SubCurses

8RESULTATS

Matagalls Montserrat

82,6Km

18 setembre 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 20:45:39

Inici real: 15:25:50

Hora meta: d2- 12:11:28

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:05 min/km

Club:

K10_7: 1:52:09

Hora K10_7 : 17:17:59

K15: 2:52:14

Hora K15 : 18:18:03

K23_6: 4:46:35

Hora K23_6 : 20:12:25

K32_2: 6:59:08

Hora K32_2 : 22:24:58

k46_2: 10:13:22

Hora k46_2 : d2- 01:39:12

K65_0: 15:11:33

Hora K65_0 : d2- 06:37:23

K77_0: 18:49:22

Hora K77_0 : d2- 10:15:12

K79_2: 19:39:02

Hora K79_2 : d2- 11:04:52

Meta: 20:45:39

Hora meta: d2- 12:11:28

21:45:04
21:12:08
20:39:12
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)

T. real: 11:27:03

Inici real: 15:11:51

Hora meta: d2- 02:38:54

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 8:20 min/km

Club:

K10_7: 0:55:12

Hora K10_7 : 16:07:03

K15: 1:33:14

Hora K15 : 16:45:05

K23_6: 2:35:04

Hora K23_6 : 17:46:55

K32_2: 3:40:54

Hora K32_2 : 18:52:45

k46_2: 5:15:25

Hora k46_2 : 20:27:15

K65_0: 8:05:49

Hora K65_0 : 23:17:40

K77_0: 10:06:31

Hora K77_0 : d2- 01:18:21

K79_2: 10:37:12

Hora K79_2 : d2- 01:49:03

Meta: 11:27:03

Hora meta: d2- 02:38:54

21:45:04
11:39:34
1:34:04
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Antoni Arrabal Casas
11:51:50 (Tr: 11:10:23)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)

T. real: 15:47:56

Inici real: 15:04:46

Hora meta: d2- 06:52:41

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:29 min/km

Club:

K10_7: 1:18:05

Hora K10_7 : 16:22:50

K15: 2:07:48

Hora K15 : 17:12:33

K23_6: 3:31:57

Hora K23_6 : 18:36:42

K32_2: 5:11:02

Hora K32_2 : 20:15:47

k46_2: 7:48:00

Hora k46_2 : 22:52:45

K65_0: 11:33:03

Hora K65_0 : d2- 02:37:48

K77_0: 14:24:09

Hora K77_0 : d2- 05:28:54

K79_2: 14:59:59

Hora K79_2 : d2- 06:04:44

Meta: 15:47:56

Hora meta: d2- 06:52:41

21:45:04
15:53:21
10:01:37
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
11:39:34 (Tr: 11:27:03)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Antoni Arrabal Casas
11:51:50 (Tr: 11:10:23)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)

T. real: 21:14:17

Inici real: 16:12:44

Hora meta: d2- 13:27:00

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:26 min/km

Club:

K10_7: 1:42:35

Hora K10_7 : 17:55:18

K15: 2:42:15

Hora K15 : 18:54:58

K23_6: 4:25:07

Hora K23_6 : 20:37:50

K32_2: 6:42:43

Hora K32_2 : 22:55:26

k46_2: 9:58:46

Hora k46_2 : d2- 02:11:29

K65_0: 15:18:57

Hora K65_0 : d2- 07:31:40

K77_0: 19:18:03

Hora K77_0 : d2- 11:30:46

K79_2: 20:13:40

Hora K79_2 : d2- 12:26:23

Meta: 21:14:17

Hora meta: d2- 13:27:00

23:43:12
22:27:40
21:12:08
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 22:13:32

Inici real: 15:38:45

Hora meta: d2- 13:52:16

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 16:09 min/km

Club:

