L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2746 |
i
|
Susana Closa Espinals | 19:15:24 | ||
T. real: 19:15:24 Inici real: 15:25:44 Hora meta: d2- 10:41:08 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:00 min/km Club: K10_7: 1:41:33 Hora K10_7 : 17:07:17 K15: 2:31:51 Hora K15 : 17:57:35 K23_6: 4:10:46 Hora K23_6 : 19:36:29 K32_2: 6:03:44 Hora K32_2 : 21:29:28 k46_2: 9:02:15 Hora k46_2 : d2- 00:27:59 K65_0: 13:13:34 Hora K65_0 : d2- 04:39:18 K77_0: 17:03:31 Hora K77_0 : d2- 08:29:15 K79_2: 17:52:56 Hora K79_2 : d2- 09:18:40 Meta: 19:15:24 Hora meta: d2- 10:41:08
Split Times
4400
19:41:50
19:41:48
19:41:46
|
|||||||
/ | / | 969 | Oscar Cobo Bustos | 15:26:00 | |||
T. real: 15:26:00 Inici real: 15:22:44 Hora meta: d2- 06:48:43 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:13 min/km Club: ceac K10_7: 1:05:29 Hora K10_7 : 16:28:13 K15: 1:48:30 Hora K15 : 17:11:13 K23_6: 3:10:59 Hora K23_6 : 18:33:42 K32_2: 4:45:44 Hora K32_2 : 20:08:27 k46_2: 6:53:40 Hora k46_2 : 22:16:24 K65_0: 10:48:10 Hora K65_0 : d2- 02:10:53 K77_0: 13:38:49 Hora K77_0 : d2- 05:01:33 K79_2: 14:23:47 Hora K79_2 : d2- 05:46:31 Meta: 15:26:00 Hora meta: d2- 06:48:43
Split Times
29871490
19:35:41
15:49:23
12:03:05
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Joan Colomer I Mas
14:51:44 (Tr: 12:51:23)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 1686 |
i
|
Rafael Cobo Roldán | 19:11:06 | ||
T. real: 19:11:06 Inici real: 15:11:45 Hora meta: d2- 10:22:51 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:57 min/km Club: K10_7: 1:29:29 Hora K10_7 : 16:41:13 K15: 2:24:24 Hora K15 : 17:36:09 K23_6: 4:00:56 Hora K23_6 : 19:12:41 K32_2: 5:59:30 Hora K32_2 : 21:11:15 k46_2: 9:09:57 Hora k46_2 : d2- 00:21:42 K65_0: 13:36:16 Hora K65_0 : d2- 04:48:01 K77_0: 17:09:12 Hora K77_0 : d2- 08:20:57 K79_2: 18:12:16 Hora K79_2 : d2- 09:24:01 Meta: 19:11:06 Hora meta: d2- 10:22:51
Split Times
1607210
19:35:41
19:23:31
19:11:20
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 983 | Olga Cobos | 19:19:29 | |||
T. real: 19:19:29 Inici real: 15:40:46 Hora meta: d2- 11:00:14 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:03 min/km Club: K10_7: 1:28:22 Hora K10_7 : 17:09:07 K15: 2:16:48 Hora K15 : 17:57:33 K23_6: 4:06:52 Hora K23_6 : 19:47:38 K32_2: 6:01:10 Hora K32_2 : 21:41:55 k46_2: 8:58:34 Hora k46_2 : d2- 00:39:20 K65_0: 13:27:45 Hora K65_0 : d2- 05:08:30 K77_0: 17:19:29 Hora K77_0 : d2- 09:00:14 K79_2: 18:12:18 Hora K79_2 : d2- 09:53:03 Meta: 19:19:29 Hora meta: d2- 11:00:14
Split Times
2521970
20:20:01
20:00:54
19:41:48
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13) |
|||||||
/ | / | 2268 |
i
|
Climent Codina Candelas | 19:27:05 | ||
