L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2782 | Aurelio Ruiz Tamayo | 18:38:07 | |||
T. real: 18:38:07 Inici real: 14:59:23 Hora meta: d2- 09:37:29 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:33 min/km Club: K10_7: 1:31:14 Hora K10_7 : 16:30:36 K15: 2:20:07 Hora K15 : 17:19:30 K23_6: 4:00:18 Hora K23_6 : 18:59:40 K32_2: 5:41:15 Hora K32_2 : 20:40:37 k46_2: 8:28:51 Hora k46_2 : 23:28:14 K65_0: 12:49:23 Hora K65_0 : d2- 03:48:45 K77_0: 16:37:19 Hora K77_0 : d2- 07:36:42 K79_2: 17:25:39 Hora K79_2 : d2- 08:25:01 Meta: 18:38:07 Hora meta: d2- 09:37:29
Split Times
9379810
19:49:13
18:38:09
17:27:06
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22) |
|||||||
/ | / | 1409 |
i
|
Xavier Ruiz Valenzuela | 17:37:47 | ||
T. real: 17:37:47 Inici real: 16:04:48 Hora meta: d2- 09:42:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:49 min/km Club: K10_7: 1:42:54 Hora K10_7 : 17:47:42 K15: 2:35:46 Hora K15 : 18:40:33 K23_6: 4:14:07 Hora K23_6 : 20:18:55 K32_2: 6:03:22 Hora K32_2 : 22:08:10 k46_2: 8:52:45 Hora k46_2 : d2- 00:57:33 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 16:12:23 Hora K77_0 : d2- 08:17:10 K79_2: 16:45:51 Hora K79_2 : d2- 08:50:38 Meta: 17:37:47 Hora meta: d2- 09:42:35
Split Times
8707930
19:49:13
18:43:15
17:37:16
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22) |
|||||||
/ | / | 2887 |
i
|
Gemma Rusiñol Abad | 17:22:13 | ||
T. real: 17:22:13 Inici real: 17:03:46 Hora meta: d2- 10:25:58 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 12:38 min/km Club: K10_7: 1:30:48 Hora K10_7 : 18:34:34 K15: 2:16:38 Hora K15 : 19:20:24 K23_6: 3:56:12 Hora K23_6 : 20:59:58 K32_2: 5:41:18 Hora K32_2 : 22:45:03 k46_2: 8:31:11 Hora k46_2 : d2- 01:34:57 K65_0: 12:08:34 Hora K65_0 : d2- 05:12:20 K77_0: 15:12:05 Hora K77_0 : d2- 08:15:50 K79_2: 16:18:15 Hora K79_2 : d2- 09:22:00 Meta: 17:22:13 Hora meta: d2- 10:25:58
Split Times
6399360
20:15:07
19:26:38
18:38:09
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22) |
|||||||
/ | / | 780 |
i
|
Jordi Rutllant Sureda | 20:40:32 | ||
T. real: 20:40:32 Inici real: 15:31:46 Hora meta: d2- 12:12:18 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:02 min/km Club: K10_7: 1:24:56 Hora K10_7 : 16:56:42 K15: 2:32:09 Hora K15 : 18:03:55 K23_6: 4:29:33 Hora K23_6 : 20:01:19 K32_2: 6:49:50 Hora K32_2 : 22:21:36 k46_2: 9:54:09 Hora k46_2 : d2- 01:25:55 K65_0: 14:49:56 Hora K65_0 : d2- 06:21:42 K77_0: 18:38:26 Hora K77_0 : d2- 10:10:12 K79_2: 19:28:50 Hora K79_2 : d2- 11:00:36 Meta: 20:40:32 Hora meta: d2- 12:12:18
Split Times
20435800
23:47:47
21:12:58
18:38:09
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 908 | Miguel enrique Saavedra Sarmiento | 18:21:21 | |||
