Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Mitja de Gavà

Mitja

28 febrer 2016

10K 5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:29:56

T. oficial: 01:30:05

Inici real: 09:46:09

Hora meta: 11:16:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

k10: 0:40:40

Hora k10 : 10:26:49

Pos k10 : 97

-

Meta: 1:29:56

Hora meta: 11:16:05

Pos meta : 121

Y 24 posicions

1:30:15
01:30:05
1:29:55
i
Jordi Jimenez Fresneda
01:30:05 (Tr: 1:29:57)
Roger Esteban Fabró
01:30:08 (Tr: 1:30:00)
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)

T. real: 01:29:57

T. oficial: 01:30:05

Inici real: 09:46:09

Hora meta: 11:16:05

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: atletisme baga

k10: 0:41:20

Hora k10 : 10:27:29

Pos k10 : 110

-

Meta: 1:29:57

Hora meta: 11:16:05

Pos meta : 122

Y 12 posicions

1:30:15
01:30:05
1:29:56
i
Poli Sanchez Bartolome
01:30:05 (Tr: 1:29:56)
Roger Esteban Fabró
01:30:08 (Tr: 1:30:00)
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)

T. real: 01:30:00

T. oficial: 01:30:08

Inici real: 09:46:08

Hora meta: 11:16:08

Cat:ProM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: running prat

k10: 0:42:54

Hora k10 : 10:29:02

Pos k10 : 178

-

Meta: 1:30:00

Hora meta: 11:16:08

Pos meta : 123

X 55 posicions

1:30:15
01:30:08
1:30:01
i
Poli Sanchez Bartolome
01:30:05 (Tr: 1:29:56)
i
Jordi Jimenez Fresneda
01:30:05 (Tr: 1:29:57)
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)

T. real: 01:30:02

T. oficial: 01:30:08

Inici real: 09:46:06

Hora meta: 11:16:08

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: la bolsa del corredor

k10: 0:41:45

Hora k10 : 10:27:51

Pos k10 : 121

-

Meta: 1:30:02

Hora meta: 11:16:08

Pos meta : 124

Y 3 posicions

1:30:15
01:30:08
1:30:02
i
Poli Sanchez Bartolome
01:30:05 (Tr: 1:29:56)
i
Jordi Jimenez Fresneda
01:30:05 (Tr: 1:29:57)
Roger Esteban Fabró
01:30:08 (Tr: 1:30:00)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)

T. real: 01:30:03

T. oficial: 01:30:12

Inici real: 09:46:09

Hora meta: 11:16:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: accura running club

k10: 0:40:57

Hora k10 : 10:27:06

Pos k10 : 102

-

Meta: 1:30:03

Hora meta: 11:16:12

Pos meta : 125

Y 23 posicions

1:30:19
01:30:12
1:30:05
i
Jordi Jimenez Fresneda
01:30:05 (Tr: 1:29:57)
Roger Esteban Fabró
01:30:08 (Tr: 1:30:00)
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)
Santiago Argañaraz
01:30:15 (Tr: 1:30:11)
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)

T. real: 01:30:06

T. oficial: 01:30:12

Inici real: 09:46:07

Hora meta: 11:16:12

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

k10: 0:40:45

Hora k10 : 10:26:51

Pos k10 : 98

-

Meta: 1:30:06

Hora meta: 11:16:12

Pos meta : 126

Y 28 posicions

1:30:18
01:30:12
1:30:06
Roger Esteban Fabró
01:30:08 (Tr: 1:30:00)
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)
Santiago Argañaraz
01:30:15 (Tr: 1:30:11)
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)

T. real: 01:29:47

T. oficial: 01:30:15

Inici real: 09:46:28

Hora meta: 11:16:15

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

k10: 0:41:58

Hora k10 : 10:28:25

Pos k10 : 146

-

Meta: 1:29:47

Hora meta: 11:16:15

Pos meta : 127

X 19 posicions

1:30:21
01:30:15
1:30:08
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
Santiago Argañaraz
01:30:15 (Tr: 1:30:11)
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)
Kenneth Marin Hernandez
01:30:21 (Tr: 1:30:10)

T. real: 01:30:11

T. oficial: 01:30:15

Inici real: 09:46:05

Hora meta: 11:16:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: trienjoy team

k10: 0:41:54

Hora k10 : 10:27:58

Pos k10 : 124

-

Meta: 1:30:11

Hora meta: 11:16:15

Pos meta : 128

Y 4 posicions

1:30:24
01:30:15
1:30:07
Roger Esteban Fabró
01:30:08 (Tr: 1:30:00)
Pep Muñoz Luque
01:30:08 (Tr: 1:30:02)
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)
Kenneth Marin Hernandez
01:30:21 (Tr: 1:30:10)
Juan jose Gonza Simbaña
01:30:24 (Tr: 1:30:24)

T. real: 01:30:09

T. oficial: 01:30:18

Inici real: 09:46:10

Hora meta: 11:16:18

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

k10: 0:42:08

Hora k10 : 10:28:17

Pos k10 : 142

-

Meta: 1:30:09

Hora meta: 11:16:18

Pos meta : 129

X 13 posicions

1:30:25
01:30:18
1:30:12
Guillermo Castillejos Colom
01:30:12 (Tr: 1:30:03)
Mariano Gascon Gonzalez
01:30:12 (Tr: 1:30:06)
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)
Santiago Argañaraz
01:30:15 (Tr: 1:30:11)
Kenneth Marin Hernandez
01:30:21 (Tr: 1:30:10)
Juan jose Gonza Simbaña
01:30:24 (Tr: 1:30:24)
Jose manuel Llamas Luna
01:30:25 (Tr: 1:30:15)