T. real: 19:27:05 Inici real: 16:36:46 Hora meta: d2- 12:03:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:08 min/km Club: K10_7: 1:43:56 Hora K10_7 : 18:20:41 K15: 2:39:46 Hora K15 : 19:16:31 K23_6: 4:35:15 Hora K23_6 : 21:12:00 K32_2: 6:39:06 Hora K32_2 : 23:15:51 k46_2: 9:40:21 Hora k46_2 : d2- 02:17:06 K65_0: 14:19:57 Hora K65_0 : d2- 06:56:42 K77_0: 17:38:20 Hora K77_0 : d2- 10:15:05 K79_2: 18:20:04 Hora K79_2 : d2- 10:56:49 Meta: 19:27:05 Hora meta: d2- 12:03:50
Split Times
41595180
26:19:37
21:04:30
15:49:23
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Iñaki Colina Martinez
d2- 00:35:03 (Tr: 22:48:40)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 3116 | Jordi Codinas | 15:53:06 | |||
T. real: 15:53:06 Inici real: 16:08:43 Hora meta: d2- 08:01:48 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:33 min/km Club: 1 K10_7: 1:10:44 Hora K10_7 : 17:19:27 K15: 2:00:23 Hora K15 : 18:09:05 K23_6: 3:32:27 Hora K23_6 : 19:41:10 K32_2: 5:08:42 Hora K32_2 : 21:17:25 k46_2: 7:50:27 Hora k46_2 : 23:59:10 K65_0: 11:34:20 Hora K65_0 : d2- 03:43:03 K77_0: 14:30:10 Hora K77_0 : d2- 06:38:53 K79_2: 15:08:23 Hora K79_2 : d2- 07:17:06 Meta: 15:53:06 Hora meta: d2- 08:01:48
Split Times
6579540
17:52:19
17:02:28
16:12:38
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51) |
|||||||
/ | / | 2889 |
i
|
Enric Còdol Franquesa | 17:56:11 | ||
T. real: 17:56:11 Inici real: 16:38:51 Hora meta: d2- 10:35:01 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:02 min/km Club: K10_7: 1:40:02 Hora K10_7 : 18:18:52 K15: 2:32:05 Hora K15 : 19:10:55 K23_6: 4:12:25 Hora K23_6 : 20:51:15 K32_2: 6:00:21 Hora K32_2 : 22:39:11 k46_2: 8:47:57 Hora k46_2 : d2- 01:26:47 K65_0: 13:00:07 Hora K65_0 : d2- 05:38:57 K77_0: 16:17:38 Hora K77_0 : d2- 08:56:28 K79_2: 16:57:56 Hora K79_2 : d2- 09:36:46 Meta: 17:56:11 Hora meta: d2- 10:35:01
Split Times
39514640
24:35:03
19:35:41
14:36:20
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Iñaki Colina Martinez
d2- 00:35:03 (Tr: 22:48:40)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Joan Colomer I Mas
14:51:44 (Tr: 12:51:23)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 2310 |
i
|
Oscar Codol Franquesa | 17:51:49 | ||
T. real: 17:51:49 Inici real: 16:38:50 Hora meta: d2- 10:30:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:59 min/km Club: K10_7: 1:40:02 Hora K10_7 : 18:18:52 K15: 2:32:04 Hora K15 : 19:10:54 K23_6: 4:12:26 Hora K23_6 : 20:51:16 K32_2: 6:00:21 Hora K32_2 : 22:39:11 k46_2: 8:47:56 Hora k46_2 : d2- 01:26:46 K65_0: 12:59:55 Hora K65_0 : d2- 05:38:45 K77_0: 16:17:33 Hora K77_0 : d2- 08:56:23 K79_2: 16:57:53 Hora K79_2 : d2- 09:36:43 Meta: 17:51:49 Hora meta: d2- 10:30:39
Split Times
14115310
21:18:15
19:31:19
17:44:23
