L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1321 | 425 | 1057 |
i
|
Michelle Bigard | 0:47:07 | ||
T. real: 00:47:07 Inici real: 09:43:39 Hora meta: 10:30:46 Cat:FE Pos. categoria: 140 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:26 min/km Club:
29224
0:48:06
00:47:53
0:47:39
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38) |
|||||||
1322 | 426 | 1056 |
i
|
Laura Cabrespina Bigard | 0:47:09 | ||
T. real: 00:47:09 Inici real: 09:43:40 Hora meta: 10:30:48 Cat:FA Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:26 min/km Club:
23381
0:48:06
00:47:55
0:47:45
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38) |
|||||||
1323 | 897 | 939 |
i
|
Arnau Machio Estevens | 0:47:15 | ||
T. real: 00:47:15 Inici real: 09:44:03 Hora meta: 10:31:17 Cat:MA Pos. categoria: 86 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:27 min/km Club:
68681
0:48:55
00:48:24
0:47:53
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1324 | 427 | 936 |
i
|
Carmen de los a Estevens Aleixandre | 0:47:16 | ||
T. real: 00:47:16 Inici real: 09:44:03 Hora meta: 10:31:19 Cat:FE Pos. categoria: 141 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:28 min/km Club:
72426
0:48:58
00:48:26
0:47:53
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1325 | 428 | 1751 |
i
|
Ida Castellsaguer Digon | 0:47:23 | ||
T. real: 00:47:23 Inici real: 09:43:57 Hora meta: 10:31:19 Cat:FE Pos. categoria: 142 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:29 min/km Club:
68334
0:48:57
00:48:26
0:47:55
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1326 | 429 | 1750 |
i
|
Arlet Montasell Castellsaguer | 0:47:23 | ||
T. real: 00:47:23 Inici real: 09:43:57 Hora meta: 10:31:19 Cat:FA Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:29 min/km Club:
5658
0:48:29
00:48:26
0:48:24
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23) |
|||||||
1327 | 430 | 1280 |
i
|
Cruz vanesa Tejón Flores | 0:47:33 | ||
T. real: 00:47:33 Inici real: 09:43:26 Hora meta: 10:30:59 Cat:FD Pos. categoria: 132 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:31 min/km Club:
28549
0:48:19
00:48:06
0:47:53
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1328 | 898 | 375 |
i
|
Nicolas Quesada Cirre | 0:47:35 | ||
T. real: 00:47:35 Inici real: 09:43:25 Hora meta: 10:30:59 Cat:ME Pos. categoria: 259 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:31 min/km Club:
102957
0:48:53
00:48:06
0:47:19
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1329 | 431 | 933 |
i
|
Laura Salazar Rivas | 0:47:38 | ||
T. real: 00:47:38 Inici real: 09:43:18 Hora meta: 10:30:55 Cat:FD Pos. categoria: 133 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:32 min/km Club:
113306
0:48:53
00:48:02
0:47:10
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1330 | 432 | 444 |
i
|
Marina Gonzalo Trujillo | 0:47:46 | ||
T. real: 00:47:46 Inici real: 09:43:26 Hora meta: 10:31:12 Cat:FB Pos. categoria: 67 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:34 min/km Club: marina team
73502
0:48:52
00:48:19
0:47:45
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03) |
|||||||
1331 | 899 | 1225 |
i
|
Rafa Almendros | 0:47:54 | ||
T. real: 00:47:54 Inici real: 09:43:53 Hora meta: 10:31:46 Cat:ME Pos. categoria: 260 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:35 min/km Club: club joventut handbol mat
102957
0:49:40
00:48:53
0:48:06
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45) |
|||||||
1332 | 433 | 1229 |
i
|
Carme Rodríguez Llera | 0:47:54 | ||
T. real: 00:47:54 Inici real: 09:43:53 Hora meta: 10:31:46 Cat:FE Pos. categoria: 143 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:35 min/km Club: club joventut handbol mat
