Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

3a Sanitas Mediterrani Nit Run

5K

22 juliol 2017

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:19:33

T. oficial: 00:19:42

Inici real: 20:00:13

Hora meta: 20:19:45

Cat:M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: triactiva

0:19:52
00:19:42
0:19:32
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:35

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:19:38

Cat:M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:19:52
00:19:35
0:19:17
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:37

T. oficial: 00:19:37

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:19:40

Cat:M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:52
00:19:37
0:19:21
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:39

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:19:42

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:52
00:19:39
0:19:25
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:42

T. oficial: 00:19:42

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:19:45

Cat:M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:20:07
00:19:42
0:19:17
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)

T. real: 00:19:43

T. oficial: 00:19:43

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:19:46

Cat:M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:20:11
00:19:43
0:19:15
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)

T. real: 00:19:52

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: rctri

0:20:23
00:19:52
0:19:22
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:20:07

T. oficial: 00:20:07

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:10

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:03

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club: cornellà atletic

0:22:05
00:20:07
0:18:10
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:20:11

T. oficial: 00:20:11

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:14

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:20:38
00:20:11
0:19:43
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)

T. real: 00:20:21

T. oficial: 00:20:23

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:20:26

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: castelldefels outdoor

0:20:53
00:20:23
0:19:52
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:20:24

T. oficial: 00:22:05

Inici real: 20:01:44

Hora meta: 20:22:08

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: gramajo running team

0:24:02
00:22:05
0:20:07
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Carlos Abenójar Meral
00:23:19 (Tr: 0:21:16)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
Javi Gonzalez
00:23:51 (Tr: 0:21:53)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:20:32

T. oficial: 00:20:32

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:35

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

0:20:53
00:20:32
0:20:11
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:20:32

T. oficial: 00:20:32

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:35

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: club natació valldoreix

0:20:42
00:20:32
0:20:23
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:20:39

T. oficial: 00:20:39

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:42

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:20:42
00:20:39
0:20:36
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:20:39

T. oficial: 00:20:40

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:20:43

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: castelldefels outdoor

0:21:03
00:20:40
0:20:17
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)

T. real: 00:20:41

T. oficial: 00:20:41

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:44

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: viva españa!!!

0:21:03
00:20:41
0:20:18
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)

T. real: 00:20:42

T. oficial: 00:20:42

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:20:45

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:03

Sexe:F

Ritme: 4:09 min/km

Club: avinent manresa

0:21:06
00:20:42
0:20:17
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)

T. real: 00:21:03

T. oficial: 00:21:03

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:21:06

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: c.e. picornell

0:21:26
00:21:03
0:20:40
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)

T. real: 00:21:03

T. oficial: 00:21:03

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:21:06

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:03

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club: c.e. picornell

0:23:19
00:21:03
0:18:47
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Carlos Abenójar Meral
00:23:19 (Tr: 0:21:16)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:06

T. oficial: 00:21:06

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:21:09

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:21:30
00:21:06
0:20:42
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)

T. real: 00:21:07

T. oficial: 00:21:07

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:21:10

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: corredors.cat

0:21:28
00:21:07
0:20:46
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)

T. real: 00:21:16

T. oficial: 00:23:19

Inici real: 20:02:07

Hora meta: 20:23:22

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: bike runners team

0:25:36
00:23:19
0:21:03
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
Javi Gonzalez
00:23:51 (Tr: 0:21:53)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:23

T. oficial: 00:21:23

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:21:26

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: ecuador club de atletismo

0:21:49
00:21:23
0:20:57
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)

T. real: 00:21:28

T. oficial: 00:21:28

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:21:31

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:23:51
00:21:28
0:19:04
i
Carlos Sierra Nogueras
00:19:42 (Tr: 0:19:33)
Fredesvindo Silva Zarate
00:19:35 (Tr: 0:19:35)
i
Toni Sanchez
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Antonio Polo López
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Manel Acosta Vazquez
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Víctor Blasco Cordero
00:19:43 (Tr: 0:19:43)
Alberto Acosta Vázquez
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Sara Benedí Manrique
00:20:07 (Tr: 0:20:07)
Carlos Huertas Bastida
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Olivella Romero
00:20:23 (Tr: 0:20:21)
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
Franc Líria Berruezo
00:20:32 (Tr: 0:20:32)
i
Tesifon Sánchez Sánchez
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Samu Rigol Díaz-crespo
00:20:40 (Tr: 0:20:39)
Raul Luque Miranda
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Judit Sancho Torrents
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
Javier Jus Lopez
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Silvia Dominguez Marti
00:21:03 (Tr: 0:21:03)
Bienvenido Alonso Gómez
00:21:06 (Tr: 0:21:06)
Nicolas Mendoza Thornton
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Carlos Abenójar Meral
00:23:19 (Tr: 0:21:16)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
Javi Gonzalez
00:23:51 (Tr: 0:21:53)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:35

T. oficial: 00:21:56

Inici real: 20:00:25

Hora meta: 20:21:59

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:22:04
00:21:56
0:21:48
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:21:47

T. oficial: 00:21:49

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:21:52

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:03

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: c.m. sigueme

0:22:14
00:21:49
0:21:23
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
Cristian Quishpe
00:21:23 (Tr: 0:21:23)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:53

T. oficial: 00:23:51

Inici real: 20:02:01

Hora meta: 20:23:54

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:26:14
00:23:51
0:21:28
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
Carlos Abenójar Meral
00:23:19 (Tr: 0:21:16)
i
Jorge Sotomayor Calvo
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:55

T. oficial: 00:22:04

Inici real: 20:00:13

Hora meta: 20:22:07

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:22:12
00:22:04
0:21:56
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Marius Rusu
00:22:02 (Tr: 0:21:56)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:56

T. oficial: 00:22:02

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:22:05

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:15
00:22:02
0:21:49
i
Gabriel Falconier
00:22:05 (Tr: 0:20:24)
Antoni Navarro Duran
00:21:56 (Tr: 0:21:35)
Linda Arnott
00:21:49 (Tr: 0:21:47)
i
Juanjo Guerrero Gomez
00:22:04 (Tr: 0:21:55)
Jaime Taipe
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:22:07

T. oficial: 00:22:07

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:22:10

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:20:00:03

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: la sansi

0:22:09
00:22:07
0:22:05