L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 2024 | Javier Arenas Castillo | 19:54:04 | |||
T. real: 19:54:04 Inici real: 16:20:06 Hora meta: d2- 12:14:10 Cat:M Pos. categoria: 1250 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 14:10 min/km Club: K10_2: 1:38:30 Hora K10_2 : 17:58:36 Pos K10_2 : 2152 - K14_1: 2:29:54 Hora K14_1 : 18:50:00 Pos K14_1 : 2030 X 122 posicions K23: 4:18:41 Hora K23 : 20:38:47 Pos K23 : 2007 X 23 posicions K31_3: 6:21:05 Hora K31_3 : 22:41:11 Pos K31_3 : 1820 X 187 posicions k44_3: 9:25:57 Hora k44_3 : d2- 01:46:02 Pos k44_3 : 1645 X 175 posicions K64_5: 14:23:35 Hora K64_5 : d2- 06:43:41 Pos K64_5 : 1610 X 35 posicions K78_6: 17:46:46 Hora K78_6 : d2- 10:06:52 Pos K78_6 : 1461 X 149 posicions K81_6: 18:40:01 Hora K81_6 : d2- 11:00:07 Pos K81_6 : 1500 Y 39 posicions Meta: 19:54:04 Hora meta: d2- 12:14:10 Pos meta : 1543 Y 43 posicions
Split Times
4400
21:19:04
21:19:02
21:19:00
|
|||||||
/ | / | 900 |
i
|
Juan miguel Arenas Giménez | 19:47:36 | ||
T. real: 19:47:36 Inici real: 15:36:07 Hora meta: d2- 11:23:43 Cat:M Pos. categoria: 1057 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 14:06 min/km Club: K10_2: 1:06:52 Hora K10_2 : 16:42:59 Pos K10_2 : 428 - K14_1: 2:06:26 Hora K14_1 : 17:42:33 Pos K14_1 : 569 Y 141 posicions K23: 3:58:02 Hora K23 : 19:34:09 Pos K23 : 845 Y 276 posicions K31_3: 6:03:06 Hora K31_3 : 21:39:13 Pos K31_3 : 969 Y 124 posicions k44_3: 9:04:55 Hora k44_3 : d2- 00:41:02 Pos k44_3 : 1005 Y 36 posicions K64_5: 14:13:49 Hora K64_5 : d2- 05:49:56 Pos K64_5 : 1221 Y 216 posicions K78_6: 17:46:13 Hora K78_6 : d2- 09:22:19 Pos K78_6 : 1184 X 37 posicions K81_6: 18:43:08 Hora K81_6 : d2- 10:19:15 Pos K81_6 : 1272 Y 88 posicions Meta: 19:47:36 Hora meta: d2- 11:23:43 Pos meta : 1285 Y 13 posicions
Split Times
173140
20:29:54
20:28:35
20:27:16
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54) |
|||||||
/ | / | 2634 | Cris Argelaguet Dolz | 21:25:16 | |||
T. real: 21:25:16 Inici real: 16:44:09 Hora meta: d2- 14:09:24 Cat:F Pos. categoria: 424 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 15:15 min/km Club: K10_2: 1:57:02 Hora K10_2 : 18:41:11 Pos K10_2 : 2651 - K14_1: 2:59:50 Hora K14_1 : 19:43:58 Pos K14_1 : 2650 X 1 posició K23: 4:57:56 Hora K23 : 21:42:04 Pos K23 : 2657 Y 7 posicions K31_3: 7:07:40 Hora K31_3 : 23:51:49 Pos K31_3 : 2488 X 169 posicions k44_3: 10:25:08 Hora k44_3 : d2- 03:09:17 Pos k44_3 : 2303 X 185 posicions K64_5: 15:46:51 Hora K64_5 : d2- 08:31:00 Pos K64_5 : 2105 X 198 posicions K78_6: 19:32:34 Hora K78_6 : d2- 12:16:43 Pos K78_6 : 1993 X 112 posicions K81_6: 20:20:26 Hora K81_6 : d2- 13:04:34 Pos K81_6 : 1979 X 14 posicions Meta: 21:25:16 Hora meta: d2- 14:09:24 Pos meta : 1947 X 32 posicions
Split Times
15211460
25:09:31
23:14:16
21:19:02
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11) |
|||||||
/ | / | 1171 |
i
|
Ruben Argemí Marquez | 17:12:17 | ||
T. real: 17:12:17 Inici real: 15:46:06 Hora meta: d2- 08:58:22 Cat:M Pos. categoria: 528 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 12:15 min/km Club: K10_2: 1:39:55 Hora K10_2 : 17:26:01 Pos K10_2 : 1394 - K14_1: 2:32:05 Hora K14_1 : 18:18:11 Pos K14_1 : 1323 X 71 posicions K23: 4:11:17 Hora K23 : 19:57:22 Pos K23 : 1260 X 63 posicions K31_3: 6:17:52 Hora K31_3 : 22:03:58 Pos K31_3 : 1315 Y 55 posicions k44_3: 8:55:17 Hora k44_3 : d2- 00:41:22 Pos k44_3 : 1015 X 300 posicions K64_5: 12:40:51 Hora K64_5 : d2- 04:26:56 Pos K64_5 : 711 X 304 posicions K78_6: 15:44:35 Hora K78_6 : d2- 07:30:40 Pos K78_6 : 643 X 68 posicions K81_6: 16:22:07 Hora K81_6 : d2- 08:08:12 Pos K81_6 : 634 X 9 posicions Meta: 17:12:17 Hora meta: d2- 08:58:22 Pos meta : 611 X 23 posicions
Split Times
19358460
20:29:54
18:03:14
15:36:35
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44) |