K10_7: 1:54:26

Hora K10_7 : 17:33:11

K15: 2:50:21

Hora K15 : 18:29:06

K23_6: 4:54:51

Hora K23_6 : 20:33:35

K32_2: 7:13:25

Hora K32_2 : 22:52:09

k46_2: 10:23:34

Hora k46_2 : d2- 02:02:19

K65_0: 15:42:46

Hora K65_0 : d2- 07:21:31

K77_0: 19:15:45

Hora K77_0 : d2- 10:54:29

K79_2: 20:20:05

Hora K79_2 : d2- 11:58:50

Meta: 22:13:32

Hora meta: d2- 13:52:16

34:06:19
22:52:56
11:39:34
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
11:39:34 (Tr: 11:27:03)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Antoni Arrabal Casas
11:51:50 (Tr: 11:10:23)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 17:17:12

Inici real: 16:46:44

Hora meta: d2- 10:03:55

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:34 min/km

Club:

K10_7: 2:09:49

Hora K10_7 : 18:56:32

K15: 3:03:54

Hora K15 : 19:50:37

K23_6: 4:49:06

Hora K23_6 : 21:35:49

K32_2: 6:42:31

Hora K32_2 : 23:29:14

k46_2: 9:03:46

Hora k46_2 : d2- 01:50:29

K65_0: 12:49:02

Hora K65_0 : d2- 05:35:45

K77_0: 15:52:22

Hora K77_0 : d2- 08:39:05

K79_2: 16:29:31

Hora K79_2 : d2- 09:16:14

Meta: 17:17:12

Hora meta: d2- 10:03:55

22:15:50
19:04:35
15:53:21
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 20:44:37

Inici real: 15:59:48

Hora meta: d2- 12:44:24

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 15:05 min/km

Club:

K10_7: 1:43:54

Hora K10_7 : 17:43:42

K15: 2:36:14

Hora K15 : 18:36:01

K23_6: 4:24:43

Hora K23_6 : 20:24:30

K32_2: 6:27:39

Hora K32_2 : 22:27:26

k46_2: 9:45:12

Hora k46_2 : d2- 01:44:59

K65_0: 14:33:53

Hora K65_0 : d2- 06:33:40

K77_0: 18:11:42

Hora K77_0 : d2- 10:11:29

K79_2: 19:11:48

Hora K79_2 : d2- 11:11:35

Meta: 20:44:37

Hora meta: d2- 12:44:24

21:45:06
21:45:04
21:45:02

T. real: 16:55:31

Inici real: 15:49:46

Hora meta: d2- 08:45:16

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:18 min/km

Club:

K10_7: 1:22:25

Hora K10_7 : 17:12:10

K15: 2:10:38

Hora K15 : 18:00:23

K23_6: 3:43:20

Hora K23_6 : 19:33:05

K32_2: 5:23:04

Hora K32_2 : 21:12:49

k46_2: 7:55:26

Hora k46_2 : 23:45:11

K65_0: 11:39:35

Hora K65_0 : d2- 03:29:20

K77_0: 14:58:47

Hora K77_0 : d2- 06:48:32

K79_2: 15:43:40

Hora K79_2 : d2- 07:33:25

Meta: 16:55:31

Hora meta: d2- 08:45:16

23:39:22
17:45:56
11:52:30
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 20:25:39

Inici real: 15:19:48

Hora meta: d2- 11:45:26

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 14:51 min/km

Club:

K10_7: 1:41:49

Hora K10_7 : 17:01:36

K15: 2:41:17

Hora K15 : 18:01:04

K23_6: 4:34:03

Hora K23_6 : 19:53:50

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: 9:55:13

Hora k46_2 : d2- 01:15:01

K65_0: 14:30:47

Hora K65_0 : d2- 05:50:34

K77_0: 18:32:51

Hora K77_0 : d2- 09:52:38

K79_2: 19:22:03

Hora K79_2 : d2- 10:41:50

Meta: 20:25:39

Hora meta: d2- 11:45:26

23:39:25
20:46:06
17:52:48
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 17:53:11

Inici real: 16:51:46

Hora meta: d2- 10:44:56

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:00 min/km

Club:

