SubCurses

8RESULTATS

Cursa de la Mercè (2 dies)

10K

20 setembre 2020
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:16:10

Inici real: 10:31:55

Hora meta: 11:48:04

Cat:F

Pos. categoria: 453

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:37 min/km

Club:

k2_3: 0:15:54

Hora k2_3 : 10:47:48

Pos k2_3 : 2013

-

k5: 0:35:50

Hora k5 : 11:07:44

Pos k5 : 2024

Y 11 posicions

k7_2: 0:53:17

Hora k7_2 : 11:25:12

Pos k7_2 : 2013

X 11 posicions

Meta: 1:16:10

Hora meta: 11:48:04

Pos meta : 2028

Y 15 posicions

3:50:18
03:46:55
3:43:33
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)

T. real: 01:16:16

Inici real: 10:34:51

Hora meta: 11:51:07

Cat:F

Pos. categoria: 454

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:38 min/km

Club:

k2_3: 0:16:12

Hora k2_3 : 10:51:03

Pos k2_3 : 2024

-

k5: 0:35:18

Hora k5 : 11:10:09

Pos k5 : 2013

X 11 posicions

k7_2: 0:54:22

Hora k7_2 : 11:29:13

Pos k7_2 : 2021

Y 8 posicions

Meta: 1:16:16

Hora meta: 11:51:07

Pos meta : 2029

Y 8 posicions

3:53:01
03:49:58
3:46:55
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:16:26

Inici real: 09:34:22

Hora meta: 10:50:48

Cat:F

Pos. categoria: 455

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:39 min/km

Club: alatac

k2_3: 0:15:18

Hora k2_3 : 09:49:40

Pos k2_3 : 1987

-

k5: 0:34:57

Hora k5 : 10:09:19

Pos k5 : 2004

Y 17 posicions

k7_2: 0:55:32

Hora k7_2 : 10:29:54

Pos k7_2 : 2030

Y 26 posicions

Meta: 1:16:26

Hora meta: 10:50:48

Pos meta : 2030

Z

3:50:18
02:49:39
1:49:00
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
José Hornero Gálvez
02:53:51 (Tr: 1:19:04)
i
Manu Farez Campozano
02:53:47 (Tr: 1:20:01)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)

T. real: 01:16:26

Inici real: 10:33:51

Hora meta: 11:50:17

Cat:F

Pos. categoria: 456

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:39 min/km

Club:

k2_3: 0:15:14

Hora k2_3 : 10:49:04

Pos k2_3 : 1979

-

k5: 0:34:40

Hora k5 : 11:08:30

Pos k5 : 1999

Y 20 posicions

k7_2: 0:52:27

Hora k7_2 : 11:26:17

Pos k7_2 : 2006

Y 7 posicions

Meta: 1:16:26

Hora meta: 11:50:17

Pos meta : 2031

Y 25 posicions

3:51:21
03:49:08
3:46:55
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:16:32

Inici real: 10:34:46

Hora meta: 11:51:18

Cat:F

Pos. categoria: 457

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:40 min/km

Club: c.m. sigueme

k2_3: 0:32:02

Hora k2_3 : 11:06:48

Pos k2_3 : 2070

-

k5: 0:20:37

Hora k5 : 10:55:23

Pos k5 : 339

X 1731 posicions

k7_2: 1:00:09

Hora k7_2 : 11:34:55

Pos k7_2 : 2045

Y 1706 posicions

Meta: 1:16:32

Hora meta: 11:51:18

Pos meta : 2032

X 13 posicions

3:50:19
03:50:09
3:49:58
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)

T. real: 01:16:34

Inici real: 10:34:12

Hora meta: 11:50:46

Cat:F

Pos. categoria: 458

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:40 min/km

Club: club aletismo montornes

k2_3: 0:16:59

Hora k2_3 : 10:51:11

Pos k2_3 : 2041

-

k5: 0:37:19

Hora k5 : 11:11:31

Pos k5 : 2042

Y 1 posició

k7_2: 0:55:04

Hora k7_2 : 11:29:16

Pos k7_2 : 2025

X 17 posicions

Meta: 1:16:34

Hora meta: 11:50:46

Pos meta : 2033

Y 8 posicions

4:49:35
03:49:37
2:49:39
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Marta Rodriguez Prieto
02:49:39 (Tr: 1:16:26)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
José Hornero Gálvez
02:53:51 (Tr: 1:19:04)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Manu Farez Campozano
02:53:47 (Tr: 1:20:01)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:16:43

