L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 1858 |
i
|
Maria Soucheiron Cendoya | 21:37:57 | ||
T. real: 21:37:57 Inici real: 16:18:47 Hora meta: d2- 13:56:43 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 15:43 min/km Club: K10_7: 1:39:22 Hora K10_7 : 17:58:09 K15: 2:36:16 Hora K15 : 18:55:02 K23_6: 4:22:04 Hora K23_6 : 20:40:51 K32_2: 6:46:58 Hora K32_2 : 23:05:44 k46_2: 10:06:40 Hora k46_2 : d2- 02:25:27 K65_0: 15:41:28 Hora K65_0 : d2- 08:00:14 K77_0: 19:42:22 Hora K77_0 : d2- 12:01:08 K79_2: 20:30:59 Hora K79_2 : d2- 12:49:45 Meta: 21:37:57 Hora meta: d2- 13:56:43
Split Times
4400
22:57:25
22:57:23
22:57:21
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58) |
|||||||
/ | / | 1854 |
i
|
Nacho Soucheiron Marcet | 21:37:59 | ||
T. real: 21:37:59 Inici real: 16:18:47 Hora meta: d2- 13:56:45 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:43 min/km Club: K10_7: 1:38:07 Hora K10_7 : 17:56:53 K15: 2:38:15 Hora K15 : 18:57:02 K23_6: 4:25:29 Hora K23_6 : 20:44:15 K32_2: 6:46:58 Hora K32_2 : 23:05:44 k46_2: 10:06:39 Hora k46_2 : d2- 02:25:26 K65_0: 15:41:22 Hora K65_0 : d2- 08:00:08 K77_0: 19:42:13 Hora K77_0 : d2- 12:01:00 K79_2: 20:30:57 Hora K79_2 : d2- 12:49:43 Meta: 21:37:59 Hora meta: d2- 13:56:45
Split Times
5060
22:57:27
22:57:25
22:57:23
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57) |
|||||||
/ | / | 1857 |
i
|
Carla Soucheiron Rovira | 21:37:58 | ||
T. real: 21:37:58 Inici real: 16:18:45 Hora meta: d2- 13:56:43 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 15:43 min/km Club: K10_7: 1:38:38 Hora K10_7 : 17:57:22 K15: 2:36:17 Hora K15 : 18:55:01 K23_6: 4:22:06 Hora K23_6 : 20:40:50 K32_2: 6:47:00 Hora K32_2 : 23:05:44 k46_2: 10:06:37 Hora k46_2 : d2- 02:25:21 K65_0: 15:41:04 Hora K65_0 : d2- 07:59:49 K77_0: 19:41:29 Hora K77_0 : d2- 12:00:13 K79_2: 20:28:24 Hora K79_2 : d2- 12:47:08 Meta: 21:37:58 Hora meta: d2- 13:56:43
Split Times
4400
22:57:25
22:57:23
22:57:21
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57) |
|||||||
/ | / | 1144 | Vicente Suárez | 18:48:22 | |||
T. real: 18:48:22 Inici real: 15:47:49 Hora meta: d2- 10:36:10 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:40 min/km Club: K10_7: 1:33:03 Hora K10_7 : 17:20:51 K15: 2:29:50 Hora K15 : 18:17:38 K23_6: 4:06:09 Hora K23_6 : 19:53:58 K32_2: 6:16:07 Hora K32_2 : 22:03:55 k46_2: 9:11:28 Hora k46_2 : d2- 00:59:17 K65_0: 13:35:33 Hora K65_0 : d2- 05:23:22 K77_0: 17:08:12 Hora K77_0 : d2- 08:56:00 K79_2: 17:50:45 Hora K79_2 : d2- 09:38:33 Meta: 18:48:22 Hora meta: d2- 10:36:10
Split Times
4400
19:36:52
19:36:50
19:36:48
|
|||||||
/ | / | 748 | Pau Suils Pérez | 12:35:17 | |||
T. real: 12:35:17 Inici real: 15:30:48 Hora meta: d2- 04:06:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 9:09 min/km Club: K10_7: 1:02:12 Hora K10_7 : 16:33:00 K15: 1:41:40 Hora K15 : 17:12:28 K23_6: 2:50:45 Hora K23_6 : 18:21:33 K32_2: 4:05:19 Hora K32_2 : 19:36:07 k46_2: 5:57:03 Hora k46_2 : 21:27:50 K65_0: 8:53:02 Hora K65_0 : d2- 00:23:50 K77_0: 11:23:11 Hora K77_0 : d2- 02:53:59 K79_2: 11:51:23 Hora K79_2 : d2- 03:22:11 Meta: 12:35:17 Hora meta: d2- 04:06:05