K10_7: 1:42:59

Hora K10_7 : 18:34:45

K15: 2:29:52

Hora K15 : 19:21:37

K23_6: 4:07:03

Hora K23_6 : 20:58:48

K32_2: 5:53:58

Hora K32_2 : 22:45:44

k46_2: 8:43:17

Hora k46_2 : d2- 01:35:03

K65_0: 12:49:55

Hora K65_0 : d2- 05:41:41

K77_0: 16:11:27

Hora K77_0 : d2- 09:03:12

K79_2: 16:55:40

Hora K79_2 : d2- 09:47:26

Meta: 17:53:11

Hora meta: d2- 10:44:56

19:45:38
19:45:36
19:45:34

T. real: 22:44:57

Inici real: 15:53:45

Hora meta: d2- 14:38:42

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 16:32 min/km

Club:

K10_7: 2:12:59

Hora K10_7 : 18:06:44

K15: 3:43:11

Hora K15 : 19:36:56

K23_6: 5:49:35

Hora K23_6 : 21:43:20

K32_2: 8:10:25

Hora K32_2 : d2- 00:04:10

k46_2: 11:34:42

Hora k46_2 : d2- 03:28:27

K65_0: 16:15:25

Hora K65_0 : d2- 08:09:10

K77_0: 19:47:20

Hora K77_0 : d2- 11:41:05

K79_2: 20:56:23

Hora K79_2 : d2- 12:50:08

Meta: 22:44:57

Hora meta: d2- 14:38:42

29:32:47
23:39:22
17:45:56
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 22:45:00

Inici real: 15:53:45

Hora meta: d2- 14:38:45

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 16:32 min/km

Club:

K10_7: 2:33:37

Hora K10_7 : 18:27:21

K15: 3:43:11

Hora K15 : 19:36:56

K23_6: 5:49:35

Hora K23_6 : 21:43:19

K32_2: 8:10:25

Hora K32_2 : d2- 00:04:09

k46_2: 11:34:44

Hora k46_2 : d2- 03:28:29

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: 19:47:17

Hora K77_0 : d2- 11:41:02

K79_2: 20:56:22

Hora K79_2 : d2- 12:50:07

Meta: 22:45:00

Hora meta: d2- 14:38:45

26:32:43
23:39:25
20:46:06
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 17:42:06

Inici real: 15:55:46

Hora meta: d2- 09:37:51

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:52 min/km

Club:

K10_7: 1:25:48

Hora K10_7 : 17:21:34

K15: 2:17:27

Hora K15 : 18:13:13

K23_6: 3:51:54

Hora K23_6 : 19:47:39

K32_2: 5:36:02

Hora K32_2 : 21:31:47

k46_2: 8:12:47

Hora k46_2 : d2- 00:08:32

K65_0: 12:22:51

Hora K65_0 : d2- 04:18:36

K77_0: 15:57:19

Hora K77_0 : d2- 07:53:04

K79_2: 16:45:41

Hora K79_2 : d2- 08:41:26

Meta: 17:42:06

Hora meta: d2- 09:37:51

18:38:33
18:38:31
18:38:29

T. real: 18:03:49

Inici real: 15:14:46

Hora meta: d2- 09:18:35

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 13:08 min/km

Club:

K10_7: No data

Hora K10_7: No data

K15: 2:26:10

Hora K15 : 17:40:56

K23_6: No data

Hora K23_6: No data

K32_2: 5:57:11

Hora K32_2 : 21:11:56

k46_2: 8:48:19

Hora k46_2 : d2- 00:03:04

K65_0: 13:06:05

Hora K65_0 : d2- 04:20:51

K77_0: 16:21:47

Hora K77_0 : d2- 07:36:32

K79_2: 17:10:35

Hora K79_2 : d2- 08:25:21

Meta: 18:03:49

Hora meta: d2- 09:18:35

18:19:17
18:19:15
18:19:13

T. real: 16:24:14

Inici real: 16:47:46

Hora meta: d2- 09:12:00

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:55 min/km

Club:

K10_7: 1:30:11

Hora K10_7 : 18:17:57

K15: 2:16:51

Hora K15 : 19:04:37

K23_6: 3:49:13

Hora K23_6 : 20:36:58

K32_2: 5:28:22

Hora K32_2 : 22:16:08

k46_2: 7:56:26

Hora k46_2 : d2- 00:44:12

K65_0: 11:41:47

Hora K65_0 : d2- 04:29:33

K77_0: 14:52:30

Hora K77_0 : d2- 07:40:16

K79_2: 15:34:50

Hora K79_2 : d2- 08:22:36

Meta: 16:24:14

Hora meta: d2- 09:12:00

18:12:42
18:12:40
18:12:38
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)

T. real: 16:24:16

Inici real: 16:47:45

Hora meta: d2- 09:12:01

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 11:55 min/km

Club:

K10_7: 1:30:12

Hora K10_7 : 18:17:57

K15: 2:16:51

Hora K15 : 19:04:36

K23_6: 3:49:16

Hora K23_6 : 20:37:01

K32_2: 5:28:22

Hora K32_2 : 22:16:07

k46_2: 7:56:27

Hora k46_2 : d2- 00:44:12

K65_0: 11:41:48

Hora K65_0 : d2- 04:29:33

K77_0: 14:52:26

Hora K77_0 : d2- 07:40:11

K79_2: 15:34:44

Hora K79_2 : d2- 08:22:29

Meta: 16:24:16

Hora meta: d2- 09:12:01

20:54:13
18:12:41
15:31:08
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)

T. real: 11:10:23

Inici real: 15:40:48

Hora meta: d2- 02:51:10

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 8:07 min/km

Club:

K10_7: 0:52:01

Hora K10_7 : 16:32:48

K15: 1:24:41

Hora K15 : 17:05:28

K23_6: 2:21:26

Hora K23_6 : 18:02:13

K32_2: 3:25:43

Hora K32_2 : 19:06:30

k46_2: 5:00:26

Hora k46_2 : 20:41:13

K65_0: 7:46:57

Hora K65_0 : 23:27:44

K77_0: 9:56:30

Hora K77_0 : d2- 01:37:17

K79_2: 10:26:55

Hora K79_2 : d2- 02:07:42

Meta: 11:10:23

Hora meta: d2- 02:51:10

22:51:03
11:51:50
0:52:37
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
11:39:34 (Tr: 11:27:03)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 17:07:07

Inici real: 15:48:46

Hora meta: d2- 08:55:52

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:27 min/km

Club:

K10_7: 1:21:27

Hora K10_7 : 17:10:12

K15: 2:11:07

Hora K15 : 17:59:52

K23_6: 3:39:29

Hora K23_6 : 19:28:14

K32_2: 5:32:56

Hora K32_2 : 21:21:41

k46_2: 8:08:27

Hora k46_2 : 23:57:12

K65_0: 12:00:27

Hora K65_0 : d2- 03:49:12

K77_0: 15:30:30

Hora K77_0 : d2- 07:19:15

K79_2: 16:14:21

Hora K79_2 : d2- 08:03:06

Meta: 17:07:07

Hora meta: d2- 08:55:52

18:41:46
17:56:32
17:11:18
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)

T. real: 19:45:50

Inici real: 16:07:44

Hora meta: d2- 11:53:33

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 14:22 min/km

Club:

K10_7: 1:26:42

Hora K10_7 : 17:34:25

K15: 2:16:31

Hora K15 : 18:24:14

K23_6: 4:01:44

Hora K23_6 : 20:09:27

K32_2: 6:15:05

Hora K32_2 : 22:22:48

k46_2: 9:29:57

Hora k46_2 : d2- 01:37:40

K65_0: 14:28:10

Hora K65_0 : d2- 06:35:53

K77_0: 18:01:31

Hora K77_0 : d2- 10:09:14

K79_2: 18:48:08

Hora K79_2 : d2- 10:55:51

Meta: 19:45:50

Hora meta: d2- 11:53:33

23:35:46
20:54:13
18:12:41
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 21:00:38

