Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marató del Mediterrani

Mitja

20 octubre 2019

10K 5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:24:52

T. oficial: 01:25:01

Inici real: 09:01:09

Hora meta: 10:26:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: tri+9

1:25:58
01:25:01
1:24:05
Joaquin De Los Riscos Trenado
01:25:03 (Tr: 1:24:54)
i
Nacho Palao Gimenez
01:25:15 (Tr: 1:25:06)
John Fernández Valdez
01:25:21 (Tr: 1:25:19)
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)

T. real: 01:24:54

T. oficial: 01:25:03

Inici real: 09:01:09

Hora meta: 10:26:02

Cat:VtAM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: s.a.corbera

1:25:58
01:25:03
1:24:09
i
Didac Garcia Vilarmau
01:25:01 (Tr: 1:24:52)
i
Nacho Palao Gimenez
01:25:15 (Tr: 1:25:06)
John Fernández Valdez
01:25:21 (Tr: 1:25:19)
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)

T. real: 01:25:06

T. oficial: 01:25:15

Inici real: 09:01:08

Hora meta: 10:26:14

Cat:VtAM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: athletic track tarragona

1:25:58
01:25:15
1:24:32
i
Didac Garcia Vilarmau
01:25:01 (Tr: 1:24:52)
Joaquin De Los Riscos Trenado
01:25:03 (Tr: 1:24:54)
John Fernández Valdez
01:25:21 (Tr: 1:25:19)
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)

T. real: 01:25:19

T. oficial: 01:25:21

Inici real: 09:01:02

Hora meta: 10:26:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: pratenc

1:25:58
01:25:21
1:24:45
i
Didac Garcia Vilarmau
01:25:01 (Tr: 1:24:52)
Joaquin De Los Riscos Trenado
01:25:03 (Tr: 1:24:54)
i
Nacho Palao Gimenez
01:25:15 (Tr: 1:25:06)
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)

T. real: 01:25:18

T. oficial: 01:25:31

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 10:26:30

Cat:VtAM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: sports i running canet te

1:26:04
01:25:31
1:24:58
i
Didac Garcia Vilarmau
01:25:01 (Tr: 1:24:52)
Joaquin De Los Riscos Trenado
01:25:03 (Tr: 1:24:54)
i
Nacho Palao Gimenez
01:25:15 (Tr: 1:25:06)
John Fernández Valdez
01:25:21 (Tr: 1:25:19)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)
i
Manuel Galán Luque
01:26:04 (Tr: 1:25:39)

T. real: 01:25:33

T. oficial: 01:25:43

Inici real: 09:01:09

Hora meta: 10:26:42

Cat:VtAM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: blueline vilanova

1:26:11
01:25:43
1:25:15
i
Nacho Palao Gimenez
01:25:15 (Tr: 1:25:06)
John Fernández Valdez
01:25:21 (Tr: 1:25:19)
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)
i
Manuel Galán Luque
01:26:04 (Tr: 1:25:39)
Andreu Royo Guillem
01:26:06 (Tr: 1:25:52)

T. real: 01:25:45

T. oficial: 01:25:58

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 10:26:57

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: club triatló granollers

1:26:34
01:25:58
1:25:21
John Fernández Valdez
01:25:21 (Tr: 1:25:19)
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
i
Manuel Galán Luque
01:26:04 (Tr: 1:25:39)
Andreu Royo Guillem
01:26:06 (Tr: 1:25:52)
Jordi Fabra Pardo
01:26:12 (Tr: 1:26:09)
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)

T. real: 01:25:39

T. oficial: 01:26:04

Inici real: 09:01:25

Hora meta: 10:27:03

Cat:VtAM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: unacuraivettemsd

1:26:37
01:26:04
1:25:31
i
Jordi Jimenez Cardoso
01:25:31 (Tr: 1:25:18)
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)
Andreu Royo Guillem
01:26:06 (Tr: 1:25:52)
Jordi Fabra Pardo
01:26:12 (Tr: 1:26:09)
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)

T. real: 01:25:52

T. oficial: 01:26:06

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 10:27:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: ce wefeel

1:26:32
01:26:06
1:25:39
Vicenç Valero Iglesias
01:25:43 (Tr: 1:25:33)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)
i
Manuel Galán Luque
01:26:04 (Tr: 1:25:39)
Jordi Fabra Pardo
01:26:12 (Tr: 1:26:09)
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)

T. real: 01:26:09

T. oficial: 01:26:12

Inici real: 09:01:02

Hora meta: 10:27:11

Cat:VtAM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

1:26:37
01:26:12
1:25:47
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)
i
Manuel Galán Luque
01:26:04 (Tr: 1:25:39)
Andreu Royo Guillem
01:26:06 (Tr: 1:25:52)
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)
Pablo Guarner Escribano
01:26:37 (Tr: 1:26:27)

T. real: 01:26:03

T. oficial: 01:26:18

Inici real: 09:01:15

Hora meta: 10:27:17

Cat:SenM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

1:26:39
01:26:18
1:25:58
Alberto Rodriguez Espinosa
01:25:58 (Tr: 1:25:45)
i
Manuel Galán Luque
01:26:04 (Tr: 1:25:39)
Andreu Royo Guillem
01:26:06 (Tr: 1:25:52)
Jordi Fabra Pardo
01:26:12 (Tr: 1:26:09)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)
Pablo Guarner Escribano
01:26:37 (Tr: 1:26:27)
i
David Sainz Cerezo
01:26:39 (Tr: 1:26:27)

T. real: 01:26:19

T. oficial: 01:26:32

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 10:27:31

Cat:VtAM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: corredors.cat

1:26:58
01:26:32
1:26:06
Andreu Royo Guillem
01:26:06 (Tr: 1:25:52)
Jordi Fabra Pardo
01:26:12 (Tr: 1:26:09)
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Pablo Guarner Escribano
01:26:37 (Tr: 1:26:27)
i
David Sainz Cerezo
01:26:39 (Tr: 1:26:27)
Adri Perea
01:26:40 (Tr: 1:26:33)

T. real: 01:26:27

T. oficial: 01:26:37

Inici real: 09:01:10

Hora meta: 10:27:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

1:27:03
01:26:37
1:26:12
Jordi Fabra Pardo
01:26:12 (Tr: 1:26:09)
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)
i
David Sainz Cerezo
01:26:39 (Tr: 1:26:27)
Adri Perea
01:26:40 (Tr: 1:26:33)

T. real: 01:26:27

T. oficial: 01:26:39

Inici real: 09:01:12

Hora meta: 10:27:38

Cat:VtAM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: c.a.viladecans

1:27:00
01:26:39
1:26:18
Erik Iglesias Caamaño
01:26:18 (Tr: 1:26:03)
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)
Pablo Guarner Escribano
01:26:37 (Tr: 1:26:27)
Adri Perea
01:26:40 (Tr: 1:26:33)

T. real: 01:26:33

T. oficial: 01:26:40

Inici real: 09:01:07

Hora meta: 10:27:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:00:59

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

1:26:49
01:26:40
1:26:32
Oscar Bolorino González
01:26:32 (Tr: 1:26:19)
Pablo Guarner Escribano
01:26:37 (Tr: 1:26:27)
i
David Sainz Cerezo
01:26:39 (Tr: 1:26:27)