Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

3a Cursa Mercabarna

5K

08 octubre 2017

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:21:37

T. oficial: 00:21:41

Inici real: 11:01:56

Hora meta: 11:23:32

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:22:02
00:21:41
0:21:21
Daniel Bassas Garrity
00:21:42 (Tr: 0:21:34)
Julio cesar Hidalgo
00:21:47 (Tr: 0:21:32)
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)

T. real: 00:21:34

T. oficial: 00:21:42

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:23:33

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:22:02
00:21:42
0:21:23
Javier Cabeza Campomanes
00:21:41 (Tr: 0:21:37)
Julio cesar Hidalgo
00:21:47 (Tr: 0:21:32)
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)

T. real: 00:21:32

T. oficial: 00:21:47

Inici real: 11:02:07

Hora meta: 11:23:38

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:22:02
00:21:47
0:21:33
Javier Cabeza Campomanes
00:21:41 (Tr: 0:21:37)
Daniel Bassas Garrity
00:21:42 (Tr: 0:21:34)
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)

T. real: 00:21:38

T. oficial: 00:21:51

Inici real: 11:02:05

Hora meta: 11:23:42

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:01:51

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:22:02
00:21:51
0:21:40
Javier Cabeza Campomanes
00:21:41 (Tr: 0:21:37)
Daniel Bassas Garrity
00:21:42 (Tr: 0:21:34)
Julio cesar Hidalgo
00:21:47 (Tr: 0:21:32)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)

T. real: 00:21:38

T. oficial: 00:21:51

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:23:42

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:22:07
00:21:51
0:21:35
Javier Cabeza Campomanes
00:21:41 (Tr: 0:21:37)
Daniel Bassas Garrity
00:21:42 (Tr: 0:21:34)
Julio cesar Hidalgo
00:21:47 (Tr: 0:21:32)
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)
i
Jordi Places Rabal
00:22:07 (Tr: 0:22:00)

T. real: 00:21:53

T. oficial: 00:21:56

Inici real: 11:01:54

Hora meta: 11:23:47

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:22:14
00:21:56
0:21:37
Javier Cabeza Campomanes
00:21:41 (Tr: 0:21:37)
Daniel Bassas Garrity
00:21:42 (Tr: 0:21:34)
Julio cesar Hidalgo
00:21:47 (Tr: 0:21:32)
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)
i
Jordi Places Rabal
00:22:07 (Tr: 0:22:00)
i
Oscar Curtiella Carbonero
00:22:14 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:21:54

T. oficial: 00:22:02

Inici real: 11:01:59

Hora meta: 11:23:53

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:22:20
00:22:02
0:21:43
Julio cesar Hidalgo
00:21:47 (Tr: 0:21:32)
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Jordi Places Rabal
00:22:07 (Tr: 0:22:00)
i
Oscar Curtiella Carbonero
00:22:14 (Tr: 0:21:57)
i
Javier Bau Redon
00:22:20 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:22:00

T. oficial: 00:22:07

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 11:23:58

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:23
00:22:07
0:21:50
Úrsula Garcia Casellas
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Xavier Rodríguez Gusiñé
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)
i
Oscar Curtiella Carbonero
00:22:14 (Tr: 0:21:57)
i
Javier Bau Redon
00:22:20 (Tr: 0:21:07)
Olga Martinez Torregrosa
00:22:23 (Tr: 0:22:23)

T. real: 00:21:57

T. oficial: 00:22:14

Inici real: 11:02:08

Hora meta: 11:24:05

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:33
00:22:14
0:21:56
Francisco josé Galan Rodriguez
00:21:56 (Tr: 0:21:53)
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)
i
Jordi Places Rabal
00:22:07 (Tr: 0:22:00)
i
Javier Bau Redon
00:22:20 (Tr: 0:21:07)
Olga Martinez Torregrosa
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
Vinyet Bigorda Soriano
00:22:24 (Tr: 0:22:16)
Anna Cos Morera
00:22:29 (Tr: 0:22:23)
Pere Minoves Serrano
00:22:30 (Tr: 0:22:25)

T. real: 00:21:07

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 11:03:04

Hora meta: 11:24:11

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:22:38
00:22:20
0:22:02
i
Pol Neugebauer Monclus
00:22:02 (Tr: 0:21:54)
i
Jordi Places Rabal
00:22:07 (Tr: 0:22:00)
i
Oscar Curtiella Carbonero
00:22:14 (Tr: 0:21:57)
Olga Martinez Torregrosa
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
Vinyet Bigorda Soriano
00:22:24 (Tr: 0:22:16)
Anna Cos Morera
00:22:29 (Tr: 0:22:23)
Pere Minoves Serrano
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Jaime Taipe
00:22:35 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:22:23

T. oficial: 00:22:23

Inici real: 11:01:51

Hora meta: 11:24:14

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:01:51

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:22:40
00:22:23
0:22:07
i
Jordi Places Rabal
00:22:07 (Tr: 0:22:00)
i
Oscar Curtiella Carbonero
00:22:14 (Tr: 0:21:57)
i
Javier Bau Redon
00:22:20 (Tr: 0:21:07)
Vinyet Bigorda Soriano
00:22:24 (Tr: 0:22:16)
Anna Cos Morera
00:22:29 (Tr: 0:22:23)
Pere Minoves Serrano
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Jaime Taipe
00:22:35 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:22:16

T. oficial: 00:22:24

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:24:15

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:01:51

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:22:35
00:22:24
0:22:14
i
Oscar Curtiella Carbonero
00:22:14 (Tr: 0:21:57)
i
Javier Bau Redon
00:22:20 (Tr: 0:21:07)
Olga Martinez Torregrosa
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
Anna Cos Morera
00:22:29 (Tr: 0:22:23)
Pere Minoves Serrano
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Jaime Taipe
00:22:35 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:22:23

T. oficial: 00:22:29

Inici real: 11:01:57

Hora meta: 11:24:20

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:51

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:22:38
00:22:29
0:22:20
i
Javier Bau Redon
00:22:20 (Tr: 0:21:07)
Olga Martinez Torregrosa
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
Vinyet Bigorda Soriano
00:22:24 (Tr: 0:22:16)
Pere Minoves Serrano
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Jaime Taipe
00:22:35 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:22:25

T. oficial: 00:22:30

Inici real: 11:01:56

Hora meta: 11:24:21

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:22:37
00:22:30
0:22:23
Olga Martinez Torregrosa
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
Vinyet Bigorda Soriano
00:22:24 (Tr: 0:22:16)
Anna Cos Morera
00:22:29 (Tr: 0:22:23)
i
Jaime Taipe
00:22:35 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:22:09

T. oficial: 00:22:35

Inici real: 11:02:17

Hora meta: 11:24:26

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:11:01:51

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:22:46
00:22:35
0:22:24
Vinyet Bigorda Soriano
00:22:24 (Tr: 0:22:16)
Anna Cos Morera
00:22:29 (Tr: 0:22:23)
Pere Minoves Serrano
00:22:30 (Tr: 0:22:25)