Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

4ª Cursa Mercabarna

5K

07 octubre 2018

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:24:48

T. oficial: 00:26:16

Inici real: 11:02:15

Hora meta: 11:27:03

Cat:M

Pos. categoria: 151

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:26:21
00:26:16
0:26:11
Ramon Campos Martinez
00:26:16 (Tr: 0:25:12)
i
Felix Garcia Perez
00:26:17 (Tr: 0:24:49)
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)

T. real: 00:25:12

T. oficial: 00:26:16

Inici real: 11:01:51

Hora meta: 11:27:03

Cat:M

Pos. categoria: 152

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: correjoe

0:26:21
00:26:16
0:26:11
Roberto Cantos
00:26:16 (Tr: 0:24:48)
i
Felix Garcia Perez
00:26:17 (Tr: 0:24:49)
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)

T. real: 00:24:49

T. oficial: 00:26:17

Inici real: 11:02:16

Hora meta: 11:27:04

Cat:M

Pos. categoria: 153

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:26:21
00:26:17
0:26:13
Roberto Cantos
00:26:16 (Tr: 0:24:48)
Ramon Campos Martinez
00:26:16 (Tr: 0:25:12)
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)

T. real: 00:25:20

T. oficial: 00:26:18

Inici real: 11:01:45

Hora meta: 11:27:05

Cat:F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club: club atletisme canaletes

0:26:21
00:26:18
0:26:15
Roberto Cantos
00:26:16 (Tr: 0:24:48)
Ramon Campos Martinez
00:26:16 (Tr: 0:25:12)
i
Felix Garcia Perez
00:26:17 (Tr: 0:24:49)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)

T. real: 00:25:03

T. oficial: 00:26:19

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:27:06

Cat:M

Pos. categoria: 154

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: seat runners

0:26:22
00:26:19
0:26:16
Ramon Campos Martinez
00:26:16 (Tr: 0:25:12)
i
Felix Garcia Perez
00:26:17 (Tr: 0:24:49)
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)

T. real: 00:25:19

T. oficial: 00:26:20

Inici real: 11:01:48

Hora meta: 11:27:07

Cat:M

Pos. categoria: 155

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:26:23
00:26:20
0:26:17
i
Felix Garcia Perez
00:26:17 (Tr: 0:24:49)
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)

T. real: 00:25:44

T. oficial: 00:26:21

Inici real: 11:01:25

Hora meta: 11:27:08

Cat:M

Pos. categoria: 156

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

0:26:23
00:26:21
0:26:18
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)

T. real: 00:25:53

T. oficial: 00:26:21

Inici real: 11:01:16

Hora meta: 11:27:08

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 5:11 min/km

Club:

0:26:24
00:26:21
0:26:19
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)

T. real: 00:26:01

T. oficial: 00:26:22

Inici real: 11:01:08

Hora meta: 11:27:09

Cat:M

Pos. categoria: 157

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club: fondistes de cervera

0:26:25
00:26:22
0:26:19
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)
i
Marta Sarrasí Estopiñá
00:26:25 (Tr: 0:25:08)

T. real: 00:25:38

T. oficial: 00:26:22

Inici real: 11:01:32

Hora meta: 11:27:09

Cat:M

Pos. categoria: 158

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club: c.m. sigueme

0:26:26
00:26:22
0:26:18
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)
i
Marta Sarrasí Estopiñá
00:26:25 (Tr: 0:25:08)
Carme Balcells Sintes
00:26:26 (Tr: 0:25:57)

T. real: 00:25:29

T. oficial: 00:26:23

Inici real: 11:01:41

Hora meta: 11:27:10

Cat:M

Pos. categoria: 159

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: corresolidaris

0:26:26
00:26:23
0:26:20
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
i
Marta Sarrasí Estopiñá
00:26:25 (Tr: 0:25:08)
Carme Balcells Sintes
00:26:26 (Tr: 0:25:57)
i
Joaquin Filter Ruger
00:26:26 (Tr: 0:25:41)

T. real: 00:25:08

T. oficial: 00:26:25

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:27:12

Cat:F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:26:34
00:26:25
0:26:15
Roberto Cantos
00:26:16 (Tr: 0:24:48)
Ramon Campos Martinez
00:26:16 (Tr: 0:25:12)
i
Felix Garcia Perez
00:26:17 (Tr: 0:24:49)
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)
Carme Balcells Sintes
00:26:26 (Tr: 0:25:57)
i
Joaquin Filter Ruger
00:26:26 (Tr: 0:25:41)
Jordi Brufau Sol
00:26:34 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:25:57

T. oficial: 00:26:26

Inici real: 11:01:16

Hora meta: 11:27:13

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club:

0:26:34
00:26:26
0:26:17
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)
i
Marta Sarrasí Estopiñá
00:26:25 (Tr: 0:25:08)
i
Joaquin Filter Ruger
00:26:26 (Tr: 0:25:41)
Jordi Brufau Sol
00:26:34 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:25:41

T. oficial: 00:26:26

Inici real: 11:01:32

Hora meta: 11:27:13

Cat:M

Pos. categoria: 160

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

0:26:34
00:26:26
0:26:17
Berta Comas Capdeferro
00:26:18 (Tr: 0:25:20)
Jordi Acedo Lorenzo
00:26:19 (Tr: 0:25:03)
i
Oriol Galdon Viladecans
00:26:20 (Tr: 0:25:19)
i
Hector Vega Moreno
00:26:21 (Tr: 0:25:44)
Sonia Sánchez Baena
00:26:21 (Tr: 0:25:53)
i
Francisco Gañet Mestres
00:26:22 (Tr: 0:26:01)
i
Adrian Penderia Jerez
00:26:22 (Tr: 0:25:38)
Javi Navarro Galindo
00:26:23 (Tr: 0:25:29)
i
Marta Sarrasí Estopiñá
00:26:25 (Tr: 0:25:08)
Carme Balcells Sintes
00:26:26 (Tr: 0:25:57)
Jordi Brufau Sol
00:26:34 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:24:40

T. oficial: 00:26:34

Inici real: 11:02:42

Hora meta: 11:27:21

Cat:M

Pos. categoria: 161

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:26:44
00:26:34
0:26:25
i
Marta Sarrasí Estopiñá
00:26:25 (Tr: 0:25:08)
Carme Balcells Sintes
00:26:26 (Tr: 0:25:57)
i
Joaquin Filter Ruger
00:26:26 (Tr: 0:25:41)