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 2275 | Eric Coedo Salgado | 16:13:43 | |||
T. real: 16:13:43 Inici real: 16:37:57 Hora meta: d2- 08:51:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:48 min/km Club: K10_7: 1:31:42 Hora K10_7 : 18:09:38 K15: 2:23:29 Hora K15 : 19:01:25 K23_6: 4:08:26 Hora K23_6 : 20:46:22 K32_2: 5:51:16 Hora K32_2 : 22:29:12 k46_2: 8:15:27 Hora k46_2 : d2- 00:53:23 K65_0: 11:58:20 Hora K65_0 : d2- 04:36:16 K77_0: 14:44:00 Hora K77_0 : d2- 07:21:56 K79_2: 15:25:03 Hora K79_2 : d2- 08:03:00 Meta: 16:13:43 Hora meta: d2- 08:51:39
Split Times
6579540
18:42:10
17:52:19
17:02:28
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21) |
|||||||
/ | / | 2465 |
i
|
Iñaki Colina Martinez | 22:48:40 | ||
T. real: 22:48:40 Inici real: 16:45:43 Hora meta: d2- 15:34:23 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 16:35 min/km Club: K10_7: 1:19:43 Hora K10_7 : 18:05:26 K15: 2:22:25 Hora K15 : 19:08:08 K23_6: 4:13:28 Hora K23_6 : 20:59:10 K32_2: 6:54:30 Hora K32_2 : 23:40:13 k46_2: 10:06:57 Hora k46_2 : d2- 02:52:39 K65_0: 15:18:36 Hora K65_0 : d2- 08:04:19 K77_0: 19:23:55 Hora K77_0 : d2- 12:09:37 K79_2: 20:30:06 Hora K79_2 : d2- 13:15:49 Meta: 22:48:40 Hora meta: d2- 15:34:23
Split Times
39514640
29:34:24
d2- 00:35:03
19:35:41
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 1685 |
i
|
Carlos Coll Gonzalez | 20:05:48 | ||
T. real: 20:05:48 Inici real: 16:11:48 Hora meta: d2- 12:17:35 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:36 min/km Club: K10_7: 1:30:40 Hora K10_7 : 17:42:27 K15: 2:35:48 Hora K15 : 18:47:36 K23_6: 4:30:07 Hora K23_6 : 20:41:54 K32_2: 6:41:53 Hora K32_2 : 22:53:41 k46_2: 9:44:34 Hora k46_2 : d2- 01:56:22 K65_0: 14:35:20 Hora K65_0 : d2- 06:47:08 K77_0: 18:07:57 Hora K77_0 : d2- 10:19:45 K79_2: 18:48:10 Hora K79_2 : d2- 10:59:57 Meta: 20:05:48 Hora meta: d2- 12:17:35
Split Times
14115310
23:05:11
21:18:15
19:31:19
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 2177 |
i
|
Carles Colomar Calatayud | 14:21:09 | ||
T. real: 14:21:09 Inici real: 16:31:47 Hora meta: d2- 06:52:55 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 10:26 min/km Club: K10_7: 1:00:40 Hora K10_7 : 17:32:26 K15: 1:44:55 Hora K15 : 18:16:41 K23_6: 3:02:10 Hora K23_6 : 19:33:56 K32_2: 4:34:07 Hora K32_2 : 21:05:53 k46_2: 6:44:01 Hora k46_2 : 23:15:47 K65_0: 10:08:39 Hora K65_0 : d2- 02:40:25 K77_0: 12:29:21 Hora K77_0 : d2- 05:01:07 K79_2: 13:15:37 Hora K79_2 : d2- 05:47:23 Meta: 14:21:09 Hora meta: d2- 06:52:55
Split Times
44108680
21:27:44
15:53:35
10:19:26
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Joan Colomer I Mas
14:51:44 (Tr: 12:51:23)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 38 |
i
|
