SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

18 setembre 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 16:47:10

Inici real: 16:39:44

Hora meta: d2- 09:26:54

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:12 min/km

Club:

K10_7: 1:23:35

Hora K10_7 : 18:03:18

K15: 2:09:16

Hora K15 : 18:49:00

K23_6: 3:42:04

Hora K23_6 : 20:21:48

K32_2: 5:30:16

Hora K32_2 : 22:09:59

k46_2: 8:19:05

Hora k46_2 : d2- 00:58:48

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 15:09:57

Hora K77_0 : d2- 07:49:40

K79_2: 15:49:04

Hora K79_2 : d2- 08:28:47

Meta: 16:47:10

Hora meta: d2- 09:26:54

19:31:01
18:27:34
17:24:07
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)

T. real: 23:17:17

Inici real: 15:36:46

Hora meta: d2- 14:54:03

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 16:55 min/km

Club: correbdn

K10_7: 1:52:33

Hora K10_7 : 17:29:19

K15: 2:58:49

Hora K15 : 18:35:34

K23_6: 5:04:15

Hora K23_6 : 20:41:01

K32_2: 7:28:52

Hora K32_2 : 23:05:38

k46_2: 11:10:49

Hora k46_2 : d2- 02:47:34

K65_0: 16:59:28

Hora K65_0 : d2- 08:36:13

K77_0: 20:45:55

Hora K77_0 : d2- 12:22:41

K79_2: 21:40:49

Hora K79_2 : d2- 13:17:35

Meta: 23:17:17

Hora meta: d2- 14:54:03

29:21:52
23:54:43
18:27:34
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Teresa anta Anta Real
23:35:16 (Tr: 23:07:48)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)
i
Jordi Aran I Llopart
d2- 01:53:14 (Tr: 23:43:52)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 16:14:19

Inici real: 15:15:48

Hora meta: d2- 07:30:07

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:48 min/km

Club:

K10_7: 1:21:49

Hora K10_7 : 16:37:37

K15: 2:11:37

Hora K15 : 17:27:25

K23_6: 3:42:23

Hora K23_6 : 18:58:11

K32_2: 5:21:29

Hora K32_2 : 20:37:16

k46_2: 7:37:18

Hora k46_2 : 22:53:06

K65_0: 11:22:09

Hora K65_0 : d2- 02:37:57

K77_0: 14:26:06

Hora K77_0 : d2- 05:41:54

K79_2: 15:13:22

Hora K79_2 : d2- 06:29:09

Meta: 16:14:19

Hora meta: d2- 07:30:07

19:31:01
16:30:47
13:30:33
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)

T. real: 18:09:42

Inici real: 16:50:45

Hora meta: d2- 11:00:27

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:12 min/km

Club:

K10_7: 1:44:18

Hora K10_7 : 18:35:03

K15: 2:38:59

Hora K15 : 19:29:44

K23_6: 4:25:15

Hora K23_6 : 21:15:59

K32_2: 6:20:43

Hora K32_2 : 23:11:28

k46_2: 9:13:21

Hora k46_2 : d2- 02:04:05

K65_0: 13:21:33

Hora K65_0 : d2- 06:12:18

K77_0: 16:29:47

Hora K77_0 : d2- 09:20:32

K79_2: 17:10:56

Hora K79_2 : d2- 10:01:40

Meta: 18:09:42

Hora meta: d2- 11:00:27

21:34:40
20:01:07
18:27:34
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 11:52:03

Inici real: 15:24:43

Hora meta: d2- 03:16:45

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 8:38 min/km

Club:

K10_7: 0:52:15

Hora K10_7 : 16:16:57

K15: 1:29:46

Hora K15 : 16:54:28

K23_6: 2:36:28

Hora K23_6 : 18:01:10

K32_2: 3:57:58

Hora K32_2 : 19:22:40

k46_2: 5:48:41

Hora k46_2 : 21:13:23

K65_0: 8:38:30

Hora K65_0 : d2- 00:03:12

K77_0: 10:34:41

Hora K77_0 : d2- 01:59:23

K79_2: 11:06:14

Hora K79_2 : d2- 02:30:56

Meta: 11:52:03

Hora meta: d2- 03:16:45

21:31:55
12:17:25
3:02:56
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Andres Aranda Delgado
13:01:43 (Tr: 12:31:18)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 18:50:44

