SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

19 novembre 2022

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:38

T. oficial: 00:16:39

Inici real: 20:00:35

Hora meta: 20:17:13

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: at cerdanyola

0:17:10
00:16:39
0:16:08
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
i
Bernat Ollé Ferrayuoli
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
Adrià Vicente Delmar
00:16:58 (Tr: 0:16:56)
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)

T. real: 00:16:44

T. oficial: 00:16:45

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:17:19

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: prat triatlo 1994

0:17:10
00:16:45
0:16:20
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:16:39 (Tr: 0:16:38)
i
Bernat Ollé Ferrayuoli
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
Adrià Vicente Delmar
00:16:58 (Tr: 0:16:56)
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)

T. real: 00:16:46

T. oficial: 00:16:46

Inici real: 20:00:34

Hora meta: 20:17:20

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club:

0:17:10
00:16:46
0:16:21
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:16:39 (Tr: 0:16:38)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Adrià Vicente Delmar
00:16:58 (Tr: 0:16:56)
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)

T. real: 00:16:56

T. oficial: 00:16:58

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:17:32

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: at cerdanyola

0:17:17
00:16:58
0:16:39
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:16:39 (Tr: 0:16:38)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
i
Bernat Ollé Ferrayuoli
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)

T. real: 00:17:07

T. oficial: 00:17:08

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:17:42

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: r3 triatló

0:17:30
00:17:08
0:16:45
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
i
Bernat Ollé Ferrayuoli
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
Adrià Vicente Delmar
00:16:58 (Tr: 0:16:56)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)

T. real: 00:17:07

T. oficial: 00:17:10

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 20:17:44

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:17:34
00:17:10
0:16:46
i
Bernat Ollé Ferrayuoli
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
Adrià Vicente Delmar
00:16:58 (Tr: 0:16:56)
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)

T. real: 00:17:10

T. oficial: 00:17:10

Inici real: 20:00:35

Hora meta: 20:17:44

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: club natació cerdanyola

0:17:53
00:17:10
0:16:27
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:16:39 (Tr: 0:16:38)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
i
Bernat Ollé Ferrayuoli
00:16:46 (Tr: 0:16:46)
Adrià Vicente Delmar
00:16:58 (Tr: 0:16:56)
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)

T. real: 00:17:27

T. oficial: 00:17:29

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:18:03

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: #noestamostanmal

0:17:55
00:17:29
0:17:02
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)

T. real: 00:17:27

T. oficial: 00:17:30

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 20:18:04

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: at cerdanyola

0:17:58
00:17:30
0:17:02
Víctor Sánchez Parra
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Alex Nuñez Leal
00:17:10 (Tr: 0:17:07)
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:17:58 (Tr: 0:17:56)

T. real: 00:17:52

T. oficial: 00:17:53

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:18:27

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: at cerdanyola

0:18:36
00:17:53
0:17:10
Karim Baami González
00:17:10 (Tr: 0:17:10)
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:17:58 (Tr: 0:17:56)
Marcos Núñez Arjona
00:18:14 (Tr: 0:18:12)
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)

T. real: 00:17:54

T. oficial: 00:17:55

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:18:29

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:18:21
00:17:55
0:17:29
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:17:58 (Tr: 0:17:56)
Marcos Núñez Arjona
00:18:14 (Tr: 0:18:12)
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)

T. real: 00:17:56

T. oficial: 00:17:58

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:18:32

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: sudamérica.cat

0:18:27
00:17:58
0:17:30
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)
Marcos Núñez Arjona
00:18:14 (Tr: 0:18:12)
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)

T. real: 00:18:12

T. oficial: 00:18:14

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 20:18:48

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:18:47
00:18:14
0:17:41
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:17:58 (Tr: 0:17:56)
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)
i
Rubén López Castillo
00:18:47 (Tr: 0:18:43)

T. real: 00:18:17

T. oficial: 00:18:19

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 20:18:53

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: at cerdanyola

0:19:14
00:18:19
0:17:23
Arnau Castro Garcia
00:17:29 (Tr: 0:17:27)
i
Alex grisha Torres Soria
00:17:30 (Tr: 0:17:27)
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:17:58 (Tr: 0:17:56)
Marcos Núñez Arjona
00:18:14 (Tr: 0:18:12)
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)
i
Rubén López Castillo
00:18:47 (Tr: 0:18:43)
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)

T. real: 00:18:22

T. oficial: 00:18:26

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 20:19:00

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: cims cerdanyola

0:19:22
00:18:26
0:17:31
i
Jan Isla Fornieles
00:17:53 (Tr: 0:17:52)
i
David Clarós Morales
00:17:55 (Tr: 0:17:54)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:17:58 (Tr: 0:17:56)
Marcos Núñez Arjona
00:18:14 (Tr: 0:18:12)
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
i
Rubén López Castillo
00:18:47 (Tr: 0:18:43)
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)
Ivan Benítez Torrescasana
00:19:22 (Tr: 0:19:18)

T. real: 00:18:43

T. oficial: 00:18:47

Inici real: 20:00:39

Hora meta: 20:19:21

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: at cerdanyola

0:19:23
00:18:47
0:18:10
Marcos Núñez Arjona
00:18:14 (Tr: 0:18:12)
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)
Ivan Benítez Torrescasana
00:19:22 (Tr: 0:19:18)
i
Roger Gómez Pérez
00:19:23 (Tr: 0:19:20)