Rafel Colomé Hernández | 15:47:43 | ||
T. real: 15:47:43 Inici real: 16:29:48 Hora meta: d2- 08:17:30 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:29 min/km Club: K10_7: 1:20:50 Hora K10_7 : 17:50:38 K15: 2:08:58 Hora K15 : 18:38:46 K23_6: 3:37:23 Hora K23_6 : 20:07:10 K32_2: 5:13:23 Hora K32_2 : 21:43:11 k46_2: 7:53:26 Hora k46_2 : d2- 00:23:14 K65_0: 11:35:47 Hora K65_0 : d2- 04:05:34 K77_0: 14:28:11 Hora K77_0 : d2- 06:57:58 K79_2: 15:02:16 Hora K79_2 : d2- 07:32:03 Meta: 15:47:43 Hora meta: d2- 08:17:30
Split Times
9998560
18:33:55
17:18:10
16:02:25
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21) |
|||||||
/ | / | 2927 |
i
|
Joan Colomer I Mas | 12:51:23 | ||
T. real: 12:51:23 Inici real: 16:59:42 Hora meta: d2- 05:51:04 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 9:21 min/km Club: K10_7: 1:05:36 Hora K10_7 : 18:05:17 K15: 1:47:18 Hora K15 : 18:47:00 K23_6: 2:59:55 Hora K23_6 : 19:59:37 K32_2: 4:21:26 Hora K32_2 : 21:21:08 k46_2: 6:09:26 Hora k46_2 : 23:09:07 K65_0: 9:11:50 Hora K65_0 : d2- 02:11:32 K77_0: 11:29:32 Hora K77_0 : d2- 04:29:13 K79_2: 12:00:27 Hora K79_2 : d2- 05:00:08 Meta: 12:51:23 Hora meta: d2- 05:51:04
Split Times
9554490
16:04:07
14:51:44
13:39:21
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41) |
|||||||
/ | / | 1085 |
i
|
Daniel Colomer Laurens | 20:35:14 | ||
T. real: 20:35:14 Inici real: 15:51:51 Hora meta: d2- 12:27:04 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:58 min/km Club: K10_7: 1:36:28 Hora K10_7 : 17:28:19 K15: 2:29:52 Hora K15 : 18:21:42 K23_6: 4:19:42 Hora K23_6 : 20:11:32 K32_2: 6:29:37 Hora K32_2 : 22:21:27 k46_2: 10:00:35 Hora k46_2 : d2- 01:52:26 K65_0: 14:38:51 Hora K65_0 : d2- 06:30:41 K77_0: 18:59:44 Hora K77_0 : d2- 10:51:34 K79_2: 19:49:55 Hora K79_2 : d2- 11:41:46 Meta: 20:35:14 Hora meta: d2- 12:27:04
Split Times
44108680
27:01:54
21:27:44
15:53:35
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Iñaki Colina Martinez
d2- 00:35:03 (Tr: 22:48:40)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 1294 |
i
|
Josep Colomer Tenas | 17:38:29 | ||
T. real: 17:38:29 Inici real: 15:54:46 Hora meta: d2- 09:33:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:49 min/km Club: K10_7: 1:41:12 Hora K10_7 : 17:35:57 K15: 2:29:47 Hora K15 : 18:24:33 K23_6: 4:10:53 Hora K23_6 : 20:05:39 K32_2: 6:01:49 Hora K32_2 : 21:56:35 k46_2: 8:47:04 Hora k46_2 : d2- 00:41:49 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 16:03:39 Hora K77_0 : d2- 07:58:24 K79_2: 16:42:23 Hora K79_2 : d2- 08:37:08 Meta: 17:38:29 Hora meta: d2- 09:33:15
Split Times
9998560
19:49:40
18:33:55
17:18:10
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 2863 |
i
|
Francesc Colomina | 15:24:41 | ||