T. real: 18:21:21 Inici real: 14:59:20 Hora meta: d2- 09:20:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:21 min/km Club: K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: No data Hora K15: No data K23_6: No data Hora K23_6: No data K32_2: No data Hora K32_2: No data k46_2: No data Hora k46_2: No data K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 735:07:08 Hora K77_0 : 06:06:28 K79_2: 17:04:53 Hora K79_2 : d2- 08:04:13 Meta: 18:21:21 Hora meta: d2- 09:20:41
Split Times
4400
18:21:23
18:21:21
18:21:19
|
|||||||
/ | / | 230 |
i
|
Elisabet Sabat Martínez | 21:04:15 | ||
T. real: 21:04:15 Inici real: 15:07:45 Hora meta: d2- 12:11:59 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 15:19 min/km Club: K10_7: 1:41:25 Hora K10_7 : 16:49:09 K15: 2:40:20 Hora K15 : 17:48:04 K23_6: 4:32:35 Hora K23_6 : 19:40:19 K32_2: 6:39:33 Hora K32_2 : 21:47:17 k46_2: 9:53:54 Hora k46_2 : d2- 01:01:38 K65_0: 14:57:10 Hora K65_0 : d2- 06:04:54 K77_0: 18:58:09 Hora K77_0 : d2- 10:05:54 K79_2: 19:48:50 Hora K79_2 : d2- 10:56:34 Meta: 21:04:15 Hora meta: d2- 12:11:59
Split Times
13994530
22:58:40
21:12:39
19:26:38
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16) |
|||||||
/ | / | 2362 | Josep maria Sabaté Ibarz | 18:07:43 | |||
T. real: 18:07:43 Inici real: 16:40:50 Hora meta: d2- 10:48:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:11 min/km Club: K10_7: 1:38:02 Hora K10_7 : 18:18:51 K15: 2:24:31 Hora K15 : 19:05:20 K23_6: 4:08:39 Hora K23_6 : 20:49:28 K32_2: 6:03:39 Hora K32_2 : 22:44:29 k46_2: 8:48:21 Hora k46_2 : d2- 01:29:10 K65_0: 13:07:10 Hora K65_0 : d2- 05:47:59 K77_0: 16:24:53 Hora K77_0 : d2- 09:05:42 K79_2: 17:09:51 Hora K79_2 : d2- 09:50:41 Meta: 18:07:43 Hora meta: d2- 10:48:33
Split Times
7818140
20:48:26
19:49:13
18:49:59
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47) |
|||||||
/ | / | 2864 |
i
|
Oriol Sabater | 15:43:42 | ||
T. real: 15:43:42 Inici real: 15:11:45 Hora meta: d2- 06:55:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:26 min/km Club: K10_7: 1:11:12 Hora K10_7 : 16:22:57 K15: 1:54:48 Hora K15 : 17:06:33 K23_6: 3:07:59 Hora K23_6 : 18:19:44 K32_2: 4:52:22 Hora K32_2 : 20:04:07 k46_2: 7:22:43 Hora k46_2 : 22:34:28 K65_0: 11:12:01 Hora K65_0 : d2- 02:23:46 K77_0: 14:05:33 Hora K77_0 : d2- 05:17:18 K79_2: 14:47:59 Hora K79_2 : d2- 05:59:44 Meta: 15:43:42 Hora meta: d2- 06:55:27
Split Times
30784160
19:49:19
15:56:07
12:02:54
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Roger Sala Vilamala
15:31:08 (Tr: 14:25:42)
Antonio-german Salceda Sanchez
13:01:45 (Tr: 12:46:23)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Sergi Saludas Roura
15:55:09 (Tr: 15:34:40) |
|||||||
/ | / | 2906 |
i
|
Tomas Sadurni Aldabas | 18:22:02 | ||
