L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 103 | Dani Torrejon Fajeda | 0:01:55 | |||
T. real: 00:01:55 T. oficial: 00:01:55 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:27 Cat:BenM Pos. categoria: 1 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:34 min/km Club: c.n. caldes
16979
0:02:03
00:01:55
0:01:47
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03) |
|||||||
2 | 2 | 102 |
i
|
Rubén Torrente Bello | 0:01:56 | ||
T. real: 00:01:56 T. oficial: 00:01:56 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:28 Cat:BenM Pos. categoria: 2 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:36 min/km Club: c.a. mollet
14999
0:02:03
00:01:56
0:01:49
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03) |
|||||||
3 | 3 | 226 |
i
|
Bie Cabezas Duran | 0:01:56 | ||
T. real: 00:01:56 T. oficial: 00:01:56 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:28 Cat:BenM Pos. categoria: 3 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:37 min/km Club:
14326
0:02:03
00:01:56
0:01:50
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03) |
|||||||
4 | 4 | 119 |
i
|
Biel Ramon Campos | 0:01:59 | ||
T. real: 00:01:59 T. oficial: 00:01:59 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:31 Cat:BenM Pos. categoria: 4 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:41 min/km Club:
9339
0:02:03
00:01:59
0:01:54
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03) |
|||||||
5 | 5 | 206 |
i
|
Carles Torras Boixaderas | 0:01:59 | ||
T. real: 00:01:59 T. oficial: 00:01:59 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:31 Cat:BenM Pos. categoria: 5 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:41 min/km Club:
12764
0:02:05
00:01:59
0:01:53
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05) |
|||||||
6 | 1 | 100 |
i
|
Irene Rodríguez Marin | 0:01:59 | ||
T. real: 00:01:59 T. oficial: 00:01:59 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:31 Cat:BenF Pos. categoria: 1 Inici cursa:17:09:32 Sexe:F Ritme: 3:41 min/km Club: sant feliu corre junior
15424
0:02:06
00:01:59
0:01:52
Dani Torrejon Fajeda
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Rubén Torrente Bello
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Bie Cabezas Duran
00:01:56 (Tr: 0:01:56)
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06) |
|||||||
7 | 6 | 105 |
i
|
Oriol Silvestre Jimenez | 0:02:03 | ||
T. real: 00:02:03 T. oficial: 00:02:03 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:35 Cat:BenM Pos. categoria: 6 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:49 min/km Club:
9339
0:02:07
00:02:03
0:01:59
i
Biel Ramon Campos
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07) |
|||||||
8 | 7 | 122 |
i
|
Unai Albacete Mateu | 0:02:05 | ||
T. real: 00:02:05 T. oficial: 00:02:05 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:37 Cat:BenM Pos. categoria: 7 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:52 min/km Club:
12764
0:02:10
00:02:05
0:01:59
i
Carles Torras Boixaderas
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08) |
|||||||
9 | 8 | 139 |
i
|
Gabriel Giménez Roca | 0:02:06 | ||
T. real: 00:02:06 T. oficial: 00:02:06 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:38 Cat:BenM Pos. categoria: 8 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:54 min/km Club: c.a. canovelles
15424
0:02:13
00:02:06
0:01:59
i
Irene Rodríguez Marin
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13) |
|||||||
10 | 9 | 124 |
i
|
Marc Puig Brualla | 0:02:07 | ||
T. real: 00:02:07 T. oficial: 00:02:07 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:39 Cat:BenM Pos. categoria: 9 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:56 min/km Club:
8298
0:02:10
00:02:07
0:02:03
i
Oriol Silvestre Jimenez
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08) |
|||||||
11 | 10 | 106 |
i
|
Aleix Martin Escudero | 0:02:07 | ||
T. real: 00:02:07 T. oficial: 00:02:07 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:39 Cat:BenM Pos. categoria: 10 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:56 min/km Club:
4941
0:02:09
00:02:07
0:02:05
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08) |
|||||||
12 | 11 | 101 |
i
|
Marc Rodriguez Muñoz | 0:02:07 | ||
T. real: 00:02:07 T. oficial: 00:02:07 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:39 Cat:BenM Pos. categoria: 11 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:56 min/km Club: caldes
8654
0:02:11
00:02:07
0:02:03
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11) |
|||||||
13 | 12 | 129 |
i
|
Biel Hurtado Gimenez | 0:02:08 | ||