T. real: 15:24:41 Inici real: 15:38:47 Hora meta: d2- 07:03:27 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 11:12 min/km Club: K10_7: 1:17:06 Hora K10_7 : 16:55:53 K15: 1:59:26 Hora K15 : 17:38:12 K23_6: 3:28:16 Hora K23_6 : 19:07:02 K32_2: 4:56:35 Hora K32_2 : 20:35:22 k46_2: 7:03:38 Hora k46_2 : 22:42:24 K65_0: 10:40:59 Hora K65_0 : d2- 02:19:45 K77_0: 13:44:14 Hora K77_0 : d2- 05:23:00 K79_2: 14:25:43 Hora K79_2 : d2- 06:04:29 Meta: 15:24:41 Hora meta: d2- 07:03:27
Split Times
9554490
17:16:30
16:04:07
14:51:44
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Joan Colomer I Mas
14:51:44 (Tr: 12:51:23)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51) |
|||||||
/ | / | 929 | Quim Colomina | 21:25:24 | |||
T. real: 21:25:24 Inici real: 15:38:47 Hora meta: d2- 13:04:10 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 15:34 min/km Club: K10_7: 1:52:25 Hora K10_7 : 17:31:11 K15: 2:51:16 Hora K15 : 18:30:02 K23_6: 4:37:07 Hora K23_6 : 20:15:53 K32_2: 6:51:55 Hora K32_2 : 22:30:42 k46_2: 10:12:47 Hora k46_2 : d2- 01:51:33 K65_0: 15:10:54 Hora K65_0 : d2- 06:49:40 K77_0: 19:12:38 Hora K77_0 : d2- 10:51:24 K79_2: 19:57:26 Hora K79_2 : d2- 11:36:12 Meta: 21:25:24 Hora meta: d2- 13:04:10
Split Times
4896650
22:41:56
22:04:50
21:27:44
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40) |
|||||||
/ | / | 1143 |
i
|
Angeles Coma | 18:47:56 | ||
T. real: 18:47:56 Inici real: 15:47:48 Hora meta: d2- 10:35:44 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 13:40 min/km Club: K10_7: 1:33:03 Hora K10_7 : 17:20:51 K15: 2:29:47 Hora K15 : 18:17:35 K23_6: 4:06:09 Hora K23_6 : 19:53:57 K32_2: 6:16:07 Hora K32_2 : 22:03:55 k46_2: 9:11:27 Hora k46_2 : d2- 00:59:15 K65_0: 13:35:37 Hora K65_0 : d2- 05:23:24 K77_0: 17:07:59 Hora K77_0 : d2- 08:55:47 K79_2: 17:50:33 Hora K79_2 : d2- 09:38:20 Meta: 18:47:56 Hora meta: d2- 10:35:44
Split Times
8248570
20:38:54
19:36:24
18:33:55
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 82 | Ramon Compte Pelfort | 16:54:51 | |||
T. real: 16:54:51 Inici real: 15:02:30 Hora meta: d2- 07:57:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:18 min/km Club: K10_7: 1:15:09 Hora K10_7 : 16:17:39 K15: 2:08:36 Hora K15 : 17:11:05 K23_6: 3:34:25 Hora K23_6 : 18:36:54 K32_2: 5:24:52 Hora K32_2 : 20:27:21 k46_2: 7:59:35 Hora k46_2 : 23:02:04 K65_0: 12:10:47 Hora K65_0 : d2- 03:13:17 K77_0: 15:23:27 Hora K77_0 : d2- 06:25:56 K79_2: 16:01:48 Hora K79_2 : d2- 07:04:18 Meta: 16:54:51 Hora meta: d2- 07:57:20
Split Times
25440470
20:10:44
16:58:00
13:45:16
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Joan Colomer I Mas
14:51:44 (Tr: 12:51:23)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 2284 |
i
|
Francesc Conde Luengo | 19:49:40 | ||