T. real: 18:22:02 Inici real: 16:58:45 Hora meta: d2- 11:20:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:21 min/km Club: K10_7: 1:31:13 Hora K10_7 : 18:29:58 K15: 2:19:08 Hora K15 : 19:17:53 K23_6: 3:59:41 Hora K23_6 : 20:58:25 K32_2: 5:54:00 Hora K32_2 : 22:52:45 k46_2: 9:12:09 Hora k46_2 : d2- 02:10:53 K65_0: 13:29:28 Hora K65_0 : d2- 06:28:13 K77_0: 16:42:56 Hora K77_0 : d2- 09:41:40 K79_2: 17:23:23 Hora K79_2 : d2- 10:22:08 Meta: 18:22:02 Hora meta: d2- 11:20:46
Split Times
4400
20:21:28
20:21:26
20:21:24
|
|||||||
/ | / | 1604 |
i
|
Susana Sáez De Tejada Ordóñez | 19:40:02 | ||
T. real: 19:40:02 Inici real: 16:07:45 Hora meta: d2- 11:47:46 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:18 min/km Club: K10_7: 1:22:35 Hora K10_7 : 17:30:19 K15: 2:15:47 Hora K15 : 18:23:31 K23_6: 4:01:39 Hora K23_6 : 20:09:23 K32_2: 6:14:59 Hora K32_2 : 22:22:44 k46_2: 9:29:54 Hora k46_2 : d2- 01:37:38 K65_0: 14:28:07 Hora K65_0 : d2- 06:35:52 K77_0: 18:01:17 Hora K77_0 : d2- 10:09:01 K79_2: 18:48:00 Hora K79_2 : d2- 10:55:45 Meta: 19:40:02 Hora meta: d2- 11:47:46
Split Times
7818140
21:47:40
20:48:26
19:49:13
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47) |
|||||||
/ | / | 1590 |
i
|
Clara Sáez Ibarra | 19:31:53 | ||
T. real: 19:31:53 Inici real: 15:16:46 Hora meta: d2- 10:48:39 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:12 min/km Club: K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 2:41:06 Hora K15 : 17:57:52 K23_6: 4:35:01 Hora K23_6 : 19:51:47 K32_2: 6:37:02 Hora K32_2 : 21:53:48 k46_2: 9:47:04 Hora k46_2 : d2- 01:03:50 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 17:30:03 Hora K77_0 : d2- 08:46:49 K79_2: 18:33:21 Hora K79_2 : d2- 09:50:07 Meta: 19:31:53 Hora meta: d2- 10:48:39
Split Times
30784160
23:42:32
19:49:19
15:56:07
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 1482 |
i
|
David Safont Gil | 16:03:02 | ||
T. real: 16:03:02 Inici real: 16:02:45 Hora meta: d2- 08:05:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:40 min/km Club: K10_7: 1:31:53 Hora K10_7 : 17:34:38 K15: 2:17:37 Hora K15 : 18:20:22 K23_6: 3:56:11 Hora K23_6 : 19:58:56 K32_2: 5:37:19 Hora K32_2 : 21:40:04 k46_2: 8:02:07 Hora k46_2 : d2- 00:04:52 K65_0: 11:46:36 Hora K65_0 : d2- 03:49:20 K77_0: 14:36:02 Hora K77_0 : d2- 06:38:46 K79_2: 15:14:55 Hora K79_2 : d2- 07:17:40 Meta: 16:03:02 Hora meta: d2- 08:05:46
Split Times
4400
17:06:28
17:06:26
17:06:24
|
|||||||
/ | / | 21 |
i
|
Masami Sakota | 19:31:21 | ||
T. real: 19:31:21 Inici real: 15:00:46 Hora meta: d2- 10:32:06 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:11 min/km Club: K10_7: 1:43:37 Hora K10_7 : 16:44:22 K15: 2:35:12 Hora K15 : 17:35:58 K23_6: 4:18:05 Hora K23_6 : 19:18:51 K32_2: 6:21:18 Hora K32_2 : 21:22:03 k46_2: 9:21:53 Hora k46_2 : d2- 00:22:39 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 17:44:16 Hora K77_0 : d2- 08:45:01 K79_2: 18:26:35 Hora K79_2 : d2- 09:27:21 Meta: 19:31:21 Hora meta: d2- 10:32:06
