SubCurses

5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:31:38

T. oficial: 01:31:42

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:01:45

Cat:M3

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: pratenc

k13: 0:53:41

Hora k13 : 10:23:48

Pos k13 : 90

-

Meta: 1:31:38

Hora meta: 11:01:45

Pos meta : 91

Y 1 posició

1:32:36
01:31:42
1:30:48
i
Luisjo Sanchez Encinas
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
Sònia Giménez Borrego
01:31:48 (Tr: 1:31:47)
i
Kurro Diaz Gordillo
01:31:54 (Tr: 1:31:47)
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)

T. real: 01:31:38

T. oficial: 01:31:42

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:01:45

Cat:M3

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

k13: 0:53:41

Hora k13 : 10:23:48

Pos k13 : 89

-

Meta: 1:31:38

Hora meta: 11:01:45

Pos meta : 92

Y 3 posicions

1:32:36
01:31:42
1:30:48
Toni Espigares Rienda
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
Sònia Giménez Borrego
01:31:48 (Tr: 1:31:47)
i
Kurro Diaz Gordillo
01:31:54 (Tr: 1:31:47)
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)

T. real: 01:31:47

T. oficial: 01:31:48

Inici real: 09:30:04

Hora meta: 11:01:51

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:03

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: pratenc

k13: 0:54:02

Hora k13 : 10:24:05

Pos k13 : 94

-

Meta: 1:31:47

Hora meta: 11:01:51

Pos meta : 93

X 1 posició

1:32:36
01:31:48
1:30:59
Toni Espigares Rienda
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
i
Luisjo Sanchez Encinas
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
i
Kurro Diaz Gordillo
01:31:54 (Tr: 1:31:47)
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)

T. real: 01:31:47

T. oficial: 01:31:54

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:01:57

Cat:M3

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: kms y buen provecho !!!

k13: 0:55:26

Hora k13 : 10:25:36

Pos k13 : 110

-

Meta: 1:31:47

Hora meta: 11:01:57

Pos meta : 94

X 16 posicions

1:32:36
01:31:54
1:31:11
Toni Espigares Rienda
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
i
Luisjo Sanchez Encinas
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
Sònia Giménez Borrego
01:31:48 (Tr: 1:31:47)
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)

T. real: 01:32:11

T. oficial: 01:32:18

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:02:21

Cat:M1

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

k13: 0:53:30

Hora k13 : 10:23:40

Pos k13 : 87

-

Meta: 1:32:11

Hora meta: 11:02:21

Pos meta : 95

Y 8 posicions

1:32:54
01:32:18
1:31:42
i
Luisjo Sanchez Encinas
01:31:42 (Tr: 1:31:38)
Sònia Giménez Borrego
01:31:48 (Tr: 1:31:47)
i
Kurro Diaz Gordillo
01:31:54 (Tr: 1:31:47)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)
Jaume Tell Rocabert
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)

T. real: 01:32:26

T. oficial: 01:32:36

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 11:02:39

Cat:F3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:03

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: j. a. montcada

k13: 0:54:38

Hora k13 : 10:24:50

Pos k13 : 100

-

Meta: 1:32:26

Hora meta: 11:02:39

Pos meta : 96

X 4 posicions

1:33:24
01:32:36
1:31:48
Sònia Giménez Borrego
01:31:48 (Tr: 1:31:47)
i
Kurro Diaz Gordillo
01:31:54 (Tr: 1:31:47)
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)
Jaume Tell Rocabert
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)
i
Pablo Colette
01:33:19 (Tr: 1:33:16)
Grace Puertas Oyague
01:33:19 (Tr: 1:33:09)
Jon ander Gonzalez Matias
01:33:23 (Tr: 1:33:17)

T. real: 01:32:29

T. oficial: 01:32:36

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:02:39

Cat:M2

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: corresolidaris

k13: 0:53:51

Hora k13 : 10:24:02

Pos k13 : 92

-

Meta: 1:32:29

Hora meta: 11:02:39

Pos meta : 97

Y 5 posicions

1:33:19
01:32:36
1:31:54
i
Kurro Diaz Gordillo
01:31:54 (Tr: 1:31:47)
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Jaume Tell Rocabert
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)

T. real: 01:32:42

T. oficial: 01:32:46

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:02:49

Cat:M3

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: c.e. rayoteam

k13: 0:54:00

Hora k13 : 10:24:08

Pos k13 : 95

-

Meta: 1:32:42

Hora meta: 11:02:49

Pos meta : 98

Y 3 posicions

1:33:18
01:32:46
1:32:14
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)