Split Times
48819430
19:16:35
13:06:45
6:56:54
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
Ryoji Takahashi
10:54:47 (Tr: 9:59:24)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Tena Vivó
12:32:38 (Tr: 12:14:11)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 847 |
i
|
Josep ma. Sumoy Salort | 15:31:05 | ||
T. real: 15:31:05 Inici real: 15:34:49 Hora meta: d2- 07:05:54 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:17 min/km Club: K10_7: 1:07:34 Hora K10_7 : 16:42:23 K15: 1:54:08 Hora K15 : 17:28:57 K23_6: 3:19:59 Hora K23_6 : 18:54:48 K32_2: 5:03:35 Hora K32_2 : 20:38:24 k46_2: 7:18:27 Hora k46_2 : 22:53:16 K65_0: 10:56:23 Hora K65_0 : d2- 02:31:12 K77_0: 13:48:35 Hora K77_0 : d2- 05:23:24 K79_2: 14:37:07 Hora K79_2 : d2- 06:11:56 Meta: 15:31:05 Hora meta: d2- 07:05:54
Split Times
4400
16:06:36
16:06:34
16:06:32
|
|||||||
/ | / | 1245 |
i
|
Jaume Sunyer Gordon | 15:36:58 | ||
T. real: 15:36:58 Inici real: 15:51:50 Hora meta: d2- 07:28:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:21 min/km Club: K10_7: 1:17:09 Hora K10_7 : 17:08:59 K15: 2:04:11 Hora K15 : 17:56:01 K23_6: 3:39:40 Hora K23_6 : 19:31:30 K32_2: 5:20:55 Hora K32_2 : 21:12:45 k46_2: 7:53:47 Hora k46_2 : 23:45:37 K65_0: 11:26:06 Hora K65_0 : d2- 03:17:56 K77_0: 14:08:11 Hora K77_0 : d2- 06:00:01 K79_2: 14:46:30 Hora K79_2 : d2- 06:38:20 Meta: 15:36:58 Hora meta: d2- 07:28:48
Split Times
40611230
21:37:08
16:29:28
11:21:48
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Tena Vivó
12:32:38 (Tr: 12:14:11)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 501 |
i
|
Mª ester Suriñach Colomer | 18:56:07 | ||
T. real: 18:56:07 Inici real: 15:19:49 Hora meta: d2- 10:15:55 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 13:46 min/km Club: K10_7: 1:33:26 Hora K10_7 : 16:53:14 K15: 2:24:57 Hora K15 : 17:44:45 K23_6: 3:59:35 Hora K23_6 : 19:19:23 K32_2: 5:46:08 Hora K32_2 : 21:05:56 k46_2: 9:00:19 Hora k46_2 : d2- 00:20:07 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 17:13:30 Hora K77_0 : d2- 08:33:18 K79_2: 18:01:54 Hora K79_2 : d2- 09:21:42 Meta: 18:56:07 Hora meta: d2- 10:15:55
Split Times
48819430
25:26:26
19:16:35
13:06:45
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 1306 | Ryoji Takahashi | 9:59:24 | |||
T. real: 09:59:24 Inici real: 15:54:43 Hora meta: d2- 01:54:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 7:16 min/km Club: K10_7: 0:51:37 Hora K10_7 : 16:46:20 K15: 1:23:11 Hora K15 : 17:17:54 K23_6: 2:19:06 Hora K23_6 : 18:13:49 K32_2: 3:17:40 Hora K32_2 : 19:12:23 k46_2: 4:40:43 Hora k46_2 : 20:35:26 K65_0: 7:00:28 Hora K65_0 : 22:55:11 K77_0: 8:46:12 Hora K77_0 : d2- 00:40:55 K79_2: 9:21:39 Hora K79_2 : d2- 01:16:22 Meta: 9:59:24 Hora meta: d2- 01:54:07
Split Times
56800150
18:05:05
10:54:47
3:44:29
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Tena Vivó
12:32:38 (Tr: 12:14:11)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 1555 |
i
|
Mohamed Talibi | 20:30:41 | ||