|||||||
/ | / | 2061 |
i
|
Pascale Arigault | 20:41:20 | ||
T. real: 20:41:20 Inici real: 16:22:07 Hora meta: d2- 13:03:27 Cat:F Pos. categoria: 358 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 14:44 min/km Club: K10_2: 1:40:15 Hora K10_2 : 18:02:21 Pos K10_2 : 2231 - K14_1: 2:40:55 Hora K14_1 : 19:03:01 Pos K14_1 : 2274 Y 43 posicions K23: 4:36:08 Hora K23 : 20:58:14 Pos K23 : 2328 Y 54 posicions K31_3: 7:02:46 Hora K31_3 : 23:24:53 Pos K31_3 : 2336 Y 8 posicions k44_3: 10:22:20 Hora k44_3 : d2- 02:44:27 Pos k44_3 : 2165 X 171 posicions K64_5: 15:28:37 Hora K64_5 : d2- 07:50:44 Pos K64_5 : 1963 X 202 posicions K78_6: 18:51:08 Hora K78_6 : d2- 11:13:15 Pos K78_6 : 1807 X 156 posicions K81_6: 19:37:29 Hora K81_6 : d2- 11:59:36 Pos K81_6 : 1797 X 10 posicions Meta: 20:41:20 Hora meta: d2- 13:03:27 Pos meta : 1759 X 38 posicions
Split Times
13164470
23:48:03
22:08:19
20:28:35
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 452 |
i
|
César augusto Aristizabal Atehortua | 12:11:38 | ||
T. real: 12:11:38 Inici real: 15:18:05 Hora meta: d2- 03:29:43 Cat:M Pos. categoria: 39 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 8:41 min/km Club: K10_2: 0:56:02 Hora K10_2 : 16:14:07 Pos K10_2 : 109 - K14_1: 1:33:52 Hora K14_1 : 16:51:56 Pos K14_1 : 75 X 34 posicions K23: 2:39:09 Hora K23 : 17:57:13 Pos K23 : 53 X 22 posicions K31_3: 3:48:30 Hora K31_3 : 19:06:34 Pos K31_3 : 38 X 15 posicions k44_3: No data Hora k44_3: No data Pos k44_3 : - - K64_5: 8:24:37 Hora K64_5 : 23:42:41 Pos K64_5 : 26 X 12 posicions K78_6: 10:41:11 Hora K78_6 : d2- 01:59:15 Pos K78_6 : 29 Y 3 posicions K81_6: 11:18:31 Hora K81_6 : d2- 02:36:36 Pos K81_6 : 42 Y 13 posicions Meta: 12:11:38 Hora meta: d2- 03:29:43 Pos meta : 41 X 1 posició
Split Times
60884780
20:15:50
12:34:35
4:53:20
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Agustín Arrebola Bravo
14:24:53 (Tr: 13:51:55)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44) |
|||||||
/ | / | 2322 | David Arjona Masot | 18:52:54 | |||
T. real: 18:52:54 Inici real: 16:32:08 Hora meta: d2- 11:25:02 Cat:M Pos. categoria: 1067 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:27 min/km Club: K10_2: 1:44:22 Hora K10_2 : 18:16:30 Pos K10_2 : 2404 - K14_1: 2:37:02 Hora K14_1 : 19:09:09 Pos K14_1 : 2368 X 36 posicions K23: 4:24:28 Hora K23 : 20:56:36 Pos K23 : 2316 X 52 posicions K31_3: 6:39:10 Hora K31_3 : 23:11:18 Pos K31_3 : 2211 X 105 posicions k44_3: 9:56:46 Hora k44_3 : d2- 02:28:54 Pos k44_3 : 2068 X 143 posicions K64_5: 14:26:23 Hora K64_5 : d2- 06:58:31 Pos K64_5 : 1712 X 356 posicions K78_6: No data Hora K78_6: No data Pos K78_6 : - - K81_6: 18:01:06 Hora K81_6 : d2- 10:33:14 Pos K81_6 : 1347 X 365 posicions Meta: 18:52:54 Hora meta: d2- 11:25:02 Pos meta : 1297 X 50 posicions
Split Times
19358460
22:56:33
20:29:54
18:03:14
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 392 | Cristina Arjona Parellada | 17:55:29 | |||
T. real: 17:55:29 Inici real: 15:15:07 Hora meta: d2- 09:10:35 Cat:F Pos. categoria: 92 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 12:46 min/km Club: K10_2: 1:28:31 Hora K10_2 : 16:43:38 Pos K10_2 : 444 - K14_1: 2:21:33 Hora K14_1 : 17:36:39 Pos K14_1 : 451 Y 7 posicions K23: 3:46:21 Hora K23 : 19:01:27 Pos K23 : 381 X 70 posicions K31_3: 5:36:54 Hora K31_3 : 20:52:01 Pos K31_3 : 462 Y 81 posicions k44_3: 8:18:23 Hora k44_3 : 23:33:30 Pos k44_3 : 503 Y 41 posicions K64_5: 12:32:59 Hora K64_5 : d2- 03:48:05 Pos K64_5 : 533 Y 30 posicions K78_6: 16:06:36 Hora K78_6 : d2- 07:21:42 Pos K78_6 : 611 Y 78 posicions K81_6: 16:52:17 Hora K81_6 : d2- 08:07:23 Pos K81_6 : 629 Y 18 posicions Meta: 17:55:29 Hora meta: d2- 09:10:35 Pos meta : 648 Y 19 posicions
Split Times
4400
18:15:29
18:15:27
18:15:25
|
|||||||
/ | / | 1863 |
i
|
