L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
631 | 488 | 559 | Edgar Sampietro Cruz | 0:59:53 (tr 0:56:47) | |||
T. real: 00:56:47 T. oficial: 00:59:53 Inici real: 09:33:18 Hora meta: 10:30:05 Cat:M Pos. categoria: 488 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:41 min/km Club: k4_2: 0:24:24 Hora k4_2 : 09:57:42 Pos k4_2 : 755 - Meta: 0:56:47 Hora meta: 10:30:05 Pos meta : 631 X 124 posicions
Split Times
6600
0:59:56
00:59:53
0:59:50
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58) |
|||||||
633 | 144 | 711 |
i
|
Magdalena Rosa Cordoba | 0:59:53 (tr 0:58:33) | ||
T. real: 00:58:33 T. oficial: 00:59:53 Inici real: 09:31:32 Hora meta: 10:30:05 Cat:F Pos. categoria: 144 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:52 min/km Club: k4_2: 0:25:03 Hora k4_2 : 09:56:35 Pos k4_2 : 652 - Meta: 0:58:33 Hora meta: 10:30:05 Pos meta : 633 X 19 posicions
Split Times
6270
0:59:56
00:59:53
0:59:50
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58) |
|||||||
632 | 489 | 776 | Andreu Boned Torres | 0:59:53 (tr 0:56:47) | |||
T. real: 00:56:47 T. oficial: 00:59:53 Inici real: 09:33:19 Hora meta: 10:30:05 Cat:M Pos. categoria: 489 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:41 min/km Club: k4_2: 0:24:24 Hora k4_2 : 09:57:43 Pos k4_2 : 756 - Meta: 0:56:47 Hora meta: 10:30:05 Pos meta : 632 X 124 posicions
Split Times
6270
0:59:56
00:59:53
0:59:50
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58) |
|||||||
634 | 145 | 275 |
i
|
Laura Ortega García | 0:59:54 (tr 0:56:53) | ||
T. real: 00:56:53 T. oficial: 00:59:54 Inici real: 09:33:14 Hora meta: 10:30:06 Cat:F Pos. categoria: 145 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:42 min/km Club: k4_2: 0:25:19 Hora k4_2 : 09:58:32 Pos k4_2 : 805 - Meta: 0:56:53 Hora meta: 10:30:06 Pos meta : 634 X 171 posicions
Split Times
4400
0:59:56
00:59:54
0:59:52
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58) |
|||||||
635 | 490 | 254 | Marcelo daniel Mano Juaristi | 0:59:55 (tr 0:58:54) | |||
T. real: 00:58:54 T. oficial: 00:59:55 Inici real: 09:31:13 Hora meta: 10:30:07 Cat:M Pos. categoria: 490 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club: k4_2: 0:24:16 Hora k4_2 : 09:55:29 Pos k4_2 : 554 - Meta: 0:58:54 Hora meta: 10:30:07 Pos meta : 635 Y 81 posicions
Split Times
5170
0:59:57
00:59:55
0:59:52
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58)
Ricard Ferre Navarro
00:59:57 (Tr: 0:58:15) |
|||||||
636 | 146 | 295 | Mireia Lluís Mourenza | 0:59:55 (tr 0:57:40) | |||
T. real: 00:57:40 T. oficial: 00:59:55 Inici real: 09:32:28 Hora meta: 10:30:07 Cat:F Pos. categoria: 146 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:46 min/km Club: k4_2: 0:24:09 Hora k4_2 : 09:56:36 Pos k4_2 : 655 - Meta: 0:57:40 Hora meta: 10:30:07 Pos meta : 636 X 19 posicions
Split Times
6380
0:59:58
00:59:55
0:59:52
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58)
Ricard Ferre Navarro
00:59:57 (Tr: 0:58:15)
Jose luis Latorre Oliva
00:59:58 (Tr: 0:58:08) |
|||||||
