Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Mitja de Gavà

Mitja

28 febrer 2016

10K 5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:31:06

T. oficial: 01:31:39

Inici real: 09:46:33

Hora meta: 11:17:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: ds-team

k10: 0:42:10

Hora k10 : 10:28:42

Pos k10 : 162

-

Meta: 1:31:06

Hora meta: 11:17:39

Pos meta : 151

X 11 posicions

1:32:03
01:31:39
1:31:14
i
Javier De La Concepcion Ausina
01:31:45 (Tr: 1:31:41)
i
Xavier Marquez Reyes
01:31:51 (Tr: 1:31:44)
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)

T. real: 01:31:41

T. oficial: 01:31:45

Inici real: 09:46:05

Hora meta: 11:17:45

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: atletisme alginet

k10: 0:38:49

Hora k10 : 10:24:54

Pos k10 : 55

-

Meta: 1:31:41

Hora meta: 11:17:45

Pos meta : 152

Y 97 posicions

1:32:03
01:31:45
1:31:28
i
Eduard Ferrer Sais
01:31:39 (Tr: 1:31:06)
i
Xavier Marquez Reyes
01:31:51 (Tr: 1:31:44)
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)

T. real: 01:31:44

T. oficial: 01:31:51

Inici real: 09:46:07

Hora meta: 11:17:51

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

k10: 0:42:20

Hora k10 : 10:28:27

Pos k10 : 147

-

Meta: 1:31:44

Hora meta: 11:17:51

Pos meta : 153

Y 6 posicions

1:32:04
01:31:51
1:31:39
i
Eduard Ferrer Sais
01:31:39 (Tr: 1:31:06)
i
Javier De La Concepcion Ausina
01:31:45 (Tr: 1:31:41)
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)

T. real: 01:31:26

T. oficial: 01:31:53

Inici real: 09:46:27

Hora meta: 11:17:53

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: atletisme sant just

k10: 0:42:20

Hora k10 : 10:28:46

Pos k10 : 164

-

Meta: 1:31:26

Hora meta: 11:17:53

Pos meta : 154

X 10 posicions

1:32:07
01:31:53
1:31:39
i
Eduard Ferrer Sais
01:31:39 (Tr: 1:31:06)
i
Javier De La Concepcion Ausina
01:31:45 (Tr: 1:31:41)
i
Xavier Marquez Reyes
01:31:51 (Tr: 1:31:44)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)

T. real: 01:31:44

T. oficial: 01:31:54

Inici real: 09:46:11

Hora meta: 11:17:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: viva españa!!!

k10: 0:41:52

Hora k10 : 10:28:03

Pos k10 : 126

-

Meta: 1:31:44

Hora meta: 11:17:54

Pos meta : 155

Y 29 posicions

1:32:04
01:31:54
1:31:44
i
Javier De La Concepcion Ausina
01:31:45 (Tr: 1:31:41)
i
Xavier Marquez Reyes
01:31:51 (Tr: 1:31:44)
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)

T. real: 01:31:50

T. oficial: 01:31:55

Inici real: 09:46:06

Hora meta: 11:17:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

k10: 0:42:11

Hora k10 : 10:28:17

Pos k10 : 138

-

Meta: 1:31:50

Hora meta: 11:17:55

Pos meta : 156

Y 18 posicions

1:32:06
01:31:55
1:31:44
i
Javier De La Concepcion Ausina
01:31:45 (Tr: 1:31:41)
i
Xavier Marquez Reyes
01:31:51 (Tr: 1:31:44)
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)

T. real: 01:31:33

T. oficial: 01:32:03

Inici real: 09:46:31

Hora meta: 11:18:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

k10: 0:42:38

Hora k10 : 10:29:09

Pos k10 : 180

-

Meta: 1:31:33

Hora meta: 11:18:03

Pos meta : 157

X 23 posicions

1:32:13
01:32:03
1:31:53
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)

T. real: 01:31:27

T. oficial: 01:32:04

Inici real: 09:46:37

Hora meta: 11:18:04

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

k10: 0:42:15

Hora k10 : 10:28:52

Pos k10 : 168

-

Meta: 1:31:27

Hora meta: 11:18:04

Pos meta : 158

X 10 posicions

1:32:14
01:32:04
1:31:54
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)

T. real: 01:32:03

T. oficial: 01:32:06

Inici real: 09:46:03

Hora meta: 11:18:06

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

k10: 0:41:52

Hora k10 : 10:27:55

Pos k10 : 123

-

Meta: 1:32:03

Hora meta: 11:18:06

Pos meta : 159

Y 36 posicions

1:32:19
01:32:06
1:31:53
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)
Miquel Muñoz Ordoño
01:32:19 (Tr: 1:32:07)

