SubCurses

8RESULTATS

24a Milla urbana de Ripollet

SB12F

01 maig 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:02:58

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:12:46

Cat:SB12F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club: f.c.barcelona

0:03:23
00:02:58
0:02:33
i
Lucia Sánchez Campin
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Alba Pizarro Batlle
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Irene Gómez Ruiz
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)

T. real: 00:03:04

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:12:52

Cat:SB12F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: ripollet ua

0:03:23
00:03:04
0:02:45
i
Estela Alberola Morillo
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Alba Pizarro Batlle
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Irene Gómez Ruiz
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)

T. real: 00:03:12

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:00

Cat:SB12F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:00 min/km

Club: at cerdanyola

0:03:27
00:03:12
0:02:58
i
Estela Alberola Morillo
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Lucia Sánchez Campin
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Irene Gómez Ruiz
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)

T. real: 00:03:15

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:03

Cat:SB12F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club: ripollet ua

0:03:31
00:03:15
0:02:58
i
Estela Alberola Morillo
00:02:58 (Tr: 0:02:58)
i
Lucia Sánchez Campin
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Alba Pizarro Batlle
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:20

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:08

Cat:SB12F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:10 min/km

Club: at cerdanyola

0:03:35
00:03:20
0:03:04
i
Lucia Sánchez Campin
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Alba Pizarro Batlle
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Irene Gómez Ruiz
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Cristina Garcia Morea
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Leyre Lasso Castañeda
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:20

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:08

Cat:SB12F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:10 min/km

Club: at cerdanyola

0:03:28
00:03:20
0:03:12
i
Alba Pizarro Batlle
00:03:12 (Tr: 0:03:12)
i
Irene Gómez Ruiz
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:23

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:11

Cat:SB12F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:03:32
00:03:23
0:03:15
i
Irene Gómez Ruiz
00:03:15 (Tr: 0:03:15)
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:26

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:14

Cat:SB12F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: unió atletica rioollet

0:03:31
00:03:26
0:03:20
i
Xenia Pastor San José
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:26

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:14

Cat:SB12F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club: at cerdanyola

0:03:32
00:03:26
0:03:20
i
Ainhoa Montes Cortés
00:03:20 (Tr: 0:03:20)
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Cristina Garcia Morea
00:03:32 (Tr: 0:03:32)

T. real: 00:03:27

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:15

Cat:SB12F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: ripollet ua

0:03:31
00:03:27
0:03:23
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)

T. real: 00:03:27

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:15

Cat:SB12F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: ripollet ua

0:03:32
00:03:27
0:03:22
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Cristina Garcia Morea
00:03:32 (Tr: 0:03:32)

T. real: 00:03:28

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:16

Cat:SB12F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: ripollet ua

0:03:35
00:03:28
0:03:20
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Cristina Garcia Morea
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Leyre Lasso Castañeda
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:28

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:16

Cat:SB12F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club: ripollet ua

0:03:35
00:03:28
0:03:21
i
Maria Gimenez Diaz
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Marta Jiménez Cortés
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Bruna Utrilla Leo
00:03:26 (Tr: 0:03:26)
i
Edurne Sánchez Guardiola
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Cristina Garcia Morea
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Leyre Lasso Castañeda
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:32

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:20

Cat:SB12F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: ripollet ua

0:03:37
00:03:32
0:03:27
i
Martina Guerrero Barcons
00:03:27 (Tr: 0:03:27)
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Leyre Lasso Castañeda
00:03:35 (Tr: 0:03:35)

T. real: 00:03:35

Inici real: 18:09:48

Hora meta: 18:13:23

Cat:SB12F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:18:09:48

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:03:42
00:03:35
0:03:28
i
Anna Merino Lopezosa
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Alma Requena Cruz
00:03:28 (Tr: 0:03:28)
i
Cristina Garcia Morea
00:03:32 (Tr: 0:03:32)