T. real: 20:30:41 Inici real: 16:05:48 Hora meta: d2- 12:36:28 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:54 min/km Club: K10_7: 1:40:13 Hora K10_7 : 17:46:00 K15: 2:35:41 Hora K15 : 18:41:28 K23_6: 4:27:12 Hora K23_6 : 20:32:59 K32_2: 6:35:12 Hora K32_2 : 22:40:59 k46_2: 9:42:23 Hora k46_2 : d2- 01:48:10 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 18:31:42 Hora K77_0 : d2- 10:37:29 K79_2: 19:21:07 Hora K79_2 : d2- 11:26:54 Meta: 20:30:41 Hora meta: d2- 12:36:28
Split Times
40611230
26:44:47
21:37:08
16:29:28
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 2307 | Jaume Talló Mampel | 17:53:35 | |||
T. real: 17:53:35 Inici real: 16:38:46 Hora meta: d2- 10:32:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:00 min/km Club: K10_7: 1:07:12 Hora K10_7 : 17:45:57 K15: 1:56:13 Hora K15 : 18:34:58 K23_6: 3:31:49 Hora K23_6 : 20:10:34 K32_2: 5:23:58 Hora K32_2 : 22:02:43 k46_2: 8:25:07 Hora k46_2 : d2- 01:03:52 K65_0: 12:55:50 Hora K65_0 : d2- 05:34:35 K77_0: 16:03:43 Hora K77_0 : d2- 08:42:28 K79_2: 16:57:41 Hora K79_2 : d2- 09:36:26 Meta: 17:53:35 Hora meta: d2- 10:32:20
Split Times
2165790
19:49:24
19:33:00
19:16:35
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23) |
|||||||
/ | / | 2963 | Sergi Tanyà Rovira | 16:03:40 | |||
T. real: 16:03:40 Inici real: 17:00:46 Hora meta: d2- 09:04:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:40 min/km Club: K10_7: 1:08:20 Hora K10_7 : 18:09:06 K15: 1:57:23 Hora K15 : 18:58:08 K23_6: 3:38:31 Hora K23_6 : 20:39:17 K32_2: 5:23:23 Hora K32_2 : 22:24:08 k46_2: 8:06:28 Hora k46_2 : d2- 01:07:13 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 14:35:48 Hora K77_0 : d2- 07:36:34 K79_2: 15:17:48 Hora K79_2 : d2- 08:18:33 Meta: 16:03:40 Hora meta: d2- 09:04:25
Split Times
56800150
25:15:23
18:05:05
10:54:47
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
Ryoji Takahashi
10:54:47 (Tr: 9:59:24)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Tena Vivó
12:32:38 (Tr: 12:14:11)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 1898 | Lester iván Tapias Rugama | 16:11:57 | |||
T. real: 16:11:57 Inici real: 16:20:45 Hora meta: d2- 08:32:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:47 min/km Club: K10_7: 1:07:30 Hora K10_7 : 17:28:15 K15: 1:57:56 Hora K15 : 18:18:40 K23_6: 3:25:03 Hora K23_6 : 19:45:48 K32_2: 5:13:30 Hora K32_2 : 21:34:14 k46_2: 7:36:44 Hora k46_2 : 23:57:29 K65_0: 11:43:42 Hora K65_0 : d2- 04:04:27 K77_0: 14:37:16 Hora K77_0 : d2- 06:58:00 K79_2: 15:19:48 Hora K79_2 : d2- 07:40:33 Meta: 16:11:57 Hora meta: d2- 08:32:42
Split Times
4400
17:33:24
17:33:22
17:33:20
|
|||||||
/ | / | 253 |
i
|
Meritxell Tarres Gonzalez | 19:16:51 | ||
T. real: 19:16:51 Inici real: 15:10:09 Hora meta: d2- 10:27:00 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:01 min/km Club: K10_7: 1:22:45 Hora K10_7 : 16:32:54 K15: 2:14:21 Hora K15 : 17:24:30 K23_6: 3:49:11 Hora K23_6 : 18:59:20 K32_2: 5:34:57 Hora K32_2 : 20:45:06 k46_2: 8:50:50 Hora k46_2 : d2- 00:00:59 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 17:16:24 Hora K77_0 : d2- 08:26:33 K79_2: 18:05:49 Hora K79_2 : d2- 09:15:58 Meta: 19:16:51 Hora meta: d2- 10:27:00