T. real: 00:02:08 T. oficial: 00:02:08 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:40 Cat:BenM Pos. categoria: 12 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:58 min/km Club: escola calderi
8778
0:02:12
00:02:08
0:02:04
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12) |
|||||||
14 | 13 | 220 |
i
|
Roger Olive | 0:02:08 | ||
T. real: 00:02:08 T. oficial: 00:02:08 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:40 Cat:BenM Pos. categoria: 13 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 3:58 min/km Club:
9460
0:02:12
00:02:08
0:02:04
i
Unai Albacete Mateu
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Gabriel Giménez Roca
00:02:06 (Tr: 0:02:06)
i
Marc Puig Brualla
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Aleix Martin Escudero
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12) |
|||||||
15 | 14 | 110 |
i
|
Aleix Garay Palencia | 0:02:11 | ||
T. real: 00:02:11 T. oficial: 00:02:11 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:43 Cat:BenM Pos. categoria: 14 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:04 min/km Club: c.n. caldes
8654
0:02:15
00:02:11
0:02:07
i
Marc Rodriguez Muñoz
00:02:07 (Tr: 0:02:07)
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13) |
|||||||
16 | 15 | 144 |
i
|
Albert Ponsa Macipe | 0:02:12 | ||
T. real: 00:02:12 T. oficial: 00:02:12 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:44 Cat:BenM Pos. categoria: 15 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:05 min/km Club:
8778
0:02:16
00:02:12
0:02:08
i
Biel Hurtado Gimenez
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13) |
|||||||
17 | 16 | 142 |
i
|
Albert Sánchez Martínez | 0:02:12 | ||
T. real: 00:02:12 T. oficial: 00:02:12 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:44 Cat:BenM Pos. categoria: 16 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:06 min/km Club: c.n. caldes
9460
0:02:17
00:02:12
0:02:08
i
Roger Olive
00:02:08 (Tr: 0:02:08)
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13) |
|||||||
18 | 17 | 120 |
i
|
Erik Madera Rubio | 0:02:13 | ||
T. real: 00:02:13 T. oficial: 00:02:13 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:45 Cat:BenM Pos. categoria: 17 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club:
9418
0:02:17
00:02:13
0:02:08
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Issac Sanchez Coward
00:02:17 (Tr: 0:02:17) |
|||||||
19 | 18 | 133 |
i
|
Iker Martínez Olivares | 0:02:13 | ||
T. real: 00:02:13 T. oficial: 00:02:13 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:45 Cat:BenM Pos. categoria: 18 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club:
9308
0:02:17
00:02:13
0:02:09
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Issac Sanchez Coward
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Pol Boix Pina
00:02:17 (Tr: 0:02:17) |
|||||||
20 | 19 | 130 |
i
|
Aitor Castillo Morenilla | 0:02:13 | ||
T. real: 00:02:13 T. oficial: 00:02:13 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:45 Cat:BenM Pos. categoria: 19 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:08 min/km Club: escola calderi
8692
0:02:17
00:02:13
0:02:09
i
Aleix Garay Palencia
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Albert Ponsa Macipe
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Albert Sánchez Martínez
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Issac Sanchez Coward
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Pol Boix Pina
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Quim Ordines I Centelles
00:02:17 (Tr: 0:02:17) |
|||||||
21 | 20 | 228 |
i
|
Issac Sanchez Coward | 0:02:17 | ||
T. real: 00:02:17 T. oficial: 00:02:17 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:49 Cat:BenM Pos. categoria: 20 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club:
9418
0:02:21
00:02:17
0:02:13
i
Erik Madera Rubio
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Boix Pina
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Quim Ordines I Centelles
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jaume Alsina Soley
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20) |
|||||||
22 | 21 | 140 |
i
|
Pol Boix Pina | 0:02:17 | ||
T. real: 00:02:17 T. oficial: 00:02:17 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:49 Cat:BenM Pos. categoria: 21 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club:
9308
0:02:21
00:02:17
0:02:13
i
Iker Martínez Olivares
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Issac Sanchez Coward
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Quim Ordines I Centelles