Split Times
4400
19:32:48
19:32:46
19:32:44
|
|||||||
/ | / | 1470 |
i
|
Lluis Sala | 18:52:32 | ||
T. real: 18:52:32 Inici real: 16:01:45 Hora meta: d2- 10:54:16 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:43 min/km Club: K10_7: 1:34:25 Hora K10_7 : 17:36:09 K15: 2:30:44 Hora K15 : 18:32:29 K23_6: 4:10:32 Hora K23_6 : 20:12:16 K32_2: 6:28:24 Hora K32_2 : 22:30:09 k46_2: 9:30:06 Hora k46_2 : d2- 01:31:51 K65_0: 14:07:06 Hora K65_0 : d2- 06:08:51 K77_0: 17:16:29 Hora K77_0 : d2- 09:18:14 K79_2: 17:59:00 Hora K79_2 : d2- 10:00:45 Meta: 18:52:32 Hora meta: d2- 10:54:16
Split Times
10200630
21:12:13
19:54:56
18:37:40
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47) |
|||||||
/ | / | 3009 | Lluis Sala Peragón | 14:59:05 | |||
T. real: 14:59:05 Inici real: 17:02:46 Hora meta: d2- 08:01:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 10:54 min/km Club: solé diesel K10_7: 0:58:34 Hora K10_7 : 18:01:19 K15: 1:42:50 Hora K15 : 18:45:36 K23_6: 3:12:49 Hora K23_6 : 20:15:34 K32_2: 4:51:11 Hora K32_2 : 21:53:56 k46_2: 7:07:39 Hora k46_2 : d2- 00:10:25 K65_0: 10:46:29 Hora K65_0 : d2- 03:49:15 K77_0: 13:36:04 Hora K77_0 : d2- 06:38:49 K79_2: 14:13:51 Hora K79_2 : d2- 07:16:36 Meta: 14:59:05 Hora meta: d2- 08:01:50
Split Times
32668680
21:10:00
17:02:30
12:55:01
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Roger Sala Vilamala
15:31:08 (Tr: 14:25:42)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
Antonio-german Salceda Sanchez
13:01:45 (Tr: 12:46:23)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
i
Sergi Saludas Roura
15:55:09 (Tr: 15:34:40) |
|||||||
/ | / | 1535 |
i
|
Roger Sala Vilamala | 14:25:42 | ||
T. real: 14:25:42 Inici real: 16:04:46 Hora meta: d2- 06:30:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 10:29 min/km Club: K10_7: 1:18:52 Hora K10_7 : 17:23:38 K15: 2:01:22 Hora K15 : 18:06:08 K23_6: 3:25:23 Hora K23_6 : 19:30:09 K32_2: 5:01:35 Hora K32_2 : 21:06:21 k46_2: 7:10:40 Hora k46_2 : 23:15:26 K65_0: 10:24:44 Hora K65_0 : d2- 02:29:30 K77_0: 12:48:44 Hora K77_0 : d2- 04:53:30 K79_2: 13:31:32 Hora K79_2 : d2- 05:36:18 Meta: 14:25:42 Hora meta: d2- 06:30:28
Split Times
68663870
24:11:19
15:31:08
6:50:58
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Magdalena Salart Parra
d2- 00:11:19 (Tr: 22:35:55)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
Antonio-german Salceda Sanchez
13:01:45 (Tr: 12:46:23)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Sergi Saludas Roura
15:55:09 (Tr: 15:34:40)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 1264 |
i
|
Enrique Sala-vive Campaña | 19:36:48 | ||