Inici real: 15:34:46

Hora meta: d2- 10:25:30

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 13:42 min/km

Club:

K10_7: 1:23:27

Hora K10_7 : 16:58:13

K15: 2:23:18

Hora K15 : 17:58:04

K23_6: 4:08:48

Hora K23_6 : 19:43:34

K32_2: 6:04:20

Hora K32_2 : 21:39:06

k46_2: 9:21:05

Hora k46_2 : d2- 00:55:51

K65_0: 13:49:21

Hora K65_0 : d2- 05:24:07

K77_0: 17:02:23

Hora K77_0 : d2- 08:37:09

K79_2: 17:48:22

Hora K79_2 : d2- 09:23:08

Meta: 18:50:44

Hora meta: d2- 10:25:30

22:21:33
19:26:10
16:30:47
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 17:53:37

Inici real: 16:36:44

Hora meta: d2- 10:30:21

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:00 min/km

Club:

K10_7: 1:39:55

Hora K10_7 : 18:16:39

K15: 2:32:29

Hora K15 : 19:09:13

K23_6: 4:13:32

Hora K23_6 : 20:50:16

K32_2: 6:04:00

Hora K32_2 : 22:40:44

k46_2: 8:55:31

Hora k46_2 : d2- 01:32:15

K65_0: 13:14:11

Hora K65_0 : d2- 05:50:55

K77_0: 16:18:12

Hora K77_0 : d2- 08:54:55

K79_2: 16:59:16

Hora K79_2 : d2- 09:35:59

Meta: 17:53:37

Hora meta: d2- 10:30:21

20:54:44
19:31:01
18:07:17
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 21:00:30

Inici real: 15:30:46

Hora meta: d2- 12:31:15

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:16 min/km

Club:

K10_7: 1:46:31

Hora K10_7 : 17:17:16

K15: 2:46:45

Hora K15 : 18:17:30

K23_6: 4:40:34

Hora K23_6 : 20:11:19

K32_2: 6:52:25

Hora K32_2 : 22:23:10

k46_2: 9:43:46

Hora k46_2 : d2- 01:14:31

K65_0: 14:59:14

Hora K65_0 : d2- 06:29:59

K77_0: 18:39:19

Hora K77_0 : d2- 10:10:05

K79_2: 19:35:18

Hora K79_2 : d2- 11:06:03

Meta: 21:00:30

Hora meta: d2- 12:31:15

30:46:25
21:31:55
12:17:25
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Marta Amaya
23:54:43 (Tr: 23:17:17)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Francisco Andreo Montero
12:17:25 (Tr: 11:52:03)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
Teresa anta Anta Real
23:35:16 (Tr: 23:07:48)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
i
Jordi Aran I Llopart
d2- 01:53:14 (Tr: 23:43:52)
Andres Aranda Delgado
13:01:43 (Tr: 12:31:18)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 17:20:13

Inici real: 16:09:44

Hora meta: d2- 09:29:57

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:36 min/km

Club:

K10_7: 1:40:05

Hora K10_7 : 17:49:49

K15: 2:29:05

Hora K15 : 18:38:48

K23_6: 4:09:55

Hora K23_6 : 20:19:39

K32_2: 5:56:16

Hora K32_2 : 22:06:00

k46_2: 8:32:49

Hora k46_2 : d2- 00:42:33

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 15:46:59

Hora K77_0 : d2- 07:56:42

K79_2: 16:26:25

Hora K79_2 : d2- 08:36:08

Meta: 17:20:13

Hora meta: d2- 09:29:57

18:30:39
18:30:37
18:30:35

T. real: 19:08:21

Inici real: 16:45:44

Hora meta: d2- 11:54:04

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 13:55 min/km

Club:

K10_7: 1:45:50

Hora K10_7 : 18:31:33

K15: 2:40:08

Hora K15 : 19:25:51

K23_6: 4:26:36

Hora K23_6 : 21:12:19

K32_2: 6:36:16

Hora K32_2 : 23:21:59

k46_2: 9:42:48

Hora k46_2 : d2- 02:28:31

K65_0: 14:18:06

Hora K65_0 : d2- 07:03:50

K77_0: 17:32:24

Hora K77_0 : d2- 10:18:07

K79_2: 18:18:09

Hora K79_2 : d2- 11:03:52

Meta: 19:08:21

Hora meta: d2- 11:54:04

23:35:16
20:54:44
18:14:12
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Teresa anta Anta Real
23:35:16 (Tr: 23:07:48)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 19:54:44

Inici real: 16:28:49

Hora meta: d2- 12:23:32

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 14:28 min/km

Club:

K10_7: 1:50:43

Hora K10_7 : 18:19:31

K15: 2:42:31

Hora K15 : 19:11:19

K23_6: 4:35:17

Hora K23_6 : 21:04:05

K32_2: 6:42:35

Hora K32_2 : 23:11:24

k46_2: 9:48:32

Hora k46_2 : d2- 02:17:20

K65_0: 14:19:10

Hora K65_0 : d2- 06:47:58

K77_0: 17:47:12

Hora K77_0 : d2- 10:16:01

K79_2: 18:45:08

Hora K79_2 : d2- 11:13:57

Meta: 19:54:44

Hora meta: d2- 12:23:32

23:08:47
21:24:12
19:39:38
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 14:48:57

Inici real: 16:40:48

Hora meta: d2- 07:29:45

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:46 min/km

Club:

K10_7: 1:04:19

Hora K10_7 : 17:45:07

K15: 1:47:35

Hora K15 : 18:28:23

K23_6: 3:08:23

Hora K23_6 : 19:49:11

K32_2: 4:40:37

Hora K32_2 : 21:21:25

k46_2: 6:57:08

Hora k46_2 : 23:37:56

K65_0: 10:31:36

Hora K65_0 : d2- 03:12:24

K77_0: 13:11:54

Hora K77_0 : d2- 05:52:42

K79_2: 13:53:35

Hora K79_2 : d2- 06:34:23

Meta: 14:48:57

Hora meta: d2- 07:29:45

17:51:16
16:30:25
15:09:34
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)

T. real: 23:07:48

Inici real: 15:26:48

Hora meta: d2- 14:34:36

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 16:49 min/km

Club:

K10_7: 1:49:51

Hora K10_7 : 17:16:39

K15: 3:07:29

Hora K15 : 18:34:17

K23_6: 5:08:19

Hora K23_6 : 20:35:07

K32_2: 7:45:14

Hora K32_2 : 23:12:02

k46_2: 11:25:40

Hora k46_2 : d2- 02:52:28

K65_0: 16:47:55

Hora K65_0 : d2- 08:14:43

K77_0: 20:42:22

Hora K77_0 : d2- 12:09:10

K79_2: 21:43:25

Hora K79_2 : d2- 13:10:12

Meta: 23:07:48

Hora meta: d2- 14:34:36

26:15:48
23:35:16
20:54:44
Marta Amaya
23:54:43 (Tr: 23:17:17)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)
i
Jordi Aran I Llopart
d2- 01:53:14 (Tr: 23:43:52)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)

T. real: 23:05:12

Inici real: 15:02:55

Hora meta: d2- 14:08:07

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 16:47 min/km

Club:

K10_7: 2:04:11

Hora K10_7 : 17:07:06

K15: 3:12:05

Hora K15 : 18:14:59

K23_6: 5:20:55

Hora K23_6 : 20:23:50

K32_2: 7:46:17

Hora K32_2 : 22:49:12

k46_2: 11:37:08

Hora k46_2 : d2- 02:40:03

K65_0: 17:30:14

Hora K65_0 : d2- 08:33:09

K77_0: 21:40:24

Hora K77_0 : d2- 12:43:19

K79_2: 22:16:39

Hora K79_2 : d2- 13:19:34

Meta: 23:05:12

Hora meta: d2- 14:08:07

25:53:14
23:08:47
20:24:20
Marta Amaya
23:54:43 (Tr: 23:17:17)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Teresa anta Anta Real
23:35:16 (Tr: 23:07:48)
i
Jordi Aran I Llopart
d2- 01:53:14 (Tr: 23:43:52)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 16:42:51