T. real: 19:49:40 Inici real: 16:37:45 Hora meta: d2- 12:27:25 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 14:25 min/km Club: K10_7: 1:48:23 Hora K10_7 : 18:26:08 K15: 2:40:59 Hora K15 : 19:18:44 K23_6: 4:29:23 Hora K23_6 : 21:07:08 K32_2: 6:39:22 Hora K32_2 : 23:17:07 k46_2: 9:40:10 Hora k46_2 : d2- 02:17:55 K65_0: 14:20:08 Hora K65_0 : d2- 06:57:53 K77_0: 17:37:13 Hora K77_0 : d2- 10:14:58 K79_2: 18:24:06 Hora K79_2 : d2- 11:01:51 Meta: 19:49:40 Hora meta: d2- 12:27:25
Split Times
4400
21:28:07
21:28:05
21:28:03
|
|||||||
/ | / | 119 | Jorge Condes Rebollo | 17:52:21 | |||
T. real: 17:52:21 Inici real: 15:03:46 Hora meta: d2- 08:56:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:59 min/km Club: c.e.montgat corre K10_7: 1:21:27 Hora K10_7 : 16:25:13 K15: 2:20:27 Hora K15 : 17:24:13 K23_6: 3:56:04 Hora K23_6 : 18:59:49 K32_2: 5:49:07 Hora K32_2 : 20:52:53 k46_2: 9:03:19 Hora k46_2 : d2- 00:07:05 K65_0: 13:05:40 Hora K65_0 : d2- 04:09:25 K77_0: 16:15:37 Hora K77_0 : d2- 07:19:23 K79_2: 16:58:00 Hora K79_2 : d2- 08:01:46 Meta: 17:52:21 Hora meta: d2- 08:56:07
Split Times
15818550
19:56:37
17:56:47
15:56:57
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 1214 |
i
|
Elena Condominas Casanovas | 19:12:07 | ||
T. real: 19:12:07 Inici real: 15:57:57 Hora meta: d2- 11:10:04 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 13:57 min/km Club: K10_7: 1:41:57 Hora K10_7 : 17:39:54 K15: 2:32:11 Hora K15 : 18:30:08 K23_6: 4:12:59 Hora K23_6 : 20:10:56 K32_2: 6:13:52 Hora K32_2 : 22:11:49 k46_2: 9:37:13 Hora k46_2 : d2- 01:35:09 K65_0: 13:42:29 Hora K65_0 : d2- 05:40:26 K77_0: 17:21:39 Hora K77_0 : d2- 09:19:35 K79_2: 18:19:07 Hora K79_2 : d2- 10:17:04 Meta: 19:12:07 Hora meta: d2- 11:10:04
Split Times
25440470
23:23:28
20:10:44
16:58:00
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 1213 |
i
|
Elisenda Condomines Casanovas | 19:12:07 | ||
T. real: 19:12:07 Inici real: 15:57:57 Hora meta: d2- 11:10:03 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 13:57 min/km Club: K10_7: 1:41:57 Hora K10_7 : 17:39:54 K15: 2:32:11 Hora K15 : 18:30:08 K23_6: 4:13:00 Hora K23_6 : 20:10:56 K32_2: 6:13:52 Hora K32_2 : 22:11:48 k46_2: 9:37:12 Hora k46_2 : d2- 01:35:09 K65_0: 13:42:29 Hora K65_0 : d2- 05:40:26 K77_0: 17:21:38 Hora K77_0 : d2- 09:19:35 K79_2: 18:19:10 Hora K79_2 : d2- 10:17:06 Meta: 19:12:07 Hora meta: d2- 11:10:03
Split Times
4400
20:10:45
20:10:43
20:10:41
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07) |
|||||||
/ | / | 2901 |
i
|
Aleix Conesa Cabeza | 17:57:13 | ||