113306
0:49:45
00:48:53
0:48:02
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45) |
|||||||
1333 | 434 | 1226 |
i
|
Esther Almendros Rodriguez | 0:47:54 | ||
T. real: 00:47:54 Inici real: 09:43:52 Hora meta: 10:31:45 Cat:FA Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:35 min/km Club: club joventut handbol mat
73502
0:49:26
00:48:52
0:48:19
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36) |
|||||||
1334 | 435 | 951 |
i
|
Ariadna Niubó Ferré | 0:47:59 | ||
T. real: 00:47:59 Inici real: 09:44:01 Hora meta: 10:31:59 Cat:FA Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:36 min/km Club:
32111
0:49:21
00:49:06
0:48:52
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36) |
|||||||
1335 | 436 | 950 |
i
|
Elena Ferré Sabanés | 0:48:02 | ||
T. real: 00:48:02 Inici real: 09:44:00 Hora meta: 10:32:01 Cat:FE Pos. categoria: 144 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:37 min/km Club:
33459
0:49:24
00:49:08
0:48:53
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36) |
|||||||
1336 | 437 | 1189 |
i
|
Rosa maria Llanes Ros | 0:48:03 | ||
T. real: 00:48:03 Inici real: 09:43:09 Hora meta: 10:31:12 Cat:FE Pos. categoria: 145 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:37 min/km Club:
117037
0:49:12
00:48:19
0:47:26
i
Michelle Bigard
00:47:53 (Tr: 0:47:07)
i
Laura Cabrespina Bigard
00:47:55 (Tr: 0:47:09)
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Cruz vanesa Tejón Flores
00:48:06 (Tr: 0:47:33)
i
Nicolas Quesada Cirre
00:48:06 (Tr: 0:47:35)
i
Laura Salazar Rivas
00:48:02 (Tr: 0:47:38)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36) |
|||||||
1337 | 438 | 1217 |
i
|
Cristina Farre Atoche | 0:48:08 | ||
T. real: 00:48:08 Inici real: 09:44:06 Hora meta: 10:32:14 Cat:FD Pos. categoria: 134 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:38 min/km Club:
32111
0:49:36
00:49:21
0:49:06
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36) |
|||||||
1338 | 900 | 142 |
i
|
Francisco Cortés Rodriguez | 0:48:22 | ||
T. real: 00:48:22 Inici real: 09:43:43 Hora meta: 10:32:04 Cat:ME Pos. categoria: 261 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:41 min/km Club: armats de mataró
50600
0:49:34
00:49:11
0:48:48
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36) |
|||||||
1339 | 901 | 211 |
i
|
Joaquim Valls Mojedano | 0:48:23 | ||
T. real: 00:48:23 Inici real: 09:43:43 Hora meta: 10:32:05 Cat:ME Pos. categoria: 262 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:41 min/km Club: armats de mataró
117037
0:50:05
00:49:12
0:48:19
i
Arnau Machio Estevens
00:48:24 (Tr: 0:47:15)
i
Carmen de los a Estevens Aleixandre
00:48:26 (Tr: 0:47:16)
i
Ida Castellsaguer Digon
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Arlet Montasell Castellsaguer
00:48:26 (Tr: 0:47:23)
i
Marina Gonzalo Trujillo
00:48:19 (Tr: 0:47:46)
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Rosa maria Llanes Ros
00:48:19 (Tr: 0:48:03)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1340 | 902 | 140 |
i
|
Dídac Benítez Cantero | 0:48:24 | ||
T. real: 00:48:24 Inici real: 09:43:43 Hora meta: 10:32:07 Cat:MF Pos. categoria: 99 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:41 min/km Club: armats de mataró
4400
0:49:16
00:49:14
0:49:12
|
|||||||
1341 | 903 | 1179 |
i
|
Dídac Ortiz Martinez | 0:48:24 | ||
T. real: 00:48:24 Inici real: 09:44:04 Hora meta: 10:32:27 Cat:MB Pos. categoria: 122 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:41 min/km Club:
50600
0:49:57
00:49:34
0:49:11
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45) |
|||||||
1342 | 439 | 400 |
i
|
Cristina Barberán Dias | 0:48:36 | ||