T. real: 19:36:48 Inici real: 16:34:46 Hora meta: d2- 12:11:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:15 min/km Club: K10_7: 1:45:56 Hora K10_7 : 18:20:41 K15: 2:45:30 Hora K15 : 19:20:16 K23_6: 4:36:12 Hora K23_6 : 21:10:57 K32_2: 6:41:17 Hora K32_2 : 23:16:02 k46_2: 9:55:04 Hora k46_2 : d2- 02:29:49 K65_0: 14:56:12 Hora K65_0 : d2- 07:30:57 K77_0: 18:01:48 Hora K77_0 : d2- 10:36:33 K79_2: 18:43:18 Hora K79_2 : d2- 11:18:03 Meta: 19:36:48 Hora meta: d2- 12:11:33
Split Times
10200630
22:29:30
21:12:13
19:54:56
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16) |
|||||||
/ | / | 291 |
i
|
Roger Salamó Freixenet | 20:51:30 | ||
T. real: 20:51:30 Inici real: 15:17:51 Hora meta: d2- 12:09:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:10 min/km Club: K10_7: 1:54:43 Hora K10_7 : 17:12:33 K15: 2:55:53 Hora K15 : 18:13:43 K23_6: 4:59:00 Hora K23_6 : 20:16:50 K32_2: 7:23:12 Hora K32_2 : 22:41:02 k46_2: 10:57:54 Hora k46_2 : d2- 02:15:45 K65_0: 15:39:34 Hora K65_0 : d2- 06:57:25 K77_0: 19:04:26 Hora K77_0 : d2- 10:22:16 K79_2: 19:56:21 Hora K79_2 : d2- 11:14:11 Meta: 20:51:30 Hora meta: d2- 12:09:20
Split Times
32668680
25:17:29
21:10:00
17:02:30
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Magdalena Salart Parra
d2- 00:11:19 (Tr: 22:35:55)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 2224 |
i
|
Magdalena Salart Parra | 22:35:55 | ||
T. real: 22:35:55 Inici real: 16:34:45 Hora meta: d2- 15:10:39 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 16:25 min/km Club: K10_7: 1:54:15 Hora K10_7 : 18:28:59 K15: 2:52:30 Hora K15 : 19:27:14 K23_6: 4:51:17 Hora K23_6 : 21:26:02 K32_2: 6:57:51 Hora K32_2 : 23:32:36 k46_2: 10:27:16 Hora k46_2 : d2- 03:02:01 K65_0: 15:50:44 Hora K65_0 : d2- 08:25:29 K77_0: 20:06:44 Hora K77_0 : d2- 12:41:29 K79_2: 21:10:41 Hora K79_2 : d2- 13:45:25 Meta: 22:35:55 Hora meta: d2- 15:10:39
Split Times
68663870
32:51:30
d2- 00:11:19
15:31:08
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Roger Sala Vilamala
15:31:08 (Tr: 14:25:42)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Sergi Saludas Roura
15:55:09 (Tr: 15:34:40)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 255 |
i
|
Jose Salas Baena | 19:37:52 | ||
T. real: 19:37:52 Inici real: 15:12:46 Hora meta: d2- 10:50:37 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:16 min/km Club: K10_7: 1:28:49 Hora K10_7 : 16:41:35 K15: 2:27:40 Hora K15 : 17:40:26 K23_6: 4:19:29 Hora K23_6 : 19:32:15 K32_2: 6:16:57 Hora K32_2 : 21:29:43 k46_2: 9:59:28 Hora k46_2 : d2- 01:12:14 K65_0: 14:30:31 Hora K65_0 : d2- 05:43:17 K77_0: 17:44:37 Hora K77_0 : d2- 08:57:23 K79_2: 18:30:38 Hora K79_2 : d2- 09:43:24 Meta: 19:37:52 Hora meta: d2- 10:50:37
Split Times
4400
19:51:19
19:51:17
19:51:15
|
|||||||
/ | / | 1363 |
i
|
Pedro Salas Chaviel | 21:06:13 | ||
