Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

4ª Cursa Mercabarna

5K

07 octubre 2018

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:18:39

T. oficial: 00:18:42

Inici real: 11:00:50

Hora meta: 11:19:29

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club:

0:19:17
00:18:42
0:18:08
i
Jose luis Garrido Barcenas
00:18:44 (Tr: 0:18:39)
Sergi Navarro Requena
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
Javier Jus Lopez
00:19:07 (Tr: 0:19:06)
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)

T. real: 00:18:39

T. oficial: 00:18:44

Inici real: 11:00:53

Hora meta: 11:19:31

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club:

0:19:17
00:18:44
0:18:12
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:18:42 (Tr: 0:18:39)
Sergi Navarro Requena
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
Javier Jus Lopez
00:19:07 (Tr: 0:19:06)
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)

T. real: 00:18:51

T. oficial: 00:18:51

Inici real: 11:00:48

Hora meta: 11:19:38

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club:

0:19:17
00:18:51
0:18:26
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:18:42 (Tr: 0:18:39)
i
Jose luis Garrido Barcenas
00:18:44 (Tr: 0:18:39)
Javier Jus Lopez
00:19:07 (Tr: 0:19:06)
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)

T. real: 00:19:06

T. oficial: 00:19:07

Inici real: 11:00:49

Hora meta: 11:19:54

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: c.e. picornell

0:19:32
00:19:07
0:18:42
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:18:42 (Tr: 0:18:39)
i
Jose luis Garrido Barcenas
00:18:44 (Tr: 0:18:39)
Sergi Navarro Requena
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)

T. real: 00:19:06

T. oficial: 00:19:08

Inici real: 11:00:50

Hora meta: 11:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: club esportiu tapiol team

0:19:31
00:19:08
0:18:44
i
Jose luis Garrido Barcenas
00:18:44 (Tr: 0:18:39)
Sergi Navarro Requena
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
Javier Jus Lopez
00:19:07 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:16

Inici real: 11:00:49

Hora meta: 11:20:03

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: c.e. picornell

0:19:40
00:19:16
0:18:51
Sergi Navarro Requena
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
Javier Jus Lopez
00:19:07 (Tr: 0:19:06)
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)
i
Alvaro Lopez Garcia
00:19:34 (Tr: 0:19:28)
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)

T. real: 00:19:06

T. oficial: 00:19:17

Inici real: 11:00:58

Hora meta: 11:20:04

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

0:19:35
00:19:17
0:18:59
Javier Jus Lopez
00:19:07 (Tr: 0:19:06)
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)
i
Alvaro Lopez Garcia
00:19:34 (Tr: 0:19:28)
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)

T. real: 00:19:24

T. oficial: 00:19:27

Inici real: 11:00:51

Hora meta: 11:20:14

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: barberà runners

0:19:46
00:19:27
0:19:08
Rafa-t38 Ciudad Lopez
00:19:08 (Tr: 0:19:06)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)
i
Alvaro Lopez Garcia
00:19:34 (Tr: 0:19:28)
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)
i
Elena López Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:28

T. oficial: 00:19:34

Inici real: 11:00:53

Hora meta: 11:20:21

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:19:51
00:19:34
0:19:16
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:16 (Tr: 0:19:14)
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)
i
Elena López Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:30

T. oficial: 00:19:35

Inici real: 11:00:52

Hora meta: 11:20:22

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: ce picornell

0:19:53
00:19:35
0:19:17
i
Ruben Leon Blazquez
00:19:17 (Tr: 0:19:06)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)
i
Alvaro Lopez Garcia
00:19:34 (Tr: 0:19:28)
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)
i
Elena López Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:29

T. oficial: 00:19:36

Inici real: 11:00:54

Hora meta: 11:20:23

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: btqi runners

0:19:44
00:19:36
0:19:27
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:27 (Tr: 0:19:24)
i
Alvaro Lopez Garcia
00:19:34 (Tr: 0:19:28)
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)

T. real: 00:19:36

T. oficial: 00:19:39

Inici real: 11:00:51

Hora meta: 11:20:26

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: ce z5

0:19:46
00:19:39
0:19:32
i
Alvaro Lopez Garcia
00:19:34 (Tr: 0:19:28)
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)
i
Elena López Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:37

T. oficial: 00:19:40

Inici real: 11:00:50

Hora meta: 11:20:27

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:11:00:47

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.e. z 5

0:19:46
00:19:40
0:19:35
Enrique Martinez Chiriff
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)
i
Elena López Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:41

Inici real: 11:00:49

Hora meta: 11:20:28

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:46
00:19:41
0:19:35
i
Pep Moré Besa
00:19:36 (Tr: 0:19:29)
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
i
Elena López Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:19:46

Inici real: 11:00:48

Hora meta: 11:20:33

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:47

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:19:53
00:19:46
0:19:39
i
Marta Martin Alegre
00:19:39 (Tr: 0:19:36)
i
Pato Rossi
00:19:40 (Tr: 0:19:37)
Yolanda Ruiz
00:19:41 (Tr: 0:19:39)