Inici real: 16:07:45

Hora meta: d2- 08:50:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:09 min/km

Club:

K10_7: 1:12:33

Hora K10_7 : 17:20:17

K15: 2:00:45

Hora K15 : 18:08:29

K23_6: 3:32:38

Hora K23_6 : 19:40:22

K32_2: 5:19:14

Hora K32_2 : 21:26:59

k46_2: 8:07:31

Hora k46_2 : d2- 00:15:15

K65_0: 12:10:39

Hora K65_0 : d2- 04:18:24

K77_0: 15:19:42

Hora K77_0 : d2- 07:27:26

K79_2: 15:56:17

Hora K79_2 : d2- 08:04:01

Meta: 16:42:51

Hora meta: d2- 08:50:36

19:12:06
17:51:16
16:30:25
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)

T. real: 15:34:13

Inici real: 16:50:43

Hora meta: d2- 08:24:55

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:19 min/km

Club:

K10_7: 1:14:35

Hora K10_7 : 18:05:18

K15: 2:00:36

Hora K15 : 18:51:18

K23_6: 3:28:54

Hora K23_6 : 20:19:37

K32_2: 5:07:08

Hora K32_2 : 21:57:50

k46_2: 7:42:10

Hora k46_2 : d2- 00:32:52

K65_0: 11:19:30

Hora K65_0 : d2- 04:10:13

K77_0: 14:12:56

Hora K77_0 : d2- 07:03:38

K79_2: 14:54:17

Hora K79_2 : d2- 07:44:59

Meta: 15:34:13

Hora meta: d2- 08:24:55

17:25:37
17:25:35
17:25:33

T. real: 23:43:52

Inici real: 17:08:43

Hora meta: d2- 16:52:34

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 17:15 min/km

Club: 3

K10_7: 1:44:36

Hora K10_7 : 18:53:19

K15: 2:42:42

Hora K15 : 19:51:25

K23_6: 4:36:37

Hora K23_6 : 21:45:19

K32_2: 6:53:14

Hora K32_2 : d2- 00:01:56

k46_2: 10:19:47

Hora k46_2 : d2- 03:28:29

K65_0: 15:56:05

Hora K65_0 : d2- 09:04:48

K77_0: 21:04:16

Hora K77_0 : d2- 14:12:59

K79_2: No data

Hora K79_2: No data

Meta: 23:43:52

Hora meta: d2- 16:52:34

28:37:42
d2- 01:53:14
23:08:47
Marta Amaya
23:54:43 (Tr: 23:17:17)
Teresa anta Anta Real
23:35:16 (Tr: 23:07:48)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)

T. real: 12:31:18

Inici real: 15:29:46

Hora meta: d2- 04:01:03

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:06 min/km

Club: cf viladecavalls

K10_7: 0:55:17

Hora K10_7 : 16:25:03

K15: 1:34:30

Hora K15 : 17:04:15

K23_6: 2:46:39

Hora K23_6 : 18:16:24

K32_2: 4:08:46

Hora K32_2 : 19:38:31

k46_2: 6:06:03

Hora k46_2 : 21:35:48

K65_0: 9:07:17

Hora K65_0 : d2- 00:37:03

K77_0: 11:21:13

Hora K77_0 : d2- 02:50:58

K79_2: 11:54:36

Hora K79_2 : d2- 03:24:21

Meta: 12:31:18

Hora meta: d2- 04:01:03

22:05:41
13:01:43
3:57:45
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Francisco Andreo Montero
12:17:25 (Tr: 11:52:03)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 15:12:52

Inici real: 15:29:46

Hora meta: d2- 06:42:38

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:04 min/km

Club:

K10_7: 1:22:47

Hora K10_7 : 16:52:33

K15: 2:08:32

Hora K15 : 17:38:17

K23_6: 3:33:51

Hora K23_6 : 19:03:36

K32_2: 5:10:12

Hora K32_2 : 20:39:57

k46_2: 7:28:57

Hora k46_2 : 22:58:42

K65_0: 11:01:38

Hora K65_0 : d2- 02:31:23

K77_0: 13:46:05

Hora K77_0 : d2- 05:15:51

K79_2: 14:21:10

Hora K79_2 : d2- 05:50:56

Meta: 15:12:52

Hora meta: d2- 06:42:38

18:48:26
15:43:18
12:38:10
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Andres Aranda Delgado
13:01:43 (Tr: 12:31:18)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)

T. real: 12:57:53

Inici real: 16:49:44

Hora meta: d2- 05:47:37

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 9:26 min/km

Club:

K10_7: 0:57:36

Hora K10_7 : 17:47:19

K15: 1:37:07

Hora K15 : 18:26:51

K23_6: 2:47:15

Hora K23_6 : 19:36:58

K32_2: 4:14:11

Hora K32_2 : 21:03:55

k46_2: 5:59:51

Hora k46_2 : 22:49:35

K65_0: 8:54:22

Hora K65_0 : d2- 01:44:05

K77_0: 11:05:45

Hora K77_0 : d2- 03:55:28

K79_2: 11:50:08

Hora K79_2 : d2- 04:39:52

Meta: 12:57:53

Hora meta: d2- 05:47:37

18:50:38
14:48:17
10:45:55
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Francisco Andreo Montero
12:17:25 (Tr: 11:52:03)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Andres Aranda Delgado
13:01:43 (Tr: 12:31:18)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)

T. real: 21:54:17

Inici real: 15:10:44

Hora meta: d2- 13:05:01

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:55 min/km

Club:

K10_7: 1:53:42

Hora K10_7 : 17:04:26

K15: 3:02:19

Hora K15 : 18:13:02

K23_6: 5:03:10

Hora K23_6 : 20:13:53

K32_2: 7:27:50

Hora K32_2 : 22:38:34

k46_2: 10:45:41

Hora k46_2 : d2- 01:56:24

K65_0: 15:49:06

Hora K65_0 : d2- 06:59:50

K77_0: 19:49:11

Hora K77_0 : d2- 10:59:54

K79_2: 20:47:23

Hora K79_2 : d2- 11:58:07

Meta: 21:54:17

Hora meta: d2- 13:05:01

31:09:38
22:05:41
13:01:43
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Marta Amaya
23:54:43 (Tr: 23:17:17)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
Teresa anta Anta Real
23:35:16 (Tr: 23:07:48)
i
Antonio Aparicio
23:08:47 (Tr: 23:05:12)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
i
Jordi Aran I Llopart
d2- 01:53:14 (Tr: 23:43:52)
Andres Aranda Delgado
13:01:43 (Tr: 12:31:18)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 17:25:00

Inici real: 16:22:46

Hora meta: d2- 09:47:46

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:40 min/km

Club:

K10_7: 1:31:46

Hora K10_7 : 17:54:32

K15: 2:17:27

Hora K15 : 18:40:12

K23_6: 3:57:17

Hora K23_6 : 20:20:03

K32_2: 5:38:12

Hora K32_2 : 22:00:57

k46_2: 8:20:30

Hora k46_2 : d2- 00:43:15

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 15:50:58

Hora K77_0 : d2- 08:13:44

K79_2: 16:27:30

Hora K79_2 : d2- 08:50:16

Meta: 17:25:00

Hora meta: d2- 09:47:46

21:53:34
18:48:26
15:43:18
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 18:23:11

Inici real: 15:26:47

Hora meta: d2- 09:49:58

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:22 min/km

Club:

K10_7: 1:17:37

Hora K10_7 : 16:44:24

K15: 2:11:46

Hora K15 : 17:38:33

K23_6: 3:55:00

Hora K23_6 : 19:21:47

K32_2: 5:44:05

Hora K32_2 : 21:10:52

k46_2: 8:28:44

Hora k46_2 : 23:55:31

K65_0: 13:00:05

Hora K65_0 : d2- 04:26:52

K77_0: 16:23:21

Hora K77_0 : d2- 07:50:08

K79_2: 17:13:34

Hora K79_2 : d2- 08:40:21

Meta: 18:23:11

Hora meta: d2- 09:49:58

22:52:59
18:50:38
14:48:17
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 19:05:33

