SubCurses

8RESULTATS

Mercè dissabte

10K

19 setembre 2020
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:15:07

Inici real: 10:30:50

Hora meta: 11:45:56

Cat:M

Pos. categoria: 776

Inici cursa:8:02:50

Sexe:M

Ritme: 7:31 min/km

Club:

k2_3: 0:15:47

Hora k2_3 : 10:46:36

Pos k2_3 : 999

-

k5: 0:35:38

Hora k5 : 11:06:27

Pos k5 : 1005

Y 6 posicions

k7_2: 0:52:38

Hora k7_2 : 11:23:27

Pos k7_2 : 997

X 8 posicions

Meta: 1:15:07

Hora meta: 11:45:56

Pos meta : 996

X 1 posició

3:48:28
03:43:06
3:37:45
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)

T. real: 01:15:13

Inici real: 10:31:14

Hora meta: 11:46:26

Cat:F

Pos. categoria: 221

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:32 min/km

Club:

k2_3: 0:15:51

Hora k2_3 : 10:47:04

Pos k2_3 : 1003

-

k5: 0:35:12

Hora k5 : 11:06:26

Pos k5 : 998

X 5 posicions

k7_2: 0:52:37

Hora k7_2 : 11:23:50

Pos k7_2 : 996

X 2 posicions

Meta: 1:15:13

Hora meta: 11:46:26

Pos meta : 997

Y 1 posició

3:48:28
03:43:36
3:38:44
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)

T. real: 01:15:28

Inici real: 10:32:09

Hora meta: 11:47:37

Cat:F

Pos. categoria: 222

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:33 min/km

Club:

k2_3: 0:15:46

Hora k2_3 : 10:47:54

Pos k2_3 : 997

-

k5: 0:35:38

Hora k5 : 11:07:47

Pos k5 : 1004

Y 7 posicions

k7_2: 0:53:21

Hora k7_2 : 11:25:29

Pos k7_2 : 999

X 5 posicions

Meta: 1:15:28

Hora meta: 11:47:37

Pos meta : 998

X 1 posició

3:48:28
03:44:47
3:41:05
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)

T. real: 01:15:29

Inici real: 09:33:58

Hora meta: 10:49:27

Cat:M

Pos. categoria: 777

Inici cursa:8:02:50

Sexe:M

Ritme: 7:33 min/km

Club:

k2_3: 0:13:31

Hora k2_3 : 09:47:29

Pos k2_3 : 882

-

k5: 0:31:59

Hora k5 : 10:05:57

Pos k5 : 945

Y 63 posicions

k7_2: 0:49:04

Hora k7_2 : 10:23:02

Pos k7_2 : 963

Y 18 posicions

Meta: 1:15:29

Hora meta: 10:49:27

Pos meta : 999

Y 36 posicions

3:48:28
02:46:37
1:44:45
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Manu Farez Campozano
02:52:06 (Tr: 1:20:01)

T. real: 01:16:10

Inici real: 10:31:55

Hora meta: 11:48:04

Cat:F

Pos. categoria: 223

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:37 min/km

Club:

k2_3: 0:15:54

Hora k2_3 : 10:47:48

Pos k2_3 : 1004

-

k5: 0:35:50

Hora k5 : 11:07:44

Pos k5 : 1006

Y 2 posicions

k7_2: 0:53:17

Hora k7_2 : 11:25:12

Pos k7_2 : 998

X 8 posicions

Meta: 1:16:10

Hora meta: 11:48:04

Pos meta : 1000

Y 2 posicions

3:49:14
03:45:14
3:41:14
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)

T. real: 01:16:26

Inici real: 10:33:51

Hora meta: 11:50:17

Cat:F

Pos. categoria: 224

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:39 min/km

Club:

k2_3: 0:15:14

Hora k2_3 : 10:49:04

Pos k2_3 : 979

-

k5: 0:34:40

Hora k5 : 11:08:30

Pos k5 : 992

Y 13 posicions

k7_2: 0:52:27

Hora k7_2 : 11:26:17

Pos k7_2 : 992

Z

Meta: 1:16:26

Hora meta: 11:50:17

Pos meta : 1001

Y 9 posicions

3:50:07
03:47:27
3:44:47
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)

