Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marató del Mediterrani

10K

20 octubre 2019

10K 5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:58:02

T. oficial: 00:59:12

Inici real: 09:02:10

Hora meta: 10:00:11

Cat:VtAM

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

1:00:11
00:59:12
0:58:14
Martin sebastia Mateo Berdini
00:59:19 (Tr: 0:57:47)
i
Lorena Andres Trenado
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
Felipe Bernet Martínez
00:59:44 (Tr: 0:58:23)
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)

T. real: 00:57:47

T. oficial: 00:59:19

Inici real: 09:02:32

Hora meta: 10:00:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club: sarrio 3

1:00:11
00:59:19
0:58:27
Paco Simon Quero
00:59:12 (Tr: 0:58:02)
i
Lorena Andres Trenado
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
Felipe Bernet Martínez
00:59:44 (Tr: 0:58:23)
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)

T. real: 00:57:46

T. oficial: 00:59:20

Inici real: 09:02:34

Hora meta: 10:00:19

Cat:SenF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club:

1:00:11
00:59:20
0:58:30
Paco Simon Quero
00:59:12 (Tr: 0:58:02)
Martin sebastia Mateo Berdini
00:59:19 (Tr: 0:57:47)
Felipe Bernet Martínez
00:59:44 (Tr: 0:58:23)
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)

T. real: 00:58:23

T. oficial: 00:59:44

Inici real: 09:02:20

Hora meta: 10:00:43

Cat:VtAM

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club:

1:00:15
00:59:44
0:59:12
Paco Simon Quero
00:59:12 (Tr: 0:58:02)
Martin sebastia Mateo Berdini
00:59:19 (Tr: 0:57:47)
i
Lorena Andres Trenado
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)

T. real: 00:58:57

T. oficial: 00:59:53

Inici real: 09:01:55

Hora meta: 10:00:52

Cat:VtBM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: c.m. sigueme

1:00:26
00:59:53
0:59:19
Martin sebastia Mateo Berdini
00:59:19 (Tr: 0:57:47)
i
Lorena Andres Trenado
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
Felipe Bernet Martínez
00:59:44 (Tr: 0:58:23)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)

T. real: 01:00:02

T. oficial: 01:00:09

Inici real: 09:01:07

Hora meta: 10:01:08

Cat:SenF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 6:01 min/km

Club:

1:00:59
01:00:09
0:59:20
i
Lorena Andres Trenado
00:59:20 (Tr: 0:57:46)
Felipe Bernet Martínez
00:59:44 (Tr: 0:58:23)
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)
i
Radharani Jiménez
01:00:45 (Tr: 1:00:08)

T. real: 00:59:37

T. oficial: 01:00:11

Inici real: 09:01:33

Hora meta: 10:01:10

Cat:VtAF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 5:58 min/km

Club:

1:00:38
01:00:11
0:59:44
Felipe Bernet Martínez
00:59:44 (Tr: 0:58:23)
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)

T. real: 00:59:12

T. oficial: 01:00:14

Inici real: 09:02:01

Hora meta: 10:01:13

Cat:VtAM

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

1:00:36
01:00:14
0:59:53
Francisco González Reche
00:59:53 (Tr: 0:58:57)
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)

T. real: 00:59:01

T. oficial: 01:00:19

Inici real: 09:02:17

Hora meta: 10:01:18

Cat:VtAM

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:00:30
01:00:19
1:00:08
i
Ania Berge
01:00:09 (Tr: 1:00:02)
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)

T. real: 00:59:30

T. oficial: 01:00:26

Inici real: 09:01:56

Hora meta: 10:01:25

Cat:SenF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

1:00:42
01:00:26
1:00:11
i
Sandra Vilamitjana Parellada
01:00:11 (Tr: 0:59:37)
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)

T. real: 00:59:18

T. oficial: 01:00:28

Inici real: 09:02:10

Hora meta: 10:01:27

Cat:VtAM

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

1:00:43
01:00:28
1:00:14
David Bullido Rayo
01:00:14 (Tr: 0:59:12)
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)

T. real: 00:59:07

T. oficial: 01:00:30

Inici real: 09:02:23

Hora meta: 10:01:29

Cat:SenF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:00:45
01:00:30
1:00:16
Sergio Garrido Blanque
01:00:19 (Tr: 0:59:01)
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)
i
Radharani Jiménez
01:00:45 (Tr: 1:00:08)

T. real: 00:59:04

T. oficial: 01:00:32

Inici real: 09:02:28

Hora meta: 10:01:31

Cat:SenF

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:00:45
01:00:32
1:00:20
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)
i
Radharani Jiménez
01:00:45 (Tr: 1:00:08)

T. real: 00:58:53

T. oficial: 01:00:34

Inici real: 09:02:40

Hora meta: 10:01:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: can salvi

1:00:45
01:00:34
1:00:23
Sara Palomino Polo
01:00:26 (Tr: 0:59:30)
Juan Martinez Perez
01:00:28 (Tr: 0:59:18)
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
i
Radharani Jiménez
01:00:45 (Tr: 1:00:08)

T. real: 01:00:08

T. oficial: 01:00:45

Inici real: 09:01:37

Hora meta: 10:01:44

Cat:VtAF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:59

Sexe:F

Ritme: 6:01 min/km

Club: cor castelldefels runners

1:00:59
01:00:45
1:00:30
i
Sandra isabel Villa Añazco
01:00:30 (Tr: 0:59:07)
Ariadna Lopez Rayo
01:00:32 (Tr: 0:59:04)
David Rodriguez Gomez
01:00:34 (Tr: 0:58:53)