Inici real: 15:02:48

Hora meta: d2- 10:08:21

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 13:53 min/km

Club: bunicus run club

K10_7: 1:41:19

Hora K10_7 : 16:44:07

K15: 2:29:28

Hora K15 : 17:32:16

K23_6: 4:12:18

Hora K23_6 : 19:15:06

K32_2: 6:09:39

Hora K32_2 : 21:12:27

k46_2: 9:06:20

Hora k46_2 : d2- 00:09:08

K65_0: 13:32:55

Hora K65_0 : d2- 04:35:43

K77_0: 17:10:59

Hora K77_0 : d2- 08:13:47

K79_2: No data

Hora K79_2: No data

Meta: 19:05:33

Hora meta: d2- 10:08:21

19:20:25
19:09:01
18:57:38
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)

T. real: 19:05:36

Inici real: 15:02:47

Hora meta: d2- 10:08:22

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:53 min/km

Club: bunicus run club

K10_7: 1:38:16

Hora K10_7 : 16:41:03

K15: 2:29:29

Hora K15 : 17:32:15

K23_6: 4:12:19

Hora K23_6 : 19:15:06

K32_2: 6:09:41

Hora K32_2 : 21:12:28

k46_2: 9:06:20

Hora k46_2 : d2- 00:09:07

K65_0: 13:32:56

Hora K65_0 : d2- 04:35:43

K77_0: 17:11:01

Hora K77_0 : d2- 08:13:48

K79_2: 18:08:22

Hora K79_2 : d2- 09:11:08

Meta: 19:05:36

Hora meta: d2- 10:08:22

19:29:39
19:09:02
18:48:26
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)

T. real: 15:41:21

Inici real: 16:56:44

Hora meta: d2- 08:38:04

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:24 min/km

Club:

K10_7: 1:20:06

Hora K10_7 : 18:16:50

K15: 1:57:08

Hora K15 : 18:53:51

K23_6: 3:22:56

Hora K23_6 : 20:19:39

K32_2: 4:49:41

Hora K32_2 : 21:46:24

k46_2: 7:12:50

Hora k46_2 : d2- 00:09:33

K65_0: 11:06:59

Hora K65_0 : d2- 04:03:42

K77_0: 14:01:20

Hora K77_0 : d2- 06:58:03

K79_2: 14:43:54

Hora K79_2 : d2- 07:40:37

Meta: 15:41:21

Hora meta: d2- 08:38:04

19:41:36
17:38:44
15:35:53
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Juan miguel Arenas Giménez
16:53:16 (Tr: 16:41:51)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)

T. real: 18:36:58

Inici real: 15:42:47

Hora meta: d2- 10:19:45

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:32 min/km

Club:

K10_7: 1:48:19

Hora K10_7 : 17:31:05

K15: 2:40:30

Hora K15 : 18:23:16

K23_6: 4:28:05

Hora K23_6 : 20:10:52

K32_2: 6:30:18

Hora K32_2 : 22:13:04

k46_2: 9:22:11

Hora k46_2 : d2- 01:04:57

K65_0: 13:46:54

Hora K65_0 : d2- 05:29:40

K77_0: 17:02:42

Hora K77_0 : d2- 08:45:28

K79_2: 17:42:44

Hora K79_2 : d2- 09:25:30

Meta: 18:36:58

Hora meta: d2- 10:19:45

20:52:11
19:20:25
17:48:38
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 16:41:51

Inici real: 15:10:45

Hora meta: d2- 07:52:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:08 min/km

Club:

K10_7: 1:35:04

Hora K10_7 : 16:45:49

K15: 2:24:07

Hora K15 : 17:34:52

K23_6: 3:58:06

Hora K23_6 : 19:08:51

K32_2: 5:46:33

Hora K32_2 : 20:57:18

k46_2: 8:18:37

Hora k46_2 : 23:29:22

K65_0: 12:29:04

Hora K65_0 : d2- 03:39:49

K77_0: 15:10:12

Hora K77_0 : d2- 06:20:57

K79_2: 15:49:31

Hora K79_2 : d2- 07:00:16

Meta: 16:41:51

Hora meta: d2- 07:52:36

20:52:11
16:53:16
12:54:20
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
Jordi Amigó Botifolll
16:30:47 (Tr: 16:14:19)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
Antoni Aniento Recasens
16:30:25 (Tr: 14:48:57)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Oscar Aparicio Rodríguez
17:25:35 (Tr: 15:34:13)
Andres Aranda Delgado
13:01:43 (Tr: 12:31:18)
Bruno Aranda Delgado
15:43:18 (Tr: 15:12:52)
Marc Aranda Garcia
14:48:17 (Tr: 12:57:53)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 18:57:10

Inici real: 15:43:46

Hora meta: d2- 10:40:56

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:47 min/km

Club:

K10_7: 1:41:30

Hora K10_7 : 17:25:16

K15: 2:30:00

Hora K15 : 18:13:45

K23_6: 4:12:54

Hora K23_6 : 19:56:40

K32_2: 6:22:03

Hora K32_2 : 22:05:48

k46_2: 9:35:27

Hora k46_2 : d2- 01:19:13

K65_0: 14:02:53

Hora K65_0 : d2- 05:46:39

K77_0: 17:17:54

Hora K77_0 : d2- 09:01:40

K79_2: 18:00:37

Hora K79_2 : d2- 09:44:22

Meta: 18:57:10

Hora meta: d2- 10:40:56

21:44:28
19:41:36
17:38:44
i
Juan carlos Alvarez Salvatierra
18:27:34 (Tr: 16:47:10)
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Toni Angel Galvez
18:30:37 (Tr: 17:20:13)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
i
Cristian Aparicio Cabanillas
17:51:16 (Tr: 16:42:51)
i
Nelson Araújo De Vasconcelos
18:48:26 (Tr: 17:25:00)
i
Marco Aravena
18:50:38 (Tr: 18:23:11)
Júlia Archilés Fandos
19:09:01 (Tr: 19:05:33)
David Archilés Rigual
19:09:02 (Tr: 19:05:36)
i
Manuel Ardila Arroyo
17:38:44 (Tr: 15:41:21)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Carla Arimany Freixa
20:52:11 (Tr: 20:17:45)

T. real: 20:17:45

Inici real: 15:33:47

Hora meta: d2- 11:51:31

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 14:45 min/km

Club:

K10_7: 1:43:42

Hora K10_7 : 17:17:28

K15: 2:38:45

Hora K15 : 18:12:31

K23_6: 4:22:41

Hora K23_6 : 19:56:27

K32_2: 6:21:11

Hora K32_2 : 21:54:57

k46_2: 9:27:55

Hora k46_2 : d2- 01:01:41

K65_0: 14:12:18

Hora K65_0 : d2- 05:46:04

K77_0: 18:15:50

Hora K77_0 : d2- 09:49:36

K79_2: 19:08:10

Hora K79_2 : d2- 10:41:56

Meta: 20:17:45

Hora meta: d2- 11:51:31

22:23:58
20:52:11
19:20:25
i
Baldiri Amorós Valls
20:01:07 (Tr: 18:09:42)
i
Inma Andreo Teruel
19:26:10 (Tr: 18:50:44)
i
Eloi Andreu Moriano
19:31:01 (Tr: 17:53:37)
i
Sergio Andújar Guerrero
21:31:55 (Tr: 21:00:30)
i
Ester Anglada Castells
20:54:44 (Tr: 19:08:21)
i
Oriol Anglada Villegas
21:24:12 (Tr: 19:54:44)
i
Raimond Arañó Güell
22:05:41 (Tr: 21:54:17)
i
Miguel Arenas Bailón
19:20:25 (Tr: 18:36:58)
i
Ruben Argemí Marquez
19:41:36 (Tr: 18:57:10)