Inici real: 10:34:45

Hora meta: 11:51:27

Cat:M

Pos. categoria: 1576

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 7:41 min/km

Club:

k2_3: 0:16:16

Hora k2_3 : 10:51:01

Pos k2_3 : 2026

-

k5: 0:37:06

Hora k5 : 11:11:50

Pos k5 : 2040

Y 14 posicions

k7_2: 0:55:12

Hora k7_2 : 11:29:57

Pos k7_2 : 2027

X 13 posicions

Meta: 1:16:43

Hora meta: 11:51:27

Pos meta : 2034

Y 7 posicions

3:51:28
03:50:18
3:49:08
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:16:58

Inici real: 10:34:25

Hora meta: 11:51:22

Cat:M

Pos. categoria: 1577

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 7:42 min/km

Club: club atlètic running

k2_3: 0:15:07

Hora k2_3 : 10:49:31

Pos k2_3 : 1974

-

k5: 0:33:54

Hora k5 : 11:08:19

Pos k5 : 1985

Y 11 posicions

k7_2: 0:50:08

Hora k7_2 : 11:24:32

Pos k7_2 : 1968

X 17 posicions

Meta: 1:16:58

Hora meta: 11:51:22

Pos meta : 2035

Y 67 posicions

3:50:18
03:50:13
3:50:09
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)

T. real: 01:17:11

Inici real: 10:34:54

Hora meta: 11:52:04

Cat:F

Pos. categoria: 459

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club:

k2_3: 0:17:35

Hora k2_3 : 10:52:28

Pos k2_3 : 2050

-

k5: 0:39:10

Hora k5 : 11:14:03

Pos k5 : 2052

Y 2 posicions

k7_2: 0:56:23

Hora k7_2 : 11:31:17

Pos k7_2 : 2035

X 17 posicions

Meta: 1:17:11

Hora meta: 11:52:04

Pos meta : 2036

Y 1 posició

3:52:14
03:50:55
3:49:37
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:17:20

Inici real: 10:34:03

Hora meta: 11:51:22

Cat:F

Pos. categoria: 460

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club:

k2_3: 0:15:31

Hora k2_3 : 10:49:33

Pos k2_3 : 1996

-

k5: 0:35:04

Hora k5 : 11:09:06

Pos k5 : 2008

Y 12 posicions

k7_2: 0:53:22

Hora k7_2 : 11:27:25

Pos k7_2 : 2016

Y 8 posicions

Meta: 1:17:20

Hora meta: 11:51:22

Pos meta : 2037

Y 21 posicions

3:50:15
03:50:13
3:50:11

T. real: 01:17:26

Inici real: 10:32:13

Hora meta: 11:49:38

Cat:F

Pos. categoria: 461

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:45 min/km

Club:

k2_3: 0:16:27

Hora k2_3 : 10:48:39

Pos k2_3 : 2031

-

k5: 0:36:13

Hora k5 : 11:08:26

Pos k5 : 2027

X 4 posicions

k7_2: 0:54:00

Hora k7_2 : 11:26:12

Pos k7_2 : 2019

X 8 posicions

Meta: 1:17:26

Hora meta: 11:49:38

Pos meta : 2038

Y 19 posicions

3:48:31
03:48:29
3:48:27

T. real: 01:18:10

Inici real: 10:34:43

Hora meta: 11:52:53

Cat:M

Pos. categoria: 1578

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 7:49 min/km

Club:

k2_3: 0:14:48

Hora k2_3 : 10:49:30

Pos k2_3 : 1963

-

k5: 0:35:11

Hora k5 : 11:09:54

Pos k5 : 2010

Y 47 posicions

k7_2: 0:54:19

Hora k7_2 : 11:29:01

Pos k7_2 : 2020

Y 10 posicions

Meta: 1:18:10

Hora meta: 11:52:53

Pos meta : 2039

Y 19 posicions

3:52:32
03:51:44
3:50:55
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)

T. real: 01:18:11

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 11:48:35

Cat:F

Pos. categoria: 462

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:50 min/km

Club:

k2_3: 0:16:39

Hora k2_3 : 10:47:02

Pos k2_3 : 2036

-

k5: 0:36:39

Hora k5 : 11:07:03

Pos k5 : 2037

Y 1 posició

k7_2: 0:54:40

Hora k7_2 : 11:25:03

Pos k7_2 : 2023

X 14 posicions

Meta: 1:18:11

Hora meta: 11:48:35

Pos meta : 2041

Y 18 posicions

3:47:28
03:47:26
3:47:24
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)