Split Times
18397500
21:47:02
19:27:40
17:08:17
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48) |
|||||||
/ | / | 298 | Francesc Tarres Sinfreu | 17:52:04 | |||
T. real: 17:52:04 Inici real: 15:10:49 Hora meta: d2- 09:02:53 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:59 min/km Club: K10_7: 1:38:07 Hora K10_7 : 16:48:56 K15: 2:32:55 Hora K15 : 17:43:44 K23_6: 4:08:39 Hora K23_6 : 19:19:28 K32_2: 6:03:47 Hora K32_2 : 21:14:36 k46_2: 9:06:00 Hora k46_2 : d2- 00:16:49 K65_0: 12:58:01 Hora K65_0 : d2- 04:08:50 K77_0: 16:14:31 Hora K77_0 : d2- 07:25:20 K79_2: 16:55:00 Hora K79_2 : d2- 08:05:49 Meta: 17:52:04 Hora meta: d2- 09:02:53
Split Times
42054870
23:22:08
18:03:33
12:44:57
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 1804 | Camelia Teiu | 15:36:24 | |||
T. real: 15:36:24 Inici real: 16:16:47 Hora meta: d2- 07:53:10 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 11:21 min/km Club: K10_7: 1:25:35 Hora K10_7 : 17:42:22 K15: 2:17:17 Hora K15 : 18:34:04 K23_6: 3:43:25 Hora K23_6 : 20:00:12 K32_2: 5:29:47 Hora K32_2 : 21:46:33 k46_2: 7:46:04 Hora k46_2 : d2- 00:02:51 K65_0: 11:22:07 Hora K65_0 : d2- 03:38:53 K77_0: 14:08:40 Hora K77_0 : d2- 06:25:27 K79_2: 14:47:09 Hora K79_2 : d2- 07:03:56 Meta: 15:36:24 Hora meta: d2- 07:53:10
Split Times
50716380
23:18:03
16:53:50
10:29:37
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
Ryoji Takahashi
10:54:47 (Tr: 9:59:24)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Tena Vivó
12:32:38 (Tr: 12:14:11)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 2358 |
i
|
Gerard Teixidó Fontfreda | 20:05:33 | ||
T. real: 20:05:33 Inici real: 16:40:50 Hora meta: d2- 12:46:22 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:36 min/km Club: K10_7: 1:47:32 Hora K10_7 : 18:28:22 K15: 2:47:05 Hora K15 : 19:27:55 K23_6: 4:40:26 Hora K23_6 : 21:21:15 K32_2: 6:46:36 Hora K32_2 : 23:27:25 k46_2: 10:04:09 Hora k46_2 : d2- 02:44:59 K65_0: 14:49:37 Hora K65_0 : d2- 07:30:27 K77_0: 18:32:38 Hora K77_0 : d2- 11:13:27 K79_2: 19:15:41 Hora K79_2 : d2- 11:56:31 Meta: 20:05:33 Hora meta: d2- 12:46:22
Split Times
18397500
24:06:25
21:47:02
19:27:40
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 866 | Andrea Tejera Bermejo | 22:45:38 | |||
T. real: 22:45:38 Inici real: 15:35:51 Hora meta: d2- 14:21:28 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 16:32 min/km Club: sweet sweat K10_7: 1:40:18 Hora K10_7 : 17:16:08 K15: 2:40:12 Hora K15 : 18:16:02 K23_6: 4:31:02 Hora K23_6 : 20:06:52 K32_2: 6:51:34 Hora K32_2 : 22:27:24 k46_2: 10:07:32 Hora k46_2 : d2- 01:43:22 K65_0: 15:47:08 Hora K65_0 : d2- 07:22:59 K77_0: 20:48:04 Hora K77_0 : d2- 12:23:54 K79_2: 21:38:52 Hora K79_2 : d2- 13:14:42 Meta: 22:45:38 Hora meta: d2- 14:21:28
Split Times
42054870
28:40:44
23:22:08
18:03:33
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 2451 | Josemi Tejero Gómez | 21:32:32 | |||
