SubCurses

8RESULTATS

24a Milla urbana de Ripollet

Dones

01 maig 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:23

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:04:46

Cat:SB20F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:21 min/km

Club: ripollet ua

0:06:21
00:05:23
0:04:26
i
Carla Bisbal Belenguer
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Clàudia Martinez Hernandez
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)

T. real: 00:05:27

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:04:50

Cat:SB18F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:23 min/km

Club: ca igualada

0:06:21
00:05:27
0:04:33
i
Laura Torres Garcia
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Clàudia Martinez Hernandez
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)

T. real: 00:05:49

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:12

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:37 min/km

Club: uca

0:06:21
00:05:49
0:05:18
i
Laura Torres Garcia
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Carla Bisbal Belenguer
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)

T. real: 00:06:14

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:37

Cat:SB18F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: at cerdanyola

0:07:04
00:06:14
0:05:23
i
Laura Torres Garcia
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Carla Bisbal Belenguer
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Clàudia Martinez Hernandez
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)

T. real: 00:06:16

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:39

Cat:OPENF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: cn caldes

0:07:05
00:06:16
0:05:27
i
Carla Bisbal Belenguer
00:05:27 (Tr: 0:05:27)
i
Clàudia Martinez Hernandez
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)

T. real: 00:06:17

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:40

Cat:VetF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club: joventud atletica sabadell

0:06:45
00:06:17
0:05:49
i
Clàudia Martinez Hernandez
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)

T. real: 00:06:21

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:44

Cat:VetF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club: g.a lluïsos mataró

0:06:39
00:06:21
0:06:02
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)

T. real: 00:06:24

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:47

Cat:VetF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: ripollet ua

0:06:41
00:06:24
0:06:07
i
Shania Lopez Jimenez
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)

T. real: 00:06:33

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:05:56

Cat:OPENF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: at cerdanyola

0:06:49
00:06:33
0:06:17
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)

T. real: 00:06:39

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:06:02

Cat:SB18F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: yetis collserola trail team

0:07:00
00:06:39
0:06:18
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)

T. real: 00:06:41

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:06:04

Cat:SB18F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:09 min/km

Club: ripollet ua

0:07:07
00:06:41
0:06:15
Alba Ojeda Camara
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
Alexia Castillo Lopez
00:06:17 (Tr: 0:06:17)
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
Mercedes Gracia Lote
00:07:07 (Tr: 0:07:07)

T. real: 00:06:48

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:06:11

Cat:OPENF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: ripollet triatló

0:07:16
00:06:48
0:06:20
i
Maria helena Gaeta Monleon
00:06:21 (Tr: 0:06:21)
Lourdes Rubio Vives
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Martina Gea Solà
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
Mercedes Gracia Lote
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
Maria Madrona Moreno
00:07:16 (Tr: 0:07:16)

T. real: 00:07:00

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:06:23

Cat:OPENF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:21 min/km

Club: ripollet ua

0:07:21
00:07:00
0:06:39
i
Alicia Calomardo Blanco
00:06:39 (Tr: 0:06:39)
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Mercedes Gracia Lote
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
Maria Madrona Moreno
00:07:16 (Tr: 0:07:16)

T. real: 00:07:07

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:06:30

Cat:VetF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:07:33
00:07:07
0:06:41
i
Nuria Martínez Romero
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
Maria Madrona Moreno
00:07:16 (Tr: 0:07:16)

T. real: 00:07:16

Inici real: 18:59:23

Hora meta: 19:06:39

Cat:OPENF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:18:59:23

Sexe:F

Ritme: 4:31 min/km

Club: ripollet ua

0:07:44
00:07:16
0:06:48
Laura Rodríguez Botias
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
Nevi Guardiola Marin
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
Mercedes Gracia Lote
00:07:07 (Tr: 0:07:07)