Lluís Armangué | 18:56:52 | ||
T. real: 18:56:52 Inici real: 16:14:06 Hora meta: d2- 11:10:58 Cat:M Pos. categoria: 998 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:30 min/km Club: K10_2: 1:30:53 Hora K10_2 : 17:44:59 Pos K10_2 : 1871 - K14_1: 2:21:59 Hora K14_1 : 18:36:05 Pos K14_1 : 1718 X 153 posicions K23: 4:01:26 Hora K23 : 20:15:32 Pos K23 : 1651 X 67 posicions K31_3: 6:00:16 Hora K31_3 : 22:14:22 Pos K31_3 : 1449 X 202 posicions k44_3: 8:58:09 Hora k44_3 : d2- 01:12:15 Pos k44_3 : 1301 X 148 posicions K64_5: 13:38:19 Hora K64_5 : d2- 05:52:25 Pos K64_5 : 1241 X 60 posicions K78_6: 17:10:27 Hora K78_6 : d2- 09:24:33 Pos K78_6 : 1209 X 32 posicions K81_6: 17:55:44 Hora K81_6 : d2- 10:09:50 Pos K81_6 : 1204 X 5 posicions Meta: 18:56:52 Hora meta: d2- 11:10:58 Pos meta : 1201 X 3 posicions
Split Times
60884780
27:57:05
20:15:50
12:34:35
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
12:34:35 (Tr: 12:11:38)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Agustín Arrebola Bravo
14:24:53 (Tr: 13:51:55)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 1865 |
i
|
Malte kopp Armangué | 18:56:52 | ||
T. real: 18:56:52 Inici real: 16:14:06 Hora meta: d2- 11:10:57 Cat:M Pos. categoria: 997 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:30 min/km Club: K10_2: 1:30:54 Hora K10_2 : 17:44:59 Pos K10_2 : 1872 - K14_1: 2:21:57 Hora K14_1 : 18:36:03 Pos K14_1 : 1716 X 156 posicions K23: 4:01:26 Hora K23 : 20:15:31 Pos K23 : 1650 X 66 posicions K31_3: 6:00:16 Hora K31_3 : 22:14:22 Pos K31_3 : 1450 X 200 posicions k44_3: 8:58:10 Hora k44_3 : d2- 01:12:15 Pos k44_3 : 1302 X 148 posicions K64_5: 13:38:20 Hora K64_5 : d2- 05:52:26 Pos K64_5 : 1242 X 60 posicions K78_6: 17:10:27 Hora K78_6 : d2- 09:24:33 Pos K78_6 : 1210 X 32 posicions K81_6: 17:55:46 Hora K81_6 : d2- 10:09:51 Pos K81_6 : 1205 X 5 posicions Meta: 18:56:52 Hora meta: d2- 11:10:57 Pos meta : 1200 X 5 posicions
Split Times
32073580
24:18:48
20:15:49
16:12:50
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 1770 |
i
|
Enric Arnal Muñoz | 15:29:34 | ||
T. real: 15:29:34 Inici real: 16:10:07 Hora meta: d2- 07:39:40 Cat:M Pos. categoria: 341 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 11:02 min/km Club: K10_2: 1:10:17 Hora K10_2 : 17:20:23 Pos K10_2 : 1260 - K14_1: 2:00:22 Hora K14_1 : 18:10:28 Pos K14_1 : 1150 X 110 posicions K23: 3:31:52 Hora K23 : 19:41:58 Pos K23 : 983 X 167 posicions K31_3: 5:06:15 Hora K31_3 : 21:16:22 Pos K31_3 : 716 X 267 posicions k44_3: 7:18:36 Hora k44_3 : 23:28:43 Pos k44_3 : 472 X 244 posicions K64_5: 10:49:58 Hora K64_5 : d2- 03:00:04 Pos K64_5 : 346 X 126 posicions K78_6: 13:27:54 Hora K78_6 : d2- 05:38:01 Pos K78_6 : 307 X 39 posicions K81_6: 14:09:50 Hora K81_6 : d2- 06:19:56 Pos K81_6 : 327 Y 20 posicions Meta: 15:29:34 Hora meta: d2- 07:39:40 Pos meta : 388 Y 61 posicions
Split Times
4400
16:44:34
16:44:32
16:44:30
|
|||||||
/ | / | 940 |
i
|
Maria victoria Arnau Garcia | 23:36:46 | ||
T. real: 23:36:46 Inici real: 15:37:10 Hora meta: d2- 15:13:56 Cat:F Pos. categoria: 473 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 16:49 min/km Club: K10_2: 1:58:30 Hora K10_2 : 17:35:40 Pos K10_2 : 1632 - K14_1: 3:10:36 Hora K14_1 : 18:47:46 Pos K14_1 : 1988 Y 356 posicions K23: 5:32:52 Hora K23 : 21:10:02 Pos K23 : 2453 Y 465 posicions K31_3: 8:15:13 Hora K31_3 : 23:52:23 Pos K31_3 : 2501 Y 48 posicions k44_3: 11:58:00 Hora k44_3 : d2- 03:35:10 Pos k44_3 : 2361 X 140 posicions K64_5: 17:36:46 Hora K64_5 : d2- 09:13:56 Pos K64_5 : 2172 X 189 posicions K78_6: 20:58:09 Hora K78_6 : d2- 12:35:19 Pos K78_6 : 2040 X 132 posicions K81_6: 21:58:19 Hora K81_6 : d2- 13:35:28 Pos K81_6 : 2053 Y 13 posicions Meta: 23:36:46 Hora meta: d2- 15:13:56 Pos meta : 2066 Y 13 posicions
Split Times
32072150
28:21:46
d2- 00:18:48
20:15:50