T. real: 01:16:32

Inici real: 10:34:46

Hora meta: 11:51:18

Cat:F

Pos. categoria: 225

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:40 min/km

Club: c.m. sigueme

k2_3: 0:32:02

Hora k2_3 : 11:06:48

Pos k2_3 : 1044

-

k5: 0:20:37

Hora k5 : 10:55:23

Pos k5 : 153

X 891 posicions

k7_2: 1:00:09

Hora k7_2 : 11:34:55

Pos k7_2 : 1013

Y 860 posicions

Meta: 1:16:32

Hora meta: 11:51:18

Pos meta : 1002

X 11 posicions

4:50:19
03:48:28
2:46:37
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Victor Lorente Rubio
02:46:37 (Tr: 1:15:29)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Manu Farez Campozano
02:52:06 (Tr: 1:20:01)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Ona Espinosa
03:57:11 (Tr: 1:22:29)

T. real: 01:17:11

Inici real: 10:34:54

Hora meta: 11:52:04

Cat:F

Pos. categoria: 226

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club:

k2_3: 0:17:35

Hora k2_3 : 10:52:28

Pos k2_3 : 1023

-

k5: 0:39:10

Hora k5 : 11:14:03

Pos k5 : 1023

Z

k7_2: 0:56:23

Hora k7_2 : 11:31:17

Pos k7_2 : 1006

X 17 posicions

Meta: 1:17:11

Hora meta: 11:52:04

Pos meta : 1003

X 3 posicions

3:53:14
03:49:14
3:45:14
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)

T. real: 01:18:10

Inici real: 10:34:43

Hora meta: 11:52:53

Cat:M

Pos. categoria: 778

Inici cursa:8:02:50

Sexe:M

Ritme: 7:49 min/km

Club:

k2_3: 0:14:48

Hora k2_3 : 10:49:30

Pos k2_3 : 972

-

k5: 0:35:11

Hora k5 : 11:09:54

Pos k5 : 997

Y 25 posicions

k7_2: 0:54:19

Hora k7_2 : 11:29:01

Pos k7_2 : 1000

Y 3 posicions

Meta: 1:18:10

Hora meta: 11:52:53

Pos meta : 1004

Y 4 posicions

3:52:39
03:50:03
3:47:27
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)

T. real: 01:19:20

Inici real: 10:32:22

Hora meta: 11:51:42

Cat:F

Pos. categoria: 227

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 7:56 min/km

Club:

k2_3: 0:15:24

Hora k2_3 : 10:47:46

Pos k2_3 : 990

-

k5: 0:35:30

Hora k5 : 11:07:52

Pos k5 : 1000

Y 10 posicions

k7_2: 0:54:23

Hora k7_2 : 11:26:44

Pos k7_2 : 1001

Y 1 posició

Meta: 1:19:20

Hora meta: 11:51:42

Pos meta : 1005

Y 4 posicions

3:53:28
03:48:52
3:44:16
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:53:28 (Tr: 1:20:43)

T. real: 01:20:01

Inici real: 09:34:55

Hora meta: 10:54:56

Cat:M

Pos. categoria: 779

Inici cursa:8:02:50

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club: pell

k2_3: 0:16:37

Hora k2_3 : 09:51:31

Pos k2_3 : 1015

-

k5: 0:36:36

Hora k5 : 10:11:30

Pos k5 : 1014

X 1 posició

k7_2: 0:55:24

Hora k7_2 : 10:30:19

Pos k7_2 : 1002

X 12 posicions

Meta: 1:20:01

Hora meta: 10:54:56

Pos meta : 1006

Y 4 posicions

3:53:28
02:52:06
1:50:43
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Victor Lorente Rubio
02:46:37 (Tr: 1:15:29)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:53:28 (Tr: 1:20:43)