T. real: 01:30:10

T. oficial: 01:30:21

Inici real: 09:46:12

Hora meta: 11:16:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: fisiologic

k10: 0:40:44

Hora k10 : 10:26:56

Pos k10 : 99

-

Meta: 1:30:10

Hora meta: 11:16:21

Pos meta : 130

Y 31 posicions

1:30:27
01:30:21
1:30:15
i
Jose miguel Espinosa Moreno
01:30:15 (Tr: 1:29:47)
Santiago Argañaraz
01:30:15 (Tr: 1:30:11)
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)
Juan jose Gonza Simbaña
01:30:24 (Tr: 1:30:24)
Jose manuel Llamas Luna
01:30:25 (Tr: 1:30:15)
i
Pedro Pelayo Aguilera
01:30:27 (Tr: 1:30:05)

T. real: 01:30:24

T. oficial: 01:30:24

Inici real: 09:46:00

Hora meta: 11:16:24

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: ecuador club de acletismo eca

k10: 0:41:17

Hora k10 : 10:27:17

Pos k10 : 104

-

Meta: 1:30:24

Hora meta: 11:16:24

Pos meta : 131

Y 27 posicions

1:30:33
01:30:24
1:30:15
Santiago Argañaraz
01:30:15 (Tr: 1:30:11)
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)
Kenneth Marin Hernandez
01:30:21 (Tr: 1:30:10)
Jose manuel Llamas Luna
01:30:25 (Tr: 1:30:15)
i
Pedro Pelayo Aguilera
01:30:27 (Tr: 1:30:05)
i
Jose antonio De La Concepcion Mendez
01:30:31 (Tr: 1:29:46)
Albert Ruiz Garcia
01:30:32 (Tr: 1:30:24)

T. real: 01:30:15

T. oficial: 01:30:25

Inici real: 09:46:10

Hora meta: 11:16:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: allibera sensacions

k10: 0:42:01

Hora k10 : 10:28:11

Pos k10 : 135

-

Meta: 1:30:15

Hora meta: 11:16:25

Pos meta : 132

X 3 posicions

1:30:32
01:30:25
1:30:17
Jordi Roset Llobet
01:30:18 (Tr: 1:30:09)
Kenneth Marin Hernandez
01:30:21 (Tr: 1:30:10)
Juan jose Gonza Simbaña
01:30:24 (Tr: 1:30:24)
i
Pedro Pelayo Aguilera
01:30:27 (Tr: 1:30:05)
i
Jose antonio De La Concepcion Mendez
01:30:31 (Tr: 1:29:46)
Albert Ruiz Garcia
01:30:32 (Tr: 1:30:24)

T. real: 01:30:05

T. oficial: 01:30:27

Inici real: 09:46:23

Hora meta: 11:16:27

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: bombers de barcelona

k10: 0:41:42

Hora k10 : 10:28:04

Pos k10 : 128

-

Meta: 1:30:05

Hora meta: 11:16:27

Pos meta : 133

Y 5 posicions

1:30:34
01:30:27
1:30:21
Kenneth Marin Hernandez
01:30:21 (Tr: 1:30:10)
Juan jose Gonza Simbaña
01:30:24 (Tr: 1:30:24)
Jose manuel Llamas Luna
01:30:25 (Tr: 1:30:15)
i
Jose antonio De La Concepcion Mendez
01:30:31 (Tr: 1:29:46)
Albert Ruiz Garcia
01:30:32 (Tr: 1:30:24)

T. real: 01:29:46

T. oficial: 01:30:31

Inici real: 09:46:46

Hora meta: 11:16:31

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: sectarunner

k10: 0:42:47

Hora k10 : 10:29:33

Pos k10 : 194

-

Meta: 1:29:46

Hora meta: 11:16:31

Pos meta : 134

X 60 posicions

1:30:38
01:30:31
1:30:24
Juan jose Gonza Simbaña
01:30:24 (Tr: 1:30:24)
Jose manuel Llamas Luna
01:30:25 (Tr: 1:30:15)
i
Pedro Pelayo Aguilera
01:30:27 (Tr: 1:30:05)
Albert Ruiz Garcia
01:30:32 (Tr: 1:30:24)

T. real: 01:30:24

T. oficial: 01:30:32

Inici real: 09:46:09

Hora meta: 11:16:32

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:46:00

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: cem atles

k10: 0:41:42

Hora k10 : 10:27:50

Pos k10 : 120

-

Meta: 1:30:24

Hora meta: 11:16:32

Pos meta : 135

Y 15 posicions

1:30:39
01:30:32
1:30:25
Jose manuel Llamas Luna
01:30:25 (Tr: 1:30:15)
i
Pedro Pelayo Aguilera
01:30:27 (Tr: 1:30:05)
i
Jose antonio De La Concepcion Mendez
01:30:31 (Tr: 1:29:46)