T. real: 01:18:11

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 11:48:35

Cat:M

Pos. categoria: 1579

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 7:50 min/km

Club:

k2_3: 0:16:39

Hora k2_3 : 10:47:02

Pos k2_3 : 2035

-

k5: 0:36:40

Hora k5 : 11:07:03

Pos k5 : 2038

Y 3 posicions

k7_2: 0:54:41

Hora k7_2 : 11:25:04

Pos k7_2 : 2024

X 14 posicions

Meta: 1:18:11

Hora meta: 11:48:35

Pos meta : 2040

Y 16 posicions

3:50:33
03:47:26
3:44:19
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)

T. real: 01:18:56

Inici real: 09:36:05

Hora meta: 10:55:00

Cat:F

Pos. categoria: 463

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:54 min/km

Club:

k2_3: 0:16:16

Hora k2_3 : 09:52:20

Pos k2_3 : 2025

-

k5: 0:36:19

Hora k5 : 10:12:23

Pos k5 : 2028

Y 3 posicions

k7_2: 0:55:11

Hora k7_2 : 10:31:15

Pos k7_2 : 2026

X 2 posicions

Meta: 1:18:56

Hora meta: 10:55:00

Pos meta : 2042

Y 16 posicions

3:51:21
02:53:51
1:56:22
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Marta Rodriguez Prieto
02:49:39 (Tr: 1:16:26)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
José Hornero Gálvez
02:53:51 (Tr: 1:19:04)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Manu Farez Campozano
02:53:47 (Tr: 1:20:01)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:19:04

Inici real: 09:35:57

Hora meta: 10:55:00

Cat:M

Pos. categoria: 1580

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 7:55 min/km

Club:

k2_3: 0:16:23

Hora k2_3 : 09:52:20

Pos k2_3 : 2030

-

k5: 0:36:26

Hora k5 : 10:12:22

Pos k5 : 2031

Y 1 posició

k7_2: 0:55:15

Hora k7_2 : 10:31:11

Pos k7_2 : 2028

X 3 posicions

Meta: 1:19:04

Hora meta: 10:55:00

Pos meta : 2043

Y 15 posicions

3:50:20
02:53:51
1:57:22
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Marta Rodriguez Prieto
02:49:39 (Tr: 1:16:26)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Manu Farez Campozano
02:53:47 (Tr: 1:20:01)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)

T. real: 01:19:20

Inici real: 10:32:22

Hora meta: 11:51:42

Cat:F

Pos. categoria: 464

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 7:56 min/km

Club:

k2_3: 0:15:24

Hora k2_3 : 10:47:46

Pos k2_3 : 1993

-

k5: 0:35:30

Hora k5 : 11:07:52

Pos k5 : 2018

Y 25 posicions

k7_2: 0:54:23

Hora k7_2 : 11:26:44

Pos k7_2 : 2022

Y 4 posicions

Meta: 1:19:20

Hora meta: 11:51:42

Pos meta : 2044

Y 22 posicions

3:53:40
03:50:33
3:47:26
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:19:44

Inici real: 10:32:46

Hora meta: 11:52:30

Cat:M

Pos. categoria: 1581

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 7:59 min/km

Club:

k2_3: 0:17:11

Hora k2_3 : 10:49:56

Pos k2_3 : 2046

-

k5: 0:38:56

Hora k5 : 11:11:41

Pos k5 : 2050

Y 4 posicions

k7_2: 0:57:09

Hora k7_2 : 11:29:54

Pos k7_2 : 2038

X 12 posicions

Meta: 1:19:44

Hora meta: 11:52:30

Pos meta : 2045

Y 7 posicions

4:48:50
03:51:21
2:53:51
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:20:00

Inici real: 10:31:29

Hora meta: 11:51:29

Cat:M

Pos. categoria: 1582

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:00 min/km

Club: cei

k2_3: 0:14:14

Hora k2_3 : 10:45:43

Pos k2_3 : 1897

-

k5: 0:35:02

Hora k5 : 11:06:31

Pos k5 : 2006

Y 109 posicions

k7_2: 0:56:08

Hora k7_2 : 11:27:37

Pos k7_2 : 2034

Y 28 posicions

Meta: 1:20:00

Hora meta: 11:51:29

Pos meta : 2046

Y 12 posicions

4:46:48
03:50:20
2:53:51
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
José Hornero Gálvez
02:53:51 (Tr: 1:19:04)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:20:01