T. real: 01:32:42

T. oficial: 01:32:46

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:02:49

Cat:M2

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

k13: 0:53:11

Hora k13 : 10:23:18

Pos k13 : 69

-

Meta: 1:32:42

Hora meta: 11:02:49

Pos meta : 99

Y 30 posicions

1:33:18
01:32:46
1:32:14
Peter Tilbrook
01:32:18 (Tr: 1:32:11)
i
Eva Pupim Gete
01:32:36 (Tr: 1:32:26)
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)
Jaume Tell Rocabert
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)

T. real: 01:33:02

T. oficial: 01:33:13

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:03:16

Cat:M3

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: cangreburger

k13: 0:56:56

Hora k13 : 10:27:10

Pos k13 : 125

-

Meta: 1:33:02

Hora meta: 11:03:16

Pos meta : 100

X 25 posicions

1:33:50
01:33:13
1:32:36
Marcos Moronta Verdejo
01:32:36 (Tr: 1:32:29)
Jaume Tell Rocabert
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)
i
Pablo Colette
01:33:19 (Tr: 1:33:16)
Grace Puertas Oyague
01:33:19 (Tr: 1:33:09)
Jon ander Gonzalez Matias
01:33:23 (Tr: 1:33:17)

T. real: 01:33:11

T. oficial: 01:33:18

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:03:21

Cat:M2

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: i run with leiva

k13: 0:54:43

Hora k13 : 10:24:53

Pos k13 : 101

-

Meta: 1:33:11

Hora meta: 11:03:21

Pos meta : 101

Z

1:33:50
01:33:18
1:32:46
Jaume Tell Rocabert
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)
i
Pablo Colette
01:33:19 (Tr: 1:33:16)
Grace Puertas Oyague
01:33:19 (Tr: 1:33:09)
Jon ander Gonzalez Matias
01:33:23 (Tr: 1:33:17)

T. real: 01:33:08

T. oficial: 01:33:18

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 11:03:21

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:03

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: c. e. mediterrani

k13: 0:56:25

Hora k13 : 10:26:38

Pos k13 : 118

-

Meta: 1:33:08

Hora meta: 11:03:21

Pos meta : 102

X 16 posicions

1:33:51
01:33:18
1:32:46
Xavier Grau Bergel
01:32:46 (Tr: 1:32:42)
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
i
Pablo Colette
01:33:19 (Tr: 1:33:16)
Grace Puertas Oyague
01:33:19 (Tr: 1:33:09)
Jon ander Gonzalez Matias
01:33:23 (Tr: 1:33:17)

T. real: 01:33:16

T. oficial: 01:33:19

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:03:22

Cat:M1

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

k13: 0:53:12

Hora k13 : 10:23:18

Pos k13 : 66

-

Meta: 1:33:16

Hora meta: 11:03:22

Pos meta : 103

Y 37 posicions

1:33:25
01:33:19
1:33:13
Felipe Gonzalez Martinez
01:33:13 (Tr: 1:33:02)
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)
Jon ander Gonzalez Matias
01:33:23 (Tr: 1:33:17)

T. real: 01:33:09

T. oficial: 01:33:19

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 11:03:22

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:03

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: c. e. mediterrani

k13: 0:56:25

Hora k13 : 10:26:39

Pos k13 : 119

-

Meta: 1:33:09

Hora meta: 11:03:22

Pos meta : 104

X 15 posicions

1:33:23
01:33:19
1:33:14
Ivan Gonzalez Gazquez
01:33:18 (Tr: 1:33:11)
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)
Jon ander Gonzalez Matias
01:33:23 (Tr: 1:33:17)

T. real: 01:33:17

T. oficial: 01:33:23

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:03:26

Cat:M1

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:30:03

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: urban athletics

k13: 0:54:23

Hora k13 : 10:24:32

Pos k13 : 98

-

Meta: 1:33:17

Hora meta: 11:03:26

Pos meta : 105

Y 7 posicions

1:33:28
01:33:23
1:33:18
Laura Sánchez López
01:33:18 (Tr: 1:33:08)
i
Pablo Colette
01:33:19 (Tr: 1:33:16)
Grace Puertas Oyague
01:33:19 (Tr: 1:33:09)