T. real: 00:19:10

T. oficial: 00:19:14

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 20:19:48

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: ripollet unió atlètica

0:20:09
00:19:14
0:18:19
i
Carlos De Miguel Gimenez
00:18:19 (Tr: 0:18:17)
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)
i
Rubén López Castillo
00:18:47 (Tr: 0:18:43)
Ivan Benítez Torrescasana
00:19:22 (Tr: 0:19:18)
i
Roger Gómez Pérez
00:19:23 (Tr: 0:19:20)
i
Juan jose Carballo Navarro
00:19:27 (Tr: 0:19:18)
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)

T. real: 00:19:18

T. oficial: 00:19:22

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 20:19:56

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: at cerdanyola

0:20:17
00:19:22
0:18:26
i
Joan Marí
00:18:26 (Tr: 0:18:22)
i
Rubén López Castillo
00:18:47 (Tr: 0:18:43)
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)
i
Roger Gómez Pérez
00:19:23 (Tr: 0:19:20)
i
Juan jose Carballo Navarro
00:19:27 (Tr: 0:19:18)
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)

T. real: 00:19:20

T. oficial: 00:19:23

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 20:19:57

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: at cerdanyola

0:20:00
00:19:23
0:18:47
i
Rubén López Castillo
00:18:47 (Tr: 0:18:43)
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)
Ivan Benítez Torrescasana
00:19:22 (Tr: 0:19:18)
i
Juan jose Carballo Navarro
00:19:27 (Tr: 0:19:18)
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:18

T. oficial: 00:19:27

Inici real: 20:00:44

Hora meta: 20:20:01

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:19:55
00:19:27
0:19:00
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)
Ivan Benítez Torrescasana
00:19:22 (Tr: 0:19:18)
i
Roger Gómez Pérez
00:19:23 (Tr: 0:19:20)
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:28

T. oficial: 00:19:33

Inici real: 20:00:40

Hora meta: 20:20:07

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: born to run

0:19:56
00:19:33
0:19:10
i
Xavi Garcia Alamo
00:19:14 (Tr: 0:19:10)
Ivan Benítez Torrescasana
00:19:22 (Tr: 0:19:18)
i
Roger Gómez Pérez
00:19:23 (Tr: 0:19:20)
i
Juan jose Carballo Navarro
00:19:27 (Tr: 0:19:18)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:51

Inici real: 20:00:50

Hora meta: 20:20:25

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: ripollet unió atlètica

0:20:18
00:19:51
0:19:23
i
Roger Gómez Pérez
00:19:23 (Tr: 0:19:20)
i
Juan jose Carballo Navarro
00:19:27 (Tr: 0:19:18)
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:19:55

Inici real: 20:00:44

Hora meta: 20:20:29

Cat:M1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: at cerdanyola

0:20:22
00:19:55
0:19:27
i
Juan jose Carballo Navarro
00:19:27 (Tr: 0:19:18)
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:19:56

Inici real: 20:00:42

Hora meta: 20:20:30

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:20:20
00:19:56
0:19:33
Roger Díaz Domínguez
00:19:33 (Tr: 0:19:28)
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)

T. real: 00:20:00

T. oficial: 00:20:04

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 20:20:38

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: corredores imperial

0:20:23
00:20:04
0:19:44
i
Joel Rey Real
00:19:51 (Tr: 0:19:35)
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)
i
Guillem Alda Fontalba
00:20:23 (Tr: 0:20:12)

T. real: 00:20:12

T. oficial: 00:20:15

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 20:20:49

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: club natacio badia

0:20:35
00:20:15
0:19:55
i
Martí López Ortega
00:19:55 (Tr: 0:19:45)
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)
i
Guillem Alda Fontalba
00:20:23 (Tr: 0:20:12)
Jordi Sunyer Pujol
00:20:25 (Tr: 0:20:21)
i
Antonio Valdivia Sánchez
00:20:28 (Tr: 0:20:23)

T. real: 00:20:10

T. oficial: 00:20:20

Inici real: 20:00:45

Hora meta: 20:20:54

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club:

0:20:44
00:20:20
0:19:56
Didac Villanueva Gutierrez
00:19:56 (Tr: 0:19:49)
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)
i
Guillem Alda Fontalba
00:20:23 (Tr: 0:20:12)
Jordi Sunyer Pujol
00:20:25 (Tr: 0:20:21)
i
Antonio Valdivia Sánchez
00:20:28 (Tr: 0:20:23)

T. real: 00:20:12

T. oficial: 00:20:23

Inici real: 20:00:45

Hora meta: 20:20:57

Cat:M1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:20:43
00:20:23
0:20:04
Roberto Gamero Poveda
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)
Jordi Sunyer Pujol
00:20:25 (Tr: 0:20:21)
i
Antonio Valdivia Sánchez
00:20:28 (Tr: 0:20:23)

T. real: 00:20:21

T. oficial: 00:20:25

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 20:20:59

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: at cerdanyola

0:20:35
00:20:25
0:20:15
Jesus Navio Valderrama
00:20:15 (Tr: 0:20:12)
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)
i
Guillem Alda Fontalba
00:20:23 (Tr: 0:20:12)
i
Antonio Valdivia Sánchez
00:20:28 (Tr: 0:20:23)

T. real: 00:20:23

T. oficial: 00:20:28

Inici real: 20:00:39

Hora meta: 20:21:02

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:34

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: ripollet unió atlètica

0:20:36
00:20:28
0:20:20
Fran Guardia Pulido
00:20:20 (Tr: 0:20:10)
i
Guillem Alda Fontalba
00:20:23 (Tr: 0:20:12)
Jordi Sunyer Pujol
00:20:25 (Tr: 0:20:21)