2: 6:23:53

Hora K32_2 : 22:03:44

k46_2: 9:28:29

Hora k46_2 : d2- 01:08:20

K65_0: 14:03:16

Hora K65_0 : d2- 05:43:07

K77_0: 17:44:15

Hora K77_0 : d2- 09:24:06

K79_2: 18:37:21

Hora K79_2 : d2- 10:17:12

Meta: 19:46:53

Hora meta: d2- 11:26:43

25:56:02
20:27:23
14:58:44
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Agustin Alvarez
d2- 00:11:00 (Tr: 23:58:35)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 13:35:28

Inici real: 15:29:43

Hora meta: d2- 05:05:11

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:53 min/km

Club:

K10_7: 0:53:10

Hora K10_7 : 16:22:53

K15: 1:29:28

Hora K15 : 16:59:10

K23_6: 2:36:41

Hora K23_6 : 18:06:24

K32_2: 4:01:40

Hora K32_2 : 19:31:22

k46_2: 5:56:51

Hora k46_2 : 21:26:34

K65_0: 9:21:19

Hora K65_0 : d2- 00:51:02

K77_0: 12:10:50

Hora K77_0 : d2- 03:40:32

K79_2: 12:47:12

Hora K79_2 : d2- 04:16:55

Meta: 13:35:28

Hora meta: d2- 05:05:11

21:02:54
14:05:51
7:08:48
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 14:39:19

Inici real: 16:09:49

Hora meta: d2- 06:49:08

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:39 min/km

Club:

K10_7: 1:24:23

Hora K10_7 : 17:34:12

K15: 2:10:25

Hora K15 : 18:20:14

K23_6: 3:26:30

Hora K23_6 : 19:36:19

K32_2: 4:58:15

Hora K32_2 : 21:08:04

k46_2: 7:19:08

Hora k46_2 : 23:28:57

K65_0: 10:32:09

Hora K65_0 : d2- 02:41:58

K77_0: 13:15:21

Hora K77_0 : d2- 05:25:10

K79_2: 13:50:20

Hora K79_2 : d2- 06:00:09

Meta: 14:39:19

Hora meta: d2- 06:49:08

19:16:03
15:49:48
12:23:33
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 13:33:44

Inici real: 15:02:46

Hora meta: d2- 04:36:30

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 9:52 min/km

Club:

K10_7: 1:15:03

Hora K10_7 : 16:17:48

K15: 1:54:56

Hora K15 : 16:57:41

K23_6: 3:12:30

Hora K23_6 : 18:15:16

K32_2: 4:36:56

Hora K32_2 : 19:39:41

k46_2: 6:45:15

Hora k46_2 : 21:48:01

K65_0: 9:42:37

Hora K65_0 : d2- 00:45:22

K77_0: 12:09:16

Hora K77_0 : d2- 03:12:01

K79_2: 12:44:26

Hora K79_2 : d2- 03:47:12

Meta: 13:33:44

Hora meta: d2- 04:36:30

20:49:19
13:37:10
6:25:00
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 19:50:28

Inici real: 16:11:46

Hora meta: d2- 12:02:14

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 14:25 min/km

Club:

K10_7: 1:18:37

Hora K10_7 : 17:30:23

K15: 2:27:11

Hora K15 : 18:38:57

K23_6: 4:02:56

Hora K23_6 : 20:14:42

K32_2: 6:02:45

Hora K32_2 : 22:14:31

k46_2: 9:08:02

Hora k46_2 : d2- 01:19:48

K65_0: 14:03:02

Hora K65_0 : d2- 06:14:48

K77_0: 18:07:05

Hora K77_0 : d2- 10:18:51

K79_2: 18:53:20

Hora K79_2 : d2- 11:05:06

Meta: 19:50:28

Hora meta: d2- 12:02:14

27:59:57
21:02:54
14:05:51
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Agustin Alvarez
d2- 00:11:00 (Tr: 23:58:35)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 18:34:36

Inici real: 15:40:47

Hora meta: d2- 10:15:23

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 13:30 min/km

Club:

K10_7: 1:40:48

Hora K10_7 : 17:21:34

K15: 2:34:43

Hora K15 : 18:15:29

K23_6: 4:20:16

Hora K23_6 : 20:01:03

K32_2: 6:30:36

Hora K32_2 : 22:11:22

k46_2: 9:28:27

Hora k46_2 : d2- 01:09:13

K65_0: 13:49:26

Hora K65_0 : d2- 05:30:13

K77_0: 17:02:14

Hora K77_0 : d2- 08:43:00

K79_2: 17:42:32

Hora K79_2 : d2- 09:23:18

Meta: 18:34:36

Hora meta: d2- 10:15:23

22:42:17
19:16:03
15:49:48
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 18:41:51

