SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató del Prat de Llobregat i 5 Km

5K

01 desembre 2019

5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:22:44

T. oficial: 00:22:46

Inici real: 09:45:05

Hora meta: 10:07:48

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: bejuelo

0:23:43
00:22:46
0:21:49
i
Sonia Rodriguez Frias
00:22:47 (Tr: 0:22:44)
Roger Fernandez Espuny
00:22:52 (Tr: 0:22:50)
i
Jordi Places Rabal
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)

T. real: 00:22:44

T. oficial: 00:22:47

Inici real: 09:45:05

Hora meta: 10:07:49

Cat:F1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:45:02

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club: training trail team

0:23:43
00:22:47
0:21:51
Javier Garcia Gomez
00:22:46 (Tr: 0:22:44)
Roger Fernandez Espuny
00:22:52 (Tr: 0:22:50)
i
Jordi Places Rabal
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:22:52

Inici real: 09:45:04

Hora meta: 10:07:54

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:23:43
00:22:52
0:22:01
Javier Garcia Gomez
00:22:46 (Tr: 0:22:44)
i
Sonia Rodriguez Frias
00:22:47 (Tr: 0:22:44)
i
Jordi Places Rabal
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)

T. real: 00:22:54

T. oficial: 00:22:54

Inici real: 09:45:03

Hora meta: 10:07:56

Cat:M1

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: atletisme molins

0:23:43
00:22:54
0:22:06
Javier Garcia Gomez
00:22:46 (Tr: 0:22:44)
i
Sonia Rodriguez Frias
00:22:47 (Tr: 0:22:44)
Roger Fernandez Espuny
00:22:52 (Tr: 0:22:50)
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:23:28

Inici real: 09:45:15

Hora meta: 10:08:30

Cat:M1

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: coca-cola

0:24:10
00:23:28
0:22:47
i
Sonia Rodriguez Frias
00:22:47 (Tr: 0:22:44)
Roger Fernandez Espuny
00:22:52 (Tr: 0:22:50)
i
Jordi Places Rabal
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)

T. real: 00:23:28

T. oficial: 00:23:31

Inici real: 09:45:06

Hora meta: 10:08:33

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: c.a. mariokart

0:24:11
00:23:31
0:22:52
Roger Fernandez Espuny
00:22:52 (Tr: 0:22:50)
i
Jordi Places Rabal
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)

T. real: 00:23:39

T. oficial: 00:23:43

Inici real: 09:45:07

Hora meta: 10:08:45

Cat:M0

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: peña dándolo todo

0:24:32
00:23:43
0:22:54
i
Jordi Places Rabal
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)

T. real: 00:23:47

T. oficial: 00:23:48

Inici real: 09:45:04

Hora meta: 10:08:50

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:24:09
00:23:48
0:23:28
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)

T. real: 00:23:54

T. oficial: 00:24:00

Inici real: 09:45:09

Hora meta: 10:09:02

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:24:29
00:24:00
0:23:31
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)

T. real: 00:23:58

T. oficial: 00:24:02

Inici real: 09:45:07

Hora meta: 10:09:04

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:45:02

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:24:22
00:24:02
0:23:41
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)

T. real: 00:24:05

T. oficial: 00:24:09

Inici real: 09:45:06

Hora meta: 10:09:11

Cat:F1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:45:02

Sexe:F

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:24:51
00:24:09
0:23:27
i
Akvile Gudauskaite
00:23:28 (Tr: 0:23:16)
i
Nacho Alsamora Esteban
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)
i
Keko Costa
00:24:51 (Tr: 0:24:38)

T. real: 00:24:01

T. oficial: 00:24:15

Inici real: 09:45:17

Hora meta: 10:09:17

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: txingurri

0:24:51
00:24:15
0:23:40
i
Sergi Declara Fernández
00:23:43 (Tr: 0:23:39)
Julio cesar Escobar Ascanio
00:23:48 (Tr: 0:23:47)
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)
i
Keko Costa
00:24:51 (Tr: 0:24:38)
Francisco Declara Jimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:47)

T. real: 00:24:22

T. oficial: 00:24:22

Inici real: 09:45:02

Hora meta: 10:09:24

Cat:M1

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:51
00:24:22
0:23:53
José-fermín Peña Bueno
00:24:00 (Tr: 0:23:54)
Verónica Marín Delgado
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Keko Costa
00:24:51 (Tr: 0:24:38)
Francisco Declara Jimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:47)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:51

Inici real: 09:45:15

Hora meta: 10:09:53

Cat:M1

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:32
00:24:51
0:24:09
i
Cristina Boixareu Fiol
00:24:09 (Tr: 0:24:05)
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)
Francisco Declara Jimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:47)

T. real: 00:24:47

T. oficial: 00:24:51

Inici real: 09:45:07

Hora meta: 10:09:53

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:45:02

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: peña dándolo todo

0:25:27
00:24:51
0:24:15
Jose manuel Serrano Avila
00:24:15 (Tr: 0:24:01)
i
Jonatan Godoy Aguiar
00:24:22 (Tr: 0:24:22)
i
Keko Costa
00:24:51 (Tr: 0:24:38)