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 939 |
i
|
Rosa maria Arnau Garcia | 23:36:46 | ||
T. real: 23:36:46 Inici real: 15:37:10 Hora meta: d2- 15:13:56 Cat:F Pos. categoria: 474 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 16:49 min/km Club: K10_2: 1:58:29 Hora K10_2 : 17:35:39 Pos K10_2 : 1630 - K14_1: 3:10:35 Hora K14_1 : 18:47:45 Pos K14_1 : 1987 Y 357 posicions K23: 5:32:52 Hora K23 : 21:10:02 Pos K23 : 2454 Y 467 posicions K31_3: 8:15:11 Hora K31_3 : 23:52:21 Pos K31_3 : 2500 Y 46 posicions k44_3: 11:58:03 Hora k44_3 : d2- 03:35:12 Pos k44_3 : 2363 X 137 posicions K64_5: 17:36:54 Hora K64_5 : d2- 09:14:03 Pos K64_5 : 2173 X 190 posicions K78_6: 20:58:22 Hora K78_6 : d2- 12:35:31 Pos K78_6 : 2041 X 132 posicions K81_6: 21:58:18 Hora K81_6 : d2- 13:35:27 Pos K81_6 : 2052 Y 11 posicions Meta: 23:36:46 Hora meta: d2- 15:13:56 Pos meta : 2067 Y 15 posicions
Split Times
32073580
28:21:47
d2- 00:18:48
20:15:49
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 667 |
i
|
Xavier Arnau Oliveras | 15:05:59 | ||
T. real: 15:05:59 Inici real: 15:26:07 Hora meta: d2- 06:32:05 Cat:M Pos. categoria: 209 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 10:45 min/km Club: K10_2: 1:02:39 Hora K10_2 : 16:28:45 Pos K10_2 : 215 - K14_1: 1:50:57 Hora K14_1 : 17:17:03 Pos K14_1 : 211 X 4 posicions K23: 3:10:14 Hora K23 : 18:36:20 Pos K23 : 204 X 7 posicions K31_3: 4:48:42 Hora K31_3 : 20:14:48 Pos K31_3 : 233 Y 29 posicions k44_3: 7:37:26 Hora k44_3 : 23:03:32 Pos k44_3 : 331 Y 98 posicions K64_5: 11:19:57 Hora K64_5 : d2- 02:46:03 Pos K64_5 : 290 X 41 posicions K78_6: 13:42:06 Hora K78_6 : d2- 05:08:12 Pos K78_6 : 237 X 53 posicions K81_6: 14:16:28 Hora K81_6 : d2- 05:42:34 Pos K81_6 : 236 X 1 posició Meta: 15:05:59 Hora meta: d2- 06:32:05 Pos meta : 236 Z
Split Times
24322870
18:41:13
15:36:57
12:32:41
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
12:34:35 (Tr: 12:11:38)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Agustín Arrebola Bravo
14:24:53 (Tr: 13:51:55)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36) |
|||||||
/ | / | 3150 |
i
|
Albert Arola Martinez | 18:47:07 | ||
T. real: 18:47:07 Inici real: 16:20:15 Hora meta: d2- 11:07:21 Cat:M Pos. categoria: 973 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:23 min/km Club: K10_2: 1:18:50 Hora K10_2 : 17:39:05 Pos K10_2 : 1734 - K14_1: 2:09:58 Hora K14_1 : 18:30:13 Pos K14_1 : 1600 X 134 posicions K23: 3:38:54 Hora K23 : 19:59:09 Pos K23 : 1292 X 308 posicions K31_3: 6:25:48 Hora K31_3 : 22:46:03 Pos K31_3 : 1912 Y 620 posicions k44_3: 9:31:56 Hora k44_3 : d2- 01:52:11 Pos k44_3 : 1721 X 191 posicions K64_5: 13:56:14 Hora K64_5 : d2- 06:16:28 Pos K64_5 : 1408 X 313 posicions K78_6: 17:14:32 Hora K78_6 : d2- 09:34:47 Pos K78_6 : 1278 X 130 posicions K81_6: 17:50:59 Hora K81_6 : d2- 10:11:14 Pos K81_6 : 1220 X 58 posicions Meta: 18:47:07 Hora meta: d2- 11:07:21 Pos meta : 1174 X 46 posicions
Split Times
4400
20:12:15
20:12:13
20:12:11
|
|||||||
/ | / | 2848 |
i
|
Carlos Arrabal Carrasco | 18:30:12 | ||
T. real: 18:30:12 Inici real: 15:38:07 Hora meta: d2- 10:08:18 Cat:M Pos. categoria: 741 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:11 min/km Club: K10_2: 1:23:29 Hora K10_2 : 17:01:35 Pos K10_2 : 807 - K14_1: 2:15:46 Hora K14_1 : 17:53:52 Pos K14_1 : 757 X 50 posicions K23: 4:00:19 Hora K23 : 19:38:25 Pos K23 : 939 Y 182 posicions K31_3: 5:55:04 Hora K31_3 : 21:33:10 Pos K31_3 : 891 X 48 posicions k44_3: 8:51:04 Hora k44_3 : d2- 00:29:10 Pos k44_3 : 907 Y 16 posicions K64_5: 13:17:37 Hora K64_5 : d2- 04:55:43 Pos K64_5 : 887 X 20 posicions K78_6: 16:54:53 Hora K78_6 : d2- 08:33:00 Pos K78_6 : 918 Y 31 posicions K81_6: 17:37:04 Hora K81_6 : d2- 09:15:10 Pos K81_6 : 905 X 13 posicions Meta: 18:30:12 Hora meta: d2- 10:08:18 Pos meta : 886 X 19 posicions