Inici real: 09:34:55

Hora meta: 10:54:56

Cat:M

Pos. categoria: 1583

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club: pell

k2_3: 0:16:37

Hora k2_3 : 09:51:31

Pos k2_3 : 2034

-

k5: 0:36:36

Hora k5 : 10:11:30

Pos k5 : 2036

Y 2 posicions

k7_2: 0:55:24

Hora k7_2 : 10:30:19

Pos k7_2 : 2029

X 7 posicions

Meta: 1:20:01

Hora meta: 10:54:56

Pos meta : 2047

Y 18 posicions

3:55:09
02:53:47
1:52:25
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Marta Rodriguez Prieto
02:49:39 (Tr: 1:16:26)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
José Hornero Gálvez
02:53:51 (Tr: 1:19:04)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)

T. real: 01:20:13

Inici real: 10:30:44

Hora meta: 11:50:57

Cat:M

Pos. categoria: 1584

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:02 min/km

Club:

k2_3: 0:14:48

Hora k2_3 : 10:45:32

Pos k2_3 : 1962

-

k5: 0:36:07

Hora k5 : 11:06:51

Pos k5 : 2025

Y 63 posicions

k7_2: 0:56:51

Hora k7_2 : 11:27:35

Pos k7_2 : 2037

Y 12 posicions

Meta: 1:20:13

Hora meta: 11:50:57

Pos meta : 2048

Y 11 posicions

3:55:09
03:49:48
3:44:26
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)

T. real: 01:20:20

Inici real: 10:32:59

Hora meta: 11:53:18

Cat:F

Pos. categoria: 465

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 8:02 min/km

Club: sergio manzano

k2_3: 0:15:47

Hora k2_3 : 10:48:45

Pos k2_3 : 2011

-

k5: 0:37:10

Hora k5 : 11:10:08

Pos k5 : 2041

Y 30 posicions

k7_2: 0:55:59

Hora k7_2 : 11:28:57

Pos k7_2 : 2033

X 8 posicions

Meta: 1:20:20

Hora meta: 11:53:18

Pos meta : 2049

Y 16 posicions

3:53:58
03:52:09
3:50:20
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)

T. real: 01:20:43

Inici real: 10:35:35

Hora meta: 11:56:18

Cat:M

Pos. categoria: 1585

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:05 min/km

Club:

k2_3: 0:15:55

Hora k2_3 : 10:51:30

Pos k2_3 : 2014

-

k5: 0:37:20

Hora k5 : 11:12:55

Pos k5 : 2043

Y 29 posicions

k7_2: 0:55:53

Hora k7_2 : 11:31:28

Pos k7_2 : 2031

X 12 posicions

Meta: 1:20:43

Hora meta: 11:56:18

Pos meta : 2050

Y 19 posicions

4:56:31
03:55:09
2:53:47
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Laura Martin Sarriegui
02:53:51 (Tr: 1:18:56)
José Hornero Gálvez
02:53:51 (Tr: 1:19:04)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Manu Farez Campozano
02:53:47 (Tr: 1:20:01)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:20:43

Inici real: 10:35:35

Hora meta: 11:56:18

Cat:F

Pos. categoria: 466

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 8:05 min/km

Club:

k2_3: 0:15:56

Hora k2_3 : 10:51:31

Pos k2_3 : 2015

-

k5: 0:37:20

Hora k5 : 11:12:55

Pos k5 : 2044

Y 29 posicions

k7_2: 0:55:55

Hora k7_2 : 11:31:30

Pos k7_2 : 2032

X 12 posicions

Meta: 1:20:43

Hora meta: 11:56:18

Pos meta : 2051

Y 19 posicions

4:00:31
03:55:09
3:49:48
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:20:51

Inici real: 10:30:02

Hora meta: 11:50:53

Cat:M

Pos. categoria: 1586

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:06 min/km

Club:

k2_3: 0:14:00

Hora k2_3 : 10:44:02

Pos k2_3 : 1861

-

k5: 0:33:58

Hora k5 : 11:04:00

Pos k5 : 1987

Y 126 posicions

k7_2: 0:53:45

Hora k7_2 : 11:23:46

Pos k7_2 : 2018

Y 31 posicions

Meta: 1:20:51

Hora meta: 11:50:53

Pos meta : 2052

Y 34 posicions

3:59:21
03:49:44
3:40:07
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:21:41