Inici real: 16:49:46

Hora meta: d2- 13:50:23

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:16 min/km

Club:

K10_7: 1:38:59

Hora K10_7 : 18:28:45

K15: 2:39:09

Hora K15 : 19:28:55

K23_6: 4:36:38

Hora K23_6 : 21:26:24

K32_2: 6:39:51

Hora K32_2 : 23:29:36

k46_2: 9:46:18

Hora k46_2 : d2- 02:36:03

K65_0: 14:33:01

Hora K65_0 : d2- 07:22:46

K77_0: 17:57:37

Hora K77_0 : d2- 10:47:23

K79_2: 19:01:10

Hora K79_2 : d2- 11:50:56

Meta: 21:00:38

Hora meta: d2- 13:50:23

33:50:16
22:51:03
11:51:50
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Antoni Arrabal Casas
11:51:50 (Tr: 11:10:23)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 16:46:24

Inici real: 16:54:42

Hora meta: d2- 09:41:06

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 12:12 min/km

Club:

K10_7: 1:21:17

Hora K10_7 : 18:15:58

K15: 2:05:26

Hora K15 : 19:00:08

K23_6: 3:48:37

Hora K23_6 : 20:43:19

K32_2: 5:41:38

Hora K32_2 : 22:36:19

k46_2: 8:23:45

Hora k46_2 : d2- 01:18:26

K65_0: 12:15:26

Hora K65_0 : d2- 05:10:07

K77_0: 15:24:40

Hora K77_0 : d2- 08:19:21

K79_2: 16:00:05

Hora K79_2 : d2- 08:54:47

Meta: 16:46:24

Hora meta: d2- 09:41:06

22:26:57
18:41:46
14:56:35
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 19:35:43

Inici real: 16:39:45

Hora meta: d2- 12:15:27

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 14:15 min/km

Club:

K10_7: 1:34:13

Hora K10_7 : 18:13:57

K15: 2:32:25

Hora K15 : 19:12:10

K23_6: 4:22:00

Hora K23_6 : 21:01:44

K32_2: 6:34:32

Hora K32_2 : 23:14:17

k46_2: 9:36:27

Hora k46_2 : d2- 02:16:12

K65_0: 14:19:58

Hora K65_0 : d2- 06:59:42

K77_0: 17:41:27

Hora K77_0 : d2- 10:21:11

K79_2: 18:27:46

Hora K79_2 : d2- 11:07:31

Meta: 19:35:43

Hora meta: d2- 12:15:27

22:46:11
21:16:07
19:46:03
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 14:31:00

Inici real: 15:13:44

Hora meta: d2- 05:44:43

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:33 min/km

Club:

K10_7: 1:20:37

Hora K10_7 : 16:34:21

K15: 2:05:41

Hora K15 : 17:19:25

K23_6: 3:27:01

Hora K23_6 : 18:40:45

K32_2: 4:55:17

Hora K32_2 : 20:09:01

k46_2: 7:02:14

Hora k46_2 : 22:15:58

K65_0: 10:27:04

Hora K65_0 : d2- 01:40:48

K77_0: 12:55:34

Hora K77_0 : d2- 04:09:18

K79_2: 13:34:55

Hora K79_2 : d2- 04:48:39

Meta: 14:31:00

Hora meta: d2- 05:44:43

15:08:46
14:45:23
14:22:01
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)

T. real: 22:26:57

Inici real: 14:59:20

Hora meta: d2- 13:26:17

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 16:19 min/km

Club:

K10_7: 4:03:31

Hora K10_7 : 19:02:51

K15: 4:56:34

Hora K15 : 19:55:54

K23_6: 6:44:02

Hora K23_6 : 21:43:22

K32_2: 8:53:12

Hora K32_2 : 23:52:32

k46_2: 11:48:21

Hora k46_2 : d2- 02:47:41

K65_0: 736:32:05

Hora K65_0 : 07:31:25

K77_0: 740:32:03

Hora K77_0 : 11:31:23

K79_2: 21:23:56

Hora K79_2 : d2- 12:23:16

Meta: 22:26:57

Hora meta: d2- 13:26:17

26:12:08
22:26:57
18:41:46
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 22:22:42

Inici real: 15:22:49

Hora meta: d2- 13:45:31

Cat:F

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:F

Ritme: 16:16 min/km

Club:

K10_7: 1:51:01

Hora K10_7 : 17:13:49

K15: 2:48:13

Hora K15 : 18:11:01

K23_6: 4:47:58

Hora K23_6 : 20:10:47

K32_2: 6:47:48

Hora K32_2 : 22:10:37

k46_2: 9:55:30

Hora k46_2 : d2- 01:18:19

K65_0: 15:26:45

Hora K65_0 : d2- 06:49:34

K77_0: 19:32:21

Hora K77_0 : d2- 10:55:09

K79_2: 20:50:25

Hora K79_2 : d2- 12:13:13

Meta: 22:22:42

Hora meta: d2- 13:45:31

24:16:15
22:46:11
21:16:07
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 14:43:21

Inici real: 15:24:46

Hora meta: d2- 06:08:06

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 10:42 min/km

Club:

K10_7: 1:28:50

Hora K10_7 : 16:53:35

K15: 2:09:04

Hora K15 : 17:33:49

K23_6: 3:34:17

Hora K23_6 : 18:59:03

K32_2: 5:03:28

Hora K32_2 : 20:28:13

k46_2: 7:15:06

Hora k46_2 : 22:39:51

K65_0: 10:42:33

Hora K65_0 : d2- 02:07:18

K77_0: 13:20:55

Hora K77_0 : d2- 04:45:40

K79_2: 13:56:12

Hora K79_2 : d2- 05:20:57

Meta: 14:43:21

Hora meta: d2- 06:08:06

16:19:42
15:08:46
13:57:50
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
Carlos Atsuara Mateo
16:19:42 (Tr: 16:14:14)

T. real: 18:36:50

Inici real: 15:43:46

Hora meta: d2- 10:20:36

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:32 min/km

Club:

K10_7: 1:30:15

Hora K10_7 : 17:14:01

K15: 2:17:03

Hora K15 : 18:00:49

K23_6: 4:00:46

Hora K23_6 : 19:44:32

K32_2: 5:59:51

Hora K32_2 : 21:43:37

k46_2: 9:15:58

Hora k46_2 : d2- 00:59:44

K65_0: 13:53:53

Hora K65_0 : d2- 05:37:39

K77_0: 16:57:10

Hora K77_0 : d2- 08:40:56

K79_2: 17:38:22

Hora K79_2 : d2- 09:22:08

Meta: 18:36:50

Hora meta: d2- 10:20:36

21:45:51
19:21:16
16:56:41
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 18:08:04

Inici real: 16:13:48

Hora meta: d2- 10:21:52

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 13:11 min/km

Club:

K10_7: 1:33:20

Hora K10_7 : 17:47:08

K15: 2:23:53

Hora K15 : 18:37:41

K23_6: 4:04:29

Hora K23_6 : 20:18:17

K32_2: 6:04:28

Hora K32_2 : 22:18:16

k46_2: 8:45:10

Hora k46_2 : d2- 00:58:58

K65_0: 13:07:35

Hora K65_0 : d2- 05:21:23

K77_0: 16:23:10

Hora K77_0 : d2- 08:36:58

K79_2: 17:13:38

Hora K79_2 : d2- 09:27:26

Meta: 18:08:04

Hora meta: d2- 10:21:52

21:45:51
19:22:32
16:59:14
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 16:14:14