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jaume Alsina Soley
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21) |
|||||||
23 | 22 | 118 |
i
|
Quim Ordines I Centelles | 0:02:17 | ||
T. real: 00:02:17 T. oficial: 00:02:17 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:49 Cat:BenM Pos. categoria: 22 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:16 min/km Club:
8692
0:02:21
00:02:17
0:02:13
i
Aitor Castillo Morenilla
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Issac Sanchez Coward
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Pol Boix Pina
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jaume Alsina Soley
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21) |
|||||||
24 | 23 | 112 |
i
|
Jaume Alsina Soley | 0:02:19 | ||
T. real: 00:02:19 T. oficial: 00:02:19 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:51 Cat:BenM Pos. categoria: 23 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:18 min/km Club: escola pia
5759
0:02:21
00:02:19
0:02:16
i
Issac Sanchez Coward
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Pol Boix Pina
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Quim Ordines I Centelles
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21) |
|||||||
25 | 2 | 149 |
i
|
Marina Garcia I Ibáñez | 0:02:20 | ||
T. real: 00:02:20 T. oficial: 00:02:20 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:52 Cat:BenF Pos. categoria: 2 Inici cursa:17:09:32 Sexe:F Ritme: 4:21 min/km Club: c.a. collbató
6248
0:02:23
00:02:20
0:02:17
i
Pol Boix Pina
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Quim Ordines I Centelles
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jaume Alsina Soley
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Llort Porta
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Adrià Buil Cruz
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Edgar Calderón Pujol
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
26 | 3 | 141 |
i
|
Laia Bayó Llavall | 0:02:20 | ||
T. real: 00:02:20 T. oficial: 00:02:20 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:52 Cat:BenF Pos. categoria: 3 Inici cursa:17:09:32 Sexe:F Ritme: 4:21 min/km Club:
6399
0:02:23
00:02:20
0:02:17
i
Quim Ordines I Centelles
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Jaume Alsina Soley
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Llort Porta
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Adrià Buil Cruz
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Edgar Calderón Pujol
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
27 | 4 | 121 |
i
|
Abril Miramanda Banús | 0:02:21 | ||
T. real: 00:02:21 T. oficial: 00:02:21 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:53 Cat:BenF Pos. categoria: 4 Inici cursa:17:09:32 Sexe:F Ritme: 4:23 min/km Club: escola pia
5759
0:02:24
00:02:21
0:02:19
i
Jaume Alsina Soley
00:02:19 (Tr: 0:02:19)
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Jana Llort Porta
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Adrià Buil Cruz
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Edgar Calderón Pujol
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
28 | 5 | 225 |
i
|
Jana Llort Porta | 0:02:21 | ||
T. real: 00:02:21 T. oficial: 00:02:21 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:53 Cat:BenF Pos. categoria: 5 Inici cursa:17:09:32 Sexe:F Ritme: 4:23 min/km Club:
4400
0:02:23
00:02:21
0:02:19
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Adrià Buil Cruz
00:02:22 (Tr: 0:02:22)
i
Edgar Calderón Pujol
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
29 | 24 | 109 |
i
|
Adrià Buil Cruz | 0:02:22 | ||
T. real: 00:02:22 T. oficial: 00:02:22 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:54 Cat:BenM Pos. categoria: 24 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:24 min/km Club: ceip el farell
4400
0:02:24
00:02:22
0:02:20
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Llort Porta
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Edgar Calderón Pujol
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||
30 | 25 | 108 |
i
|
Edgar Calderón Pujol | 0:02:22 | ||
T. real: 00:02:22 T. oficial: 00:02:22 Inici real: 17:09:32 Hora meta: 17:11:54 Cat:BenM Pos. categoria: 25 Inici cursa:17:09:32 Sexe:M Ritme: 4:24 min/km Club: escola farell
4400
0:02:24
00:02:22
0:02:20
i
Marina Garcia I Ibáñez
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Laia Bayó Llavall
00:02:20 (Tr: 0:02:20)
i
Abril Miramanda Banús
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Jana Llort Porta
00:02:21 (Tr: 0:02:21)
i
Adrià Buil Cruz
00:02:22 (Tr: 0:02:22) |
|||||||