Split Times
34506560
23:34:34
19:13:10
14:51:45
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 114 |
i
|
Miriam Arrabali Diaz | 18:32:13 | ||
T. real: 18:32:13 Inici real: 15:04:08 Hora meta: d2- 09:36:21 Cat:F Pos. categoria: 108 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 13:12 min/km Club: K10_2: 1:39:47 Hora K10_2 : 16:43:54 Pos K10_2 : 451 - K14_1: 2:33:57 Hora K14_1 : 17:38:05 Pos K14_1 : 473 Y 22 posicions K23: 4:17:22 Hora K23 : 19:21:30 Pos K23 : 636 Y 163 posicions K31_3: 6:08:09 Hora K31_3 : 21:12:17 Pos K31_3 : 656 Y 20 posicions k44_3: 9:08:32 Hora k44_3 : d2- 00:12:40 Pos k44_3 : 767 Y 111 posicions K64_5: 13:26:54 Hora K64_5 : d2- 04:31:02 Pos K64_5 : 742 X 25 posicions K78_6: 16:57:42 Hora K78_6 : d2- 08:01:49 Pos K78_6 : 763 Y 21 posicions K81_6: 17:38:42 Hora K81_6 : d2- 08:42:49 Pos K81_6 : 752 X 11 posicions Meta: 18:32:13 Hora meta: d2- 09:36:21 Pos meta : 742 X 10 posicions
Split Times
24322870
21:45:28
18:41:13
15:36:57
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 724 |
i
|
Agustín Arrebola Bravo | 13:51:55 | ||
T. real: 13:51:55 Inici real: 15:28:07 Hora meta: d2- 05:20:01 Cat:M Pos. categoria: 116 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 9:53 min/km Club: K10_2: 1:22:40 Hora K10_2 : 16:50:46 Pos K10_2 : 589 - K14_1: 2:11:11 Hora K14_1 : 17:39:18 Pos K14_1 : 502 X 87 posicions K23: 3:33:41 Hora K23 : 19:01:47 Pos K23 : 386 X 116 posicions K31_3: 5:01:16 Hora K31_3 : 20:29:23 Pos K31_3 : 293 X 93 posicions k44_3: 7:05:07 Hora k44_3 : 22:33:14 Pos k44_3 : 233 X 60 posicions K64_5: 10:14:43 Hora K64_5 : d2- 01:42:49 Pos K64_5 : 162 X 71 posicions K78_6: 12:28:46 Hora K78_6 : d2- 03:56:52 Pos K78_6 : 129 X 33 posicions K81_6: 13:02:32 Hora K81_6 : d2- 04:30:38 Pos K81_6 : 125 X 4 posicions Meta: 13:51:55 Hora meta: d2- 05:20:01 Pos meta : 125 Z
Split Times
55059840
21:22:00
14:24:53
7:27:46
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
12:34:35 (Tr: 12:11:38)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 2343 |
i
|
Javier Arroyo Roger | 21:56:36 | ||
T. real: 21:56:36 Inici real: 16:33:07 Hora meta: d2- 14:29:42 Cat:M Pos. categoria: 1554 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 15:38 min/km Club: K10_2: 1:51:17 Hora K10_2 : 18:24:24 Pos K10_2 : 2490 - K14_1: 2:49:27 Hora K14_1 : 19:22:33 Pos K14_1 : 2511 Y 21 posicions K23: 4:43:38 Hora K23 : 21:16:45 Pos K23 : 2548 Y 37 posicions K31_3: 6:51:38 Hora K31_3 : 23:24:45 Pos K31_3 : 2327 X 221 posicions k44_3: 10:04:03 Hora k44_3 : d2- 02:37:09 Pos k44_3 : 2133 X 194 posicions K64_5: 15:13:03 Hora K64_5 : d2- 07:46:10 Pos K64_5 : 1939 X 194 posicions K78_6: 19:30:09 Hora K78_6 : d2- 12:03:16 Pos K78_6 : 1956 Y 17 posicions K81_6: 20:27:52 Hora K81_6 : d2- 13:00:59 Pos K81_6 : 1969 Y 13 posicions Meta: 21:56:36 Hora meta: d2- 14:29:42 Pos meta : 1994 Y 25 posicions
Split Times
34506560
27:55:59
23:34:34
19:13:10
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 2118 |
i
|
Andrea Artero Murria | 16:28:20 | ||
T. real: 16:28:20 Inici real: 16:24:07 Hora meta: d2- 08:52:26 Cat:F Pos. categoria: 79 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 11:44 min/km Club: K10_2: 1:04:43 Hora K10_2 : 17:28:49 Pos K10_2 : 1463 - K14_1: 1:58:28 Hora K14_1 : 18:22:34 Pos K14_1 : 1427 X 36 posicions K23: 3:18:54 Hora K23 : 19:43:00 Pos K23 : 1011 X 416 posicions K31_3: 4:57:24 Hora K31_3 : 21:21:30 Pos K31_3 : 763 X 248 posicions k44_3: 7:16:43 Hora k44_3 : 23:40:49 Pos k44_3 : 549 X 214 posicions K64_5: 11:39:30 Hora K64_5 : d2- 04:03:37 Pos K64_5 : 598 Y 49 posicions K78_6: 14:50:27 Hora K78_6 : d2- 07:14:33 Pos K78_6 : 587 X 11 posicions K81_6: 15:34:12 Hora K81_6 : d2- 07:58:18 Pos K81_6 : 583 X 4 posicions Meta: 16:28:20 Hora meta: d2- 08:52:26 Pos meta : 582 X 1 posició
