L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
181 | 166 | 472 |
i
|
Carles Fontdegloria March | 0:24:06 | ||
T. real: 00:24:06 Inici real: 09:43:35 Hora meta: 10:07:41 Cat:ME Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
4400
0:24:50
00:24:48
0:24:46
i
Jose antonio Padilla
00:24:48 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
182 | 167 | 681 |
i
|
Pau Martin Sanchez | 0:24:06 | ||
T. real: 00:24:06 Inici real: 09:43:22 Hora meta: 10:07:28 Cat:MC Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
4400
0:24:37
00:24:35
0:24:33
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
183 | 168 | 1792 |
i
|
Ruben Mancera Antón | 0:24:08 | ||
T. real: 00:24:08 Inici real: 09:43:21 Hora meta: 10:07:29 Cat:MD Pos. categoria: 73 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
4400
0:24:38
00:24:36
0:24:34
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
184 | 169 | 1294 |
i
|
David Molina | 0:24:10 | ||
T. real: 00:24:10 Inici real: 09:43:40 Hora meta: 10:07:50 Cat:ME Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
19927
0:25:06
00:24:57
0:24:48
i
Carles Fontdegloria March
00:24:48 (Tr: 0:24:06)
i
Sergi Batlle Salvador
00:24:57 (Tr: 0:24:34)
i
Jose antonio Padilla
00:24:48 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
185 | 170 | 1028 |
i
|
Hans Volkwein | 0:24:11 | ||
T. real: 00:24:11 Inici real: 09:43:17 Hora meta: 10:07:28 Cat:MD Pos. categoria: 74 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club:
4400
0:24:37
00:24:35
0:24:33
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
186 | 171 | 1384 |
i
|
Javier Carrasco Camacho | 0:24:12 | ||
T. real: 00:24:12 Inici real: 09:43:10 Hora meta: 10:07:22 Cat:MD Pos. categoria: 75 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club:
4400
0:24:31
00:24:29
0:24:27
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25) |
|||||||
187 | 172 | 177 |
i
|
Jordi Martí Pañella | 0:24:12 | ||
T. real: 00:24:12 Inici real: 09:42:54 Hora meta: 10:07:05 Cat:ME Pos. categoria: 50 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: g.a. lluïsos mataró
18306
0:24:21
00:24:12
0:24:04
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15) |
|||||||
188 | 173 | 755 |
i
|
Xavier Espriu Castillo | 0:24:13 | ||
T. real: 00:24:13 Inici real: 09:43:00 Hora meta: 10:07:12 Cat:MD Pos. categoria: 76 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club:
18821
0:24:28
00:24:19
0:24:10
i
Jordi Martí Pañella
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24) |
|||||||
189 | 16 | 1506 |
i
|
Anabel Petit Mora | 0:24:15 | ||
T. real: 00:24:15 Inici real: 09:42:56 Hora meta: 10:07:11 Cat:FE Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 4:51 min/km Club: proam
10309
0:24:23
00:24:18
0:24:13
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17) |
|||||||
190 | 174 | 1017 |
i
|
Pol Sabater Tuto | 0:24:15 | ||
T. real: 00:24:15 Inici real: 09:42:59 Hora meta: 10:07:14 Cat:MB Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: cap
18306
0:24:29
00:24:21
0:24:12
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jordi Martí Pañella
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25) |
|||||||
191 | 17 | 1020 |
i
|
Jama Sabater Turo | 0:24:16 | ||
T. real: 00:24:16 Inici real: 09:43:05 Hora meta: 10:07:21 Cat:FC Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 4:52 min/km Club: cap
18821
0:24:36
00:24:28
0:24:19
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
192 | 18 | 137 |
i
|
Anna Borrell Ventura | 0:24:17 | ||
T. real: 00:24:17 Inici real: 09:42:59 Hora meta: 10:07:16 Cat:FE Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 4:52 min/km Club:
10309
0:24:27
00:24:23
0:24:18
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24) |
|||||||
193 | 19 | 10 |
i
|
Ona Badia | 0:24:17 | ||
T. real: 00:24:17 Inici real: 09:42:57 Hora meta: 10:07:14 Cat:FD Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:42:53 Sexe:F Ritme: 4:52 min/km Club:
23760
0:24:31
00:24:21
0:24:10
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jordi Martí Pañella
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25) |
|||||||
194 | 175 | 139 |
i
|
Daniel Palomo Roldan | 0:24:18 | ||
T. real: 00:24:18 Inici real: 09:43:06 Hora meta: 10:07:23 Cat:MD Pos. categoria: 77 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: armats de mataro
6371
0:24:33
00:24:30
0:24:28
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32) |
|||||||
195 | 176 | 300 |
i
|
Zenon Guillen | 0:24:18 | ||
T. real: 00:24:18 Inici real: 09:42:58 Hora meta: 10:07:16 Cat:ME Pos. categoria: 51 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club:
19164
0:24:32
00:24:23
0:24:15
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32) |
|||||||
196 | 177 | 65 |
i
|
Nil Suari Gallemí | 0:24:20 | ||
T. real: 00:24:20 Inici real: 09:43:05 Hora meta: 10:07:24 Cat:MC Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club:
23760
0:24:42
00:24:31
0:24:21
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
197 | 178 | 1706 |
i
|
Juan josé Toledo Ros | 0:24:24 | ||
T. real: 00:24:24 Inici real: 09:42:56 Hora meta: 10:07:19 Cat:MF Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: runners de silver
22407
0:24:36
00:24:26
0:24:16
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
198 | 179 | 1581 |
i
|
Ferran Patau I Triadó | 0:24:24 | ||
T. real: 00:24:24 Inici real: 09:43:01 Hora meta: 10:07:25 Cat:MD Pos. categoria: 78 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
21863
0:24:42
00:24:32
0:24:22
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
199 | 180 | 1677 |
i
|
Eloi Vellvehi | 0:24:25 | ||
T. real: 00:24:25 Inici real: 09:42:57 Hora meta: 10:07:22 Cat:MC Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
37078
0:24:46
00:24:29
0:24:12
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jordi Martí Pañella
00:24:12 (Tr: 0:24:12)
i
Xavier Espriu Castillo
00:24:19 (Tr: 0:24:13)
i
Anabel Petit Mora
00:24:18 (Tr: 0:24:15)
i
Pol Sabater Tuto
00:24:21 (Tr: 0:24:15)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Anna Borrell Ventura
00:24:23 (Tr: 0:24:17)
i
Ona Badia
00:24:21 (Tr: 0:24:17)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Zenon Guillen
00:24:23 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Toni Rosa
00:24:46 (Tr: 0:24:31)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
200 | 181 | 1544 |
i
|
Alex Bellicer Hernandez | 0:24:27 | ||
T. real: 00:24:27 Inici real: 09:43:03 Hora meta: 10:07:29 Cat:MD Pos. categoria: 79 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
22407
0:24:46
00:24:36
0:24:26
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Toni Rosa
00:24:46 (Tr: 0:24:31)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
201 | 182 | 1160 |
i
|
Oriol Lladó Sabater | 0:24:29 | ||
T. real: 00:24:29 Inici real: 09:43:07 Hora meta: 10:07:35 Cat:MB Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
21863
0:24:52
00:24:42
0:24:32
i
Carles Fontdegloria March
00:24:48 (Tr: 0:24:06)
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Toni Rosa
00:24:46 (Tr: 0:24:31)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Jose antonio Padilla
00:24:48 (Tr: 0:24:37)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
202 | 183 | 904 |
i
|
Toni Rosa | 0:24:31 | ||
T. real: 00:24:31 Inici real: 09:43:08 Hora meta: 10:07:39 Cat:ME Pos. categoria: 52 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
37078
0:25:03
00:24:46
0:24:29
i
Carles Fontdegloria March
00:24:48 (Tr: 0:24:06)
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
David Molina
00:24:57 (Tr: 0:24:10)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Sergi Batlle Salvador
00:24:57 (Tr: 0:24:34)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Jose antonio Padilla
00:24:48 (Tr: 0:24:37)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