637 | 491 | 731 |
i
|
Jorge Badilla | 0:59:56 (tr 0:58:58) | ||
T. real: 00:58:58 T. oficial: 00:59:56 Inici real: 09:31:11 Hora meta: 10:30:08 Cat:M Pos. categoria: 491 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club: runners el vendrell k4_2: 0:23:47 Hora k4_2 : 09:54:57 Pos k4_2 : 504 - Meta: 0:58:58 Hora meta: 10:30:08 Pos meta : 637 Y 133 posicions
Split Times
27610
1:00:09
00:59:56
0:59:44
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
Ricard Ferre Navarro
00:59:57 (Tr: 0:58:15)
Jose luis Latorre Oliva
00:59:58 (Tr: 0:58:08)
Edgardo hugo Brest
01:00:09 (Tr: 0:58:24) |
|||||||
638 | 492 | 269 | Ricard Ferre Navarro | 0:59:57 (tr 0:58:15) | |||
T. real: 00:58:15 T. oficial: 00:59:57 Inici real: 09:31:54 Hora meta: 10:30:09 Cat:M Pos. categoria: 492 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: k4_2: 0:24:21 Hora k4_2 : 09:56:15 Pos k4_2 : 623 - Meta: 0:58:15 Hora meta: 10:30:09 Pos meta : 638 Y 15 posicions
Split Times
27170
1:00:09
00:59:57
0:59:45
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58)
Jose luis Latorre Oliva
00:59:58 (Tr: 0:58:08)
Edgardo hugo Brest
01:00:09 (Tr: 0:58:24)
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03) |
|||||||
639 | 493 | 334 | Jose luis Latorre Oliva | 0:59:58 (tr 0:58:08) | |||
T. real: 00:58:08 T. oficial: 00:59:58 Inici real: 09:32:03 Hora meta: 10:30:10 Cat:M Pos. categoria: 493 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: k4_2: 0:24:24 Hora k4_2 : 09:56:27 Pos k4_2 : 634 - Meta: 0:58:08 Hora meta: 10:30:10 Pos meta : 639 Y 5 posicions
Split Times
26400
1:00:10
00:59:58
0:59:46
Edgar Sampietro Cruz
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Magdalena Rosa Cordoba
00:59:53 (Tr: 0:58:33)
Andreu Boned Torres
00:59:53 (Tr: 0:56:47)
i
Laura Ortega García
00:59:54 (Tr: 0:56:53)
Marcelo daniel Mano Juaristi
00:59:55 (Tr: 0:58:54)
Mireia Lluís Mourenza
00:59:55 (Tr: 0:57:40)
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58)
Ricard Ferre Navarro
00:59:57 (Tr: 0:58:15)
Edgardo hugo Brest
01:00:09 (Tr: 0:58:24)
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03)
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22) |
|||||||
640 | 494 | 234 | Edgardo hugo Brest | 1:00:09 (tr 0:58:24) | |||
T. real: 00:58:24 T. oficial: 01:00:09 Inici real: 09:31:57 Hora meta: 10:30:21 Cat:M Pos. categoria: 494 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club: k4_2: 0:23:57 Hora k4_2 : 09:55:54 Pos k4_2 : 603 - Meta: 0:58:24 Hora meta: 10:30:21 Pos meta : 640 Y 37 posicions
Split Times
27610
1:00:21
01:00:09
0:59:56
i
Jorge Badilla
00:59:56 (Tr: 0:58:58)
Ricard Ferre Navarro
00:59:57 (Tr: 0:58:15)
Jose luis Latorre Oliva
00:59:58 (Tr: 0:58:08)
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03)
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22)
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40) |
|||||||
641 | 495 | 364 | Joan Saavedra Mateu | 1:00:09 (tr 0:58:03) | |||