Inici real: 17:06:49

Hora meta: d2- 11:48:39

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:35 min/km

Club: 1

K10_7: 1:28:16

Hora K10_7 : 18:35:04

K15: 2:23:33

Hora K15 : 19:30:21

K23_6: No data

Hora K23_6: No data

K32_2: 5:56:40

Hora K32_2 : 23:03:28

k46_2: 8:49:10

Hora k46_2 : d2- 01:55:58

K65_0: 13:29:57

Hora K65_0 : d2- 06:36:45

K77_0: 17:08:44

Hora K77_0 : d2- 10:15:32

K79_2: 17:53:13

Hora K79_2 : d2- 11:00:01

Meta: 18:41:51

Hora meta: d2- 11:48:39

28:01:29
20:49:19
13:37:10
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Agustin Alvarez
d2- 00:11:00 (Tr: 23:58:35)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 15:53:35

Inici real: 15:11:46

Hora meta: d2- 07:05:20

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:33 min/km

Club:

K10_7: 1:21:20

Hora K10_7 : 16:33:06

K15: 2:11:16

Hora K15 : 17:23:02

K23_6: 3:40:02

Hora K23_6 : 18:51:48

K32_2: 5:14:53

Hora K32_2 : 20:26:38

k46_2: 8:02:33

Hora k46_2 : 23:14:19

K65_0: 11:27:51

Hora K65_0 : d2- 02:39:36

K77_0: 14:22:17

Hora K77_0 : d2- 05:34:03

K79_2: 15:00:50

Hora K79_2 : d2- 06:12:35

Meta: 15:53:35

Hora meta: d2- 07:05:20

16:48:21
16:06:00
15:23:40
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)

T. real: 16:59:47

Inici real: 16:51:50

Hora meta: d2- 09:51:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:21 min/km

Club:

K10_7: 1:37:33

Hora K10_7 : 18:29:22

K15: 2:23:30

Hora K15 : 19:15:19

K23_6: 4:06:58

Hora K23_6 : 20:58:47

K32_2: 5:43:43

Hora K32_2 : 22:35:32

k46_2: 8:50:29

Hora k46_2 : d2- 01:42:18

K65_0: 12:41:20

Hora K65_0 : d2- 05:33:10

K77_0: 15:33:16

Hora K77_0 : d2- 08:25:06

K79_2: 16:11:07

Hora K79_2 : d2- 09:02:56

Meta: 16:59:47

Hora meta: d2- 09:51:36

18:52:18
18:52:16
18:52:14

T. real: 13:56:56

Inici real: 16:20:46

Hora meta: d2- 06:17:41

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 10:08 min/km

Club: fun runners club esportiu

K10_7: 0:55:07

Hora K10_7 : 17:15:53

K15: 1:38:44

Hora K15 : 17:59:29

K23_6: 2:49:58

Hora K23_6 : 19:10:43

K32_2: 4:13:58

Hora K32_2 : 20:34:44

k46_2: 6:10:55

Hora k46_2 : 22:31:41

K65_0: 9:36:22

Hora K65_0 : d2- 01:57:07

K77_0: 12:37:00

Hora K77_0 : d2- 04:57:46

K79_2: 13:15:02

Hora K79_2 : d2- 05:35:48

Meta: 13:56:56

Hora meta: d2- 06:17:41

23:36:34
15:18:21
7:00:09
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 14:53:53

Inici real: 16:53:48

Hora meta: d2- 07:47:41

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:50 min/km

Club:

K10_7: 1:08:58

Hora K10_7 : 18:02:46

K15: 2:01:47

Hora K15 : 18:55:35

K23_6: 3:26:18

Hora K23_6 : 20:20:06

K32_2: 5:05:08

Hora K32_2 : 21:58:56

k46_2: 7:26:42

Hora k46_2 : d2- 00:20:30

K65_0: 10:54:39

Hora K65_0 : d2- 03:48:27

K77_0: 13:25:08

Hora K77_0 : d2- 06:18:56

K79_2: 14:04:04

Hora K79_2 : d2- 06:57:52

Meta: 14:53:53

Hora meta: d2- 07:47:41

17:30:41
16:48:21
16:06:00
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)