T. real: 21:32:32 Inici real: 16:44:52 Hora meta: d2- 14:17:23 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:39 min/km Club: K10_7: 1:50:29 Hora K10_7 : 18:35:21 K15: 2:49:51 Hora K15 : 19:34:43 K23_6: 4:47:43 Hora K23_6 : 21:32:34 K32_2: 6:58:54 Hora K32_2 : 23:43:45 k46_2: 10:23:34 Hora k46_2 : d2- 03:08:25 K65_0: 15:20:06 Hora K65_0 : d2- 08:04:58 K77_0: 19:14:54 Hora K77_0 : d2- 11:59:45 K79_2: 20:13:45 Hora K79_2 : d2- 12:58:36 Meta: 21:32:32 Hora meta: d2- 14:17:23
Split Times
50716380
29:42:16
23:18:03
16:53:50
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 1184 |
i
|
Ignasi presas Téllez | 20:47:09 | ||
T. real: 20:47:09 Inici real: 16:45:46 Hora meta: d2- 13:32:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:06 min/km Club: K10_7: 1:48:52 Hora K10_7 : 18:34:38 K15: 2:44:33 Hora K15 : 19:30:19 K23_6: 4:39:58 Hora K23_6 : 21:25:44 K32_2: 6:53:34 Hora K32_2 : 23:39:20 k46_2: 10:23:04 Hora k46_2 : d2- 03:08:50 K65_0: 15:31:55 Hora K65_0 : d2- 08:17:41 K77_0: 19:04:19 Hora K77_0 : d2- 11:50:05 K79_2: 19:50:18 Hora K79_2 : d2- 12:36:04 Meta: 20:47:09 Hora meta: d2- 13:32:55
Split Times
6143830
23:20:08
22:33:35
21:47:02
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 883 | Jose téllez Téllez | 16:42:04 | |||
T. real: 16:42:04 Inici real: 15:36:45 Hora meta: d2- 08:18:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:08 min/km Club: correbdn K10_7: 1:17:03 Hora K10_7 : 16:53:48 K15: 2:08:45 Hora K15 : 17:45:29 K23_6: 3:36:03 Hora K23_6 : 19:12:48 K32_2: 5:30:58 Hora K32_2 : 21:07:43 k46_2: 7:57:42 Hora k46_2 : 23:34:27 K65_0: 12:05:30 Hora K65_0 : d2- 03:42:14 K77_0: 15:11:39 Hora K77_0 : d2- 06:48:24 K79_2: 15:54:09 Hora K79_2 : d2- 07:30:53 Meta: 16:42:04 Hora meta: d2- 08:18:48
Split Times
17726830
19:33:46
17:19:28
15:05:11
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48) |
|||||||
/ | / | 41 | Tania Tello Esteban | 16:43:44 | |||
T. real: 16:43:44 Inici real: 15:01:01 Hora meta: d2- 07:44:45 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 12:10 min/km Club: K10_7: 1:15:20 Hora K10_7 : 16:16:21 K15: 2:05:41 Hora K15 : 17:06:42 K23_6: 3:40:22 Hora K23_6 : 18:41:23 K32_2: 5:21:04 Hora K32_2 : 20:22:05 k46_2: 7:41:26 Hora k46_2 : 22:42:27 K65_0: 11:34:06 Hora K65_0 : d2- 02:35:07 K77_0: 14:59:22 Hora K77_0 : d2- 06:00:23 K79_2: 15:47:27 Hora K79_2 : d2- 06:48:27 Meta: 16:43:44 Hora meta: d2- 07:44:45
Split Times
15023910
18:39:14
16:45:25
14:51:36
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 440 |
i
|
Jordi Tena Vivó | 12:14:11 | ||
T. real: 12:14:11 Inici real: 15:17:47 Hora meta: d2- 03:31:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 8:54 min/km Club: K10_7: 1:12:56 Hora K10_7 : 16:30:42 K15: 1:52:38 Hora K15 : 17:10:24 K23_6: 3:03:57 Hora K23_6 : 18:21:43 K32_2: 4:21:49 Hora K32_2 : 19:39:35 k46_2: 6:14:37 Hora k46_2 : 21:32:24 K65_0: 9:00:44 Hora K65_0 : d2- 00:18:31 K77_0: 11:02:45 Hora K77_0 : d2- 02:20:31 K79_2: 11:30:57 Hora K79_2 : d2- 02:48:43 Meta: 12:14:11 Hora meta: d2- 03:31:58
Split Times
19634120
15:01:22
12:32:38