T. real: 00:58:03 T. oficial: 01:00:09 Inici real: 09:32:19 Hora meta: 10:30:21 Cat:M Pos. categoria: 495 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: k4_2: 0:24:23 Hora k4_2 : 09:56:42 Pos k4_2 : 658 - Meta: 0:58:03 Hora meta: 10:30:21 Pos meta : 641 X 17 posicions
Split Times
27170
1:00:22
01:00:09
0:59:57
Ricard Ferre Navarro
00:59:57 (Tr: 0:58:15)
Jose luis Latorre Oliva
00:59:58 (Tr: 0:58:08)
Edgardo hugo Brest
01:00:09 (Tr: 0:58:24)
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22)
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40) |
|||||||
642 | 147 | 552 | Marina Poza Gonzalez | 1:00:10 (tr 0:57:22) | |||
T. real: 00:57:22 T. oficial: 01:00:10 Inici real: 09:33:00 Hora meta: 10:30:22 Cat:F Pos. categoria: 147 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:45 min/km Club: k4_2: 0:23:49 Hora k4_2 : 09:56:49 Pos k4_2 : 666 - Meta: 0:57:22 Hora meta: 10:30:22 Pos meta : 642 X 24 posicions
Split Times
26400
1:00:22
01:00:10
0:59:58
Jose luis Latorre Oliva
00:59:58 (Tr: 0:58:08)
Edgardo hugo Brest
01:00:09 (Tr: 0:58:24)
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03)
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40) |
|||||||
643 | 148 | 262 | Sonia Campos Merino | 1:00:12 (tr 0:58:28) | |||
T. real: 00:58:28 T. oficial: 01:00:12 Inici real: 09:31:57 Hora meta: 10:30:24 Cat:F Pos. categoria: 148 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:51 min/km Club: k4_2: 0:24:17 Hora k4_2 : 09:56:14 Pos k4_2 : 621 - Meta: 0:58:28 Hora meta: 10:30:24 Pos meta : 643 Y 22 posicions
Split Times
10010
1:00:17
01:00:12
1:00:08
Edgardo hugo Brest
01:00:09 (Tr: 0:58:24)
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03)
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54) |
|||||||
644 | 496 | 288 | Carlos Sanchez Castellvi | 1:00:13 (tr 0:57:45) | |||
T. real: 00:57:45 T. oficial: 01:00:13 Inici real: 09:32:41 Hora meta: 10:30:25 Cat:M Pos. categoria: 496 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club: k4_2: 0:24:38 Hora k4_2 : 09:57:19 Pos k4_2 : 713 - Meta: 0:57:45 Hora meta: 10:30:25 Pos meta : 644 X 69 posicions
Split Times
10010
1:00:18
01:00:13
1:00:09
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03)
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22)
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15) |
|||||||
645 | 149 | 1013 |
i
|
Laia Casas Gimenez | 1:00:14 (tr 0:58:19) | ||
T. real: 00:58:19 T. oficial: 01:00:14 Inici real: 09:32:07 Hora meta: 10:30:26 Cat:F Pos. categoria: 149 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:50 min/km Club: k4_2: 0:24:26 Hora k4_2 : 09:56:33 Pos k4_2 : 647 - Meta: 0:58:19 Hora meta: 10:30:26 Pos meta : 645 X 2 posicions
Split Times
9970
1:00:18
01:00:14
1:00:09
Joan Saavedra Mateu
01:00:09 (Tr: 0:58:03)
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22)
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40) |
|||||||
646 | 150 | 631 |
i
|
Lluisa Lopez Almansa | 1:00:17 (tr 0:57:54) | ||