Split Times
24019820
20:59:16
17:57:18
14:55:20
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 2664 |
i
|
Angel Artigas Alimon | 19:38:00 | ||
T. real: 19:38:00 Inici real: 16:39:08 Hora meta: d2- 12:17:08 Cat:M Pos. categoria: 1256 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:59 min/km Club: K10_2: 1:05:45 Hora K10_2 : 17:44:53 Pos K10_2 : 1860 - K14_1: 1:53:06 Hora K14_1 : 18:32:14 Pos K14_1 : 1644 X 216 posicions K23: 3:35:51 Hora K23 : 20:14:58 Pos K23 : 1631 X 13 posicions K31_3: 5:44:03 Hora K31_3 : 22:23:10 Pos K31_3 : 1551 X 80 posicions k44_3: 8:44:00 Hora k44_3 : d2- 01:23:08 Pos k44_3 : 1420 X 131 posicions K64_5: 13:54:22 Hora K64_5 : d2- 06:33:30 Pos K64_5 : 1531 Y 111 posicions K78_6: 17:33:58 Hora K78_6 : d2- 10:13:06 Pos K78_6 : 1493 X 38 posicions K81_6: 18:30:12 Hora K81_6 : d2- 11:09:20 Pos K81_6 : 1562 Y 69 posicions Meta: 19:38:00 Hora meta: d2- 12:17:08 Pos meta : 1555 X 7 posicions
Split Times
55059840
28:19:08
21:22:00
14:24:53
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Agustín Arrebola Bravo
14:24:53 (Tr: 13:51:55)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 1039 | Fran Asensio García | 15:28:51 | |||
T. real: 15:28:51 Inici real: 15:41:07 Hora meta: d2- 07:09:58 Cat:M Pos. categoria: 275 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 11:02 min/km Club: K10_2: 1:33:37 Hora K10_2 : 17:14:43 Pos K10_2 : 1144 - K14_1: 2:16:22 Hora K14_1 : 17:57:28 Pos K14_1 : 845 X 299 posicions K23: 3:45:25 Hora K23 : 19:26:31 Pos K23 : 705 X 140 posicions K31_3: 5:20:56 Hora K31_3 : 21:02:02 Pos K31_3 : 559 X 146 posicions k44_3: 7:43:35 Hora k44_3 : 23:24:41 Pos k44_3 : 445 X 114 posicions K64_5: 11:28:57 Hora K64_5 : d2- 03:10:03 Pos K64_5 : 393 X 52 posicions K78_6: 14:04:31 Hora K78_6 : d2- 05:45:37 Pos K78_6 : 342 X 51 posicions K81_6: 14:38:54 Hora K81_6 : d2- 06:20:00 Pos K81_6 : 329 X 13 posicions Meta: 15:28:51 Hora meta: d2- 07:09:58 Pos meta : 314 X 15 posicions
Split Times
5289680
16:54:54
16:14:50
15:34:45
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36) |
|||||||
/ | / | 2077 |
i
|
Laura Asturgó | 19:31:18 | ||
T. real: 19:31:18 Inici real: 16:23:07 Hora meta: d2- 11:54:24 Cat:F Pos. categoria: 269 Inici cursa:14:55:08 Sexe:F Ritme: 13:54 min/km Club: K10_2: 1:43:12 Hora K10_2 : 18:06:18 Pos K10_2 : 2300 - K14_1: 2:39:26 Hora K14_1 : 19:02:32 Pos K14_1 : 2268 X 32 posicions K23: 4:26:00 Hora K23 : 20:49:06 Pos K23 : 2192 X 76 posicions K31_3: 6:28:50 Hora K31_3 : 22:51:56 Pos K31_3 : 1979 X 213 posicions k44_3: 9:30:13 Hora k44_3 : d2- 01:53:19 Pos k44_3 : 1725 X 254 posicions K64_5: 14:02:16 Hora K64_5 : d2- 06:25:22 Pos K64_5 : 1469 X 256 posicions K78_6: 17:33:35 Hora K78_6 : d2- 09:56:42 Pos K78_6 : 1406 X 63 posicions K81_6: 18:26:10 Hora K81_6 : d2- 10:49:16 Pos K81_6 : 1441 Y 35 posicions Meta: 19:31:18 Hora meta: d2- 11:54:24 Pos meta : 1443 Y 2 posicions
Split Times
24019820
24:01:14
20:59:16
17:57:18
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 2539 | Carlos Atsuara Mateo | 18:52:59 | |||
T. real: 18:52:59 Inici real: 16:41:05 Hora meta: d2- 11:34:03 Cat:M Pos. categoria: 1095 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:27 min/km Club: runningvigia K10_2: 1:20:23 Hora K10_2 : 18:01:28 Pos K10_2 : 2202 - K14_1: 2:13:37 Hora K14_1 : 18:54:41 Pos K14_1 : 2118 X 84 posicions K23: 3:58:14 Hora K23 : 20:39:19 Pos K23 : 2015 X 103 posicions K31_3: 5:58:50 Hora K31_3 : 22:39:55 Pos K31_3 : 1794 X 221 posicions k44_3: 9:16:58 Hora k44_3 : d2- 01:58:03 Pos k44_3 : 1781 X 13 posicions K64_5: 14:30:16 Hora K64_5 : d2- 07:11:21 Pos K64_5 : 1795 Y 14 posicions K78_6: 17:25:49 Hora K78_6 : d2- 10:06:54 Pos K78_6 : 1462 X 333 posicions K81_6: 18:01:47 Hora K81_6 : d2- 10:42:52 Pos K81_6 : 1417 X 45 posicions Meta: 18:52:59 Hora meta: d2- 11:34:03 Pos meta : 1333 X 84 posicions