T. real: 17:57:13 Inici real: 16:58:45 Hora meta: d2- 10:55:57 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:03 min/km Club: K10_7: 1:34:00 Hora K10_7 : 18:32:45 K15: 2:24:52 Hora K15 : 19:23:37 K23_6: 4:09:39 Hora K23_6 : 21:08:24 K32_2: 6:02:01 Hora K32_2 : 23:00:46 k46_2: 8:56:37 Hora k46_2 : d2- 01:55:22 K65_0: 13:12:29 Hora K65_0 : d2- 06:11:14 K77_0: 16:25:05 Hora K77_0 : d2- 09:23:50 K79_2: 17:05:39 Hora K79_2 : d2- 10:04:24 Meta: 17:57:13 Hora meta: d2- 10:55:57
Split Times
15818550
21:56:27
19:56:37
17:56:47
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||
/ | / | 2523 | Mireia Corachán Vaquera | 20:47:15 | |||
T. real: 20:47:15 Inici real: 14:59:20 Hora meta: d2- 11:46:35 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 15:06 min/km Club: K10_7: 2:14:58 Hora K10_7 : 17:14:18 K15: 3:09:59 Hora K15 : 18:09:19 K23_6: 5:17:20 Hora K23_6 : 20:16:40 K32_2: 7:22:10 Hora K32_2 : 22:21:30 k46_2: 10:38:59 Hora k46_2 : d2- 01:38:19 K65_0: 735:56:08 Hora K65_0 : 06:55:28 K77_0: 739:06:28 Hora K77_0 : 10:05:48 K79_2: 19:50:16 Hora K79_2 : d2- 10:49:36 Meta: 20:47:15 Hora meta: d2- 11:46:35
Split Times
4820750
21:23:46
20:47:15
20:10:44
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38) |
|||||||
/ | / | 252 | Oriol Corbella | 18:18:05 | |||
T. real: 18:18:05 Inici real: 15:27:45 Hora meta: d2- 09:45:50 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 13:18 min/km Club: K10_7: 1:39:21 Hora K10_7 : 17:07:06 K15: 2:29:10 Hora K15 : 17:56:55 K23_6: 4:11:40 Hora K23_6 : 19:39:25 K32_2: 6:09:01 Hora K32_2 : 21:36:45 k46_2: 8:56:38 Hora k46_2 : d2- 00:24:23 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 16:45:59 Hora K77_0 : d2- 08:13:43 K79_2: 17:29:42 Hora K79_2 : d2- 08:57:27 Meta: 18:18:05 Hora meta: d2- 09:45:50
Split Times
38189580
23:35:49
18:46:30
13:57:11
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Joan Colomer I Mas
14:51:44 (Tr: 12:51:23)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 2145 |
i
|
Silvia Corcoll Cornet | 19:42:38 | ||
T. real: 19:42:38 Inici real: 16:31:47 Hora meta: d2- 12:14:25 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 14:20 min/km Club: K10_7: 1:35:28 Hora K10_7 : 18:07:15 K15: 2:28:37 Hora K15 : 19:00:24 K23_6: 4:15:03 Hora K23_6 : 20:46:50 K32_2: 6:35:52 Hora K32_2 : 23:07:39 k46_2: 9:40:22 Hora k46_2 : d2- 02:12:09 K65_0: 14:20:35 Hora K65_0 : d2- 06:52:21 K77_0: 17:50:19 Hora K77_0 : d2- 10:22:06 K79_2: 18:36:10 Hora K79_2 : d2- 11:07:57 Meta: 19:42:38 Hora meta: d2- 12:14:25
Split Times
18576470
23:35:49
21:15:05
18:54:21
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 2417 |
i
|
Jose luis Cordero Diaz | 17:47:35 | ||