T. real: 00:57:54 T. oficial: 01:00:17 Inici real: 09:32:35 Hora meta: 10:30:29 Cat:F Pos. categoria: 150 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:48 min/km Club: k4_2: 0:25:26 Hora k4_2 : 09:58:00 Pos k4_2 : 772 - Meta: 0:57:54 Hora meta: 10:30:29 Pos meta : 646 X 126 posicions
Split Times
15290
1:00:24
01:00:17
1:00:10
Marina Poza Gonzalez
01:00:10 (Tr: 0:57:22)
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40)
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12) |
|||||||
647 | 497 | 588 | Jose maria Turrion Gomollon | 1:00:18 (tr 0:57:15) | |||
T. real: 00:57:15 T. oficial: 01:00:18 Inici real: 09:33:16 Hora meta: 10:30:30 Cat:M Pos. categoria: 497 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:44 min/km Club: k4_2: 0:23:19 Hora k4_2 : 09:56:34 Pos k4_2 : 650 - Meta: 0:57:15 Hora meta: 10:30:30 Pos meta : 647 X 3 posicions
Split Times
13200
1:00:24
01:00:18
1:00:12
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40)
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12) |
|||||||
648 | 151 | 579 |
i
|
Eugenia Freniche | 1:00:18 (tr 0:58:40) | ||
T. real: 00:58:40 T. oficial: 01:00:18 Inici real: 09:31:50 Hora meta: 10:30:30 Cat:F Pos. categoria: 151 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:52 min/km Club: k4_2: 0:23:47 Hora k4_2 : 09:55:37 Pos k4_2 : 568 - Meta: 0:58:40 Hora meta: 10:30:30 Pos meta : 648 Y 80 posicions
Split Times
13860
1:00:25
01:00:18
1:00:12
Sonia Campos Merino
01:00:12 (Tr: 0:58:28)
Carlos Sanchez Castellvi
01:00:13 (Tr: 0:57:45)
i
Laia Casas Gimenez
01:00:14 (Tr: 0:58:19)
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35) |
|||||||
649 | 498 | 484 | Joaquín Rodríguez Ferrer | 1:00:24 (tr 0:58:12) | |||
T. real: 00:58:12 T. oficial: 01:00:24 Inici real: 09:32:24 Hora meta: 10:30:36 Cat:M Pos. categoria: 498 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: beer runners k4_2: 0:24:06 Hora k4_2 : 09:56:29 Pos k4_2 : 636 - Meta: 0:58:12 Hora meta: 10:30:36 Pos meta : 649 Y 13 posicions
Split Times
15290
1:00:31
01:00:24
1:00:17
i
Lluisa Lopez Almansa
01:00:17 (Tr: 0:57:54)
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
i
Patricia Rocha De Pol
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42) |
|||||||
650 | 152 | 725 | Lourdes Serrano Ruza | 1:00:24 (tr 0:58:12) | |||
T. real: 00:58:12 T. oficial: 01:00:24 Inici real: 09:32:24 Hora meta: 10:30:36 Cat:F Pos. categoria: 152 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:50 min/km Club: k4_2: 0:24:06 Hora k4_2 : 09:56:30 Pos k4_2 : 637 - Meta: 0:58:12 Hora meta: 10:30:36 Pos meta : 650 Y 13 posicions
Split Times
13200
1:00:30
01:00:24
1:00:18
Jose maria Turrion Gomollon
01:00:18 (Tr: 0:57:15)
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40)
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
i
Patricia Rocha De Pol
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42) |
|||||||
651 | 499 | 581 |
i
|
Pablo Guasch Giros | 1:00:25 (tr 0:58:35) | ||
T. real: 00:58:35 T. oficial: 01:00:25 Inici real: 09:32:02 Hora meta: 10:30:37 Cat:M Pos. categoria: 499 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: k4_2: 0:24:15 Hora k4_2 : 09:56:17 Pos k4_2 : 626 - Meta: 0:58:35 Hora meta: 10:30:37 Pos meta : 651 Y 25 posicions