T. real: 21:06:13 Inici real: 15:57:55 Hora meta: d2- 13:04:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:20 min/km Club: K10_7: 1:47:04 Hora K10_7 : 17:44:58 K15: 2:40:44 Hora K15 : 18:38:38 K23_6: 4:29:50 Hora K23_6 : 20:27:44 K32_2: 6:35:57 Hora K32_2 : 22:33:51 k46_2: 9:44:38 Hora k46_2 : d2- 01:42:32 K65_0: 14:24:07 Hora K65_0 : d2- 06:22:01 K77_0: 18:07:36 Hora K77_0 : d2- 10:05:30 K79_2: 19:35:00 Hora K79_2 : d2- 11:32:54 Meta: 21:06:13 Hora meta: d2- 13:04:07
Split Times
7231400
22:59:34
22:04:47
21:10:00
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16) |
|||||||
/ | / | 370 | Antonio-german Salceda Sanchez | 12:46:23 | |||
T. real: 12:46:23 Inici real: 15:14:43 Hora meta: d2- 04:01:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 9:17 min/km Club: K10_7: 1:05:35 Hora K10_7 : 16:20:17 K15: 1:48:56 Hora K15 : 17:03:38 K23_6: 3:10:34 Hora K23_6 : 18:25:16 K32_2: 4:36:41 Hora K32_2 : 19:51:23 k46_2: 6:33:12 Hora k46_2 : 21:47:54 K65_0: 9:25:44 Hora K65_0 : d2- 00:40:26 K77_0: 11:29:19 Hora K77_0 : d2- 02:44:01 K79_2: 12:01:50 Hora K79_2 : d2- 03:16:32 Meta: 12:46:23 Hora meta: d2- 04:01:05
Split Times
60639480
20:41:09
13:01:45
5:22:22
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Roger Sala Vilamala
15:31:08 (Tr: 14:25:42)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Sergi Saludas Roura
15:55:09 (Tr: 15:34:40) |
|||||||
/ | / | 1657 |
i
|
Jancarlos Saldarriaga Ravelo | 18:39:51 | ||
T. real: 18:39:51 Inici real: 15:16:47 Hora meta: d2- 09:56:38 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:34 min/km Club: K10_7: 1:22:05 Hora K10_7 : 16:38:52 K15: 2:18:57 Hora K15 : 17:35:43 K23_6: 3:50:13 Hora K23_6 : 19:06:59 K32_2: 5:37:41 Hora K32_2 : 20:54:27 k46_2: 8:36:00 Hora k46_2 : 23:52:47 K65_0: 12:37:45 Hora K65_0 : d2- 03:54:32 K77_0: 17:18:32 Hora K77_0 : d2- 08:35:19 K79_2: 17:52:48 Hora K79_2 : d2- 09:09:35 Meta: 18:39:51 Hora meta: d2- 09:56:38
Split Times
4400
18:57:20
18:57:18
18:57:16
|
|||||||
/ | / | 2391 |
i
|
Bernat Sallent | 17:04:22 | ||
T. real: 17:04:22 Inici real: 16:41:52 Hora meta: d2- 09:46:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:25 min/km Club: K10_7: 1:35:49 Hora K10_7 : 18:17:40 K15: 2:30:47 Hora K15 : 19:12:38 K23_6: 4:13:12 Hora K23_6 : 20:55:03 K32_2: 6:22:02 Hora K32_2 : 23:03:54 k46_2: 9:02:43 Hora k46_2 : d2- 01:44:34 K65_0: 12:41:59 Hora K65_0 : d2- 05:23:50 K77_0: 15:25:03 Hora K77_0 : d2- 08:06:54 K79_2: 16:13:14 Hora K79_2 : d2- 08:55:06 Meta: 17:04:22 Hora meta: d2- 09:46:13
Split Times
15086830
20:41:11
18:46:53
16:52:35
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47) |
|||||||
/ | / | 2397 |
i
|
Joana Sallent | 18:58:37 | ||