203 | 184 | 1109 |
i
|
Asier Crespo Pineda | 0:24:32 | ||
T. real: 00:24:32 Inici real: 09:42:54 Hora meta: 10:07:25 Cat:MA Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: club joventut handbol mat
13618
0:24:38
00:24:32
0:24:26
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Jama Sabater Turo
00:24:28 (Tr: 0:24:16)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Juan josé Toledo Ros
00:24:26 (Tr: 0:24:24)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
204 | 185 | 1275 |
i
|
Lluc Bergada | 0:24:33 | ||
T. real: 00:24:33 Inici real: 09:42:54 Hora meta: 10:07:26 Cat:MC Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
12302
0:24:39
00:24:33
0:24:28
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
205 | 186 | 774 |
i
|
Sergi Batlle Salvador | 0:24:34 | ||
T. real: 00:24:34 Inici real: 09:43:17 Hora meta: 10:07:50 Cat:MD Pos. categoria: 80 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
24820
0:25:08
00:24:57
0:24:46
i
Carles Fontdegloria March
00:24:48 (Tr: 0:24:06)
i
David Molina
00:24:57 (Tr: 0:24:10)
i
Toni Rosa
00:24:46 (Tr: 0:24:31)
i
Jose antonio Padilla
00:24:48 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
206 | 187 | 569 |
i
|
Jordi Planagumà | 0:24:34 | ||
T. real: 00:24:34 Inici real: 09:42:58 Hora meta: 10:07:31 Cat:ME Pos. categoria: 53 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
22270
0:24:48
00:24:38
0:24:28
i
Carles Fontdegloria March
00:24:48 (Tr: 0:24:06)
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Javier Carrasco Camacho
00:24:29 (Tr: 0:24:12)
i
Daniel Palomo Roldan
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
i
Nil Suari Gallemí
00:24:31 (Tr: 0:24:20)
i
Ferran Patau I Triadó
00:24:32 (Tr: 0:24:24)
i
Eloi Vellvehi
00:24:29 (Tr: 0:24:25)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Toni Rosa
00:24:46 (Tr: 0:24:31)
i
Asier Crespo Pineda
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Jose antonio Padilla
00:24:48 (Tr: 0:24:37)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
207 | 188 | 594 |
i
|
Jesús Planagumà | 0:24:35 | ||
T. real: 00:24:35 Inici real: 09:42:58 Hora meta: 10:07:32 Cat:ME Pos. categoria: 54 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
12302
0:24:45
00:24:39
0:24:33
i
Pau Martin Sanchez
00:24:35 (Tr: 0:24:06)
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Hans Volkwein
00:24:35 (Tr: 0:24:11)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Lluc Bergada
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36)
i
Víctor Pérez Farga
00:24:37 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
208 | 189 | 212 |
i
|
Arnau Farré Melero | 0:24:36 | ||
T. real: 00:24:36 Inici real: 09:43:00 Hora meta: 10:07:35 Cat:MD Pos. categoria: 81 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club:
4400
0:24:44
00:24:42
0:24:40
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29) |
|||||||
209 | 190 | 1382 |
i
|
Jose antonio Padilla | 0:24:37 | ||
T. real: 00:24:37 Inici real: 09:43:04 Hora meta: 10:07:41 Cat:ME Pos. categoria: 55 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club:
22270
0:24:58
00:24:48
0:24:38
i
Carles Fontdegloria March
00:24:48 (Tr: 0:24:06)
i
David Molina
00:24:57 (Tr: 0:24:10)
i
Oriol Lladó Sabater
00:24:42 (Tr: 0:24:29)
i
Toni Rosa
00:24:46 (Tr: 0:24:31)
i
Sergi Batlle Salvador
00:24:57 (Tr: 0:24:34)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35)
i
Arnau Farré Melero
00:24:42 (Tr: 0:24:36) |
|||||||
210 | 191 | 189 |
i
|
Víctor Pérez Farga | 0:24:37 | ||
T. real: 00:24:37 Inici real: 09:42:53 Hora meta: 10:07:30 Cat:MD Pos. categoria: 82 Inici cursa:9:42:53 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club:
4400
0:24:39
00:24:37
0:24:35
i
Ruben Mancera Antón
00:24:36 (Tr: 0:24:08)
i
Alex Bellicer Hernandez
00:24:36 (Tr: 0:24:27)
i
Jordi Planagumà
00:24:38 (Tr: 0:24:34)
i
Jesús Planagumà
00:24:39 (Tr: 0:24:35) |
|||||||