T. real: 01:20:20

Inici real: 10:32:59

Hora meta: 11:53:18

Cat:F

Pos. categoria: 228

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 8:02 min/km

Club: sergio manzano

k2_3: 0:15:47

Hora k2_3 : 10:48:45

Pos k2_3 : 1002

-

k5: 0:37:10

Hora k5 : 11:10:08

Pos k5 : 1016

Y 14 posicions

k7_2: 0:55:59

Hora k7_2 : 11:28:57

Pos k7_2 : 1005

X 11 posicions

Meta: 1:20:20

Hora meta: 11:53:18

Pos meta : 1007

Y 2 posicions

3:57:11
03:50:28
3:43:44
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Antoine Detis
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Ona Espinosa
03:57:11 (Tr: 1:22:29)

T. real: 01:20:43

Inici real: 10:35:35

Hora meta: 11:56:18

Cat:M

Pos. categoria: 780

Inici cursa:8:02:50

Sexe:M

Ritme: 8:05 min/km

Club:

k2_3: 0:15:55

Hora k2_3 : 10:51:30

Pos k2_3 : 1005

-

k5: 0:37:20

Hora k5 : 11:12:55

Pos k5 : 1017

Y 12 posicions

k7_2: 0:55:53

Hora k7_2 : 11:31:28

Pos k7_2 : 1003

X 14 posicions

Meta: 1:20:43

Hora meta: 11:56:18

Pos meta : 1008

Y 5 posicions

3:58:04
03:53:28
3:48:52
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)
i
Melody Martin
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Ona Espinosa
03:57:11 (Tr: 1:22:29)

T. real: 01:20:43

Inici real: 10:35:35

Hora meta: 11:56:18

Cat:F

Pos. categoria: 229

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 8:05 min/km

Club:

k2_3: 0:15:56

Hora k2_3 : 10:51:31

Pos k2_3 : 1006

-

k5: 0:37:20

Hora k5 : 11:12:55

Pos k5 : 1018

Y 12 posicions

k7_2: 0:55:55

Hora k7_2 : 11:31:30

Pos k7_2 : 1004

X 14 posicions

Meta: 1:20:43

Hora meta: 11:56:18

Pos meta : 1009

Y 5 posicions

4:54:51
03:53:28
2:52:06
Kevin Jurado Alguacil
03:43:06 (Tr: 1:15:07)
Dolores Gorozabel
03:43:36 (Tr: 1:15:13)
Aleksandra Fedorów
03:44:47 (Tr: 1:15:28)
Jessica Garcia Caubet
03:45:14 (Tr: 1:16:10)
Raquel Santarrosa Escribano
03:47:27 (Tr: 1:16:26)
Yuraima Wernet
03:48:28 (Tr: 1:16:32)
i
Maria jose Gonzalez Antelo
03:49:14 (Tr: 1:17:11)
i
Jose Pérez Cervera
03:50:03 (Tr: 1:18:10)
Susana Altisen Palmada
03:48:52 (Tr: 1:19:20)
i
Manu Farez Campozano
02:52:06 (Tr: 1:20:01)
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Ona Espinosa
03:57:11 (Tr: 1:22:29)

T. real: 01:22:29

Inici real: 10:37:32

Hora meta: 12:00:01

Cat:F

Pos. categoria: 230

Inici cursa:8:02:50

Sexe:F

Ritme: 8:15 min/km

Club:

k2_3: 0:15:47

Hora k2_3 : 10:53:19

Pos k2_3 : 998

-

k5: 0:36:48

Hora k5 : 11:14:20

Pos k5 : 1015

Y 17 posicions

k7_2: 0:56:50

Hora k7_2 : 11:34:22

Pos k7_2 : 1007

X 8 posicions

Meta: 1:22:29

Hora meta: 12:00:01

Pos meta : 1010

Y 3 posicions

4:03:54
03:57:11
3:50:28
i
Pacifica Bita Chonko
03:50:28 (Tr: 1:20:20)
i
Antoine Detis
03:53:28 (Tr: 1:20:43)
i
Melody Martin
03:53:28 (Tr: 1:20:43)