10:03:53
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
Ryoji Takahashi
10:54:47 (Tr: 9:59:24)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 2269 | Lluis Teres Subirada | 17:56:23 | |||
T. real: 17:56:23 Inici real: 16:36:44 Hora meta: d2- 10:33:06 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:02 min/km Club: K10_7: 1:40:30 Hora K10_7 : 18:17:13 K15: 2:32:07 Hora K15 : 19:08:51 K23_6: 4:13:38 Hora K23_6 : 20:50:21 K32_2: 6:01:19 Hora K32_2 : 22:38:03 k46_2: 8:54:37 Hora k46_2 : d2- 01:31:20 K65_0: 13:14:18 Hora K65_0 : d2- 05:51:01 K77_0: 16:18:15 Hora K77_0 : d2- 08:54:58 K79_2: 16:59:19 Hora K79_2 : d2- 09:36:02 Meta: 17:56:23 Hora meta: d2- 10:33:06
Split Times
22952270
22:27:39
19:33:46
16:39:53
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 927 |
i
|
Jordi Terrés Mata | 17:59:48 | ||
T. real: 17:59:48 Inici real: 15:38:47 Hora meta: d2- 09:38:34 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:05 min/km Club: K10_7: 1:37:04 Hora K10_7 : 17:15:50 K15: 2:31:52 Hora K15 : 18:10:39 K23_6: 4:17:52 Hora K23_6 : 19:56:38 K32_2: 6:18:07 Hora K32_2 : 21:56:54 k46_2: 9:08:36 Hora k46_2 : d2- 00:47:22 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 16:22:53 Hora K77_0 : d2- 08:01:39 K79_2: 17:08:02 Hora K79_2 : d2- 08:46:48 Meta: 17:59:48 Hora meta: d2- 09:38:34
Split Times
34203400
22:58:21
18:39:14
14:20:07
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 1539 |
i
|
Jaume Terricabras Mas | 13:55:59 | ||
T. real: 13:55:59 Inici real: 16:04:43 Hora meta: d2- 06:00:42 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 10:08 min/km Club: K10_7: No data Hora K10_7: No data K15: 1:46:39 Hora K15 : 17:51:22 K23_6: 3:07:47 Hora K23_6 : 19:12:30 K32_2: 4:32:13 Hora K32_2 : 20:36:56 k46_2: 6:34:24 Hora k46_2 : 22:39:07 K65_0: 10:08:32 Hora K65_0 : d2- 02:13:15 K77_0: 12:27:51 Hora K77_0 : d2- 04:32:34 K79_2: 13:03:49 Hora K79_2 : d2- 05:08:31 Meta: 13:55:59 Hora meta: d2- 06:00:42
Split Times
55359920
22:00:46
15:01:22
8:01:59
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
Pau Suils Pérez
13:06:45 (Tr: 12:35:17)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
Ryoji Takahashi
10:54:47 (Tr: 9:59:24)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
i
Jordi Tena Vivó
12:32:38 (Tr: 12:14:11)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18)
i
Esteban Teruel Martinez
14:57:56 (Tr: 14:38:31) |
|||||||
/ | / | 1712 |
i
|
Gerard Teruel | 21:14:15 | ||
T. real: 21:14:15 Inici real: 16:12:44 Hora meta: d2- 13:26:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:26 min/km Club: K10_7: 1:42:39 Hora K10_7 : 17:55:23 K15: 2:44:12 Hora K15 : 18:56:56 K23_6: 4:26:28 Hora K23_6 : 20:39:12 K32_2: 6:42:27 Hora K32_2 : 22:55:10 k46_2: 9:57:56 Hora k46_2 : d2- 02:10:39 K65_0: 14:49:07 Hora K65_0 : d2- 07:01:51 K77_0: 19:18:03 Hora K77_0 : d2- 11:30:46 K79_2: 20:13:43 Hora K79_2 : d2- 12:26:26 Meta: 21:14:15 Hora meta: d2- 13:26:59
Split Times
22952270
25:21:32
22:27:39
19:33:46
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 1708 |
i
|
