SubCurses

8RESULTATS

Milla Urbana de Festa Major Caldes de Montbui

Ben

07 de octubre de 2017

Abs Ale Ben Cad/Juv Inf PreBen Vet

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:01:55

T. oficial: 00:01:55

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:27

Cat:BenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: c.n. caldes

0:02:03
00:01:55
0:01:47
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)

T. real: 00:01:56

T. oficial: 00:01:56

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:28

Cat:BenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: c.a. mollet

0:02:03
00:01:56
0:01:49
4447 dt90kkn
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)

T. real: 00:01:56

T. oficial: 00:01:56

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:28

Cat:BenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

0:02:03
00:01:56
0:01:50
4447 dt90kkn
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)

T. real: 00:01:59

T. oficial: 00:01:59

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:31

Cat:BenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:02:03
00:01:59
0:01:54
4447 dt90kkn
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)

T. real: 00:01:59

T. oficial: 00:01:59

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:31

Cat:BenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:02:05
00:01:59
0:01:53
4447 dt90kkn
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)

T. real: 00:01:59

T. oficial: 00:01:59

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:31

Cat:BenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:09:32

Sexe:F

Ritme: 3:41 min/km

Club: sant feliu corre junior

0:02:06
00:01:59
0:01:52
4447 dt90kkn
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)

T. real: 00:02:03

T. oficial: 00:02:03

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:35

Cat:BenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:02:07
00:02:03
0:01:59
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)

T. real: 00:02:05

T. oficial: 00:02:05

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:37

Cat:BenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:02:10
00:02:05
0:01:59
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)

T. real: 00:02:06

T. oficial: 00:02:06

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:38

Cat:BenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: c.a. canovelles

0:02:13
00:02:06
0:01:59
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)

T. real: 00:02:07

T. oficial: 00:02:07

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:39

Cat:BenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:02:10
00:02:07
0:02:03
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)

T. real: 00:02:07

T. oficial: 00:02:07

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:39

Cat:BenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:02:09
00:02:07
0:02:05
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)

T. real: 00:02:07

T. oficial: 00:02:07

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:39

Cat:BenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: caldes

0:02:11
00:02:07
0:02:03
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)

T. real: 00:02:08

T. oficial: 00:02:08

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:40

Cat:BenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: escola calderi

0:02:11
00:02:08
0:02:05
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)

T. real: 00:02:08

T. oficial: 00:02:08

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:40

Cat:BenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:02:11
00:02:08
0:02:05
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)

T. real: 00:02:11

T. oficial: 00:02:11

Inici real: 17:09:32

Hora meta: 17:11:43

Cat:BenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:17:09:32

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: c.n. caldes

0:02:15
00:02:11
0:02:07
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)