T. real: 16:33:53

Inici real: 16:59:44

Hora meta: d2- 09:33:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:02 min/km

Club:

K10_7: 1:24:56

Hora K10_7 : 18:24:39

K15: 2:08:48

Hora K15 : 19:08:31

K23_6: 3:44:42

Hora K23_6 : 20:44:25

K32_2: 5:18:25

Hora K32_2 : 22:18:08

k46_2: 7:47:28

Hora k46_2 : d2- 00:47:11

K65_0: 12:04:56

Hora K65_0 : d2- 05:04:39

K77_0: 15:00:05

Hora K77_0 : d2- 07:59:49

K79_2: 15:37:32

Hora K79_2 : d2- 08:37:16

Meta: 16:33:53

Hora meta: d2- 09:33:36

18:34:18
18:34:16
18:34:14

T. real: 23:34:58

Inici real: 15:00:56

Hora meta: d2- 14:35:54

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 17:08 min/km

Club:

K10_7: 1:41:24

Hora K10_7 : 16:42:20

K15: 2:51:41

Hora K15 : 17:52:36

K23_6: 4:48:21

Hora K23_6 : 19:49:16

K32_2: 7:15:30

Hora K32_2 : 22:16:25

k46_2: 10:48:30

Hora k46_2 : d2- 01:49:26

K65_0: 16:37:55

Hora K65_0 : d2- 07:38:51

K77_0: 20:22:14

Hora K77_0 : d2- 11:23:09

K79_2: 21:38:18

Hora K79_2 : d2- 12:39:14

Meta: 23:34:58

Hora meta: d2- 14:35:54

31:54:46
23:36:34
15:18:21
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Agustin Alvarez
d2- 00:11:00 (Tr: 23:58:35)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 16:19:03

Inici real: 14:59:22

Hora meta: d2- 07:18:24

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:52 min/km

Club:

K10_7: 1:29:58

Hora K10_7 : 16:29:19

K15: 2:19:05

Hora K15 : 17:18:26

K23_6: 3:47:09

Hora K23_6 : 18:46:30

K32_2: 5:25:49

Hora K32_2 : 20:25:11

k46_2: 7:57:27

Hora k46_2 : 22:56:49

K65_0: 11:44:04

Hora K65_0 : d2- 02:43:25

K77_0: 14:36:17

Hora K77_0 : d2- 05:35:39

K79_2: 15:17:49

Hora K79_2 : d2- 06:17:11

Meta: 16:19:03

Hora meta: d2- 07:18:24

22:33:20
16:19:04
10:04:49
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 17:05:03

Inici real: 16:16:43

Hora meta: d2- 09:21:45

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 12:25 min/km

Club:

K10_7: 1:23:16

Hora K10_7 : 17:39:58

K15: 2:15:58

Hora K15 : 18:32:40

K23_6: 3:52:07

Hora K23_6 : 20:08:50

K32_2: 5:36:07

Hora K32_2 : 21:52:49

k46_2: 8:05:20

Hora k46_2 : d2- 00:22:02

K65_0: 12:24:41

Hora K65_0 : d2- 04:41:24

K77_0: 15:23:59

Hora K77_0 : d2- 07:40:42

K79_2: 16:03:52

Hora K79_2 : d2- 08:20:35

Meta: 17:05:03

Hora meta: d2- 09:21:45

18:22:27
18:22:25
18:22:23

T. real: 18:16:50

Inici real: 15:02:50

Hora meta: d2- 09:19:40

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:17 min/km

Club:

K10_7: 1:40:50

Hora K10_7 : 16:43:39

K15: 2:32:31

Hora K15 : 17:35:21

K23_6: 4:14:07

Hora K23_6 : 19:16:56

K32_2: 6:12:05

Hora K32_2 : 21:14:55

k46_2: 9:08:35

Hora k46_2 : d2- 00:11:25

K65_0: 13:23:03

Hora K65_0 : d2- 04:25:53

K77_0: 16:41:57

Hora K77_0 : d2- 07:44:47

K79_2: 17:25:17

Hora K79_2 : d2- 08:28:06

Meta: 18:16:50

Hora meta: d2- 09:19:40

22:33:37
18:20:20
14:07:02
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 20:40:52

Inici real: 16:51:48

Hora meta: d2- 13:32:40

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 15:02 min/km

Club:

K10_7: 1:51:37

Hora K10_7 : 18:43:25

K15: 2:44:39

Hora K15 : 19:36:27

K23_6: 4:34:01

Hora K23_6 : 21:25:49

K32_2: 6:41:27

Hora K32_2 : 23:33:14

k46_2: 9:58:04

Hora k46_2 : d2- 02:49:52

K65_0: 15:05:35

Hora K65_0 : d2- 07:57:22

K77_0: 18:42:29

Hora K77_0 : d2- 11:34:17

K79_2: 19:31:51

Hora K79_2 : d2- 12:23:39

Meta: 20:40:52

Hora meta: d2- 13:32:40

28:47:36
22:33:20
16:19:04
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)
Agustin Alvarez
d2- 00:11:00 (Tr: 23:58:35)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 15:46:42

Inici real: 15:21:49

Hora meta: d2- 07:08:30

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:28 min/km

Club:

K10_7: 1:23:41

Hora K10_7 : 16:45:29

K15: 2:07:03

Hora K15 : 17:28:52

K23_6: 3:30:46

Hora K23_6 : 18:52:34

K32_2: 5:14:35

Hora K32_2 : 20:36:24

k46_2: 7:42:28

Hora k46_2 : 23:04:16

K65_0: 11:20:34

Hora K65_0 : d2- 02:42:22

K77_0: 14:12:29

Hora K77_0 : d2- 05:34:17

K79_2: 14:53:10

Hora K79_2 : d2- 06:14:59

Meta: 15:46:42

Hora meta: d2- 07:08:30

16:09:12
16:09:10
16:09:08

T. real: 20:44:12

Inici real: 16:48:45

Hora meta: d2- 13:32:57

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:04 min/km

Club:

K10_7: 1:25:40

Hora K10_7 : 18:14:25

K15: 2:26:51

Hora K15 : 19:15:36

K23_6: 4:19:08

Hora K23_6 : 21:07:53

K32_2: 6:33:43

Hora K32_2 : 23:22:27

k46_2: 9:49:43

Hora k46_2 : d2- 02:38:27

K65_0: 14:51:56

Hora K65_0 : d2- 07:40:41

K77_0: 18:46:15

Hora K77_0 : d2- 11:34:59

K79_2: 19:36:43

Hora K79_2 : d2- 12:25:28

Meta: 20:44:12

Hora meta: d2- 13:32:57

26:46:54
22:33:37
18:20:20
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
Agustin Alvarez
d2- 00:11:00 (Tr: 23:58:35)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)

T. real: 23:58:35

Inici real: 15:11:45

Hora meta: d2- 15:10:20

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 17:25 min/km

Club:

K10_7: 1:41:05

Hora K10_7 : 16:52:49

K15: 2:46:33

Hora K15 : 17:58:18

K23_6: 4:48:53

Hora K23_6 : 20:00:38

K32_2: 7:23:25

Hora K32_2 : 22:35:10

k46_2: 11:15:15

Hora k46_2 : d2- 02:27:00

K65_0: 17:02:27

Hora K65_0 : d2- 08:14:12

K77_0: 21:21:28

Hora K77_0 : d2- 12:33:13

K79_2: 22:27:03

Hora K79_2 : d2- 13:38:47

Meta: 23:58:35

Hora meta: d2- 15:10:20

25:48:39
d2- 00:11:00
22:33:20
i
David Alonso Perarnau
23:36:34 (Tr: 23:34:58)
i
Idoia Altaba Balsebre
22:33:20 (Tr: 20:40:52)
Joan Altimir Alonso
22:33:37 (Tr: 20:44:12)

T. real: 13:50:40

Inici real: 16:02:47

Hora meta: d2- 05:53:27

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:04 min/km

Club:

K10_7: 1:05:36

Hora K10_7 : 17:08:23

K15: 1:48:40

Hora K15 : 17:51:27

K23_6: 3:04:30

Hora K23_6 : 19:07:17

K32_2: 4:35:38

Hora K32_2 : 20:38:25

k46_2: 6:49:57

Hora k46_2 : 22:52:44

K65_0: 10:01:48

Hora K65_0 : d2- 02:04:35

K77_0: 12:29:00

Hora K77_0 : d2- 04:31:47

K79_2: 13:05:24

Hora K79_2 : d2- 05:08:11

Meta: 13:50:40

Hora meta: d2- 05:53:27

18:18:29
14:54:07
11:29:46
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Marc Alemany Iturriaga
14:05:51 (Tr: 13:35:28)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
i
Gemma Alfonso Tort
13:37:10 (Tr: 13:33:44)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
i
Jesús Alvarez Pérez
18:18:29 (Tr: 17:48:05)