Inici real: 15:04:48

Hora meta: d2- 07:19:02

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 11:48 min/km

Club: runningvigia

K10_7: 1:02:17

Hora K10_7 : 16:07:05

K15: 1:45:47

Hora K15 : 16:50:35

K23_6: 3:07:08

Hora K23_6 : 18:11:56

K32_2: 4:52:35

Hora K32_2 : 19:57:23

k46_2: 7:34:43

Hora k46_2 : 22:39:31

K65_0: 11:28:21

Hora K65_0 : d2- 02:33:09

K77_0: 14:33:45

Hora K77_0 : d2- 05:38:33

K79_2: 15:16:17

Hora K79_2 : d2- 06:21:05

Meta: 16:14:14

Hora meta: d2- 07:19:02

21:45:51
16:19:42
10:53:34
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
11:39:34 (Tr: 11:27:03)
i
Sergio Ariza Fuentes
15:53:21 (Tr: 15:47:56)
Jaume Armengol Clotet
19:04:35 (Tr: 17:17:12)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Enric Arnal Muñoz
17:45:56 (Tr: 16:55:31)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Xavier Arnau Oliveres
18:38:31 (Tr: 17:42:06)
i
Olga Arnedo Nuñez
18:19:15 (Tr: 18:03:49)
i
Jordi Arque Diez
18:12:40 (Tr: 16:24:14)
i
Laia Arqué Diez
18:12:41 (Tr: 16:24:16)
i
Antoni Arrabal Casas
11:51:50 (Tr: 11:10:23)
i
Agustín Arrebola Bravo
17:56:32 (Tr: 17:07:07)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
i
Paco Artero Flores
18:41:46 (Tr: 16:46:24)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Josep Artigas Alaña
14:45:23 (Tr: 14:31:00)
Fran Asensio Garcia
15:08:46 (Tr: 14:43:21)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)
Oscar Auleda
21:45:51 (Tr: 21:45:51)

T. real: 21:45:51

Inici real: 14:59:20

Hora meta: d2- 12:45:11

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:14:59:20

Sexe:M

Ritme: 15:49 min/km

Club:

K10_7: No data

Hora K10_7: No data

K15: No data

Hora K15: No data

K23_6: No data

Hora K23_6: No data

K32_2: No data

Hora K32_2: No data

k46_2: No data

Hora k46_2: No data

K65_0: No data

Hora K65_0: No data

K77_0: No data

Hora K77_0: No data

K79_2: No data

Hora K79_2: No data

Meta: 21:45:51

Hora meta: d2- 12:45:11

24:10:26
21:45:51
19:21:16
i
Jordi Ariño Martín
21:12:08 (Tr: 20:45:39)
Manuel Arjona Ortega
22:27:40 (Tr: 21:14:17)
i
Lluís Armangué
22:52:56 (Tr: 22:13:32)
i
Aránzazu Arnaiz Francos
21:45:04 (Tr: 20:44:37)
i
Ferran Arnaldo Maroto
20:46:06 (Tr: 20:25:39)
Roger Arnau Bach
19:45:36 (Tr: 17:53:11)
i
Maria victoria Arnau Garcia
23:39:22 (Tr: 22:44:57)
i
Rosa maria Arnau Garcia
23:39:25 (Tr: 22:45:00)
i
Carolina Arredondo Cabello
20:54:13 (Tr: 19:45:50)
Estanis Artal Ollè
22:51:03 (Tr: 21:00:38)
i
Fernando Artesero Vega
21:16:07 (Tr: 19:35:43)
i
Albert Arús Garcia
22:26:57 (Tr: 22:26:57)
Rosa m Asencio Monserrat
22:46:11 (Tr: 22:22:42)
i
Francesc Asensio Suriol
19:21:16 (Tr: 18:36:50)
i
Jordi Asín Violeta
19:22:32 (Tr: 18:08:04)