SubCurses

8RESULTATS

24a Milla urbana de Ripollet

SB8M

01 maig 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:01:36

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:06

Cat:SB8M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: at cerdanyola

0:01:52
00:01:36
0:01:20
i
Oriol Grau Anglarill
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Daniel Bayón Prados
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:38

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:08

Cat:SB8M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

0:01:52
00:01:38
0:01:24
i
Josep Raga Carazo
00:01:36 (Tr: 0:01:36)
i
Daniel Bayón Prados
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:43

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:13

Cat:SB8M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: at cerdanyola

0:01:52
00:01:43
0:01:35
i
Josep Raga Carazo
00:01:36 (Tr: 0:01:36)
i
Oriol Grau Anglarill
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:48

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:18

Cat:SB8M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: ua barbera

0:02:00
00:01:48
0:01:36
i
Josep Raga Carazo
00:01:36 (Tr: 0:01:36)
i
Oriol Grau Anglarill
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Daniel Bayón Prados
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)

T. real: 00:01:49

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:19

Cat:SB8M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: at cerdanyola

0:02:00
00:01:49
0:01:38
i
Oriol Grau Anglarill
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Daniel Bayón Prados
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)

T. real: 00:01:51

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:21

Cat:SB8M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:01:58
00:01:51
0:01:43
i
Daniel Bayón Prados
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)

T. real: 00:01:52

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:22

Cat:SB8M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: ua barbera

0:01:55
00:01:52
0:01:48
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)

T. real: 00:01:54

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:24

Cat:SB8M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: at cerdanyola

0:02:00
00:01:54
0:01:49
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)

T. real: 00:01:54

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:24

Cat:SB8M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: at cerdanyola

0:02:00
00:01:54
0:01:49
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Axel Gascón Cruz
00:02:00 (Tr: 0:02:00)

T. real: 00:01:55

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:25

Cat:SB8M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: at cerdanyola

0:02:01
00:01:55
0:01:49
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Axel Gascón Cruz
00:02:00 (Tr: 0:02:00)
i
Oliver Torres Galán
00:02:01 (Tr: 0:02:01)

T. real: 00:01:59

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:29

Cat:SB8M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: ua barbera

0:02:07
00:01:59
0:01:52
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Axel Gascón Cruz
00:02:00 (Tr: 0:02:00)
i
Oliver Torres Galán
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Guillem Garcia Morea
00:02:07 (Tr: 0:02:07)

T. real: 00:02:00

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:30

Cat:SB8M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: at cerdanyola

0:02:13
00:02:00
0:01:47
i
Arnau Gomez Viudes
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oliver Torres Galán
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Guillem Garcia Morea
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Jofre Calm Galdeano
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:01

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:31

Cat:SB8M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: ripollet ua

0:02:13
00:02:01
0:01:49
i
Mario Montes Cortes
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Alex Camacho Ramos
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Adria Capdet Tarrago
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Julio Gonzalez Martin
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Max Anguita Guerrero
00:01:54 (Tr: 0:01:54)
i
Daniel González Torralbal
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Axel Gascón Cruz
00:02:00 (Tr: 0:02:00)
i
Guillem Garcia Morea
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Jofre Calm Galdeano
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:07

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:37

Cat:SB8M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: ripollet ua

0:02:14
00:02:07
0:01:59
i
Iker Montllor Echave
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Axel Gascón Cruz
00:02:00 (Tr: 0:02:00)
i
Oliver Torres Galán
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Jofre Calm Galdeano
00:02:13 (Tr: 0:02:13)

T. real: 00:02:13

Inici real: 17:30:30

Hora meta: 17:32:43

Cat:SB8M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:17:30:30

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: ripollet ua

0:02:27
00:02:13
0:02:00
i
Axel Gascón Cruz
00:02:00 (Tr: 0:02:00)
i
Oliver Torres Galán
00:02:01 (Tr: 0:02:01)
i
Guillem Garcia Morea
00:02:07 (Tr: 0:02:07)