T. real: 17:47:35 Inici real: 16:43:47 Hora meta: d2- 10:31:21 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:M Ritme: 12:56 min/km Club: K10_7: 1:11:11 Hora K10_7 : 17:54:57 K15: 1:55:17 Hora K15 : 18:39:03 K23_6: 3:26:11 Hora K23_6 : 20:09:57 K32_2: 5:07:15 Hora K32_2 : 21:51:01 k46_2: 7:49:43 Hora k46_2 : d2- 00:33:29 K65_0: No data Hora K65_0: No data K77_0: 15:51:21 Hora K77_0 : d2- 08:35:07 K79_2: 16:46:51 Hora K79_2 : d2- 09:30:37 Meta: 17:47:35 Hora meta: d2- 10:31:21
Split Times
32180500
23:35:49
19:32:01
15:28:14
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
Oscar Cobo Bustos
15:49:23 (Tr: 15:26:00)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
Jordi Codinas
17:02:28 (Tr: 15:53:06)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
Eric Coedo Salgado
17:52:19 (Tr: 16:13:43)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Carles Colomar Calatayud
15:53:35 (Tr: 14:21:09)
i
Rafel Colomé Hernández
17:18:10 (Tr: 15:47:43)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
i
Josep Colomer Tenas
18:33:55 (Tr: 17:38:29)
i
Francesc Colomina
16:04:07 (Tr: 15:24:41)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
Ramon Compte Pelfort
16:58:00 (Tr: 16:54:51)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
Jorge Condes Rebollo
17:56:47 (Tr: 17:52:21)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
Maria Cordero Ramirez
23:35:49 (Tr: 22:49:21) |
|||||||
/ | / | 1094 | Maria Cordero Ramirez | 22:49:21 | |||
T. real: 22:49:21 Inici real: 15:45:49 Hora meta: d2- 14:35:09 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:14:59:20 Sexe:F Ritme: 16:35 min/km Club: K10_7: 2:00:22 Hora K10_7 : 17:46:10 K15: 3:11:40 Hora K15 : 18:57:28 K23_6: 5:12:47 Hora K23_6 : 20:58:35 K32_2: 7:53:46 Hora K32_2 : 23:39:34 k46_2: 11:43:39 Hora k46_2 : d2- 03:29:27 K65_0: 16:49:42 Hora K65_0 : d2- 08:35:30 K77_0: 20:47:33 Hora K77_0 : d2- 12:33:21 K79_2: 21:40:09 Hora K79_2 : d2- 13:25:57 Meta: 22:49:21 Hora meta: d2- 14:35:09
Split Times
38189580
28:25:08
23:35:49
18:46:30
i
Susana Closa Espinals
19:41:48 (Tr: 19:15:24)
i
Rafael Cobo Roldán
19:23:31 (Tr: 19:11:06)
Olga Cobos
20:00:54 (Tr: 19:19:29)
i
Climent Codina Candelas
21:04:30 (Tr: 19:27:05)
i
Enric Còdol Franquesa
19:35:41 (Tr: 17:56:11)
i
Oscar Codol Franquesa
19:31:19 (Tr: 17:51:49)
i
Iñaki Colina Martinez
d2- 00:35:03 (Tr: 22:48:40)
i
Carlos Coll Gonzalez
21:18:15 (Tr: 20:05:48)
i
Daniel Colomer Laurens
21:27:44 (Tr: 20:35:14)
Quim Colomina
22:04:50 (Tr: 21:25:24)
i
Angeles Coma
19:36:24 (Tr: 18:47:56)
i
Francesc Conde Luengo
21:28:05 (Tr: 19:49:40)
i
Elena Condominas Casanovas
20:10:44 (Tr: 19:12:07)
i
Elisenda Condomines Casanovas
20:10:43 (Tr: 19:12:07)
i
Aleix Conesa Cabeza
19:56:37 (Tr: 17:57:13)
Mireia Corachán Vaquera
20:47:15 (Tr: 20:47:15)
Oriol Corbella
18:46:30 (Tr: 18:18:05)
i
Silvia Corcoll Cornet
21:15:05 (Tr: 19:42:38)
i
Jose luis Cordero Diaz
19:32:01 (Tr: 17:47:35) |
|||||||