Split Times
4400
20:38:57
20:38:55
20:38:53
|
|||||||
/ | / | 3147 |
i
|
Uri Auberni Serra | 14:54:56 | ||
T. real: 14:54:56 Inici real: 16:55:06 Hora meta: d2- 07:50:02 Cat:M Pos. categoria: 357 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 10:37 min/km Club: K10_2: 0:58:45 Hora K10_2 : 17:53:51 Pos K10_2 : 2059 - K14_1: 1:41:35 Hora K14_1 : 18:36:40 Pos K14_1 : 1732 X 327 posicions K23: 3:00:38 Hora K23 : 19:55:44 Pos K23 : 1229 X 503 posicions K31_3: 4:36:03 Hora K31_3 : 21:31:09 Pos K31_3 : 855 X 374 posicions k44_3: 6:57:50 Hora k44_3 : 23:52:56 Pos k44_3 : 615 X 240 posicions K64_5: 10:45:39 Hora K64_5 : d2- 03:40:45 Pos K64_5 : 491 X 124 posicions K78_6: 13:27:56 Hora K78_6 : d2- 06:23:02 Pos K78_6 : 414 X 77 posicions K81_6: 14:03:45 Hora K81_6 : d2- 06:58:50 Pos K81_6 : 406 X 8 posicions Meta: 14:54:56 Hora meta: d2- 07:50:02 Pos meta : 408 Y 2 posicions
Split Times
18852350
19:17:43
16:54:54
14:32:05
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44) |
|||||||
/ | / | 3104 | Josep Audenis Prat | 14:58:36 | |||
T. real: 14:58:36 Inici real: 15:49:10 Hora meta: d2- 06:47:45 Cat:M Pos. categoria: 231 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 10:40 min/km Club: K10_2: 1:17:29 Hora K10_2 : 17:06:38 Pos K10_2 : 924 - K14_1: 2:07:50 Hora K14_1 : 17:56:59 Pos K14_1 : 834 X 90 posicions K23: 3:33:26 Hora K23 : 19:22:36 Pos K23 : 656 X 178 posicions K31_3: 5:02:35 Hora K31_3 : 20:51:45 Pos K31_3 : 457 X 199 posicions k44_3: 7:05:53 Hora k44_3 : 22:55:03 Pos k44_3 : 300 X 157 posicions K64_5: 10:30:51 Hora K64_5 : d2- 02:20:00 Pos K64_5 : 223 X 77 posicions K78_6: 13:26:20 Hora K78_6 : d2- 05:15:30 Pos K78_6 : 257 Y 34 posicions K81_6: 14:03:32 Hora K81_6 : d2- 05:52:42 Pos K81_6 : 254 X 3 posicions Meta: 14:58:36 Hora meta: d2- 06:47:45 Pos meta : 261 Y 7 posicions
Split Times
52474180
22:30:09
15:52:37
9:15:05
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
i
César augusto Aristizabal Atehortua
12:34:35 (Tr: 12:11:38)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Xavier Arnau Oliveras
15:36:57 (Tr: 15:05:59)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Agustín Arrebola Bravo
14:24:53 (Tr: 13:51:55)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
Jose antonio Avecilla Cortes
22:30:09 (Tr: 20:44:11)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 1112 | Oscar Auleda | 18:28:46 | |||
T. real: 18:28:46 Inici real: 15:44:06 Hora meta: d2- 10:12:52 Cat:M Pos. categoria: 766 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:10 min/km Club: K10_2: 1:37:53 Hora K10_2 : 17:21:59 Pos K10_2 : 1311 - K14_1: 2:30:31 Hora K14_1 : 18:14:37 Pos K14_1 : 1232 X 79 posicions K23: 4:10:39 Hora K23 : 19:54:45 Pos K23 : 1202 X 30 posicions K31_3: 6:00:17 Hora K31_3 : 21:44:23 Pos K31_3 : 1039 X 163 posicions k44_3: 9:07:02 Hora k44_3 : d2- 00:51:08 Pos k44_3 : 1107 Y 68 posicions K64_5: 13:29:28 Hora K64_5 : d2- 05:13:34 Pos K64_5 : 961 X 146 posicions K78_6: 16:43:26 Hora K78_6 : d2- 08:27:32 Pos K78_6 : 894 X 67 posicions K81_6: 17:30:07 Hora K81_6 : d2- 09:14:13 Pos K81_6 : 898 Y 4 posicions Meta: 18:28:46 Hora meta: d2- 10:12:52 Pos meta : 915 Y 17 posicions
Split Times
10788250
20:39:28
19:17:44
17:56:00
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 1113 |
i
|
Abel Auleda Sala | 18:28:44 | ||
T. real: 18:28:44 Inici real: 15:44:07 Hora meta: d2- 10:12:51 Cat:M Pos. categoria: 765 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:10 min/km Club: K10_2: 1:37:50 Hora K10_2 : 17:21:57 Pos K10_2 : 1309 - K14_1: 2:30:26 Hora K14_1 : 18:14:33 Pos K14_1 : 1229 X 80 posicions K23: 4:10:36 Hora K23 : 19:54:43 Pos K23 : 1201 X 28 posicions K31_3: 6:00:16 Hora K31_3 : 21:44:23 Pos K31_3 : 1038 X 163 posicions k44_3: 9:06:53 Hora k44_3 : d2- 00:51:00 Pos k44_3 : 1105 Y 67 posicions K64_5: 13:32:53 Hora K64_5 : d2- 05:17:00 Pos K64_5 : 987 X 118 posicions K78_6: 16:43:22 Hora K78_6 : d2- 08:27:29 Pos K78_6 : 893 X 94 posicions K81_6: 17:30:31 Hora K81_6 : d2- 09:14:38 Pos K81_6 : 900 Y 7 posicions Meta: 18:28:44 Hora meta: d2- 10:12:51 Pos meta : 914 Y 14 posicions