T. real: 18:58:37 Inici real: 16:41:52 Hora meta: d2- 11:40:29 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 13:48 min/km Club: K10_7: 1:38:11 Hora K10_7 : 18:20:02 K15: 2:32:59 Hora K15 : 19:14:50 K23_6: No data Hora K23_6: No data K32_2: 6:22:41 Hora K32_2 : 23:04:32 k46_2: 9:08:17 Hora k46_2 : d2- 01:50:09 K65_0: 13:40:48 Hora K65_0 : d2- 06:22:39 K77_0: 17:16:07 Hora K77_0 : d2- 09:57:58 K79_2: 18:03:27 Hora K79_2 : d2- 10:45:19 Meta: 18:58:37 Hora meta: d2- 11:40:29
Split Times
60639480
28:20:32
20:41:09
13:01:45
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Roger Sala Vilamala
15:31:08 (Tr: 14:25:42)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Magdalena Salart Parra
d2- 00:11:19 (Tr: 22:35:55)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
Antonio-german Salceda Sanchez
13:01:45 (Tr: 12:46:23)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Sergi Saludas Roura
15:55:09 (Tr: 15:34:40)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 2389 | Jordi Sallent | 17:04:22 | |||
T. real: 17:04:22 Inici real: 16:41:52 Hora meta: d2- 09:46:13 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:25 min/km Club: K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 2:30:46 Hora K15 : 19:12:37 K23_6: 4:13:10 Hora K23_6 : 20:55:01 K32_2: 6:22:01 Hora K32_2 : 23:03:52 k46_2: 9:02:44 Hora k46_2 : d2- 01:44:35 K65_0: 12:41:57 Hora K65_0 : d2- 05:23:48 K77_0: 15:25:16 Hora K77_0 : d2- 08:07:07 K79_2: 16:13:11 Hora K79_2 : d2- 08:55:02 Meta: 17:04:22 Hora meta: d2- 09:46:13
Split Times
4400
18:46:55
18:46:53
18:46:51
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22) |
|||||||
/ | / | 2395 |
i
|
Oriol Sallent Serra | 18:57:47 | ||
T. real: 18:57:47 Inici real: 16:42:45 Hora meta: d2- 11:40:31 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:47 min/km Club: K10_7: 1:36:34 Hora K10_7 : 18:19:18 K15: 2:36:20 Hora K15 : 19:19:04 K23_6: 4:26:27 Hora K23_6 : 21:09:12 K32_2: 6:21:52 Hora K32_2 : 23:04:36 k46_2: 9:07:26 Hora k46_2 : d2- 01:50:10 K65_0: 13:40:56 Hora K65_0 : d2- 06:23:40 K77_0: 17:15:16 Hora K77_0 : d2- 09:58:00 K79_2: 18:02:30 Hora K79_2 : d2- 10:45:14 Meta: 18:57:47 Hora meta: d2- 11:40:31
Split Times
18783820
23:03:29
20:41:11
18:18:53
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 2317 | Javier Salomoni Bulthe | 20:22:16 | |||
T. real: 20:22:16 Inici real: 16:38:48 Hora meta: d2- 13:01:04 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:48 min/km Club: K10_7: 1:37:43 Hora K10_7 : 18:16:31 K15: 2:28:08 Hora K15 : 19:06:56 K23_6: 4:24:19 Hora K23_6 : 21:03:07 K32_2: 6:22:38 Hora K32_2 : 23:01:25 k46_2: 9:42:53 Hora k46_2 : d2- 02:21:41 K65_0: 14:43:01 Hora K65_0 : d2- 07:21:49 K77_0: 18:07:32 Hora K77_0 : d2- 10:46:20 K79_2: 18:59:11 Hora K79_2 : d2- 11:37:59 Meta: 20:22:16 Hora meta: d2- 13:01:04
Split Times
10636670
23:22:19
22:01:44
20:41:09
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 546 |
i
|
Sergi Saludas Roura | 15:34:40 | ||