Split Times
13860
1:00:31
01:00:25
1:00:18
i
Eugenia Freniche
01:00:18 (Tr: 0:58:40)
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Patricia Rocha De Pol
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42) |
|||||||
652 | 153 | 1049 |
i
|
Patricia Rocha De Pol | 1:00:25 (tr 0:58:35) | ||
T. real: 00:58:35 T. oficial: 01:00:25 Inici real: 09:32:03 Hora meta: 10:30:37 Cat:F Pos. categoria: 153 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:52 min/km Club: k4_2: 0:24:13 Hora k4_2 : 09:56:16 Pos k4_2 : 624 - Meta: 0:58:35 Hora meta: 10:30:37 Pos meta : 652 Y 28 posicions
Split Times
7865
1:00:29
01:00:25
1:00:22
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42) |
|||||||
653 | 500 | 348 | Toni Gámez Sánchez | 1:00:26 (tr 0:57:40) | |||
T. real: 00:57:40 T. oficial: 01:00:26 Inici real: 09:32:59 Hora meta: 10:30:38 Cat:M Pos. categoria: 500 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: k4_2: 0:24:33 Hora k4_2 : 09:57:32 Pos k4_2 : 739 - Meta: 0:57:40 Hora meta: 10:30:38 Pos meta : 653 X 86 posicions
Split Times
11952
1:00:32
01:00:26
1:00:21
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
i
Patricia Rocha De Pol
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
i
David Hickie
01:00:32 (Tr: 0:57:38) |
|||||||
654 | 501 | 373 | Carlos Diaz Perez | 1:00:29 (tr 0:59:42) | |||
T. real: 00:59:42 T. oficial: 01:00:29 Inici real: 09:31:00 Hora meta: 10:30:41 Cat:M Pos. categoria: 501 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:59 min/km Club: runners vallvidrera k4_2: 0:24:19 Hora k4_2 : 09:55:18 Pos k4_2 : 542 - Meta: 0:59:42 Hora meta: 10:30:41 Pos meta : 654 Y 112 posicions
Split Times
11990
1:00:34
01:00:29
1:00:23
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
i
Patricia Rocha De Pol
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
i
David Hickie
01:00:32 (Tr: 0:57:38)
Vanessa Calderón Muñoz
01:00:34 (Tr: 0:58:38) |
|||||||
655 | 154 | 374 | Clotilde Teson Ruiz | 1:00:29 (tr 0:59:42) | |||
T. real: 00:59:42 T. oficial: 01:00:29 Inici real: 09:31:00 Hora meta: 10:30:41 Cat:F Pos. categoria: 154 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:59 min/km Club: runners vallvidrera k4_2: 0:24:20 Hora k4_2 : 09:55:19 Pos k4_2 : 543 - Meta: 0:59:42 Hora meta: 10:30:41 Pos meta : 655 Y 112 posicions
Split Times
13200
1:00:35
01:00:29
1:00:23
Joaquín Rodríguez Ferrer
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
Lourdes Serrano Ruza
01:00:24 (Tr: 0:58:12)
i
Pablo Guasch Giros
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
i
Patricia Rocha De Pol
01:00:25 (Tr: 0:58:35)
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
i
David Hickie
01:00:32 (Tr: 0:57:38)
Vanessa Calderón Muñoz
01:00:34 (Tr: 0:58:38)
Mayte Albaigés Gutiérrez
01:00:35 (Tr: 0:59:35) |
|||||||
656 | 502 | 1153 |
i
|
David Hickie | 1:00:32 (tr 0:57:38) | ||