T. real: 01:31:59

T. oficial: 01:32:06

Inici real: 09:46:08

Hora meta: 11:18:06

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: cn minorisa

k10: 0:40:54

Hora k10 : 10:27:02

Pos k10 : 101

-

Meta: 1:31:59

Hora meta: 11:18:06

Pos meta : 160

Y 59 posicions

1:32:21
01:32:06
1:31:51
i
Alexis Martin Bernet
01:31:53 (Tr: 1:31:26)
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)
Miquel Muñoz Ordoño
01:32:19 (Tr: 1:32:07)
Lluís Canellas Magide
01:32:21 (Tr: 1:32:08)

T. real: 01:32:04

T. oficial: 01:32:09

Inici real: 09:46:05

Hora meta: 11:18:09

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:46:00

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club:

k10: 0:42:12

Hora k10 : 10:28:17

Pos k10 : 140

-

Meta: 1:32:04

Hora meta: 11:18:09

Pos meta : 161

Y 21 posicions

1:32:25
01:32:09
1:31:53
Raul Luque Miranda
01:31:54 (Tr: 1:31:44)
Antonio Gonzalez Frias
01:31:55 (Tr: 1:31:50)
i
Boi Deu Casas
01:32:03 (Tr: 1:31:33)
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)
Miquel Muñoz Ordoño
01:32:19 (Tr: 1:32:07)
Lluís Canellas Magide
01:32:21 (Tr: 1:32:08)
Jaume Bertran Soler
01:32:25 (Tr: 1:32:10)

T. real: 01:32:07

T. oficial: 01:32:19

Inici real: 09:46:13

Hora meta: 11:18:19

Cat:ProM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

k10: 0:43:38

Hora k10 : 10:29:50

Pos k10 : 201

-

Meta: 1:32:07

Hora meta: 11:18:19

Pos meta : 162

X 39 posicions

1:32:35
01:32:19
1:32:03
i
Soren Kohnke
01:32:04 (Tr: 1:31:27)
José antonio Rodríguez Giménez
01:32:06 (Tr: 1:32:03)
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)
Lluís Canellas Magide
01:32:21 (Tr: 1:32:08)
Jaume Bertran Soler
01:32:25 (Tr: 1:32:10)
Joan josep Toledo Ros
01:32:35 (Tr: 1:32:34)

T. real: 01:32:08

T. oficial: 01:32:21

Inici real: 09:46:14

Hora meta: 11:18:21

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

k10: 0:42:25

Hora k10 : 10:28:38

Pos k10 : 160

-

Meta: 1:32:08

Hora meta: 11:18:21

Pos meta : 163

Y 3 posicions

1:32:36
01:32:21
1:32:06
i
Jordi Badia Soler
01:32:06 (Tr: 1:31:59)
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)
Miquel Muñoz Ordoño
01:32:19 (Tr: 1:32:07)
Jaume Bertran Soler
01:32:25 (Tr: 1:32:10)
Joan josep Toledo Ros
01:32:35 (Tr: 1:32:34)

T. real: 01:32:10

T. oficial: 01:32:25

Inici real: 09:46:15

Hora meta: 11:18:25

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: fondistes penedes

k10: 0:41:51

Hora k10 : 10:28:05

Pos k10 : 129

-

Meta: 1:32:10

Hora meta: 11:18:25

Pos meta : 164

Y 35 posicions

1:32:40
01:32:25
1:32:09
i
Miriam Carbonell Vita
01:32:09 (Tr: 1:32:04)
Miquel Muñoz Ordoño
01:32:19 (Tr: 1:32:07)
Lluís Canellas Magide
01:32:21 (Tr: 1:32:08)
Joan josep Toledo Ros
01:32:35 (Tr: 1:32:34)

T. real: 01:32:34

T. oficial: 01:32:35

Inici real: 09:46:02

Hora meta: 11:18:35

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: c.a. can mercader

k10: 0:42:07

Hora k10 : 10:28:08

Pos k10 : 134

-

Meta: 1:32:34

Hora meta: 11:18:35

Pos meta : 165

Y 31 posicions

1:32:51
01:32:35
1:32:19
Miquel Muñoz Ordoño
01:32:19 (Tr: 1:32:07)
Lluís Canellas Magide
01:32:21 (Tr: 1:32:08)
Jaume Bertran Soler
01:32:25 (Tr: 1:32:10)