T. real: 15:34:40 Inici real: 15:19:49 Hora meta: d2- 06:54:29 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:19 min/km Club: K10_7: 1:23:33 Hora K10_7 : 16:43:22 K15: 2:11:54 Hora K15 : 17:31:43 K23_6: 3:47:05 Hora K23_6 : 19:06:53 K32_2: 5:26:22 Hora K32_2 : 20:46:11 k46_2: 7:52:07 Hora k46_2 : 23:11:56 K65_0: 11:29:24 Hora K65_0 : d2- 02:49:13 K77_0: 14:09:21 Hora K77_0 : d2- 05:29:10 K79_2: 14:45:28 Hora K79_2 : d2- 06:05:17 Meta: 15:34:40 Hora meta: d2- 06:54:29
Split Times
56539230
23:03:29
15:55:09
8:46:49
Aurelio Ruiz Tamayo
18:38:09 (Tr: 18:38:07)
i
Xavier Ruiz Valenzuela
18:43:15 (Tr: 17:37:47)
i
Gemma Rusiñol Abad
19:26:38 (Tr: 17:22:13)
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
Miguel enrique Saavedra Sarmiento
18:21:21 (Tr: 18:21:21)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
Josep maria Sabaté Ibarz
19:49:13 (Tr: 18:07:43)
i
Oriol Sabater
15:56:07 (Tr: 15:43:42)
i
Tomas Sadurni Aldabas
20:21:26 (Tr: 18:22:02)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Clara Sáez Ibarra
19:49:19 (Tr: 19:31:53)
i
David Safont Gil
17:06:26 (Tr: 16:03:02)
i
Masami Sakota
19:32:46 (Tr: 19:31:21)
i
Lluis Sala
19:54:56 (Tr: 18:52:32)
Lluis Sala Peragón
17:02:30 (Tr: 14:59:05)
i
Roger Sala Vilamala
15:31:08 (Tr: 14:25:42)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Jose Salas Baena
19:51:17 (Tr: 19:37:52)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
Antonio-german Salceda Sanchez
13:01:45 (Tr: 12:46:23)
i
Jancarlos Saldarriaga Ravelo
18:57:18 (Tr: 18:39:51)
i
Bernat Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Joana Sallent
20:41:09 (Tr: 18:58:37)
Jordi Sallent
18:46:53 (Tr: 17:04:22)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16)
i
Cristina Salueña
23:03:29 (Tr: 21:24:00) |
|||||||
/ | / | 2316 |
i
|
Cristina Salueña | 21:24:00 | ||
T. real: 21:24:00 Inici real: 16:38:50 Hora meta: d2- 14:02:49 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 15:33 min/km Club: K10_7: 2:01:07 Hora K10_7 : 18:39:56 K15: 2:58:33 Hora K15 : 19:37:22 K23_6: 5:00:27 Hora K23_6 : 21:39:16 K32_2: 7:22:30 Hora K32_2 : d2- 00:01:19 k46_2: 10:38:57 Hora k46_2 : d2- 03:17:46 K65_0: 15:37:48 Hora K65_0 : d2- 08:16:37 K77_0: 19:10:44 Hora K77_0 : d2- 11:49:33 K79_2: 20:10:48 Hora K79_2 : d2- 12:49:37 Meta: 21:24:00 Hora meta: d2- 14:02:49
Split Times
18783820
25:25:47
23:03:29
20:41:11
i
Jordi Rutllant Sureda
21:12:58 (Tr: 20:40:32)
i
Elisabet Sabat Martínez
21:12:39 (Tr: 21:04:15)
i
Susana Sáez De Tejada Ordóñez
20:48:26 (Tr: 19:40:02)
i
Enrique Sala-vive Campaña
21:12:13 (Tr: 19:36:48)
i
Roger Salamó Freixenet
21:10:00 (Tr: 20:51:30)
i
Magdalena Salart Parra
d2- 00:11:19 (Tr: 22:35:55)
i
Pedro Salas Chaviel
22:04:47 (Tr: 21:06:13)
i
Oriol Sallent Serra
20:41:11 (Tr: 18:57:47)
Javier Salomoni Bulthe
22:01:44 (Tr: 20:22:16) |
|||||||