T. real: 00:57:38 T. oficial: 01:00:32 Inici real: 09:33:06 Hora meta: 10:30:44 Cat:M Pos. categoria: 502 Inici cursa:9:30:12 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: k4_2: 0:24:34 Hora k4_2 : 09:57:39 Pos k4_2 : 751 - Meta: 0:57:38 Hora meta: 10:30:44 Pos meta : 656 X 95 posicions
Split Times
11952
1:00:37
01:00:32
1:00:26
Toni Gámez Sánchez
01:00:26 (Tr: 0:57:40)
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Vanessa Calderón Muñoz
01:00:34 (Tr: 0:58:38)
Mayte Albaigés Gutiérrez
01:00:35 (Tr: 0:59:35)
i
Andrea Fernández Rodríguez
01:00:36 (Tr: 0:58:20) |
|||||||
657 | 155 | 543 | Vanessa Calderón Muñoz | 1:00:34 (tr 0:58:38) | |||
T. real: 00:58:38 T. oficial: 01:00:34 Inici real: 09:32:09 Hora meta: 10:30:46 Cat:F Pos. categoria: 155 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:52 min/km Club: entrenamiento 15h k4_2: 0:24:42 Hora k4_2 : 09:56:51 Pos k4_2 : 671 - Meta: 0:58:38 Hora meta: 10:30:46 Pos meta : 657 X 14 posicions
Split Times
11990
1:00:40
01:00:34
1:00:29
Carlos Diaz Perez
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
i
David Hickie
01:00:32 (Tr: 0:57:38)
Mayte Albaigés Gutiérrez
01:00:35 (Tr: 0:59:35)
i
Andrea Fernández Rodríguez
01:00:36 (Tr: 0:58:20)
Sabina Morillo Jiménez
01:00:37 (Tr: 0:59:05) |
|||||||
658 | 156 | 472 | Mayte Albaigés Gutiérrez | 1:00:35 (tr 0:59:35) | |||
T. real: 00:59:35 T. oficial: 01:00:35 Inici real: 09:31:12 Hora meta: 10:30:47 Cat:F Pos. categoria: 156 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:58 min/km Club: independent k4_2: 0:24:43 Hora k4_2 : 09:55:55 Pos k4_2 : 607 - Meta: 0:59:35 Hora meta: 10:30:47 Pos meta : 658 Y 51 posicions
Split Times
13200
1:00:41
01:00:35
1:00:29
Clotilde Teson Ruiz
01:00:29 (Tr: 0:59:42)
i
David Hickie
01:00:32 (Tr: 0:57:38)
Vanessa Calderón Muñoz
01:00:34 (Tr: 0:58:38)
i
Andrea Fernández Rodríguez
01:00:36 (Tr: 0:58:20)
Sabina Morillo Jiménez
01:00:37 (Tr: 0:59:05) |
|||||||
659 | 157 | 1076 |
i
|
Andrea Fernández Rodríguez | 1:00:36 (tr 0:58:20) | ||
T. real: 00:58:20 T. oficial: 01:00:36 Inici real: 09:32:28 Hora meta: 10:30:48 Cat:F Pos. categoria: 157 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:50 min/km Club: sitges trail k4_2: 0:24:25 Hora k4_2 : 09:56:53 Pos k4_2 : 677 - Meta: 0:58:20 Hora meta: 10:30:48 Pos meta : 659 X 18 posicions
Split Times
9369
1:00:40
01:00:36
1:00:32
i
David Hickie
01:00:32 (Tr: 0:57:38)
Vanessa Calderón Muñoz
01:00:34 (Tr: 0:58:38)
Mayte Albaigés Gutiérrez
01:00:35 (Tr: 0:59:35)
Sabina Morillo Jiménez
01:00:37 (Tr: 0:59:05) |
|||||||
660 | 158 | 635 | Sabina Morillo Jiménez | 1:00:37 (tr 0:59:05) | |||
T. real: 00:59:05 T. oficial: 01:00:37 Inici real: 09:31:44 Hora meta: 10:30:49 Cat:F Pos. categoria: 158 Inici cursa:9:30:12 Sexe:F Ritme: 5:55 min/km Club: k4_2: 0:24:19 Hora k4_2 : 09:56:03 Pos k4_2 : 612 - Meta: 0:59:05 Hora meta: 10:30:49 Pos meta : 660 Y 48 posicions
Split Times
6930
1:00:41
01:00:37
1:00:34
Vanessa Calderón Muñoz
01:00:34 (Tr: 0:58:38)
Mayte Albaigés Gutiérrez
01:00:35 (Tr: 0:59:35)
i
Andrea Fernández Rodríguez
01:00:36 (Tr: 0:58:20) |
|||||||