Inici real: 10:30:17

Hora meta: 11:51:57

Cat:M

Pos. categoria: 1587

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:11 min/km

Club: ca dolors

k2_3: 0:17:08

Hora k2_3 : 10:47:24

Pos k2_3 : 2042

-

k5: 0:38:50

Hora k5 : 11:09:06

Pos k5 : 2049

Y 7 posicions

k7_2: 0:57:23

Hora k7_2 : 11:27:39

Pos k7_2 : 2039

X 10 posicions

Meta: 1:21:41

Hora meta: 11:51:57

Pos meta : 2053

Y 14 posicions

3:54:41
03:50:48
3:46:54
Jessica Garcia Caubet
03:46:55 (Tr: 1:16:10)
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Raquel Santarrosa Escribano
03:49:08 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Ana maria Cote Benitez
03:49:37 (Tr: 1:16:34)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
Marina Gimenez Rovira
03:48:29 (Tr: 1:17:26)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Carla Martinez Arribas
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
i
Daniel Esquiva Garcia
03:47:26 (Tr: 1:18:11)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)

T. real: 01:22:29

Inici real: 10:37:32

Hora meta: 12:00:01

Cat:F

Pos. categoria: 467

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 8:15 min/km

Club:

k2_3: 0:15:47

Hora k2_3 : 10:53:19

Pos k2_3 : 2007

-

k5: 0:36:48

Hora k5 : 11:14:20

Pos k5 : 2039

Y 32 posicions

k7_2: 0:56:50

Hora k7_2 : 11:34:22

Pos k7_2 : 2036

X 3 posicions

Meta: 1:22:29

Hora meta: 12:00:01

Pos meta : 2054

Y 18 posicions

4:02:35
03:58:52
3:55:09
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Idalia Martinez
03:59:21 (Tr: 1:22:57)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:22:57

Inici real: 10:37:33

Hora meta: 12:00:30

Cat:F

Pos. categoria: 468

Inici cursa:8:01:09

Sexe:F

Ritme: 8:18 min/km

Club:

k2_3: 0:16:31

Hora k2_3 : 10:54:03

Pos k2_3 : 2033

-

k5: 0:38:14

Hora k5 : 11:15:46

Pos k5 : 2045

Y 12 posicions

k7_2: 0:58:11

Hora k7_2 : 11:35:43

Pos k7_2 : 2040

X 5 posicions

Meta: 1:22:57

Hora meta: 12:00:30

Pos meta : 2055

Y 15 posicions

4:08:58
03:59:21
3:49:44
i
Montserrat Gaforio Alvarez
03:49:58 (Tr: 1:16:16)
Yuraima Wernet
03:50:09 (Tr: 1:16:32)
Xavier Maresma Coll
03:50:18 (Tr: 1:16:43)
Pep Padró Maneus
03:50:13 (Tr: 1:16:58)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
Eva Parada Muñoz
03:50:13 (Tr: 1:17:20)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:50:33 (Tr: 1:19:20)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Gregorio López
03:50:20 (Tr: 1:20:00)
i
Benet Estrada Perera
03:49:48 (Tr: 1:20:13)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Jordi López Pérez
03:49:44 (Tr: 1:20:51)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
i
Ona Espinosa
03:58:52 (Tr: 1:22:29)
Carles Garcia Castellanos
03:54:41 (Tr: 1:23:29)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:23:29

Inici real: 10:32:22

Hora meta: 11:55:50

Cat:M

Pos. categoria: 1588

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:21 min/km

Club:

k2_3: 0:16:42

Hora k2_3 : 10:49:03

Pos k2_3 : 2037

-

k5: 0:38:26

Hora k5 : 11:10:47

Pos k5 : 2047

Y 10 posicions

k7_2: 0:58:49

Hora k7_2 : 11:31:11

Pos k7_2 : 2042

X 5 posicions

Meta: 1:23:29

Hora meta: 11:55:50

Pos meta : 2056

Y 14 posicions

3:58:35
03:54:41
3:50:48
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:50:55 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:51:44 (Tr: 1:18:10)
i
Antonio Troncoso Vazquez
03:51:21 (Tr: 1:19:44)
i
Pacifica Bita Chonko
03:52:09 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:55:09 (Tr: 1:20:43)
Luis Candela Zamora
03:50:48 (Tr: 1:21:41)
Julio Escarabajal Dominguez
03:57:12 (Tr: 1:23:50)

T. real: 01:23:50

Inici real: 10:34:32

Hora meta: 11:58:21

Cat:M

Pos. categoria: 1589

Inici cursa:8:01:09

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club:

k2_3: 0:16:46

Hora k2_3 : 10:51:17

Pos k2_3 : 2039

-

k5: 0:38:37

Hora k5 : 11:13:09

Pos k5 : 2048

Y 9 posicions

k7_2: 0:58:28

Hora k7_2 : 11:33:00

Pos k7_2 : 2041

X 7 posicions

Meta: 1:23:50

Hora meta: 11:58:21

Pos meta : 2057

Y 16 posicions

3:57:14
03:57:12
3:57:10