SubCurses

8RESULTATS

Marató del Mediterrani

5K

08 març 2020

10K 15K 5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:22:02

T. oficial: 00:22:09

Inici real: 08:44:57

Hora meta: 09:06:58

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:22:52
00:22:09
0:21:25
David Brito Roa
00:22:19 (Tr: 0:21:56)
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)

T. real: 00:21:56

T. oficial: 00:22:19

Inici real: 08:45:12

Hora meta: 09:07:08

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:52
00:22:19
0:21:46
i
Josep Marimon Vazquez
00:22:09 (Tr: 0:22:02)
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)

T. real: 00:22:20

T. oficial: 00:22:22

Inici real: 08:44:51

Hora meta: 09:07:11

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:44:49

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: unió atletica terrassa

0:22:52
00:22:22
0:21:51
i
Josep Marimon Vazquez
00:22:09 (Tr: 0:22:02)
David Brito Roa
00:22:19 (Tr: 0:21:56)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)

T. real: 00:22:19

T. oficial: 00:22:22

Inici real: 08:44:53

Hora meta: 09:07:11

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:22:52
00:22:22
0:21:51
i
Josep Marimon Vazquez
00:22:09 (Tr: 0:22:02)
David Brito Roa
00:22:19 (Tr: 0:21:56)
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)

T. real: 00:22:21

T. oficial: 00:22:26

Inici real: 08:44:54

Hora meta: 09:07:15

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: beer runners

0:22:54
00:22:26
0:21:58
i
Josep Marimon Vazquez
00:22:09 (Tr: 0:22:02)
David Brito Roa
00:22:19 (Tr: 0:21:56)
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Florinela Chifor
00:22:54 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:22:28

T. oficial: 00:22:30

Inici real: 08:44:52

Hora meta: 09:07:19

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: vergé industries

0:22:55
00:22:30
0:22:04
i
Josep Marimon Vazquez
00:22:09 (Tr: 0:22:02)
David Brito Roa
00:22:19 (Tr: 0:21:56)
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Florinela Chifor
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
Saúl González De La Rosa
00:22:55 (Tr: 0:22:46)

T. real: 00:22:52

T. oficial: 00:22:52

Inici real: 08:44:50

Hora meta: 09:07:41

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:44:49

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:23:23
00:22:52
0:22:22
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
i
Florinela Chifor
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
Saúl González De La Rosa
00:22:55 (Tr: 0:22:46)
i
Jose Olmo Olmo
00:23:21 (Tr: 0:23:17)

T. real: 00:22:51

T. oficial: 00:22:54

Inici real: 08:44:53

Hora meta: 09:07:43

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:44:49

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club: transilvania

0:23:28
00:22:54
0:22:20
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
Saúl González De La Rosa
00:22:55 (Tr: 0:22:46)
i
Jose Olmo Olmo
00:23:21 (Tr: 0:23:17)
Esteban Pérez Bernard
00:23:28 (Tr: 0:23:04)

T. real: 00:22:46

T. oficial: 00:22:55

Inici real: 08:44:59

Hora meta: 09:07:44

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: at. gravessinha

0:23:42
00:22:55
0:22:09
i
Josep Marimon Vazquez
00:22:09 (Tr: 0:22:02)
David Brito Roa
00:22:19 (Tr: 0:21:56)
i
María Sànchez Miranda
00:22:22 (Tr: 0:22:20)
Diego Merida Limache
00:22:22 (Tr: 0:22:19)
José Arias
00:22:26 (Tr: 0:22:21)
Ruben Molina Pérez
00:22:30 (Tr: 0:22:28)
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Florinela Chifor
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Jose Olmo Olmo
00:23:21 (Tr: 0:23:17)
Esteban Pérez Bernard
00:23:28 (Tr: 0:23:04)
i
Miguel Beivide Prieto
00:23:42 (Tr: 0:23:27)

T. real: 00:23:17

T. oficial: 00:23:21

Inici real: 08:44:53

Hora meta: 09:08:10

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:23:54
00:23:21
0:22:48
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Florinela Chifor
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
Saúl González De La Rosa
00:22:55 (Tr: 0:22:46)
Esteban Pérez Bernard
00:23:28 (Tr: 0:23:04)
i
Miguel Beivide Prieto
00:23:42 (Tr: 0:23:27)
Marta Bisbal Gonzalez
00:23:54 (Tr: 0:23:39)

T. real: 00:23:04

T. oficial: 00:23:28

Inici real: 08:45:13

Hora meta: 09:08:17

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: cheers

0:24:07
00:23:28
0:22:49
Berta Martí Boncompte
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Florinela Chifor
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
Saúl González De La Rosa
00:22:55 (Tr: 0:22:46)
i
Jose Olmo Olmo
00:23:21 (Tr: 0:23:17)
i
Miguel Beivide Prieto
00:23:42 (Tr: 0:23:27)
Marta Bisbal Gonzalez
00:23:54 (Tr: 0:23:39)
i
German Martinez Verdun
00:24:07 (Tr: 0:24:04)

T. real: 00:23:27

T. oficial: 00:23:42

Inici real: 08:45:05

Hora meta: 09:08:31

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:24:29
00:23:42
0:22:55
Saúl González De La Rosa
00:22:55 (Tr: 0:22:46)
i
Jose Olmo Olmo
00:23:21 (Tr: 0:23:17)
Esteban Pérez Bernard
00:23:28 (Tr: 0:23:04)
Marta Bisbal Gonzalez
00:23:54 (Tr: 0:23:39)
i
German Martinez Verdun
00:24:07 (Tr: 0:24:04)
i
Cristina Lorente Tresserres
00:24:08 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:39

T. oficial: 00:23:54

Inici real: 08:45:04

Hora meta: 09:08:43

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:44:49

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:26
00:23:54
0:23:21
i
Jose Olmo Olmo
00:23:21 (Tr: 0:23:17)
Esteban Pérez Bernard
00:23:28 (Tr: 0:23:04)
i
Miguel Beivide Prieto
00:23:42 (Tr: 0:23:27)
i
German Martinez Verdun
00:24:07 (Tr: 0:24:04)
i
Cristina Lorente Tresserres
00:24:08 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:24:04

T. oficial: 00:24:07

Inici real: 08:44:52

Hora meta: 09:08:56

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:8:44:49

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:24:46
00:24:07
0:23:28
Esteban Pérez Bernard
00:23:28 (Tr: 0:23:04)
i
Miguel Beivide Prieto
00:23:42 (Tr: 0:23:27)
Marta Bisbal Gonzalez
00:23:54 (Tr: 0:23:39)
i
Cristina Lorente Tresserres
00:24:08 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:24:08

Inici real: 08:45:01

Hora meta: 09:08:57

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:44:49

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club: proam

0:24:34
00:24:08
0:23:42
i
Miguel Beivide Prieto
00:23:42 (Tr: 0:23:27)
Marta Bisbal Gonzalez
00:23:54 (Tr: 0:23:39)
i
German Martinez Verdun
00:24:07 (Tr: 0:24:04)