T. real: 20:28:22

Inici real: 15:11:14

Hora meta: d2- 11:39:35

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 14:53 min/km

Club:

K10_7: 1:37:15

Hora K10_7 : 16:48:28

K15: 2:31:41

Hora K15 : 17:42:54

K23_6: 4:11:51

Hora K23_6 : 19:23:04

K32_2: 6:18:27

Hora K32_2 : 21:29:41

k46_2: 9:17:36

Hora k46_2 : d2- 00:28:49

K65_0: 13:58:08

Hora K65_0 : d2- 05:09:21

K77_0: 17:52:05

Hora K77_0 : d2- 09:03:19

K79_2: 19:27:08

Hora K79_2 : d2- 10:38:21

Meta: 20:28:22

Hora meta: d2- 11:39:35

20:40:17
20:40:15
20:40:13

T. real: 18:10:06

Inici real: 15:29:44

Hora meta: d2- 09:39:50

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:12 min/km

Club:

K10_7: 1:39:34

Hora K10_7 : 17:09:18

K15: 2:29:06

Hora K15 : 17:58:49

K23_6: 4:10:44

Hora K23_6 : 19:40:28

K32_2: 5:57:22

Hora K32_2 : 21:27:05

k46_2: 9:17:11

Hora k46_2 : d2- 00:46:55

K65_0: 13:17:33

Hora K65_0 : d2- 04:47:17

K77_0: 16:44:19

Hora K77_0 : d2- 08:14:03

K79_2: 17:19:20

Hora K79_2 : d2- 08:49:04

Meta: 18:10:06

Hora meta: d2- 09:39:50

18:40:32
18:40:30
18:40:28

T. real: 17:48:05

Inici real: 15:29:44

Hora meta: d2- 09:17:49

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:56 min/km

Club:

K10_7: 1:36:05

Hora K10_7 : 17:05:49

K15: 2:25:14

Hora K15 : 17:54:58

K23_6: 4:16:46

Hora K23_6 : 19:46:29

K32_2: 6:12:41

Hora K32_2 : 21:42:25

k46_2: 9:01:36

Hora k46_2 : d2- 00:31:20

K65_0: 13:06:05

Hora K65_0 : d2- 04:35:49

K77_0: 16:12:59

Hora K77_0 : d2- 07:42:43

K79_2: 16:54:30

Hora K79_2 : d2- 08:24:14

Meta: 17:48:05

Hora meta: d2- 09:17:49

21:42:50
18:18:29
14:54:07
i
Iñigo Alberdi Erauskin
19:16:02 (Tr: 18:34:35)
David Albert Moros
18:44:55 (Tr: 18:31:30)
i
Juan carlos Albiac Machin
16:58:28 (Tr: 14:52:05)
Marc Albiñana Soler
14:58:44 (Tr: 14:22:15)
i
Javier Alburquerque Alburquerque
16:52:06 (Tr: 16:45:42)
i
Pedro Alcaide Moreno
18:23:27 (Tr: 17:07:02)
Sara Alcarraz Vizán
20:27:23 (Tr: 19:46:53)
Carles Alert Ezquerra
15:49:48 (Tr: 14:39:19)
Toni Algarra Rincón
21:02:54 (Tr: 19:50:28)
i
Montserrat Alié De Vega
19:16:03 (Tr: 18:34:36)
Agusti Aligue
20:49:19 (Tr: 18:41:51)
i
Pierre Aloin
16:06:00 (Tr: 15:53:35)
i
Armando Alonso Berrar
18:52:16 (Tr: 16:59:47)
Jéssica Alonso Gallego
15:18:21 (Tr: 13:56:56)
i
José luis Alonso Gazquez
16:48:21 (Tr: 14:53:53)
i
Esteban Alonso Padilla
18:34:16 (Tr: 16:33:53)
i
Vicente Alonso Riaguas
16:19:04 (Tr: 16:19:03)
Noemi Alonso Vila
18:22:25 (Tr: 17:05:03)
i
Eliseu Alos Marin
18:20:20 (Tr: 18:16:50)
i
Ramon Altarriba Roca
16:09:10 (Tr: 15:46:42)
Edgar Alvarez
14:54:07 (Tr: 13:50:40)
i
Oscar Alvarez Barcons
20:40:15 (Tr: 20:28:22)
Sergio Alvarez Molina
18:40:30 (Tr: 18:10:06)