Francesc xavier Teruel Domenech | 21:44:57 | ||
T. real: 21:44:57 Inici real: 16:12:45 Hora meta: d2- 13:57:41 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:48 min/km Club: K10_7: 1:42:27 Hora K10_7 : 17:55:11 K15: 2:47:18 Hora K15 : 19:00:02 K23_6: 4:34:23 Hora K23_6 : 20:47:07 K32_2: 7:11:36 Hora K32_2 : 23:24:20 k46_2: 10:32:35 Hora k46_2 : d2- 02:45:19 K65_0: 15:43:07 Hora K65_0 : d2- 07:55:51 K77_0: 19:46:21 Hora K77_0 : d2- 11:59:05 K79_2: 20:41:46 Hora K79_2 : d2- 12:54:30 Meta: 21:44:57 Hora meta: d2- 13:57:41
Split Times
34203400
27:17:28
22:58:21
18:39:14
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Jordi Teruel Mariné
22:00:46 (Tr: 20:26:18) |
|||||||
/ | / | 2198 |
i
|
Jordi Teruel Mariné | 20:26:18 | ||
T. real: 20:26:18 Inici real: 16:33:48 Hora meta: d2- 13:00:06 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:51 min/km Club: K10_7: 1:42:43 Hora K10_7 : 18:16:30 K15: 2:39:41 Hora K15 : 19:13:28 K23_6: 4:33:05 Hora K23_6 : 21:06:52 K32_2: 6:47:25 Hora K32_2 : 23:21:13 k46_2: 10:04:10 Hora k46_2 : d2- 02:37:57 K65_0: 15:01:07 Hora K65_0 : d2- 07:34:55 K77_0: 18:32:55 Hora K77_0 : d2- 11:06:43 K79_2: 19:19:55 Hora K79_2 : d2- 11:53:42 Meta: 20:26:18 Hora meta: d2- 13:00:06
Split Times
55359920
29:00:09
22:00:46
15:01:22
i
Maria Soucheiron Cendoya
22:57:23 (Tr: 21:37:57)
i
Nacho Soucheiron Marcet
22:57:25 (Tr: 21:37:59)
i
Carla Soucheiron Rovira
22:57:23 (Tr: 21:37:58)
Vicente Suárez
19:36:50 (Tr: 18:48:22)
i
Josep ma. Sumoy Salort
16:06:34 (Tr: 15:31:05)
i
Jaume Sunyer Gordon
16:29:28 (Tr: 15:36:58)
i
Mª ester Suriñach Colomer
19:16:35 (Tr: 18:56:07)
i
Mohamed Talibi
21:37:08 (Tr: 20:30:41)
Jaume Talló Mampel
19:33:00 (Tr: 17:53:35)
Sergi Tanyà Rovira
18:05:05 (Tr: 16:03:40)
Lester iván Tapias Rugama
17:33:22 (Tr: 16:11:57)
i
Meritxell Tarres Gonzalez
19:27:40 (Tr: 19:16:51)
Francesc Tarres Sinfreu
18:03:33 (Tr: 17:52:04)
Camelia Teiu
16:53:50 (Tr: 15:36:24)
i
Gerard Teixidó Fontfreda
21:47:02 (Tr: 20:05:33)
Andrea Tejera Bermejo
23:22:08 (Tr: 22:45:38)
Josemi Tejero Gómez
23:18:03 (Tr: 21:32:32)
i
Ignasi presas Téllez
22:33:35 (Tr: 20:47:09)
Jose téllez Téllez
17:19:28 (Tr: 16:42:04)
Tania Tello Esteban
16:45:25 (Tr: 16:43:44)
Lluis Teres Subirada
19:33:46 (Tr: 17:56:23)
i
Jordi Terrés Mata
18:39:14 (Tr: 17:59:48)
i
Jaume Terricabras Mas
15:01:22 (Tr: 13:55:59)
i
Gerard Teruel
22:27:39 (Tr: 21:14:15)
i
Francesc xavier Teruel Domenech
22:58:21 (Tr: 21:44:57) |
|||||||
/ | / | 478 |
i
|
Esteban Teruel Martinez | 14:38:31 | ||
T. real: 14:38:31 Inici real: 15:18:46 Hora meta: d2- 05:57:16 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 10:39 min/km Club: K10_7: 1:03:14 Hora K10_7 : 16:21:59 K15: 1:43:11 Hora K15 : 17:01:56 K23_6: 2:58:20 Hora K23_6 : 18:17:06 K32_2: 4:23:28 Hora K32_2 : 19:42:13 k46_2: 6:32:52 Hora k46_2 : 21:51:37 K65_0: 10:20:43 Hora K65_0 : d2- 01:39:28 K77_0: 13:09:49 Hora K77_0 : d2- 04:28:34 K79_2: 13:49:17 Hora K79_2 : d2- 05:08:02 Meta: 14:38:31 Hora meta: d2- 05:57:16
Split Times
4400
14:57:58
14:57:56
14:57:54
|
|||||||