T. real: 00:48:36 Inici real: 09:43:27 Hora meta: 10:32:03 Cat:FE Pos. categoria: 146 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:44 min/km Club:
92439
0:49:52
00:49:10
0:48:28
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45) |
|||||||
1343 | 440 | 399 |
i
|
Sonia Dominguez Romero | 0:48:36 | ||
T. real: 00:48:36 Inici real: 09:43:27 Hora meta: 10:32:03 Cat:FE Pos. categoria: 147 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:44 min/km Club:
58440
0:49:36
00:49:10
0:48:43
i
Rafa Almendros
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Carme Rodríguez Llera
00:48:53 (Tr: 0:47:54)
i
Esther Almendros Rodriguez
00:48:52 (Tr: 0:47:54)
i
Ariadna Niubó Ferré
00:49:06 (Tr: 0:47:59)
i
Elena Ferré Sabanés
00:49:08 (Tr: 0:48:02)
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44) |
|||||||
1344 | 441 | 964 |
i
|
Alma Lopez Aguilar | 0:48:39 | ||
T. real: 00:48:39 Inici real: 09:44:07 Hora meta: 10:32:45 Cat:FA Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:44 min/km Club: la copa kids
37824
0:50:09
00:49:52
0:49:34
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1345 | 442 | 643 |
i
|
Fani Aguilar Rubio | 0:48:40 | ||
T. real: 00:48:40 Inici real: 09:44:05 Hora meta: 10:32:45 Cat:FD Pos. categoria: 135 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:44 min/km Club: la copa
92439
0:50:34
00:49:52
0:49:10
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1346 | 904 | 1037 |
i
|
Gerard Martínez Crespo | 0:48:44 | ||
T. real: 00:48:44 Inici real: 09:43:45 Hora meta: 10:32:29 Cat:ME Pos. categoria: 263 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:45 min/km Club:
58440
0:50:03
00:49:36
0:49:10
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Cristina Barberán Dias
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Sonia Dominguez Romero
00:49:10 (Tr: 0:48:36)
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1347 | 443 | 1036 |
i
|
Martina Vilchez Sendra | 0:48:45 | ||
T. real: 00:48:45 Inici real: 09:43:45 Hora meta: 10:32:29 Cat:FB Pos. categoria: 68 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:45 min/km Club:
58058
0:50:03
00:49:36
0:49:10
i
Cristina Farre Atoche
00:49:21 (Tr: 0:48:08)
i
Francisco Cortés Rodriguez
00:49:11 (Tr: 0:48:22)
i
Joaquim Valls Mojedano
00:49:12 (Tr: 0:48:23)
i
Dídac Benítez Cantero
00:49:14 (Tr: 0:48:24)
i
Dídac Ortiz Martinez
00:49:34 (Tr: 0:48:24)
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1348 | 905 | 411 |
i
|
Rafa Perez | 0:48:49 | ||
T. real: 00:48:49 Inici real: 09:44:06 Hora meta: 10:32:54 Cat:ME Pos. categoria: 264 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:46 min/km Club: no
21634
0:50:11
00:50:01
0:49:52
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1349 | 444 | 578 |
i
|
Leire Ruiz Arevalo | 0:48:50 | ||
T. real: 00:48:50 Inici real: 09:44:06 Hora meta: 10:32:55 Cat:FA Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 9:46 min/km Club:
58080
0:50:29
00:50:02
0:49:36
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Gerard Martínez Crespo
00:49:36 (Tr: 0:48:44)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Pol Perez
00:50:03 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1350 | 906 | 412 |
i
|
Pol Perez | 0:48:51 | ||
T. real: 00:48:51 Inici real: 09:44:06 Hora meta: 10:32:56 Cat:MA Pos. categoria: 87 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 9:47 min/km Club: no
58058
0:50:29
00:50:03
0:49:36
i
Alma Lopez Aguilar
00:49:52 (Tr: 0:48:39)
i
Fani Aguilar Rubio
00:49:52 (Tr: 0:48:40)
i
Martina Vilchez Sendra
00:49:36 (Tr: 0:48:45)
i
Rafa Perez
00:50:01 (Tr: 0:48:49)
i
Leire Ruiz Arevalo
00:50:02 (Tr: 0:48:50) |
|||||||