Split Times
18852350
21:40:32
19:17:43
16:54:54
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 2551 | Jose antonio Avecilla Cortes | 20:44:11 | |||
T. real: 20:44:11 Inici real: 16:41:07 Hora meta: d2- 13:25:17 Cat:M Pos. categoria: 1445 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 14:46 min/km Club: runningvigia K10_2: 1:20:36 Hora K10_2 : 18:01:43 Pos K10_2 : 2210 - K14_1: 2:13:54 Hora K14_1 : 18:55:00 Pos K14_1 : 2129 X 81 posicions K23: 3:58:45 Hora K23 : 20:39:52 Pos K23 : 2029 X 100 posicions K31_3: 5:59:53 Hora K31_3 : 22:40:59 Pos K31_3 : 1808 X 221 posicions k44_3: 9:17:08 Hora k44_3 : d2- 01:58:14 Pos k44_3 : 1784 X 24 posicions K64_5: 14:31:27 Hora K64_5 : d2- 07:12:33 Pos K64_5 : 1805 Y 21 posicions K78_6: 18:23:29 Hora K78_6 : d2- 11:04:36 Pos K78_6 : 1759 X 46 posicions K81_6: 19:34:48 Hora K81_6 : d2- 12:15:54 Pos K81_6 : 1852 Y 93 posicions Meta: 20:44:11 Hora meta: d2- 13:25:17 Pos meta : 1828 X 24 posicions
Split Times
52474180
29:07:41
22:30:09
15:52:37
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
Cris Argelaguet Dolz
23:14:16 (Tr: 21:25:16)
i
Ruben Argemí Marquez
18:03:14 (Tr: 17:12:17)
i
Pascale Arigault
22:08:19 (Tr: 20:41:20)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
Cristina Arjona Parellada
18:15:27 (Tr: 17:55:29)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Enric Arnal Muñoz
16:44:32 (Tr: 15:29:34)
i
Maria victoria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Rosa maria Arnau Garcia
d2- 00:18:48 (Tr: 23:36:46)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Carlos Arrabal Carrasco
19:13:10 (Tr: 18:30:12)
i
Miriam Arrabali Diaz
18:41:13 (Tr: 18:32:13)
i
Javier Arroyo Roger
23:34:34 (Tr: 21:56:36)
i
Andrea Artero Murria
17:57:18 (Tr: 16:28:20)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
Fran Asensio García
16:14:50 (Tr: 15:28:51)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
i
Uri Auberni Serra
16:54:54 (Tr: 14:54:56)
Josep Audenis Prat
15:52:37 (Tr: 14:58:36)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46)
i
Abel Auleda Sala
19:17:43 (Tr: 18:28:44)
i
Jordi Avellana
20:39:28 (Tr: 19:25:30) |
|||||||
/ | / | 1738 |
i
|
Jordi Avellana | 19:25:30 | ||
T. real: 19:25:30 Inici real: 16:09:06 Hora meta: d2- 11:34:36 Cat:M Pos. categoria: 1102 Inici cursa:14:55:08 Sexe:M Ritme: 13:50 min/km Club: K10_2: 1:23:50 Hora K10_2 : 17:32:56 Pos K10_2 : 1564 - K14_1: 2:22:17 Hora K14_1 : 18:31:22 Pos K14_1 : 1630 Y 66 posicions K23: 4:06:46 Hora K23 : 20:15:52 Pos K23 : 1655 Y 25 posicions K31_3: 6:17:55 Hora K31_3 : 22:27:01 Pos K31_3 : 1607 X 48 posicions k44_3: 9:37:28 Hora k44_3 : d2- 01:46:33 Pos k44_3 : 1665 Y 58 posicions K64_5: 14:00:54 Hora K64_5 : d2- 06:09:59 Pos K64_5 : 1346 X 319 posicions K78_6: 17:32:13 Hora K78_6 : d2- 09:41:18 Pos K78_6 : 1339 X 7 posicions K81_6: 18:23:26 Hora K81_6 : d2- 10:32:32 Pos K81_6 : 1344 Y 5 posicions Meta: 19:25:30 Hora meta: d2- 11:34:36 Pos meta : 1341 X 3 posicions
Split Times
10788250
22:01:11
20:39:28
19:17:44
Javier Arenas Castillo
21:19:02 (Tr: 19:54:04)
i
Juan miguel Arenas Giménez
20:28:35 (Tr: 19:47:36)
David Arjona Masot
20:29:54 (Tr: 18:52:54)
i
Lluís Armangué
20:15:50 (Tr: 18:56:52)
i
Malte kopp Armangué
20:15:49 (Tr: 18:56:52)
i
Albert Arola Martinez
20:12:13 (Tr: 18:47:07)
i
Angel Artigas Alimon
21:22:00 (Tr: 19:38:00)
i
Laura Asturgó
20:59:16 (Tr: 19:31:18)
Carlos Atsuara Mateo
20:38:55 (Tr: 18:52:59)
Oscar Auleda
19:17:44 (Tr: 18:28:46) |
|||||||